Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.07.02. 12:22:44

Egy két infó a csapat körül:

- A SPORT.es szerint Villával megvan az egyezség, most Sanllehí a Valenciával próbál zöld ágra vergődni. Villa szerződése 2014-ig szólna, évi 7,5 milliós fizetést kapna + 2 milliót a csapat sikerességét tekintve, kivásárlási ára 120 millió euró lenne. Guardiola július 19-ig szeretné a csapatban tudni Villát, mivel július 20-tól már együtt edz a csapat.

- A Mundo Deportivo címlapján is Villa szerepel, óriási betűkkel kiírva: "Csak a Barca!" Azt nyilatkozta egy asztrúriai lapnak, hogy csak a Barcában tudja elképzelni a jövőjét ha távoznia kell.

- A SPORT és a MD is beszámol a Barca ajánlatáról Mascheranoért. A SPORT szerint ez 30 millió akik az angol Daily Mirror-ra hivatkoznak, a MD szerint ez csak 20 millió körüli összeg lehet.

- A Depor elnöke csökkentette az elvárásait a Barcával szemben Filipe ügyében és 20 millióról, 14 millióban állapította meg a brazil hátvéd árát. Ezt az összeget különböző varációban lehet, megadná a Barca. Nemsokára tehát Filipe ügye is lezárulhat.

- Angol lapok szerint a Barca Cesc Fabregas leigazolását is tervezi, 35 és 40 millió körüli összeget adna érte, ha nem sikerül Ribéry leigazolása. Apropó Ribéry...kijelentette egy francia napilapnak, hogy szeretne távozni és csak a Real Madridba.

Kb. ennyi. Most lépek, ha délután lesz valami majd írok.
Csumi! :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.07.02. 12:18:59

http://www.nemzetisport.hu/nemetfoci/fr ... 44208.html

remélem ezt elolvasták/elolvassák azok akik ribéryt sürgették anno... amivel nem is lett volna baj ha jön csak az h sokan úgy írtak róla h ide való meg ugyse menne a madridba...
hát tessék!!

persze még nem lehet ezt biztosra venni mert lehet a bayern azt mondja h 'nem mész sehova öcsikém, van egy szerződésed és így jártál' ; de azzal h ezt mondta egyértelmű h neki szinte mind1 volt h Barca v real (most már real) csak had menjen... szal elég egy kétszínű fickó ez a francia...
ennyit róla is...

így ne is jöjjön ide!!!
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2009.07.02. 12:18:28

Ribery helyet mit szolnatok Theo Walcotthoz??Szerintem Henry utoda siman lehetne a Barcaba! De van 1megjobb:Henry 1-2szezon mulva mar oregecske lessz es kimegy az o helyere Iniesta es o ott is nagyon tud sot!!! Es Iniesta helyere siman johetne Fabregas:D Mas igazolasokrol meg annyit hogy kell a vedelembe meg valaki es szerintem a kispad sem eleg jo.
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.02. 12:14:51

am ha megnézed a honlap jobb oldalát kiveri a szemed hogy Felipe Melo 2013-ig hosszabbított :? nem kell ő ide

Mascheranoval megerősödne a középpálya de én még mindig Joao moutinho-t szeretném idehozni...olyan Deco-s játékstílusú a srác, Xavi helyettese simán lehetne
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2009.07.02. 12:14:07

És mi van akkor ha Eto'o marad de Villa is jön?
Erre nem gondoltok?
Nem lehet hogy igy akarunk a Madridnak válaszolni az igazolásaikra?
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.02. 12:11:00

Én azt mondom, Ribery kijelentésével megnyitotta a kaput magának madrid felé. Kell David Silva, mert nem lesz balszélsőnk. Bár hiába ez a sok új madrid játékos, mind külföldi bajnokságból. Mire felveszik a ritmust, addig talán elhúzhatnánk pár ponttal
messinho19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:50:21

2009.07.02. 12:03:16

Fabregas szerintem jövőre miénk lesz...
idén meg hiába van sok vkp...
télen nem lesz se Touré se Keita
messinho19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:50:21

2009.07.02. 12:00:07

LM10 írta:akkor már inkább Cesc fajta játékos kell oda...mint Felipe Melo.
most mér kell megin elkezdeni irogatni az ien felipe melos játékososat :D
teso ez a barcelona nem egy küzdő csapat aki probál ottmaradni az élbolyban...
Avatar
csaba86
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:39:53
Tartózkodási hely: Mikor hol..... ;)

2009.07.02. 11:23:11

http://www.marca.com/2009/07/02/futbol/ ... 12802.html
:arrow:

