Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.06.19. 13:16:37

Egy biztos. Ezek után minden egyes bakija nagyobb port fog kavarni mint eddig. 7 milliót kereső kapustól nagyobbak lesznek az elvárások. És sokkal kevesebb bakit fogadunk el.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.06.19. 13:16:34

Kralo írta: Továbbá az ügynököt nem értem, ő magyarázza, hogy így meg úgy nem a nyilvánosság előtt kellett volna lefolynia ennek, és erről nem ő tehet. Érdekes módon én nem olvastam Valdestől, (sőt apjától sem) nyilatkozatot az elmúlt hónapban ebben az ügyben.. persze lehet tájékozatlan vagyok. Ezzel szemben tőle legalább hármat, sőt talán az összes idézet tőle van.
Ezt nem a jelenlegi, hanem az egyik előző ügynöke mondta, aki szerint Valdés Papa az évek során több ügynököt is "elfogyasztott"... :wink: :D

++ Szerintem írhatnak már bármit, és teljesíthet bárhogy, olyan rosszul jött ki ez az egész igazolásos történet, h nagyon sokan egyszerűen nagyítóval fogják keresni a hibáit...ami amúgy nem túl jó... :roll:
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2009.06.19. 13:05:09

Örömmel fogadnék most egy olyan cikket, melyből tudomást szerezhetnénk, hogy csapaton belül, ki mennyit keres, a szerződést mikor kötötte, és meddig tart. Továbbá jó volna tudni mennyit keresett eddig Valdes. Azután mindenki írhatna objektívabban, és a valóságot ismervén mértéktartóan, attól függetlenül, hogy éppen szimpatizál-e Valdessel vagy sem.

Soknak tűnik ez a 7 milka, akárkiről is legyen szó. Önelégültté tehet egyes játékosokat, és Valdest e tulajdonság elérésében nem hinném hogy kellene segíteni.

Az ügy másik oldala a média. Nyilvánvalóan sokkal inkább szeretnének belső zavart látni, és szenzációt találni, mint egy nyugodt egy hónapot, ahol a játékosok szerződést hosszabbítanak szokványos módon. Ha ez több tárgyalásról szól, akkor többről, hogy aztán ezt milyen történetekkel sarkítják ez számomra lényegtelen. Az látható, hogy céljukat elérték, hiszen így még itt Magyarországon is több oldalt termelt ki egy fórumtéma rövid idő alatt.

Továbbá az ügynököt nem értem, ő magyarázza, hogy így meg úgy nem a nyilvánosság előtt kellett volna lefolynia ennek, és erről nem ő tehet. Érdekes módon én nem olvastam Valdestől, (sőt apjától sem) nyilatkozatot az elmúlt hónapban ebben az ügyben.. persze lehet tájékozatlan vagyok. Ezzel szemben tőle legalább hármat, sőt talán az összes idézet tőle van.

Végezetül pedig örülök, hogy maradt Valdes, jó kapusnak tartom, és nincs kétségem afelől, hogy megbecsüli helyét.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.06.19. 12:58:06

Borzalmasan sok ennyi pénz. Nem gazdasági szempontból, kb. ugyanaz a helyzet, mint amit Eto'óról gondolok. Erről később.

Megérdemelt némi emelést, ez azonban túlzás.
Egyébként az apja bizony elszállt. Valdés sem egyszerű jellem, nyilván apai ágon örökölte, de valahol a sarkára kellett volna állnia.

Pepnek pedig ahhoz nem sok köze van, s nem is hiszem hogy egyáltalán foglalkozott volna vele, hogy Valdés fizetése mennyi legyen. Abban, hogy végül marad-e, s amennyiben távozik ki érkezhet helyette, nos abban nyilván.

Az a gond, hogy Asenjo ide, vagy oda, Valdés azért kicsit jobb, mint középszerű. Sokkal jobb opció pedig nem elérhető jelenleg pénzügyileg.
gekkodan írta: a világ egyik legjobb támadóját meg pár milkáért szivatjuk....

Ha valaki érti ezt, akkor tájékoztasson már pls.
Én nem mondom, hogy értem, csupán véleményem van. Egyrészt a fentebb leírtak, másrészt Eto'o pótolható. Ahogy Valdés is, de van különbség.
Pótolható, mert problémás, gyakran dekoncentrált, s több dolgot is a számlájára lehet írni. Valdés ebből a szempontból "megérdemli" (Eto'óhoz képest).

