Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.02.17. 20:02:29

Eto'o pillanatnyilag a világ legjobb és legjobb formában levő középcsatára. 130/101 gól a Barcában a bajnokikon. Idén 22/23 tehát 1-el többet lőtt mint ahányszor játszott... Ilyet én már nagyon rég még nem is hallottam senkiről, aki elit bajnokságban játszik. Gondolkozzunk már emberek!!! A világ legjobb középcsatárának jár a legmagasabb fizetés! Aki ilyen teljesítményt nyújt, az megérdemli! Hogy a nagycsapatoknak nem lőtt annyit? :D Ugyan már! 5-ből négyszer az már kevés? LOL:D Lehet szeretni vagy nem szeretni, de egyvalamit nem: elismerni. Nincs még 1 ilyen góllövő a világon! GO SAMU!!!!!!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.02.17. 19:40:33

Nem hinném, hogy Eto'o gólérzékenységéről vitát kellene nyitni. A számok magukért beszélnek.

Amúgy mind gazdasági, mind üzleti, mind pedig szakmai szempontból baromságnak tartanám, hogy keresünk valaki újat, aki kérdéses, amikor van egy számunkra tökéletesen megfelelő ember, ráadásul csak meg kell tartani, nem pedig megszerezni. És a két helyzet nagyon különbözik, szóval nem tudom miért tolnánk ki magunkkal.

Tavaly nyárhoz képest 1 különbség van: nyáron rajtunk múlt, de ezt a kártyát már eljátszottuk és most már csak Eto'o-n múlik. Ezért is gondolom, hogy egy kis keringő után alá fogja írni a szerződést, megkapja a 10 milkát, a kecske is bekajál, a káposzta is megmarad.

Ez a körtánc most a foci elengedhetetlen one man show-ja.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.17. 19:30:39

Azért annyiban meg kell védenem Etoot, h sokak szerint a ilyen kiszolgálással msá csatárok is ennyi gólt lőnének. Azért ez messze nem igy van. Mikor sérült volt Etoo se Saviola, se Guddy, se Henry, senki nem lőtte meg helyette a gólokat, pedig ugyanolyan jó kiszolgálásuk volt. Persze mondhatjuk, h akkor nem ment ugy a játék...DE azért ebben szerepe volt az éppen aktuális középcsatárnak is. Nehéz ugy kiszolgálni a közeppályásnak, ha csatár csak töketlenkedik, nem megjátszható, esetleg lassú, nem éri el a labdákat stb. Meg azért Etoo tavaly visszatért egy komoly sérülésből, és egy tavasz alatt lőtt 16 gólt.
Szóval akárki nem lő még itt sem annyi gólt, egy klasszis csatár lehet, h lőne, DE CSAK LEHET :!:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.02.17. 19:28:20

Tudom, hogy a statisztika nem minden. Azonban úgy gondolom, hogy egy csatár esetében az elsődleges fokmérő a lőtt gólok száma.
Ebben az összevetésben lássuk Sau - Villa produkcióját:

Samuel Eto'o:
- Real Mallorca - 133 bajnoki / 54 gól
- FC Barcelona - 130 bajnoki / 101 gól
- Összesen - 263 bajnoki / 155 gól.
Ez 0,59 gól/meccs átlagot jelent.

David Villa:
- Sporting Gijón - 115 bajnoki / 51 gól
- Real Zaragoza - 73 bajnoki / 32 gól
- Valencia CF - 101 bajnoki / 58 gól
- Összesen - 289 bajnoki / 141 gól.
Ez 0,49 gól/meccs átlagot jelent.

