Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.13. 23:29:24

Szent isten, 50 millió nem kevés pénz. Nem hiszem, hogy megadjuk ezt az összeget, ha mégis nagyon meg fogok lepődni. Nekünk szurkolóknak igazából mindegy lenne az a +/- 10 millió, biztosan nem verné földhöz a világ egyik leggazdagabb klubját. Ha megy Eto'o, márpedig nagyon úgy fest, akkor muszáj lenne rááldozni Villára. Remélem, hogy hamarosan eldől, sietni kellene, hogy a felkészülés tökéletes legyen.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2009.07.13. 23:27:56

Mire költené a valencia azt az 50 misit?
Egy jelentős részéből (mondjuk 20-30 misi) Villát pótolnák....
nem hiszem el, hogy nem mennének bel abba, hogy 40+Keirisson és Caceres kölcsönbe, ami ha jól emlékszem az erdeti "ajánlatunk" volt.....
szvsz mindenki jól járna.....
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
flegmakirály
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.01.03. 02:05:41

2009.07.13. 23:24:15

Egy gyors kérdés!!!!
Ha ez a Llorente az elnök, akkor ki az a Soriano? Nem úgy volt, hogy visszatér?
Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2009.07.13. 23:21:12

Nekem ez jön le a sok hírből meg kacsából:
Eto'o mehet ha jön Villa.
Villa jöhet ha kipengetünk 50millát.....nem fogunk.
Eto'o esetleges kérői:
City: Ő volt a legjelentősebb, lemondtak róla, Tevezt megvették.
MU: SAF most mondta hogy nem igazol többet.
Milan: Nyilatkozták hogy a jelenlegi kerettel akarnak nekivágni az idénynek.
Bíznak Ronnieban.

Még 1 dolog ami a maradás mellett szól: Fizetési igény: Túl magas, csak a City adta volna meg.

Maradhat, hogy hosszabbít vagy nem az már csak üzleti szempont.
Keirrison jön függetlenül Villától, ha nem jön Villa, akkor sem dől össze a világ.
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.13. 23:16:48

Igen valóban 50 millió rengeteg pénz, ám kérdem én ha Eto'o menni akar (és megy is) akkor kivel pótoljuk, mert szerintem Forlan nem megfelelő játékos.. Szerintem itt most ne azt az 50 milliót nézzük hanem azt, hogy ki tudná megfelelően pótolni Eto'o-t és kétség kívül ez David Villa lenne!
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.07.13. 23:10:59

Ha Villa annyira jönni akar akkor ő maga kiegészítheti 50-re a mi ajánlatunkról :D
Amúgy viccet félretéve tényleg húzós ez az 50 millió... szinte nevetséges.
Luigi
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:48:57

2009.07.13. 23:01:45

Az a baj, hogy a Real már az átigazolási időszak elején új mértékeket állított be. Mert ha Kaká 65 milliót ér, akkor Villa tényleg 50 milliót. Azonban a valós értéke se Kakának, se Ronaldonak, és neki sem ennyi. Ilyen körülmények között nehéz lesz jó játékosokat normális áron vásárolni.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.13. 23:00:10

Hát ez egyre viccesebb. Persze megvan az a bizonyos határ... 50milió.
Villa 50milio,hát hihetetlen. Ha ennyit képesek vagyunk kifizetni érte,akkor mi az a 75milió Kaká-ért? Semmi.
Szóval eléggé ellent mondd az a transzfer(ha létrejön) az eddigi bírálatoknak,és politikának.
50-ért ne jöjjön Villa.Horribilis összeg érte,egyszerűen nem ér annyit,hiába jönne vissza sok-sok pénz a marketingből...