Ha jól vettem ki, Arbeloa és Xabi Alonso alternatívája lehet Silva a margitnál .....
(de elég hiányos a spanyolom, úgyhogy , ha valaki letudná pontosabban fordítani az jó lenne...)
Ezt meg kell nézni!!!
http://www.youtube.com/watch?v=lUdQBI95Xw4

Visca el Barcelona!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.02. 11:11:43

Mascerano szerintem is felesleges....főleg, h megvan a kp( Xavi,Ini,Touré,Keita,Busi,Hle). Max Hleb lehet a bizonytalan, de oda sem védekezőbb ember kell mint az argentín...akkor már inkább Cesc fajta játékos kell oda...mint Felipe Melo. Tudom, h most hosszabbított, de sztem ez egy csel. A Calcio.hu-s cikkből: Az érte érdeklődő rengeteg klub miatt a szerződésbe foglalták a kivásárlási árát is, mely a hírek szerint 20 millió euró lesz.

Csak azért hosszabbították meg, h 20 millát minimum kapjanak érte. Ami jóval kevesebb mint az argentínért 30 és még jobb döntés is lehetne.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.02. 11:09:17

Asys írta: Nem értem, hogy miért nem értitek :D
Mascherano, azért kell, hogy az így is csúcsrajáratott "nálunk a labda" filozófia, még jobban érvényesülni tudjon. A Barca játékának kulcs az, hogy ha elveszítjük a labdát, azzonal visszatudjuk szerezni. A védekező középpályásaink azok akik biztosítják azt, hogy Messi, Ini, Henry és Xavi játszhassa a futballt és járathassa a bőrgolyót!
Azért győztünk le idén mindenkit, mert ha ilyen fent említett támadóknál van a laszti akkor lehet az ellenfélnél Ronaldo, Rooney, Tevez vagy Berbatov...
Ezért kell az argentin :wink:
Rendben. Tegyük fel, hogy tényleg kell Masch erre x-edik játékosnak. De Messi, Ini, Xavi sem játszhat minden meccsen, akkor meg hiába biztosítják, hogy "járathassák a bőrgolyót". Ennyi erővel akkor Touré is játszhatna minden meccsen ha ennyire Xavira, Inire és Messire "alapozol". Ők is legalább olyan (ha nem fontosabb) feladatot látnak el, és nekik nincs annyi cseréjük mint vkp-nak. Ez itt a lényeg. Nem az a baj, hogy megvesszük Mascheranot, hanem hogy olyan posztra veszünk playát ami nem létszükséglet, hisz vannak alternatívák. Inkább olyanra kéne ahol nem nagyon vannak és még semmi hír azok felől. Ráadásul ha elmegy Guddy vagy Hleb, esetleg mindkettő, akkor méginkább szűkül a keret a kp-ra. Tudom, hosszú még az átigazolási időszak, de már minden egyes csapatrészre merültek fel emberek csak oda nem. Talán csak Cesc, de az nagyon-nagyon kacsa-szagú.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2009.07.02. 11:16:43-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.07.02. 10:58:44

mascherano teljesen felesleges ide... francnak kell erre 2 ft-ot is elkölteni, inkább meghagynák azt a pénzt és filipet meg villat szponzorálnák egy kicsit nagyobb üzlettel..

eleget fürödtünk már mostanában az argentínokkal (maxi, sorin, riq) nem kell egy újabb. főleg úgy, hogy arra a posztra van 4 játékos is. :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.02. 10:48:49

Chino írta:
BraunA írta:Szerintem Masceranot, az Afrika kupa miatt erőltetik. Nem tudom pontosan mennyi ideig tart, (több hét aszem), és ezidő alatt nem lesz Yaya és Keita..., Akiket több fordulón keresztül nélkülözni azért talán még nekünk is nehézkes, + ha Pep még jobban akar rotálni...
Ez sztem nem igaz. Ott van Busi és Marquez is. Keitának pedig nem hiszem, hogy sokáig tartana az ANK. Azért az 2-3 hétre sztem nellene 30milláért megvenni egy játékost olyan posztra ahova nem egy minőségi ember akad. Inkább egy irányító/támadó kp-ra lenne szükség Xavi vagy főleg Ini(őt balszélsőként is használták, ha pedig bejön a krach, megint be kell hogy álljon oda) helyére. Nem hiszem hogy Pep vészmegoldásokat akar.
Nem értem, hogy miért nem értitek :D
Mascherano, azért kell, hogy az így is csúcsrajáratott "nálunk a labda" filozófia, még jobban érvényesülni tudjon. A Barca játékának kulcs az, hogy ha elveszítjük a labdát, azzonal visszatudjuk szerezni. A védekező középpályásaink azok akik biztosítják azt, hogy Messi, Ini, Henry és Xavi játszhassa a futballt és járathassa a bőrgolyót!
Azért győztünk le idén mindenkit, mert ha ilyen fent említett támadóknál van a laszti akkor lehet az ellenfélnél Ronaldo, Rooney, Tevez vagy Berbatov...
Ezért kell az argentin :wink:
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2009.07.02. 10:47:56

