Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.02.21. 22:24:04

azért még mindig nagy top 10-es kapus igaz gyerekek? :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.02.21. 22:21:30

Ezekre a f_kázásokra csak annyit mondok, hogy ősz végén el meg akartuk venni helyette vagy Diego Alvest vagy Sergio Asenjot. És miért nem vettük meg?! MERT MIND A KETTŐ EGY CSOMÓT HIBÁZOTT AZ UTÓBBI MECCSEIN!
Ez van. A kapusok dolga meg végképp nem könnyű. Ha egy csatárnak nem megy akkor nem lő gólt, ha egy kp-s nak nem megy darabos a játék, DE HA A VÉDELEM SZ_R, AKKOR A KAPUS SZÍVJA MEG AZ EGÉSZET! Ez volt ma is.
Túl nagy nyomás volt Valdésen és mindig mindenki túl sokat vár el tőle.
Kép
Avatar
unicef41
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.11.18. 19:23:01
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.02.21. 22:21:03

Sajnálom Valdes-t,ezzel a bakival elég csúnyán megforditotta a meccset! De nincs olyan ember,aki nem hibázik.de azért zárojelbe megjegyezném: venni kéne egy jo kapust,itt most nem gondolok mindjá Cech-re vagy Buffonra,de azér mondjuk Ricardo,Diego Lopez netalántán Julio Cesar megfelelne - ezt csak gondolom én,egy feltevés volt.
Avatar
EstrellaDamm
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008.11.03. 11:13:55
Tartózkodási hely: Kecskemét

2009.02.21. 22:20:24

Jó ez az oldal!!!Ennyi tökéletes embert még sose láttam...
Forza Barca
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.02.21. 22:19:08

EstrellaDamm írta:Azért vicces hogy amíg semmi gond nem volt senki nem fikázott!!!!
Ő is csak ember!!!
Nincs olyan kapus aki hibátlan teljesítményt nyujtana!!!
Addig rendben ha nem tud úszni 8méter a levegőben és skorpióba sem szedi ki a bombákat, de egy gólpasszt adni úgyhogy bmit tesz abban a szituban csak jól sült volna el... nem kell becsukni a szemünket, de egy padozásra megérett :evil:
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2009.02.21. 22:18:25

a jó öreg régi valdes, nem is értettem mi van vele, hogy nem hibázik óriásiakat:D
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.21. 22:16:50

Rosszak az emlékeid. Pl a rövidtávú memóriádban kutakodj, mintha multkor egy Oliveira ziccert fogott volna, ami szintén pontot ért végül. De számos ilyen eset volt, és amúgy is stabil jó teljesítményt nyújt. Még Casillas is nyújtott rosszat idén, és ő is kapott már nagy hiba után gólt, vagy nagy lepkét. Na nem mintha hozzá akarnám mérni Victort.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.02.21. 22:16:25

bírom amikor általában a kapusoknál van a labda és látják hogy közeleg a csatár, nagyon sokszor laposan rúgják ki....nem akarom hibáztatni VV-t, mert sztem jó kapus, de úgy láttam rafa szabadon volt ennél a helyzetnél
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.02.21. 22:13:23

lionelmessi19 írta:Valdes nem a világ legjobb kapusa, de rengeteget köszönhetünk már idén neki, abszolút megérdemli azt a bizalmat amit élvez, és nem szeretném ha nagyon szídná bárki is.

