Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.01.25. 02:28:27

Mit akar jelenteni Henry gólöröme ?
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.01.25. 02:18:12

HAnonymus írta:Véleményem szerint Thierry Henry a Numancia elleni hazai bajnoki mérkőzésen kiba.szott nagy gólt ért el.
Hát nem tudom...elég érdekesen találta el sztem.Ha nem pattan meg akkor nem is gól szvsz.De,h minden volt csak nem kib*szott nagy gól az biztos(5el ha ment a labda..)... :)

Vitázni nem akarok mer a gól az gól és azt nem kell megmagyarázni.Meg alapjáraton elégedett vagyok Henryval is...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2009.01.25. 02:12:06

Véleményem szerint Thierry Henry a Numancia elleni hazai bajnoki mérkőzésen kiba.szott nagy gólt ért el.

lionelmessi szerintem néha túlzásba viszed.

Ami viszont engem (is) dühít az a gólöröme.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HAnonymus 2009.01.25. 02:21:25-kor.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.25. 02:00:12

Azt azért látni kell, hogy a balszélen korántsem akkora a támogatottság, mint jobb oldalon (Abidal - Alves).

És akkor most a tojás, vagy a tyúk volt előbb?- kérdéshez jutottunk.
Elhangzott, hogy azért nem játszunk bal szélen, mert Henry nem elég jó :)
Szerintem a taktikánk alapból Alves-Messi felé billenti a pályát, és mivel egy csapat általában féloldalasan tud nyomást kifejteni (vagy trükként használja, stb. mindegy), ezért sokkal inkább valószínűnek tartom ezt a megoldást.

Pep nem hülye, csodálatos eredményeket értünk el vele, és ha erősen megkérdőjelezem egy játékos jelenlétét a csapatban, akkor valamilyen szinten kritizálom az edzőt is, hiszen ő választja ki a játékosokat. (Márpedig az edzővel sorra nyerjük a meccseket :) )

Ez a vita talán sose fog befejeződni, mégsem értem az Iniesta-pártiakat sem, hogy képesek egy ilyen jó meccs után (amikor Iniesta irányító középpályás volt) a bal szélre követelni őt? Már csak a logika is ellentmond ennek, és a múlt is. Tisztán látszott, hogy milyen jól játszik Iniesta itt, a bal szélen árnyéka önmagának.

Cserébe a bal szélen ott van egy olyan játékos (Henry), aki -mint tudjuk- hivatalosan csak a kezdőrúgás pillanatában áll bal szélen. Neki nem hiszem, hogy feladata közé tartozik a temérdek helyzet kialakítása (főleg úgy, hogy nincs/ alig van segítsége -ez sem véletlen-!!!!, legalább ezt vegyük észre), az ő feladata a góllövés (amire pl. Iniesta nem képes), és ezt tökéletesen oldja meg, hiszen Eto'oval felváltva vannak középen és bal szélen. (Ennyi erővel Eto'o topicjánál is lehetne állandóan reklamálni, főleg az utóbbi meccsek miatt, amikor alig lőtt gólt...de itt úgy látszik személyes problémák lehetnek a háttérben Henry kapcsán :) )
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.01.25. 01:55:26

Ne mondjuk már arra a gólra, hogy máker...teknikailag nagyon nehezen kivitelezhető volt..jó ütemben is kellett elrúgnia...ketten tépték magukat, hogy elrúgják a zsugát de gyorsabb volt náluk...pontosan lőtt... közel sem nevezném mákernek...nem értem miről beszélsz...(lionelmessi19)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.01.25. 00:58:04

lionelmessi19 írta:Én meg megnéznék most a köv. meccsen egy Iniesta-Eto'o-Messit, hogy legyen végre friss összehasonlítási alapunk.. már megörültem amikor Busquets jött a helyére, de kb. 2 perc lett csak ebben a formációban. :lol:

Node ha ma nagyon nem is lassított, mert aránylag jól visszapasszolt többnyire, vagy elmozgott befelé, nem igazán alakított ki helyzetet (talán egy beadása volt, amibe belekapott a kapus, és Messi eltöketlenkedte utána.. ), gólja hát inkább most a máker kategória.

Nem vágtam hanyatt magam ma se. :)
Ennyire elfogult embert én még csak a Ronaldinho 2006-2007-es szezonban mutatott 21 gólja és rémgyenge produkciója alatt láttam. Igaz akkor ilyen emberből volt vagy 20-30 a fórumon.

