Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.05.14. 14:28:55

nah ez gusztustalan volt Perez részéről... (nem mintha a többi megnyilvánulása szimpatikus lenne...)
tényleg nincs félnivalónk a realtól, de akkor is ilyen nyíltan kijelenteni, h minden csak pénz kérdése, háááát... :x

szerk: természetesen a "nincs félnivalónk" arra vonatkozik, h senki se fog elmenni a real-ba
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.05.14. 14:38:28-kor.
Avatar
nexam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2009.04.19. 14:11:58

2009.05.14. 12:03:57

Hivatalos: Perez indul a RM elnökválasztásán
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.05.14. 12:01:46

petiamadridista írta:....
Sztem a galaktikus Madrid egy szégyen volt. Egyrészt nagyon rosszat tett a klub megitélésének, sokan megutálták akkor a RM-ot. Másrészt az érkező sztárok miatt elzavartak olyan sikerembereket, mint pl. Mekele, Morientes, szegény Raulból, aki meg a kor egyik legnagyobb csatára volt, középályást csináltak, ami miatt évekig csak árnyéka volt önmagának. Emelett jellemző volt az agyatlan átigazolás politika. Pl. Makelelét évekig nem tudtátok pótolni, de támadókkal tele volt a Madrid. Pl. Figo mellé minek kellett Bekemet leigazolni? :oops:
Nem a Perez éra volt igazán sikeres, hanem az előtte lévő időszak, amikor a sok spanyol játszott a csapatotokban. A galaktikus éra első fele is inkább azért volt sikeres, mert még ott voltal az előző sikeres csapat emberei. Aztán később Perez mindent lerombolt, évekre tönkretette a RM-od. Gazdaságilag sikeres volt, más szempontoból kudarc.
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2009.05.14. 08:05:26

petiamadridista írta:.....
Sok a feltételezés:ha szerencséje lett volna ,ha berúgta volna a 11-est stb.
Volt 3 szép év. A galaktikus időszak eleje szép volt , a vége röhej. Az emberekben ez maradt meg. Újra nem fog sikerülni. A világkupa és európai szuperkupa nem számít nagy dolognak.
kovacszoli10
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.05.08. 08:57:47

2009.05.14. 08:05:16

barcelinho_5 írta:Peti! Már ha ez a rendes neved. Nem fontos idejönni és gerjeszteni az embereket, meg bűnbakot keresgélni közöttünk a rossz szezonotok miatt.
Nagyjából a Perez-korszakból hozott érveiddel egyet tudok érteni, mert a 2000-es évek eleji Realt - bevallom Barcás létemre - jó volt nézni. Kb olyan lenyűgöző és imponáló játékot játszottak, amit most mi produkálunk.

Viszont. Ha egyszer az egyik fórumon leírsz valamit, akkor nemkell idejönni és az echte ellenkezőjével (93.percben szerzett, JOGOS -szerinted mákos- góllal) dobálózni
Triplázni fognak.. Mert megérdemlik..
A Chelsea-ben hülyék játszottak aznap este..
Ki is estek..
Ez van megérdemelték, hogy ne menjenek tovább.. Mármint a kékek.. Igen a Chelsea megérdemelte, hogy ki essen..
Drogba sok Fuckozás közben meg berúghatta volna11.ről, nem kellett volna mindig az 5ösön elesni, furcsamód lassú mozgással..
1 gól nem gól..
No most akkor hogy is van ez? :lol: A Barça nem érdemelte meg, mert mákos gólt szerzett? Előbb meg még a Chelsea, mert egy gól nem gól. Nem egyszerű játék ez, kitalálni kettő közül! Nyilván a két csapat közül valamelyik csak többet tett a győzelemért.

A mákos gólról pedig még annyit. Hogy is voltak azok az utolsó percben szerzett gólok Capello idején? :wink: Akkor a madridista.hu fóruma nem a mákos és szerencsések kifejezésekkel volt tele :) És én sem vádaskodtam ezzel akkor sem...Ha már az úriemberek klubját akarjátok játszani, márpedig azok vagytok, mert azok vagytok, akkor csináljátok rendesen, és ne vádoljátok ilyennel a legnagyobb riválisotokat.

