Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.06.16. 23:48:01

http://szabados.blogzona.hu/archives/20 ... la_Madrid/

Egy jó kis cikk talán megéri elolvasni, más szemszögből kis rálátás, miért is van "hátszele" a madridnak.

Amúgy nevetséges, hogy mennyire semmi köze Pellegrininek az igazolásokhoz. Persze lehet magyarázni, hogy akármelyik edző lenne a helyében, de ebből a játékos masszából neki kell majd elvileg csapatot csinálnia és neki kell tekintélye legyen az öltözőben. De majd biztosan megint Perez fogja megmondani ki kezdjen és hol játsson meg hova melyik lábbal rúgja a zsugát.
Zinedine Zidane: "A galaktikusnak nevezett érában az egyik Real Madrid sem érte el azt a szintet, amelyet Guardiola játékosai képviselnek. Xavi, Iniesta vagy Messi olyan dolgokat csinálnak a labdával, hogy Play Stationben tudod megállítani őket."
Avatar
enjoye
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.11.30. 17:08:49
Tartózkodási hely: Győr

2009.06.16. 22:39:52

Örülök, hogy ennyire aggódtok a Real anyagi helyzete miatt. :D Megnyugtatlak titeket, nem kell. :wink:
Nyilvánvaló, hogy ennyi pénzt nem lehet zsebből kifizetni. Perezék úgy kalkuláltak, hogy 300 millió euró fog rendelkezésre állni az igazolásokra. Ebből 100 adott, 100 játékoseladás és 100 hitel. Ez persze cirka.
Valdanohoz meg annyit tennék hozzá,h bár nyilván van igazság abban amit mondott.De szvsz amikor egy sportról beszélünk akkor elhibázott lépés ilyen "csak" szavakkal lesajnálni a sportértéket...
Én egyetértek Valdanoval és szerintem igaza van. Akár hiszitek, akár nem, de Kaká és CR megérte az árát, mert őket el lehet adni a piacon marketingszempontból. Villát nem. Ha őt is el lehetne, akkor szerintem nem sokat gondoloztak volna a Valencia ajánlatán.
Ha belegondoltok igaza van Valdanonak. :wink: Lehet, hogy a spanyol Barca drukkerek előbb vesznek Xavi- vagy Iniesta mezt, mint Messi- vagy Henry mezt, de ez külföldön nincs így. Szerintem most a spanyolok közül talán Torrest lehet külföldön a legjobban "eladni".
Para siemre Real Madrid! 8)
Kép
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.06.16. 20:18:37

BlauGranaGroc írta: Mégis mindenki a motiváltsággal jön. A kispadot természetesen erősíteni kell, ez nem vita tárgya. Samuval még csak nem is tárgyalunk, a 9-est viszont már keressük és balra is sztárt akarunk hozni.
Az új igazolások versenyhelyzetet teremtenek :arrow: motiválnak... :wink:

Aztán, h jobbra, balra, padra, sztár avagy nem, már részletkérdés... :wink:
Általában valamilyen változtatásra, frissítésre szükség van minden idény végén, ahogyan a pillanatnyi helyzet éppen megkívánja, csak nem olyan kötelező jelleggel, vagy erőltetetten, mint ahogyan lentebb írtad... :wink: :)
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.16. 18:10:53

LG írta:
Samuval még csak nem is tárgyalunk,
Ez miből gondolod? Sztem biztos, h folynak a tárgyalások a hátérben, és ha lesz megegyezés be is jelentik. Csak sztem neki sem akarnak nagyobb fizetést adni a mostaninál, és ha ezt nem érti meg, akkor mennie kell.
Abból, hogy VV-nél már tudjuk a konkrét követelését, Samunál nem.
Róla csak annyit írtak, hogy ha az interbe megy(amit nem akar valószínű hiszen azt mondta olaszba nem szívesen menne) akkor kér 50m 5évre + 15m lelépési pénzt a Barcatól. Ebből és más hírekből sem derült ki mennyit akar ha marad. Írták az újságok, hogy sokat akar de amíg nem látok konkrét összeget ahogy VV esetében, addig nem hiszem el.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5236
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.06.16. 18:08:50

