Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.01. 22:42:04

socio66 írta:nem semmi vagy öreg..
tudom, de egyszerűen nagyon félek tőlük, és nem fogjuk tudni elkerülni őket. min. 2-szer kell játszani velük a szezonba. de kösz a megnyugtatásokat :)
♥fcbarca.♥
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.07.01. 22:38:55

bojanfan írta:az a baj, hogy ez a kezdő tizenegy, egyszerűen nem fog tudni másképp játszani, mint szenzációsan. persze, minden meccset ők sem nyerhetnek meg, de akkor is... ez a világ legjobb csapata lesz. :(
hát ha a futballmenáger játékokat nézzük, akkor biztosan, de hogy a valóságban mit fognak majd mutatni, az még úgy gondolom, előttünk van.
mindenesetre most a realnak kell bizonyítani, mert elég kemény lehet, h a világ jelenlegi VALÓBAN legjobb csapatával vannak egy országba összezárva (akik nem azért kerültek címlapra, mert jól bevásároltak, hanem azért, mert amiben elindultak, azt meg is nyerték úgy, h közben megszekszuáltak mindenkit, aki számít), akik történetesen a régi "barátaik", a barca... veszegetik a valóban szuperklasszis gyerekeket, így most legalább mindenki róluk beszél. remélem, úgy október környékén, amikorra elmúlik a nagy flash, már nem annyira lesznek téma, decemberben pedig már röhögni is fognak rajtuk 8)
de komolyabbra fordítva a szót, a lényeg az az, h erősebb lesz a liga, két bivaly brigád biztosan lesz benne és remélhetőleg nem fog már márciusban eldőlni a bajnokság...

egyébként beszarni semmiképpen nem kell a madridtól, mi készen vagyunk, ők pedig most alakulnak. a pályán majd meglátjuk, h ki hol tart a bugiban.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.07.01. 22:38:32

bojanfan írta:az a baj, hogy ez a kezdő tizenegy, egyszerűen nem fog tudni másképp játszani, mint szenzációsan. persze, minden meccset ők sem nyerhetnek meg, de akkor is... ez a világ legjobb csapata lesz. :(
a foci alapjaihoz hozzátartozik egy apróság, amit elfelejtesz...
a foci nem egyéni sportág... attól, h ott van 2 aranylabdás még nem lesz a játékuk automatice "szenzációs"...
Nálunk itt van a 2009es aranylabdás, akkor az aranylabda szavazás 2. helyezettje is... (mert Messi és Xavi lesz az első 2 az 99%!) .itt van egy 3x-os Afrikai aranylabdás (még...remélhetőleg sokáig!), itt van a jelenkor legjobb védekező középpályása(aki nem így gondolkodik Yaya-ról az sztem elfogult, mert nem kell hozzá Barca-szemüveg, h ezt észrevegyük...), itt van egy olyan ember, akit csak a negatív csoda(= vagy érdekek...) "mentett meg" az aranylabdától(sajnos már nem is fogja megkapni...)
a lényeg, h a Barca is tele van egyéniségekkel, de ők már hosszú ideje(legkevesebb 2 éve) együtt játszanak, és ez az, ami a real-ból hiányozni fog...a foci CSAPATJÁTÉK!
szerk: Iniestát kihagytam, mert olyan jelzőt nem találtam, mint a többiekhez :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.07.01. 22:41:26-kor.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5242
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.07.01. 22:38:15

bojanfan írta:az a baj, hogy ez a kezdő tizenegy, egyszerűen nem fog tudni másképp játszani, mint szenzációsan. persze, minden meccset ők sem nyerhetnek meg, de akkor is... ez a világ legjobb csapata lesz. :(
Te miröl beszélsz? Ha az Isten igazolták volna le,akkor se paráznék.... :lol:
Kép
socio66

2009.07.01. 22:37:37

bojanfan írta:az a baj, hogy ez a kezdő tizenegy, egyszerűen nem fog tudni másképp játszani, mint szenzációsan. persze, minden meccset ők sem nyerhetnek meg, de akkor is... ez a világ legjobb csapata lesz. :(
nem semmi vagy öreg..
1; perez egyszer már megbukott ezzel a fajta projekttel,akkor is megvoltak a nagy nevek, aztán mi lett belőle..semmi.ahogy odaát írta egy tag: 'a rakás sztárja ellenére körberöhögött és agyonvert minket bármelyik [auto_cenzúra] csapat, egyre sűrűbben a végére... És lemondott, amivel be is vallotta, h megbukott.'
2;a mi csapatunk jelenleg a legjobb és mivel nagyobb kaliberű játékos nem távozik(eto'ot villa pótolja,sőt..),ezért remélhetőleg azok is maradunk, vagy legalább megközelítjük ezt a szintet.
kár a pesszimizmus,ráadásul erre itt senki nem kíváncsi szerintem..
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.07.01. 22:32:57

