Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.07.09. 12:03:48

Nem fog elmenni,de ha elmegy a 150millió jó helyre kerülne,jó játékosokba lehetne befektetni!
C.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.07.09. 11:58:48

aky01 írta: ...Roman Abramovics, a Chelsea tulajdonosa hajlandó lenne kifizetni a támadó kivásárlási árát - 150 millió eurót -, és olyan fizetést adna neki, amellyel még a Barcelona sem tudna versenyre kelni.
[/quote]

valamivel el kell adni az újságot. kevés olyan ember van, akinél biztos lennék abban, h nem kamuzik, amikor azt monnya, h nem megy el a Klubtól, de a Ronaldinhonak elhiszem (bár never say never, pláne a figo óta).
ettől függetlenül, már csak azért sem gondolnám, h erre készülnének az oroszok, mert pont azon dolgoznak, h az állat veszteségeiket vmilyen módon eltüntessék. ebbe sztem nem fér bele 150 milkó kipengetése.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.07.09. 11:30:36

Sztem Henry mindenképpen Arsenalba marad, ha megszerzik Baptistát, ha nem :!: Ez a Saviola :arrow: Sevilla, Baptista :arrow: Arsenal, Henry :arrow: Barcelona meg csak találgatás :!: :?
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.07.09. 09:20:38

Na igen. Ez az amit tegnap leírtam az egyik topicba: (Henry-Saviola-Baptista), látom nemcsak nekem fordult meg a dolog a fejemben. És remélem, h Wenger, del Nido, és Laporta is így gondolja a dolgot. Mert akkor szerintem mi járnánk a legjobban a három klub közül.
Bár az is igaz, h összességében mi fizetnénk a legtöbbet.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.07.09. 09:04:56

Szvsz 1re nagyobb hulyeségeket találnak ki az ujságok :o
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.07.09. 08:32:15

aky01 írta:A nyár nagy összehangolt átigazolását valósíthatják meg: Saviola (balra) Júlio Baptistát (jobbra), a brazil csatár Henryt (középen), az arsenalos pedig az argentint válthatja
ez a dolog -a tegnapi 'Saviola-Pappistáért' hír után- az én fejemben is megfordult.
Véleményem szerint Európában egyre kevesebb lesz a
'rekordösszegű-igazolás'. ennek az az oka, hogy a klubok képtelenek kifizetni a csillagászati árakat.
Ezek az árak mesterségesen lettek feltornázva, köszönhetően (többek között) a Margit, a Cselszkij és a MU évek óta tartó 'aknamunkájának'!
(emlékezzünk a rekordigazolásokra...! :| )

ígyhát két lehetősége van a csapatoknak:
1.hosszútávú szerződések
2.ilyen jellegű játékoskeringők
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.07.09. 08:23:38

aky01 írta: Ugyanakkor még semmiben sem lehetnek biztosak a katalánok, mert a Corriere dello Sport értesülései szerint Roman Abramovics, a Chelsea tulajdonosa hajlandó lenne kifizetni a támadó kivásárlási árát - 150 millió eurót -, és olyan fizetést adna neki, amellyel még a Barcelona sem tudna versenyre kelni.

:!: :!: :!: :evil: :evil:
na, ezt nehezen képzelném el Ronnie-ról, hogy pont a cselszkijbe menne,DE 150 mihályért :?: :?: :?: .
Ha kifizetnék megfontolnám...
azé' 150 misi sok, nem hiszem, hogy kifizetnék az oroszok.
Az a véleményem, hogy Ronnie okosabb annál, mintsem elmenjen bohockódni az oroszokhoz.
Avatar
aky01
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:10:47
Tartózkodási hely: Pápa

2005.07.09. 07:54:17

A nyár nagy összehangolt átigazolását valósíthatják meg: Saviola (balra) Júlio Baptistát (jobbra), a brazil csatár Henryt (középen), az arsenalos pedig az argentint válthatja
Az első dominó viszont eldőlni látszik, mivel José Maria del Nido, a Sevilla elnöke belement abba, hogy csapata ékkövét, Júlio Baptistát átadólistára tegyék. Az Arsenal néhány napja be is jelentkezett érte, ám a felajánlott 12 millió euró még tárgyalási alapnak is kevés volt, arra viszont éppen elegendőnek bizonyult, hogy a spanyol (elsősorban a katalán) sajtó megpendítse: ha a "Fenevad" becenévvel illetett támadó az Arsenalhoz igazol, akkor a piros-fehérek mégis hajlandók lennének megfontolni Henry átengedését a Barcelonának.

