Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2009.02.14. 21:59:56

Én Eddig mindig megvédtem Henryt kivéve 1-2 gyenge meccsén!Hát ez is az volt.elpattantak tőle a labdák megint az alapvonalba volt szerelmes és semmit nem csinált!Na,de nem szomorkodom nem lehet mindig nyerni ez a döntetlen belefér sztem 10 pont marad a forduló után az előnyünk:S
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.14. 21:57:21

Henry játékáról nem írok, mert .. hát számos oka van.

Csak annyit jegyeznék meg halkan, hogy az Iniesta vs Henry vitát a bal oldalt illetően megnyertnek tekintem. Más sem történt ma, mint amiről eddig beszéltem, végre mindketten játszottak aránylag sokat ugyanazon a poszton. Arról nem is beszélve, hogy Iniesta rendszerint kettő, Henry nagyjából átlag 0,5 emberrel kellett, hogy küzdjön, és ő frissen állt be, Iniesta pedig végig kaparta a védőkkel együtt a talajt.

Danko: Keita semmivel nem volt jobb, de ezt mondjuk hogy 99%ra meg is jósoltam vna előtte.
Bojan kb 5 percre állt be, max, jobbszélre.

Hleb szerintem ma simán jobb volt, bár a másik oldalt játszott azért.

Alves, Messi... semmivel sem jobbak. Csak ők azt az 5%ot fogták ki, amely alkalmakkor nem bizonyítják, hogy a világ legjobbjai a helyükön.

Sergio, és Hleb jobb volt, bár egyiküknek se volt nagy napja.
Csak a kedvedért írtam végig, amúgy semmi értelme ezeknek az összehasonlításoknak.

Hlebbel, Iniestával, esetleg Messivel van értelme széljáték után összevetni.

Ma a játékot nagyban befolyásolta a teljesen összeszokatlan és rutintalan védelem. Mindemellett, ahogy fogadni mertem vna rá, Henry - Iniesta posztcserével kilőttük a baloldalt, vissza is esett a támadójáték. Még jó hogy legalább középről jöttek a fiúk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.02.14. 22:03:42-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.02.14. 21:56:21

Igen srácok megint Henry volt a legrosszabb...Miatta lett döntetlen, Messi mivel volt jobb??? Vagy Keita, Hleb, Sergio, Alves, Bojan????-ők mivel voltak jobbak????
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.14. 21:53:00

Szerintem ha avédő leáll az alapvonalhoz tökéletes.
Mindig ugyanazt csinálja:
Leviszi odáig és belerug egyet..

Aki a mai nap után is Henry-zik akkor nézze meg mégegyszer a meccset :roll:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.14. 21:50:47

Hihetetlen hogy mennyiszer volt üresen amióta beállt,és h egyszer sem tudott vmi szépet kihozni belőle. szntem direkt hagyják őt ennyire üresen :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.14. 21:49:59

Kardomba dőlök, komolyan.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.02.14. 21:46:54

Henry megint egész meccsen azon volt h a kritikusait igazolja.Löni nem tud, beívelni nemtud. Legalább 10 helyzet rajta ment el! :x
A Fifa egy szégyen
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.14. 21:42:33

Nem érdekel ki mit fog mondani,hogy Henry mennyi gólt lőtt...
Ma Iniesta és Henry is játszhatott bőven szélen. Akinek van szeme és nézte a meccset ,az láthatta,hogy a francia semmit nem csinált ott. Iniesta meg csillogott ott is!
Iniesta:
3xv4-szer forgatta meg a védelmet szélen,de úgy,hogy azt sem tudták merre szaladjanak.
Számos jó passz
Egyszerűen ő egy zseni ott is.
Henry:
3hazaadás, 1 normális lővés 11méterről a kapuval szemben.
Pár beadás ballal,ami közel sem ment egyik emberünkhöz sem.

Engem nem érdekel,hogy hány gólt lő Henry,ha így játszik ott.Egyszerűen csak viszi az alapvonal fel éés ballal beadja,vagy befelé fordul és hazagurít.
Iniesta legalább megbonolndítja a védőket és hasznosan játszik ott is.
Ezzel nem azt akarom mondani,hogy Iniesta legyen szélső,hanem,hogy Nyáron venni kell egy szélsőt,mert Henry egy nagy 0-át nyújt ott.

Nekem ne mondja senki,hogy Henry lőtt 14 vagy akármennyi gólt,mikor mindegyiket KÖZÉPRŐL lőtte és köze nem volt a szélhez. Arra pedig ETo'o is képes,vagy Messi is.