Nagyon kíváncsi leszek,hogy mi fog történni,de ne haragudjon senki meg ezért,de a nyár vicce lenne kifizetni ennyit Villa-ért.
Eddig csak olyan nyilatkozatokat hallhattunk,hogy irreális összeget nem adunk senkiért. Hát Villa ára nem hinném,hogy 35miliónál több volna(legalábbis nem sokkal).
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.07.13. 22:59:17

David Villának már tele lehet az összes cipője hóval. Egy ember aki fél lábbal már a világ legjobb csapatában van akkor kap egy irgalmatlan flekket a klubjától,mellesleg a pofonból a Barca is kapott egy nagy csomaggal.......szétbontják egy ember álmait egy ilyennel. :evil:
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.13. 22:58:57

VILLA KELL ÉS KÉSZ! Ha van mögötte jó kiszolgálás, akkor gólkirály lesz, és címeket nyer nekünk. Lássátok, Európa Bajnokság. A Barcában meg van jó középpálya. VILLA KELL!!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.13. 22:55:25

Na ne vicceljünk!Ennyiből kijön Eto'o bére legalább, minimum 3 évre és nem egy összegben hanem éves szinten!És Eto'o is van olyan jó mint Villa!Ennek megint olyan szaga van hogy Eto'o maradni fog Hála Istennek és megint bebizonyítja, hogy van Ő olyan mint Villa!FORCA ETO'O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.13. 22:53:27

faithnomore írta:
1. kiemlet szöveg:
igen, 5 év alatt tényleg annyit költöttünk kb mint a real eddig ezen a nyáron
:wink:

2.szöveg

teljesen logikus és reális? az hogy Villával lehet bajnokságot nyerni, elvekkel nem?

grt.
Már válaszoltam ,csak törölték, no mind1. Nem magyarázom, mert nem ezt írtam, ezért nem is kell. Mindenkinek meg van a joga a saját véleményéhez, neked is, nekem is! Úgy nézki ez élesen eltér, majd kiderül kinek lesz igaza! Nekem mind1, csak a végén a Barca győzzön! Asszem ebben egyetérthetünk! :wink:

Bocs modik, tudom sok munkát adtam most! Nem akartam én rosszat, csak felhúztak!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Xavinho #26
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.21. 21:24:05

2009.07.13. 22:48:40

Laportának félre kell tennie mindent és kiperkálni az 50 misit és kész!
A helyzetet bonyolítja h Eto'o-nál meleg a pite, mer sok klub beadta neki a kulcsot (City,Utd), maradt a Milan, de onnan is olvastam olyat h a Milan nem engedheti meg magának Eto'o-t! Legalábbis a fizetését!
Nem nagyon van most már kérője, Szóval lesz még csavar!

Másik lehetőség ahogy már itt előbb is írta vki, h Henry,Keirrison,Bojan lenne a középcsatár, és bal szélre veszünk vkit!

De én még mindig amelett vok, h pengessük ki az 50 misit! De h Samuellel mi lesz, azt nemtom!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.13. 22:31:11

Egyébként meg nem értem ezt a nyilatkozgatós dolgot sem! Okés Laporta nyilatkozta, hogy a Real mennyit költ, meg hogy ők veszik, mi meg neveljük az aranylabdásokat, és ne csináljon segget a szájából. Node ha mi tegyük fel megvesszük Villat 50-ért, az még nagyon messze van a Real 200 milkó fölötti költekezéshez, plusz okés 50 már majdnem 67, de nem 94!!! Arról nem is beszélve, hogyha Eto'o elmegy 30-ért, akkor az már megint más!!!!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.13. 22:29:46

Bestbarca írta:
Nem biztos, de azért jó rá az esély. Persze semmi sem biztos! Milyen triplázós elveink?? Végülis ahhoz nem kölez 90 millióért igazoltunk??? És mostanáig ugyan annyit költöttünk el az utóbbi 5 évben mint a Real. Szóval mi van???
OFF: De akkor a sok nagyon okos ember itt mondja már meg, hogy kivel lehetne pótolni Eto'o-t??? Nagy csönd, ugye?? Villa egy erős tipp, nem több, az eddigi teljesítménye mutatott játéka alapján felnőhet a feladathoz, ennyi. És még ki??? Szóval lehet itt okoskodni, de azt azért nehéz kétségbe vonni, hogy az egyik legjobb jelölt Villa. Eto'o meg nem fog maradni, és egy vérig sértett játékos nem hiszem, hogy jó lenne nekünk! És ez most nem csak neked, hanem a többi okosnak is szólt!

