Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.14. 22:20:52

Na ez a mai meccs elég rémálomszerű volt.Szerkezetileg sem működött igazán jól a csapat és egyénileg is elég halovány produkciókat láthattunk.
Hátul igen meg voltunk zavarodva,és nem is ritkán sajnos :oops:
A középpályától az bántotta leginkább a szememet,h egy labdával nem tudtunk szinte saját playát megtalálni a kiugratásokkal,beívelésekkel.Bár ez nem cs a KP-ra volt jellemző,hanem mindenkire. :? Ha cs a tizedét pontosan tesszük be ill fel,akkor máris másh alakulhatott volna a derbi.Persze a VOLNA itt sem játszik :wink:
A támadókról annyit,h labda nélkül ők sem tudnak mit kezdeni.Ha nem találja el a labda az embert,nehéz befejezni.Mindazonáltal naon enerváltak voltunk fent IS.
A válogatott meccsek rátették a bélyegüket a playákra.

Küzdeniakarásból/tudásból ismét letettük a névjegyet,továbbra is erősítve bennem a hitet,amit a csapat iránt érzek.A mostani BARCELONA-nál nem tudnék olyan pillanatot mondani,amikor kilátástalan lenne egy meccs.Legalábbis számomra.Lehet ezt túlzott optimizmusnak nevezni,v akárminek,de én így gondolom.(Mondjuk 0:2nél a 80. percben már nem a győzelemben gondolkodom,de egy xet még elérhetőnek tartanék BÁRKI ELLEN,egyenlő létszám mellett... 8) )

Mindenképpen a 3 pont megszerzését tartottam szem előtt,de a meccset elnézve,nem olyan nagy problem ez az egy sem.Továbbra is tartjuk a veretlenséget,ez a lényeg.
Naon gyenge nap volt ez számunkra,de ilyenek is hozzátartoznak egy bajnoksághoz.Remélem minél kevesebbre lesz példa a szezon során most már.

Pep rotációját azért nem annyira kritizálnám,mert egész idényben ezt csinálja és az esetek döntő többségében működött.Ha nem játszat bizonyos playákat,jön a fanyalgás,ha játszanak,akkor meg azért...22es csapdája.
Ha vkinek ez bántja a szemét,akkor véleményem szerint nem cs akkor kéne ezt erősen hangoztatni,amikor láthatóan nem megy a szekér,hanem akkor is,amikor jó a csapat.Hisz' akkor is rotáció van,nem? :idea:

Nah még a végére annyit,h bízzunk benne,h végre megfázik a reál is holnap (ippegpont ideje lenne már... :twisted: ) és ez esetben még jól is kijöhetünk ebből az Xből.

UFF,beszéltem :lol: 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2009.02.14. 22:20:48

Badi írta:..Caseres személyes kedvencem, de be kell látni, hogy tragédia. Hleb mehetne a b csapatba. Iniesta, Xavi, mintha nem is ők lettek volna. Etoo isten
Kép Já,já
fiatal barátom,neked lenni Cáceres kompexus amiből sikeresen kigyógyulsz!
Vityázni,mert most Eto'oval akarod kompenzálni! Majd beszélek az én Szepi barátommal hogy nem eladni Samut nyáron. Te pedig felkeresni engem 21.-én és együtt drukkolni a Barca B csapatnak,já?! :lol:
És hozni magaddal azt a mihaszna Ördögöt is!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tim 2009.02.14. 22:21:32-kor.
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.02.14. 22:19:02

jani-szig írta:Az 1. félidőben kellett volna játszatni a standart játékosokat és az eredménytől függően változtatni a kezdő csapaton. Nekem úgy tűnik, hogy az utóbbi időben sokszor kell futni az eredmény után. :oops:
Forca Barca ! :wink:
Lehet, hogy ugy nyertünk volna. De szerintem Pep sem gondolta volna, hogy egy ilyen Betis fog kilépni a pályára, egyébként pedig nem volt olyan gyenge a kezdö 11. Plusz a héten válogatott meccsek voltak, megérdemelnek a fiuk egy kis pihenöt.