Ezt most nem azért mondom, mert ma jól játszott, mert nem így van. Mai teljesítményét a gyenge jelzővel lehet illetni.

Gólja a máker kategória: Ha Iniesta vagy Busquets rúgta volna akkor azt mondanád hogy bravúros mozdulat, mert estében tudta elhelyezni a hosszúba, két védővel a nyakán.

Te sosem fogod hanyatt vágni magad, amíg Henry az Fc Barcelona játékosa.

Az hogy még Hlebben is több potenciált látsz mint Henry-ban, az számomra már azért egy picit nevetséges... Az, amit eddig a fehérorosz mutatott, az nem Barca szint. Lassítja a játékot, nem találja a helyét a pályán, pontatlanul passzol. Eddig borzalmasan játszik, semmi hasznát nem látta még a csapat. Vagyis de. Asszem egyszer adott egy gólpasszt. Persze ott van hogy sokat volt sérült, és kevés játéklehetőséget kap.

Persze ott van az is, hogy egyelőre Busquets nem lopta be magát a szívembe. Én egyáltalán nem látok benne annyi tehetséget, mint ahogy előadják a sajtóban. Persze biztos nem a két szép szeméért és az apja múltjáért marasztalta Pep az első csapatnál. De én nem látom annak lehetőségét, hogy egy Iniesta ki szélre, Busquets középre formáció eredményesebb legyen, mint egy Henry-Iniesta felállás. Amilyen labdákat adott ma Ini, az valami elképesztő. Ezek kellenek. Szélről nem tud olyan veszélyes játékot mutatni, mint középről. Busquets meg szerintem nem tudna ilyen hasznosan játszani középen mint Iniesta.

Nekem az égegyadta világon semmi bajom nincs Veled, félre ne érts. Csak ez a mérhetetlen Henry ellenesség szúrja a szememet egy "kicsit" :wink:

Tényleg peace! És jó8. Majd reggel elolvasom a hsz-eket.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.01.25. 00:56:13

andris871120 írta:Szerintem meg a csapatnál nincs ilyen rangsor. Nagyon megértik egymást.Henry egyel lőtt kevesebbet mint Messi, de Messi lőtt két büntetőt. Ez nem azt jelzi hogy nem kap labdát!!!!
Kap ő labdát ha tök üresen van a szélen és már nincs más megoldás...de általában ezzel el is hal a támadás és ezt tudják a többiek is nem véletlen erőltetik 5/4 szer a jobb oldalt....viszont ha középen van, már is megkapja és onnan be is talál....ergo....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2009.01.25. 00:48:38

andris871120 írta:Szerintem meg a csapatnál nincs ilyen rangsor. Nagyon megértik egymást.Henry egyel lőtt kevesebbet mint Messi, de Messi lőtt két büntetőt. Ez nem azt jelzi hogy nem kap labdát!!!!
Nem azt mondtam, h úgy ámblock nem kap labdát, hanem h többször nem őt választják, hanem az alternatív megoldást. Abból a 12 gólból szvsz volt 1-2, aminél úgy igazán a tudása legjavát nyújtotta és emiatt elégedett lehetett, a többi általában csak magától jött. (OFF: Messi egyénieskedik legtöbbször más csapattársakkal szemben is, de nyilván ez nem lesz feltűnő egészen addig, amíg remekül játszik emellett.)
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2009.01.25. 00:42:48

Szerintem meg a csapatnál nincs ilyen rangsor. Nagyon megértik egymást.Henry egyel lőtt kevesebbet mint Messi, de Messi lőtt két büntetőt. Ez nem azt jelzi hogy nem kap labdát!!!!
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2009.01.25. 00:40:04

Hm.. Sztem nehéz volt nem észrevenni, h több esetben sem passzoltak felé a társak amikor tök üresben volt a 16os környékén, Eto'o, Messi, Ini.. egyszerűen elönzőzték (Messi egyetlen szép visszapasszából gólt is lőtt, szvsz nemkevésbé makkosat mint Eto'o, akinek ugyanúgy kapusról pattant be a lövése), és ez nem ma fordult elő először! Bizony az a helyzet, h a játékosok között a 'rangsorban' jópáran mellette, de inkább előtte vannak és egyszerűen nem kapja meg a kellő bizalmat, amitől aztán bizonyalan lesz akár az egyszerűbb szituációkban is. Ezt persze úgy is lehet értelmezni, h egyszerűen 'nem jönnek össze a dolgok neki' vagy csak felemásan, ami tökéletesen az arcára volt írva miután gólt szerzett..
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.01.25. 00:36:18

