Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.02.25. 13:43:09

akárhogy is nézem az oldalháló közepére érkezett a labda, VV-pedig szépen lekövette a szemével és szokás szerint a száját tátotta...
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.02.25. 13:40:32

menczel írta:tegnapi gol nem az ő hibája volt. 30 ról alapvonalról valaki be tudja verni a hosszú finyába azzal nem lehet mit kezdeni. ha hátrébb ,áll akkor gyakorlatilag üres a kapu a fejesek ellen. és abból apozicioból általában beivelés jön amire kész kell lennie lecsapni.

Igazad van a tegnapi gol nem az ő hibája volt (a szertárosé)

Egy igazán jo kapus ahogy irtad 30 rol(!!!) alapvonalrol(!!!!!)
hosszu finyába nem kapgolt.Egy igazán jo kapus!De V.V. sajna nem az
:cry:
örökkébarca
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.11.09. 17:55:23

2009.02.25. 13:39:20

Én felhoznáma tenapi inter-united meccset ha az inter kapujában valdes áll akkor az united már kezdhetne örülni hogy tovább mentek!Ha a Barca kapujában egy cesar stózintű kapus állna akkor a tegnapi meccs győzele lett volna!a már a helyezkeds rő van szó ha V.V kijön és elüti a labdát akkor nics gól de ő inkább csak nézte és hátrált!
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.02.25. 13:34:54

Tc. torrestoni!!

" Nyilván hibázott is, de még így is ő kapta a legkevesebb gólt a Primera D.-ben."

Sajnos ez legkevésbé az ő érdeme!!légyszives sorold fel azokat a meccseket idén amiket az ő bravurjai miatt nyertünk meg

"a kapott gólok is a csapat érdeme....a felelősség mindenkire azonos mértékben háruljon"

Az Espanyol elleni második gol is a csapat érdeme???
Ugy gondolod hogy Messi,Touré,Eto'o válalja magára V.V bénázását?

ne haragudj de ezek 1 kicsit sületlenségnek tünnek
](*,) ](*,)
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.02.25. 13:32:00

tegnapi gol nem az ő hibája volt. 30 ról alapvonalról valaki be tudja verni a hosszú finyába azzal nem lehet mit kezdeni. ha hátrébb ,áll akkor gyakorlatilag üres a kapu a fejesek ellen. és abból apozicioból általában beivelés jön amire kész kell lennie lecsapni.
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.02.25. 13:30:03

torrestoni: végigolvastam, részben egyet értek veled, DE! ha lenne egy jó kapusunk akkor esetleg hozhátna akkor a meccseket, amikor gyengébben muzsikál a csapat, példa erre a tegnapi meccs, ha nincs egy ilyen potya amit én akárhogy is nézek potya, akkor egy góllal és csúnya játékkal is, de miénk lett volna a meccs...azt is be kéne látni, hogy VV-nél nem csak most jöttek elő ezek a gondok, és ez a baj, hogy nem az történt hogy mostanában hibázott párszor, hanem ez a potyaszéria időnként előkerül nála, és ismét visszatértem oda, hogy a nagyon kiizzadott x-eket vagy vereséget, megúszhatnánk, ha lenne egy magabiztos kapus (lehet hogy picit össze vissza lett, de előadáson vagyok és muszáj mellette figyelnem is)
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.25. 13:07:57

torrestoni

Egyetértek veled teljesen (egész csapat nem jó, legkevesebb kapott gól, stb.).
Mindössze annyit tennék hozzá, hogy pont azért van egy kapus, hogy a csapat 1-1 megingását kijavítsa!
És ne az legyen, hogy miatta kapjuk a gólt, hanem ő legyen az, aki miatt NEM kapunk gólt.
Tény, hogy tegnap sok jót védett - de hát ez az elvárás egy Barca kapustól. Viszont a bekapott potyagóljai alól ez nem menti fel őt.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.02.25. 12:59:34

Az elmúlt hetekben megformálódott az én sajátos véleményem mind a csapatról, mind Victor Valdésről. Ezt most megosztanám veletek. Szeretném, ha minél többen elolvasnák, s akár újra átgondolnák hogyan értékelnek, s miként tekintenek rá, és a jövőjére. Megpróbáltam egy összefogó gondolatmenetet alkotni. Hangsúlyoznám, hogy nem állítom, hogy minden úgy van, ahogy most leírom, ez csupán az én perspektívám.



Kissé szélsőséges a róla alkotott vélemény, főként az utóbbi hetekben.

