Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.06.28. 23:02:35

Az első félidőben a brazil támadók közül egyértelműen Robinho volt a legjobb. Aztán a második félidőre kicsit visszaesett és akkor vált megint észrevehetővé, amikor behúzták középre és a labdákat tartotta meg Alves cseréje után.

Simán el tudnám képzelni a balszélen, még egy olyan szezon nem lesz, amikor Henry ennyire kihozza a maxot a balszélen, Robinho boldogan jönne szerintem és nem is járnánk vele rosszul. Ügyes gyerek.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.28. 22:53:44

recrea írta:Szerintem nem volt látványosan önző Robinho, egyszerűen nem ment neki a játék, viszont egyáltalán nem fontos igazolás. Ezt a City-t meg hagyjuk már, nincs épeszű játékos, aki odamenne, Eto'o sem fog. Mondjuk netto 11 misi :shock:
Hát ez az!Az a netto 11 misi ami oda vonzza Samut.A pénz könnyen elveszi az ember eszét, főleg ennyi.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
7_Barna_7
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2008.12.14. 17:07:21
Tartózkodási hely: Kecskéd

2009.06.28. 22:47:45

recrea írta:Szerintem nem volt látványosan önző Robinho, egyszerűen nem ment neki a játék, viszont egyáltalán nem fontos igazolás. Ezt a City-t meg hagyjuk már, nincs épeszű játékos, aki odamenne, Eto'o sem fog. Mondjuk netto 11 misi :shock:
Az a baj,hogy Eto'o nem éppeszű.....
Més qué un Club!
Visca el Barca!
Katalán a szív,kék a lélek,BARCELONA fan maradok amíg élek!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.06.28. 22:36:36

Szerintem nem volt látványosan önző Robinho, egyszerűen nem ment neki a játék, viszont egyáltalán nem fontos igazolás. Ezt a City-t meg hagyjuk már, nincs épeszű játékos, aki odamenne, Eto'o sem fog. Mondjuk netto 11 misi :shock:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.06.28. 22:33:01

Xavinho írta:Komolyan mondom balf.sz a vezetőség is meg Samu is. hogy lehet egy ilyen játékost elengedni ??? Hogy lehet egy ilyen csapatot otthagyni ???
Ha Pepnek technikás játékos kell,miért engedi el Eto'o-t ??? Villa semmivel sem jobb,sőt... Ha meg Pepnek erőcsatár kell vegye meg Altidore-t ,azt oké :lol:
Eto'o meg miért nem tud egy kicsit engedni az anyagiakon.Nem hiszem,hogy annyira szegény gyerek lenne. Emelést valamennyit uis kapna... ha meg sikereket érne el,akkor meg még többet is kaphatna,nem beszélve,hogy azért egy karrierben az eredmények nem mellékesek. A cityben max angol 4. hely marad neki,vagy még az sem.
A szurkolók se normálisak,hogy könnyű szívvel túladnának egy olyan játékoson,aki minden évben a házi góllövőlista élén volt...barmok,hálátlanok.
Ekkora hülyeséget minden fél részéről.Eldobom az agyam. :roll:
Szokásos Eto'o vs Villa ügy.
Ne legyünk már ekkora jósok hogy előre tudjuk jó döntést hoz e a vezetőség Eto'o ügyében. Majd ha Villa itt letol egy évet akkor lehet nagyjából véleményt alkotni errről a témáról. Villa sztem mindenben felülmulja a kamerunit.
Hálatlan vezetőség? Ez tényleg nevetséges.......
Nem is tudom ki nyilatkozta hogy csak dolgozik itt , Klasszikós botrány tavaly stb stb
Nem kedvelem Eto'o-t sőt ez enyhe kifejezés de elismerem azt hogy sokat tett a Barca-ért de Eto'o karrierista(nem szép kifejezéssel zsoldosÖ. Sztem nem igazán kötődik ugy érzelmileg ehhez a csapathoz mint ahogy sztem kéne :D lásd nyil-ai mint akár az egy-két éve itt játszók (Alves,Titi). Eto'o-nak igazából tökmind1 melyik nagycsapatban játszik (Madridon kívül :D) csak kapja meg a nevetséges, irreális fizetését .
És azt sem tartom vlennek hogy a szitin kívül senkinek sem kell meg azt sem hogy Guardiola is szabadulna tőle ahogy tud.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.28. 22:26:59

shevy írta:ahogy Robinho játékát elnézem a tornán, nem örülnék az érkezésének, annyira önző, Ribery sokkal jobban kéne, dehát ő meg nem fog jönni
tudtam! annyira tudtam, hogy valaki föl fogja hozni ezt a témát. akkor szted ki játszott jól ezen a tornán? senki? van benne valami, hogy néha önző. tény, de nemhiszem, hogy 100%-os gólpasszt elcserélne egy semmi esélyt nem kínáló lövésért.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2009.06.28. 22:12:50

ahogy Robinho játékát elnézem a tornán, nem örülnék az érkezésének, annyira önző, Ribery sokkal jobban kéne, dehát ő meg nem fog jönni
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.06.28. 22:07:49

