Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21358
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.23. 20:19:58

Brian 20 írta: Meg kell jegyezni viszont, hogy elől mintha rövid lenne a pad, Bojan nem produkál akkora idényt mint tavaly és más nem nagyon van aki bevethető lenne.
Bojan egyszerűen nem játszik, ennyi a baj vele...
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2009.02.23. 19:26:01

Brian 20 írta: Meg kell jegyezni viszont, hogy elől mintha rövid lenne a pad, Bojan nem produkál akkora idényt mint tavaly és más nem nagyon van aki bevethető lenne.
Hát igen, nincs pót bal-meg jobbhátvédünk. Bojan viszont kevesebbet játszik a tavalyinál bajnokikon. Én most, az Espanol ellen is hiányoltam. Eto'O mellé Őt hoztam volna be.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.02.23. 19:22:32

Milyen érdekes,hogy a hétvégén Angliában
a Mu hét pont előnyt szerzett a poolal szemben.Ott azt mondják már
7 pont az előny.Nálunk pedig azt mondják már csak 7 pont az előny
#-o :-k
Messi10
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2006.09.13. 16:49:29

2009.02.23. 17:37:06

Én olyan szerencsés voltam a Camp nou-ból néztem a Barcelona-Espanol-t. Én azt mondom hogy igaz hogy az Espanol gusztustalan játékot játszott de ez a legjobb játék a Barcelona ellen, mert tördelték a játékot és nem engedték felpörögni a Barcát. Ez a legjobb ellenszer ha gusztustalan akkor is én is annak tartom... Akkor hibát elkövetni mint Váldes (pont szemben ültem vele és lett volna lehetősége elrúgni akármerre vagy pontosan passzolni) nem lehet mert azon ment el a meccs. Az elsö gólnál pedig Marquez hibázott mert egyszer már bekerítették Nenét, de Márquez engedte megfordulni...
Összességében nagyon jó hangultú meccs volt nagyon rossz játékvezetés mellet...
Csak a Barca!!!!!
És legfőbb kép Messi!!!!!!
Brian 20

2009.02.23. 10:29:02

Semmi baj nem lenne ezzel a vereséggel, ha a Real nem állna ilyen jól. A többi ccsapat előtt Sevilla, Valencia utcahosszal megyünk. Aki mos ideges meg lehet érteni, sokan elhítték, hogy ez a bajnokság már le van futva pedig még 14 forduló hátra van. A hétvégi vereséget se értem, hogy miért kell Valdes nyakába varrni. Amelyik csapat nem rúg gólt, az nem is nyerhet. Nagyot hibázott, de kb akkorát bakiztak a védők is az első gólnál. Vagy amikor egy elég jóhelyről elvégzett szabadrúgás fölé ment.
különben az utóbbi időben visszaesett a teljesítmény, ami látszik a kapott és lőtt gólok arányán és a szerzett pontokon. A mostani előny ez a hét pont még a legrosszabb esettben is kitart három 4 fordulóig. Addig nincs ok pánikolni.
Meg kell jegyezni viszont, hogy elől mintha rövid lenne a pad, Bojan nem produkál akkora idényt mint tavaly és más nem nagyon van aki bevethető lenne.
A jövőhét vízválasztó lesz a liverpool kiütheti a madridot a bl ből, mi megverhetjük a Lyont. és a hétvégi bajnokin megnézzük mire leszünk képesek az atleticó ellen aki az utóbbi két fordulóban 1 pontot tudot szerezni és persze az Espanyol mire képes a Reál ellen ha bent akarnak maradni a nagycsapatok ellen elcsípett pontok nagyon sokat érhetnek a végén.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.02.23. 09:47:58

Azt el kell ismerni hogy sok minden összejött....
De szerintem az Espanyol gusztustalan antifutballján ,meg a még gusztustalanabb,idióta bírón kívül tényleg ludas szerintem Guardiola is!
Az igazsághoz viszont hozzá tartozik,hogy a csapat ugyanolyan hibás!