Az az egy mozdulata ma elég gáz volt, kétségkívül.
Idén, emlékeim szerint fogott egy Drenthe ziccert... :roll:
Ahhoz az egy mozdulathoz ha nem nézzük a kijöveteleket beíveléseknél akkor valóban :evil: Ne haragudj de mikor látom h beívelnek, és jön Valdes nekem rossz előérzetem van... Ma 2x biztos megmentették a védők mikor letarol 8embert labdához köze nincs... Eddig én is türelmes voltam vele, nagyon rossz kapus, nincs mit szépíteni
Avatar
EstrellaDamm
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2008.11.03. 11:13:55
Tartózkodási hely: Kecskemét

2009.02.21. 22:13:11

Azért vicces hogy amíg semmi gond nem volt senki nem fikázott!!!!
Ő is csak ember!!!
Nincs olyan kapus aki hibátlan teljesítményt nyujtana!!!
Forza Barca
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.02.21. 22:12:41

Messa írta: Számtalan jobbnál jobb, tehetséges, megszerezhető kapus van a világon..
Sorolhatod...
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.21. 22:12:18

Nem kell rögtön elküldeni kukutyinba zabot hegyezni...

Volt ő már BL döntőn klasszis kapus,ahol sok mindent neki köszönhettük, volt már bakikirály, volt már kiegyensúlyozott, volt már ingadozó teljesítménye is...

Egy a lényeg: Még mindig fiatal és fejlődhet még a jövőben annyit, hogy ezeket levetkőzze :!:

Ennyiből Cassilast már rég kirúgták volna a Realból, mert amit a Classico előtt müvelt 4 meccsen, az katasztrófa volt...

Szóval, türelem :roll:
.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.02.21. 22:10:50

Ebben a szezonban, de főleg az elmúlt pár fordulóban hihetetlen gyenge teljesítményt nyújt. Ahogy Tamás is írta, a csapat egyik, -ha nem a- leggyengébb játékosa.
Oké, hogy saját nevelés, és én ezt becsülöm a klubban, de csak ezért nem kéne, hogy Ő védjen. Nem értem miért ennyire kirobbanthatatlan a pozíciója.
Számtalan jobbnál jobb, tehetséges, megszerezhető kapus van a világon...

Respect Tamás!
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 482
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2009.02.21. 22:08:23

Varga Tamás írta:Nos, az elmúlt meccsek alapján, és a ma bemutatott nagyjelenetét követően mondhatjuk, hogy a leggyengébb láncszem - egyike. És akkor még követelőzik? Mire föl? Ilyen nulla teljesítményre?
Kijönni nem tud, bizonytalan, bravúrra ritkán képes. Ma is, amit a 2. gólnál művelt, gyalázatos, és nem magyarázható semmivel. Egy kapus, ha hazagurítják a labdát, és van ideje: nézzen körül. De ha nem biztos magában, akkor bikázza ki a mezőnybe, vagy a félpálya magasságában az oldalvonalon.
Ennyit gondolok a mai és a közelmúltbeli teljesítményéről.

Felőlem, mehet, Isten hírével.
Aham, csak ennyi és kész? Hát nem tom a 2. bekapott gólja után még sok védés volt, ami csak rajta mul h nem katunk gólt.
Stelios
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009.01.15. 00:08:48

2009.02.21. 22:06:15

Az elkövetkezendő 4-5 meccsen Pintot vagy Jorquerát szeretném a kapuba látni. Jobb lesz Victornak is, ha az elkövetkezendő hónapba kicsit átgondolja a dolgokat.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.21. 22:05:42

Ugyanmár ugyanmár... mindenkit elő lehetne venni folyamatosan. Pláne most, hogy vesztettünk soksok pontot.

Valdes nem a világ legjobb kapusa, de rengeteget köszönhetünk már idén neki, abszolút megérdemli azt a bizalmat amit élvez, és nem szeretném ha nagyon szídná bárki is.

Az az egy mozdulata ma elég gáz volt, kétségkívül.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.02.21. 22:05:31

Varga Tamás írta:Nos, az elmúlt meccsek alapján, és a ma bemutatott nagyjelenetét követően mondhatjuk, hogy a leggyengébb láncszem - egyike. És akkor még követelőzik? Mire föl? Ilyen nulla teljesítményre?
Kijönni nem tud, bizonytalan, bravúrra ritkán képes. Ma is, amit a 2. gólnál művelt, gyalázatos, és nem magyarázható semmivel. Egy kapus, ha hazagurítják a labdát, és van ideje: nézzen körül. De ha nem biztos magában, akkor bikázza ki a mezőnybe, vagy a félpálya magasságában az oldalvonalon.
Ennyit gondolok a mai és a közelmúltbeli teljesítményéről.