Xavinho írta:Komolyan mondom balf.sz a vezetőség is meg Samu is. hogy lehet egy ilyen játékost elengedni ??? Hogy lehet egy ilyen csapatot otthagyni ???
Ha Pepnek technikás játékos kell,miért engedi el Eto'o-t ??? Villa semmivel sem jobb,sőt... Ha meg Pepnek erőcsatár kell vegye meg Altidore-t ,azt oké :lol:
Eto'o meg miért nem tud egy kicsit engedni az anyagiakon.Nem hiszem,hogy annyira szegény gyerek lenne. Emelést valamennyit uis kapna... ha meg sikereket érne el,akkor meg még többet is kaphatna,nem beszélve,hogy azért egy karrierben az eredmények nem mellékesek. A cityben max angol 4. hely marad neki,vagy még az sem.
A szurkolók se normálisak,hogy könnyű szívvel túladnának egy olyan játékoson,aki minden évben a házi góllövőlista élén volt...barmok,hálátlanok.
Ekkora hülyeséget minden fél részéről.Eldobom az agyam. :roll:
- sajnos ezt mi ép ésszel úgysem foghatjuk fel, arról nem is beszélve , hogy mi munkálhat a hátfalak mögött!
Az biztos, hogy Pep nem kedvelte Samut az elejétől fogva és régóta eldöntött tény, hogy menni kell..........., az pedig Samu részéről várható volt, hogy a kérőit megfizetteti, ha pedig ne adj isten marad itthon, a régi kontraktussal, AMI 1 ÉVIG MÉG ÉRVÉNYBEN VAN, hát úgy sem rossz!
Egyébként 1-et értek veled!
Avatar
Carles Puyol Saforcada
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2008.07.02. 13:09:52
Tartózkodási hely: Budapest, 22.

2009.06.28. 22:06:11

Xavinho írta:Komolyan mondom balf.sz a vezetőség is meg Samu is. hogy lehet egy ilyen játékost elengedni ??? Hogy lehet egy ilyen csapatot otthagyni ???
Ha Pepnek technikás játékos kell,miért engedi el Eto'o-t ??? Villa semmivel sem jobb,sőt... Ha meg Pepnek erőcsatár kell vegye meg Altidore-t ,azt oké :lol:
Eto'o meg miért nem tud egy kicsit engedni az anyagiakon.Nem hiszem,hogy annyira szegény gyerek lenne. Emelést valamennyit uis kapna... ha meg sikereket érne el,akkor meg még többet is kaphatna,nem beszélve,hogy azért egy karrierben az eredmények nem mellékesek. A cityben max angol 4. hely marad neki,vagy még az sem.
A szurkolók se normálisak,hogy könnyű szívvel túladnának egy olyan játékoson,aki minden évben a házi góllövőlista élén volt...barmok,hálátlanok.
Ekkora hülyeséget minden fél részéről.Eldobom az agyam. :roll:
jól látod, hawer!!!
én is ezt gondolom, bár talán eto'ot jobb most eladni mert hosszabbítani nem nagyon fog, inkább most adjuk el és villa sem gyenge csatár
na mindegy jobban örülnék ha maradna... :roll:
VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA
Kép
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.06.28. 21:27:35

Komolyan mondom balf.sz a vezetőség is meg Samu is. hogy lehet egy ilyen játékost elengedni ??? Hogy lehet egy ilyen csapatot otthagyni ???
Ha Pepnek technikás játékos kell,miért engedi el Eto'o-t ??? Villa semmivel sem jobb,sőt... Ha meg Pepnek erőcsatár kell vegye meg Altidore-t ,azt oké :lol:
Eto'o meg miért nem tud egy kicsit engedni az anyagiakon.Nem hiszem,hogy annyira szegény gyerek lenne. Emelést valamennyit uis kapna... ha meg sikereket érne el,akkor meg még többet is kaphatna,nem beszélve,hogy azért egy karrierben az eredmények nem mellékesek. A cityben max angol 4. hely marad neki,vagy még az sem.
A szurkolók se normálisak,hogy könnyű szívvel túladnának egy olyan játékoson,aki minden évben a házi góllövőlista élén volt...barmok,hálátlanok.
Ekkora hülyeséget minden fél részéről.Eldobom az agyam. :roll:
nagyi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009.06.14. 22:21:33
Tartózkodási hely: Tököl City

