Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Brian 20

2009.02.22. 10:48:43

A jövőhét nagyon fontos lesz számunkra. A madrid ha minden jól megy kiesik a BL-ből a Liverpool ellen, ahogy néhány éve mi is.
Az Espanyol elleni vereség... hát igencsak benne volt a pakliban gondoljunk csak az őszi fordulóra vagy a kupára ellenünk nem ment könnyen. Jövőhéten a madrid valószínűleg simán behúzza ellenük. Nem árt megjegyezni, hogy mostmár nem cask mi, hanem a reál is áltagon felül teljesít. A bukásukat az atletico elleni meccsre várom, mint mindig. Most talán annyi a szerencsénk, hogy rossz formában van az atletico egy BL meccs és egy ellünk elszenvedett vereség talán felrázhatja őket.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.02.22. 10:40:12

nem láttam a tegnapi meccset (utólag azt mondom, szerencsére...), de Pep akármennyire paradox, amit mondok, megint nőtt a szememben...
egy ilyen meccs után, ahol minden ellenünk volt, képes volt nem bírózni, mint az edzők 99%-a... ez is bizonyítja, h érdemes a Barca kispadjára, Rijkaard is ilyen volt, a lényeg, h a csapatunk mindenkori edzőjének ilyennek kell lennie, a játékosokat a semlegesek is elismerik, és az edzőt is!
belefért ez a vereség, nem kell aggódni, majd ráérünk aggódni, ha nem lesz előny! Visca el Barca!
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.02.22. 10:38:09

Nagyon sajnálom a csapatot, de nem szabad őket egyből temetni! Aki ezt teszi, az a szemeben csak divatszurkoló.

Benne volt már a csapatban a vereség, és mikor máskor kaphatna ki a Barcelona, ha nem a Betis ellen idegenben vagy a katalán rangadón. A jövőheti meccs is nagyon kemény lesz az Atletico Madrid ellen. Főleg, hogy elég hiányos lesz a középpályánk: Keita eltíltott (bár őt nem is fogom annyira hiányolni), Toure begyűjtötte az 5. sárgáját, és Iniesta sérült.

A legfőbb dolog most, hogy bízni kell Guardiolában és támogatni a csapatot, nem temetni és szidni őket...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.02.22. 10:30:42

Zsoltbarca, Mental_Theo!

Ez egy fórum, ahol sokfajta vélemény összejön. Van aki így gondolja, más másképp.
De ettől még nincs helye a személyeskedésnek, és a sértéseknek. Szerintem.
Aynas kolléga leírta a saját véleményét - ezzel lehet egyetérteni, és lehet vitatkozni. De megkérdőjelezni elhivatottságát a Barca iránt, vagy hasonló, nem szép dolog. Aynas ráadásul elég régóta van itt jelen, és fejti ki a véleményét.

Béke. :!:
Kép
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.02.22. 10:27:41

Biztos vagyok benne,hogy ez csak egy apró kisiklás volt,amihez nagyon kellett a kedves spori is!!!Abban is biztos vagyok,hogy Guardiola kitakarítja a fejeket és a Lyon és utána az Atletico ellen más Barca-t fogunk látni!A tegnapi meccsről,hát...Nagyon sajnálom a kiállítást,nem volt piros,meg rendesen megszórt minket sárgával is,az espanyol második félideji hitvány,alattomos játékát valahogy elfelejtette díjazni a bíróúr,mi szabálytalanságokat szinte csak egy sárgalap fejében követhettünk el!Nekem nagyon bűzlött a játékvezetés...Keményen belenyúltak a meccsbe!
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.22. 10:26:23

Nem kell itt óriási bajokat látni. :)

Asszem két meccsel ezelőtt óriásit játszottak, tegnap meg az égvilágon minden összejött.. jogtalan kiállítás, szemét Espanyol, húzóemberek rossz napja, Valdes idei első öngólpassza...
Nem kell rémeket látni. Lazán összekapják magukat. Egyébként is én az aktuális különbséghez mindig hozzáadok 3at. Ha a Bernabeuban nem képesek odaverni a madridot a fiúk, ne is nyerjenek bajnokságot, én így vagyok vele. De ezt már említettem párszor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.22. 10:19:57

Vagy éppen azért kapott ki a csapat, mert fejben már a Lyon ellen játszottak!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2009.02.22. 10:19:41

