Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.13. 19:30:14

"A www.futebolfinance.com értesülései szerint" hát én ezt azért nem venném túl komolyan...
Eto'o-nak maradnia kell szerintem most gyakorlatilag A biztosat cserélhetnénk egy zsákbamacskával aki vagy jól fog itt játszani vagy nem.
Szerintem hosszabbítani kéne vele és ha már a fizetésénél tartunk ...miből gondoljátok ,hogy egy Torresnek,Villának vagy akárki másnak nem kéne ennyit vagy hasonló összeget felajánlani fizetésnek???
Amit eddig a klubjáért tett azért mindeképpen megérdemel egy hosszabbítást ha úgy tetszik magasabb fizetéssel,mert megérdemli.
Nem kell ide méregdrága igazolás hisz itt van Eto'o és mögötte pedig már 'ott toporog' Krkic.

Más:ezt a balhátvéd dolgot (konkrétan) Lahm-mal remélem nem veszik komolyan...
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2009.02.13. 19:23:12

Én is örülnék,ha maradna,de szerintem nem fog,főleg,ha vmi jó ajánlatot kap a szezon végén ami nem kizárt ilyen teljesítmény után.Én is azt mondom,h Villa v Torres megállná a helyét a posztján.Ibráhimocsöcsnek nem örülnék.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.02.13. 19:19:48

matyi02 írta:1-et mondok Eto'o hosszabítson 1évet 2010-nyarán elpasszoljuk

Ott lesz középen Bojan :wink:

Nem kell itt egyből nagy neveken gondolkozni :wink:

:twisted:
ez hülyeség.
Bojan mindig csere legyen, hogy sokan örülhessenek egy sztárigazolásnak :D :D :D

végre valaki komolyan számol Bojanal, gratula az okos hsz-hez, télleg :D
madmax87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.11. 15:21:11

2009.02.13. 19:04:01

matyi02 írta:1-et mondok Eto'o hosszabítson 1évet 2010-nyarán elpasszoljuk

Ott lesz középen Bojan :wink:

Nem kell itt egyből nagy neveken gondolkozni :wink:

:twisted:
Végre egy okos nyilatkozat..TÁMOGATOM!!!
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2009.02.13. 18:58:34

1-et mondok Eto'o hosszabítson 1évet 2010-nyarán elpasszoljuk

Ott lesz középen Bojan :wink:

Nem kell itt egyből nagy neveken gondolkozni :wink:

:twisted:
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.13. 18:51:29

Stelios írta: Eto'ot pedig NEM lehet pótolni. Csatár és vsatár közt is van különbség. Egy lassú Villával, vagy egy fanyüvő Ibrával nem tartanánk itt.
1.Villa
Nagyszerű csatár,ott forgat meg akárkit,ahol akar. Tudná pótolni.
2.Ibra
Nehéz eset. Játéka 5*,de személyisége 1. De Eto'o sem mindig volt ennyire szerény és visszafogott,mint most. Ibranak egy kis gatyábarázás kell és ugyanugy meg tudna "térni",mint Eto'o.
3.Torres
Liverpoolban futott szezonja után nem említek semmit.

Nem azt mondom hogy menjen el Eto'o,mert valóban a világ egyik legjobb csatára. De ha akkor fizut kér(nemtudom mennyi),ami valóban sok lenne ,akkor meg kell gondolni mert pótolható akár Villa-val,akár Torres-el.
Örülnék ha maradna év végén,de nem minden áron.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.02.13. 18:37:18

:D üdv!
Egyébként én mint Milanos sem tartom sokra Pipo-t mint focistát mert foci tudása az enyémmel vetekszik (de jó is lenne) de azt el kell ismerni, hogy valamit azért tud. Ha 30 cm-ről is de bármelyikönk a helyében lenne aki fikázza.
Egyébként meg Maldini Pipo-hoz képest tényleg jól cselez :D
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Stelios
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2009.01.15. 00:08:48

2009.02.13. 18:37:12

Mindenki bújjon el aki itt szidja Eto'ot, és nem elégedett vele TELJES mértékben. Az a dolog, hogy 21 bajnokin 21 gólt lőtt már magáért beszél, ahogy az is, hogy elvileg ő vezeti az aranycipő versenyt is.
Az sem lehet valami régi Barça-szurkoló, aki szerint Samu nem technikás. Néha-néha nagyobb cseleket nyom le mint Messi, és van, hogy robbanékonyabb, mint mondjuk CR.