marci. írta:
KAR.I.P Benzema
kacc-kacc..jót nevettünk a vidékiversenyzőn :roll:
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a rohamos teljesítmény hanyatlás és a butulás mikor fogja elérni őket!
már vége a szezonnak!ideje a magaslóról ,átröppeni 1 picipónira :)
A szezonnak vége tény.De a picipóniról nektek kellesz átülni, mert még nem kezdődött el a köv. szezon semmit nem mutattatok és mi olyan magas lovon ülünk, ahol van egy spanyol bajnokság-kupa és egy bl győzelem, meg azt hiszem egy madridi 6-2es siker meg vagy 12 rekord. :roll: Végülis tényleg nincs miért nagylovon ülni. :twisted:

De biztos neked van igazad kicsi huszár. :wink:
Kép
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2009.07.01. 22:30:15

Amugy még most nézem hogy a real már költött 216 milliót és vett egy védőt. Beszélnek itt még Riberyről, Forlanról, Xabi Alonsorol, de egyikőjük sem védő! Érdekes lesz!!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.07.01. 22:30:09

marci. írta: már vége a szezonnak!ideje a magaslóról ,átröppeni 1 picipónira :)
Ahogy a www.eurobarca.hu - ról át lehet pattanni a www.madridista.hu-ra is.

Nem tudom kedves kolléga mit vársz, ha egy barca-oldalon tengeted drága szabadidődet és abban reménykedsz, hogy a szurkerek többségét meggyőzöd majd olyan dolgokról, amikkel kapcsolatban épp csak az origo van máshol számotokra.

Ha ide jársz tengődni, akkor fogadj el pár egyszerű tényt alaphelyzetnek és ne nagyon mondj ilyeneket, mert egyrészt 2009 nyarán Europa legjobb csapata bizony a Barca, másrészt elvbarátokat nem itt fogsz találni.

Ahogy Te mondanád: pici pónikám... A BL-címvédője 2010 májusáig tuti a Barca lesz. Szokj hozzá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gekkodan 2009.07.01. 22:31:47-kor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.01. 22:25:43

az a baj, hogy ez a kezdő tizenegy, egyszerűen nem fog tudni másképp játszani, mint szenzációsan. persze, minden meccset ők sem nyerhetnek meg, de akkor is... ez a világ legjobb csapata lesz. :(
♥fcbarca.♥
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2009.07.01. 22:24:38

KAR.I.P Benzema
kacc-kacc..jót nevettünk a vidékiversenyzőn :roll:
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a rohamos teljesítmény hanyatlás és a butulás mikor fogja elérni őket!
már vége a szezonnak!ideje a magaslóról ,átröppeni 1 picipónira :)
csakamadrid
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2009.07.01. 22:14:00

"Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a rohamos teljesítmény hanyatlás és a butulás mikor fogja elérni őket!"

Forditva nem is lehet? :lol: A tavalyi meg az azelőtti csapatnál ez összehasonlithatatlanul erősebb lesz.
Azáldójátnéki.
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.07.01. 21:53:44

Danka00792 írta:
fcjoc írta:KAR.I.P Benzema is csatlakozott.. na kiváncsi vagyok mostmár nagyon rájuk. Villa meg Binho ide , és kezdődhet a buli 8)
Hát már én is nagyon kiváncsi vagyok rájuk. CR + Kaka + Benzema. Nem semmi, nem gondoltam volna hogy tényleg tudnak ilyen minőségü játékosokat igazolni.
Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy a rohamos teljesítmény hanyatlás és a butulás mikor fogja elérni őket! 8)
Kép
Kép
O:) [-o< KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY BARCA DRUKKERNEK TEREMTETTÉL [-o< O:)
Pusztán cselekedni minden bugris suttyó tud; az igazi ízt az adja meg, AHOGYAN cselekszünk!
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.07.01. 21:40:42

fcjoc írta:KAR.I.P Benzema is csatlakozott.. na kiváncsi vagyok mostmár nagyon rájuk. Villa meg Binho ide , és kezdődhet a buli 8)
Hát már én is nagyon kiváncsi vagyok rájuk. CR + Kaka + Benzema. Nem semmi, nem gondoltam volna hogy tényleg tudnak ilyen minőségü játékosokat igazolni.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.07.01. 21:32:28

