Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2009.05.03. 12:36:59

.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sasi1 2009.05.03. 12:49:11-kor.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.05.03. 12:06:11

Azt vágjátok, hogy minden tétmeccset figyelembe véve az eddigi gólkülönbség 146-46, azaz +100?!
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 855
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2009.05.03. 11:29:47

barca99 írta:A tegnapi meccsről kicsit a Ludas Matyi ugrott be. Nem mi akartuk a 'bajt', mindig a Real kezdte. Mind a két játékrész 1-3 lett, mindig a Real lőtte az elsőt, Titi mindig korán válaszolt, Messi is két pimasz gólt lőtt, és egy-egy középhátvéd is betalált. Szóval a Real góljait háromszor adtuk vissza. :D Ezzel is el lehetne sütni egy, az öltönyöshöz hasonló poént. :)
Ez nagy volt! Te aztán ott vagy a részletekben.Hulljon a Döbrögi!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.05.03. 11:26:43

barca99 írta:A tegnapi meccsről kicsit a Ludas Matyi ugrott be. Nem mi akartuk a 'bajt', mindig a Real kezdte. Mind a két játékrész 1-3 lett, mindig a Real lőtte az elsőt, Titi mindig korán válaszolt, Messi is két pimasz gólt lőtt, és egy-egy középhátvéd is betalált. Szóval a Real góljait háromszor adtuk vissza. :D Ezzel is el lehetne sütni egy, az öltönyöshöz hasonló poént. :)
Nekem csak az 1-3 tűnt föl, mindkét félidőben, de ez a Ludas Matyis... szenzációs :)
Előre a TITOlusokért!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.05.03. 11:24:06

A tegnapi meccsről kicsit a Ludas Matyi ugrott be. Nem mi akartuk a 'bajt', mindig a Real kezdte. Mind a két játékrész 1-3 lett, mindig a Real lőtte az elsőt, Titi mindig korán válaszolt, Messi is két pimasz gólt lőtt, és egy-egy középhátvéd is betalált. Szóval a Real góljait háromszor adtuk vissza. :D Ezzel is el lehetne sütni egy, az öltönyöshöz hasonló poént. :)
régész
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.08.07. 16:15:56
Tartózkodási hely: Szeged

2009.05.03. 11:21:04

Ja, azt még el akartam mondani, hogy egy kicsit "haragszom" Messire...
Most lehet, hogy megköveztek, de akkor is. Fantasztikusan játszott, mindig megtalálták a labdával, és azokat jól játszotta meg. Csak az nem tetszet, hogy volt 3 olyan helyzet is, ahol, ha nem ő akarja befejezni, akkor biztos gól. Most ez belefért, de vannak olyan meccsek, ahol a helyzetekkel nagyon csinján kell bánni.
De mondom fantasztikus volt tegnap! És az egész csapat! Tetszett Alaves nyugodt és fegyelmezett játéka, Eto most minden labdát megtudott játszani, a középpályásokról felesleges is beszélnünk... a világ legjobb kp-ja.
tommyboy
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.12.09. 23:28:39

2009.05.03. 11:18:37

GRATULA A CSAPATNAK!!!!! Azt hiszem, fantasztikus, felejthetetlen estével (szezonnal) ajándékozták meg nemcsak a barca szurkolókat, hanem valamennyi futball kedvelőt. A csapat minden tagja fantasztikus teljesítményt nyújtott! Ez az a pillanat, amikor a "vészmadarak", "örök pesszimisták" "kételkedők" elgondolkodhatnak korábbi hozzászólásaikon. Én úgy gondolom, hogy eredménytől függetlenül ez a csapat minimum megérdemli, hogy a szurkolói bízzanak a csapat sikerében bármely csapat ellen játszanak, bármilyen körülmények között. Hiszen ez a csapat, illetve a játéka már rég nem "csak" az eredményességről szól, bármennyire is várja az összes "szakértő" elemző a tv-ben a csapat látványos összeomlását, az eredmény centrikus futball diadalát a Barca felett. Ugyanis győzni nagyon sok csapat tud, sőt sok góllal is tudnak győzni csapatok, azonban nincs még 1 olyan csapat a világon, melynek játéka ennyire jellegzetes, egyedi és kimagasló szórakozást nyújtó lenne, nem beszélve a csapat által közvetített értékekről. Elég csak a mezünkre pillantani: "Més que un club!". Szóval tessék csak önbizalommal várni a meccseket, hiszen amit eddig kaptunk a csapattól már így is jóval több, mint amit bármely más csapat szurkolója kaphat. GO! BARCA GO!

