Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.22. 00:13:59

MOst 100adszor, és utoljára írom le: Ez a topic azért van, hogy madridisták és Barca szurkolók beszélgessenek egymással, egymás csapatáról. Ennél fogva tehát a foglalkozz a saját csapatoddal kezdetű felszólításoknak és hasonló társaiknak itt létjogosultságuk nincs.

Hogy Pepéről írjak:
Dani Alveshez nem lehet hasonlítani, hiába voltak a Sevillában (szerencsére nálunk nemigen már) alattomos és ocsmány szabálytalanságai, fémstoplikkal földön fekvő embert, többször, készakarva és teljes erőből rúgni és taposni még ő sem volt képes.
Én Zidane-t se húznám ide, az a fejelés közel sem volt erős, közelében nem volt annak hogy sérülést okozhasson, no persze a labdarúgás szégyene volt ezek mellett.

Ezt a mai esetet nemtudom hova tenni, nemtudom mikor láttam utoljára ilyet pályán. Teljesen mindegy hogy miféle indulatok dolgoztak a gyerekben, ilyet senki nem csinál. Nem ő az egyetlen ember aki ellen fújtak kiélezett helyzetben kamubüntetőt, ráadásul itt nem is volt igazán nagy tét, arról nem is beszélve hogy nem egy jólmegérdemelt pontot veszítettek volna el, ezt tudták jól, Pepe is. Ember ilyet nem csinálhat, na... ha kicsit szerencsétlenebb a srác, most komoly árkok vannak a hátában, felszánthatta volna az egészet a sok stopli a második rúgásnál. De már az első is gyönyörű volt. Hát még amikor visszament párszor megtaposni.
Idén már nem engedném pályára lépni, ez teljesen biztos. Aztán majd nyáron döntést hozni felőle. Őszintén szólva nemtudom mi lenne a helyes, de mindenesetre innentől kezdve a minimális tiszteletet sem érdemli a gyerek, akár pályára léphet akár nem. Én amúgy nem tűrném meg az ilyen embert tovább a csapatomban, de a madridi vezetőség nyilván nem úgy gondolkozik ahogy én.

A bajnoksághoz végül: Ennek a madridnak ma az egy pont is szerencsés ajándék lett volna, és úristen hanyadszor mondhatjuk el ezt abból a fantasztikus 16 (?) meccses veretlenségi sorozatból. Biztos hogy nem csak 3-4. alkalommal. Ha persze feltennénk, hogy a madrid nyerhet bajnokságot idén, elmondhatnánk hogy az igazi szégyen lenne, hogy közük alig lenne hozzá, hogy nem érdemelnék, hogy mi játszanánk el és nem ők nyernék meg, stbstb, talán mind igaz is lenne, de felesleges.
Ezzel a nulla produkcióval a rangadókon el fognak vérezni, pláne hogy meglesz még ezeknek a bemákolt meccseknek a böjtje. Sérülések, eltiltások, a legrosszabbkor ismét. De meg is érdemlik bőven, vagy mondjuk inkább úgy hogy igazságosabbá válik a dolog, kiegyenlítődik a szerencse. Mi pedig nemfogunk lelazulni, a fiúk gond nélkül lehoznak bármilyen meccset, ez a spanyol bajnokság most nincs egy szinten a Barcelonával.

A Classicon meg egy jókora alázás fog kelleni, és a madrid nem csinálhatja majd azt a szégyenjátékot amit legutóbb előadtak, most nekik kell támadni. Belefutnak majd a késbe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.04.22. 00:22:44-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2009.04.22. 00:13:17

Megnéztem megint.....nem 3,hanem 13 meccset kell kapnia!
Tetü
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.04.22. 00:10:52

a Barca játékos csinált volna ilyet, akkor én lennék az első, aki szabadlistára tenném.
Én meg nem. Egyszer bárkinek eldurranhat az agya. Kapja mg az öt meccsét kérjen nyilvánosan bocsánatot a csapattól, a szurkolóktól és a sértett játékostól is és ennyi. Ha megismétli ezt mégegyszer akkor lehet ezen gondolkozni.
Casillas aki az eset közelében volt, és tiszta rálátása volt az egész, hihetetlen eseménysorra, szinte maga ugrott neki pepének, és lökdöste le a pályáról. Még egyszer kérdezem: miről beszélsz???
Direkt visszanéztem az esteted, nem rúgott fejre és Casillas csak nyugiban ott sétállt a környéken, de ez lényegtelen is, ha megnéznéd a Pepe topicunkat látnád mi folyik ott. Én ugyanugy helyteleneitem amit tett, bár hehével ezen már össze is vesztünk, de ilyet egyszerűen nem szabad csinálni. Viszont elmeszelni sem kell egy évekre meg hasonlókra.
jó minőségben:
http://www.d1g.com/video/show/2800892
Kép
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.22. 00:08:46