KAR.I.P Benzema is csatlakozott.. na kiváncsi vagyok mostmár nagyon rájuk. Villa meg Binho ide , és kezdődhet a buli 8)
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2009.07.01. 21:16:15

Robcsyy írta:Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem lehet, h Benzema is arra a sorsa jut, mint a hollandok... Pár év múlva vihetik a kiscsapatok apróért...
Különösen nem hozott lázba, hogy madridba igazolt. télen még hunti volt a császár, most meg...
annyi a különbség h télen caldinál volt hünti a császár.ha megnézed h kit hozott,vdv,drenthe...mellettük az is volt.de most senki sem mondja h benzema császár,kell ő a realba,de nem ő lesz a megváltó(vagy nem csak ő)
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1135
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2009.07.01. 21:10:21

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem lehet, h Benzema is arra a sorsa jut, mint a hollandok... Pár év múlva vihetik a kiscsapatok apróért...
Különösen nem hozott lázba, hogy madridba igazolt. télen még hunti volt a császár, most meg...
raul33
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.04.24. 10:59:32
Tartózkodási hely: szlovakia

2009.07.01. 20:42:38

biztos vagyok abban hogy jobb lesz a csapat.de korai még a sárga csíkot húzni
madridista
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2009.07.01. 20:33:02

Cali írta:Akit érdekel, most megy a Sport Klubon a tavaszi El Classico.
:lol: tegnap előtt este meg azelőtti napon a Sport TV adta le :D
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.07.01. 20:27:17

Akit érdekel, most megy a Sport Klubon a tavaszi El Classico.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2009.07.01. 20:11:00

Héjj,ne ugy értsd hogy ténylegesen örülnek csak ezt irják,még is mit kellene irni? Sopánkodni kellene?Az rosszul nézne ki.
Nekünk szurkolóknak nem örülni, vagy félni kell az ellen igazolásaival kapcsolatban. Pláne ha ilyen csapatnak szurkolunk, mint jelen esetben ez a Barca...Egyébként Benzema nagy ígéret valóban, de itt az ígéreten van a hangsúly, most nekem ne mondja senki, h mekkora sztár mert nem az...Nincs kizárva, h az lesz, de jelen pillanatban számos jobb csatár van nála!!
igazad, biztosat csak jövőre mondhatunk, én magam részéről, HISZEK a csapatomban, és a bizalom is aszem ezek felé a játékosok(emberek) felé megvan Smile
Teljesen igazad van! Nekünk szurkolóknak az a maximum és a minimum is, hogy hiszünk a csapatunkban! Bennem (és gondolom sok más szurkolóban) meg volt a hit a 2 év sikertelenség után is, akkor most miért ne lenne meg a HIT?!
abban a galaktikus madridban voltak olyan megmozdulások, amit a sztárlegjobbutánozhatatlankirály barcában idén sem lehetett látni. igaz nem hosszú távon, de 1-2 meccsen úgy játszottak, ahogy még senki más ebben a sportban.,..
Ezzel egyrészt vitatkoznék(pl.: BL döntő 2. félidőben mikor a ManUtd csak nyomozta a labdát...), másrészt az kevés, ha csak 1-2 meccsen játszanak úgy...Bőven kevés...Ha az alakuló Madrid is csak ennyire lesz képes, akkor azzal kiegyeznék :twisted:
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2009.07.01. 20:03:39

Rivaldo11 írta: Most üres vagyok, úgy érzem nem fogok újat, jobbat, szebbet látni. És ezt a legkomolyabban gondolom. Szerény véleményem szerint ez volt a labdarúgás csúcsa. És még mielőtt valaki nagyképűséggel vádolna, elárulom, akkor is így gondolnám, ha ezt nem a Barca érte volna el. Ilyen játékkal nyerni 3 trófeát...
Némileg átfogalmazva oda lyukadnék ki, hogy gyakorlatilag az eredményességet, az alázatot, és a szemkápráztató játékot így csapat az én életem során nem tudta összegyúrni és mindezt majd minden héten, majd minden meccsen előadni. Azt hiszem, hogy a tavalyi év minden mérkőzése akkora futballélmény volt a csapatért szorítóknak amit nem egyhamar fog tudni csapat okozni.