Chino írta:
BraunA írta:Szerintem Masceranot, az Afrika kupa miatt erőltetik. Nem tudom pontosan mennyi ideig tart, (több hét aszem), és ezidő alatt nem lesz Yaya és Keita..., Akiket több fordulón keresztül nélkülözni azért talán még nekünk is nehézkes, + ha Pep még jobban akar rotálni...
Ez sztem nem igaz. Ott van Busi és Marquez is. Keitának pedig nem hiszem, hogy sokáig tartana az ANK. Azért az 2-3 hétre sztem nellene 30milláért megvenni egy játékost olyan posztra ahova nem egy minőségi ember akad. Inkább egy irányító/támadó kp-ra lenne szükség Xavi vagy főleg Ini(őt balszélsőként is használták, ha pedig bejön a krach, megint be kell hogy álljon oda) helyére. Nem hiszem hogy Pep vészmegoldásokat akar.

Egyetértek, én csak azt próbáltam kitalálni, hogy mire kellhet a Pool-i. Más poszton nem hinném, hogy jó lenne, ezért tudok erre gondoloni.
A támodó kp ügyében meg nem ghallani mostanság sok mindent, remélem nem azért mert nem lesz :roll:
Barca més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.02. 10:40:52

BraunA írta:Szerintem Masceranot, az Afrika kupa miatt erőltetik. Nem tudom pontosan mennyi ideig tart, (több hét aszem), és ezidő alatt nem lesz Yaya és Keita..., Akiket több fordulón keresztül nélkülözni azért talán még nekünk is nehézkes, + ha Pep még jobban akar rotálni...
Ez sztem nem igaz. Ott van Busi és Marquez is. Keitának pedig nem hiszem, hogy sokáig tartana az ANK. Azért az 2-3 hétre sztem nellene 30milláért megvenni egy játékost olyan posztra ahova nem egy minőségi ember akad. Inkább egy irányító/támadó kp-ra lenne szükség Xavi vagy főleg Ini(őt balszélsőként is használták, ha pedig bejön a krach, megint be kell hogy álljon oda) helyére. Nem hiszem hogy Pep vészmegoldásokat akar.
Forca Barca!!!!
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2009.07.02. 10:39:19

Rammstein írta:
Amit nyilatkozott erre Uli Geller (:D) az azért elég durva, vagy csak szerintem? :o
Német a manus :lol: , őszinte, megmondja mivan... bár sztem ez csak amolyan árpumpáló szöveg volt :roll:
Barca més que un club
Rammstein
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2008.09.04. 17:21:23

2009.07.02. 10:35:45

Amit nyilatkozott erre Uli Geller (:D) az azért elég durva, vagy csak szerintem? :o
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2009.07.02. 10:32:34

Szerintem Masceranot, az Afrika kupa miatt erőltetik. Nem tudom pontosan mennyi ideig tart, (több hét aszem), és ezidő alatt nem lesz Yaya és Keita..., Akiket több fordulón keresztül nélkülözni azért talán még nekünk is nehézkes, + ha Pep még jobban akar rotálni...
Barca més que un club
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.02. 10:23:19

Nyugiii! Nem kell félnünk a "bankóktól" (direkt hagytam ki az l betűt) :D

Ha Isten velünk, ki ellenünk? Ráadásul még Bono-ék is velünk vannak! 8)
Remélem azért nem cseszték el a Camp Nou talaját, mint múltkor :wink:
kovacs.g10
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.06.17. 14:01:00

2009.07.02. 10:20:15

http://www.nemzetisport.hu/nemetfoci/fr ... 44208.html

Nekem személy szerint elegem van a reálból!!!
Felborítja a játékos piacot a játékos árakat felemeli!!!
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2009.07.02. 10:13:55