Nem,ő egy 10 éves h....gyerek aki látott pár meccset az idényből és most hogy kikaptunk real drukker lesz mától kezdve!!!Nevetséges,sőt én azt mondom ne is reagáljon senki erre a hszre mert még erre se érdemes ez a gyerek aki ezt irta
Azért ennyire nem vészes amit írt :) Attól, hogy kiütötte nála a biztosítékot a meccs tény hogy nemkell hülyeségeket írni de mindenkinek meg kell hallgatnunk a véleményét és kicsit tán kúlturáltabban kell lereagálni.
Nekem is fájt, hogy most kikapott a csapat, de valljuk be nem lehet mindíg nyerni. Én azt mondom ideje volt ... És ezt ne tessék félre érteni. Sokáig volt szerencsénk most ez elhagyta a csapatot és ez egy dolog.
Nem az a bravúr ha minden meccset megnyerünk, hanem ha egy-két vesztes meccs után úgy bírunk felállni mintha misem történt volna és a legjobb formát nyujtani :wink:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.02.22. 10:16:41

Egy ilyen vereség nem jött jol pont a lyon elleni BL meccs előtt!!Remélem Pep összetudja szedni a srácokat mentálisan!!!A pályán is látszott hogy fejben leeresztettünk és már elhittük hogy mindenkit félgőzzelverhetünk!A lyon háza táján ha nézték ezt a meccset akkor valoszinüleg megvan h mlyen taktikát választanak!!(tördelik a jatekot és szinészkednk)bár én azért ennél többre tartom a lyont!!A bajnokságrol annyit hogy még vezetünk 7 pnttal!!ami azért elég sok!!A real most jo formában van de kiváncsi leszek a pool ellen mit alotnak!!Tegnap vesztettünk egy meccset, megszakadt egy sorozat!!De ettől még nem kell kirugni guardiolát meg fikázin az ő munkásságát!4Sztem rendet tesz majd a fejekben és ismét vissza találunk a helyes utra!!!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.22. 10:15:43

Tegnap nagyon rosszul sültek el a dolgok!
Jogtalan piros Keitanak!
Abidal sérülése!
Vereség a városi riválistól!
Ennek ellenére nem kell vészmadárnak lenni!
Várható volt, hogy a kikapjon a csapat (valamikor).
Persze tényleg rosszul esik hogy pont a rivális ellen!

De az az idóta aki egy rossz meccs után elküldené Guardiolát, annak komoly problémái lehetnek.

7pont csak annak tudatában tűnik kevésnek, hogy ha belegondolunk hogy 12 volt!
Más él csapat most mindent megadna, hogy ilyen magabiztos előnye lehessen!
Bízom Pepben és a csapatban, a bajnokságot megnyerik!
Persze aggódom mint mindenki...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.02.22. 09:55:25

herlius
mindenben egyetértek!
Nem azért mert rövidebben de én is ezt írtam, hanem mert alapvetően így látomén is.
Persze, hogy fáj és aggaszt a dolog, de azzal (sem)segítünk semmit ha bagatelizáljuk a nyilvánvaló gondokat!
Avatar
Balika Gaucho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2006.03.19. 10:08:35
Tartózkodási hely: Barcelona ; Zalalövő

2009.02.22. 09:49:43

aynas írta:nem csak egy egyszerű vereség volt. a városi rivális ellen kaptunk ki hazai pályán. SZÉGYEN

ezek a húzásai megbocsáthatatlanok. már most kirúgnám.
ha nem nyerünk bajnokságot, lapostával együt mennie kell :!:
Amikor a United kikap a Cityitől akkor sem akarják elküldeni SAF-ot. A Milánból se rúgják ki Carlo Ancelotti-t egy Intertől elszenvedett vereség után...
Ha nem nyerünk bajnokságot? 7 pont előnyünk van .....

Ez egy ilyen meccs volt , úgytudom emberek voltak a pályán és hibáztak.
Majd jövő héten kárpótolnak mindenkit.
Mes que un Dream Team !

Valdes – Alves, Puyol, Piqué, Abidal – Touré Yaya (Sergi Busquets), Xavi, Iniesta (Bojan) Messi, Eto’o, Henry (Keita) Josep Guardiola
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.02.22. 09:47:40

aynas írta:nem csak egy egyszerű vereség volt. a városi rivális ellen kaptunk ki hazai pályán. SZÉGYEN
Guardiola tegnap megmutatta, miért is féltek sokan az ő kinevezésétől.
az utolsó csapat ellen hazai pályán nem tudtunk semmit csinálni. az ő hibája.
egy olyan emberben nem bízik, mint Sylvinho. kezdetnie kellett volna :!:
Abidalt pedig a Lyon és az A. Madrid ellen játszatni. azokon a meccseken jobban kell védekezni.
a bizalmatlanságának, a hozzánem értésének meg lett az eredménye. igen felelsőnek érzem Abidal sérülése miatt. egész egyszerűen nem lehett volna a pályán. és, hogy abidal sérülése után behozza Puyolt balhátvédnek? nem normális
és mi az hoz becsúszkálunk méterekről mit az utolsó paraszt angol csapat játékosai. miért nem szól ,hogy gyerekek ésszel nyomjátok? a kiállításba is benne volt Guardiola? persze

