Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bogci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.05.15. 21:42:23
Tartózkodási hely: Kardoskút

2009.06.19. 21:58:47

Jó béna Valdes ha az apja ennyire befolyásolhatja azt amit ő szeretne :D Biztos be van fenyítve otthon vagy én nem tudom ...de biztos hozzá is eljutnak olyan hírek hogy nagyot esett a népszerűsége emiatt a balhé miatt - szerintem ezt azért ő sem akarta .... És ha már megkapta a 7milliót akkor legyen hű a fizetéséhez mutassa meg hogy megérdemli ... nekem nincs vele bajom ( ő is ember ő is hibázhat -de ha lehet keveset tegye :D )
Visca el Barca!!!
PeAcEeEeE!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.06.19. 21:48:32

Varga Tamás írta:A pénzéhes hozzáállásával!
A számára a klubhűség = a pénzéhséggel. Gondolj bele, csak 1 millával kap kevesebbet, mint Xavi...Nem teljesen korrekt elosztás. VV messze nem olyan súlyú tagja a csapatnak, mint VV.
Eddig sem volt a szívem csücske, mostantól a népszerűségi indexe pedig tovább esett... :roll:
Lehet, hogy nem ő a pénzéhes, hanem a mélyen tisztelt fater:
http://www.pepsifoci.hu/node/36463
Kép
Kép
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.19. 21:48:30

Varga Tamás írta: Am VV messze nem olyan súlyú tagja a csapatnak, mint VV.
Nem Xavit akartál írni? :lol: Am vmi az súgja, h mikor senki sem számít rá V.V egy fontos meccsen visszahozza a szimpátiáját... :roll: :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LM10 2009.06.19. 21:48:58-kor.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.06.19. 21:44:32

MR. TROMORT777 írta:Nem értem mi ez a nagy VV utálat, mivel érdemelte ki???
A pénzéhes hozzáállásával!
A számára a klubhűség = a pénzéhséggel. Gondolj bele, csak 1 millával kap kevesebbet, mint Xavi...Nem teljesen korrekt elosztás. VV messze nem olyan súlyú tagja a csapatnak, mint Xavi.
Eddig sem volt a szívem csücske, mostantól a népszerűségi indexe pedig tovább esett... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2009.06.19. 22:25:16-kor.
Kép
MR. TROMORT777

2009.06.19. 21:19:39

Nem értem mi ez a nagy VV utálat, mivel érdemelte ki???
A fizetése túlzónak tűnik, de valamiért ragaszkodik hozzá a klub, és nyílván nem csak a 2 szép szeméért. És én ennek örülök, mert ugy hiszem, h VV egy remek kapus, a fontos meccseken rendre jól védett. Igen volt olyan meccs (espanyol) ahol nem ment neki, de a szezonban mki-nek voltak ilyen meccsei.
Valamiért itt magyarországon rengetegen utálják, őt is, és Eto-t is. Csinálhatnak ők bármit előbbi védhet nagyokat a Chelsea ellen, míg utóbbi lőhet gólt a bl döntőn, valaki ugy is szidni fogja őket.
Sebaj most elkell viselniük Valdés-t még sokáig Barca kapus ként.
Jövőre még az idei szezonnál is jobb lesz, én szurkolok neki.
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.06.19. 17:00:50

Xavinho írta:Hát igen,a jó öreg Oleguer :lol: De ha belegondolsz akor azért Oleguer sosem volt olyan meghatározó játékos,Valdes pedig pl a Chelsea meg ősszel a Madrid ellen is létfontosságú meccseken védett kulcsfontosságú helyzetben.Az meg,h az Espanyol ellen hibázott vesztett állásnál..belefér.Minden kapus hibázik egy szeozn alatt ,még a legjobbak is 1 vagy két esetben minimum. Ja és a nemzetiségre visszatérve,ha annyira az számítana,akkor Oleguer is maradt volna a klubnál.
Erre csak olyan baromságot tudnék reagálni, hogy 1szer Presas is lőtt gólt, meg volt olyan is, h gólpasszt adott, meg szerelt is néha, de az ő ideje is eljött, majd eljön VV1-é is. Ezzel véletlenül sem akarom elvenni Vitya nagy védéseit, meg "bravúrjait"(vagy éppen céltábla szerepét, belerúgják vs jól jön ki). Továbbra is tartom, hogy, ha más reklamált volna ilyen érvekkel (eligazolok, olyan jó vagyok mint Casillas stb...) akkor tuti elzavarják, de biztosan nem engedtek volna neki. Hagyjuk is szerintem, én "idegeskedek" ezen a makkarcún, mert nem kedvelem, aki kedveli meg örüljön, hogy itt maradt még egy darabig.
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.06.19. 16:06:21