Samu a kapu előtt magabiztosabb, jobban érzi a kaput, és eredményesebb.
Elismerem Villa zsenialitását és játékát, de nem érzem benne azt a talentumot, amit a kameruniban látok. Ráadásul Samu nálunk már bizonyított, a csapat játékába szinte tökéletesen beleillik. Amikor kellett hozta magát, mindig lehetett rá számítani.
Úgy gondolom tehát, hogy járt utat járatlanért elhagyni hiba lenne.
Többet kér 3 millióval - tegyük fel -, na bumm. Nem hinném, hogy egy Barcelonát ez a földhöz vágna, vagy anyagi romlásba taszítaná. Becsüljük meg a 'zsoldosunkat', hisz megszolgálta a bizalmunkat.
A stílusa egyedi, de ilyennek szeretjük, ilyennek ismerjük: ami a szívén, az a száján. Nálam ez egy nagyon pozitív tulajdonság, ritka az ilyen futballista.
A nagy csapatok kérdéséhez: az 5 rangadón négy gólt lőtt, nem olyan rossz. Szerintem.
Kép
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.02.17. 18:49:47

Hát Mess-el teljesen egyettértek! Amúgy tényleg tavaly is hány gólt lőtt a nagycsapatoknak csak kicsiknek lőtt gólt! És Villáról annyit, hogy egy szenzációs játékos! Nagyon tud a csávó és szerintem ha menne Eto'o ő tökéletes lenne mert ilyen Messi, Henry-tól amiket kap Eto'o meg Ini stb. Ezeket Villa simán bevágja sőt még többet is lőne és egyénileg is jobb! Villáról ennyit! Zlatan nem kell ide! Vagy maradjon ETo'o vagy Villa
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.02.17. 18:33:40

Én simán megadnám azt a 10 milliót. Biztosan megtérülne, főleg ha címeket is elérünk :) Csak ne legyenek ellentétek emiatt a csapatban, hogy ő ennyit keres. De remélem ilyen szinten ez nem lehet gond.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.02.17. 18:31:11

Az lehet a baj ezzel a témával, hogy sztem még egyikünk sem halott egy valós forgatókönyvet, hogy egyáltalán hogyan is zajlik egy ilyen tárgyalás!?
Valaki(illetéktelen) bedobta ezt a 10 milliót és mi szépen el rágódunk rajta, pedig lehet hogy az igazsághoz semmi köze.
És még egy: előre bocsátom szeretem nézni a srácot ahogy focizik, feltéve ha csinálja! Jó néhány alkalommal alig van mit nézni! Tudom az eredmények... ne felejtsétek el, azon a poszton van ahol igenis ez elvárható tőle, különösen ha megnézzük kitől kapja a labdákat ( és hányat nem lő be) Hogy még egy kissé lehűtsem a (szerintem) túl dicsérőket azt is meg kell nézni hogy milyen meccsen születtek a góljai és megszülettek e mindég amikor kellet volna?!
Ezt közbeszúrva én azért drukkolok hogy maradjon és hogy Guardiola ne 30 percekre engedje játszani mert akkor a leg kevésbé hatékony.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.02.17. 18:22:48

remélem puszta rosszindulatból beszélt ilyeneket Vicente ügynöke. Az nagyon csúnya lenne ha nem látnánk pénzt belőle és lelépne 2010nyarán. Egyébként kezd elegem lenni abból hogy mindig van valami balhé, és általában abban etoo vastagon benne van. nem mintha ez számitana
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.17. 17:16:21

