Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.06.01. 17:07:55

Ebdon Lake írta: Teljesen igazad van. Csak pár ember nem érti meg, hogy nem kell összevásárolni a világ legjobbjait, hogy a világ legjobb csapata legyen a barca. Ha visszaemlékeztek "nagy név" egydül Hleb jött a nyáron meg talán Alves, bár sztem egyikőjük se olyan világsztár (még), aztán mégis összejött a tripla. Vagy, ha visszaemlékeztek 05/06-ra akkor sem a legjobb keret a miénk volt, csak a legjobb csapat.
Hú de nagy összevásárlás lenne,ha Riberyt leigazolnánk, azta...ugyanolyan szintet képvisel a posztján,mint Alves a sajátján,amikor leigazoltuk őt is tavaly, ő is kellett, szntem Ribery is csak HASZNUNKRA LENNE, nincs itt semmi olyanról szó részemről,h vegyünk 3-4 világsztárt,de Ribery reális,és okos döntés lenne. nem bomlasztana semmit, ennyi erővel Alves is szétbomlasztotta volna a közösséget...

nah majd meglátjuk mi sül ki belőle, meg azt is,h ha ősztől ne addj Isten több sérülés lenne, akkor mennyire fognak egyesek hiányozni az igazolások tükrében...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.06.01. 17:06:52

VargaAron írta:3 játékost kell igazolni a nyáron:
Lahm-Szinte u.a. mint Alves, csak a bal oldalon
Fabregas- Xavi-Ini-Fabr középpályástrió nem semmi, már a vállogatottban is bizonyították
Villa- Akármit mondtok, kell ő ebbe a Barcába.

Ezenkívül cseréket is kell igazolni, de ezzel a 3 sráccal nem lesz nehéz a BL címvédés
Az a baj hogy Fábrégas drága!!!45 milka alatt Wenger nem engedi állitólag.Na most ha ez a 45 milliós ajánlat tényleg igaz amit Txikiék tenni akarnak érte akkor mondanom sem kell hogy jó nagy marhák.Mert a Fábrégas árrából legalább 2 játékost is lehetne venni.
lásd:
Silva 20-22 milka,
Xabi Alonso 23 milka,
Joao Moutinho 20-25 millka,
Jesús Navas 17 milka körül,
Diego Capel 14 milka körül.
Tehát legalább két játékos kijönne az árából ezért is lenne őrültség.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manuel 2009.06.01. 17:11:05-kor.
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2009.06.01. 17:05:34

cruyff írta:
VargaAron írta:3 játékost kell igazolni a nyáron:
Lahm-Szinte u.a. mint Alves, csak a bal oldalon
Fabregas- Xavi-Ini-Fabr középpályástrió nem semmi, már a vállogatottban is bizonyították
Villa- Akármit mondtok, kell ő ebbe a Barcába.

Ezenkívül cseréket is kell igazolni, de ezzel a 3 sráccal nem lesz nehéz a BL címvédés
Hol láttad te a spanyol válogatottat Xavi-Iniesta-Fabregassal együtt felállni a középpályán??? Egyik sem védekező játékos. Kis emlékeztető: 5 kp-val állt fel az EB-n: Silva-Xavi-Iniesta-Senna-Marchena. Akár Fabregas, akár Xabi Alonso jött be, Ini vagy Xavi (vagy mindkettő) már nem volt páláyn. Nem véletlenül....
Nem mondtam h eggyütt játszanak a vállogatottban. De szívesen megnézném egyszer őket így hárman, ha nem is a Barcában
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.06.01. 17:04:02

VargaAron írta:3 játékost kell igazolni a nyáron:
Lahm-Szinte u.a. mint Alves, csak a bal oldalon
Fabregas- Xavi-Ini-Fabr középpályástrió nem semmi, már a vállogatottban is bizonyították
Villa- Akármit mondtok, kell ő ebbe a Barcába.

Ezenkívül cseréket is kell igazolni, de ezzel a 3 sráccal nem lesz nehéz a BL címvédés
Hat Lahmmal es a cserekkel egyetertek,de a tobbivel egyaltalan nem.Ha megvesszuk Fabregast Ini es Xavi melle szted ki lesz a szuro?Ki fog nekik labdakat osszeszedni.Toure ilyen szinten potolhatatlan... :? .Villa pedig CR7 masolata...Szineszkedo,ocsmany jatekos(a jetektudasat nem csokkentik eme tulajdonsagai,de khm..nem kell a Barcaba meg egy ilyen jatekos Alves melle. :wink: )Ez az en velemenyem.. :D
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.01. 17:03:15

VargaAron írta:3 játékost kell igazolni a nyáron:
Lahm-Szinte u.a. mint Alves, csak a bal oldalon
Fabregas- Xavi-Ini-Fabr középpályástrió nem semmi, már a vállogatottban is bizonyították
Villa- Akármit mondtok, kell ő ebbe a Barcába.