Először is, én hogyan ítélem meg:
Úgy gondolom, hogy egy megfelelő kapus, aki azt a szintet -amit a Barça képvisel, s amit jogosan elvárhatunk- eléri.
Nem nevezném sohasem klasszis kapusnak, de nagyon jó kvalitásokkal van megáldva. A személyiségére most nem térnék ki, ahogy az erősségeire, hiányosságaira, "fogyatékosságaira" sem.

Sokszor számít egy kapus esetében a szerencse/balszerencse aránya is, ez az örök érvényű kérdés nála az utóbbi heteken öltött alakot.

Nyilván hibázott is, de még így is ő kapta a legkevesebb gólt a Primera D.-ben.
Persze, ennek roppant egyszerű oka van, hiszen eddig a csapat védelme rendre kifogástalan, már-már tökéletes teljesítményt nyújtott, aminek a pontos támadójátékkal együtt meglett az eredménye. Neki kevés munkája volt, többnyire gond nélkül megoldotta.
Az elmúlt két mérkőzésen látottak miatt meg lehet találni kritikákkal, de azért maradjunk a földön. Én úgy látom, nem (csupán) az ő egy-egy kihagyása eredményezett pontvesztést, illetve nehéz mérkőzéseket, nyögvenyelős játékkal.


A kardinális probléma nem ő(!), sokkal összetettebb:
-első sorban a támadók formájának visszaesése volt a kiváltó ok, ami miatt rendre megtorpant a mérkőzések során a Blaugrana;
-ez szorosan kapcsolódik az Iniesta hiányát megérző, és Xavi utóbbi időben mutatott szürke játékát felvonultató középpálya közepes teljesítményéhez, rengeteg pontatlanságához. Így az eladott labdák száma is durván megnőtt, illetve a labdaszerzések után rengeteg akció halt el ezen okok miatt;
-nyilván ez egyenes úton vezet a védelemre nehezedő, fokozódó nyomáshoz. A védelmünket (így) többször is sikerült hibára kényszeríteni, leginkább a pontrúgások során, de egy-egy kontra is csúnyán összekavarta a hátsó alakzatot;
-végül eljutottunk oda, hogy Valdésnek is megnőtt a szerepe, s bár többször tette a dolgát (a tegnapi meccsen is) -olykor kifogástalanul-, mégis hibázott, de ezért elküldeni melegebb éghajlatra botor dolog, badarság, és sületlenség.
Még akkor is az lesz, ha a csapat nem lendül formába a következő mérkőzések során, s akkor is látunk tőle ilyen hibákat. A kapott gólok is a csapat érdeme, ahogy a lőtt gólok is, a felelősség mindenkire azonos mértékben kell háruljon.
(Az iménti összegzésben a "fortuna-tényezőt" nem vettem figyelembe.)

Most kitérnék a kritikák következményére is, mert jelenleg ennek van a legnagyobb súlya az ügyben: ha lenne opció Victor helyett -de senki, legalábbis én senkit nem tudnék megnevezni, főként a ti általatok felállított mérce alapján- akkor sincs mód a nyár előtt igazolni, a cserekapusaink pedig szvsz gyengébbek, mint ő.
Szóval a sok, kíméletlen, kemény kritikával annyit lehet elérni, hogy itt a fórumon egymás torkának estek, óvodás módon, a sajtó pedig magát Valdést zavarhatja össze, teheti idegessé, ami pedig a produktumában esélyes, hogy meglátszódhat.


Végezetül, a fentebb említett ok-okozati összefüggések függvényében szeretnék megkérni minden egyes aggályoskodót, hogy tegye azt normális módon, próbáljon megfelelő érvekkel előrukkolni, azokat megvédeni, s következetesen végiggondolni eme szituációt, s csak ezek után véleményt formálni, azt is emberi hangnemben, nem egy aberrált módjára... Kérés, nem követelés.



Köszönöm mindenkinek, aki hajlandó volt végigolvasni, netán ezt is figyelembe véve elgondolkodni....
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2009.02.25. 13:11:33-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.02.25. 12:58:58

noname írta:
ZS10 írta: Kameni most csak azért jó, mert ellenünk jól játszott.Csak szólok h pont az a baj vele h Valdesnél is sokkal, de sokkal többet potyázik.Mino,Oier :arrow: :lol: Ochoat is csak a fifa rajongók tartják nagyra.Most akivel jól járnánk, az egyedül Diego Lopez!
véleményem szerint Kameni nem csak azért jó mert ellenünk jól védett, sőt szerintem ellenünk pont nem is nyújtott annyira maradandót, azon a meccsen inkább a támadásunk volt nagyon gyenge, ötlettelen. Kameni egyszerűen nagyokat fog, képes jól elnyúlni, vetődni, 11-es gyilkos, és ráadásul kieső csapatban van, szóval ezért gondolom őt jó igazolásnak!
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.25. 12:44:18

