Serie A / Coppa Italia

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.07.28. 10:45:49

Francesco Totti meghosszabitotta szerződését az AS Romával.
Az új szerződés értelmében Totti 2014-ig a farkasoknál fog játszani, majd a szerződés lejártával visszavonulni.

A "falkavezér'' 1993-ban mutatkozott be és 178 találatával a klub történetének legeredményesebb játékosa.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.27. 11:36:06

miihii írta:Barimeccsen:
Inter-Milan 2:0
Milito vágta mindkettőt.

(USAban készülnek a felek,ott nyomták egy tornán.)
A Milito-Etoo csatárduó nem tűnik gyengének, csak vki kéne, aki kiszolgálja őket. Mert az Internek nincs túl sok technikás kpsa, és már Ibra sincs, aki nagyon jól osztogatott. Hleb jó lehet, ha beválik, de kéne mégvalaki, pl. Deco.
Bár sztem a keret alapján igyis toronymagasan esélyes az Inter a Serie Ara. Elment a legjobb játékosuk, de jött Etoo, Motta, Lucio, Hleb...Balotelli is egy évvel öregebb lett :) Tényleg, kivácsi leszek, milyen lesz Mario és Etoo kapcsolata :lol:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1272
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.07.27. 01:23:31

Mondjuk megnéznék egy Barca-Real bari meccset. is... 8)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.27. 01:11:47

Barimeccsen:
Inter-Milan 2:0
Milito vágta mindkettőt.

(USAban készülnek a felek,ott nyomták egy tornán.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2009.07.27. 11:25:51-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2265
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.23. 21:46:46

noname írta:Azon gonolkodtam h az elkövetkezendő években jelentősen legyengülhet az olasz bajnokság.
Mivel az Ibra ügy valószínűleg létrejön, az Serie A elveszti 2 legjobb játékosát, Kakat és Ibrát.

A Milan helyzete elég reménytelennek tűnik, figyelemebe véve h már Fabianot se tudták megszerezni.
Az Inter ugyan nem gyenge, de kell néhány igazán nagy egyéniség, ha akarnk kezdeni bármit a BL-ben, márpedig az nem lesz, nem lesz a csapatnak egy vezére sem.
A legrosszabb helyzetben persze a Roma van, míg a Milannal azért reménykedhetnek egy Patoban, addig a Románál Totti egyre öregebb, marad De Rossi, de ő vkp, nem egy Messi,Ibra , Ronaldo,Kaka féle gólerős játékos.
A Fio elég erős, de kétlem gh belátható időn belül lenne bármi keresnivalójuk a BLben.

Egyedül a Juvéban látom azt h lehet a BLben keresnivalójuk, de ez nagyon függ attól h Diego mit produkál majd.
Egészen egyetértek veled. Az Internek nagyon hosszú a kispadja, de egyik játékos sem igazán jó. Sztem am csapattá kéne formálni őket és akkor nem lenne probléma.

Ha a róma nem lesz idén sérült nagyon sokáig, mint tavaly :roll: , akkor sztem elég erős csapat lehet, de nem bl elődöntő szintű.

Juve tényleg egy reménysugár, nem játszanak rosszul.

Nem is olyan vészes sztem a helyzet, csak kicsit össze kéne kapniuk magukat a csapatoknak, én személy szerint a Milánnak szorítok. :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.07.23. 11:58:21

Azon gonolkodtam h az elkövetkezendő években jelentősen legyengülhet az olasz bajnokság.
Mivel az Ibra ügy valószínűleg létrejön, az Serie A elveszti 2 legjobb játékosát, Kakat és Ibrát.

A Milan helyzete elég reménytelennek tűnik, figyelemebe véve h már Fabianot se tudták megszerezni.
Az Inter ugyan nem gyenge, de kell néhány igazán nagy egyéniség, ha akarnk kezdeni bármit a BL-ben, márpedig az nem lesz, nem lesz a csapatnak egy vezére sem.
A legrosszabb helyzetben persze a Roma van, míg a Milannal azért reménykedhetnek egy Patoban, addig a Románál Totti egyre öregebb, marad De Rossi, de ő vkp, nem egy Messi,Ibra , Ronaldo,Kaka féle gólerős játékos.
A Fio elég erős, de kétlem gh belátható időn belül lenne bármi keresnivalójuk a BLben.