Bocs az offért, csak nem értem miért kell letámadni, mikor teljesen logikus, és reális dolgokat írok!!!
1. kiemlet szöveg:
igen, 5 év alatt tényleg annyit költöttünk kb mint a real eddig ezen a nyáron
:wink:

2.szöveg

teljesen logikus és reális? az hogy Villával lehet bajnokságot nyerni, elvekkel nem?

grt.
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.13. 22:24:46

faithnomore írta:
Bestbarca írta:Fizessük ki, csak legyen már vége!!! Nem vágna földhöz minket! A Real szét... a piacot, felmentek az árak, tudják, hogy nekünk nagyon kell, ezért 50! Elvek, elvek, elvek. Azokkal nem lehet bajnokságot nyerni, Villaval igen! Legyen boldog a Valencia az 50 milkójával, azt majd sírhatnak ha kapnak egy hatos oda-vissza!
igazad van, végül is csak tripláztunk az elveinkkel, de gondolom szerinted csak szerencsénk volt hogy gyenge a real

érdekes, hogy elvekkel nem lehet bajnokságot nyerni, Villával meg igen
miből gondolod ennyire 100%-osan hogy Villa 40 gólt rúg vagy világelső középcsatár-teljesítményt nyújt?
Nem biztos, de azért jó rá az esély. Persze semmi sem biztos! Milyen triplázós elveink?? Végülis ahhoz nem kölez 90 millióért igazoltunk??? És mostanáig ugyan annyit költöttünk el az utóbbi 5 évben mint a Real. Szóval mi van???
OFF: De akkor a sok nagyon okos ember itt mondja már meg, hogy kivel lehetne pótolni Eto'o-t??? Nagy csönd, ugye?? Villa egy erős tipp, nem több, az eddigi teljesítménye mutatott játéka alapján felnőhet a feladathoz, ennyi. És még ki??? Szóval lehet itt okoskodni, de azt azért nehéz kétségbe vonni, hogy az egyik legjobb jelölt Villa. Eto'o meg nem fog maradni, és egy vérig sértett játékos nem hiszem, hogy jó lenne nekünk! És ez most nem csak neked, hanem a többi okosnak is szólt!

Bocs az offért, csak nem értem miért kell letámadni, mikor teljesen logikus, és reális dolgokat írok!!!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.13. 22:22:13

gekkodan írta:
Bányász írta:
Az sok.Nagyon sok.Annyit nem ér meg a srác.

Még a 40 milliót is sokallom de ez az 50 már tényleg valami elképesztő.Ha ennyit oda adunk érte akkor Laporta s*gget csinált a szájából...
Azt ne felejtsd el, hogy Laporta utolsó szezonja következik, szóval egy nagy vételünk tuti lesz, ez biztos.

Eto'o-t pedig 50 milla alatt nem lehet pótolni. Samunál sajnos úgy néz ki lefőtt a kávé, szóval ha akarunk egy hozzá hasonló kezdő csatárt, akkor meg kell fizetni.

Én majdnem biztos vagyok Villa érkezésébe, majd bekötjük az opciókat és sikerekhez kötve emelkedik az ára.
Régebben írtam én is,h mivel utolsó éve így biztos akar villantani valami nagyot.Szépen akar búcsúzni az biztos.Meg is engedhetjük magunknak.De én a nagyot azt úgy értettem,h két nagy fogás mondjuk.

Rendben van,h villantani akar.De akkor ne nyilatkozgatott volna.40 az még nem annyira vészes.És ha veszünk mondjuk 40ért egy Villát meg mellé egy Mascheranot,Fabregast stb. akkor is nagyot alakított és még úgy ahogy megtartotta az elveket amiket hangoztat.

Szóval én is számítok arra,h letesz valami nagyot az asztalra.Csak az zavar,h ezek mellett tette a jól ismert nyilatkozatait.