Mihu írta:...
Minden ponttal maximálisan egyet értek,grat hozzá! =D>

Most azon vitatkoztok,h megér e egy 10est a (jelenleg) 7 millás kameruni csatár,aki élete talán legjobb formáját futja? :roll:
Annyira azért nem hiszem,h aggódnunk kellene amiatt a plusz 3 méter miatt.Pölö az UNICEF project is asszem 2 milliónkban van benne és "semmi hasznát" nem látjuk,cs puszta jótékonyság.Akkor azért cs lesz a malacperselyben még 3 guriga Samunak :wink: A mai futballban ilyen árak vannak,srácok.Abramovicsok és amerikai/arab csilliárdosok folyatják a kottát a vérkeringésbe,az egekbe szöktetve a tarifákat.Aki manapság egy egyeneset belerúg havonta a bőrbe,15 milla.Ha kettőt is,akkor évi 15 milla :twisted:
Nem hiszem,h az esetleges pótlására szánt playákkal olyan sokat spórolnánk.Torres mennyiért jönne/jöhetne ide?Villa?IBRA??
Mezeladásból bejön,az igaz.De valszeg tényleg nem hárman hordanak Eto'o feliratú trikót,amit tegyük fel,frissít is szezononként az ember gyereke.Szal hoz ez is a konyhára talán gazdagon...Főleg most,h igazán megy a szekér a fiunknak!
Én a magam részéről (más pénzéből persze könnyebb 8) ) megadnám neki a 10 milkát,ha ezzel itt tudom tartani.Ezek után,pedig (joggal) bízva a további parádés éveiben,hátradőlnék és csak húzkodnám a strigulákat :arrow: Gól báj Eto'o:egy vonyás ...hopp,még egy ... :lol:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.02.17. 17:14:27

én csak azért sokallom az összeget, mert én minden profi játékos fizetését sokallom, és mindet megfelezném. Ezek már nem normális összegek. Én tudom, hogy ők nem nyugdíjas korhatárig "dolgoznak" de az ő fizujuknak már csak a kamatából is meg lehet élni, mert gondolom nem készpénzben kapják.
De amúgy Eto'oval kapcsolatban, remélem marad, mert kell ide, gólszerzésre született, és ha a klub nem sajnálja a pénzt, akkor én se természetesen. Jobbat nála nem nem lehetne venni jelenleg, kár hogy ezt ő is tudja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca0417 2009.02.17. 17:16:53-kor.
Kép
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.02.17. 16:47:09

Én azon a véleményen voltam, vagyok, hogy sok a 10-es, de van miből adni szerencsére.
Lehet, hogy csak kóstolgatja a klubbot a nyár miatt, de ez nem lenne fer még tőle sem. Az ideális az lenne, hogy, ha nem tudunk sokat kérni tőle, akkor írjon alá 1-2 évre, de sztem ez se egy ilyen kaliberü ember kedvére való.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.17. 16:42:24

Sztem a Barca megadja a 10 milliót Etoonak, nem ezen fog múlni a kameruni maradása, hanem csak Etoon. Furcsa lenne, ha egy esetleges sikeres szezon után menne el, de ki tudja, mi van a fejében. Lehet tüske maradt benne a tavaly nyári "rapszódia", vagy csak simán uj kihivásokat akar. Ha nem, akkor sztem maradni fog.
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.02.17. 16:34:04

ha egyáltalán pótolni kéne Eto'ot, akkor reélem az Bojan lesz. Rajta kívül csak Torresnek örülnék. Jó az Villa gyerek, de sok lenne. De tudjátok mit: maradjon Eto'o még egy pár évig és majd ha elmegy Gai Assulin, Bojan Krkic és Leo Messi csatársorral állunk majd ki :D
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.02.17. 16:26:35

Engem nemérdekelnek az anyagiak. Nem én kezelem a Barca pénztárcáját. Csak egy szurkoló vagyok nem gazdasági elnök. De szerintem ha Cáceresre volt 17 milliónk 4 belső védő mellé, akkor Eto'o megkaphatná az évenkénti 1-2 millióval többet mint most.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.02.17. 16:25:33

don gamper írta: Bojan-t nem látod elég jónak és fiatalnak?
Nem mondtam,h nem tartom elég jónak...
Természetesen most még nem de pont azért kellene a 2-3év,h megnézzük Bojan mire viszi,h képes lesz e átvenni a szerepét.Akkor az szuper lenne mert meg lenne oldva házon belül.De most nem jelenteném ki,h Bojan jó Eto'o pótlására vagy nem jó...
Az alap, hogy hasonló kondíciókkal kapnának a fent említett nevek, de a vételárukat a mez eladásokkal be lehet szinte pillanatok alatt hozni!
Az előbb ugye csak a kiadási oldalt néztem.És tudtam,h valaki megjegyzi ezt :) és ezzel nem tudok vitatkozni.De Eto'o mez is fogy szerintem dögivel szóval...