Egyedül a Juvéban látom azt h lehet a BLben keresnivalójuk, de ez nagyon függ attól h Diego mit produkál majd.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.21. 20:06:21

Barcaádám írta:Lúciohoz mit szoltok?
A bayern nagyott bukott vele az Inter meg nyert egy újabb jó védőt...
én a bayern helyébe nem adtam volna el!

Felipe Meloval még jobb kp a Juvénak mostmár ütőképes kis gárda lesz az!
A Milanba kéne Fabiano és jól jönne még egy középpályás mert nincs nagy variációs lehetőség meg Cissokho helyett másik balbekk
Lucio a világ egyiklegjobb védője volt, de az utóbbi években nagyon leeresztett. Ha nem talál rá régi önmagára, akkor nem nagyon lesz a kezdő közelében.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.21. 16:33:53

http://www.nemzetisport.hu/olaszfoci/re ... 47423.html

Egy kis összefoglaló az Olaszországi transzferekről!

Eddig nem nagyon néztem a Calcio-ban zajló meccseket, de szerintem rákapok!
Az Internél Mourinho keze alatt egy nagyon jó és szimpatikus kis társaság van alakulóban :D Mottával, Militoval, Lúcióval, (talán Eto'oval)!
A Juve nekem tavaly szimpi volt elsősorban Amauri miatt.
A Romáért újfent szorítok, hogy jó helyen zárjanak, bár náluk egyelőre nincs nagy mozgás a nyáron... :roll: pedig rájuk férne azért néhány poszton!
A Genoa is nagyon erősít rájuk is kiváncsi leszek, a Fiorentínával és a Napolival vívnak majd nagy csatát a BL negyedik helyért!
A Milan nálam a kakukktojás, negatív értelemben, egyértelműen gyengültek hacsak Ronaldinho fel nem támad hamvaiból, mint egy főnix madár akkor lecsúszhatnak az Euro Liga helyek egyikére az idény végén!...

Majd meglátjuk, mindenesetre jó meccseket várok, főleg a rangadókon! :wink:
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2265
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 21:53:34

Capon, én még a régieket olvastam csak most, kicsit le vagyok maradva, annyira nem tetszett idén a játékuk, hogy csökkent, vagyis nem alakult ki a nagy fanatizmusom a Milánnál, nem úgy, mint a Barcánál. :D :twisted:
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.07.16. 21:18:19

Lúciohoz mit szoltok?
A bayern nagyott bukott vele az Inter meg nyert egy újabb jó védőt...
én a bayern helyébe nem adtam volna el!

Felipe Meloval még jobb kp a Juvénak mostmár ütőképes kis gárda lesz az!
A Milanba kéne Fabiano és jól jönne még egy középpályás mert nincs nagy variációs lehetőség meg Cissokho helyett másik balbekk
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.16. 15:36:02

ElBartimaeus írta:Abban reménykedek, hogy a Milánnak jó idénye lesz. Fabiano nagyon jó igazolásnak tűnik, de akkor Samu tuti nem megy oda, így itt marad a nyakunkon... De ez nem ide tartozik. Ilyen támadósorral elég erősek lehetnek majd, ami jól hangzik, remélem színesebb lesz a bl keret a legjobb 4 között, és nem az lesz, hogy 3 angol és egy Barca :twisted:
Fabiano-ról a legutolsó cikk amit olvastam, hogy a Sevila elnöke szerint nincs a Milan-nak elég pénze őt leigazolni. Vagy már történt valami előre lépés ezügyben?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2265
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 15:27:12

Abban reménykedek, hogy a Milánnak jó idénye lesz. Fabiano nagyon jó igazolásnak tűnik, de akkor Samu tuti nem megy oda, így itt marad a nyakunkon... De ez nem ide tartozik. Ilyen támadósorral elég erősek lehetnek majd, ami jól hangzik, remélem színesebb lesz a bl keret a legjobb 4 között, és nem az lesz, hogy 3 angol és egy Barca :twisted:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.16. 13:18:42