Aki meg itt azonnal edzőváltásról beszél,meg ehhez hasonló [auto_cenzúra],annak ki kellene osztani a 2. sárgát,és kiállítani.....
Bokke
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2007.09.20. 09:24:21
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.23. 08:40:29

Ha jól emlékszem akkor a tavaszi Bl forduló előtt is egy vereséggel és egy döntetlennel álltunk!
Ha minden úgy alakul mint azok után akkor szép tavasz elé nézünk!
Go!
"A játék az nem játék!"-Terence Hill
Avatar
Koeman
Jugador del Barça
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2005.01.27. 18:45:09
Tartózkodási hely: Szeged

2009.02.22. 22:49:16

Kellett már ez a vereség, főleg hazai pályán! Inkább most, amikor még "megengedett", mint akkor, mikor már kínos! Különben is, nagy számok törvénye...

Visca el Barca!
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.02.22. 22:41:40

Rivaldo11 írta:Szerintem meg igenis megérdemelten nyert az espanyol. Keitát a 37. percben küldték le, addig mit csináltunk a tök utolsó csapat ellen? 0:1 után is max. a döntetlent tartottam elérhetőnek, nem volt a csapatban annyi hogy fordítson. De ezzel semmi baj nincsen, hisz belefér az efféle botlás, továbbra is vezetjük a ligát, és ez a füles még akár jól is jöhet.
Félni meg nem kell, a jelenlegi madrid soha nem előzi meg ezt a Barcát.
Azért én ennyire nem egyszerűsíteném le ezt a vereséget a "tökutolsóveriazelsőt" formulára.
1:az Espanyol nem azért uccsó mert botlábuak gyülekezete
van azért egy jo pár spílerük(+spori + V.V.)
2:nyertünk már meg meccset a 37. perc után

Félni pedig jobb mint megijedni :shock:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8007
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 22:20:56

Szerintem meg igenis megérdemelten nyert az espanyol. Keitát a 37. percben küldték le, addig mit csináltunk a tök utolsó csapat ellen? 0:1 után is max. a döntetlent tartottam elérhetőnek, nem volt a csapatban annyi hogy fordítson. De ezzel semmi baj nincsen, hisz belefér az efféle botlás, továbbra is vezetjük a ligát, és ez a füles még akár jól is jöhet.
Félni meg nem kell, a jelenlegi madrid soha nem előzi meg ezt a Barcát.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1276
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.02.22. 22:08:23

Semmi különös,jött egy spori akinek a saját stadionunkban és saját közönségünk előtt volt pofája indokolatlanul kiállítani Keitat...aztán jött Valdes és egy fineszes passzal kiugratta De la Pena-t , Toure még válaszolt...de végül kikaptunk 2:1re.Kb. ennyi....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.02.22. 22:06:14

Szerintem nem...gusztustalanul játszott az Espanyol széttördelve a
játékot és az embereinket is.Talán alegbeszédesebb adat a meccsről
hogy kb. 15 percet volt játékban a labda.Eto'o fogalmazta meg a legtalálobban:ezt a Barcát csak igy lehet megverni.A játékvezető ténykedése
mellett talán csak Valdes produkcioja volt kiábrándítóbb.
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 21:58:58

sziasztok!
bocsi h ilyet kérdezek, de valaki elmondaná nekem, h megérdemelten szenvedtünk-e vereséget vagy sem? mi volt a meccsen hétvégén? Krakkóban voltam és nagyon nem tudtam követni a fontos eseményeket :( remélem megtartjuk a hétpontos előnyt, bár kezdek kicsit félni :(
üdv mindenkinek
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.02.22. 16:01:34

barca's claw írta:Ha a Barca innentől minden egyes fordulóban legalább 3 góllal kikap, akkor is Guardiola lesz az idei év meglepetésedzője, mert olyan dolgokat csinált a csapattal az ősszel, hogy azt egy ideig nem fogjuk elfelejteni.
Egyetértek bár valoszinüleg ez nme fog bekövetkezni(reméljük)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
barca's claw
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.12.10. 22:26:12