Felőlem, mehet, Isten hírével.
Ezúttal jogosan vetted elő Valdest. Az a gól tényleg semmivel nem magyarázható. Viszont a többi, amit állítasz egyáltalán nem igaz, a közelmúltbeli teljesítményében én semmi kivetnivalót nem látok, volt egy-két bravúr, és még kijönni is tud.

Egyébként én már sokkal korábbra vártam tőle egy ilyen bakit. Amióta Piqué meccsenként legalább 10x adja haza feleslegesen a labdát, mindig felmegy bennem a pumpa, hogy miért kell kihívni a sorsot magunk ellen, most be is jött...
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.02.21. 22:03:28

Förtelmes! Nekem ezentúl senki ne védje! Nem is mondanék semmit róla, KAPUST KELL KERESNÜNK!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.02.21. 21:46:11

Nos, az elmúlt meccsek alapján, és a ma bemutatott nagyjelenetét követően mondhatjuk, hogy a leggyengébb láncszem - egyike. És akkor még követelőzik? Mire föl? Ilyen nulla teljesítményre?
Kijönni nem tud, bizonytalan, bravúrra ritkán képes. Ma is, amit a 2. gólnál művelt, gyalázatos, és nem magyarázható semmivel. Egy kapus, ha hazagurítják a labdát, és van ideje: nézzen körül. De ha nem biztos magában, akkor bikázza ki a mezőnybe, vagy a félpálya magasságában az oldalvonalon.
Ennyit gondolok a mai és a közelmúltbeli teljesítményéről.

Felőlem, mehet, Isten hírével.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.02.15. 15:19:50

Titinho írta:De íme, hogy én kit szeretnék Valdes helyett a Barca kapujába:
-Diego Lopez (Villarreal) - őt állítólag figyeli a Barca.
-José Manuel Reina (Liverpool)
-Julio César (Inter)
-Andres Palop (Sevilla)
-vagy az új tehetséget: Asenjo (Valladoid) - őt is állítólag figyeljük.
Diego Lopez - nem rossz, de semmi extra Valdezhez képet. Pont olyan rosszul jön ki a beadásokra, mint VV, speciel pont rajta ment el a Villarreal - Barca, amikor Keita megelőzte.

Reina - benne sem látok többet, mint Valdesben, tavaly vagy tavalyelőtt viszont feltűnt, hogy elég csúnya gólokat kapott a rövidbe. Mostanában nem nézek Pool meccseket, de én még mindig nem tenném annyival Valdes elé, hogy lecseréljem rá.

César - ez már fogósabb, talán jobb (magabiztosabb) Valdesnél, őt meg a megszerezhetősége miatt zárnám ki. Az Inter nem hiszem, hogy elengedné.

Palop - szintén vannak jó meccsei, de hogy nem érné meg miatta elküldeni VV-t, az tuti.

Asenjo - Vele bajban vagyok, mert mindenfelől azt hallom, hogy rohadt nagy tehetség, az új Casillas, etc. Tehát ilyen előszél hallatán nem bánnám, ha mondjuk pár év múlva egy "casillas" (mint fogalom [hmm...ez most így erősen dezsavű]) állna a kapuban. Azonban azt is látni kell, hogy sokkal könnyebb kitűnni, ha egy meccsen 20 kapura tartó lövés van, amiből kiszed 19-t, mintha 1, azt meg pont benyeli. A végeredmény mindenkettőnél 1 kapott gól, csak máshogy állnak hozzá az emberek. Max. úgy érné meg, hogy egy ideig mindenképpen kölcsönben védene tovább a Valladolidban, aztán pedig nem lenne konkrét első számú kapusunk. A nagyobb versenyhelyzet jót tenni mindenkinek.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.15. 15:17:56