Nem sajnálom tőle a horribilis fizetést. Sose volt 1 hónapnál több ideig rossz formában. Deco, R10, Giuly elment. Ő maradt. Messi után neki köszönhetjük a legtöbbet.

Eto'ot pedig NEM lehet pótolni. Csatár és vsatár közt is van különbség. Egy lassú Villával, vagy egy fanyüvő Ibrával nem tartanánk itt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Stelios 2009.02.13. 18:41:13-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.13. 18:33:41

Hát egy csatárnak az a fontos,hogy gólt lőjön. Inzaghi hatalmas focista volt és az is. Leshatárra született,ahogy mondják :) Remélem holnap játszik és bevág 1et az Internek :D:D

De Eto'o-val sincs semmi gond helyzetileg. A fizu már más kérdés...
Azért ő abban a kategóriában van,hogy király,hogy ittvan,de lehet pótolni. Nem egy Messi,Xavi,Iniesta,Alves,Toure,Puyol. De ez adódhat a posztjából is,de ez lényegtelen most. Ha sok pénzt akar,nem vagyok benne biztos,hogy marad.
FORCA BARCA!
madmax87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2007.01.11. 15:21:11

2009.02.13. 18:30:31

LG írta: Azért sztem Pipo Inzaghinak megvolt az 50 százalékos mutatója, nem igen láttam én azt az embert ziccert hibázni.
Már nem ezért vagy azért de pipot nem igazán tartom focistának, sőt talán a világon a legjobban gyülölöm, ha összeadnánk hogy milyen távolságokbol szerezte a góljait akkor talán összességében kijönne az összes góljából egy jó félpálya mert ugye azok a 20 centik igen csak kevesek.
Ja igen és még egy apróság, nála talán máldini is jobban cselez!

Üdv a milánosoknak ;)
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.02.13. 18:26:45

LG írta:
chi omega írta:21 meccsen 21 gól ne legyen már rossz helyzetkihasználás..
MINDEN csatár kihagy egy rakás helyzetet, olyan nincs, aki mindent belövi. nem tudom elképzelni, hogy 50%-os helyzetkihasználási mutatónál többel rendelkezzen valaki hosszabb ideig.
eto'o-nál inkább az van, hogy amikor kihagyja, akkor NAGYON CSÚNYÁN hagyja ki, nem egyszerűen a kapus kezébe adja, hanem totál mellélövi, meg ilyenek. cserébe viszont gyönyörű az összes befejezése.

viszont mezőnyben nagyon rossz mostanában - bár a legutóbbi meccset pont nem láttam -, remélem visszaszerzi az őszi formát.
Azért sztem Pipo Inzaghinak megvolt az 50 százalékos mutatója, nem igen láttam én azt az embert ziccert hibázni.
jó, de pippo AZ ISTEN: DDDDDDDD
komolyra fordítva a szót, én már láttam hibázni. meg nézd meg a statisztikáit, nem igazán ér eto'o nyomába (a játszott meccs/lőtt gól statra gondolok persze), úgyhogy nem hiszem, hogy ne hibázna ziccert. mondjuk ritkábban kerül helyzetbe, oké.

összességében én nem érzem eto'o helyzetkihasználását rosszabbnak az elitcsatárok átlagánál. ha odakerül hozzá a labda a 16oson belül, és tiszta helyzet, szinte biztos vagyok benne, hogy gól lesz.
gondoljatok bele, minél látványosabb, és emlékezetesebb, hogy egy csatár ziccert hibáz, az annál inkább azt bizonyítja, hogy amúgy rendszeresen belövi.

a kevesebb helyzete jobban bánt mostanában a gyenge játéka mellett. a góllövési képességére viszont eddig sosem lehetett panasz.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.02.13. 17:59:25