Samuel azt a "pár milliót" egyáltalán nem érdemli meg, legalább annyira nem, mint Valdés ezt az összeget.
Különbség mégis van, Eto'o semmikép sem kaphatja meg az általa kért 10M feletti összeget. Megkaphatja, de azzal egyáltalán nem értenék egyet. Ez a két hosszabbítás együtt Laportáék legnagyobb hibája lenne.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.06.19. 12:52:05

shevy írta:
Devid16 írta:hát már kezdtem örlni hogy kirakjuk végre....erre tessék...mondjuk ez várható volt,mert nem nagyon ment volna el max ilyen tottenham szintű csapathoz...és most akkor lemondhatunk asenjo leigazolásáról is...hát mondjuk sztem rajtunk röhög fél európa hogy évi 7 millát tehet el...no de mind1...remélem fogja hozni azt a remek tudását amit ezért a lóvéért hozni kell...csak egy adat hogy mi is az ábra...

"Egy februári kimutatás szerint Valdes egy Casillaséhoz hasonló fizetéssel a világ tíz legjobban fizetett labdarúgója közé verekedné be magát. A Real kapusa jelenleg havi 500 ezer eurót, azaz éves szinten 6 milliót keres, ezzel nyolcadik a rangsorban. A listát az Inter csatára, Zlatan Ibrahimovic vezeti
évi 9 milliós fizetéssel."

(forrás: futebolfinance.com)
Ez nem tudom mikori adat, de Messi többet keres mint Ibra, 11milka körül

Ibra tavaly óta 12t keres és 11 et kereset Kaká a Milanba
mondjuk mind1 Ronaldo realos fizetése évi 13 millió euró lesz...
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Nastradamus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.07.03. 09:23:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.19. 12:39:59

gekkodan írta:Hát nem értem ezt az egészet és nem is értek egyet vele. Tibi barátom (Titinho) szépen összefoglalta, hogy mit gondolok. Pár sorral alattam.

Viszont ha ez a VV gyerek megérdemel ennyi gempát, akkor Eto'o miért nem???

Tényleg nem értem én már ezt az egészet. Ráemelünk egy olyan kapus pénzére, aki valszeg sehol máshol nem keresne ennyit és még csak nem is világklasszis és a világ egyik legjobb támadóját meg pár milkáért szivatjuk.

Ha valaki érti ezt, akkor tájékoztasson már pls.
Szerintem nagyon sokat fejlődött az elmúlt idényben! Persze van min javítania, de már toronymagasan jobb sztem mint anno! Persze akkor sem érdemelne ennyi lóvét, de már nem látom annyira vészesnek a helyzetet! Ha megtanulja a szögleteknél, h keményen ki kell jönni és ütni akár fejjel együtt is a labdát akkor még tovább fejlődhet! És ne felejtsük el, h még fiatal...
Kép
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2009.06.19. 12:39:21

Devid16 írta:hát már kezdtem örlni hogy kirakjuk végre....erre tessék...mondjuk ez várható volt,mert nem nagyon ment volna el max ilyen tottenham szintű csapathoz...és most akkor lemondhatunk asenjo leigazolásáról is...hát mondjuk sztem rajtunk röhög fél európa hogy évi 7 millát tehet el...no de mind1...remélem fogja hozni azt a remek tudását amit ezért a lóvéért hozni kell...csak egy adat hogy mi is az ábra...

"Egy februári kimutatás szerint Valdes egy Casillaséhoz hasonló fizetéssel a világ tíz legjobban fizetett labdarúgója közé verekedné be magát. A Real kapusa jelenleg havi 500 ezer eurót, azaz éves szinten 6 milliót keres, ezzel nyolcadik a rangsorban. A listát az Inter csatára, Zlatan Ibrahimovic vezeti
évi 9 milliós fizetéssel."

(forrás: futebolfinance.com)
Ez nem tudom mikori adat, de Messi többet keres mint Ibra, 11milka körül
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.06.19. 12:28:56

Hát nem értem ezt az egészet és nem is értek egyet vele. Tibi barátom (Titinho) szépen összefoglalta, hogy mit gondolok. Pár sorral alattam.

Viszont ha ez a VV gyerek megérdemel ennyi gempát, akkor Eto'o miért nem???

