Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.01. 21:59:20

.... le magát a Valencia 50 millió euróért!Bár ezt (már ha igaz) köszönhetjük annak hogy a kabronmadrid 35 millát fizetett ki egy neve nincs emberért!Így teljesen logikus, hgy Villáért kérik majd nagy pénzt!Benzema max a csukáját fényezheti neki!
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.01. 21:55:56

a eurosport.yahoo.com szerint a Valencia 42 mllió fontot kérne Villáért (az kb. 50 millió euró)
Avatar
maxim72
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2005.01.20. 15:36:40

2009.07.01. 21:17:53

Nagyon-nagy kép Bonoról egyik kedvecem. A másik a Barca 1986-óta.
Avatar
Bogika87
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2007.02.09. 18:05:40

2009.07.01. 20:54:41

Azt hiszem jó igazolás csak az a kérdés hogy milyen posztra hozták?!!? :D :D :D :roll:
Kép
Bááár még formába kellene hozni...
Kép
Bocseszkó az OFF-ért O:) Amúgy miatta is kijöttek 90 ezren nem csak Kakáért Madridban 8) Kép
¡¡¡ Boti, boti, boti Madridista qui no boti!Salude los Campeones!!!
¡¡¡ Copa,Lliga i Champions!!!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.01. 20:35:59

Mikaos írta:Pep nem hiszem, hogy tévedett, mert itt nem Eto'o teljesítményéről van szó. Vélhetően Pep nem tud jól együtt dolgozni a kamerunival. Csakhogy ezekbe az ügyletekbe nem látunk bele, de abban biztosak lehetünk, hogy valami probléma csak van?!
Szerintem Pepnek van jobb dolga is minthogy unalmában Eto'o-val szórakozzon. Én a fegyelmezési problémákra gyanakodnék.
Pep elképzelése egy erőcsatár volt(Ibra,Adebayor és ha jól emlékszem még Trezeguet neve is felmerült tavaly) ,aki jó a fejeseknél. Egyiküket sem sikerült megszerezni,de mivel kijelentette azt,hogy neki nem kell Eto'o most próbálja magát tartani hozzá - ez makacsság és nem járunk jól vele.
Ha annyira nem bírnák egymás fejét az jobban érződött volna a meccseken,ergo nem borultak volna egymás nyakába.Abba tényleg nem látunk bele,hogy mi folyik a klubnál,de éppen ezért nem kellene kritizálni Eto'o-t. Engem pl felhúz,amikor vki lesajnál egy olyan embert,aki 2 BL döntőn szerzett kulcsfontosságú gólt. És simán elférnének Villával együtt is a csatársorban.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.07.01. 20:28:12

Eljutottam arra pontra, hogy azt mondjam: nem hazudott Laporta ((és Piqué sem)), amikor azt mondta, hogy Eto'o és Villa elférnek egymás mellett. Egy esetben hajlandó vagyok neki igazat adni: Ha nem sikerül igazolnunk egy balszélsőt. Ugyanis alapvetően az volt a cél, hogy a támadóalakzatot megerősítsük egy nagyon jó játékossal (aki alapvetően balszélső). De ahogy elnézem, nem nagyon fog jönni sajnos se Ribéry, se Robinho, se Silva (utóbbi kettőt annyira nem bánom). Ergo Villa balszellő, Titi pad, Samu csatár. És akkor még ott van az a lehetőség is, hogy ha Samu elmegy, akkor Villa a középcsatár és keresni KELL egy szélsőt. Ha így nézem a dolgokat, akkor annyira nem is hülyeség, amit mondogatnak... :-k
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.01. 20:27:57