2009.02.22. 15:54:08

Ha a Barca innentől minden egyes fordulóban legalább 3 góllal kikap, akkor is Guardiola lesz az idei év meglepetésedzője, mert olyan dolgokat csinált a csapattal az ősszel, hogy azt egy ideig nem fogjuk elfelejteni.
szeg
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008.04.09. 17:10:59

2009.02.22. 15:36:02

Mindenestre az, h tegnap kikaptunk a derbin, lendületet adhat az Espanolnak...remélhetőleg ezt a számukra óriási és ritka eufóriát:) jövő héten már kamatoztatják a Real ellen is



Ebben bizok én is, és azért itt hozzá kell tenni, hogy az Espanyolnak az első ligában van a helye, igy a kiesés ellen is küzdenek talán nagyobb elánnal. Elgondolkodtató, hogy a tegnapi meccs után mennyire fogok nekik szoritani a bennmaradásért vivott küzdelmükben, mindenesetre a Real ellen a körmöm rágom majd miattuk... :)
Avatar
otomi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007.06.28. 13:48:49
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 15:32:51

szeg írta:Biztos nem én vagyok az első, aki felhozza a témát, de szerintem nagy szerepe van a sorsolásnak is. Célzok itt arra, hogy a Real, majd a Villareal kapja egyből a Barca ellenfelét. Sok kiscsapatból kiveszi az energiát a Barca elleni meccs, ezen végleg lemerülnek, igy a Real, aztán a Villareal könnyedebben tud elbánni velük. Most is ezt érzem a Betis esetében. A lényeg az, hogy nem tartok szerencsésnek ilyen sorsolást, és nem is tudok más bajnokságot, ahol igy állnának a dolgok. Na, ennyit szerettem volna. Vélemény?
Mindenestre az, h tegnap kikaptunk a derbin, lendületet adhat az Espanolnak...remélhetőleg ezt a számukra óriási és ritka eufóriát:) jövő héten már kamatoztatják a Real ellen is
Avatar
otomi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007.06.28. 13:48:49
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 15:31:31

szeg írta:Biztos nem én vagyok az első, aki felhozza a témát, de szerintem nagy szerepe van a sorsolásnak is. Célzok itt arra, hogy a Real, majd a Villareal kapja egyből a Barca ellenfelét. Sok kiscsapatból kiveszi az energiát a Barca elleni meccs, ezen végleg lemerülnek, igy a Real, aztán a Villareal könnyedebben tud elbánni velük. Most is ezt érzem a Betis esetében. A lényeg az, hogy nem tartok szerencsésnek ilyen sorsolást, és nem is tudok más bajnokságot, ahol igy állnának a dolgok. Na, ennyit szerettem volna. Vélemény?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 15:22:58

bali 15 írta:
otomi írta:kiv leszek, h de la pena így megy majd-e jövő 7en is, a madrid ellen...
Jövő héten a madrid ellen játszunk?
Az Atletico Madrid ellen. :)
De la Penaék viszont a Real Madrid ellen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.02.22. 15:21:13

otomi írta:kiv leszek, h de la pena így megy majd-e jövő 7en is, a madrid ellen...
Jövő héten a madrid ellen játszunk?
szeg
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008.04.09. 17:10:59

2009.02.22. 15:20:54

Biztos nem én vagyok az első, aki felhozza a témát, de szerintem nagy szerepe van a sorsolásnak is. Célzok itt arra, hogy a Real, majd a Villareal kapja egyből a Barca ellenfelét. Sok kiscsapatból kiveszi az energiát a Barca elleni meccs, ezen végleg lemerülnek, igy a Real, aztán a Villareal könnyedebben tud elbánni velük. Most is ezt érzem a Betis esetében. A lényeg az, hogy nem tartok szerencsésnek ilyen sorsolást, és nem is tudok más bajnokságot, ahol igy állnának a dolgok. Na, ennyit szerettem volna. Vélemény?
Avatar
otomi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007.06.28. 13:48:49
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 15:12:39

kiv leszek, h de la pena így megy majd-e jövő 7en is, a madrid ellen...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.22. 15:05:35

aynas írta:mo- mindenki ért a focihoz, de senki sem tud focizni :wink:
betis elleni x után egy szót sem írtam. guardiola nyilatkozgatja: tudjunk mik a hibáink, azon vagyunk, hogy kijavítsuk. erre szöglet után kitudja hányadik gólt kapjuk. kb. ovóda szint.