Azt csak úgy mellékesen jegyzem meg,h 50 milla az mindenhogy sok.Ha Samut pótolni kell,ha villantani akarunk és ha nem nyilatkozgatott volna,engem akkor is zavarna egy kicsit egy ekkora összeg. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.13. 22:20:39

bingyo írta:az a helyzet hogy az iden fosni fog a barca a real nagy neveitol es kesz sajna!
ez is értelmes hozzászólás gratula :wink: :wink:

érdekes, BL döntőben valahogy nem fostunk CR-től.... szerintem Lyon ellen se úgy mentek ki a pályára hogy csak Benzemát ne mert nekünk végünk

sőt, gondolom Eto'o úgy félt Albioltól hogy nem is mert centerezni

könyörgöm hagyjuk már az ilyen dumákat....nekünk egy tökéletesen összerakott csapatunk van, a Real-nak játékosai, én még mindig úgy vagyok vele hogy Pellegrinin múlik az egész
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.13. 22:19:24

Mi is gondolkozzunk...jelenleg mi sokkal jobbak vagyunk..csak tisztázni kellett csomó mindnet...meghosszabbítottunk egy csomó szerződsét sikeresen. Samunák K.O. van távozik. Őt kell csak pótolni, és Sylvinhot...Laporta utolsó nyara ez, nemhiszem, h ilyen év után akar kudarcot vallani...
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.07.13. 22:19:19

bingyo írta:az a helyzet hogy az iden fosni fog a barca a real nagy neveitol es kesz sajna!
Sajna akkora baromságokat mondasz mint a ház!!! Miért fosnának be? Ugyanolyan, ha nem jobb játékosok alkotják a keretünknket, mint a Madridét. Mi vagyunk a világ legjobb csapata nekünk nincs kitől félni, csak magunkat kell hoznunk a szezon során és akk nmlesz probléma!! :wink:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.13. 22:18:14

Szakacs írta:
Bestbarca írta:Fizessük ki, csak legyen már vége!!! Nem vágna földhöz minket! A Real szét... a piacot, felmentek az árak, tudják, hogy nekünk nagyon kell, ezért 50! Elvek, elvek, elvek. Azokkal nem lehet bajnokságot nyerni, Villaval igen! Legyen boldog a Valencia az 50 milkójával, azt majd sírhatnak ha kapnak egy hatos oda-vissza!
Villa nelkul triplaztunk...hogy lehet ekkora okorseget mondani hogy Villa nelkul nem nyerunk bajnoksagot...itt nem a jatekosok overallja szerint dol el a vegeredmeny :roll: :shock: :? Jonni fog meglassatok, s ne rinyaljatok...
Na jó de Eto'o-t ne számold! Nem tartjuk meg, mert akkor ingyen megy el, valszeg eladjuk! Ha marad akkor valszeg olyan balhék lesznek..., ami szintén nem tesz jót! Szóval akkor már nem is akkora ökörség nem! Én meg nem rinyálok, csak tisztán látok! Tavaly a legjobbak voltunk, de ez nem tart örökké, és Eto'o nélkül azért jóval gyengébbek vagyunk, tehát megfelelően kell pótolni, nem holmi közepes játékosokkal!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.07.13. 22:17:37

bingyo írta:az a helyzet hogy az iden fosni fog a barca a real nagy neveitol es kesz sajna!
bingyo ezt hagyjuk... elég ha a realosok ezt hajtogatják...
a Barca nem lesz gyengébb, a real meg nem erősödhet annyit, h jobb legyen!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.13. 22:17:09

Mondjuk az benne van h 45+Caceres kölcsönben, és még majd 5 milla sikeresség szempontból.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.13. 22:16:51

Bestbarca írta:Fizessük ki, csak legyen már vége!!! Nem vágna földhöz minket! A Real szét... a piacot, felmentek az árak, tudják, hogy nekünk nagyon kell, ezért 50! Elvek, elvek, elvek. Azokkal nem lehet bajnokságot nyerni, Villaval igen! Legyen boldog a Valencia az 50 milkójával, azt majd sírhatnak ha kapnak egy hatos oda-vissza!
igazad van, végül is csak tripláztunk az elveinkkel, de gondolom szerinted csak szerencsénk volt hogy gyenge a real

érdekes, hogy elvekkel nem lehet bajnokságot nyerni, Villával meg igen
miből gondolod ennyire 100%-osan hogy Villa 40 gólt rúg vagy világelső középcsatár-teljesítményt nyújt?
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
bingyo
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.03.12. 11:18:49
Tartózkodási hely: Szekelykeresztur
Kapcsolat:

2009.07.13. 22:15:00

az a helyzet hogy az iden fosni fog a barca a real nagy neveitol es kesz sajna!
kadar zsolt
Lezárt