Én becsülön Henry-t ,mint embert,de nem attól fogunk nyerni,hogy becsületes és hajt, hanem attól,hogy olyan a játékunk a szélen,mint Iniestaval.
Henry maradjon meg Eto'o cseréjének és fogadja el,hogy csatárnak is van jobb emberünk,illetve szélsőnek is. Mert ez így van.

88-91. percig 4 helyzet ment el RAJTA! :x :x :x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2009.02.14. 21:50:07-kor.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.02.12. 23:20:30

Mikaos írta:Összesen 25 meccs (21 kezdő, 4 csere).
14 gól és 6 gólpassz.
Gyakorlatilag majdnem minden meccsen lő egy gólt, vagy ad egy gólpasszt.

A csapatból Eto'o, Messi után a 3.ik legeredményesebb a gólokat tekintve.
A csapatból Xavi, Alves, Messi után a 4.ik legeredményesebb a gólpasszokat tekintve.
Kanadai táblázat szerint a 3.ik legjobb játékosunk:
1. Messi 32 pont
2. Eto'o: 22 pont
3. Henry: 20 pont

Riberyn kívül nem nagyon tudnék felsorolni ennél jobb mutatóval rendelkező balszélsőt (bár megmondom őszintén, nem néztem utána Riberynek, szóval még az is lehet, h Henry statisztikája jobb).

Persze erre lehet mondani, hogy a statisztika nem ér semmit, csak böngészni való micsoda. De erre csak azt tudom mondani, hogy végülis a bajnokság végeredménye is egy "ócska" statisztika :) Pontokra és gólokra mérik a focit, és ebben jó a mi Henrynk :)
sokkal jobb henry statisztikája.
ettől függetlenül balszélre alkalmasabbnak tartanám ribery-t, aki ronaldinho-súlycsoportú támadó szélső/középpályás. a statisztika amúgy is csalóka általában, függ a csapattól is.
mindenesetre silva vagy ribery csak henry távozása esetén kellene, aki még simán maradhatna egy évet, ha tudja tartani a szintet.

Ezért érdemes volt lekaparni a másik kettőt. Hányszor kell még.. ?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.12. 22:26:51

lionelmessi19 írta:Mondjuk a többiek balszélsőt játszanak végig, és nem középről lövik a góljaik 95%át, de lényegtelen.
Henry nem megy sehova, ilyen hasznos játékkal.
Balszélsőt pedig venni kell, ha már Iniestát nem hajlandó odapakolni a mester. Bár ez még változhat. És még Hleb is simán eljuthat arra a szintre.
Nincs balszélső a piacon.Akiket szóbahoztak... :)
Villa nem szélső, ő csatár. Torres is csatár. Silva meg a válogatottban és a Valenciaban is inkabb jobb oldalt játszik. Úgyhogy ez a Brazil srác lehet vmi megoldást,akit a kisshírben hoztak,fel.. Hleb jövőre remélem belejön a játékba,és szélre "bejátsza " magát.. :)
Avatar
Subic_10
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2007.12.16. 09:52:43
Tartózkodási hely: ott lakok,ahol jollakok
Kapcsolat:

2009.02.12. 22:23:16

A tegnap este igazi csapatkapitanykent jatszott...mondjuk kikaptak..mi ez varhato is volt...amikor a csatarsagot Messi :lol: :idea: es Aguero alkottak...Henry is nagyon jo jatekos sot hasznosan is jatszik az utobbi idoben...de Anelkaval nem alkotnak valami fenyes parost :x
BARCA...BARCAAA....BARCCCAAAAA>>>


MES QUE UN CLUB--==>TENLEG tobb mint egy KLUB...:X
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.11. 20:27:09

Mondjuk a többiek balszélsőt játszanak végig, és nem középről lövik a góljaik 95%át, de lényegtelen.
Henry nem megy sehova, ilyen hasznos játékkal.
Balszélsőt pedig venni kell, ha már Iniestát nem hajlandó odapakolni a mester. Bár ez még változhat. És még Hleb is simán eljuthat arra a szintre.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.02.11. 20:22:36

Összesen 25 meccs (21 kezdő, 4 csere).
14 gól és 6 gólpassz.
Gyakorlatilag majdnem minden meccsen lő egy gólt, vagy ad egy gólpasszt.