És még1x. Ne haragudj a kicsit élcelődöbb stílusom miatt, ez nem a személyed vagy a Real Madrid elleni támadásom volt, csupán egy magánvélemény, ellentmondásokról, megnyilvánulásokról.
A hozzászólásod többi részével pedig továbbra is egyetértek.
Üdv.
Annyit tennék hozzá ha szabad, hogy a madrid drukkereknek igazából az fáj szerintem, hogy a csapatuk nem játszik semmit, mert tele vannak nem Real madrid szintű játékosokkal!Most egy kicsit savanyú a szőlő, ezért próbálnak belekötni dolgokba ami valahol természetes!

BARCA FOREVER!!!!
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2009.05.14. 07:23:16

fir3bird írta:kajak ezt mondta élőben az adásban, hogy Real MARGIT?? vagy csak ti írjátok így, miután szokásotok így írni a csapat nevét. mondjuk az is csak magát minősíti...

csak nyelvbotlás lehetett,de azt mondta, Nyíl korrekt,nyelvbotlás volt, Ozsi
Igen ez nekem is megszurta a fulem, igy volt :) azert ilyet nem szabadna megengedniuk maguknak szerintem...
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2009.05.14. 02:03:01

Peti! Már ha ez a rendes neved. Nem fontos idejönni és gerjeszteni az embereket, meg bűnbakot keresgélni közöttünk a rossz szezonotok miatt.
Nagyjából a Perez-korszakból hozott érveiddel egyet tudok érteni, mert a 2000-es évek eleji Realt - bevallom Barcás létemre - jó volt nézni. Kb olyan lenyűgöző és imponáló játékot játszottak, amit most mi produkálunk.

Viszont. Ha egyszer az egyik fórumon leírsz valamit, akkor nemkell idejönni és az echte ellenkezőjével (93.percben szerzett, JOGOS -szerinted mákos- góllal) dobálózni
Triplázni fognak.. Mert megérdemlik..
A Chelsea-ben hülyék játszottak aznap este..
Ki is estek..
Ez van megérdemelték, hogy ne menjenek tovább.. Mármint a kékek.. Igen a Chelsea megérdemelte, hogy ki essen..
Drogba sok Fuckozás közben meg berúghatta volna11.ről, nem kellett volna mindig az 5ösön elesni, furcsamód lassú mozgással..
1 gól nem gól..
No most akkor hogy is van ez? :lol: A Barça nem érdemelte meg, mert mákos gólt szerzett? Előbb meg még a Chelsea, mert egy gól nem gól. Nem egyszerű játék ez, kitalálni kettő közül! Nyilván a két csapat közül valamelyik csak többet tett a győzelemért.

A mákos gólról pedig még annyit. Hogy is voltak azok az utolsó percben szerzett gólok Capello idején? :wink: Akkor a madridista.hu fóruma nem a mákos és szerencsések kifejezésekkel volt tele :) És én sem vádaskodtam ezzel akkor sem...Ha már az úriemberek klubját akarjátok játszani, márpedig azok vagytok, mert azok vagytok, akkor csináljátok rendesen, és ne vádoljátok ilyennel a legnagyobb riválisotokat.

És még1x. Ne haragudj a kicsit élcelődöbb stílusom miatt, ez nem a személyed vagy a Real Madrid elleni támadásom volt, csupán egy magánvélemény, ellentmondásokról, megnyilvánulásokról.
A hozzászólásod többi részével pedig továbbra is egyetértek.
Üdv.
petiamadridista
Madridista
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.09.02. 20:47:37
Tartózkodási hely: Bernabeu

2009.05.14. 01:37:40

[qoute]Perezzel a madrid nyert két bajnoki címet, és egy bl-t. 6 év termése. Slussz. Ezen kívül 2003 tavaszától kezdve inkább öreguras volt a játékuk. Nem alkotott ő annyira maradandót, amennyire most istenítve van. Összehozott egy erős csapatot, de az a csapat csak 1-1.5 szezonon keresztül funkcionált-akkor sem volt világverő, hisz pl a bl évében nem tudták behúzni a bajnoki címet-Persze nem rossz a 2 bajnoki cím, meg a bl serleg, de nálunk Laporta ezt úgy néz ki, simán túlszárnyalja...[/quote]

LoL..
Ez közel távol sem igaz..
Nagyon, de nagyon nem..

1.:
2003 tavasza inkább legyen 2004..
2.:
1-1.5 szezon?? ..
Hát ember, bocs de te nagyon nem vagy képbe.. 2000 nyarán lett elnök, a csapat 2001ben bajnok lett, és Bl elődöntőt játszott, jó elbukták a semi finalt, nem volt szerencséjük..