Nekem az fáj nagyon, hogy simán védhető gólokat kap.
Ezeket a bakikat leszámítva tényleg maximálisan jól végzi a dolgát, de annyira bosszantó hétről-hétre nevetséges gólokat kapni...lassan szegény Seaman-re kezd emlékeztetni. Ő is mindent kifogott, de az összes potyát is ő nyelte be. Ezzel viszont nem sokra megyünk egy egyenes kieséses rendszerben, hogyha minden 2. meccsen van egy ilyen bekapott gól.
Erre az évre persze nem lehet igazolni senkit, nem is érdemes ezen filózni, de ez a lyoni kapus egészen elnyerte a tetszésemet, fiatal kora létére sokkal magabiztosabb volt. Tehát nyáron azért megkeresném, ha Valdés túl sok pénzt akar ezért a közepes teljesítményéért.
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.02.25. 12:17:43

Én csak annyit szeretnék hozzáfüzni, hogy köszönöm VV-nek azt, hogy cselekedetével sokak véleményét alátámasztotta.
Azt hiszem, hogy innentől kezdve azokat a hszeket amikeb az áll, hogy Vitya top5 és top10-es kapus, lehet írni a humor topicba. :?
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.02.25. 12:10:54

ZS10 írta:Kapust kell igazolni, ez nem kérdés! Hogy kit az már más kérdés!
A vezetőség is tudja, hogy Valdes nem jó megoldás, ezért néz Txiki kapusokat a piacon! Vannak megszerezhető áron kapusok, akik sokkal jobbak mint Valdes.
Pl: Akinfeev, Asenjo, Neuer, Kameni, Ochoa, Frey, Mandanda, Diego Lopez, a B-ből Mino és Oier például
Ez egy hülyeség!
Kameni most csak azért jó, mert ellenünk jól játszott.Csak szólok h pont az a baj vele h Valdesnél is sokkal, de sokkal többet potyázik.Mino,Oier :arrow: :lol: Ochoat is csak a fifa rajongók tartják nagyra.Most akivel jól járnánk, az egyedül Diego Lopez!
A Fifa egy szégyen
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.02.25. 12:07:26

Nem lesz új kapus, tiszta sor. Nem marad más, mint egy konzervatív szerződése Valdesnek, tehát nincs emelés és néhány meccs a padon. Talán akkor majd összeszedi magát és addig gyakorolja a kifutásokat meg a pontrúgásokat. Jó kapus holtig tanul. Még bőven van éve gyakorolni.

Attól még, hogy szívem szerint én sem vele kezdeném a Barca 11-ét, be kell látni, hogy nem fog távozni és még egy jó ideig Ő lesz az első kapus. Tetszik vagy nem, így fest a dolog.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2009.02.25. 12:02:32

ZS10 írta: A vezetőség is tudja, hogy Valdes nem jó megoldás, ezért néz Txiki kapusokat a piacon!
én erről nem hallottam.
ZS10 írta: Vannak megszerezhető áron kapusok, akik sokkal jobbak mint Valdes.
Pl: Akinfeev, Asenjo, Neuer, Kameni, Ochoa, Frey, Mandanda, Diego Lopez, a B-ből Mino és Oier például
és ezek mind jobbak VVnél? :shock:
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.02.25. 11:52:12

Saviola írta:Kérdem én,a többi játékos topicja miért nincs telehányva az elégedetlenkedéseitekkel?Meccsek óta az egész csapat hulla szr.Egytől-egyig.Mégsem sincs ekkora felháborodás semelyik játékos topicjában sem.Elég érdekes hozzáállás ez.
Szerintem ez azért lehet, mert a többieket (ha csak ezt a szezont nézzük) látta már mindenki sokszor fantasztikusan játszani ahhoz, hogy beleférjen a rossz játék 1-2 meccsen keresztül. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindent VV-re kell hárítani most. Igen, rosszul játszottak a többiek is. De míg ők sok meccsen "gáláztak" addig VV-nek nem nagyon volt olyan meccse, ahol az ő védései is kellettek volna a győzelemhez, max 1-2. Ez viszont karcsú.
Nem azt mondom, hogy rögtön el kell adni, csak akkor szedje már össze magát (nem fog neki sikerülni, bár ne lenne igazam), mert évek óta ezt csinálja, csak míg nyerjük a meccseket ez nem tűnt fel senkinek! (elég szomorú) Nyert meccs után senki nem foglalkozik azzal, hogy most a kapusnak milyen hibái voltak, és persze hiába volt neki sok hibája, mivel a csapat behúzta a győzelmet ezért senkit sem érdekelt.