Azért ne felejtsük el azt az igencsak fontos tényezőt, hogy Alves sunyisága már-már kötelező! Azon az oldalon Messi játszik, ő pedig nem nagyon segít Daninak a védekezésben, így Alvesnek sokszor két ellenféllel is fel kell vennie a harcot! És a fociban, ha védőt játszol aranyszabály, hogy 2az ellenfél nem mehet el"! Én Alvest ezért szeretem, néla nincs olyan, hogy lehetetlen. És a kis szabálytalansága csak arra irányulnak, hogy meggátolja az ellenfelet a támadásban. Nem pedig arra, hogy lerugja egy földön fekvő játékos fejét, miután már lábon rúgta....

Mindenféle párhuzam vonása Alves és Pepe között arra utal, hogy te a zsbedben hordod a szemed, már bocs.
Visca el BARCA!
cobretti
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.01.01. 21:08:31
Tartózkodási hely: Szeged

2009.04.22. 00:08:14

én viszont ugy félek tőlük, mint a tűztöl. a csapatuk szánalmasan gyenge, de az elképesztő szerencséjük, és hogy ezáltal nem tudják elhinni h kikaphatnak... és ez már 2 éve tart...
és ha idén nem nyerünk bajnokságot, ez jövőre is így lesz náluk. bele se merek gondolni mi lesz, ha ez így történik...
az a baj h egyértelműen mi vagyunk a legjobbak de ez félek nem lesz elég. a srácoknak se lehet könnyű látni, h bárhogy hajtanak szívvel lélekkel, gyönyörű játékkal és nyerik a meccseket, mögöttük a madrid meg minden meccset behuz ilyen pofátlan nagy mázlival. nem véletlen nyilatkozik mindenki ennek az ellenkezőjéről, hogy a madrid szériájának örülnek meghogy csak motiválja őket. ez pont annak a jele, hogy bennük is meg van a félsz, ez a 2év nem mulik el nyom nélkül... tudják, h a madrid már nem fog bukni max ellenünk de ott meg ki tudja mi lesz...
Messi--->egyszerűen a világ Legjobbja!!
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.04.22. 00:05:56

Gondoltam megnézek újra egy videot Pepe akciójáról. Találtam is egyet youtuben, amin tökéletesen látszik, hogy miután hátbarúgta a földön fekvő játékost egy másikat meg is csap az arcán.
ITT A VIDEO
Undorító patkány!
Avatar
Bapszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:53:16

2009.04.22. 00:02:17

Pepe ma nagyot zuhant a szememben....
Szerintem is elég jó védő lett belőle de az biztos,h emberként egy nulla aki iet tesz...D.Alves vehemens és néha erőszakosabbnak tűnik a kelleténél de ien szándékos féregséget nem tett soha!!!Ja!Na meg D.Alves kicsit több szabálytalanságot is szenved el mint Pepe akinek nincs oka így viselkedni!3 meccset kapjon minimum!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.21. 23:59:56

Nézdd meg azokat még egyszer...tudom mikről beszélsz, de ha nem látod a különbséget, akkor tényleg valami baj van... ha Barca játékos csinált volna ilyet, akkor én lennék az első, aki szabadlistára tenném... Itt nem szándékos ütésről, rúgásról van szó. Még csak nem is szándékos sérülés okozásról. Ez egy gyilkossági kísérlet volt, mert ha a fejét találja el, akkor a gyerek ott hal meg. Egy sípszó után, mikor már nincs a labda játékban, ez az emberszerű valami odament egy arccal a földön heverő emberhez és tiszta erőből, lendítve combtájékon rúgta, aztán ismételten lendített és (véleményem szerint a fejét célozva de szerencsére lecsúszott) teljes erőből hátba rúgta. Casillas aki az eset közelében volt, és tiszta rálátása volt az egész, hihetetlen eseménysorra, szinte maga ugrott neki pepének, és lökdöste le a pályáról. Még egyszer kérdezem: miről beszélsz???
VISCA EL BARCA!
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.21. 23:58:42

A lényeg az, hogy ez a kutya madrid nem lesz bajnok. Miért nem? Mert ocsmány ahogy játszanak. Mert nem lehet mindig szerencséjük. Mert mi jobbak vagyunk és megütjük őket a bernabeuban. Ezért. Idén mi vagyunk a jobbak. Most feljöttek 3 pontra, nagy ügy. Ettől még mi vezetünk és vezetni is fogunk. Én nem félek.