Persze kell a kispad, a biztosnak tűnő 4 játékost jó ötletnek tartom, de nem fizetnék Fabregasért 40-t és Mascheranot se értem. Persze Txikiék értik a dolgukat, eddig is jól csinálták, inkább az újságírók és egyes fórumozók szeretnének egy egyész csapatnyi embert igazolni. Pedig ha azt nézzük Villa és a 3 brazil árából (65 millió) kijön a BL-győztes csapat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.02. 10:02:49

culinho írta:Valaki világosítson már föl legyen szíves, h ha korábbi hírek szerint 35-80 millió euró közötti összeget költhetünk, akkor a már szinte biztos befutó Villa (35-40), Fillipe (10-15), Keirrison (16, tehát összesen: 60-70 millió euró) mellett, h merül fel Fabregas cirka 40-50-ért és Mascherano 30-ért. Ha ezt mind összeadom, akkor akár 150 millió is kijöhet, egy olyan klubnál amely nem a pénzszórásról híres és idén mindent megnyert. Txikiék apró változtatásokról beszéltek, Henrique visszajövetelével így is várható 4 új, mért kéne a fél csapatot lecserélni? [auto_cenzúra] a csapat? Nem hiszem.
Az hogy egy klub nem a pénzszórásról híres az nem azt jelenti, hogy nem kell erősíteni a keretét, főleg ha közel 70 meccset a köv szezonban. Filipe mindenképpen indokolt, mivel elment Syl, így muszáj egy bal bekk, Henrique pedig rotálni a hátvédeket. Mindenképpen kell még egy ember a támadóalakzatba, főleg ha Samu megy. Bojan még nem kezdő ember. K9 hasonló okból valamint a Villa-transzferbe is belevonható, arról nem is beszélve hogy Titi se mai gyerek, nem lehet végig őt játszatni. Mascheranot én sem értem igazán, inkább a középpályás szervező/ támadóalakzatot kellene erősíteni, de ez Pep dolga, biztos tudja mit csinál.
Egy szó mint száz kell a hosszabb pad, muszáj minél többet rotálni + sérülések/eltiltások is közbejöhetnek. És ezeket Pep minőségi játékosokkal próbálja megcsinálni, amivel tökéletesen egyetértek. Hiába vannak tehetséges fiataljaink, sztem még nem állnak készen arra hogy érdemben tudják pótolni az éppen hiányzó posztokat. (Muniesa, Gai, Jeffren stb. nagyon jók, de még túl fiatalok és rutintalanok, kivéve talán Thiago)
És ha azért nem veszünk játékosunkat mert a Barcának egy elve, arra könnyen ráfázhatunk. Ezért kell most ezt a filozófiát félretenni és minél jobb keretet összeállítani.
Forca Barca!!!!
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.02. 09:56:50

culinho írta:Valaki világosítson már föl legyen szíves, h ha korábbi hírek szerint 35-80 millió euró közötti összeget költhetünk, akkor a már szinte biztos befutó Villa (35-40), Fillipe (10-15), Keirrison (16, tehát összesen: 60-70 millió euró) mellett, h merül fel Fabregas cirka 40-50-ért és Mascherano 30-ért. Ha ezt mind összeadom, akkor akár 150 millió is kijöhet, egy olyan klubnál amely nem a pénzszórásról híres és idén mindent megnyert. Txikiék apró változtatásokról beszéltek, Henrique visszajövetelével így is várható 4 új, mért kéne a fél csapatot lecserélni? [auto_cenzúra] a csapat? Nem hiszem.
Villát megvesszük 40-ért, Eto'ot eladjuk 30-ért, megvesszük Filipet 15-ért és Mascheranot 30-ért illetve Keirrisont 15-ért, eladjuk Guddyt 5-ért...
:arrow:
Azaz kiadunk 65 millát kb :wink:
Persze nekünk nem kell a pénzes dolgokkal foglalkozni, a vezetőség okosan fog igazolni és tudják mennyi az annyi :wink:
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.07.02. 09:53:50

Ha mégis jön Villa, akkor ő Henry helyén is tud játszani?
Mert olyan sok Valencia meccset nem néztem, de ha Eto'o is marad, akkor viszont egyszerre gondolom nem fog mindkettő játszani, ha csak nem más taktikára fogunk átállni.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.02. 09:44:38

culinho írta:Valaki világosítson már föl legyen szíves, h ha korábbi hírek szerint 35-80 millió euró közötti összeget költhetünk, akkor a már szinte biztos befutó Villa (35-40), Fillipe (10-15), Keirrison (16, tehát összesen: 60-70 millió euró) mellett, h merül fel Fabregas cirka 40-50-ért és Mascherano 30-ért. Ha ezt mind összeadom, akkor akár 150 millió is kijöhet, egy olyan klubnál amely nem a pénzszórásról híres és idén mindent megnyert. Txikiék apró változtatásokról beszéltek, Henrique visszajövetelével így is várható 4 új, mért kéne a fél csapatot lecserélni? [auto_cenzúra] a csapat? Nem hiszem.
Úgy, hogy Eto'o-t eladjuk, kb. 40 milláért. Gudjohnsent, kb. 3-6 millióért...
Fabregas neve szerintem fel sem merült... Én legalábbis eddig nem láttam arról cikket, hogy Cesc is jönne... És, úgy máris a 80 millán belül vagyunk! :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Lezárt