Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.01.21. 13:56:53

Bányász írta:
madmushroom írta: Nagyon várom, hogy mi lesz az ő átigazolási történetéből...de akkor nagy segget fog csinál a szájából ha végül a klubhűségről és szeretetről szóló mondókái után a nyáron kiköt a Realban. Többet nem csodálnám annyira mint azt most teszem és ezt nem azért mondom mert az ősi riválishoz igazolna hanem mert nem szeretem az efféle sportolói kurvulást.
Ezt sztem nem lehet ilyen egyszerűen megközelíteni.
Mert a Milan is szajkózta,h nem eladó nem eladó de eladták mert van az a pénz.A Milan meg mégse szemét mert ők megtehetik...Viszont Kaka ennek ellenére maradt.Pedig nem kis pénzt kapott volna ha megy.És ha elment volna akkor mindenki fújna rá,h csak a pénzért.Ez tök rossz,h egy klubnál van az a pénz míg egy játékosnál nem lehet...

Szóval a lényeg,h lehet,h Kaka szereti a Milant de a Milan már egyszer eladta őt.Innentől kezdve sztem semmi kivetnivaló nincs abban ha mégis elmenne teszem azt a Realba.
Egy rendes sportoló egy klub mögött szerintem nem az elnöki székben trónoló pénzforgatót és az alkalmazottjait látja maga előtt ha a klubbra gondol, hanem a szurkolókat, az edzőit, csapattársait... Ha így nézzük akkor ragaszkodnak hozzá...
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.01.21. 13:49:14

madmushroom írta: Nagyon várom, hogy mi lesz az ő átigazolási történetéből...de akkor nagy segget fog csinál a szájából ha végül a klubhűségről és szeretetről szóló mondókái után a nyáron kiköt a Realban. Többet nem csodálnám annyira mint azt most teszem és ezt nem azért mondom mert az ősi riválishoz igazolna hanem mert nem szeretem az efféle sportolói kurvulást.
Ezt sztem nem lehet ilyen egyszerűen megközelíteni.
Mert a Milan is szajkózta,h nem eladó nem eladó de eladták mert van az a pénz.A Milan meg mégse szemét mert ők megtehetik...Viszont Kaka ennek ellenére maradt.Pedig nem kis pénzt kapott volna ha megy.És ha elment volna akkor mindenki fújna rá,h csak a pénzért.Ez tök rossz,h egy klubnál van az a pénz míg egy játékosnál nem lehet...

Szóval a lényeg,h lehet,h Kaka szereti a Milant de a Milan már egyszer eladta őt.Innentől kezdve sztem semmi kivetnivaló nincs abban ha mégis elmenne teszem azt a Realba.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2009.01.21. 13:45:38

Azért azt is vegyük figyelembe, h nem csak Kaka dönt... Lehet, h Berlusconi elengedte volna egy rekord összegért egy olyan csapathoz, akik kb 2 évig nem jelentettek volna nekik semmilyen szinten konkurenciát, de nem biztos,h kevesebb pénzért egy Bl-ben konkurens nagy csapatra is helyből rábólintana, sőőőt...

Pláne azután, h most Kaka hízeleg a Milah drukkereknek, sztm kicsi esély van a megszerzésére, hacsak a Madrid nem robbant bankot. Ha így történne, attól se törnék le, jó lenne Kakát az LFP-ben megnézni, plussz akkor már Madridnak naon nem lenne kerete több sztárra.. Így Benzema, CR, Ribery vagy maradna a helyén, vagy elmenne pont a Milanba Kaka helyére.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.01.21. 13:45:26

Bányász írta:
Capon írta:Én ebben akkor sem látom a logikát. Azért maradt Milánóban, hogy nyáron Madridba költözhessen? Nem mondom, hogy nem így lesz, de nekem ebből nem ez következik.
Nem..azért maradt Milánóba mert egy City hívta.De egészen biztos vagyok benne,h ha a Ral ajánlatát fogadják el akkor Kaka már ott lenne.