iniesát nem tudjuk pótolni ez van.
Sylvinho megérdemelte volnam, hogy kezdjen. a mutatott játéka jobb, mint abidalé. espanol ellen támadni kell ezt előre lehetett tudni. ő jobban tud, mint a francia. lyon és a. madrid a francia kezdett volna.
de még cserének se rakja be. puyolnak játszania kell? játszon középső védőt. ha van balhátvédem, akkor őt játszatom.
Eto'ot lehozza 2-1 nél mikor gólt kéne rúgni. valaki írta, hogy jogosan cserélte le, mert nem ment neki a játák :shock: kinek ment?
gólt kell rúgni, erre a gólkirályt lehozza. ha ezt épp ésszel valaki megtudja magyarázni. nem lehet, mint ahogy azt sem, hogy behozza gudit samu helyett. kívánsi vagyok hányan húzták volna meg ezt a cserét. sztem még a komplett idóták sem. én, ha elnök lennék azonnal kirúgnám guardiolát.
ha bent hagyja samut és felteszi bojan az uccsó negyedórára. esetleg kapunk még 1et ok. egy szót nem szólók. azt lássam, hogy gólt akarunk rógni minden áron, nem alibizni.

ügye azt se nem gondolja komolyan , hogy az őszi menetelés valaha is megismétlődik. soha nem fog. félek még pár meccs és a végén a bajnokság is elúszik.
Szerintem van némi probléma az írásaiddal kapcsolatban!
Nem csak helyesírási! :wink:
Ismerem a sablon szöveget, hogy mindenkinek van véleménye bla-bla-bla...
De gondold végig, mert brutális baromságokat írsz!
24. forduló 2 vereség!
Valóban el kell küldeni Guardiolát, mert volt egy rossz cseréje!
Nevetséges!
Eto'o-val rendben van hogy gólkirály de, nem azért hozta le, mert Gudjohnsentől gólt várt. Hanem mert tudja, hogy Eto'o forró fejű és perceken belül 2. sárgával 9 emberre fogyatkozott volna a csapat.
Tehát, maga a csere indokolt volt. Azzal hogy nem Gudit kellet volna behozni, azzal lehet vitatkozni!

Végül pedig egyet értek Etookával!
"De nem Te vagy [-o< "
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Fari82
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.01.04. 15:16:25

2009.02.22. 14:58:12

Én sajnos nem tudtam tegnap megnézni a meccset, viszont úgy vagyok vele, hogy jókor jött a pofon nekünk. Most kezdődik a BL, a rangadók Spanyolországban, most szembesüljünk a hibákkal, ne később.
Olvastam itt a hozzászólásokat, aki itt leírja a Barcát és negatívoskodik az nem is igazi szurkoló a szememben. Én kb. 1994 óta szeretem a Barcelonát, kitartottam jóban-rosszban mindig. Érdemes ezeknek az embereknek elgondolkozni, hogy van-e egyáltalán létjogosultsága ide ilyen hülyeségeket írogatni.
Minden csapat életében vannak hullámvölgyek és hullámhegyek, ez a csapat őszintén felvállalja a támadó játékot, ami ellen sok csapat bunkerfocit játszik. Nézzétek meg a többi top-bajnokságot, mi állunk szinte a legjobban!
Guardiolát sem kell temetni, ő is hibázhat, de jó edző.
ÉN maximálisan a csapat mellett vagyok és ott leszek Május 10-én a Nou Campban!
Hajrá Barca!
Avatar
otomi
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2007.06.28. 13:48:49
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 14:52:32

a betis leverte a sevillát idegenben, majdnem behúzta ellenünk is, madridban pedig 1 félidő alatt kap egy hatost...ez az igazi vicc...ahogy a tegnapi keita kiállítás is az volt...
Lezárt