A csapatból Eto'o, Messi után a 3.ik legeredményesebb a gólokat tekintve.
A csapatból Xavi, Alves, Messi után a 4.ik legeredményesebb a gólpasszokat tekintve.
Kanadai táblázat szerint a 3.ik legjobb játékosunk:
1. Messi 32 pont
2. Eto'o: 22 pont
3. Henry: 20 pont

Riberyn kívül nem nagyon tudnék felsorolni ennél jobb mutatóval rendelkező balszélsőt (bár megmondom őszintén, nem néztem utána Riberynek, szóval még az is lehet, h Henry statisztikája jobb).

Persze erre lehet mondani, hogy a statisztika nem ér semmit, csak böngészni való micsoda. De erre csak azt tudom mondani, hogy végülis a bajnokság végeredménye is egy "ócska" statisztika :) Pontokra és gólokra mérik a focit, és ebben jó a mi Henrynk :)
Avatar
Lazinho
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.06.23. 17:57:40

2009.02.11. 14:16:30

Kardi írta:33 évesen öreg?? és akkor mivan Del Piero-val? Ő már igencsak öreg és csatár...és lövi a gólokat bőven! :)
És Maldini-t még meg sem említettük. Na akk ki az öreg? :D
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.02.11. 13:53:36

ozsimiki írta:Én Henry egész Barcás karrierjét tekintve, még mindig nem vagyok megelégedve teljesen. Ebben az évben igen,de összességében még negatívban áll nálam. viszont ha esetleg nyáron érkezik valaki a kezdőbe (remélem),akkor is remélem h marad,mert szerintem Henke magasságokba el tudna érni csereként.
Mit gondolsz ilyen idény után úgy fogja gondolni, hogy elég neki a cserepados szerepkör ? Biztosra veszem az elégedettlenségét és a távozását ebben az esetben. Aztán ne nekem legyen igazam... Persze függ ez attól is szerintem, hogy sikerül megnyerni idén a BL-t vagy sem...
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.11. 12:42:29

Én Henry egész Barcás karrierjét tekintve, még mindig nem vagyok megelégedve teljesen. Ebben az évben igen,de összességében még negatívban áll nálam. viszont ha esetleg nyáron érkezik valaki a kezdőbe (remélem),akkor is remélem h marad,mert szerintem Henke magasságokba el tudna érni csereként.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2009.02.11. 12:29:05

Sztem sem olyan villamleptu mar . de meg igy is gyorsabb ,mint az atlag. sot en nem vagyok benne biztos h ha Samu gyorsabb maximum azelso 3 5 meteren egy kicsivel , de ha Titinek an terulete meg mindig nagyon begyorsul.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.10. 23:37:54

Szó sincs itt öregségről.

Henry gyorsasága már megkopott azért, nem véletlen a bénázás a szélen, de baromi jó kis csatár lesz ő nekünk még jövőre, és talán azután is. Szerintem az állapotában ami visszaesés történhet, az megtörtént, 1-2 évet még bír ezen a szinten, vagy közel ezen. Ez pedig idén tökéletes kezdőbe, jövőre pedig padra mindenképp, aztán meglátjuk ki lesz a konkurencia még.

Lehet hogy jövőre már nem kalkulálnék vele állandó, vagy legalábbis stabilnak mondható kezdőként a nyári igazolásoknál, de majd meglátjuk.

Az pedig szerintem elég nagy badarság, hogy túl sok a mostani fizetése ahhoz, hogy sokat padozzon. A Barcelona egyrészt van ebben a helyzetben anyagilag, másrészt pedig eléggé meg kell becsülni azt a csatárt, aki képes ilyen szinten, vagy közel ilyenen teljesíteni, miközben sokszor padon is ül. Meglátjuk, hogy ilyen lesz-e.

Kevés olyan típusú játékos van ma szerintem piacon, aki egy 'Larson' (mint fogalom) szerepkört betölthetne nálunk, Henry mindenképp ilyen lehet, minden esély adott ehhez.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2009.02.10. 20:57:14

Sajnos még sokan az Arsenal-ban mutatott teljesítményt várják el tőle, illetve az ott mutatott játéka alapján ítélik meg a a BARCA-s teljesítményét.
Ez az Henry más, mint az Arsenal-os, más szerepköre van, más játékrendszerben, stílusban kell alkotnia.
Én meg vagyok vele elégedve.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.10. 20:56:56

33 évesen öreg?? és akkor mivan Del Piero-val? Ő már igencsak öreg és csatár...és lövi a gólokat bőven! :)
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.02.10. 20:46:16