Tényleg nem értem én már ezt az egészet. Ráemelünk egy olyan kapus pénzére, aki valszeg sehol máshol nem keresne ennyit és még csak nem is világklasszis és a világ egyik legjobb támadóját meg pár milkáért szivatjuk.

Ha valaki érti ezt, akkor tájékoztasson már pls.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Devid16
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2008.05.08. 08:32:50
Tartózkodási hely: Kaposvár, Győr

2009.06.19. 12:21:49

hát már kezdtem örlni hogy kirakjuk végre....erre tessék...mondjuk ez várható volt,mert nem nagyon ment volna el max ilyen tottenham szintű csapathoz...és most akkor lemondhatunk asenjo leigazolásáról is...hát mondjuk sztem rajtunk röhög fél európa hogy évi 7 millát tehet el...no de mind1...remélem fogja hozni azt a remek tudását amit ezért a lóvéért hozni kell...csak egy adat hogy mi is az ábra...

"Egy februári kimutatás szerint Valdes egy Casillaséhoz hasonló fizetéssel a világ tíz legjobban fizetett labdarúgója közé verekedné be magát. A Real kapusa jelenleg havi 500 ezer eurót, azaz éves szinten 6 milliót keres, ezzel nyolcadik a rangsorban. A listát az Inter csatára, Zlatan Ibrahimovic vezeti
évi 9 milliós fizetéssel."

(forrás: futebolfinance.com)
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.06.19. 12:10:04

G-Jay írta:
Egy Eurobarca Eto'o-s cikke írta:A Barcelona ugyanakkor maximum 2012-ig hosszabbítana, és fizetést jelentősen nem emelne a jelenlegi 8-9 millióról.
Plusz szerntem Henry is 8 körül keres.
Óóó, hogyne, már eszembe jutott. A saját nevelésűek közül a negyedik legjobban megfizetett lesz. Legalábbis akkor a "canterano" szó ezt jelenti.

Ezt elfelejtettem taglalni a cikkben, javítva is.
.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2009.06.19. 12:06:54

visca el barca írta:amugy megmondtam volna neki h v 5 milla vagy mehet. azt a +2-t meg olyan játékosnak adtam volna aki megérdemli (mondjuk yaya, v etoo)
Dettó, ez a 7 millió röhej, 4-5 milliónak is örült volna, mint majom a farkának....
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.06.19. 12:05:24

Etooka írta:Sport.es:

Valdes will be the fourth-highest paid canterano second only to Leo Messi, Xavi Hernandez and Andres Iniesta.
Valami bibi van akkor, mert miközben kerestem azt hogy Henry mekkora lét kap, ezt találtam:
Egy Eurobarca Eto'o-s cikke írta:A Barcelona ugyanakkor maximum 2012-ig hosszabbítana, és fizetést jelentősen nem emelne a jelenlegi 8-9 millióról.
Plusz szerntem Henry is 8 körül keres.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.19. 12:00:12

Marci6p: Az hogy ki mennyire befolyásolható, az nem függ attól, hogy ez a nevelő egyesülete, vagy sem. Amugy ez is csak egy felvetés. Mot már mindegy is. a Kontraktus megköttetett, innentől nincs miről beszélni, csak örülni vagy bosszankodni. Ki mit szeretne :wink:
Kép
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2009.06.19. 11:59:04

VÉGRE!nagyon örülök neki hogy hosszabbított a kedvenc kapusom és hogy még hosszú-hosszú évekig ő védi majd a barca kapuját(reményeim szerint sikerrel)A Valdés elleneseknek meg csak annyit hogy szapulhatjátok napestig,akkor is ő lesz a kapus akár tetszik akár nem.

Ja és bízom benne hogy a teljesítményével rá fog szolgálni erre a "pár fillérre" amit megkeres majd. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.19. 11:56:18

cps46 írta:
Vagyis amíg Pep az edző, addig Valdes a kapus. Én örülök.
Legyen igy, de akkor Valdes tartsa meg legalább az idei szintet. Akkor nem lesz gond. Most már muszáj teljesitenie, mert a viselkedésével eléggé leirta a magát.
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.06.19. 11:51:56