Barcaman14 írta:Nem tudom miért is jöhet egyáltalán szoba a rossz helyzetkihasználás 21 lőtt golnál!Inkább örüljünk hogy egy született golvágot a csapatunkban tudhatunk
Mert olyan jó a csapat,h koholni kell vmi hibát állandóan,h legyen min csámcsogni... :roll:
Ilyen pölö,h Leo önző,Busi túlfényezett,Henry naon gyenge,Pique sosem lesz nagy zsugás,stb...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.13. 17:42:19

chi omega írta:21 meccsen 21 gól ne legyen már rossz helyzetkihasználás..
MINDEN csatár kihagy egy rakás helyzetet, olyan nincs, aki mindent belövi. nem tudom elképzelni, hogy 50%-os helyzetkihasználási mutatónál többel rendelkezzen valaki hosszabb ideig.
eto'o-nál inkább az van, hogy amikor kihagyja, akkor NAGYON CSÚNYÁN hagyja ki, nem egyszerűen a kapus kezébe adja, hanem totál mellélövi, meg ilyenek. cserébe viszont gyönyörű az összes befejezése.

viszont mezőnyben nagyon rossz mostanában - bár a legutóbbi meccset pont nem láttam -, remélem visszaszerzi az őszi formát.
Azért sztem Pipo Inzaghinak megvolt az 50 százalékos mutatója, nem igen láttam én azt az embert ziccert hibázni.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.02.13. 17:38:39

Nem tudom miért is jöhet egyáltalán szoba a rossz helyzetkihasználás 21 lőtt golnál!Inkább örüljünk hogy egy született golvágot a csapatunkban tudhatunk
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.02.13. 17:31:42

21 meccsen 21 gól ne legyen már rossz helyzetkihasználás..
MINDEN csatár kihagy egy rakás helyzetet, olyan nincs, aki mindent belövi. nem tudom elképzelni, hogy 50%-os helyzetkihasználási mutatónál többel rendelkezzen valaki hosszabb ideig.
eto'o-nál inkább az van, hogy amikor kihagyja, akkor NAGYON CSÚNYÁN hagyja ki, nem egyszerűen a kapus kezébe adja, hanem totál mellélövi, meg ilyenek. cserébe viszont gyönyörű az összes befejezése.

viszont mezőnyben nagyon rossz mostanában - bár a legutóbbi meccset pont nem láttam -, remélem visszaszerzi az őszi formát.
Master19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2008.01.25. 16:17:16
Tartózkodási hely: Kaposvár

2009.02.13. 17:23:05

http://www.nemzetisport.hu/spanyolfoci/ ... 21533.html

Ha nem is annyit mint amennyit Messi keress,de megérdemli!Mondjuk sztem nekünk tök mind1 addig amíg nem perkálunk!

Ui.:Nem kell Villa,Benzema meg senki más sem!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.12. 19:20:03

ozsimiki írta:szntem sem használja ki összességében jó %al ki a helyzeteit Eto'o,az idei éven kívűl amikor nagyon ment a szekér 2-3 éve, akkor is volt róla szó,h mennyi helyzetet kihagy csak ő, és h kellene javulnia kicsit.

Eto'o-t nem cserélném el senkiért,de ha helyzetkihasználásról van szó, akkor egy rvn,Villa pl előtte jár. meg még sorolhatnék párat.
Régebben volt inkább jellemző Etoora a gyengébb helyzet kihasználás, de az idei szezonban sokat javult ebben, igaz, más dolgokban meg régebben volt jobb. A sok gólja ellenére én sztem vannak nála jobb csatárok is.
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.12. 18:36:45

Janooo írta:Eto'o egy nagyon jó csatár bár igaz h lehetne jobba hejzetkihasználása.
De a mozdulatgyorsaságát senki nem vitathatja és épp ennek köszönhető h ennyi bajnoki gólja van mert mire a védők felébrednek a labda már rég pihen.
Pl:a madrid ellen.A védők reagciója csak a kezük felemelésében merült ki.
Az a baj csak Samuell-el h öregszik mint mindenki más :? De még 2-3évig a meghatározó alakja lehet a csapatnak.
Addig is áttudja adni Bojannak a tudását:D;)
Janooo
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.12.23. 22:58:06

2009.02.12. 17:56:25

Eto'o egy nagyon jó csatár bár igaz h lehetne jobba hejzetkihasználása.
De a mozdulatgyorsaságát senki nem vitathatja és épp ennek köszönhető h ennyi bajnoki gólja van mert mire a védők felébrednek a labda már rég pihen.
Pl:a madrid ellen.A védők reagciója csak a kezük felemelésében merült ki.
Az a baj csak Samuell-el h öregszik mint mindenki más :? De még 2-3évig a meghatározó alakja lehet a csapatnak.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.12. 15:52:16

szntem sem használja ki összességében jó %al ki a helyzeteit Eto'o,az idei éven kívűl amikor nagyon ment a szekér 2-3 éve, akkor is volt róla szó,h mennyi helyzetet kihagy csak ő, és h kellene javulnia kicsit.