Ezenkívül cseréket is kell igazolni, de ezzel a 3 sráccal nem lesz nehéz a BL címvédés
Hol láttad te a spanyol válogatottat Xavi-Iniesta-Fabregassal együtt felállni a középpályán??? Egyik sem védekező játékos. Kis emlékeztető: 5 kp-val állt fel az EB-n: Silva-Xavi-Iniesta-Senna-Marchena. Akár Fabregas, akár Xabi Alonso jött be, Ini vagy Xavi (vagy mindkettő) már nem volt páláyn. Nem véletlenül....
VISCA EL BARCA!
Avatar
VargaAron
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2008.12.04. 09:07:05
Tartózkodási hely: Györ

2009.06.01. 16:58:07

3 játékost kell igazolni a nyáron:
Lahm-Szinte u.a. mint Alves, csak a bal oldalon
Fabregas- Xavi-Ini-Fabr középpályástrió nem semmi, már a vállogatottban is bizonyították
Villa- Akármit mondtok, kell ő ebbe a Barcába.

Ezenkívül cseréket is kell igazolni, de ezzel a 3 sráccal nem lesz nehéz a BL címvédés
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.06.01. 16:49:12

mindeki a Léfe gyereket szidja.. xDD :D :D
de teljesen jogosan
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.06.01. 16:45:25

igazolni kell idén is, ez egyértelmű. Pep és Txiki is tudja ezt és nem csak a keret mélyítéséről van szó, hanem akár a kezdőbe is.

ami kelleni fog, az a balszélső poszt, balhátvéd, középső középpályás, jobbhátvéd csere.

két játékos van igazából a piacon, akik a balszélre megfelelőek lennének. Ribery és Silva.

Silva:
- bevethető a széleken is és a középpályán is, univerzálisabb
- fiatal, agilis, jól passzol ami egy Barcelonában alapkövetelmény
- spanyol, beilleszkedési problémái se lennének

Ribery:
- klasszis, már most. ő az akinek tényleg szívből tudnék örülni
- szélről irányítani, befelé húzni is remekül tud és a Madrid elleni és BL döntős "Messi poszt" se idegen neki.
- nagyon robbanékony, remekül cselez, jól lő és a kombinatív játékba is beleilleni.
- ő az a típusú világklasszis, aki a pályát is felszántja és végig kihajtja a belét

balhátvéd posztra, aki is ideilleni és mozdítható is lenne a legjobbak közül( Evra, Clichy, Ashley Cole, Lahm) az egyértelműen Lahm.

az Ebn is láttuk mit művelt (ne a döntőre gondoljatok), a Bayernben is mindig a Ribery - Lahm szél volt a húzóerő, egyértelmű hogy az ő érkezése erősítés lenne még ennél a kiváló Barcánál is. Lahmnál én mindig azt vettem észre, amit idén Alvesnél. remekül segíti a támadások, de amikor az ellenfél kontrázik akkor már hátul van. mellesleg vele meglenne oldva a jobbhátvéd csere is, ha Alvessel történik valami. Abidal lehetne akkor a balhátvéd, mivel Sylvinho úgyis visszavonul. az meg eleve plusz, h Abidal középen is tud játszani, szóval biztos nem kerülnénk olyan bajba, mint idén, h nem marad hátvédünk.

középső középpályás. Pep bővítené a keretet, mivel a következő idényben sokkal sűrűbb lesz a program. Gudi úgy tűnik távozni fog, lehet, hogy Hleb is (Ribery üzlet?), Keita és Touré Afrika kupán lesznek kicsivel több, mint egy hónapig. szóval ne mondjátok, h nem kell ide senki se. kettő játékos biztos, h kell ide, de lehet, h három is. ha Silva jönne, akkor könnyebb dolgunk lenne, mert ő is bejátszaná ezt, de még mindig nem elég. ötletem nincsen, de biztos vagyok benne, h olyan játékos lesz aki nekem is megfelel. eddig nagyot nem csalódtam az igazolási politikánkban.

mondok még egy nevet, Keirrison. Bojan ide vagy oda, elférne itt. ha meg annyira mégse, akkor mehet kölcsönbe egy évre mondjuk az Almeirához. onnan úgyis elmegy Negredo és kell egy ilyen típusú csatár. csak inkább most csapjunk le rá és lehet, h mire Eto'o távozik addigra kinövi magát.