Ja igen Pepe. Remélem a Barca ellen nem játszik majd, ez egy barom! Rá kell nézni a srácra, olyan mint pl Guti vagy Marcelo, annyi eszük sincs mint egy marék lepkének. egyszerűen a zöld színtől kéne őket eltiltani!
Visca el BARCA!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.04.21. 23:58:25

igaz eltört egy bokát
micsoda? eltört? remélem ugyanarra gondolunk, mert akkor a srácnak csak kificamodott. egy fél ütemmel később csúszott, láb meghajolt és off. majd Alves jelezte, h megsérült a gyerek, csere lesz és nem győzött bocsánatot kérni(aztán telefonált a kórházba is). annyit még hozzátennék, h először a labdát vitte. ettől még Alvesnek sok sunyi megmozdulása van, utána rúgások, rángatások, de sose volt egy állat.
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.04.21. 23:57:43

Csaw marci :lol:
30 millát a madridnak
Ne feledkezz már el, hogy ki tárgyalt :lol: Szenyor hajzselé mijatovic.
világklasszissal
Ezt meg inkább felejtsük el, mielőtt elröhögném magam :)
Kép
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.04.21. 23:52:05

Üdvözöllek Istimester :wink: ( Bro. )
Előfordul, hogy vk eldurran, de ettől függetlenül el kell tiltani és kész. Ezt egy darabig nem fogja lemosni magáról, amúgy sem kedvelem szerencsétlent és nem értem hol ért meg az a szerencsétlen 30 millát a madridnak, de felétek mindenki tök elégedett vele ( a világklasszissal). És szerintem igenis Pepét inkább jellemzik a a szándékos durva megmozdulások. De kinek mi a a durva, a védő feladata, hogy megállítsa a támadást. Én a tiszta játékot szeretem, idén minden barca meccset láttam és nem ragadt meg bennem olyasmi, hogy Dani durván direkt szabálytalankodott volna, igaz eltört egy bokát, de ott ütemet késett, és nem direkt, a 2 nem ugyanaz.
szergoka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2007.04.03. 12:29:28

2009.04.21. 23:51:30

IvánC írta:
Alvestől nem igazán látthatunk még hasonlót sem esetleg elkésett belépőt
NA ne viccelj. EGy csomó szándékos, durva megmozdulása volt.
Amugy meg ha a saját portánknál tartunk akkor te mit is keresel itt?
Én itt vagyok, de nem hiszem, hogy tőlem olyat látsz, hogy a Barcelona játékosaival foglalkoznék itt. Alvest is csak ellenpéldának hoztam fel.
És még van kedvelt játékosom is nlátatok, ugyhogy :)
Te ne viccelj. Közel sem volt Alves szabálytalanságainak ehhez. Voltak veszélyes megmozdulásai, de ehhez hasonlót barca mezben soha nem csinált.
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.04.21. 23:51:03

Hol láttál ilyet bárkitől???
Zidane 98,2006
Roy Keane...most nem tudom melyik év tönkretette Alf-Inge Haaland karrierjét.
Eduardo lábtörése, ugyanolyan Robbenre(mult év, szerencséje volt)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára IvánC 2009.04.21. 23:51:58-kor.
Kép
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.21. 23:45:15

Te is okos gyerek lehetsz.... milyen D Alves??? Milyen saját porta???? Mi a f :oops: szomról beszélsz? Sípszó után földön fekvő játékosba 2-szer kajakra belerúgni. Hol láttál ilyet Alvestől hülyegyerek? Mikor? Hol láttál ilyet bárkitől??? Még ketrecharcban sem.
VISCA EL BARCA!
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.04.21. 23:44:01