Ja, egyébként nem tudom, ti hogyan viseltétek a meccs közbeni örömittas reál gólörömöket szemben a barca góloknál tapasztalható, a fenébe, már megint gólt lőtt a barcelona hangulatot. Nem beszélve a meccs félidejében elhangzott visszafogott kijelentésekről, pl:"jó a barca, de a reál akár vezethetne is ha nem lenne balszerencsés".

Nem várok kitörő barca szurkolást, de legalább a pártatlanságot, a csapat teljesítményének elismerését elvárnám a tv-ben megszólalóktól. Gyakran az elsöprő barca sikert az ellenfél gyenge játékának, nem pedig a csapatunk játékának tulajdonítják. És ezt nem csak a tegnapi meccsre értem.
régész
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2006.08.07. 16:15:56
Tartózkodási hely: Szeged

2009.05.03. 11:14:29

Üdv mindenkinek!
Na, aludtunk egyet a fiestára, akkor értékeljük kicsit nyugodtabban a tegnap estét-ha lehet.
Felesleges jelzőket alkotni, kitalálni, sorolni, hogy hogy játszik a csapat. Elég csak ennyi: 34 forduló után 85 pont, 100 rúgott gól, és ebből kb. szerintem nincs 20 gól rögzített helyzetből. Fantasztikus.
Egy kis negatívum. A bekapott két fejesgól. Az elsőnél Puyol, a 2. Valdes hibázott szerintem. Ezeket ki kéne javítani, mert a cselzi büntetni fog.
A meccs után hívott egy MU-s haverom.Azt mondta, hogy ne haragudjak, de ha kedden ők bejutnak a döntőbe, nagyon utálja a cselzit, de nekik fog szurkolni, mert nem akarnak így leégni a döntőben... ez mindent elmond.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.03. 11:13:28

Egy biztos: A Barca sokat tett tegnap is azért, hogy sokan szeressék meg a futballt. Egy chelsea féle csapat ezt nem mondhatja el magáról.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Pap István
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.05.03. 10:58:10
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.05.03. 11:11:23

Sziasztok!
ÁLOM-ÁLOM-ÁLOM :D amit tegnap este müveltek a FIÚK!!!
ilyen jól még sosem láttak ŐKET játszani!!!!!!!!!!
Közönség szorakoztatóan,és látszott hogy mennyire élvezik,remélem Londonban is ilyen jól játszunk!(bár attól tartok,hogy szétrugdosnak minket,mert sokkal jobban focizunk nálluk.)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.03. 10:58:03

Annyira tartottam a mérkőzéstől. Simán benne volt az is, hogy kikaphatunk, akárki akármit mondott. (lemossuk őket, leAlázzuk őket... stb.)
És mikor kaptuk a gól meg is ijedtem. Egyből mondtam, hogy jolvan, egy ponttal is lehet bajnokságot nyerni :? Meg hogy ez is benne volt. Aztán jött a meglepetés 5 perce :lol: Gyors két gól, és a parádé folytatása.....

Ismét csak ültem a tv előtt, csorgó nyállal, mint egy kis lurkó :P
Jó érzés láni játszani ezt a csapatot. Remélem ez lendületet ad a chelsea ellen. Otthon ők is játszani fognak, akkor lehet gólokat rúgnunk.HAJRÁ
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.05.03. 10:26:12

Na ezután már csak a Chelsea Villareal páros hozhat ki nagyon sokat a csapatból.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.05.03. 10:21:11

rég nem szóltam hozzá a fórumhoz, mert mostanában nincs időm meccseket nézni :cry: (max összefoglalók, de az mindig).

A tegnapi napot azonban nem hagyhattam ki.

Pazar játék, pazar csapat. Minden tökéletesen működött. Remélem a srácok a cselzi ellen is ezt az arcukat mutatják majd!