Egyébként ebben a manageres dolgban igazad van, a felsorolt "lehetséges" kapusokról, szerintem nem sokan láttak róluk 3-4 meccsnél többet.

Szerk: nem tettem hozzá, hogy a kapus poszt igen hálátlan, de akkor is :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rszergej 2009.02.25. 12:04:25-kor.
Kép
ZS10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2008.05.06. 19:13:30

2009.02.25. 11:24:57

Kapust kell igazolni, ez nem kérdés! Hogy kit az már más kérdés!
A vezetőség is tudja, hogy Valdes nem jó megoldás, ezért néz Txiki kapusokat a piacon! Vannak megszerezhető áron kapusok, akik sokkal jobbak mint Valdes.
Pl: Akinfeev, Asenjo, Neuer, Kameni, Ochoa, Frey, Mandanda, Diego Lopez, a B-ből Mino és Oier például
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.02.25. 11:20:42

Elismerem,hogy Valdes az utóbbi meccseken gyenge,nagyon.Tegnap nagyot hibázott,tény.

Kérdem én,a többi játékos topicja miért nincs telehányva az elégedetlenkedéseitekkel?Meccsek óta az egész csapat hulla szr.Egytől-egyig.Mégsem sincs ekkora felháborodás semelyik játékos topicjában sem.Elég érdekes hozzáállás ez.

Valdes lepkézik,tény.De akkor a többiek miért nem válaszolnak az így kapott gólokra?Azért,mert ugyanolyan gyengék,mint Valdes.Érdekes,amikor idény elején gáláztunk,ide csak a 12 éves divatszurkolók írták a csodakapusokat,akiket fmben megvettek.Most,ahogy ég az egész csapat,rászálltatok Valdesre.Divat Valdest szidni,vicc.

Az utóbbi két meccsen hatalmasokat bakizott,oké.Fizetésemelésről szó sem lehet,oké.Szedje össze magát,oké.Adjuk el,vegyünk meg 20 sztár kapust,az sok.Mindenki elfelejti,hogy amikor a BL-t és a bajnokságokat hoztuk,abban ő is benne volt.Ez kit érdekel?Az a lényeg,hogy most hibázott,sokat,adjuk el,fujj,haljon éhen,ő a hibás a vereségekért.Na,ez a csőlátás legteteje.Elég szomorú,hogy itt tartotok. :?

Ha köv. meccseken is gyenge lesz,pad,hogy szedje össze magát fejben,mert mostanában elég instabil.De ennél többet én nem akarok,s úgy érzem Valdes már tett le az asztalra annyit,hogy ne így kezeljétek.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Tschabeee
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.10.17. 09:01:33

2009.02.25. 11:17:54

Meddig adnak még bizalmat ennek a szerencsétlen Valdesnek??!
Estünk már ki miatta a BL-ből (Liverpool ellen), buktunk már el miatta bajnokságot is és csak ő véd! :(((
Remélem most nem ez lesz!
Vegyék már észre hogy KAPUST KELL IGAZOLNI!!!!!!!!!!!
Valdes a B csapatban nagyon jó helye lenne és még egy szava sem lehetne!
TEHETSÉGTELEN [auto_cenzúra]!!!
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2009.02.25. 10:39:36

don gamper írta: PINTOT A KAPUBA!!!!!

:twisted:
azt a Pintot, aki folyamatosan eszetlenül szalad ki a kapuból? vagy amelyik egy feje fölé jött lövést nem tud kivédeni az Espanyol ellen? #-o

esküszöm inkább a millió éve nem védő Jorquera. de a legjobb az lenne, ha VV összekapná magát.
Fernando írta:Mindenki beadást várt, nem számított rá, hogy kapura megy a lövés (amit szerintem Juninho beadásnak szánt, mert eléggé meglepődött ő is). Hiba.
nézz meg egy pár videót Juninhoról. ő azt oda szánta. de ilyen távolságból, ilyen pozícióból nem szabad gólt kapni.. lőheti akárhogy az ellenfél ezt fogni kell.
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.02.25. 10:30:47