Ettől függetlenül jövőre is természetesen mindenki szórakozni fog leülni a TV elé, de ilyen katarzist, mint egy gyakorlatilag saját nevelésekre építő, az én (és gondolom sok Barcás és nem Barcás) szívemhez közel álló identitással, a Mes Que Un Clubbal-filozófiával, gyakorlatilag a padló legaljáról feltörve, igazi tündérmesébe illő szezont produkálva, kezdve a Peppel szembeni bizalmatlanságokkal, folytatva Laporta ellni indítvánnyal... Szóval ilyen katarzist nem nagyon fog tudni csapat okozni. Még egyszer nem fognak így együttállni a csillagok, hogy ezek mind-mind együttesen megtörténjenek.

És - ezt senki nem vegye magára, nem a Madrid ellen szól de - én speciel nem tudnék ennyire odáig lenni meg vissza ha azt a produkciót egy összevásárolt csapat 250 millióból lekopírozná. Valahol szerintem egyébként rossz üzenete is a focinak, hogy gyakorlatilag a nagyhal megeszi a kishalat, és hogy pénzzel gyakorlatilag minden megvalósítható (lásd Chelsea, nemsokára M. City és most a Madrid), de ez is nyilván ízlés dolga.

Na peace.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.01. 20:03:26

Egyetértek Rivaldoval, mi már megéltük a lehetetlent és a megismételhetetlent! A 21. század totális futballjában amit az idei Barcelona véghez vitt egyszerűen elképesztő, igazolhat akárkit a Madrid, nem hinném, hogy bárkivel, bárhol és bármikor ilyen magasságokba emelkedhetne!

Reménykedni persze lehet... Énis reménykedem, hogy jövőre megismételjük... :D
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.07.01. 19:59:53

A Real-szurkolók jogosan örömködnek most. Őket nem izgatja, honnan van a pénz (nem kell a válasz, tisztelt madridisták, tudom, a bankhitelek, amiket csak Perez, a Real kaphat szerte spanyolhonban). A Milan csődje beindította a lavinát, el kellett adniuk legnagyobb értéküket, majd Cé jövetele után persze, hogy mindenki a Realba akar menni. Aztán remélem jól beégnek majd, nem kell irigykedni rájuk, nincs mire. Ha megelőznek minket jövőre, akkor majd lehet... De sztem a véd.középpályájuk még mindig középszerű (Gago-Lass ugye), és Albiollal sem erősödtek semmit sem az eddigiekhez képest.
Aztán az már legyen az Ő gondjuk, hogy mit csinálnak a nagy pénzekért igazolt (persze tudjuk, hogy a pénz sajnos náluk nem számít...) csatáraikkal, Huntelaarral, Van Nistelrooy-jal (akit nagyvonalúan a sérülése után szinte kidobnak).
Előre a TITOlusokért!
Pedro10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.12.09. 11:19:31

2009.07.01. 19:41:52

"benzema hivatalos
én sokakkal ellentétben nem örülök hogy oda igazolt "

Héjj,ne ugy értsd hogy ténylegesen örülnek csak ezt irják,még is mit kellene irni? Sopánkodni kellene?Az rosszul nézne ki.
Azáldójátnéki.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.01. 19:26:42

CS0ki írta: Egyébként Rivaldo, te fogsz még valaha meccset nézni? :) AVgy akkor megvolt a csúcs, innetől minden [auto_cenzúra] és keresel egy új sportot magadnak? :) Most komolyan...Újabban csak olyan hozzászólást látok Tőled, hogy az idei Barcelona lenullázta az eglsz sportot, innentől kár megrendezni a bajnsokágokat, mert minden csak szarabb lesz! :roll:
Kár, pedig régen tetszettek a hozzászólásaid! :roll:
:lol: Jogos a kérdés.
Én-és ezt komolyan mondom-azt gondolom, hogy igen. Minden csak szrabb lesz. Már írtam, szerintem mi sem tudjuk megközelíteni ezt a teljesítményt. 3 trófea, mennyei játék, katarzis, 6:2-es győzelem madridban... Most üres vagyok, úgy érzem nem fogok újat, jobbat, szebbet látni. És ezt a legkomolyabban gondolom. Szerény véleményem szerint ez volt a labdarúgás csúcsa. És még mielőtt valaki nagyképűséggel vádolna, elárulom, akkor is így gondolnám, ha ezt nem a Barca érte volna el. Ilyen játékkal nyerni 3 trófeát...
Ezért nem érdekel kiket vásárol a madrid. Ez nekem olyan, mintha egy játékban már tudnám, "mi van akkor ha nyerek".
Igen, jövőre minden csak Sz*rabb lehet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lezárt