5*
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
ge3yra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2007.07.26. 13:09:53
Tartózkodási hely: mélykút
Kapcsolat:

2009.05.03. 09:18:18

Azért az se semmi,hogy a két középhátvédünk(Puyí és Piqué) is eredményes egy meccsen,méghozzá az ősi rivális ellen.Szerintem ez mindent elmond a csapat mentalitásáról.Támadni,támadni..bármelyik poszton játszó játékos gólt szerezhet,akár még a középhátvéd is.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.05.03. 09:15:06

Szevasztok!Csodálatos este volt!Győzelmet vártam az is lett ekkorára azonban nem számítottam!Teljesen megérdemelt volt!Felvételről néztem mivel este ballagáson voltam, sport1-em sincs úgyhogy egy cimborám rögzítette ballagásról hazamenet éjfél körül felvettem a dvd-t és néztem is!Nagy volt megérte fenn maradni!!!Imádom a Barcelonat bármi történjen!Més que un club!
Kép
Avatar
PetI
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:59:55
Tartózkodási hely: London

2009.05.03. 09:07:31

pookito írta:Üdv Mindenki!

Csoda csapat és csoda meccs!

Tudja valaki mi volt Messi polójára írva???
Messi póló Egy betegségere hívja fel a figyelmet ha jól tévedek.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.03. 09:06:41

No, a mámoros este, és a mozgalmas 90 perc után írnék én is valami kis szösszenetet. Tegnap este akkora boldogság volt a szívemben, hogy képtelen lettem volna összeszedett gondolatokat megfogalmazni.

Nem is tudom, hol kezdjem. Tudom-tudom, az elején.
Egész nap valami különleges érzés, idegesség, izgalom munkált bennem. Már reggel, amikor felkeltem, szinte remegtem az izgalomtól. Ez 'rendesen' csak a meccsek előtt 1-2 órával szokott elfogni. A tegnapi napom viszont teljes idegkimerültségben telt.
Hála istennek a FIÚK gondoskodtak róla, hogy megnyugodjak. Egy olyan estével ajándékoztak meg, amire életem végéig emlékezni fogok. egyszerűen nem hittem a szememnek, egyik ámulatból a másikba estem. Azt hiszem, ezzel nem voltam/vagyok egyedül.
Legyőzni a Realt a Bernabéuban nagy dolog, 6 gólt rúgva, fantasztikus, és ilyen játékkal - FRENETIKUS. Gála volt a javából, örök emlék, soha el nem múló, el nem halványuló érzés.
Az pedig külön örömmel tölt el, hogy e meccs előtt a két honlapon én adhattam interjút az Eurobarca fórumozói közül. Mintha valamit éreztem volna. Köszönöm a lehetőséget, köszönök mindent Nektek!

A CSAPATról mindent leírtatok, ahhoz nincs mit, nem lehet mit hozzáfűzni. Ez maga az Elisium, a "Csodák éjszakája" volt. A világ 8. csodája. Beethowen nem komponálhatta volna meg szebben, Picasso nem festhette volna meg látványosabban, Cervantes tollából nem szöktek volna ki szebb és rímesebb szavak. Nincs rá szó, nincs rá fogalom, amivel ki lehetne méltóképpen fejezni a tegnap este látottakat. Már minden szó elcsépeltté vált.

Csak annyit mondhatok:

KÖSZÖNÖM NEKTEK! ISTEN LEGYEN VELETEK!
EZEN AZ ESTÉN ISTEN IS BARCA-MEZBE BÚJT!

Catalunya, triomfant,
tornara á ser rica i plena,
andarera aquesta gent,
tan ufana i tan superba.
Bon cop de falc!
Bon cop de falc, defensors de la terra!
Bon cop de falc!
Kép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.05.03. 08:43:30

feeder írta:Sziasztok.Ez a tegnap esti mecs,egyszerűen csodálatos volt.Bátran kimerem jelenteni hogy a szezon legjobb,és legszebb mérkőzését játszották.bár eto,és abidal nem igazán csillogotott,de megvan a bajnoki cím.A chelsea meg retteghet a visszavágótól.A madrid meg mehet a levesbe.megérdemlik.