Xavinho írta: Amúgy meg arról nem érdemes megfeledkezni,hogy Pep is ember,ergo tévedhet,mint ahogy Eto'o-val kapcsolatban tévedett is,ezt az idei szezon tökéletesen bizonyítja. Ezen lehet gondolkodni :roll:
Pep nem hiszem, hogy tévedett, mert itt nem Eto'o teljesítményéről van szó. Vélhetően Pep nem tud jól együtt dolgozni a kamerunival. Csakhogy ezekbe az ügyletekbe nem látunk bele, de abban biztosak lehetünk, hogy valami probléma csak van?!
Szerintem Pepnek van jobb dolga is minthogy unalmában Eto'o-val szórakozzon. Én a fegyelmezési problémákra gyanakodnék.
Atridente
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.19. 20:27:06

2009.07.01. 20:27:11

Más .Olvasom az Sport.es-t talán egyre komolyabb az érdeklődés Fabregas iránt. Ha jól veszem ki akkor az elúszó Ribery helyett lett fő opció Cesc , akiért kész a klub 35 millió fontot, kb 40 milllió eurót adni. -Mit mondjak a legjobb igazulásunk lenne+ villa+mascherano-- na minőségileg erősödnénk. Vidic nevét is megemlíti az újság . az asszonynak állítólag nem igazán ízlik az angliai élet, és erősen agitálja az urát egy váltásra. Hogy az 33 mi9llió euro mi ? ajánlat, esetleg annyit kér érte a MU nem tudom. De ő benne nem igazán hiszek, és nem is hiszem igazán szükség lenne e rá.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.01. 20:22:25

[quote="Mikaos"]Egyrészt a szóhasználatod nem szalonképes (zárójelben lévő). Másrészt érdemes megnézni a szavazás állását, ami jelen pillanatban azt mutatja, hogy 59% cserélné Eto'o-t, míg csupán 41 marasztalná. (El lehet gondolkodni a zárójeles hsz-eden).
/quote]
Nagy az Isten állatkertje :lol:

Amúgy meg arról nem érdemes megfeledkezni,hogy Pep is ember,ergo tévedhet,mint ahogy Eto'o-val kapcsolatban tévedett is,ezt az idei szezon tökéletesen bizonyítja. Ezen lehet gondolkodni :roll:
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.07.01. 20:00:52

De érdemes megnézni, h mit alkottak két hasonló képességű válogatottban
Véleményem szerint egyáltalán nem érdemes megnézni, hogy mit alkottak a két hasonló képességű válogatottban. Szerintem is jobb játékos jelenleg Villa, de ezek teljesen értelmetlen és fölösleges összehasonlítások.
Avatar
Carles Puyol Saforcada
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2008.07.02. 13:09:52
Tartózkodási hely: Budapest, 22.

2009.07.01. 19:50:56

Ha elmenne Eto'o, akkor lezárulna egy korszak.
Ha jönne Villa kezdődne egy új.
Ha egyszerre itt lennének mindketten, semmi sem történne, csak elmondhatjuk h leigazoltuk Villát.
De ha mindketten itt lennének, akkor Henry, Villa és Eto'o variálnának egymás közt, és Bojanról mindenki elfeledkezne, max. kupameccsen állna be...
Így nem bánnám egyik esetet sem, ha bekövetkezne, mert az utóbbinál 4 (Messivel együtt 5) bombaerős támadóval kiállhatunk és az nem gyenge... :wink:
A másik kettő is benne van a pakliban.
Remélem, hogy a legjobb megoldást választják, minden szempontból, és jövőre is TAROLUNK!!!
VISCA EL BARCA! VISCA CATALUNYA! (mien szépre sikeredett :lol: )
VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.01. 19:48:20

Benzema egy gyengébb bajnokságban lőtt kb. ugyanannyi gólt, mint Villa, ráadásul a Lyon 7-szer egymás után nyert bajnokságot, tehát nem volt nehéz dolga (leszámítva az idei évet), ehhez képest a Valencia nehezebb helyzetben volt. De érdemes megnézni, h mit alkottak két hasonló képességű válogatottban
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2009.07.01. 19:44:55