A Sevillánál természetesen nem mondják ki, de tisztában vannak vele, hogy ezen a nyáron érné meg eladni a csapat leggólerősebb játékosát, mert jövőre már egy olyan FIFA-szabályzat hatálya alá esne a 24 esztendős futballista ügye, amely miatt kevesebb hasznot remélhetnének az elengedéséből. A rendelet szerint minden olyan, a 23. életévét betöltő labdarúgónak jogában áll felbontani a szerződését egyesületével, aki már legalább három éve a klub alkalmazásában áll. Baptista 2003 nyarán érkezett a Sao Paulótól, azaz jövőre élhet a fent említett jogával, ebben az esetben pedig egy, a FIFA által megszabott, jócskán a kivásárlási ár (ez az ő esetében 40 millió euró) alatt kell túladni rajta.

Hogy még egy kicsit bonyolódjon az ügy, Del Nido a minap bejelentette, hogy egy angol egyesület kétszer annyit ajánlott Baptistáért, mint az Arsenal - nevet nem említett, de kizárásos alapon csak a Manchester United vagy a Chelsea lehet az érdeklődő -, illetve elejtett egy-két megjegyzést azzal kapcsolatban, hogy a jelenleg a Barcelona játékosának tekintendő Saviola jól jönne a Sevillának. Ebből adódóan két lehetőség körvonalazódik, feltéve, hogy a brazil válogatott játékos nem az ismeretlen kérőnél köt ki: Baptista, Saviola csere vagy a fentebb már említett Baptista, Saviola, Henry-keringő. A második verziót támaszthatja alá, hogy Arséne Wenger, az "ágyúsok" menedzsere maga utazott el Brazíliába, hogy meggyőzze Baptistát, a Highburyben a helye, illetve az a tény, mely szerint a londoni klubnak egy évvel a stadionváltás előtt szüksége lenne némi likvid pénzre. Márpedig Henryt biztosan nagyobb összegért adnák oda a Barcának, mint amennyiért megvennék Baptistát.

Ronaldinho körül is forr a levegő


Ronaldinho

Vitathatatlan tény, hogy az elmúlt évek egyik legjobb igazolását hajtotta végre a Barcelona Ronaldinho megszerzésével, ezért semmi meglepő sincs abban, hogy meg akarják őt tartani. Az már sokkal szokatlanabb, hogy gyakorlatilag a pályafutása végéig ajánlanak neki új szerződést, mégpedig a labdarúgásban korábban sosem látott összegért. A tervek szerint ugyanis a Joan Laporta vezette elnökség két plusz négy évre prolongálná Ronaldinho

2008-ban lejáró kontraktusát, nem kevesebb mint 126 millió euró ellenszolgáltatás fejében. Természetesen nem egyszerű szeretetcsomagról lenne szó, hiszen cserébe a brazil labdazsonglőr képi jogainak egyharmadát megszerezné a Barca. A tárgyalások előrehaladott állapotban vannak, a gránátvörös-kékek elképzelései szerint Ronaldinho már a jövő héten aláírhatja a papírokat, mihelyst visszatér a szabadságáról.

Ugyanakkor még semmiben sem lehetnek biztosak a katalánok, mert a Corriere dello Sport értesülései szerint Roman Abramovics, a Chelsea tulajdonosa hajlandó lenne kifizetni a támadó kivásárlási árát - 150 millió eurót -, és olyan fizetést adna neki, amellyel még a Barcelona sem tudna versenyre kelni.