Szerintem ma nem játszott olyan nagyot, de kellő időben jó helyen volt ami a legfontosabb. Viszont elmúlt meccseken parádésan játszott, azért jár egy dicséret. Posztját illetően kár itt sok szót csépelni, meg kell nézni ez a támadó hármasunkat mennyi gólt szerzett és akkor a pont ott van a mondat végén. Szerk.: Jah és ehhez hozzátéve, amíg meccsenként lövi az 1-2 gólját, és hozzá teszi a szép megoldásait és passzait, nem lesz gond vele, játszon a pálya bármely részén.;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.01.25. 00:29:57

Nem Henry-val van a gond , hanem a poszttal amit játszik mint bal oldali támadó 0....,ehhez sokkal komplexebb játékos kell és ő nem az hanem csatár ,ezért fogta magát bement középre(ismét) és pöttyintett egy gól t hisz ehhez ért...csak az a szerencséje h baromi jó a gépezett és jobb oldal megoldja ill. a kpja !
És ahogy már említettétek kb. 5 percig volt fennt a legerősebb csapatunk....
De nagyon örülök h ma is betalált!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.01.25. 00:23:22

nagyon gyér volt ma, lássuk be. cserébe eto'o kezd felpörögni, most megint ő volt jobb játékban. a gól persze csak megjött
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.25. 00:20:37

Nem pörgött igazán, de megint betalált. 12 gólos, és lesz ez még több is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.25. 00:11:24

G-Jay írta: Az Henry a szélen vagy Ini a szélenhez ma maga Iniesta adta meg a választ ott benn középen...
Maximálisan egyetértek. Ez így jó nekünk is! Iniesta szuperül játszott, nem szabad őt a szélre "pazarolni". Csak megtanulhatna már végre gólt lőni! :D
lionelmessi19 írta: Csak nehogy valamikor véletlen 1-2 meccs egymásutánban megadja ugyanezt a választ középről Hleb, vagy Busquets-Touré, mert akkor bajban lehet a Monsieur. :)

Emiatt "ne aggódj" :D , mert Henry tud gólt lőni, ezért játszik kezdőként a támadósorban, és ezt Pep is tudja :)
Megvan mindenkinek a helye a csapatban, és jövőre Busquets-éké az egész pálya, de ez évben van még egy gólerős Henry.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2009.01.25. 00:14:13-kor.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.25. 00:06:33

lionelmessi19 írta:
G-Jay írta:
Az Henry a szélen vagy Ini a szélenhez ma maga Iniesta adta meg a választ ott benn középen...
Csak nehogy valamikor véletlen 1-2 meccs egymásutánban megadja ugyanezt a választ középről Hleb, vagy Busquets-Touré, mert akkor bajban lehet a Monsieur. :)
Nem arról volt szó, hogy meccs után 1 hsz-t vésel és utána no comment? :wink: 8)

Végülis a középpályáról beszéltem legfőképp, de tényleg nem ide kellett vna. :) Am igaz, :-# L.


le kellett csapnom sajnos Andris...olyan magasan repült, hogy már a légkört elhagyta a labda 8)
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.25. 00:04:40

G-Jay írta:
Az Henry a szélen vagy Ini a szélenhez ma maga Iniesta adta meg a választ ott benn középen...
Csak nehogy valamikor véletlen 1-2 meccs egymásutánban megadja ugyanezt a választ középről Hleb, vagy Busquets-Touré, mert akkor bajban lehet a Monsieur. :)
Ma pl. ahogy bejött a végére Sergi, nem kis labdákat adott, nem is egyet. Persze 10 ember ellen már könnyű volt akkor, de máskor is képes lehet rá. Hleb is bármikor kibújhat az eddigi bőréből, tudjátok hogy képességei vannak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.01.25. 00:06:48-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.25. 00:03:50

Pep tudja mit csinál.
Egy ostoba edző valszeg lehozta volna Henryt a két eladott passza után. Egyszerűen nem futott támadás a bal oldalt, gyakorlatilag egy nyekergő, olajozatlan Henry-hoz került a labda kétszer is.
És milyen jól tette, hogy fennhagyta! Bár ez ugye mázlifaktor is, de a jó edzőnek szerencséje is van.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.25. 00:02:32

Igen kipukkadt a lufi mert most nem játszott jól...már nem is tudom minek kezdek hsz-be itt...