És azért elég hálátlan sors a kapusé a BARCELONA-ban.90 perc a meccs,ebből effektíven cirka 65 perc az,amikor játékban is van a labda.Ebből 60-65 %-ban mi járatjuk,tehát nagyjából az ellenfélnél van meccsenként úgy 25 percet.Mivel letámadjuk őket,nehezen hozzák azért ki,így meccsenként max 3-4 lehetőséget tudnak ellenünk kidolgozni.Ebből durván kettőt kell(ene) védenie a hálóőrnek.És ez egy egész szezonon keresztül...
Ha nem fogja ki,akkor monnnyonle,ha megfogja,akkor meg "ez a dolga",meg "jó a védelem". :?
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.15. 15:03:57

Szerencse hogy nem a szurkolók döntenek igazolási kérdésekben!
Döntetlent játszunk, és utána Valdes igazolhat a Zte-be vagy mit tudom én.
Valdes szerintem nem fog távozni.
Oszlopos tagja a csapatnak, hallgatnak rá a csapattársak.
És amíg arról beszélünk, hogy megkapja e év végén a Zamora díjat, elhappolva Casillas elől.
Addig nincsen komoly baj vele!

El kell ismerni, rengeteg kapus van aki nála jobb!
De ő akkor is a Barca kapusa lesz, hosszú hosszú ideig!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.15. 14:58:22

Valdes fantasztikusan él együtt a játékkal, meggyőződésem továbbra is hogy 1-1 ellen a világ legjobb kapusa.
Vannak hiányosságai, ahogy a legtöbb kapusnak, de szerintem egyetlen említett kapusnál sincs garancia rá, hogy jobbat látnánk tőlük.

Emellett pedig Valdes a csapat oszlopos tagja soksok éve, az öltöző egyik hangulatfelelőse, a csapat mókamestere, és ő is bármit megtenne a Barcáért, akár Puyol, Xavi és még sorolhatnám. Emellett pedig még rendkívül szimpatikus is.

Bár nem vagyok kibékülve maximálisan a teljesítményével, én nem gondolkodnék kapusváltáson, semmiképpen. Szerencsére a vezetőség sem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.02.15. 14:55:37

MichaaBee írta:Az okoskodóktól kérdezem, hogy kit igazolnának Valdés helyett, aki ennél sokkal jobb teljesítményt nyújtana? Buffon, Casillas, Cech, v. d. Sar? Igen, mindegyik jobb Valdésnél, csakhogy egyik sem eladó és mint láttuk, 70 millió euró sem elég egy arab milliárdostól, hogy elmenjenek. A többi kapus szintjét meg lazán hozza Valdés. Ne legyünk már ennyire telhetetlenek!
Én nem ilyen nevekben gondolkoznék, mert ők tényleg kizárt, hogy eljöjjenek a klubjuktól. Bár Cech esetében ez már lassan nem igaz... :wink:

De íme, hogy én kit szeretnék Valdes helyett a Barca kapujába:
-Diego Lopez (Villarreal) - őt állítólag figyeli a Barca.
-José Manuel Reina (Liverpool)
-Julio César (Inter)
-Andres Palop (Sevilla)
-vagy az új tehetséget: Asenjo (Valladoid) - őt is állítólag figyeljük.

Szóval "csak" 5 kapus van akit el lehetne hozni. És nem hiszem, hogy Valdes LAZÁN hozza az ő szintjüket, mert ez nem igaz.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.02.15. 14:49:36

Amikor én látnám h egy labda elég gyorsan mozog és 3-4 méterre van tőlem, én nem igazán ugranék utána.De lehet h Valdes képes helyből ugrani 4 métert. :roll:
Ugyanmár emberek!Nincs az az idióta kapus, aki egy láthatóan veszett labda után ugrik.Higggyétek el, akkkor ugrik, ha lát rá esélyt h kivédje, de sztem ennyi év után már képes felmérni h mi elérhető és mi nem. :roll:
A Fifa egy szégyen
Lezárt