Ha nem is a szó szoros értelmében vagyok Lazio szurkoló, de kedvelem a csapatot és szorítok értük nagyon :!:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2009.07.16. 13:08:44

bati1989 írta:Vannak itt Lazio szurkolók?
Mióta Zaráte is ott nyomja egyre jobban kedvelem őket :)

GO GO ARGENTINA!!!
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.07.12. 12:45:20

darmian írta:
bati1989 írta:Vannak itt Lazio szurkolók?
hápersze :D el fuero elvetemült Lazio drukker
Én is szeretem a Lazio-t! Olaszban egyetlen normális klub!
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
darmian
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.02.24. 14:45:09

2009.07.12. 12:27:44

bati1989 írta:Vannak itt Lazio szurkolók?
hápersze :D el fuero elvetemült Lazio drukker
Avatar
bati1989
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2007.07.11. 11:44:11
Tartózkodási hely: Hernád, Gyál

2009.07.12. 12:03:31

Vannak itt Lazio szurkolók?
Kép
Ronaldinho_80
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.10. 19:47:00

2009.07.11. 13:30:38

Ibrahivomicot a Manchester United is akarja

http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/az ... 45611.html


Szinte biztosra vehető: Luis Fabiano a Milannal folytatja

http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... milan.html


Nehéz bármit is mondani, de ha az Inter eladja Ibrat, már pedig megfelelő ajánlat esetén elengedik, akkor vége a milánói kék-feketéknek....nem csak a BL-ben, hanem a bajnokságban is sztem...

Luis Fabiano szerintem nagy húzás volt a részükről, kicsit forrófejű, de nagyon jól érzi a kaput, és van kellő rutinja is..

Azért nem akármilyen triók lesznek Európában:

Messi-Henry-Eto' (eto távozni akar elvégre)

Kaká-C.Ronaldo-Benzema (ez szinte biztos)

Pato-Luis Fabiano-Ronaldinho (fabiano átigazolása hamarosan hivatalos lesz)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.07.09. 21:01:30

PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.09. 14:08:37

4 egész kg-t? Nehéz lesz. Kb. másfél napig gyümölcsöt eszik, vizet iszik és megvan :lol: Remélem jó hatással lesz rá, hogy most tőle fogják várni a szép és váratlan megoldásokat. Bár én már évek óta letettem erről.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Ronaldinho_80
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.10. 19:47:00

2009.07.09. 13:59:34

Na egy jó hír Dinhoról:

Ronaldinhónak, a csapat most már egyetlen brazil aranylabdásának le kell adnia pár kilót, ahogyan tavaly is...

A klub szigurú diétát írt elő Ronaldinhónak, akinek a Corriere Dello Sport szerint legalább 4 kg-t kell fogynia a bajnokság kezdetéig.

2005 aranylabdása évek óta súlyproblémákkal küzd, de tavaly nyáron sikerült fogynia egy keveset, ám a jelek szerint újra felszedett néhány kilót. A csapat vezetőedzője, Leonardo, és az erőnléti edző, Daniele Tognaccini elkészített egy külön edzéstervet Ronaldinho számára, hogy leadja a felesleges kilókat.

A brazil kiválóság tavaly közepes szezont futott a Milanban, bár hozzátartozik a történethez, hogy a tavasz folyamán Carlo Ancelotti legtöbbször csak a kispadon számított rá. Most azonban, a Milan háza táján szinte mindenki tőle várja, hogy összefogja a csapatot, és Kaká távozását feledtesse a szurkolókkal.

Maga Ronaldinho is tele van bizonyítási vággyal, ráadásul nem akar lemaradni a 2010-es dél-afrikai világbajnokságról, így a szent cél érdekében le kell adnia pár kilót.

"Ronaldinho keményen dolgozik már az első edzéseken is." -mondta Tognaccini a Sky-nak.

"Jelenleg speciális edzéseket végez, hogy fizikailag visszafejlődjön a helyes szintre. Persze a labdával való edzés sokkal ösztönzőbb számára."