Ma valóban gyenge volt, igazából csak azt a néhány szerelését, és a gólját említeném meg pozitívumként, viszont gyakorlatilag pontatlan passzai voltak csak. Pep nem véletlenül hozta le.

Azért azt a gólt ott be kellett helyezni. Higgyétek el nekem ma Samu azt is kihagyta volna...

Összességébben gyenge meccs, várom a következő jobb formát, bár teszem mellé, Iniesta, Messi, és Alves mellett nehéz is volt kitűnni. Pihenjen kicsit most a padon szerintem Titi, aztán majd BL-ben az angolok ellen, vagy úgy általában a tapasztalata miatt megint nagyon nagyon hasznos lehet, és most amondó vagyok, hogy szükségünk is lesz még rá.

Az Henry a szélen vagy Ini a szélenhez ma maga Iniesta adta meg a választ ott benn középen...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára G-Jay 2009.01.25. 00:04:51-kor.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.25. 00:00:47

Sanama írta:El szeretném mondani a véleményemet a mai játékáról.

Észre sem lehetett venni a meccsen,a gólján kívül.
Semmit nem tett hozzá a játékhoz,csak a szokásos,jókor jó helyen volt.

Csak nem kipukkadt a lufi nála? Ma nagyon gyenge volt, a gólja ellenére is.

Iniesta maradhat középen,de Henry helyett el tudnék képzelni egy kicsit több kreativitást oda balra.
Hát ha csak ennyire nem veteti észre magát, mint ezen a meccsen, én nem ellenzem, hogy kezdjen! Bár nyilván nem rajtam múlik. Tényleg halovány volt kicsit, de nem kell neki sok! Az eredményei pedig magukért beszélnek! Én nem írnám le, egyáltalán.
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.24. 23:59:56

Én meg megnéznék most a köv. meccsen egy Iniesta-Eto'o-Messit, hogy legyen végre friss összehasonlítási alapunk.. már megörültem amikor Busquets jött a helyére, de kb. 2 perc lett csak ebben a formációban. :lol:

Node ha ma nagyon nem is lassított, mert aránylag jól visszapasszolt többnyire, vagy elmozgott befelé, nem igazán alakított ki helyzetet (talán egy beadása volt, amibe belekapott a kapus, és Messi eltöketlenkedte utána.. ), gólja hát inkább most a máker kategória.

Nem vágtam hanyatt magam ma se. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.01.24. 23:59:37

Jó volt az első félidőben, a második félidőre azonban legyengült.
Ennek azonban egy oka volt: egyetlen egy labda nem futott át bal oldalon, nem volt támadás a bal oldalon, egyértelműen a jobb oldalra helyeztük a hangsúlyt. De ez tudatos taktikája a Barcának.
Azért jó az öreg a háznál, szép volt a gólja neki is :D
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.24. 23:59:22

Nem volt vele semmi gond ma sem. A második félidőre kicsit kidurrant, nem véletlen, hogy lehozták. De az első félidőben semmivel sem volt gyengébb, mint a többi csatárunk.

A gólja meg tényleg mázlis volt, de ettől még elismerésem, hogy betalált.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.01.24. 23:57:19

El szeretném mondani a véleményemet a mai játékáról.

Észre sem lehetett venni a meccsen,a gólján kívül.
Semmit nem tett hozzá a játékhoz,csak a szokásos,jókor jó helyen volt.

Csak nem kipukkadt a lufi nála? Ma nagyon gyenge volt, a gólja ellenére is.

Iniesta maradhat középen,de Henry helyett el tudnék képzelni egy kicsit több kreativitást oda balra.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.01.22. 21:38:01

Ez eddig a legjobb videó róla. Hihetetlenül jó. Tetszik. Csak remélni tudom hogy hasonlót láthatunk még tőle. Nem annyiszor de azért villanjon csak nyugodtan. :D
Lezárt