Visca El Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eto'o Forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Azért már Abi is elég sokszor jön fel a támadásokkalés egyre jobbak a beadásai is. Azért a védelemben is szépet alkotott.
Samu meg jobb szélen játszott végig, ami azért nem a kedvenc terepe, de onnan is volt 1-2 szép lökete. Azon kívül pedig rengeteget dolgozott mezőnyben, nem egyszer jött vissza majdnem a vkp posztjára labdáért. Ha középen játszik biztos jobban megy neki, de Ő nyilatkozta, hogy mindent a csapatért, és itt látszott, hogy nem csak a levegőbe beszél...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
sub_bass
Príncipe Sastre
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2006.06.02. 13:00:56
Tartózkodási hely: Paks

2009.05.03. 08:42:35

Grat a csapatnak, jók voltunk, de véleményem szerint az igazi erőpróba csak most jön, Londonban! Reméljük azt az akadályt is sikerrel vesszük!
Avatar
pookito
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.05.03. 08:32:53
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.03. 08:35:46

Üdv Mindenki!

Csoda csapat és csoda meccs!

Tudja valaki mi volt Messi polójára írva???
feeder
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.04.16. 17:53:44

2009.05.03. 08:30:12

Sziasztok.Ez a tegnap esti mecs,egyszerűen csodálatos volt.Bátran kimerem jelenteni hogy a szezon legjobb,és legszebb mérkőzését játszották.bár eto,és abidal nem igazán csillogotott,de megvan a bajnoki cím.A chelsea meg retteghet a visszavágótól.A madrid meg mehet a levesbe.megérdemlik.


Visca El Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eto'o Forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.05.03. 07:51:38

Hát gyerekek!!!
Ez tegnap akkora győzelem volt, hogy éjszaka nem is tudtam aludni
semmit!
Az is igaz hogy a "MECCS" után bevágtam egy "kis" sert is, de most
a Fiúk egészségére történt!
Azt senki ne felejtse el, hogy amit látott az a Barca történelmének
egyik legfényesebb mérkőzése volt, amiért a Sport1-nek örök hálát
rebeghetünk!
Ők kezdték el igen kiváló érzékkel közvetíteni a lLigát, tették meg
mindennapjaink részének. Annak pedig kiváltképpen örüljetek, hogy
2012-ig csak ők adják a lLigát ezév szeptemberétől!
Lehet hogy megérte tavaly "megtámadnom" Horváth Ferencet ezügyben
a Római parti teniszversenyen! :D
A játék pedig maga volt az álom!
Szerintem kellett Higuaín gólja, amely felrázott, meccsrepörgetett minket,
aztán ezután rendeződtünk, majd hengereltünk.
Sokszor a Madrid bántóan nem találta a bogyót, kétségbeesve rohangásztak utánunk. Rettenetes lehetett!
A tavalyi Bérnabeu-béli derbyhez képest 180 fokos fordulat, igazi gála
volt, amiért nem lehetünk eléggé hálásak a CSAPATNAK!
Az még durvább lehet a Madridnak, hogy a Cibeles-térről az ünnep
valószínűleg "átköltözik" a Ramblára!
Amennyi meccsünk még hátravan, abból bőségesen lehet hozni annyi
pontot, hogy a fieszta elkezdődjön Barcelonában!
Egy biztos: a sertésinfluenza-járványhoz képest a "Barcelonitis" sokkal rosszabb betegség, amely most Madridban ütötte fel a fejét!
Olyan szépen, sőt csodálatosan terjesztette a "ragályt" a "CSAPAT",
hogy öröm volt nézni! :D
K.
Avatar
Hofi1986
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.01.24. 20:34:52
Tartózkodási hely: Taksony

2009.05.03. 07:06:27

Parádés volt a játék!Nekem is életem legszebb meccse volt!
BAJNOK CSAPAT!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.05.03. 06:40:52

Ez szép volt, de ne felejtsük ez a jelen. Az R10-es csapatnak is volt 2 szép bajnoki gyözlme-aztán leültek. Azért kell dolgozni, hogy jó legyen az idény befejezése és jövő év. Jók voltak sokan, nekem Pique nagyon tetszett,
ez srác a jövő a posztján. És a tridente kifejezést sem kellene emlegetni, mert Xavi és Inivel 5-en vannak.
Fecó
Pepelopez7
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2005.01.20. 18:54:09

2009.05.03. 00:24:45

Skacok! Gartula a csapatnak! Isteni volt végignézni a meccset! :)
Jó volt látni pár Realos haveromat összecsukalni! Szegényeket már sajnáltam,dehát ez van....nem?? :) VISCA EL BARCA!!!!!!!!!
Lezárt