2002. BL győzelem. Európai szuperkupa, és világkupa. (azóta ezt a triplát csak a Milan tudta megismételni.. )
2003 Bajnok csapat, és Bl elődöntő.. Ha Figo berúgja a 11est akkor döntő..

És 2004 tavaszán a Real mindent elbukott 1 hónap alatt..
addig talpon volt a BL-ben, kupadöntőt játszott, és 10 ponttal vezette a Ligát, pazar játékkal.
Ennyit az 1-1.5 szezonról, ami valójában 3-3.5, egyhuzamban!!!!
"Nem volt világverő".. ezen még röhögök....

3.:
Nem alkotott maradandót.. Pff.. LOl..
Megint csak látszik, hogy mennyire nem vagy képbe, már bocs.
A Los Galacticos jelzőt Perez munkássága miatt kapta meg a Real Madrid..
Figo, Zidane, Ronaldo, Makeléle, Beckham, Owen leigazolása..
4 aranylabdás.. Óriási pénzek..
A világfutballban mikor voltak ekkora transzferek??
Soha..


4.:
A válság közeli Madridból, a világ leggazdagabb csapata lett.

Szerintem sem volt jó elnök, mivel már-már boltot akart csinálni a Realból, egy márkát, vagy tudom is én..
Ez pedig nem tett jót a csapatnak, ezáltal volt az a 3 év eredménytelenség.
De kérem, orbitálisan nagy állatságokat ne írjunk már le..
Azért tényszerűek legyetek már.
Aki meg nem tud az egészről sokat, az pedig meg se szólaljon, csak magát járatja le.[/quote]
HALA MADRID
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2009.05.14. 01:18:50

kajak ezt mondta élőben az adásban, hogy Real MARGIT?? vagy csak ti írjátok így, miután szokásotok így írni a csapat nevét. mondjuk az is csak magát minősíti...

csak nyelvbotlás lehetett,de azt mondta, Nyíl korrekt,nyelvbotlás volt, Ozsi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.05.14. 00:28:45

Cali írta:
fcjoc írta:aszongya nyilasi tibi: na meg a real margitra :lol: :lol: :lol:
jaj de kacagságos volt a feje is :lol:
Ezt mire mondta? Lemaradtam róla szerintem, vagy csak elkerülte a figyelmem.
Beszéltek a studioban,hogy ki melyik hétvégi mecsre megy:D
Nyilasi mondta,hogy Én a Real Margitra :D

mondjuk sztem is csak nyelvbotlás volt.. :)
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.05.14. 00:27:18

fcjoc írta:aszongya nyilasi tibi: na meg a real margitra :lol: :lol: :lol:
jaj de kacagságos volt a feje is :lol:
Ezt mire mondta? Lemaradtam róla szerintem, vagy csak elkerülte a figyelmem.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.14. 00:17:13

fcjoc írta:aszongya nyilasi tibi: na meg a real margitra :lol: :lol: :lol:
jaj de kacagságos volt a feje is :lol:
hát néztem egy nagyot :shock: :lol: szntem nyelvbotlás volt, nem tudom elképzelni,h ilyet megengedne magának, nem olyan ember a nyíl,de jól sikerült :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.05.14. 00:12:49

aszongya nyilasi tibi: na meg a real margitra :lol: :lol: :lol:
jaj de kacagságos volt a feje is :lol:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.12. 20:22:10

Boixos írta:tény és való, h perez azért néhány dolgot letett az asztalra, de pontosan az ilyen jellegű elnökök teszik tönkre a klubfutballt, és csinálnak egy szájbalökött pénzgyártó szerkezetet belőle. ezek azok, akik ha vmi nem megy, akkor előveszik a bukszát és elhozzák a piacon hozzáférhető legdrágább zsugást a brigádba, de még véletlenül sem fordul meg a fejükben az, h esetleg klubon belül oldjanak meg valamit. természetesen nem mondom azt, h ne legyenek sztárok egy csapatban, de nálunk például miért tud egy puyol, egy xavi, egy iniesta, egy messi vagy lassan krkics, busquets és valdes mérvadó lenni, h a mögöttük levő fiatalokról már ne is beszéljek? mikor fog egy zsoldos az utolsó csepp véréig harcolni és megszakadni a csapatáért, ha úgy hozza a helyzet?szerintem, akárkit visz oda perez, ha nem változtat gyökeresen a közelmúltban megismert hozzáállásán, akkor max ideig-óráig lehet sikeres,
Egyetértek minden sorral. Ha most egy madridista azt hiszi, nyártól megy majd a joga, ki kell ábrándítanom. Nem fognak úgy játszani mint mi-megközelítőleg sem. Ezt nem lehet pusztán játékosok vásárlásával elérni, már írtam: a mi játékunk mögött évtizedes hagyomány, és filozófia áll. Ezt nem lehet pénzért megvenni.
A másik: Pereznek ezúttal lényegesen nehezebb lesz sztárokat vásárolnia, nem a 2000-es évek elejét írjuk. Arról nem beszélve, hogy most egy, az akkorinál picit jobb Barca lesz az ellenfél...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.05.12. 20:16:51