Én rettenetesen örülnék neki ha elmenne már a csapatból Samuel Eto'o mert már annyira elegem van minden szezon után belőle meg a menedzseréből h az hihetetlen!!! ráadásul Benzemát mi is leigazohattuk volna mert én jobban örülnék neki is vagy Villának is mint hogy Eto'o maradjon!!! Nem szeretem ezt az embert, nagyon ellenszenves lett!!!! aztán lehet írni h de ő milyen sok meg fontos gólt rúgott, akkor sem kedvelem sőt...,, nyilatkozatai és megnyilvánulásai is gusztustalanok voltak//"barca csak munka" ,,blabla oké lehet hogy az ,de akkor tartsa meg magának könyörgöm, ha már itt keres évi 11 millió eurót//!!!!!! Villa is simán képes lenne erre Xavival meg Inivel, ebbe biztos vagyok/mármint ennyi gólt lőni/!! na megyek, is picit idegesen írtam ezt, de akkor is ez a véleményem,aztán most lehet alázni:) na sziazstok kellemes estét4!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.01. 19:22:21

Xavinho írta:Ezzel tudok teljesen egyetérteni.
Nem is értem azt a sok türelmetlen embert (- vagy csak simán balf.szt),akik inkább látnák Villát a kezdőben,mint Eto'o-t,cssk mert elhúzódik az ügye.Honnan a rákból tujdák egyesek,h ki hazudik? Nekem gőzöm sincs,mert nem vagyok a közelben,de aki a barcánál dolgozik,nyugodtan szóljon....
Egyrészt a szóhasználatod nem szalonképes (zárójelben lévő). Másrészt érdemes megnézni a szavazás állását, ami jelen pillanatban azt mutatja, hogy 59% cserélné Eto'o-t, míg csupán 41 marasztalná. (El lehet gondolkodni a zárójeles hsz-eden).
Amúgy meg persze, nem tudjuk, ki hazudik, de nem csak ez a lényeg.
+
Xavinho írta:Nem egyszerű a kameruni helyzete, tényleg sok a kérdőjel és sokáig húzódik is az ügy. De azért azt se felejtse el senki,hogy Pep indította el a lavinát azzal,hogy nincs szüksége Eto'o-ra. Ha akkor a mester nem mond konkrét neveket,csak annyit,hogy akik nem képesek dolgozni,mehetnek Isten hírével, nem sértett volna meg olyat is ,aki képes dolgozni,m ugye akik nem voltak képesek,azok mentek is...
Eto'o csak azért nem mehetett el, mert túl nagyok voltak a fizetési igényei, amelyeket más klubok nem álltak volna, ráadásul egy problémás, nehezen kezelhető emberről van szó.
Továbbá eszembe nem jutna egy ilyen példátlanul sikeres év után, hogy Pep döntéseit kétségbe vonjam, vagy hogy haragudjak rá akár a tavalyi nyári dolog miatt.
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2009.07.01. 19:09:33

Laza írta:Hát Villa semmivel nem jobb...
Szerinted Benzemácska jobb Villa-nál? :roll:
Benzemana egyelőre a közelében sincs Villanak... :wink:
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2009.07.01. 19:08:15

TZS írta:
CFirpo3 írta:Eto'o OUT
Villa IN

Nagyon tudnék mostmár örülni ennek.
És úgy néz ki, hogy Samu ügynöke hazudozik, nem Laporta. (amit lehetett sejteni)
Lassan én is így vagyok már ezzel a dologgal. :roll:

Engem ezzel kapcsolaban az zavar, hogy Eto'o-t nem nagyon hallottan nyilatkozni. Arról hogy konkrétan mit tervez, mennyire akar maradni, ha nagyon akkor sztem leadhatja a fizetése egy részét, (van miből)
Barca més que un club
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.01. 19:04:53

Barcinho írta:Teljes mértékben meg tudom érteni amit most Eto'o (már ha egyáltalán miatta van ez a huzavona)csinál ugyanis tavaly ugyanezt csinálta vele a klub. Azt viszont nem értem hogy miért nem csipázza őt Guardiola, mert az előző szezonban szerintem bebizonyította hogy nagyon alázatos tud lenni a klub ill a csapat iránt. Másodsorban pedig Eto'o már tett "értünk" annyit hogy ne kívánjuk a távozását!!!! Ja és a lényeg egy örök igazság "Járt utat járatlanért elhagyni nem szabad.", vagyis meg kell tartani, még ha jön is Villa!!!