egyáltalán nem durva ez a topik egyelőre, tavaly sokkal keményebb dolgok mentek.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.01. 16:42:19

Léfe írta:Hát azért egy harmadosztályu csapatból, mint a Barca B ne számitsunk sokra. Busquets is csak kisegitő, nem sokkal többet nézek ki belőle. Harmadik tartaléknak jo 1-2 ember és ennyi. Nekem bökte a szemem, hoy a BL. dontő utolsó percébe nem Bojánt hozta be, már mindegy volt, hanem oyat aki még nullát sem tett le. Kell 2 szélső védő, minimum 1 kp. és 2 csatár. Fiatalok legyenek éhesek a sikerre de már tapasztaltak. Neveket nem irok nincs értelme.
Szerinted Ivan de la Pena, Oscar, Roger, Motta, Gabri, Gerard, Xavi, Iniesta, Messi, Bojan......honnan jöttek??????
VISCA EL BARCA!
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.06.01. 16:34:16

Azért azokal akik azt hangsúlyozzák folyton hogy jó ez a kerett és semmin sem kell változtatni ,szóval én azokkal anyibban vitatkoznák hogy én szerintem ez azért nem igaz mert elégha az ember a cserepadra tekint:Keita,Busquets,Gudhojnsen,Hleb....stb.Az oké hogy a legjobb kezdő 11 a miénk a világon meg stb.jelzők de mivan akkor ha pl.van egy sérülés mint ami anó.Iniesta és Henry esetében történt?? akkor ezzekre a cserékre kell majd szorúlni úgyebár!!!!,ami azért nemegy életbiztositás mert akárhányszor amikor a cserepad állt fel Hleb és Gudhjonsen vezérletével akkor általában csak szenvedett a csapatt és állitom hogy több a vereség mérlege a cserepadosokal mint a győzelemé.Vagyis teljesen igaza van Pepnek abban hogy változtatni kell.Én a középályátt ami mások számára überelhetelen, szóval én a középályátt is veszélybe érzem mert Iniesta vagy Xavi is bármikor kaphat egy sérülést.Ezért kellenének olyan játékosokat hozni akik megbizhatóan játszanak és tehetségesek nem feltétlen olyanok mint a fent emlitettek.Én személy szerint a kp posztra:Jesús Navas,Xabi Alonso,és Moutinhót javasolnám akik közül érdemes volna válogatni.A Támadó alakzatról pedig annyit hogy Henry a maga 31 évével már nemsokat várhat tőle az ember ebben a korban, ezért azt a posztott is veszélybe érzem ide pedig:Silva vagy Capel jöhetne.OFF:Azért emlitetem ezeket a játékosokatt mert őket szerintem olcsón meglehet szerezzni ellentétben pl.Fábrégassal vagy Ribéryvel.
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.06.01. 16:27:12

Léfe írta:Hát azért egy harmadosztályu csapatból, mint a Barca B ne számitsunk sokra. Busquets is csak kisegitő, nem sokkal többet nézek ki belőle. Harmadik tartaléknak jo 1-2 ember és ennyi. Nekem bökte a szemem, hoy a BL. dontő utolsó percébe nem Bojánt hozta be, már mindegy volt, hanem oyat aki még nullát sem tett le. Kell 2 szélső védő, minimum 1 kp. és 2 csatár. Fiatalok legyenek éhesek a sikerre de már tapasztaltak. Neveket nem irok nincs értelme.
Minek kell ide 2 csatár? Egy balszélső bőven elég. Ezt azért magyarázd meg kérlek.
Avatar
currahee
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 353
Csatlakozott: 2008.07.05. 10:48:26

2009.06.01. 16:11:52

már most nagyon durva ez a topik... borzasztó egy-két hsz....
az a vicc h még nincs egy napja nyitva és már annyian írtak h....... komolyan sztem sokan csak ezt várták... :D :?
azt hiszem inkább megkímélem az idegzetem ettől...
jó találgatást; csak kár h ennek semmi értelme!
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.01. 16:06:14

Léfe írta:Hát azért egy harmadosztályu csapatból, mint a Barca B ne számitsunk sokra. Busquets is csak kisegitő, nem sokkal többet nézek ki belőle. Harmadik tartaléknak jo 1-2 ember és ennyi. Nekem bökte a szemem, hoy a BL. dontő utolsó percébe nem Bojánt hozta be, már mindegy volt, hanem oyat aki még nullát sem tett le. Kell 2 szélső védő, minimum 1 kp. és 2 csatár. Fiatalok legyenek éhesek a sikerre de már tapasztaltak. Neveket nem irok nincs értelme.
Teljesen igazad van.. Sztem most azonnal ki a kezdőből Xavit, Init, Puyolt, és nem utolsó sorban Messit, ugyanis ők a B a csapatból jöttek. Pontosan, igazad van. :roll: Nem adjuk el Busquets-et, és nem is küldjük el. :evil: (Remélem. :))
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.06.01. 16:01:25