Alvestől nem igazán látthatunk még hasonlót sem esetleg elkésett belépőt
NA ne viccelj. EGy csomó szándékos, durva megmozdulása volt.
Amugy meg ha a saját portánknál tartunk akkor te mit is keresel itt?
Én itt vagyok, de nem hiszem, hogy tőlem olyat látsz, hogy a Barcelona játékosaival foglalkoznék itt. Alvest is csak ellenpéldának hoztam fel.
És még van kedvelt játékosom is nlátatok, ugyhogy :)
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.04.21. 23:40:22

IvánC írta:
Ha pepét nem tiltják el ÖRÖKRE, akkor nincs igazság a Földön. Nem írom le, hogy egy állat, mert akkor sok állatot megbántanék vele.
Először törődj a saját portáddal. Daniel Alves? Naugye.
Alvestől nem igazán látthatunk még hasonlót sem esetleg elkésett belépőt, kakaskodást......... Amugy meg ha a saját portánknál tartunk akkor te mit is keresel itt? :?: :-k
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.04.21. 23:38:27

IvánC írta: Először törődj a saját portáddal. Daniel Alves? Naugye.
Alves egy sunyi, alattomos játékos. viszont Pepe egy idegbeteg barom.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2009.04.21. 23:35:37

lui1698 írta:A madrid ilyen játékkal a PL-ben kb. ott tartana ahol a Newcastle.
Szánalmasan gyengék.
Mind1, nekünk a saját meccsünkkel kell törődnünk és be kell húzni.
most minden bajnoki meccs után ezt fogjátok írni?? kezd már unalmassá válni... és igen, törödj inkább te is a saját csapatod meccsével!
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.04.21. 23:34:50

Ha pepét nem tiltják el ÖRÖKRE, akkor nincs igazság a Földön. Nem írom le, hogy egy állat, mert akkor sok állatot megbántanék vele.
Először törődj a saját portáddal. Daniel Alves? Naugye.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.04.21. 23:31:08

A madrid ilyen játékkal a PL-ben kb. ott tartana ahol a Newcastle.
Szánalmasan gyengék.
Mind1, nekünk a saját meccsünkkel kell törődnünk és be kell húzni.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.04.21. 23:30:32

ti meg ne essetek már túlzásokba pepével.most sok példát sorolhatnák ami ennél durva volt és mégse kapott x hónapos büntit...
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.21. 23:27:16

Ha pepét nem tiltják el ÖRÖKRE, akkor nincs igazság a Földön. Nem írom le, hogy egy állat, mert akkor sok állatot megbántanék vele.
VISCA EL BARCA!
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.04.21. 23:25:15

Kishajma írta:én pepét örökre eltiltanám ilyen "játékost" nem szabad pálya közelbe engedni
undorító!
Ez így túlzás... De valóban ráfér pár hónap szerintem... ne feledjük hétvégén is, ok nélkül nyomot be egyet az ellenfélnek aki vért köpött egy pár percig, és még azért dádát se kapott! Tény h az nem volt szándékos, de oka se h fejmagasságig emelje a könyökét egy földön guruló labdánál! Ez a mostani rúgása... elképesztő... az ha vki elkésik és lábat tör kevésbé parasztabb, inkább egy szerencsétlen, de ez... ez... pfej, barca játékosra nem bírnék szépen nézni, tegyen bmit utánna...
S.Ramosnak is volt egy érdekes könnyékkel nyakra szálása, puli kutya ah bejött gyűjtött egy sárgát, Gago sárgája nem is volt annyira gáz de amit levágott utánna...

Ami még számomra érthetetlen, az Guti szabadrúgásánál a kapus... annyira másik irányba várta, pedig ha nem mozdul el, szerintem fogható lett volna, és ez már a második ugyan ilyen kapus baki Guti szabadjánál... másik nem tom ki ellen volt már.
11-esről no comment
higany gólja... bravo... mindkettő... De h a védelem mekkorát kapitulált, áááá

Nya, mindegy ilyen játékkal én nem szeretném h bajnok legyen bki, tavaly se érdemeltünk mi se semmit, de ez a Madrid még egy lapáttal alá tesz, az elképzeléstelen nulla játékával, néha-néha fel-fel villant vmit de ezzel bajnoknak akarja nevezni magát?
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.04.21. 23:25:09

de. higuain nem játszik a kövi meccsen. 5. sárga ha jól tudom.
valószínüleg megfellebezi a real a sárgalapot mert tényleg elrúgták a lábát
"sztáregyüttesnek"
bárcsak az lenne ehelyett...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2009.04.21. 23:26:05-kor.
Lezárt