:!: :!: :!: :evil: :evil:
EuroBarça Tour 2009
Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Kép
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.07.08. 15:27:39

Végülis igaz: ha a realról van szó, akkor ők bármikor kaphatnak útlevelet... :(
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2005.07.08. 15:24:41

hagyjuk már a valenciát, teljesen vakok,ellenünk esélytelenek
player10
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2004.12.29. 18:34:29

2005.07.08. 15:20:47

Samuelnek van olasz útlevele is, bár ez nem biztos, de R.Carlosnak van spanyol, ez 1000%, sőt, elvileg Ronaldo is kap spanyolt szeptemberben...
A Valenciában nem marad mindenki. Kluivert és Villa nagyon jók, de szerintem az olaszok visszamennek Itáliába, bár Di Vaio szerintem nagy játékos, de ezt a Corradi gyereket én sohasem értettem. Csak egy vicc, évi 4-5 góllal. Gratulálok neki.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2005.07.08. 15:19:47

a real még tuti hogy fog bombát robbantani, robinho biztos megy, a figo helyére is vesznek valakit és nem a rósa dini lesz az. mi ugyan nem igazoltunk világsztárokat, de győztes csapaton ne változtass, tudjátok. saviola sztem jobb larssonnál meg maxinál is, nem véletlenül erőlteti ez a pekerman, én mindenképpen játszatnám, nem értem rijkaard miért nem szereti, emlékezettek csak a tavaly tavaszra, amikor ő meg ronnie repítette a csapatot a második helyre, azt vhogy már mindenki elfelejtette! már talán védő sem kell: edmilson,puyol,marquez,sylvinho,oleguer,van br,belletti-ennyi elég lesz...bár nem tagadom egy henry-ronnie-etot szívesen végignéznék!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.07.08. 15:09:40

Hupsz, tényleg :oops:
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.07.08. 14:53:56

Mr. Master írta:Diogo, R. Carlos, Ronaldo, Pablo Garcia ez eddig is négy noneus játékos a realnál. És akkor hova akarják még Robinhot is? Szerintem idén egy picit jobban erősítettünk, mint a margó...
Tőlünk elment: Gerrard
Tőlük elment: Solari
Tőlük valszeg el fog menni: Guti, Figo
Eddig megvették pénzért Pablo Garciát és Diogot.
Mi pedig ingyen v. Bommelt és Ezquerrot. Nem hiszem, h annyira félni kéne tőlük jövőre is.
Viszont a Valencia: David Villa, Kluivert, Di Vaio, Corradi... Erősebbnek tűnnek nekem.
Samuel is ott van nn eu-s-nak ha nem megy el!

Di Vaiot meg Corradit el akrják adni,viszont Mistát kihagytad!
Forca Barca
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.07.08. 14:46:52

Diogo, R. Carlos, Ronaldo, Pablo Garcia ez eddig is négy noneus játékos a realnál. És akkor hova akarják még Robinhot is? Szerintem idén egy picit jobban erősítettünk, mint a margó...
Tőlünk elment: Gerrard
Tőlük elment: Solari
Tőlük valszeg el fog menni: Guti, Figo
Eddig megvették pénzért Pablo Garciát és Diogot.
Mi pedig ingyen v. Bommelt és Ezquerrot. Nem hiszem, h annyira félni kéne tőlük jövőre is.
Viszont a Valencia: David Villa, Kluivert, Di Vaio, Corradi... Erősebbnek tűnnek nekem.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.07.08. 14:26:01

Ez is igaz 8)
Tiziano Crudeli fan :!:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.07.08. 14:23:35

Szakacs írta:Nem tom miert de nagyon felek jovore a margotol...
Luxemburgo hihetetlenul jo uzlet volt nekik,jo csapatot csinal beloluk
Rijkaard még jobb edző, és még jobb csapata van!!!

NO COMMENT!!!
"Més Cuen un Club"
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.07.08. 14:22:08

Nem tom miert de nagyon felek jovore a margotol...
Luxemburgo hihetetlenul jo uzlet volt nekik,jo csapatot csinal beloluk
Tiziano Crudeli fan :!:
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.07.08. 13:52:11

Szakacs írta:ezt most nem ertem...
nekunk 20-e nem adtak baptistat es most az agyusoknak 10 oda adjak
José Maria del Nido, a Sevilla elnöke kevesellte, ezért visszautasította az Arsenal 12 millió eurós ajánlatát Júlio Baptistáért.