Egyébként nem tragédia ami most történt, ha a Madrid nyer holnap (ami Robben nélkül elég nehéz lesz) akkor is maximum 10 pontra lesznek tölünk, ami még mindig elég sok. :wink:
Plusz jövö héten a Madrid - Betis, ha folytatják a jövö héten, amit most elkezdtek, akkor a Real felkötheti a gatyáját. :twisted:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.14. 22:16:32

A Betis meg nagyon játszott,na! :)
Hát,küzdeni azt tudnak,de semmi egyebet nem mutattak fel,két gól közvetett szituból...

Nem értem azokat,akik szidják Cacerest?!Kevés hibával játszott és remekül semlegesítette a ma csak szenvedő R.Oliveirat...Ellenben Pique amíg nem tört előre,semmilyen pozitívuma nem volt a katalánnak...

Nagyon nem aggaszt, hogy most két ponttal beljebb lehetnek,mert hosszú még a szezon,viszont ezt a 10-12 pontos differenciát tartani kéne a "4-es rangadóig", mert a rangadókon nem csak a forma dönt, oda kell kumma nagy szerencse is...
.
The10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.06.03. 09:40:30
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.14. 22:14:36

Újra bebizonyosodott, hogy a rotációnak könnyen lehet a következménye néhány váratlanul elhullajtott pont. Pique és Cáceres nagyon tehetségesek, de mindketten tapasztalatlanok, még egyszer nem játszatnám egyszerre őket. Hleb továbbra is idegenül mozog a csapatban, Dani Alves és Xavi pedig fáradtnak tűntek, nem lennék meglepve, ha legközelebb ők kapnának pihenőt. Sajnos Henry és Messi a padról beszállva nem tudtak lendíteni a csapaton, még jó, hogy Samu végig a pályán lehetett. :D
Pánikolni felesleges, javítani kötelező!!! :D
Avatar
jani-szig
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009.01.02. 13:18:06
Tartózkodási hely: Gyöngyös

2009.02.14. 22:13:43

A múlt héten tettem közzé a véleményemet a rotációs rendszerről. sajnos a mai mérkőzés is azt igazolja, hogy a Barca sem mentes az alól, hogy nem teljes a 2. vonal. Azt hiszem, Pep elkövette azt a hibát, hogy fordított sorrendben alkalmazta a cseresort. Az 1. félidőben kellett volna játszatni a standart játékosokat és az eredménytől függően változtatni a kezdő csapaton. Nekem úgy tűnik, hogy az utóbbi időben sokszor kell futni az eredmény után. :oops:
Forca Barca ! :wink:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.02.14. 22:13:36

Ne érts félre nem azt mondom hogy semmire sem jó hanem hogy hiiába játszik bárhol is bármelyik poszton hiába tömik labdával egyszerűen képtelen nehéz helyzetben betalálni!Örülök a góljainak de amikor ő lő kettőt a többiek meg még négyet és gálázik a csapat az azért nem olyan mint egy ilyen meccs ahol az egy pontért is vért kell izzadni!És nem emlékszek olyan meccsre hogy Henry ilyen helyzetben lőtt volna két gólt mint most Eto'o!Emberileg semmi bajom vele!Csak a posztján már nem az a klasszis aki egykor volt!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.14. 22:12:39

Én azt mondom, ez simán belefér.
Néhány konzekvenciát le lehet vonni egyéni teljesítmények, felállások kapcsán, és csak két pontot vesztettünk a 12 pontos előnyből, legrosszabb esetben. Még 13ra is nőhet holnap. :)

A fiúknak nagyrészt gratulálok, mert végighajtották. 1-2 kivétellel.

Fő oknak az összeszokottság hiányát tekintem a védelemben.
Amit még érdemes megjegyeznem, hogy amíg nem volt a kettős csere, több esélyt éreztem a fordításra, mint utána. Kár érte..

A Betis meg nagyot játszott, na! :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2009.02.14. 22:06:25

Azt azért nem mondanám h Henry nem jó sehol sem!
Amikor 2 rúgott akkor is ezt mondtad?
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.02.14. 22:05:29

Hát, hát, hát...
Valamivel frissebb lesz Titi meg Leo hogy nem gyűrődtek 90 percen keresztül, de hát sajna ez az össz pozitívum ha annak lehet venni...