Sztem ha nem is mondja ki bizonyos fokú sértettség van benne,h el akarták adni...és ezért gondolom én azt,h nyáron vált ha keresi a Real.

Nem jókedvéből maradt a Milanba én azt mondom és meg is értem...
Nagyon várom, hogy mi lesz az ő átigazolási történetéből...de akkor nagy segget fog csinál a szájából ha végül a klubhűségről és szeretetről szóló mondókái után a nyáron kiköt a Realban. Többet nem csodálnám annyira mint azt most teszem és ezt nem azért mondom mert az ősi riválishoz igazolna hanem mert nem szeretem az efféle sportolói kurvulást.

Vedd kisebbre az aláírás képedet!
S.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.01.21. 13:40:22

Capon írta:Én ebben akkor sem látom a logikát. Azért maradt Milánóban, hogy nyáron Madridba költözhessen? Nem mondom, hogy nem így lesz, de nekem ebből nem ez következik.
Nem..azért maradt Milánóba mert egy City hívta.De egészen biztos vagyok benne,h ha a Ral ajánlatát fogadják el akkor Kaka már ott lenne.

Sztem ha nem is mondja ki bizonyos fokú sértettség van benne,h el akarták adni...és ezért gondolom én azt,h nyáron vált ha keresi a Real.

Nem jókedvéből maradt a Milanba én azt mondom és meg is értem...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.01.21. 13:37:06

Én ebben akkor sem látom a logikát. Azért maradt Milánóban, hogy nyáron Madridba költözhessen? Nem mondom, hogy nem így lesz, de nekem ebből nem ez következik.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.01.21. 13:16:53

Capon írta:Már elnézést, hogy itt Kakáról beszélek de ha már erről van szó... Kaká ép most adta tanújelét. hogy boldog a Milanba és nem akar onnan elmenni.
Most még...
Azért ne felejtsük el,h nem egy Real hívta.De sztem ezek után nagyon nagy esély van arra,h nyáron elmegy Madridba ha hívják.És hülyék is a Realnál ha most nem próbálkoznak be nála...

Maradt az igaz de nem hiszem,h a viszonyok maradnak a régiben.Azért mégiscsak el akarták adni...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.01.21. 13:13:41

Már elnézést, hogy itt Kakáról beszélek de ha már erről van szó... Kaká ép most adta tanújelét. hogy boldog a Milanba és nem akar onnan elmenni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.01.21. 12:54:19

Perez eddig betartotta ígéretét. Zidane/Figo, stb....

Én kizártnak tartom Messi megvételét, de egy CéRoni, vagy egy Kaka simán becsúszik, ha Perez lesz az elnök. Az 1000%!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Aprieto

2009.01.21. 12:52:07

Kaká vagy Ronaldo vagy Messi.
Ez is csak egy pletyka. Ettől még nem kell fejreállni. Sem kiborulni.


Viszont arra a fejemet rakom, ha visszatér Florentino Perez akkor egy világsztárt is visz magával. Ha nem igazol most télen elfelé Kaká, akkor ő lesz az, ha igen, akkor Ronaldo... (szerk.: esetleg olyan név akire nem gondolunk... pl. Ibra... :roll: )
De én borítékolnám, hogy kettejük közül vmelyik a Madridban fog kikötni nyáron HA Perez visszatér. Ő még nem csinált segget a szájából, mint a legtöbb elnök.
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.01.21. 12:44:07

Nézte itt valaki a múlt heti Zuhanyhíradót a Sport1-en? Hegyi Iván egy olyasmi kijelentést tett, hogy ha Ő a Madrid vezetők helyében lett volna, akkor nem adta volna el Robinhot, továbbá leigazolta volna (most figyeljetek...) Ibra-t, és Messit.
Hihi, igen annak az Iván embernek vannak vágyai :lol:
Na de mind1, állitólag ha Pérez indul (nem tudom, hogy eldöntötte e már vagy nem) akkor 3 játékossal kampányolna, meg szeretné szerezni:
Kaká-t, C.Ronaldo-t és Messit :shock: :shock:
Részemről ez a hír vagy pletyka: no comment
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.01.21. 10:36:36