Martin6 írta:Azért az a Tengődik kifejezés elég erős :lol: Nem? 8)
Nem,nemhiszem :!: 8)
Kép
Martin6
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.01.06. 09:20:49

2009.06.16. 18:03:10

Azért az a Tengődik kifejezés elég erős :lol: Nem? 8)
! ! ! ! ! Madrid Forever ! ! ! ! !
Avatar
kamaj
Capitá del Barça
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: 2005.02.02. 19:57:22
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.16. 17:35:05

A titok nyitja avagy hogy lehet a való életben FM-ezni:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-k ... drid-23804
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.16. 14:24:49

Samuval még csak nem is tárgyalunk,
Ez miből gondolod? Sztem biztos, h folynak a tárgyalások a hátérben, és ha lesz megegyezés be is jelentik. Csak sztem neki sem akarnak nagyobb fizetést adni a mostaninál, és ha ezt nem érti meg, akkor mennie kell.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.16. 14:21:42

Livia Drusilla írta:Ez a dolog nem pusztán a motiváltság fenntartásáról szól... :roll:
A kispadot is kell erősíteni egyfelől, másfelől a csatártéma épp amiatt úszott be a képbe, mert Samu túl sokat kér, a szerződése meg lejár a következő évben... :?
Ill. lehet, gondolnak már a jövőre, mert Henry max. 1-2 évet játszik még...
+Úgy látom, minél előbb szeretnék lezárni a vezetőség részéről ezt az igazolás témát, h átlássák a helyzetet, és el tudják kezdeni az érdemi munkát, mivel sűrű lesz a következő év.
Mégis mindenki a motiváltsággal jön. A kispadot természetesen erősíteni kell, ez nem vita tárgya. Samuval még csak nem is tárgyalunk, a 9-est viszont már keressük és balra is sztárt akarunk hozni.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.16. 13:46:06

cantera írta:Mér kell Samu helyére bárki is? Ott van Bojan ;-)
Még túl fiatal, és Pep sem bizik benne igazán. Majd 1x átveheti Etoo helyét, de az még nem most lesz.
cantera
Madridista
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2005.04.25. 22:14:04

2009.06.16. 13:42:01

Mér kell Samu helyére bárki is? Ott van Bojan ;-)
Avatar
Wolf73
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.06.09. 11:54:37

2009.06.16. 13:41:06

A Barcelona legyőzi a Margitékat. Szerintem is Barca lesz a nyerő. Hiába a hisztis CR7 meg Kaká és még kitudja ki lesz a Madridban. A Barca jelenelegi csapata összeszokott tele klasszisokkal és csapatjátékként játszanak. A futball pedig az.
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.06.16. 13:40:16

BlauGranaGroc írta:
barca1615 írta:Na látjátok ezért akar a barca vérfrissítéseket is elől okozni! Hogy a motiváltság mégjobban fent maradjon! Mert fent fog most maradni! És tudják a srácok a 2007-es hibát! És tanultak belőle!
Kb századjára teszem fel az ilyen hszre a kérdést(válasz még nem jött): jövőre mi lesz?
Nem nyerünk semmit akkor frissítés kell, ha nyerünk -úgy tűnik- akkor is.
Kit fogunk akkor lecserélni? Most leigazolnánk Villa/Ibra, Ribery/Silva etc. játékosokat, akkor ki helyett jön majd új ember a motiváció fentartása miatt?
Ez a dolog nem pusztán a motiváltság fenntartásáról szól... :roll:
A kispadot is kell erősíteni egyfelől, másfelől a csatártéma épp amiatt úszott be a képbe, mert Samu túl sokat kér, a szerződése meg lejár a következő évben... :?
Ill. lehet, gondolnak már a jövőre, mert Henry max. 1-2 évet játszik még...
+Úgy látom, minél előbb szeretnék lezárni a vezetőség részéről ezt az igazolás témát, h átlássák a helyzetet, és el tudják kezdeni az érdemi munkát, mivel sűrű lesz a következő év.
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.16. 13:21:16

barca1615 írta:Na látjátok ezért akar a barca vérfrissítéseket is elől okozni! Hogy a motiváltság mégjobban fent maradjon! Mert fent fog most maradni! És tudják a srácok a 2007-es hibát! És tanultak belőle!
Kb századjára teszem fel az ilyen hszre a kérdést(válasz még nem jött): jövőre mi lesz?
Nem nyerünk semmit akkor frissítés kell, ha nyerünk -úgy tűnik- akkor is.
Kit fogunk akkor lecserélni? Most leigazolnánk Villa/Ibra, Ribery/Silva etc. játékosokat, akkor ki helyett jön majd új ember a motiváció fentartása miatt?