Asszem mint ősidők óta Piquét preferáló most igazságot nyertem. Veszélyeztetett, nem vágja ki sután a közepes labdát szögletre amiből jön a gól, hiába nincs kis virító fehér Nike csukája meg szép egyenes haja de hogy játék terén soha annyit nem rak le szupersztár Martin mint a mi KATALÁN fiunk az fix.

Valdes! 1 pont az ő érdeme is. Oliviera helyzeténél szépet védett, magabiztos volt, gólokról nem tehetett. A védelem tökéletes lett volna ha van Puyi és/vagy Marquez, bár Piqué is lassan-lassan felnő(het) az ő szintjükre.

Ini, Sergi, Xavi a legkreatívabbak a középpályán, Keitának legyen annyi felmentése hogy most épült fel, ő még nálam bizonyíthat.

Hlebre jobban haragszom, illetve nem is, érzést sem vált ki belőlem. Ő mint futballista, nem üti meg a Barca szintjét. Egyébként szimpi mint ember, csak focizna máshol.

Cáceres, köszi, viszlát.

Jah még vmi: értékeljük ezt az 1 pontot, mert mint CSAPAT nagyon ott voltunk, egy ilyen helyen ahol nagyon meg szoktunk szenvedni. Hiába nem makkolhat itt mindenki mint a madrid. :idea:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.02.14. 22:03:02

Ebből a szezonból már azért jófelén túl vagyunk és annyit le lehet szűrni,hogy nyáron balr szélső védőt,legalább egy minőségi középső védőt és egy olyasmi stílusú szélsőt mint Silva igazolni kell!Ma Messi sem hota a formát de nem lehet miatta bántani fáradság kicsi punnyadság a válogatott után belefér!Henry-t sem bántanám de azért be kell látni hogy nem a legjobb sehol sem!
Kép
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2009.02.14. 22:02:26

szerencsére ez most belefért. meglátjátok, majd most nem fog nyerni a madrid se. gyengék voltunk, főleg a védelem. Caseres személyes kedvencem, de be kell látni, hogy tragédia. Hleb mehetne a b csapatba. Iniesta, Xavi, mintha nem is ők lettek volna. Etoo isten
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.14. 21:59:45

Nem történt semmi rossz.

erősebb kezdőt is ki lehetett volna küzdeni,de 2-0 után teljesen irányítottunk, még Messi nélkül is. viszont a beadások nagyon nem feküdtek senki részéről a mai meccsen, de teljesen megérdemelt volt a meccs egészét tekintve az x. Betis jól játszott, majd ráült, mi meg eléggé mentünk előre,h megérdemeljük a döntetlent. kis szerencsével, több koncentrációval győzelem is lehetett volna. de nem panaszkodom a meccset látva. voltak gyenge produkciók,de így is szép számú helyzet volt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Aprieto

2009.02.14. 21:59:36

Büszke vagyok a Betisre, punk tum :)

A mérkőzés egészét tekintve jogos a pontosztozkodás. Ha azt nézzük, hogy a második félidőben a Barca mennyivel jobb volt, tán megérdemelték volna a győzelmet... ha meg azt nézem, hogy a tizi amit befújt a bíró nem volt az... akkor megint kikötök ott: igazságos az iksz :)
Jó meccs volt az fix.
Tisztán látszott, hogy Piqué sem egy extra játékos ha nincs mellette Puyol. Alves is gyak. nulla Messi nélkül. De neki nem is a támadás elsősorban a feladata.
Busquets rossz napot fogott ki, Xavival együtt. Hleb szóra sem érdemes.
Iniesta és Eto'o hozta ezt a meccset ikszre.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.02.14. 21:59:33

Többen Henryban keresik a hibást...hülyeség!Messi ma mit csinált? Vagy a többiek?Egyszerűen ma kevesek voltunk...de ebből majd erőtmerítünk!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.02.14. 21:58:59

kovinho írta:Ezt biza' meglehetett volna nyerni. Csak volt egy Ricardo. Nagy pénzben fogadnék, hogy a Madrid ellen nem lesz ilyen káprázatos formában.
Sőt, én most megmondom, hogy lesz egy potyája. :) Nem lenne rossz kapus, de fejben nem bírja a sorozatterhelést.