Ugyanakkor a spanyol sajtó szerint a presidente hajlandó lenne megválni a brazil válogatott játékostól egy nem sokkal magasabb összeg ellenében...
Forca Barca
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.07.08. 13:45:26

ezt most nem ertem...
nekunk 20-e nem adtak baptistat es most az agyusoknak 10 oda adjak
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.07.08. 13:41:34

tuti nem megy el pires/viera!!! baptista helyére/mellé meg érkezett fabiano. szal lehet ezzel az anri üggyel vmi. bár asszonták semmi nem lesz...
saviolat meg nem hinném, h megveszi a sevilla. nincs nekik annyi szeton. hacsak nem úgy adjuk el mint riquet... akkor van... :(
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.07.08. 13:38:15

lehet, h Owen nagyon jó, de el kéne már dönteni végre mit akarunk. ha nem akarunk venni csatárt , akkor jöjjön vissza savi, ha venni akarunk találjuk már ki végre ki legyen az, mert anri nagyon téma, most meg owen... ha bármelyikőjük jön, sztem maxi megy kölcsönbe és savi tuti eladásra kerül. csak már legyen valami! ha veszünk vegyünk, ha eladunk adjunk el! egyébként nem bizti, h kell védő, mert puyol mellett játszhat hátul marquez és edmilson is, mert a középpályán tuti bommel kezd. akkor minek védő? oleger helyett??? azé valamikor had jáccon má ő is.
messi meg sztem nagyon, de nagyon B csapat és néha fel a felnőttbe, mint annak idején iniesta. járja ki a szamárlétrát! a 20 alattin ő volt a király, de egy terry, vagy nesta ellen is az lenne??? amikor rique idekerült ő is fiatal volt, nem is tudott megmaradni...
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.07.08. 13:37:42

Maxi írta:
Mr. Master írta:Lehet, h egyre közelebb kerülünk Henry-hoz. Pires nagyon erősen a Galatasaray felé tart. Az Arsenal már keresi Vieira utódját (valszeg Diarra lesz az), Baptistát pedig megszerezték 10milláért a Sevillából (ha jól értettem), Reyesszel meg hosszabbítani akarnak. Azaz a két legjobb barátja közül kettő megy, az ember, pedig akit nem kedvel, marad. Jó ez nekünk!
Sztem abból a csapatból se Vieria, se Henry nem megy el, de még lehet Pires sem! :roll:
Igazából nekem onnan a "három muskétás" játéka tetszett a legjobban. Nélkülük üres lenne az a csapat. Én se szeretném, ha elmennének onnan. Egyedül talán Henry és a Barca lenne összeegyeztethető távozás. De szerintem akkor már vagy mindenki, vagy egyik se megy el.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.07.08. 13:36:53

Mr. Master írta:Lehet, h egyre közelebb kerülünk Henry-hoz. Pires nagyon erősen a Galatasaray felé tart. Az Arsenal már keresi Vieira utódját (valszeg Diarra lesz az), Baptistát pedig megszerezték 10milláért a Sevillából (ha jól értettem), Reyesszel meg hosszabbítani akarnak. Azaz a két legjobb barátja közül kettő megy, az ember, pedig akit nem kedvel, marad. Jó ez nekünk!
sztem Pires nem hülye, hogy Törökországba menjen...
Tőlük azért nagyon messze áll ez a kultúra+viselkedés.

De az tény: ezzel a csapattal sem lenne Henrynk esélye címet nyerni--> szóval, ha ez fontos neki, akkor jönni fog
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.07.08. 13:36:29

Mr. Master írta:
Szakacs írta:nem szereztek ok meg baptistat meg...
Akkor közel kell legyenek hozzá, mert a Sevilla már BAptista utódját keresi. Aki nem más, mint JAVIER SAVIOLA.
És ha jól tudom leigazolták Luis Fabianot is!
Forca Barca
Lezárt