A madridi 5000. gólt Guti lőtte,nem?
Kép
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2009.01.21. 10:32:36

Capon-nal értek egyet. Mi is ebben a bajnokságban játszunk, és ha itt ilyen gyenge játékvezetőket engednek dolgozni, az a mi gondunk is. Ráadásul még mindig az a jobb forgatókönyv, amiben valóban a játékvezető volt gyenge.
Én személy szerint nem hiszem, hogy a Madrid manipulálta volna a játékvezetőt. De azért ilyen meccseket igenis szóvá kell tenni, mert Olaszországban is minden rendben volt: "nincs semmi bunda, több tizenegyest ítélnek meg a Juventusnak, mint kellene, de ez előfordul, stb.. Aztán lett, ami lett...
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.20. 00:12:45

Megértem a te álláspontodat is, és igaz is, viszont én már megszoktam ezeket a bakikat, igazából amennyit egy csapat ellen elfújnak, annyit kompenzálnak is általában az év folyamán. Ettől még nincs így rendjén, csak hát e van.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.01.20. 00:03:03

Természetesen értem mire célzot.
Szerintem ez az ügy annyiból vonatkozik ránk is mivel a Barca is ebbe a bajnokságba játszik, minket is érintenek a birói ténykedések. Ettől csak jobb lesz a liga színvonalai is ha ezentúl fellépnek az ilyen és ehhez hasonló esetleg bentmaradásokról döntő birói tévedésekbe.
Szerintem értjük egymást, én sem vitázni szeretnék. :wink:
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.01.19. 23:37:33

Kluivertinho arra akart célozni, hogy a mi szemszögünkből teljesen mindegy az ilyen, nem kell fennakadni rajta. Az Osasuna sem a mi problémák, és a Real sem, szreencsére. Ennek örüljünk, és foglalkozzunk a saját ügyeinkell. Szerintem ez volt a lényeg.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.01.19. 23:28:00

Szerintem nem szabad más szemmel nézni a játékvezetők munkásságát csak azért mert 12 pont az előnyünk és nem csak 1. Osasuna helyzetét elnézve a tabellán fél pontért is fűszoknyába lambadáznának ha az a bentmaradásukat segítené. A bíró is ember, az emberek tévednek. Legjobb tudásuk szerint kell levezetniük a találkozót. Ha ő ezt tudja, erre képes, akkor el kell zavarni a francba, ahogy azt bármelyikőnkel megtennék a melóhelyén ha ilyen botrányosan dolgozna.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2009.01.19. 19:49:21

Ha 1-2 pont lenne az előnyünk, vagy a Realnak, akkor megérteném ezt a nagy felháborodást. Nade kérem! Van 12 pont előnyünk, szenzációsan játszunk, rekordokat döntögetünk, Eto'o vezeti a góllövőlistát, Messi jelenleg a világ legjobbja, legtöbb lőtt, legkevesebb kapott gól és még sorolhatnám. Nem értem, hogy mi a probléma. Azt pedig eddig is tudtuk, hogy a spanyol játékvezetők több hibás döntést hoznak mint helyeset. És valóban: a mi javunkra is tévedtek már nem is egyszer. Szóval, amíg így játszunk, megvan a 12 pont előny, addig nem érdekel, hogy hány meccset fújnak a Realnak.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.01.19. 19:48:16

annak azért mindenképpen örülök, h perez burull megmutatta, h nem feltétlenül kell megvenni a bírókat, elég "ügyesek" ők anélkül is ahhoz, h meccseket döntsenek el, most éppen a madrid javára (bár biztos vagyok benne, h enélkül is hozták volna).
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.01.19. 19:38:46