Nincs tragédia, nincs eltaktikázás, ezt is felhasználjuk arra, hogy tovább fejlődjünk. Még időben jött, és csak kis pofon volt.
MESSIás(z)
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2007.10.09. 17:54:30

2009.02.14. 21:56:14

tanulságos meccs volt,az edző és a játékosok számára is...
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2009.02.14. 21:55:55

Ezt biza' meglehetett volna nyerni. Csak volt egy Ricardo. Nagy pénzben fogadnék, hogy a Madrid ellen nem lesz ilyen káprázatos formában.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.14. 20:48:03

Iniesta azért nem rossz, pörög. csapat is felébredt 2-0 után,és nyomunk, csak a pontatlanság nagyon rosszkor jön a támadások befejezésénél, bepassznál,stb, Messivel azért változhat ez még bőven.

benne van a fordítás,de az x még jobban.

Eto'o bemákolta, hú de rossz tizi volt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3812
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.02.14. 19:24:00

Lampiao írta:Az Olimpiakosz jelentkezett be érte... Vagy a Panathinaikos... De a Barca rögtön lerázta magáról..:D Ezt mondta a speaker... Megjegyzem ettől nem is féltem. (mármint, hogyesetleg eladjuk)
Pana volt, igazad van, már beugrott.
De ez mennyire volt komoly? Valaki tud itt részleteket?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
tiborpapp
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2007.02.11. 17:59:22

2009.02.14. 19:18:26

Ezt a kezdő tizenegyet!
Én magamrészéről örülök Hlebnek, és hogy újra a támadosorban látjuk majd Iniestát. Kérdés Messi mennyire fog hiányozni! Ha nem lesz gól az első félidőben akkor jön Messi és Henry. Bár én már Bojannak is adnék egy félidőt, ugysincs a héten kupa meccs.
Hajrá Barca! My tipp: 1-3
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.02.14. 19:17:49

Messa írta: Szerk.:
Nemtudom, jó helyre írom-e.
Valamelyik meccsen mondta a szpíker, hogy visszautasították valamelyik klub ajánlatát Cáceresért.
Tudom, hogy nem sok az info, kb. ennyire emlékszek.
Más is emlékszik rá? Ennek mennyi a valóságalapja, hogy egyáltalán tett-e az a klub tényleges ajánlatot? Mert én nem nagyon emlékszek ilyenre, persze lehet, hogy közöltétek az oldalon...

Az Olimpiakosz jelentkezett be érte... Vagy a Panathinaikos... De a Barca rögtön lerázta magáról..:D Ezt mondta a speaker... Megjegyzem ettől nem is féltem. (mármint, hogyesetleg eladjuk)
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.14. 19:14:18

Pep mester megint borította,ami borítható :)

Caceres és Hleb kezdésének örülök, csakúgy, mint Keitáénak,bár neki eléggé hullámzó volt a teljesítménye eddig,remélem, ma a jobbik arcát mutatja!

Egyértelmű Pep azon törekvése, hogy a középpályás védekezést erősítse a Keita-Busquets páros által. Hleb-Ini-Eto'o...Hmm.Érdekes lesz, annyi biztos, hogy a kameruni most kapni fog pár olyan labdát majd, amit csak kihagyni lehet majd :lol:

Na,bármelyik csapattal meg tudnánk verni ezt a Betist, ma ezzel fogjuk :wink:

Hajrá Barca :!:
.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3812
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.02.14. 19:12:37

Mindkét érzésem bejött, Cáce kezdő, Henry pihen.
Viszont nincs Messi, csak padon.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
ge3yra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2007.07.26. 13:09:53
Tartózkodási hely: mélykút
Kapcsolat:

2009.02.14. 19:11:32

Hivatalos Kezdő(fcbarcelona.com)

Valdés-Alves,Cáceres,Piqué,Abidal-Sergio B.,Xavi,Keita-Iniesta,Eto'o,Hleb.

Padon:

Pinto,Márquez,Gudi,Touré,Henry,Bojan,Messi

Hajrá Srácok !
Lezárt