Nem hiszek benne, de most duzzad az önbizalomtól..már csak a 2010-es vb miatt..
Ronaldinho_80
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.10. 19:47:00

2009.07.09. 12:02:01

Nekem egyre valószínűbb, hogy a Juventus visszatér a legjobbak közé..

Ott van egy Del Piero, egy Buffon, és egy Amauri. Három rendkívül meghatározó játékos. A védelem közepén pedig Chiellini, és Fabio Cannavaro..nagy kérdés, hogy Fabio mire lesz képes...a középpálya pedig egyszerűen félelmetes...Felipe Melo, Sissoko, Camorenesi, valamint Diego...Diego pedig a maga posztján világklasszis, persze még van mit bizonyítania...

És a kispadon pedig Ferrara. Sztem pár év, újra bajnokságot nyer a Juve! A BL-ben is számolni kell velük a jövőben!


A Milan állítólag Luis Fabianora hajt...leigazolták már az amerikai válogatott védőjét Onyewut, aki azért brutálisan erős fizikálisan, illetve Nesta kész a visszatérésre...

Szóval a Milan több játékos nem ad el, csupán érkezők lesznek.

Ronaldinho végre az igazi posztján fog játszani, ez az utolsó sansza, vagy neki vége...és mint tudjuk nem lehet ott a 2010-es VB-n...

Leonardo azt mondta a goal-com-on olvasható nyilatkozatában, hogy a 4-3-3-as fölállást elképzelve, elöl Pato-Luis Fabiano-Ronaldinho trió fog fölállni.....
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.07.06. 20:36:17

berlusconi a miniszterelnök.

egyébként teljes mértékben megértem a szurkolók haragját, és már korábban vártam egy ilyen megmozdulást, mondjuk akkor, amikor bejelentették kaká eladását.

egyébként azt sem nagyon értem, h mi ez a "könyvelés egyensúlyba hozása" a kakáért kapott léből? egy ekkora klub, az ország leggazdagabb emberével a háttérben erre szorulna? akkor vmi nagyon rosszul csinálnak a milannál...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8689
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.06. 20:31:54

messideco írta:Berlusconi es Galliani zsebebe... Amugy Berlusconi most az olasz elnok? :roll:
Nem honném, hogy zsebre tennék. Amúgy ilyen szándékkal akkor Moratti is zsebre teheti... nem így megy ez azért. Amúgy a Milan nem garasoskodik annyira, de igazán nagy nevet nem fognak fogni idén pont a produkciójuk miatt. Max sikerül leigazolniuk Luís Fabiano-t meg egykét középszerű játékost és ennyi. Senki se akar már odamenni.

Egyébként Itália jelenlegi köztársasági elnöke Napolitani a miniszter Berlusconi.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.07.06. 19:56:05

kellene ennek a milannak vennie egy komplett védelmet, új szélső középpályásokat, egy vkp-t és egy csatárt pato mellé. ennyi kellene, h köv szezon ne legyen totál égés. am meg mit képzelek? eddig 75,5 m eurós pluszba vannak a nyáron átigazolásookban, abból már úgyse költenek. csak azt nem értem, ha ennyire rosszul állnak anyagilag (mert azt mondják, emiatt nem iagzolnak, pedig az előbbi adat azért a milan ktgvetésének is biztos nagy százaléka), akkor miért kapnak a dida-félék fizetést, ahelyett, h spórolnának rajtuk. hihetetlen, h ez a berlusconi-galliani kettős mennyire schmutzig, és mennyire nem értenek a focihoz (szal vakok). vagycsak saját zsebre dolgoznak, nemtom, de ilyenkor a tehetetlenség, ami egy milan szurkolót kiakaszt: ugyanúgy imádja a csapatot, szurkol neki, megveszi még a kaladze mezt is, elmegy a gyengén játszó kedvencei meccsére, és csak annyit kér cserébe, h mind a vezetőség, mind a játékosok tegyenek meg mindent a sikerért, a csapatért! erre ezt kapják... egy eladott kakát, még egy bábot a padra, még egy évet favallival, még egy évet bajnoki cím nélkül. :cry: :evil:
Kép
Lezárt