No Victor!
Mostantól igazán lehet párduckodni és veszélyes labdákat elhárítani,
meg kivédeni az ellenfél szemét!
Az olyan szirénhangokra pedig ne hallgass, amilyenek alant megfogantak
egyes szurkereink kéjbordjából!
Csak tedd a dolgodat, kápráztass el minket, vidd a katalán kapusiskola
jóhírét!
Egy igen izgalmas és sikeres idényt zártál, ami remélem nyugtatólag
és inspirálólag hatott a számodra!
Ennek reményében kívánok Neked igen sok további sikert a blaugrana
mezében!
Visca Barca! Visca Catalunya! Visca VV!
K.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.06.19. 16:04:52

marci6p írta:Rijkaard meg Oleguerhez "ragaszkodott", most meg itt van még mellé V Sanchez is, de ugyanez megvan minden klubnál, azaz a megmagyarázhatatlan dolog. Mit látnak bennük? De biztosan vannak máshol is ilyen helyzetek, szóval igenis meg lehet kérdőjelezni ezen döntéseket. És igenis számít az, hogy katalán+saját nevelés, főleg a Barcánál, midnig is számítottak az ilyenek. Ilyen fenyegetőzések után biztosan elzavartak volna egy nem spanyol, nem saját nevelésű játékost, undorító volt amit leművelt. Gondolj bele, Yayának is elhúzták és Eto'onak is elhúzódik a dolga, Vitya meg egyből megkapta a 300%-ot. :arrow: Melyik másik európai nagy klub adna neki akár 5 millát is, ha elvitték volna?!?!?!?!?!?
Hát igen,a jó öreg Oleguer :lol: De ha belegondolsz akor azért Oleguer sosem volt olyan meghatározó játékos,Valdes pedig pl a Chelsea meg ősszel a Madrid ellen is létfontosságú meccseken védett kulcsfontosságú helyzetben.Az meg,h az Espanyol ellen hibázott vesztett állásnál..belefér.Minden kapus hibázik egy szeozn alatt ,még a legjobbak is 1 vagy két esetben minimum. Ja és a nemzetiségre visszatérve,ha annyira az számítana,akkor Oleguer is maradt volna a klubnál.
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.06.19. 15:58:04

mindorokke_barca írta:
Én örülök a szerződésének, szerintem bőven tett annyit a csapatért, hogy nem sarazzuk.
Pontosan. Pepék ragaszkodnak hozzá, innetől kezdve aki még mindig sárdobálással foglalkozik kétségbe vonja a csapatnál dolgozó felelős szakemberek hozzáértését. Az már rég gyenge lábakon álló érv(kifogás), hogy csak azért védhet nálunk mert katalán, különben már rég el lett volna küldve...
Rijkaard meg Oleguerhez "ragaszkodott", most meg itt van még mellé V Sanchez is, de ugyanez megvan minden klubnál, azaz a megmagyarázhatatlan dolog. Mit látnak bennük? De biztosan vannak máshol is ilyen helyzetek, szóval igenis meg lehet kérdőjelezni ezen döntéseket. És igenis számít az, hogy katalán+saját nevelés, főleg a Barcánál, midnig is számítottak az ilyenek. Ilyen fenyegetőzések után biztosan elzavartak volna egy nem spanyol, nem saját nevelésű játékost, undorító volt amit leművelt. Gondolj bele, Yayának is elhúzták és Eto'onak is elhúzódik a dolga, Vitya meg egyből megkapta a 300%-ot. :arrow: Melyik másik európai nagy klub adna neki akár 5 millát is, ha elvitték volna?!?!?!?!?!?
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.06.19. 15:49:55

Én örülök a szerződésének, szerintem bőven tett annyit a csapatért, hogy nem sarazzuk.
Pontosan. Pepék ragaszkodnak hozzá, innetől kezdve aki még mindig sárdobálással foglalkozik kétségbe vonja a csapatnál dolgozó felelős szakemberek hozzáértését. Az már rég gyenge lábakon álló érv(kifogás), hogy csak azért védhet nálunk mert katalán, különben már rég el lett volna küldve...
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.06.19. 15:48:45

Ja?!?! Mi lesz akkor, ha esetleg ettől is gyengébb lesz a "kapusunk"? Marad még, kitölti a szerződését, elteszi ezt a kirinyált fizetést. Remélem nem nem kell e miatt majd falba verni a fejünket, mint Saviolánál, csak mert ilyen zndorító fenyegetőzéssel kihisztizte a nagy dellát. Irreális neki ekkora emelés! Majdnem 300%-os a fizetésemelése, hol olyan jó ő?!?! Pláne, hogy még jó pár évig el kell viselni..............