Nem tudom miért kell kételkedni ennyire a játkosokban. Az alapcsapatunk most csupa nyerő emberekből áll. A sok rutinos játékos már eddig számtalanszor bizonyította, hogy motivációban sosincs hiány náluk.
Samut kritizálták sokan, mert a tavaly nyáron tett nyilatkozatata nem tetszett nekik, mégis ennél mi sem -talán csak maradása, szezonban mutatott játéka és elszántsága annak ellenére, hogy elakartuk küldeni- bizonyítja jobban elszántságát és sikeréhségét. Henry is kiérdemelt a teljesítményével legalább még 1 szezont. Még ha ő veszítene is a motiváltságából -amit kétlek- akkor sem romolhat annyit a teljesítménye, hogy ne lenne hasznára a csapatnak. Szerzett közel 20 gólt, adott vagy 10 gólpasszt, a támadósorban több helyen is bevethető volt.
Raul, Maldini, Inzaghi, RVN, Nedved, Del Piero, Giggs stb. jóval idősebben hasonló sikerek után is hasznosak tudtak lenni -sőt- csapataiknak.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.16. 13:00:39

BlauGranaGroc írta:Annyira azért nem esett vissza. Szép lassan, folyamatosan csúsztunkk le és ez edzői hiba volt. Simán megléehetett volna a bajnokság, ha Frank keményebb kezű és időben észhez téríti fiait.
Azt se felejtsük el, hogy ha nem sérül le Samu simán miénk a bajnokság, mert hónapokat játszottunk csatár nélkül. Aztán ahogy elbuktuk a bajnokságot az be is tett a csapatnak morálisan és már esély sem volt a következő szezonban. Ráadásul a kameruni megint lesérült és Messi is sokat hiányzott megint.
Ezek a veszélyek viszont most nem fenyegetnek, már amennyiben bízunk Pep motivációs képességeiben. Most kiderülhetne mekkora edző is valójában.
Azért nem lesz olyan nehéz dolga, mert ebben a csapatban senkire se jellemző a lazsálás.
Én is pont így látom a dolgot. Nagyon sok minden összejátszott abban, hogy így alakuljanak a dolgok.

Az egyik legnagyobb gyengéje az volt az akkori csapatnak, hogy a legnagyobb sztárok "zsoldosok" voltak, ők hamar jóllaktak, közben pedig mindenki tőlük várta a megváltást. (Most viszont saját nevelések húzták a csapatot, tőlük azért szerinem távol ál, hogy nem halnak meg a csapatért a pályán.)

Emellé még jött Eto'o és Messi sérülése, plusz Franky sem nagyon látta már ebből a kiutat.

A MU is tudott 3 bajonki címet nyerni zsinórban, plusz egy BL-elődöntő egy megnyert és egy elveszített döntő, tehát nem lehetetlen dolog a motiválás, és ugye náluk is viszonylag sok saját nevelés játszik...

Tehát én jövőre is a Barcát tartom esélyesnek a bajnokságban, mert egyrészt tanultak a hibából, másrészt a kulcsemberek tényleg a klubért játszanak, és nem utolsósorban a Realon lesz a hatalmas nyomás, mert az idei felemás szezon után (véleményes játék, viszont úgyahogy eredményes, mert az tuti, hogy évek (évtizedek) múlva nem sokan emlékeznek majd csak arra, hogy mennyi pontot gyűjtöttek) ha megint csak második helyen érnének célba ennyi elköltött pénz után, és mondjuk még kevesebb ponttal is, de biztatóbb játékkal, akkor biztos kikezdi őket a sajtó és szurkolók. Eddig nem volt jellemző arrafelé a türelem, pedig az most a kulcs lehet Madridban. Ha nagy lesz a nyomás, én elég sok pénzt tennék a bukásra, de ha 1, max. 2 sikertelen év belefér, akár lehet is valami.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.06.16. 12:59:13