Siempre Barca!!! --> Mes que un club!
Ezzel tudok teljesen egyetérteni.
Nem is értem azt a sok türelmetlen embert (- vagy csak simán balf.szt),akik inkább látnák Villát a kezdőben,mint Eto'o-t,cssk mert elhúzódik az ügye.Honnan a rákból tujdák egyesek,h ki hazudik? Nekem gőzöm sincs,mert nem vagyok a közelben,de aki a barcánál dolgozik,nyugodtan szóljon....
Nem egyszerű a kameruni helyzete, tényleg sok a kérdőjel és sokáig húzódik is az ügy. De azért azt se felejtse el senki,hogy Pep indította el a lavinát azzal,hogy nincs szüksége Eto'o-ra. Ha akkor a mester nem mond konkrét neveket,csak annyit,hogy akik nem képesek dolgozni,mehetnek Isten hírével, nem sértett volna meg olyat is ,aki képes dolgozni,m ugye akik nem voltak képesek,azok mentek is...
Azzal én is egyetértek,hogy akár villa és eto'o is elférnének a csapatban,Guardiola a rotáció híve,hosszú a szezon és egy sérülés sajnos mindig benne van.
Én azt mondom,h Henry,Eto'o,Messi,Villa,Bojan bőven elférnek 5en a csapatban úgy,hogy lehetőséghez is juthatnak.
BraunA
Jugador del Barça
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2009.06.17. 18:51:11
Tartózkodási hely: magamon kívül, mint mindíg

2009.07.01. 19:04:32

Hali!

Lenne egy kérdésem. A balszélső posztra kik is azok akik valóban esélyesek lehetnek, akár szurkolói beszélgetésekben felmerülve, vagy a vezetők szintjén? (Ribery, Silva...)
Barca més que un club
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.01. 18:50:25

noname írta:Nekem eddig teljesen mindegy volt h marad-e Etoo vagy megy, mostmár azt mondom mehet ahova akar.
Egyszerűen pofátlanság amit művel.
Először a Cityről hallani se akar, utána az ügynöke tagadja az ajánlatot, utána kiderül h mégis kapott ajánlatot.
Egyszer hosszabbítani akar nálunk, de aztán meg akkora fizetést kér, amit még véltlenül se érdemel meg. Így is a világ egyik legjobban fizetett játékosa és semmiképp se érdemel akkora fizetést mint Messi!!!!
Jöjjön Villa. Ugyanolyan jó, anyagilag ugyanott vagyunk, de legalább egy értelmes ember, aki nem csinál hülyét azokból, akiknek sokat köszönhet. :evil:

A Filipe ügy meg fog oldódni. A játékos egyértelműen jönni akar. Jönni is fog. Max nem 8, hanem 10-12 milláért.
Ezzel nagyon nem értek egyet.
Mit művel Eto'o kérdezem én. Annyit szólhatunk be neki maximum,hogy nem nyilatkozott,hogy most akkor mi van. Ő nem tagadott semmit,és nem mondott semmit,úgyhogy az ügynöke nyilatkozatát nehogymár Eto'o-nak írjuk fel...
Valdes érdemel szerinted akkor fizetést,amennyit kapott?
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.07.01. 18:45:26

CFirpo3 írta:Eto'o OUT
Villa IN

Nagyon tudnék mostmár örülni ennek.
És úgy néz ki, hogy Samu ügynöke hazudozik, nem Laporta. (amit lehetett sejteni)
Lassan én is így vagyok már ezzel a dologgal. :roll:
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.07.01. 18:43:17