Léfe írta:Hát azért egy harmadosztályu csapatból, mint a Barca B ne számitsunk sokra. Busquets is csak kisegitő, nem sokkal többet nézek ki belőle. Harmadik tartaléknak jo 1-2 ember és ennyi.
Amikor a mostani zsenijeink felkerültek a nagycsapathoz szerinted az akkori Barca B hanyad osztályos volt?
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.06.01. 15:54:46

Léfe írta: Busquets is csak kisegitő, nem sokkal többet nézek ki belőle.
Összeteszem a két kezem hogy nem te igazolsz.

Ilyet mondani...
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.06.01. 15:53:58

A balszélre azért lenne jó Lahm, mert Ő jobbon is tud játszatni. Még kell Titi mögé egy balszélső csatár(nálam Silva). A kp picit kiüresedik majd az ANK idején, de majd felmegy oda Rafa, ott van Sergi, Guddy, én felhoznám Thiagót. Jeffren jövője nálam kérdés lenne. Pedro maradjon. Hleb, Abi és V. Sachez menjen el. Ezek sztem vmennyire reálisak is. Kiváncsi vok Txikiék nyarára.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.06.01. 15:52:28

Barcagirl24 írta:én 2 játékost szerződtetnék:

az első Silva lenne mert nagyon sok poszton bevethető, lehetne rotálni és ugy hallottam Ini sérülése elég komoly igy a jövőr nézve se lenne rossz döntés.

a második Lahm hisz a védelmet mindenképp meg kell erősítenünk nehogy ugy járjunk mint a BL döntőben (igaz megnyertünk) de én mégegyszer nem szeretném Tourét a védelem közepében látni :D

Mellesleg úgy tudom hogy Henrique is "vissza" jön, plusz lassan Militonak is edzésbe kéne állnia akkor nem lenne gond :wink:
Ezzel így én már elégedett lennék :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.06.01. 15:48:56

Hát azért egy harmadosztályu csapatból, mint a Barca B ne számitsunk sokra. Busquets is csak kisegitő, nem sokkal többet nézek ki belőle. Harmadik tartaléknak jo 1-2 ember és ennyi. Nekem bökte a szemem, hoy a BL. dontő utolsó percébe nem Bojánt hozta be, már mindegy volt, hanem oyat aki még nullát sem tett le. Kell 2 szélső védő, minimum 1 kp. és 2 csatár. Fiatalok legyenek éhesek a sikerre de már tapasztaltak. Neveket nem irok nincs értelme.
Fecó
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.06.01. 15:45:12

Ebdon Lake írta:Keita is tud védekezőközéppályást játszani.
Ez tény, mivel vkp. de ő is dobbant Yaya-val, Eto'oval karöltve Afrika kupára! Rafa-val szerintem is tudjuk pótólni őket erre a kis időre, szóval ezért ide kár igazolni. Jobb hátvéd kell Alves mögé, esetlegesen balra, meg Gudy ha megy helyette vki. Én szívem szerint Lahm-ot hoznám balra, aki egyben Alves-t is tudná pótolni, Gudy helyett meg egy Ribery de Lavezzi/Hamsik/Silva hármasból is elnézegetnék itt vkit :) Nya inkább nem álmodozom, mert tök felesleges még, ha vmi hír lesz, akkor talán, de majd amikor a mezzel pózol Pep és Laporta között... :)
Avatar
varnagykrisztian
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2007.07.11. 10:26:29
Tartózkodási hely: Kaposvár

2009.06.01. 15:42:55

Én szivem szerint adnék még 1 évet Sylvinho-nak és eladnám Gudit és Hleb-et!Az ő helyükre pedig igazolnék minőségi cseréket!

Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.01. 15:39:53

Nem fogunk egyetérteni. :)

Owen se magasabb Bojannál mégis szrta a gólokat a 'Poolban. Plusz biztosan nem véletlenül játszattak vele mindig csatárt. Mivel eddig mindig lőtte a gólokat, ezért azt hiszem a csatár a megfelelő poszt a számára. Ha szélen játszana, valószínűleg hozná ezt az átlag csere teljesítményt, de erre képes Pedro vagy Jeffren is. Mivel lassan mind a ketten 22 körül vannak, nem hinném, hogy iszonyat nagy tehetségek lennének, de egy jó kis cserejátékos lehet akármelyikből. Pénzt se kell költeni, plusz még egy saját nevelésű spanyol a keretben. Bojan viszont minden korosztályában (vagy eggyel fölötte) kimagaslott mindenki közzül, így ha ilyen szinten maradna az (szerintem nem csak) számomra csalódás lenne.