De a remény hal meg utoljára, hátha jobb lesz ennyiért, lehet csak ez akadályozta szerencsétlent a megbízhatóságában.
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.19. 15:24:00

cps46 írta:Nem tudom, észrevettétek-e a cikkben, de Pep 2016-ig akart Valdessel hosszabbítani, és külön kérte, hogy az egyik legjobban fizetett játékos legyen, ergo a mester elismeri a teljesítményét és ragaszkodik is hozzá.

Vagyis amíg Pep az edző, addig Valdes a kapus. Én örülök.
Egyetértek. Örülök, hogy lezárult ez az ügy. A kapuskérdés kipipálva.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.06.19. 15:10:54

albicelesteX írta:Sokallom a fizetését!Meg a szerződés hosszát is!Kis patkány!!!!Mostantól bizonyítani kell ha eddig 100%-os volt akkor mostantól 1000%-osnak kell lennie!
A szerződés hosszával semmi gond, egy kapus 35 éves korától kezd öregebbnek számítani.A fizetése is pont a helyén van. Nem keres annyit,mint Casillas vagy Buffon.Náluk gyengébb is,de az emelés kijárt már neki.Ja és olyan meg ne patkányozza,akinek a "fizetése" zsebpénz...(vagy zsebpénz értékű Valdeséhez képest)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.19. 15:09:45

Csak azért dühít a dolog mert nem áldozunk egy normális szinte létfontosságú játékosra addig egy minden szempontból pótolható játékosnak megadjuk azt amit követel majdnem!7 milla!Szerintem ezért Ribéry vagy akárki más is eljött volna!Kis gyökér!Ezek után nagyon tepernie kell mert a szemembe nagyot süllyedt!!!!
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.06.19. 15:09:43

Nagyon elszálltaka fizetések nálunk. Értelmetlenül emelgettük a fizetéseket még a szerződéslejárta elött sok évvel és most tessék mindenki átlag 7m -t keres a kezdő minden egyes tagja. Cska a Chelsea és a Mu veszi fel velünko a versneyt nagyfizetésekben. Nehogy visszaüssön!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.19. 14:57:48

albicelesteX írta:Sokallom a fizetését!Meg a szerződés hosszát is!Kis patkány!!!!Mostantól bizonyítani kell ha eddig 100%-os volt akkor mostantól 1000%-osnak kell lennie!

HOHOHO...Azért ne patkányozzunk már....csak Barca játékos, és vanank hibái, de már sokat bizonyított... ez a kapus sors..
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.19. 14:52:36

Sokallom a fizetését!Meg a szerződés hosszát is!Kis patkány!!!!Mostantól bizonyítani kell ha eddig 100%-os volt akkor mostantól 1000%-osnak kell lennie!
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.19. 14:36:57

Ez a Moya szerintem egy pöppet magasabb szint, minthogy a Barca padját koptassa. Pinto pont megfelelő, annál többet érdemelt, hogy a gyenge Celtában védjen, idén a kupában bizonyította, hogy lehet rá számítani, szerintem bőven elég ide jövőre (ha jól emlékszem még egy év van a szerződéséből).
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.06.19. 14:14:22

G-Jay írta:Viszont én is szeretném azért tudni hogy mennyi keresett Viki ezelőtt, mert az alapján jobban meg lehetne ítélni a jelenlegi helyzetet, de akkor is sok ez a 7 millió, leginkább azért sok, mert a csapat fele még ennél is többet keres, bizony kicsit kezdenek elharapózni itt is a dolgok, akár csak az igazolásoknál...
Na egy kis keresgélés után, de megtaláltam az előző szerződéshosszabításáról szóló cikket, ami 2005. július 17-én íródott: KATT IDE A CIKKHEZ!

Eszerint 2 millió volt az alapfizuja, plussz még 1,5 millió euró a csapat sikerességét tekintve. Szóval a szerződése alapján 2006-ban megkereste a 3,5 milliót, a következő 2 évben 2 milla körül keresett, ebben az idényben pedig szerintem valamivel többet is keresett mint 3,5 millió mivel most Laporta felemelte a BL-ért járt jutalmakat.