Eto'o-t nem cserélném el senkiért,de ha helyzetkihasználásról van szó, akkor egy rvn,Villa pl előtte jár. meg még sorolhatnék párat.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.02.12. 15:51:47

Eto'o épp, hogy a helyzetek kihasználásában jeleskedik szerintem.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.02.12. 15:49:56

noname írta:Hát sztem Etoonak egyáltalán nem a helyzetkihasznáélás az erőssége, ahogy amúgy az egész csapatnak.Szinte minden meccsen kihagyunk 2-3 nagy helyzetet és Etoo se hagy ki kevesebbet mint Messi vagy Henry.

Szerintem meg pont az erőssége. Még hogy ugyanannyit hagy ki, mint Henry, na ne viccelj már :D Persze lehet h én látom rosszul... :wink:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.02.12. 13:35:10

Hát sztem Etoonak egyáltalán nem a helyzetkihasznáélás az erőssége, ahogy amúgy az egész csapatnak.Szinte minden meccsen kihagyunk 2-3 nagy helyzetet és Etoo se hagy ki kevesebbet mint Messi vagy Henry.DE azzal egyetértek h nem a leggyorsabb, kombinatívabb, viszont elég kiegyensúlyozott.Vannak nála gyorsabbak, de azért elég gyors és bár nem a legkombinatívabb, arra elég h beleilleszkedjen a Barca taktikájába.Ráadásul az egyik legrutinosabb csatár a világon!Real, majd egy erős Mallorca, majd egy mégerősebb Barcelona, ráadásul számtalan BL-meccs. Nincs értelme lecserélni még legalább 2 évig, utána majd az idő eldönti h mennyit lassul, ha egyáltalán lassul.Egyelőre viszont jobbat nem fogunk találni, hiába keresgélünk.Torres,Villa kb ugyanolyan jók mint ő, épp emiatt nincs értelme változtatni!
A Fifa egy szégyen
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.02.12. 13:23:09

Eto'o lehet, h nem a legjobban cselező csatár, nem a leggyorsabb, nem a a legkombinatívabb, nem a legokosabb, viszont [auto_cenzúra] sok gólt lő!!! Szerintem, ami jobbá teszi minden csatárnál, h egyszerűen nem hagy ki helyzetet, mindent belő. Nincs előttem olyan kép, amikor a fejét fogja, h kihagyott egy ziccert. Pedig majdnem minden meccset láttam idén. Eto'o = Félelmetes helyzetkihasználás.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.12. 12:57:24

Kardi írta:
OvaMind írta:Én Torrest egy túlsztárolt játékosnak tartom, Eto'o-utódként nem rá gondolnék.

Tény, hogy lehetetlen helyzetekből is megoldja, kiválóan fedezi a labdát de a helyzetkihasználása elég gyenge, cselezőkészsége is maximum közepes szintet üt meg egy mindenkori Barca 9-eshez képest.

A Barca stílusba sokkal inkább beleillene Agüero vagy Villa az én meglátásomk szerint, persze csak ha nem hosszabbít Eto'o.
Szerintem Eto'o tuti hogy szerződés hosszabításnál fog maradni ha csak nem kínál neki is valami hatalmas fizetést, összeget a Manchester City! :wink:
na grt. mert Te úgy ismered a kamerunit,h elmenne a citybe csak a zséért :?: :D ez a srác győzni akar itt is,és ha ne Adj Isten elmenne máshova ott is, már neki nem az számít szntem,h vehessen még egyszer annyi kocsit,mint most van neki (most is megteheti simán),hanem,h nyerjen mégannyi trófeát ami eddig van...city...vicc
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lezárt
cron