mr. írta:Nem tudom my ire fel kell ennyire félni a Madridtól, mint ahogy itt egyesek teszik. Vettek egy CR7-et de szvsz Messi jobb. Vettek egy Kakat de szvsz Xavi és Iniesta is jobbak nála. A védelemről egyelőre nem beszélek de 90% hogy az is jobb lesz mint Madridban. A csatár poszton meg egyelőre télleg nem tudni semmit. Sry de ezt most már muszáj volt leírnom :D
Ezt akkor is leírom ha éppen senki nem írt ezzel kapcsolatba ide.
Bárcsak ilyen egyszerű volna.
Alapból két kiváló játékost igazoltak.
Arról nem is beszélve, hogy Perezt ismerve ez még nem a vége.
Villa, Xabi Alonso, Arbeola, Maicon stb....
Villa már közel sem biztos, de akkor lesz más.
Szóval ez csak ízelítő egész jó csapatot fognak összerakni.
ettől még nem verhetetlenek.
De a Barcának is muszáj igazolni erős játékosokat.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.06.16. 12:48:08

mr. írta:Nem tudom my ire fel kell ennyire félni a Madridtól, mint ahogy itt egyesek teszik. Vettek egy CR7-et de szvsz Messi jobb. Vettek egy Kakat de szvsz Xavi és Iniesta is jobbak nála. A védelemről egyelőre nem beszélek de 90% hogy az is jobb lesz mint Madridban. A csatár poszton meg egyelőre télleg nem tudni semmit. Sry de ezt most már muszáj volt leírnom :D
Abban igazad van hogy a mieink jobbak, de rossz oldalról közelíted meg a dolgokat. Lehet hogy az el classicon megverjül őket, de engem a többi csapat aggaszt. Ezzel a kerettel elverhetik akár az egész la ligát és akkor mi hiába verjük meg őket. Az a baj hogy túl nagy különbség van a reál/barca és a kiscsapatok között. Szóval szerintem simán lépést tart majd velünk a margit.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
mr.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2008.02.29. 21:54:50

2009.06.16. 12:39:10

Nem tudom my ire fel kell ennyire félni a Madridtól, mint ahogy itt egyesek teszik. Vettek egy CR7-et de szvsz Messi jobb. Vettek egy Kakat de szvsz Xavi és Iniesta is jobbak nála. A védelemről egyelőre nem beszélek de 90% hogy az is jobb lesz mint Madridban. A csatár poszton meg egyelőre télleg nem tudni semmit. Sry de ezt most már muszáj volt leírnom :D
Ezt akkor is leírom ha éppen senki nem írt ezzel kapcsolatba ide.
cantera
Madridista
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2005.04.25. 22:14:04

2009.06.16. 12:12:06

Miért érzem azt, hogy Valdano nyilatkozata itt félreértésekhez vezetett? Az olvasott reakciók ("Undorító a Real filozófiája....") sztem akkor lennének esetleg helyesek, ha Valdano azt mondta volna, hogy "spanyolokat nem igazolunk mert nincs reklámértékük". Nem ezt mondta.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.16. 12:11:49

BlauGranaGroc írta:
LG írta:Ebbe nem vagyok biztos, h ez előny. A duplázás után is visszaesett nagyon a csapat :?
Annyira azért nem esett vissza. Szép lassan, folyamatosan csúsztunkk le és ez edzői hiba volt. Simán megléehetett volna a bajnokság, ha Frank keményebb kezű és időben észhez téríti fiait.
Azt se felejtsük el, hogy ha nem sérül le Samu simán miénk a bajnokság, mert hónapokat játszottunk csatár nélkül. Aztán ahogy elbuktuk a bajnokságot az be is tett a csapatnak morálisan és már esély sem volt a következő szezonban. Ráadásul a kameruni megint lesérült és Messi is sokat hiányzott megint.
Meg lehetett volna a bajnokság, de akkor is nagyon visszaestünk. Nem tudtunk helytállni a rangadókon! A játékunk az előző évhez képest hatalmasat esett vissza, már nem ugyanaz a csapat voltunk. A bajnokságra azért volt igy is esélyünk mert a RM sem volt túl acélos. Az én véleményem, h egy ilyen siker után igenis kellenek az új arcok a csapatba, és nem csak a kiegészitő emberek.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.16. 12:06:49