Eto'ot lehozza 25 percel a vége előt 2-1-nél, amikor gólt kéne rúgnunk. ha nem is csinál semmit, akkor sem hozom le. egy 22-23 gólos játékosban állítólag benne van a gól.
lecserélte. :shock:
és nem csatárt hoz be (bojant)csatár helyett, hanem középpályást. ha legalább hlebet hozta volna. de nem guidit. :shock:
ezek a húzásai megbocsáthatatlanok. már most kirúgnám.
ha nem nyerünk bajnokságot, lapostával együt mennie kell :!:
ne haragudj,hogy ezt kell mondanom,de nem vagy normális.
Egész eddig minden oké volt,és most hogy van EGY ilyen meccs, így állsz hozzá. Tényleg bocs,de te SEMMIT nem értesz a focihoz.Méghogy megbocsáthatatlan rossz tréner. 22 meccs zsinórban veretlenül, mi vagyunk (voltunk) európa legjobb ÚJ dream team-je...

véletlenül nem real madrid szurkoló vagy?
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.02.22. 09:45:01

Úgy gondolom, téli szünetben érdemes lett volna visszahívni a kölcsönből Henrique-t :?
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.02.22. 09:44:47

Jövő héten Atletico ellen idegenben. Atletico a mumus főleg idegenben. Real meg gyer az Espanyol ellen,és 4 pont már csak az előny,ami 2 hete még 12 volt.....

Gondoljatok bele mi lenne, ha Messi kiesne sérülés miatt. így is csak 7 pont, és még van 5 nagy rangadónk!
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2009.02.22. 09:43:55

nem csak egy egyszerű vereség volt. a városi rivális ellen kaptunk ki hazai pályán. SZÉGYEN
Guardiola tegnap megmutatta, miért is féltek sokan az ő kinevezésétől.
az utolsó csapat ellen hazai pályán nem tudtunk semmit csinálni. az ő hibája.
egy olyan emberben nem bízik, mint Sylvinho. kezdetnie kellett volna :!:
Abidalt pedig a Lyon és az A. Madrid ellen játszatni. azokon a meccseken jobban kell védekezni.
a bizalmatlanságának, a hozzánem értésének meg lett az eredménye. igen felelsőnek érzem Abidal sérülése miatt. egész egyszerűen nem lehett volna a pályán. és, hogy abidal sérülése után behozza Puyolt balhátvédnek? nem normális
és mi az hoz becsúszkálunk méterekről mit az utolsó paraszt angol csapat játékosai. miért nem szól ,hogy gyerekek ésszel nyomjátok? a kiállításba is benne volt Guardiola? persze

Eto'ot lehozza 25 percel a vége előt 2-1-nél, amikor gólt kéne rúgnunk. ha nem is csinál semmit, akkor sem hozom le. egy 22-23 gólos játékosban állítólag benne van a gól.
lecserélte. :shock:
és nem csatárt hoz be (bojant)csatár helyett, hanem középpályást. ha legalább hlebet hozta volna. de nem guidit. :shock:
ezek a húzásai megbocsáthatatlanok. már most kirúgnám.
ha nem nyerünk bajnokságot, lapostával együt mennie kell :!:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.02.22. 09:41:30

Én nem estem most kétségbe annyira!Még mindig van hét pont különbség meg különben is a madrid is fog még döntetlent játszani meg ki is fog még kapni most szalad velük a szekér és nagy a mellény,de azért még mi vezetünk és mi is fogunk még nyerni igaz hogy a 12 pontból most hirtelen 7 lett és ez az élég sok!De ezt még lehet növelni is nem csak csökkenteni ahogy sokan a madridnál gondolják!
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.02.22. 09:36:51

Én a csapaton tegnap nem éreztem a hullámvölgyet az első 30 percben.Ha akkor 1 vagy 2 gólt szerzünk még a meccs is meglehetett volna de így ez nem jött össze.Még jól is játszottunk ez alatt a fél óra alatt de a kiállítás, az idegesség a fejekben és a széttördelt játék mind ellenünk szólt.A Lyon ellen biztos vagyok hogy nyerünk!
Avatar
barca500
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2008.12.13. 20:55:36
Tartózkodási hely: Szolnok

2009.02.22. 09:34:28

Szerintem se lehet minden meccset megnyerni, de egy ilyen vereség után mit mondjon az ember? :?
A bíró sz*r volt, Keita kiállítás nem volt jogos, Valdesen már meg sem lepdődtem. Sajnos sok volt a megszakítás, ezért a csapat nem tudta kialakítani a saját játékát, viszont ha bajnokok akarunk lenni az ilyen meccseket is meg kell nyerni. Talán Guardiola sem cserélt a legjobban, de szerintem félt, hogy Eto'o-t kiállíttatják.