És nem Eto'o egy hónapos szünete miatt kellen két ember, hanem az egyik Bojan helyett, aki tényleg egy beton center lenne középen, a másik pedig egy több poszton bevethető, de első sorban szélső...

(Mellesleg ez a Suárez - Huntelaar példa fölösleges volt, mert 1., a holland egy fél éve van itt, 2., ahogy RvN, vagy Ronaldo esetéből nem lehet általánosságokat levonni, így Huntelaaréból sem lehet szerintem.)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.01. 15:38:01

Ebdon Lake írta: Keita is tud védekezőközéppályást játszani.
Afrika-kupán lesz, mint Touré. Úgy értettem a téli megüresedést.
Avatar
Ebdon Lake
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008.06.11. 18:08:32

2009.06.01. 15:36:27

Mikaos írta:Nagyon várom már az ezzel kapcsolatos (félhivatalos, hivatalos) híreket, úgyhogy hajrá szerkesztők, modik, cikkírók! :)

Ahogy Pep is nyilatkozta: szükséges a változtatás. Az eurobarca-s cikkre is reagálva: a védekező középpálya posztja egy időre meg fog üresedni télen, de ne felejtsük el, hogy Busquets mellett Márquez és Piqué is bevethető ezen poszton, méghozzá teljes biztonsággal. Pláne, hogyha hozzátesszük, hogy "védő-túlsúlyban" leszünk, ha Milito és Henrique is csatlakozik a csapathoz. (Henrique bal lábas amúgy? -> balhátvéd?).
Az egyik lehető legnagyobb Henry-tisztelő és -fan emberként mondom, hogy a korát és elért sikereit figyelembe véve (motiváció?) szükséges lenne egy 26 év alatti, tehetséges, bal szélső igazolása. Vagy akár a juniorok közül felhozni egy fiatalt - talán még ez lenne a legjobb. Egy generációváltás talán jobban sülhet el, mint egy állandó konkurálás (gondolok itt Ribéry-re).
Aggódom Bojan miatt, remélem velünk marad. Abban biztos vagyok, hogy bármelyik topliga topcsapatában is inkább a cserepadon ülne, hisz nagyon fiatal még - remélem, ezt ő is belátja :) Ő nagy ászunk lehet az elkövetkezendő években, akár balszélen, akár középcsatárként is.
No, egyelőre ennyi, az ezzel kapcsolatos eurobarca cikkel egyetértek (balhátvéd, stb.)
Keita is tud védekezőközéppályást játszani.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.01. 15:34:24

Hosszabbítások

Txiki szerint meg fogják minél előbb V.V., Eto'o és Puyol szerződését. Csakhogy Márquezről szó sincs :?
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.01. 15:26:16

Nagyon várom már az ezzel kapcsolatos (félhivatalos, hivatalos) híreket, úgyhogy hajrá szerkesztők, modik, cikkírók! :)

Ahogy Pep is nyilatkozta: szükséges a változtatás. Az eurobarca-s cikkre is reagálva: a védekező középpálya posztja egy időre meg fog üresedni télen, de ne felejtsük el, hogy Busquets mellett Márquez és Piqué is bevethető ezen poszton, méghozzá teljes biztonsággal. Pláne, hogyha hozzátesszük, hogy "védő-túlsúlyban" leszünk, ha Milito és Henrique is csatlakozik a csapathoz. (Henrique bal lábas amúgy? -> balhátvéd?).
Az egyik lehető legnagyobb Henry-tisztelő és -fan emberként mondom, hogy a korát és elért sikereit figyelembe véve (motiváció?) szükséges lenne egy 26 év alatti, tehetséges, bal szélső igazolása. Vagy akár a juniorok közül felhozni egy fiatalt - talán még ez lenne a legjobb. Egy generációváltás talán jobban sülhet el, mint egy állandó konkurálás (gondolok itt Ribéry-re).
Aggódom Bojan miatt, remélem velünk marad. Abban biztos vagyok, hogy bármelyik topliga topcsapatában is inkább a cserepadon ülne, hisz nagyon fiatal még - remélem, ezt ő is belátja :) Ő nagy ászunk lehet az elkövetkezendő években, akár balszélen, akár középcsatárként is.
No, egyelőre ennyi, az ezzel kapcsolatos eurobarca cikkel egyetértek (balhátvéd, stb.)
Lezárt