Egyébként szerencsére nem az a csapat vagyunk akinek spórolnia kéne bár 50millió az nem kevés pénz.Viszont nem is csak ezt az egy érvet hoztam fel a maradása mellett.

Én hosszú távon gondolkodom és nekem mind Villa mind Ibra "öreg" is. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2009.02.17. 16:23:49

Bányász írta:Ja és még egy gondolat,h miért is lenne nagyon fontos hosszabbítani vele sztem.

Tegyük fel,h megkapja az említett 10milliós szerződést 5évre(ami ugye sztem sok).
De ha ezt nézzük akkor Eto'o mondjuk 50 millió eurójába van a klubnak.A sokak által említett helyettesek mint mondjuk Ibra vagy Villa valószínűleg hasonló fizetésen lennének és még kb ugyan ennyi lenne a vételáruk is.

A lényeg,h nem csak szakmailag hanem anyagilag is sokkal jobban megérné Eto'ot megtartani mint valakit hozni a helyére,ráadásul úgy,h az a valaki mindössze egy évvel fiatalabb mint a mi Eto'onk.

Szóval számomra egyértelmű,h hosszabbítanék vele és az elkövetkező 2-3 évet arra szentelném,h megtaláljam a megfelelő fiatal helyettesét...
Helyettem megfogalmaztad :wink: Addig meg beér Bojan
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.02.17. 16:15:55

Bányász írta:Tegyük fel,h megkapja az említett 10milliós szerződést 5évre(ami ugye sztem sok).
De ha ezt nézzük akkor Eto'o mondjuk 50 millió eurójába van a klubnak.A sokak által említett helyettesek mint mondjuk Ibra vagy Villa valószínűleg hasonló fizetésen lennének és még kb ugyan ennyi lenne a vételáruk is.
Én Eto'ot továbbra is minimum még 2-3 évig a csapatban szeretném látni, de az amit leírtál nem feltétlenül helytálló, mármint a spórolás szempontjából!
Az alap, hogy hasonló kondíciókkal kapnának a fent említett nevek, de a vételárukat a mez eladásokkal be lehet szinte pillanatok alatt hozni!

A jövő bizonytalan s épp ezért szép! :wink:
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.02.17. 16:12:54

Bojan-t nem látod elég jónak és fiatalnak?
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.02.17. 16:08:57

Ja és még egy gondolat,h miért is lenne nagyon fontos hosszabbítani vele sztem.

Tegyük fel,h megkapja az említett 10milliós szerződést 5évre(ami ugye sztem sok).
De ha ezt nézzük akkor Eto'o mondjuk 50 millió eurójába van a klubnak.A sokak által említett helyettesek mint mondjuk Ibra vagy Villa valószínűleg hasonló fizetésen lennének és még kb ugyan ennyi lenne a vételáruk is.

A lényeg,h nem csak szakmailag hanem anyagilag is sokkal jobban megérné Eto'ot megtartani mint valakit hozni a helyére,ráadásul úgy,h az a valaki mindössze egy évvel fiatalabb mint a mi Eto'onk.

Szóval számomra egyértelmű,h hosszabbítanék vele és az elkövetkező 2-3 évet arra szentelném,h megtaláljam a megfelelő fiatal helyettesét...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2009.02.17. 15:58:37

Eto'o nak megfejni :?: a klubot?
Szerinted mekkora haszna van a klubnak a játékosbol ha az kitud neki
fizetni év 6-7 milliot?Ugyan már! ez egy jol működő "cég" ahol csak arra
fordítanak nagy pénzt ami nagy pénzt is hoz!
De Eto'o ban egyébként nem érzem a lehúzást.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.17. 15:57:13