Én egyet értek Feribaval!
Szerintem nevetséges, hogy a 1. számú madridi klubban több a holland mint a spanyolt.
Nem volna hülyeség, ha a Madrid spanyolosítaná a keretét.
Szerintem a szurkolók is jobban kedvelik a hazai játékosokat.
És itt nem a nevelést értem, csak nem plusz egy holland kell, hanem még sok-sok spanyol.
Ami az utánpótlást illeti, utánozhatatlan a Barca utánpótlása.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.12. 20:15:23

torotam írta:Ha én meghallom, hogy újra Perez lesz a Madrid elnöke, mindig felvetődik bennem a kérdés, hogy mi lesz majd ha Perezzel sem jönnek majd a sikerek??
Perezzel a madrid nyert két bajnoki címet, és egy bl-t. 6 év termése. Slussz. Ezen kívül 2003 tavaszától kezdve inkább öreguras volt a játékuk. Nem alkotott ő annyira maradandót, amennyire most istenítve van. Összehozott egy erős csapatot, de az a csapat csak 1-1.5 szezonon keresztül funkcionált-akkor sem volt világverő, hisz pl a bl évében nem tudták behúzni a bajnoki címet-Persze nem rossz a 2 bajnoki cím, meg a bl serleg, de nálunk Laporta ezt úgy néz ki, simán túlszárnyalja...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2009.05.12. 20:17:17-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.12. 20:08:10

Az elmúlt két évben úgy lett bajnok a madrid, hogy egységes és mentálisan erős csapat volt (na meg szerencsés és kihasználták a mi hullámvölgyünket), de nem volt tele sztárokkal. Mondjuk volt egy Robinho, meg egy Nistelrooy, de a csapatot a hátán Raul, Sneijder és Sergio Ramos vitték, szerintem, teszem hozzá, hogy kb minden 3. real meccset nézem csak. Szóval amit mondani akarakok az az, hogy nem feltétlen nagy nevek kellenek ebbe a madridba, hanem egy kis állandósság és mentális erő. Mit értek állandósság alatt? Azt, hogy ne cserélgesse a csapat évente, vagy félévente az edzőket, mert így sosem fog egy standard taktika és csapatszellem kialakulni, és ekkor lehetne a csapatba C. Ronaldo, Kaká, Torres, Gerrard, sőt, vissza is hozhatnák a nyugdíjállományból Maradonát és Pelét is, akkor sem érnének el hosszú távon sikereket.
Visca el BARCA!
dirtyjoe
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2007.10.01. 16:59:37

2009.05.12. 17:01:25

Egy új generáció nem csettintésre érik be, és nálunk a castilla elég gyenge szinten van, és hiába adnánk lehetőséget 1-2 fiatalnak, ha egyszerűen gyengék, vagy sok idő kell nekik a beilleszkedésre. Ezt nem fogja senki azonnal megváltoztatni, ez egy hosszú távú dolog, az eredmény meg most kell. Sztárok kellenek most, az utánpótlást pedig folyamatosan fejleszteni és felhozni a megfelelő szintre, hogy a következő sikeres csapatot ők alkothassák.Perez pedig nem buta ember, tanult a hibáiból, és én bízom benne hogy oda fog figyelni az utánpótlásra.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2009.05.12. 16:21:58

sziasztok!
madridista vagyok ,a jobbik fajtából!

először is gratulálnék a bajnoki cimhez,mert teljesen megérdemelt,akárki ,akármit is mond. :) Ebben az évben megállithatatlan a csapatotok.komolyan ,élmény volt nézni néha..
jövőre remélem mi is felnövünk a feladathoz..
mondjuk egy el clásico a bl döntőbe. :D

Légyszíves vedd ki a userbarodat! (Itt tiltva van az animált képek használata az aláírásban.)
S.
csakamadrid
Avatar
feriba
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:05:57