Most mint látjuk a 2x-esét fogja megkapni...már csak egy kérdés van... mégpedig az, hogy ebben a 7 millió közeli összegben benne vannak-e már a plussz juttatások a csapat eredményességét illetően? :wink:

Most következik egyébként Puyol és Márquez szerződéshosszabítása, június 30-ig szeretné a klub lezárni a hosszabításokat. Remélem velük már nem lesznek hasonló gondok, remélem gördülékenyebb lesz. :?

MÁS

A klub a hosszabítás után, most azon dolgozik, hogy leigazolja Miguel Angel Moyá-t, a Mallorca 25 éves kapusát, aki Valdés cseréje lehetne, és valszeg a Kupában csak ő védene. A harmadik számú kapusunk Rubén Mino lenne, aki ebben az idényben volt a Barca Athletic kezdőkapusa.

Remélem emlékszik még mindenki Moyá bravúrjaira a Mallorca elleni meccsen? 9!!! bravúros megmozdulása volt, ő lett a meccs embere is. Ha másik kapus állt volna ott, akkor azon a meccsen Eto'o mesterhármast rúghatott volna, a 6 helyzetéből és a kihagyott büntetőjéből. :)

Na további szép napot mindenkinek!

Peace. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.06.19. 13:48:49

Barcaádám írta:Ibra tavaly óta 12t keres és 11 et kereset Kaká a Milanba
mondjuk mind1 Ronaldo realos fizetése évi 13 millió euró lesz...
Tudtommal "csak" 9,5 misit fog keresni CR (vagy az fontban volt?).

Viszont én is szeretném azért tudni hogy mennyi keresett Viki ezelőtt, mert az alapján jobban meg lehetne ítélni a jelenlegi helyzetet, de akkor is sok ez a 7 millió, leginkább azért sok, mert a csapat fele még ennél is többet keres, bizony kicsit kezdenek elharapózni itt is a dolgok, akár csak az igazolásoknál...
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.06.19. 13:39:35

Na, egy apróbb hiba történt, amit javítottam is.

Méghozzá az, hogy a SPORT-on a reggeli órákban még 2014 szerepelt VV hosszabbítási idejének, azonban mostanra már kijavították 2015-re.

Így én is a cikkben, az elgépelésért pedig elnézéseteket kérem/jük.
.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.19. 13:37:42

Saviola írta:Eddig is mindeni bakija nagy port kavart,nem tudom hogyan lehet ezt fokozni. :P

Elég szánalmas volt ez a fizetés körül herce-hurca,de én örülök,hogy maradt. :wink:
Én örülni nem örülök,de elfogadom.
És megértem a vezetőséget is. Volt itt elég kapusprobléma az évek során. Most hozhattunk volna vkit helyette,de semmi garancia nem lett volna rá,hogy Reina,vagy akár egy fiatal tehetség tudta volna hozni ezt a szintet.

Vezetőség ugy volt vele sztem,hogy inkabb adnak neki +0,5-1miliot,de kapus miatt ne aggódjanak.

És akármennyit bakizik,vagy hibázik, legkevesebb gólt ő kapta idén ,nem kellenek a kifogások,hogy nálunk a labda,stb. Ő kapta a legkevesebbet a Ligában.
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.06.19. 13:37:20

Capon írta:Egy biztos. Ezek után minden egyes bakija nagyobb port fog kavarni mint eddig. 7 milliót kereső kapustól nagyobbak lesznek az elvárások. És sokkal kevesebb bakit fogadunk el.

Így igaz :!:
Hát meglepő lett volna ha távozik...
Ha már maradsz V.V amit a chelsea ellen nyújtottál azt vedd át úgy 4évre köszi 8)
Kép
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.06.19. 13:34:59

Eddig is mindeni bakija nagy port kavart,nem tudom hogyan lehet ezt fokozni. :P

Elég szánalmas volt ez a fizetés körüli herce-hurca,de én örülök,hogy maradt. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Saviola 2009.06.19. 14:20:43-kor.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.06.19. 13:18:01

Azt hallottam a bl-döntő óta nőtt 5 centit, szóval mostmár 190 fölött van és magabiztosabb mint valaha. Megéri ő azt a 7 millió Eurót:DDD

Valdes 4 prezident!!!!!!
Lezárt