Sokadszorra vissza nézve,lelasítva,megállítva sem tünt védhetetlennek
a brazil lövése.tucatszámra vannak szabadrugásgoljai a világhálon és csak
nagyobb bombákat látni.Sem a távolság sem a szög sem pedig az erőssége
nem indokolta hogy gol legyen.Persze megprobálta mert ő készült Valdesből
nem ugy mint Valdes belőle.Szimpatikus ahogy atársak és az edző védik
de ez arra a bizonyos mundér becsületére hajaz.
sajnos le kell írnom de Valdes 1 LÚZER!!
És aki az ellenkezőjét állítja az vagy nem látott még jo kapust
vagy nem ért a focihoz
vagy elfogult!!
Azt írta itt valaki egy pár nappal ezelőtt "hogy azért vegyünk sok milláért uj kapust hogy két gollal kevesebbet kapjunk"??
Nem!!!Azért vegyünk uj kapust,hogy az ilyen és hasonlo golokat elkerüljük
a csapat társak teljesítményét megbecsüljük hogy 1 ilyen középszintű kapus
ne tegye tönkre mások munkáját szórakozását.
Mert kérdem én:Eto'o ha lő harminc golt az idényben de egy oriási lepkevadász tönkre teszi az ő munkáját a felkészületlenségével akkor mi lesz?Hogy fog a társak a szurkolok szemébe nézni?Mert az mindanyiunknak elfogadhatatlan lesz ha miatta bukunk.Tudom a foci csapat játék de mostanság csak egy ocska ONE MEN SHOW-t látunk.
PINTOT A KAPUBA!!!!!

:twisted:
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2009.02.25. 10:13:04

Laza írta:Egyet értek...Sajnos azt kell mondonom hogy szerintem Valdes a csapat gyengepontja... :roll:
bár én Jouinho szabadrugásait nem firtatnám... :lol: mert véleményem szerint az egyik,ha nem a legjobb szabad rugás lövő játékos...
de ez a szabadrugás...

ki lehetett volna védeni!!!


nyáron Kapus kell!!!
Szerintem bele kell törödnünk,hogy még jó pár évig vele kezdődik a kezdőcsapat névsora...kapust nem fogunk venni szerintem egy jó ideig,maximum második számú kapust.Csak egy fiatal saját nevelésű kapus,aki jobb nála tudja majd elvenni tőle az elsőszámú kapus titulusát. Hiszen nem ez az első eset az évek folyamán,hogy bakizik,de mégis bíznak benne. Haverok is azt mondták,akik nem Barca szurkolók,hogy ha lenne egy igazi klasszis kapusunk,akkor nem nagyon tudna megállítani minket senki...Szóval kell keresni egy fiatal katalán gyereket és kinevelni klasszis kapussá ... :roll:
Talán az is a baj,hogy nagyon elkényelmesedett így,hogy nincs versenyhelyzetben a posztért...
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.02.25. 10:08:27

Na végre!!! Örülök neki, hogy sokan rájöttek, hogy VV nem olyan szintű kapus mint amilyennek be van állítva.
Nem mondom, sajnos a piacon nincs sok lehetőség a kapusokkal kapcsolatban, így reménykedni tudok csak, hogy összeszedi magát, nem esik kétségbe és megmutatja, hogy a bravúrjai felé billen majd a mérleg.
( engem nem sikerült meggyőznie már évek óta, és továbbra is ha rajtam múlna két lábbal, de nagyot... :twisted: )
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.02.25. 09:57:48

Egyet értek...Sajnos azt kell mondonom hogy szerintem Valdes a csapat gyengepontja... :roll:
bár én Jouinho szabadrugásait nem firtatnám... :lol: mert véleményem szerint az egyik,ha nem a legjobb szabad rugás lövő játékos...
de ez a szabadrugás...

ki lehetett volna védeni!!!


nyáron Kapus kell!!!
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2009.02.25. 09:46:25

Úúristen!!!!

Aki itt valdes-t védi illetve juninho technikáját isteníti az komolyan mondom nem normális...

Láttatok már normális kapust??? Pl elég nagy volt a kontraszt a másik meccsen védő Julio Cesar-hoz képest...

Hihetetlen nagy kapushiba, röhelyes, siralmas, nevetséges, lehangoló.

Ezt a szabadrúgást egy magabiztos kapus megeszi reggelire...
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.02.25. 09:27:15

harcilepke írta:...Oleguer-érzés fog el.( légszomj, fájdalmasan összeszoruló végbélnyílás, artikulátlan nyögések).
:lol: :lol: :lol:
Én sosem voltam oda érte, de már beletörődtem, hogy jó ideig ő lesz a Barca elsőszámú kapusa. Ez van.
Mondjuk, ha fizetésemelést kapna, sírva hánynék.
19
Lezárt