Mihu írta:2. Etooka...klasszis csatár, gólérzékeny csatár, mindent megtesz a csapatért. És Nálad ezzel ki is fújtak a jó jelzők. Mert milyen jelzőket kellene még felsorolni? A világ legaktívabb természetvédője vagy mi? A klasszis csatárba nekem belefoglaltatik az az átlagon felüli tehetség, ami nagyon kevés játékosban van meg. Gólérzékenységbe beletartozik az, hogy olyan amikor nem volt sérült, akkor mindig 20 gól felett termelt. Ugye 25 és 26. Csak a Barcás korszakát nézve. Kell ennél több? Ki tud még ilyen számokat produkálni? Mindent megtesz a csapatért. Magyarul a hozzáállása tökéletes. Mégegyszer kérdem, milyen jó jelző kell még ezen kívül? Talán a legjobb kanadai statisztikával rendelkező befejező csatár címét nem birtokolja....de könyörgöm...BEFEJEZŐ csatár. Nem az a dolga hogy kiszolgálja a társait. A társak dolga kiszolgálni Őt.
Dehogyis,ennél több számomra nem kell,csupán azt akartam ezzel kifejezni, hogy nem kéne annyira elájulni tőle,mert vannak nála komplettebb játékosok is!

De félreértés ne essék, imádom a kameruni játékát és azt,ahogy kűzd és 1000-rel drukkolok, hogy maradjon, csak ne szálljon el vele a ló,mert az fellengő és pökhendi és követelőző stílust nem szeretem... :roll:
.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.02.17. 15:54:34

Üdv!

Véleményem szerint Eto-t itt kell tartani(kivéve ha menni akar),és qrv@ fölösleges arról beszélni.hogy megéri e ezt a pénzt vagy nem.
Én azt látom,hogy meg,és azt is,hogy nincs jelenleg senki,aki hasonló mértékben termelne.
Aztán meg Ibra,meg Villa ügyében azért az hozzá tartozik,hogy az ő csapataikban nincsen annyi bombaformában lévő világklasszis(jelenleg amúgy sehol),és nem másik 5 közül kell kimagaslani.
És Samu itt megcsinálja ezt!
Tehát amennyivel könnyebb neki a kiszolgálók miatt,annyival nehezebb is azért,mert parádézik Messi,Henry,Xavi,Iniesta...
Ha az Inter gólt lő,jó eséllyel vagy Ibra lövi,vagy ő csinálja a szitut stb!
Valenciánál Villa u.a És én személy szerint azt sem értem miért van Villa már most agyon sztárolva???????
ha tartja a formáját,akkor még kb 1-1.5 év,mire elérheti azt a szintet,amit Samu most képvisel!
Mert róla már tudjuk,hogy tud tartósan 20 gól körüli átlagot(évek óta,és azért inkább felette mint alatta),és igen,van amikor ezt fél szezon alatt:-)
Én most nem adnám oda egyetlen csatárért sem!

Ja!
És ha 10 millát akar,akkor kapjon annyit!
Ő az aki ennyi gólt rugott idén eddig,Ő az aki azt a mi Barcánk-ban teszi,a mi örömünkre,a csapat dicsőségére,és Ő az aki kell mint csatár,nem bármelyik másik lutri!

Ez az én véleményem!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.02.17. 15:52:28

1. Akárhányszor eszembe jut Eto'o, mindig egy olyan kép villan be, hogy van egy lecsorgó labda, amire ráindul, de valami olyan sebességgel, hogy elképesztő. A kezdősebessége szerintem magasan a legjobb napjaink befejező csatárai közül. Vannak gyors ékek, de olyan kezdősebességgel szerintem egyik sem rendelkezik mint Eto'o.