Igy van, annak viszont örülök, h nem haggyák szó nélkül az esetet. A spanyol játékvezetés szinvonala nagyon alacsony, de ha ilyen botrányos tévedések után meg lesznek a birók büntetve, akkor talán legközelebb odafigyelnek, és megpróbálják a meccset normálisan levezetni.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.01.19. 18:05:45

Amellett, hogy egyetértek mind lio19-el , mind Tamással, még annyit fűznék hozzá , hogy sztem akkor is felesleges lenne vádaskodni, ha ezzel mi nem jártunk volna jól a kupameccset illetően. Nem kell nekünk a reallal és világgal foglalkozni, ahogy Guardiola is mondja, csak magunkkal kell törődnünk! Meccsről-meccsre haladni és győzelmeket szerezni! 12 pontos előnnyel félidőben már csak rajtunk múlik, hogy bajnokok leszünk e. Az első félévben összesen 7 pontot veszítettünk, tehát ha közel azonos teljesítményt hozzunk, akkor nem lehet behozni az előnyt! Nem érdekes, hogy mit csinál a real és a bírók, csak rajtunk múlik a bajnoki cím!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.01.19. 17:37:02

lionelmessi19 írta:Most akkor miért is fáj még nekünk ez a bíró téma? én így 24 óra után unom.
Gyengén játszott a madrid, lehet hogy egy aránylag kiegyenlített játékvezetéssel pontot vesztett volna, naés ? Van ilyen, idén nekünk is van már olyan pontunk, nem is egy, ami szép kis bírói tévedésnek köszönhető, és a 12 pontos előnyünkből is van vmennyi amit ennek köszönhetünk.

Az meg nevetséges hogy bármelyik csapatot bírómegvétellel vádoljon bárki is. Laporta kezében a testület, értelme semmi hogy aprópénzzel próbálkozzanak..

Örüljünk hogy Pepéék voltak szivesek összehenteskedni nekünk egy minden bizonnyal normálisabb sporit szerdára!
Most igazat adok Andrisnak!
Köszönjük Perez Burrull-nak a hibákat, így szerdán nem idegesít minket. Merthogy ott is alkotott volna, az tuti. Sok-sok példa volt erre már az elmúlt években.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.19. 17:32:39

Most akkor miért is fáj még nekünk ez a bíró téma? én így 24 óra után unom.
Gyengén játszott a madrid, lehet hogy egy aránylag kiegyenlített játékvezetéssel pontot vesztett volna, naés ? Van ilyen, idén nekünk is van már olyan pontunk, nem is egy, ami szép kis bírói tévedésnek köszönhető, és a 12 pontos előnyünkből is van vmennyi amit ennek köszönhetünk.

Az meg nevetséges hogy bármelyik csapatot bírómegvétellel vádoljon bárki is. Laporta kezében a testület, értelme semmi hogy aprópénzzel próbálkozzanak..

Örüljünk hogy Pepéék voltak szivesek összehenteskedni nekünk egy minden bizonnyal normálisabb sporit szerdára!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8682
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.01.19. 17:12:40

Foglalkozzunk inkább magunkkal. Csinál a Madrid amit tud... Ebben a pillanatban ellenünk semmit, a 2. helyre jók. Azt megérdemlik. Tévedett a bíró vagy lefizették nem mind1? Nyert a Madrid, miis nem történt semmi.
Avatar
Clark71
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.06.29. 13:58:52

2009.01.19. 17:09:40

Üdv mindenkinek!
Tegnap néztem a Real-Osasunát!
Hát amit Perez Burull tegnap megevett az nem mindennapi!
És akkor kérdezném a kedves madridistákat:
Perez Burull az új igazolásotok?
Mennyiért vettétek ?m euró volt?:lol:
Amit tegnap művelt egyszerűen felháborító!
az a Pepe gyerek meg a sergio ramos 2 favágó!
Szegény Osasuna legalább a döntetlent megérdemelte volna,SŐT!
És akkor minden bíró a madrid ellen fúj?

Üdv !
Szép napot!
VISCA BARCA!
XAVI Hernández Fun Club
F.C. Barcelona Forever
Lezárt