2009.06.28. 21:07:52

cruyff írta:Egyébként még valami Eto'o ügyben. Állítólag a City álomajánlattal rukkolt elő. Rendben. Mennyi is Eto'o kivásárlási ára??? Úgy 100 milla körül lehet. Ha a citynek ennyi lóvéja van, akkor pengessék csak ki a TELJES kivásárlási összeget Eto'o-ért, ne pedig csak úgy menjen el mint mondjuk Ronaldinho 20 "koszos" milláért.... Ez az én véleményem.
szerintem ezt Te sem gondolod azért komolyan :D az biztos hogy Pep-ék megpróbálják kisajtolni a lepedőfejűekből a lehető legtöbb ojrót... de 30 milkánál biztosan többért fog elkelni, ha egyáltalán el akar menni. bár szerintem ugyis elmegy és akkor szabad a terep Villa-nak 8) :twisted:

NAGY AZ SIGED. MAX 150 PIXEL MAGAS LEHET :!:
"Bσтι, вσтι, мα∂яι∂ιѕтα qυι ησ вσтι!"
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.28. 20:52:46

Egyébként még valami Eto'o ügyben. Állítólag a City álomajánlattal rukkolt elő. Rendben. Mennyi is Eto'o kivásárlási ára??? Úgy 100 milla körül lehet. Ha a citynek ennyi lóvéja van, akkor pengessék csak ki a TELJES kivásárlási összeget Eto'o-ért, ne pedig csak úgy menjen el mint mondjuk Ronaldinho 20 "koszos" milláért.... Ez az én véleményem.
VISCA EL BARCA!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.28. 20:46:36

djtrack írta:a másik meg nem lenne ETO'O csak a te kedvedért ilyen jó ha nem lenne mögötte ez a kiszolgálás. egyébként tényleg nagyon gólerős de neki már nincs helye.ez a vezetőség döntése.másik meg az h a kis brazil akit emlegettem a posztján az egyik legjobb,dinamikus gyors és megszerezhető ilyen áron okoska!
Hát Eto'o azért a Mallorcában is elég jól nyomta és ott messze nem volt mögöte olyan "kiszolgálás" és akármilyen jó is a kiszolgálás, nem mindenki nyom be 30-at egy szezonban, úgy, hogy nincs is csúcsformában...utoljára ez Romarionak sikerült. Mikor Henry idejött akkor mindenki azon lovagolt, hogy majd meglátjuk többet rúg-e Eto'o-nál... hát neki sem sikerült, pedig ő LÉNYEGESEN jobb formát mutatott a tavalyinál.... okoska..... :lol:
VISCA EL BARCA!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.28. 20:02:25

Lehet, hogy rosszul vagytok a sok pletykától, de az jobb lenne, ha semmit sem hallanánk és csak akkor tudnánk az igazolásokról amikor már aláírtak? Egyébként lehet, hogy bizonyos pletykáknak van alapjuk, akár ennek a Felipe Melosnak. Gondoljatok Keirrison-ra. Róla is szó volt egy pár napig aztán egyszercsak már itt is van. Egy átigazolási időszak nem abból áll, hogy csak 2-3 játékost nézek meg és 2 nap múlva már a Barcában játszanak. Nyílván Txikiék is puhatolódznak sokfelé és óhatatlanul is felmerülnek kacsák.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.28. 20:00:07

lionelmessi19 írta:
Meg ne haragudjatok rám ezért, de ez kicsit most olyan, mintha azt mondanátok hogy: ' Mindjárt hányok. Van még abból a tavalyi töltöttcsirkéből? '
nem rossz hasonlat, annyi eltéréssel, h nem azért olvastam el, és nem azért tettem róla említést itt, mert annyira "vágyok rá", hanem, h mások is leírhassák a gondolatukat Melo-ról... (hozzáteszem, 90%, h még 2x-3x elő fog kerülni ez a cikk olyanok által, akik nem szoktak néhány centivel se lentebb olvasni...)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.28. 19:53:20

Fecooo írta:az NSO kföldi forrásokra hivatkozva megírta, h ha Mascherano-t nem tudjuk megszerezni, akkor Felipe Melo a célpont 18 M fontért!
Melo nem rossz játékos, de rosszul vagyok ettől a sok pletykától már :shock: :x :evil:
Meg ne haragudjatok rám ezért, de ez kicsit most olyan, mintha azt mondanátok hogy: ' Mindjárt hányok. Van még abból a tavalyi töltöttcsirkéből? '
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.28. 19:45:28