2009.05.12. 02:34:18

Új vagyok itt,de hozzá szólnék a témához én Barca szurkoló vagyok a feleségem pedig a Madridot szereti, de abban az egyben megegyezünk,hogy a Madridnak akkor ment igazán jól amikor spanyol csatáraik voltak (Moriantes ,Raul).Sokkal jobban menne nekik,ha nem évente cserélnének edzőt és több hazai játékos játszana náluk.Persze nekünk jobb így, és általában jókat röhögök rajtuk (2-6) ,de mindenesetre szánalmas amit a real vezetősége csinál.Az ,hogy az utóbbi két évben megnyerték a bajnokságot szinte csak a szerencsének és a mi belső gondjainknak köszönhető.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.05.11. 22:22:42

tény és való, h perez azért néhány dolgot letett az asztalra, de pontosan az ilyen jellegű elnökök teszik tönkre a klubfutballt, és csinálnak egy szájbalökött pénzgyártó szerkezetet belőle. ezek azok, akik ha vmi nem megy, akkor előveszik a bukszát és elhozzák a piacon hozzáférhető legdrágább zsugást a brigádba, de még véletlenül sem fordul meg a fejükben az, h esetleg klubon belül oldjanak meg valamit. természetesen nem mondom azt, h ne legyenek sztárok egy csapatban, de nálunk például miért tud egy puyol, egy xavi, egy iniesta, egy messi vagy lassan krkics, busquets és valdes mérvadó lenni, h a mögöttük levő fiatalokról már ne is beszéljek? mikor fog egy zsoldos az utolsó csepp véréig harcolni és megszakadni a csapatáért, ha úgy hozza a helyzet?
annál a madridnál, akiket anno megismertem (és meg is utáltam rögtön :P :D ) még vastagon megvoltak a hazai "hősök", csak kiegészítésnek kerültek melléjük a legalább akkora sztárok, mégis ment a szekerük, nem kicsit. ez most abszolút nincs meg, nem véletlenül "irigykednek" a barca utánpótlás-politikájára.
szal szerintem, akárkit visz oda perez, ha nem változtat gyökeresen a közelmúltban megismert hozzáállásán, akkor max ideig-óráig lehet sikeres, aztán jöhet a következő boss a sorban.
PUYOL-XAVI-INIESTA
dirtyjoe
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2007.10.01. 16:59:37

2009.05.11. 17:18:46

Ha én meghallom, hogy újra Perez lesz a Madrid elnöke, mindig felvetődik bennem a kérdés, hogy mi lesz majd ha Perezzel sem jönnek majd a sikerek?? Szerintem attól, hogy Perez lesz az elnök és leigazol 1-2 sztárt, még nem lesz a Madrid újra Európa topcsapata...
És ha nem jönnek majd a sikerek, akkor újra elnökválasztás? Újra új edző? Új sztárok?
Szerintem Perez csak ártani fog a Madridnak, ezért szeretném ha ő lenne az elnök
Pont hogy 1-2 sztárra van szükségünk, mert ha megfigyeled a játékunkat, akkor láthatod hogy hiányzik belőle a finesz, és a váratlan megoldások, amikre csak a nagyok képesek. Ha normális számban vegyülnek a munkás típusú játékosok a klasszisokkal, valamint egy jó edzővel, akkor már kint is leszünk a gödörből! Ha Perez tanult a hibájából, és úgy tér vissza akkor veled együtt fogok örülni!
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1063
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.11. 16:02:54

ZS10 írta:Melyik volt a futballvilág leghosszabb mérkőzése?
A real-BARCA, mert majdnem 2-7-ig tartott! :lol:
Neked a Mikroszkóp színpadon a helyed!
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.11. 15:41:13

Ha én meghallom, hogy újra Perez lesz a Madrid elnöke, mindig felvetődik bennem a kérdés, hogy mi lesz majd ha Perezzel sem jönnek majd a sikerek?? Szerintem attól, hogy Perez lesz az elnök és leigazol 1-2 sztárt, még nem lesz a Madrid újra Európa topcsapata...
És ha nem jönnek majd a sikerek, akkor újra elnökválasztás? Újra új edző? Új sztárok?
Szerintem Perez csak ártani fog a Madridnak, ezért szeretném ha ő lenne az elnök :lol:
Visca el BARCA!
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2009.05.11. 15:10:14

Melyik volt a futballvilág leghosszabb mérkőzése?
A real-BARCA, mert majdnem 2-7-ig tartott! :lol:
Lezárt