Nincs nagy baj, de a fiúknak össze kell szedniük magukat és vissza kell térni az őszi játékhoz.

Az Espanolnak padig további sok sikert kívánok a kieséshez. :twisted:
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2009.02.22. 09:14:51

Jajj ez a tegnapi meccs. :? Ez egy óriási "pofon" volt most a Barcának, hogy kikaptunk a rangadón az Espanyol ellen. A Reál meg jön fel szépen és már nem csak gólt lőnek, de jól is játszanak.... De sebaj többet nem szabad hibázni és még ott a Real elleni mérkőzés, úgyhogy még semmi se dőlt el...
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.02.22. 09:14:40

pety27 írta:
Touré miért esett ki??? :shock:
Amugy meg épp ezért ilyen jó csapat a Barca,tudnak embereket pótolni ha kell,Iniesta tényleg érzékenyen érintette a csapatot de szerintem Abidalt csak pótoljuk valahogy.
Ha jól láttam, sajnos megkapta az 5. sárga lapját. Így az Atlético elleni meccset ki kell hagynia. Legalábbis az fcbarcelona.com statisztikája alapján. Ha tévedek, akkor a honlap miatt tévedek. :wink:
Kép
Avatar
pety27
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2007.12.23. 13:28:45
Tartózkodási hely: Jamaica

2009.02.22. 09:06:27

Léfe írta:Az hogy döcög a szekér előfordul egy hosszu sorozatban. De nemcsak rosszul, hanem bután is tették a dolgukat a fiuk. Nem kellett volna belemenni a durvaságoka, akkor meg lenne a 3 pont. Leálltunk mi is verekedni. Hihetetlen buta 4 golt kaptunk az elmult 2 meccsen. A BL-ben vigyázni kell, és a Reál is nagyon jön fel. Iniesta-Abidal-Ture kieset ez sok. Ráadásul azokat hozták le akik tudnak golt rugni.
Touré miért esett ki??? :shock:
Amugy meg épp ezért ilyen jó csapat a Barca,tudnak embereket pótolni ha kell,Iniesta tényleg érzékenyen érintette a csapatot de szerintem Abidalt csak pótoljuk valahogy.
Kép

Reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom....
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.02.22. 07:35:21

Az hogy döcög a szekér előfordul egy hosszu sorozatban. De nemcsak rosszul, hanem bután is tették a dolgukat a fiuk. Nem kellett volna belemenni a durvaságoka, akkor meg lenne a 3 pont. Leálltunk mi is verekedni. Hihetetlen buta 4 golt kaptunk az elmult 2 meccsen. A BL-ben vigyázni kell, és a Reál is nagyon jön fel. Iniesta-Abidal-Ture kieset ez sok. Ráadásul azokat hozták le akik tudnak golt rugni.
Fecó
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.22. 06:53:58

Hááááát nem túl örömteli a dolog :( Egyszer nem nézem lájvba a meccset,már is kikapunk :?: Na de elolvasva pár véleményt nem volt ilyen egyszerű a történet, megnézem ma és jövök egy lényegre törőbb véleménnyel.

Mindenesetre, most pár hétig legalább tartani kell ezt a difit,vagy jó esetben növelni, csökkennie egyszerűen nem szabadna rövid időn belül!!!

U.i.: azért legalább az én estém f.sza volt :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Barcamatthew
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.10.04. 09:17:28
Tartózkodási hely: Salgótarján/Budapest VI.

2009.02.22. 06:18:08

A tegnapi meccs inkább volt cirkusz mint futball :(
Az Espanyol azt játszotta amit kellett nekik, ilyen gusztustalan csapatot már régen láttam. Nagyon remélem h kiesnek, abban meg ne reménykedjünk h jövőhéten megverik a madridot.
VV-t a B csapatba sem tenném be annyira szánalmas, nemigaz h sosincs egy normális kapusunk. Titinek is el kellene gondolkoznia ezután a meccs után, 0 volt. Ha jövőhéten nem nyerünk madridban, akk nagyon nagy bajban leszünk
Lezárt