Fecooo írta:az NSO kföldi forrásokra hivatkozva megírta, h ha Mascherano-t nem tudjuk megszerezni, akkor Felipe Melo a célpont 18 M fontért!
Melo nem rossz játékos, de rosszul vagyok ettől a sok pletykától már :shock: :x :evil:
Én is kezdek besokallni egy kicsit :? Most már ideje lenne eldöntenii mit akarunk és a konkrét játékosokért mindent megtenni amiit csak lehet és amit a pénztárca is megenged :D
Mivel úgy néz ki Eto'o elmegy nyomjuk meg a Villa ügyet,csak úgy mint Filipét.Aztán még egy ember középpályára ami remélem Mascherano lesz(én kedvelem a kis argentint) és kezdődhet a szezon! :o
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.28. 19:40:28

az NSO kföldi forrásokra hivatkozva megírta, h ha Mascherano-t nem tudjuk megszerezni, akkor Felipe Melo a célpont 18 M fontért!
Melo nem rossz játékos, de rosszul vagyok ettől a sok pletykától már :shock: :x :evil:
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.06.28. 19:19:35

Ha ennyit akar keresni, akkor menjen oda, ahol megkapja. Most már én is ezt mondom. Azt rebezsgetik, hogy csak az alapbére olyan 11 millio körül lesz évente, bónuszokkal 12-14 között fog keresni.

Nem tudok mit mondani. Most már felőlem is mehet, ha ezek az igényei. Villa szépen fogja pótolni, világklasszis ő is.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.28. 19:14:50

A szívem megszakad ha Eto'o elmegy!De hát úgy néz ki ennyi volt neki megírva!Igazából kívánom neki hogy sikeresen legyen!De szerintem a City soha nem fog felnőni a feladathoz legalábbis rövid időn belül nem!Nagyon sajnálom hogy elválni látszanak az utak! :( Hleb-nek kifejezetten örülnék ha menne!!!Minél hamarabb annál jobb!Villa...hát Én szívem szerint még mindig Ibrat hoznám de az nem fog már eljönni pedig szerintem rá lenne szükség és nem Villára!De majd tudja a vezetőség ezt és ha Villa jön akkor jó lenne már minél hamarabb mert elegem van az elmundo google translet-es fordításából! :D Kíváncsi leszek a jövő évi keretre nagyon!!!Silva-nak még nagyon örülnék!De jövőhéten július és remélhetőleg rákapcsolnak a fejesek!
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.28. 18:59:11

Fernando írta:Durva :shock:

Eto'o már 3/4 lábbal a Cityben. Filipe pedig 5 évre a miénk?

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ander-hleb
Hleb a Villa látókörébe
Ha jól értem: Filipevel már megvan a megállapodás, de a Deporral még nem.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.28. 18:49:49

Durva :shock:

Eto'o már 3/4 lábbal a Cityben. Filipe pedig 5 évre a miénk?

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ander-hleb
Hleb a Villa látókörébe
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.28. 16:42:15

mr. írta:A City egy nagyon jó csapat lehet, de ehhez a csapathoz szvsz kevés Dunne meg Zabaleta. Givent se szeretem de ez az én bajom. :D
Given marha jó kapus. Szerintem Zabaleta és Dunn is jó játékos, de ha nem Dunn mondhatom Millst akárkit.

Szerk.: Nah ne offoljuk szét a topicot. Téma vége.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
mr.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2008.02.29. 21:54:50

2009.06.28. 16:41:29

A City egy nagyon jó csapat lehet, de ehhez a csapathoz szvsz kevés Dunne meg Zabaleta. Givent se szeretem de ez az én bajom. :D
Ha Eto'o megy sok sikert neki ott.(szerintem lesz még neki)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mr. 2009.06.28. 16:42:38-kor.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8700
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.28. 16:27:40

lluisllach89 írta:
Fernando írta: De azért ha így folytatja a City az Arsenal meglehet nekik. Nem irreális a 4. hely, főleg Eto'oval a sorban.
Persze. Nyilván a középpálya meg a védelem is feltámad egyből.
Azért ne viccelődjünk.
Ne aggódj "barátom" nem viccelődünk...

Sztem egy: Given,- Zabaleta, Richards, Dunne, Bridge,- Berry, Kompany, De Jong,- Wright-Phillips, Eto'o, Robinho kezdő 11 nem hiszem hogy rosszabb, mint az Arsenalban egy: Almunia,- Sagna, Gallas, Touré, Clichy,- Fábregas, Diaby, Denilson, Arshavin,- van Persie, Adebayor.

Ráadásul a City cseréi sem semmik:
Martin Petrov, Darius Vassel, Santa Cruz, Bellamy, Elano, Bojinov, Hamann, Mills stb stb...

nem irreális szerintem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lezárt