Nekem eddig teljesen mindegy volt h marad-e Etoo vagy megy, mostmár azt mondom mehet ahova akar.
Egyszerűen pofátlanság amit művel.
Először a Cityről hallani se akar, utána az ügynöke tagadja az ajánlatot, utána kiderül h mégis kapott ajánlatot.
Egyszer hosszabbítani akar nálunk, de aztán meg akkora fizetést kér, amit még véltlenül se érdemel meg. Így is a világ egyik legjobban fizetett játékosa és semmiképp se érdemel akkora fizetést mint Messi!!!!
Jöjjön Villa. Ugyanolyan jó, anyagilag ugyanott vagyunk, de legalább egy értelmes ember, aki nem csinál hülyét azokból, akiknek sokat köszönhet. :evil:

A Filipe ügy meg fog oldódni. A játékos egyértelműen jönni akar. Jönni is fog. Max nem 8, hanem 10-12 milláért.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7525
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.01. 18:33:24

rivaldo23 írta:Kezd átmenni szappanoperába ez az Eto'o ügy... Legjobb lenne a csapat érdekében, ha minnél előbb lezárulna. Tőlem jöhet Villa, Eto'ot tisztelem, mint játékos, de az, hogy minden héten változik a véleménye kezd idegesítő lenni, eldönthetné már, hogy tényleg a Barca álmai klubja vagy csak egy munkahely számára... Villa jó csatár, szvsz eto'oval egy szinten állnak. K9 leigazolásást meg még nem értem, hacsak nem a Villa üzletben van neki szerepe.
Ezzel én is hasonlóan vagyok. Eddig nagyon Eto'o maradása mellett voltam, de már nálam is kezdi kiverni a biztosítékot az hogy egyszer maradni akar, két nap múlva meg nem.
Biztosat nem lehet tudni, de sztem Villa simán be tudna illeszkedni. A legjobb az lenne ha mg Keirrison is maradna. Nagyon jó cseréje lenne Villának. Kiváncsi lennék hogy Bojan Messi helyén tudna-e játszani, mert így K9 és Bojan csak egymás "kárára" tudna játszani. Hogy mi értelme volt megvenni? Mert hatalmas tehetség, és ha beválik 2-3 év múlva a világ EGYIK legjobb csatárja lehet, akkor pedig nem 16 misibe kerülne.
Eto'o árát (Guddiéval együtt) pedig be lehetne tenni Villa igazolásába.
Azon a véleményen vagyok, hogy Barca filozófia ide vagy oda ha valakit kinéztek akkor ragaszkodjanak hozzá és tűzön-vízen át próbálják megszerezni. Masch pedig nem létkérdés. Busi nyugodtan maradhat vkp, nem teljesített rosszul egyáltalán, sőt. Henry rotálására pedig Iniesta nem megoldás. Egyrészt nem is volt olyan gólerős, másrészt a stabil középpályához kihagyhatatlan. Mascherano árát inkább egy jó szélsőére kellene áldozni.

Ez a Filipe-ügy egy kicsit kiborító. Azt hittem ő lesz az első igazolásunk (ráadásul nagyon rövid időn belül), erre ott is kezdődnek a bajok.
Forca Barca!!!!
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.01. 16:38:21

Azt se nézi senki sem, hogy a Barca inkább a spanyol bajnokságból erősít, vagy inkább szeretne erősíteni ( 1-2 kivétellel ), míg a margit inkább más bajnokságból. Még fel is kell venni az új bajnokság ritmusát. Lássátok Henry, Hleb is biztos így lesz. Villa, Filipe ők BBVA ligások, tehát ismerik a bajnokságot, így könnyebb lesz beilleszkedniük, mint a margitos játékosoknak.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.07.01. 16:27:30

Én is imádom Eto'o-t, de ez már kezd sok lenni, felőlem mehet isten hírével...

Valencia engedd el Villát kérlek! [-o<
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.01. 16:01:46

Eto'o is kell, és Villa is. Így van esélyünk akkor mindent megnyerni, na meg ha megveszik azt az 1-2 játékost, akire szükség van. Hosszú pad kell. És ezt tudják a játékosok is. És Pep mindenkinek fog adni lehetőséget.
Lezárt