LG írta:Ebbe nem vagyok biztos, h ez előny. A duplázás után is visszaesett nagyon a csapat :?
Annyira azért nem esett vissza. Szép lassan, folyamatosan csúsztunkk le és ez edzői hiba volt. Simán megléehetett volna a bajnokság, ha Frank keményebb kezű és időben észhez téríti fiait.
Azt se felejtsük el, hogy ha nem sérül le Samu simán miénk a bajnokság, mert hónapokat játszottunk csatár nélkül. Aztán ahogy elbuktuk a bajnokságot az be is tett a csapatnak morálisan és már esély sem volt a következő szezonban. Ráadásul a kameruni megint lesérült és Messi is sokat hiányzott megint.
Ezek a veszélyek viszont most nem fenyegetnek, már amennyiben bízunk Pep motivációs képességeiben. Most kiderülhetne mekkora edző is valójában.
Azért nem lesz olyan nehéz dolga, mert ebben a csapatban senkire se jellemző a lazsálás.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.16. 12:02:34

Varatrix írta:
LG írta:Ebbe nem vagyok biztos, h ez előny. A duplázás után is visszaesett nagyon a csapat :?
Én is pont ettől félek.
Nagyon bízom abban, hogy ha van edző aki gatyába tud rázni egy triplázó csapatot, akkor az Guardiola.
Talán ezért is akarnak új játékosokat.
Olyanokat akik éhesebbek a sikerre.
Igen, és sztem Guardioláék jól is akarják csinálni. Pl. egy sikerre éhes Ribery, és egy hasonló Ibra biztos, h komoly erősitések lennének.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.06.16. 12:02:08

nagyatyesz írta:Annyi névvel dobálózunk, hogy olyanok vagyunk már, mint a Madrid! Mindenkit hírbe hoznak velünk!!??? A madridnak igazolnia kell, mert a tavalyi keretbe max 5 értelmes játékos volt! Nekünk van egy kész, 3 kupát nyert csapatunk! Nekünk csak egy-két posztra kell erősíteni! Ki kell nézni kit szertnénk, és arra kell koncenrálni! De leghamarabb az Eto, Valdes ügyeket kéne lezárni, mert ők is csak megnehezítik a csapat dolgát a mohóságukkal, és félek, hogy az elnyújtott tárgyalások és igazolások ez visszaüthetnek ősszel!
[/quote]

Ettől már olyanok leszünk,mint a reál? :roll:
Annyi különbség mindenképpen van,h velünk hírbe hoznak egy kalap playát,míg ők magukkal hozzák hírbe a zsugásokat. :idea:

Ne az újságok,netes linkek alapján ítélj,hanem az alapján,amit a vezetőink mondanak.Lesz 3-4 igazolás és kalap.
Ebből egy,akiről ténylegesen szó van és hiányposztra érkezhet:Filipe.
Aztán van még cirka 3,akikkel szóba kerültünk és élénk érdeklődést is mutattunk:Ribéry (sajna elég kevés az esélye...),Ibra (úgy néz ki,nem jön,Istennek hála),Villa (most talán ő az elsőszámú célpontunk.)
Ezekről beszél a klub.Az újságfirkászok persze,h próbálják keverni a kevernivalót,de az meg az ő dolguk.

Aztán majd meglátjuk,sok idő van még...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.06.16. 11:57:47

LG írta:Ebbe nem vagyok biztos, h ez előny. A duplázás után is visszaesett nagyon a csapat :?
Én is pont ettől félek.
Nagyon bízom abban, hogy ha van edző aki gatyába tud rázni egy triplázó csapatot, akkor az Guardiola.
Talán ezért is akarnak új játékosokat.
Olyanokat akik éhesebbek a sikerre.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.06.16. 11:52:14

Jah és erre felé megvan az az előny, hogy nem csak 11 ember fog kimenni a gyepre, hanem egy (triplázó, óriás) CSAPAT. Sok sikert az El Clasicókhoz. Cool Smile
Ebbe nem vagyok biztos, h ez előny. A duplázás után is visszaesett nagyon a csapat :?
Lezárt