MQuC írta:az apás dolo sztem lehet igaz is. Én ismerek srácot, akit az apja "irányít". Már ő is a 20-as éveiben jár, de apja kicsit korlátozza :oops:
Ami nem ment apunak (focista karriert befutni) akkor behajtja a fiacskáján.
Azért nehezen hinném, hogy aki állítólag Casillas-sal egy szinten van azt tudná bárki is befolyásolni, főleg a nevelőegyesülete ellen. Olyanokkal fenyegetőzni, hogy majd jól eligazolok tőletek és milyen rossz lesz nektek stb.... Undorító, ilyet nem rághat egyetlen apa sem a fia szájába, főleg a nevelőegyesületével szemben. Szerintem, rákenték/felvállalta az apja, hogy valami megbecsülése maradjon VV1-nek. Botrány. Évi 7 milla, annyiért kapust is vehetett volna a klub. (kis túlzással :lol: )
Hagyom is, mert csak idegesebb leszek(pedig abszolúte nem az én pénzem). Semmi nem szólt amellett, hogy megkapja ezt az összeget és még az üres kis fenyegetőzéseik is, amit ezek szerint benyalt a vezetés.....
Csak remélni tudom, hogy a következő szezonokban egyszer sem fog csalódást okozni, és legalább annyi örömöt mint eddig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marci6p 2009.06.19. 11:56:43-kor.
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.06.19. 11:50:52

Nem tudom, észrevettétek-e a cikkben, de Pep 2016-ig akart Valdessel hosszabbítani, és külön kérte, hogy az egyik legjobban fizetett játékos legyen, ergo a mester elismeri a teljesítményét és ragaszkodik is hozzá.

Vagyis amíg Pep az edző, addig Valdes a kapus. Én örülök.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.06.19. 11:49:55

G-Jay írta:Ömm, csak szerintem keres Henry is többet nála? Mármint nem csak az a hármas van 7 misi fölött.

Ez a pénzösszeg pedig vicc. a felével is örülhetne, most már aztán ki védje nekem CR szemét is jövőre :!:

Sport.es:


Valdes will be the fourth-highest paid canterano second only to Leo Messi, Xavi Hernandez and Andres Iniesta.
.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.06.19. 11:49:16

amugy megmondtam volna neki h v 5 milla vagy mehet. azt a +2-t meg olyan játékosnak adtam volna aki megérdemli (mondjuk yaya, v etoo)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.19. 11:48:48

Én örülök, hogy végül hosszabbított, bár a fizetését kicsit sokallom. Nem is magával az összeggel van bajom, hanem az arányokkal.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.19. 11:39:07

az apás dolo sztem lehet igaz is. Én ismerek srácot, akit az apja "irányít". Már ő is a 20-as éveiben jár, de apja kicsit korlátozza :oops:
Ami nem ment apunak (focista karriert befutni) akkor behajtja a fiacskáján.
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.19. 11:36:42

aztán ki védje nekem CR szemét is jövőre
Pont azt lehet észrevenni V.V.-n, h a rangadókon és fontos meccseken felszívja magát és nem hibázik. De a kis csapatok ellen mintha nem venné komolyan(Espanyol).
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.06.19. 11:36:12

Kész szégyen, hogy ekkora összeget sikerült kicsikarnia "kapus létére". Yaya-val tököltek, meg nem is akartak neki sokat adni, erre őkelme meg...
Azt is kétlem, hogy az apja keze lenne a dologban, nehezen veszi ezt be a gyomrom és negyon sántít nekem ez a sztori. Hirtelen valakit okolni kell, mert rájöttek Vityáék, hogy oda a rokonszenv és nem biztos a helye.
Remélem most, hogy ekkora fizetést kap elkezd rohamos ütemben fejlődni, mert tuti ezt fogja a fejéhez vágni mindenki, akármilyen kicsi kis hibát is elkövet.

Katasztrófa, a vezetőség most kicsit komolytalanná vált számomra. Talán, ha lett volna komoly kérője, de még az sem volt. Nem volt szívem csücske eddig sem, de ezek után...(5év :? :? :? :? :? ) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.06.19. 11:35:58

na csak hosszabított végülis nem gond legalább vége a kavarás!
Nagy védéseket kérünk Víctor Valdés! :D :D
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.19. 11:35:39

Kiváncs ielszek amugy Cé roni szabadrugásaira. Mert angliában minden bement neki :lol:
Amugy most nem kellett volna hosszabíítani vele, mert 2014-ig itt fogja mindenki tovább szapulni. És már unalmas.
Kép
Lezárt