2. Etooka...klasszis csatár, gólérzékeny csatár, mindent megtesz a csapatért. És Nálad ezzel ki is fújtak a jó jelzők. Mert milyen jelzőket kellene még felsorolni? A világ legaktívabb természetvédője vagy mi? A klasszis csatárba nekem belefoglaltatik az az átlagon felüli tehetség, ami nagyon kevés játékosban van meg. Gólérzékenységbe beletartozik az, hogy olyan amikor nem volt sérült, akkor mindig 20 gól felett termelt. Ugye 25 és 26. Csak a Barcás korszakát nézve. Kell ennél több? Ki tud még ilyen számokat produkálni? Mindent megtesz a csapatért. Magyarul a hozzáállása tökéletes. Mégegyszer kérdem, milyen jó jelző kell még ezen kívül? Talán a legjobb kanadai statisztikával rendelkező befejező csatár címét nem birtokolja....de könyörgöm...BEFEJEZŐ csatár. Nem az a dolga hogy kiszolgálja a társait. A társak dolga kiszolgálni Őt.

3. Ibra jobb mint Eto'o? Hát én ezt erősen kétségbe vonnám. Eto'o-t én csak Ronaldo-hoz tudom hasonlítani. Mármint a nagyobb nevű Ronaldo-ra gondolok. Más kérdés hogy a brazil szerintem a világ valaha volt legjobb 3 középcsatára közt van. Csak az agyoncsépelt frázist tudom mondani: egy csatárt a góljai minősítenek. Nem pedig az hogy hány gólpasszt adott, vagy hogy milyen cseleket tud megcsinálni. Rúgja be a góljait, és kész. Ennyi a dolga, semmi más.

4. Követelőzik? Mutassátok már meg nekem azt a nyilatkozatát, amiben kijelentette hogy neki több fizetés kell? A másik dolog meg, hogy ha azt látja, hogy posztján a világ egyik legjobbja már évek óta, idén ugye egyértelműen a legjobb. És ennek ellenére nem egy középcsatár sokkal többet keres nála. Ha jól tudom akkor példának okáért Ibrának 12 milliós fizetése van.

5. A vezetőség tavalyi akciója után valamennyire érthető, főleg hogy tudjuk hogy mennyire dacos személyisége van. Más kérdés hogy egy játékos nem szórakozhat a klubjával. Akkor sem hogy ha ezt előzőleg megtették vele. Amit szabad Dömötörnek, nem szabad a kisökörnek.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.02.17. 15:49:28

recrea írta: Fordítva pedig, etonak nem kéne megfejni a klubot és kamuzni a távozásával kapcsolatban. Legyünk már egyenesek mindkét oldalon!!
Eto'o nem kamuzik semmit...pont az a téma,h nem mond egy szót se csak,h már döntött...semmi inkorrektet nem tesz.

Ha hosszabbít a vezetőség vele akkor remélem ésszel teszi.Engem egy kicsit megijeszt az az 5 évre 10 milliós szerződés amit itt az oldalon olvastam.Sok az az 5 év.Valami 3+2 éves kombót ajánlanék neki ha már mindenképp 5 évre akarják idekötni.Azért már 28 éves.Nem öreg ez tény de már nem is fiatal.Nagyon sok minden történhet 5 év alatt...kétlem,h ezen a szintem tud maradni végig....szóval nagy csapdát állíthat ezzel magának a vezetőség szvsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2009.02.17. 15:53:57-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.02.17. 15:34:11

Varatrix írta:Nem lehet, hogy egy üzleti húzás volt Eto'o részéről, hogy a távozás gyanújával, magasabb fizetést eszközöljön ki?
Ha visszaolvasol egy kicsit megkapod azt a választ, hogy DE!! :D

Oké, a foci is "csak" pénz meg üzlet (itthon sajna csak pénz), de létezik klubhűség is meg szolidarítás is. Amennyit tett eto a barcáért, nem rajta kéne spórolni, főként elnézve a teljesítményét. Fordítva pedig, etonak nem kéne megfejni a klubot és kamuzni a távozásával kapcsolatban. Legyünk már egyenesek mindkét oldalon!!
Mondjuk nagyban is úgy mennek az alkudozások, mint a piacon. Mondanak két összeget gondolom, aztán vhol találkoznak ezek. Utána pacsi, aláírás.
Lezárt