Kardi írta:
LG írta:Ezt nem vitatom. Az Arsenalban ő volt a legnagyobb sztár, ráadásul még fiatalabb is volt. Az utolsó Arsenalos évében szinte végig sérült volt, aztán bevállalt egy váltást, amire megint ráment egy éve. De mostanra nagyon összeszedte magát, nem akkora klasszis már, mint 3 évvel ezelőtt, de még mindig nagyon jó, hasznos, gólerős játékos. Azt hiszem, egy 31 éves játékostól többet nem is kell elvárni. Kérdés, h meddig tudja, ezt a még mindig magas szintet tartani, mert nem mindenki olyan, mint Henke Larsson, h még 35 évesen is jó.
Általában az igazán nagy klasszisok sokáig huzzák...Xavival is szerződés hosszabítás, Sylvinho, Larsson...Szerintem Ő is elfogja húzni 33-34 éves koráig a barcában! :wink:
azért egy szélső támadó 33évesen már használhatatlan,egyszerűen mert a sebességével nem tud megverni senkit. ahhoz meg tul sokat keres (7 millio euro körül) hogy cserejátékos legyen. bár ha belemenne egy fizucsökkentésbe szerintem évekig jó kis csere középcsatár lenne.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.10. 13:34:50

LG írta:Ezt nem vitatom. Az Arsenalban ő volt a legnagyobb sztár, ráadásul még fiatalabb is volt. Az utolsó Arsenalos évében szinte végig sérült volt, aztán bevállalt egy váltást, amire megint ráment egy éve. De mostanra nagyon összeszedte magát, nem akkora klasszis már, mint 3 évvel ezelőtt, de még mindig nagyon jó, hasznos, gólerős játékos. Azt hiszem, egy 31 éves játékostól többet nem is kell elvárni. Kérdés, h meddig tudja, ezt a még mindig magas szintet tartani, mert nem mindenki olyan, mint Henke Larsson, h még 35 évesen is jó.
Általában az igazán nagy klasszisok sokáig huzzák...Xavival is szerződés hosszabítás, Sylvinho, Larsson...Szerintem Ő is elfogja húzni 33-34 éves koráig a barcában! :wink:
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.10. 13:32:14

Ezt nem vitatom. Az Arsenalban ő volt a legnagyobb sztár, ráadásul még fiatalabb is volt. Az utolsó Arsenalos évében szinte végig sérült volt, aztán bevállalt egy váltást, amire megint ráment egy éve. De mostanra nagyon összeszedte magát, nem akkora klasszis már, mint 3 évvel ezelőtt, de még mindig nagyon jó, hasznos, gólerős játékos. Azt hiszem, egy 31 éves játékostól többet nem is kell elvárni. Kérdés, h meddig tudja, ezt a még mindig magas szintet tartani, mert nem mindenki olyan, mint Henke Larsson, h még 35 évesen is jó.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.10. 13:23:18

LG írta:Megint adott egy gólpaszt. Nemértem, miért mondjátok, h nem találja a helyét. Nem klasszikus balszélsőt játszik, de nem is az. Sztem Pep megtalálta neki a helyét, és jól játszik, szórja a gólokat, gólpasszokat. Idei játéka oriási, pozitiv meglepetés számomra. Etooval nagyon érzik egymást, a Henry-Etoo-Messi trió meg vmi hihetetlen mennyiségű gólt termel. Iniestat meg nem kell félteni, középen is ugyanolyan klasszis, sőt, talán ott még jobb :!:
Én aztmondom hogy azért az Arsenalban nagyobbakat villant, talán jobban megmerte magát mutatni mert Ő volt a legjobb a csapatban...ittis iszonyatosan nagyszerű amiket csinál...de az Arsenal-os időszakával nemér fel! :? :wink:
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.10. 13:20:55

Megint adott egy gólpaszt. Nemértem, miért mondjátok, h nem találja a helyét. Nem klasszikus balszélsőt játszik, de nem is az. Sztem Pep megtalálta neki a helyét, és jól játszik, szórja a gólokat, gólpasszokat. Idei játéka oriási, pozitiv meglepetés számomra. Etooval nagyon érzik egymást, a Henry-Etoo-Messi trió meg vmi hihetetlen mennyiségű gólt termel. Iniestat meg nem kell félteni, középen is ugyanolyan klasszis, sőt, talán ott még jobb :!:
Lezárt