Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Clark71
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.06.29. 13:58:52

2009.01.08. 16:46:07

Remélem a madrid kiveri a Liverpoolt!
Már csak azért mert a madrid ellen könnyebb dolgunk lenne mint a Pool ellen! :P
CSAK A BARCA!
PEP GUARDIOLA a király!
"Hatalmas megtiszteltetés,hogy edzhetem a csapatot!"
Bízunk benned hogy újra a csúcsra vezeted a csapatot!
XAVI Hernández Fun Club
F.C. Barcelona Forever
LeoMessi90

2009.01.08. 16:37:24

Nekünk tulajdon képpen nincs annyi pénzünk mint aRealnak??
Avatar
Szed
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2007.12.08. 12:13:03
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg-Szombathely

2009.01.08. 16:06:07

rszergej írta:érdekes

IFFHS klubranglista. Gondolom a madridisták nem ugrálnak az örömtől, elég vicces egy táblázat[/url]
hát ez elég nagy lol... nem kéne leírni a Madridot.. Azért a Barca helyezésnek örülök :D bár tudom, hogy ez nem egy rangos lista.
All My Best Friends Are MetalHeads
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.01.08. 15:51:08

Lampiao írta:Olvasta valaki Cannavaro interjúját az NSO-n???? Nekem nagyon bejött egy-két szövege...:D Mondjuk amikor lealázza Imbrahimovicsot...:D Azt jól teszi!

De a legnagyobb: "Mit gondol a melegek házasságáról?"
válasz: "Azt hiszem ehhez én túl olasz vagyok...":D

Szerk.: Pedig alapjáraton nem csíptem az arcot... Ellenünk mindig bunkó volt... (pl.: amikor Ronaldinhonak arcoskodott...)
Mondjuk jobb lett volna, ha van is alapja annak amit mond. Ha a VB után mond ilyeneket, ahol kummanagyot játszott, akkor még elmegy, de most én inkább csöndbe lennék, és figyelnék, hogy a vizesfiú be ne húzzon... :roll:
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2009.01.08. 15:51:05

gergo9 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=215808
Madrid fellebezni akar hogy mind2 játékos játszhasson a BL-ben.......
Madridistáktól kérdezem erre a két meccsre már nem mind1 hogy játszik e mind2? :D :P
Azt hiszik mert ők a real madrid attól nem vonatkoznak rájuk a szabályok? Nevetséges hogy nem képesek elfogadni hogy ezt elkrták. :x

Ezzel a listás dologgal kapcsolatban meg nem értem az egészet. A múltkor még elsők voltunk, azóta szinte csak nyertünk, és mégis 4.edikek vagyunk?
Lehet hogy én vok tudatlan de nekem ez fura...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Markionni005
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.01.02. 17:45:17

2009.01.08. 15:48:52

Ez a táblázat évek óta egy vicc. Mi az,hogy két ukrán csapat jobb mint ,a Madrid? Ha viszont csak a bajnokság alapján készül,akkor nem lep meg.
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.01.08. 15:38:27

érdekes

IFFHS klubranglista. Gondolom a madridisták nem ugrálnak az örömtől, elég vicces egy táblázat[/url]
Kép
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2009.01.08. 15:13:04

gergo9 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=215808
Madrid fellebezni akar hogy mind2 játékos játszhasson a BL-ben.......
Madridistáktól kérdezem erre a két meccsre már nem mind1 hogy játszik e mind2? :D :P
elég rossz vicc volt!
amugy sztm tök mind1 ha kiesünk nem ez az egy hiányzó miatt és ha tovább jutunk az se egy játékos érdeme!
ezt igyis meglehetne kérdezni egyszerüen alázásnál nélkül hogy ugyis kiesünk..de ha ettől jobb neked akko csak tessék..
vicky.girl
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2007.09.02. 15:08:05
Tartózkodási hely: Galánta (Szlovákia)
Kapcsolat:

2009.01.08. 14:46:29

gergo9 írta:http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=215808
Madrid fellebezni akar hogy mind2 játékos játszhasson a BL-ben.......
Madridistáktól kérdezem erre a két meccsre már nem mind1 hogy játszik e mind2? :D :P
Ez kész röhej, komolyan, a szabály az szabály, ami még a "nagy" Real Madridra is vonatkozik... Egyébként meg vessenek az "okos" vezetőségükre, elég szomorú, hogy olyanok ülnek ott, akik nem ismerik az UEFA szabálykönyvét... :idea:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.01.08. 14:38:53

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=215808
Madrid fellebezni akar hogy mind2 játékos játszhasson a BL-ben.......
Madridistáktól kérdezem erre a két meccsre már nem mind1 hogy játszik e mind2? :D :P
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2009.01.08. 13:22:15

Lampiao írta:Olvasta valaki Cannavaro interjúját az NSO-n???? Nekem nagyon bejött egy-két szövege...:D Mondjuk amikor lealázza Imbrahimovicsot...:D Azt jól teszi!

De a legnagyobb: "Mit gondol a melegek házasságáról?"
válasz: "Azt hiszem ehhez én túl olasz vagyok...":D

Szerk.: Pedig alapjáraton nem csíptem az arcot... Ellenünk mindig bunkó volt... (pl.: amikor Ronaldinhonak arcoskodott...)
Ez az interjú minden valamirevaló hírportálon fenn volt, sztem... :wink:
Nekem is tetszett, főleg, ahogyan Ibrának visszavágott... :lol:
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2009.01.08. 13:14:01

Olvasta valaki Cannavaro interjúját az NSO-n???? Nekem nagyon bejött egy-két szövege...:D Mondjuk amikor lealázza Imbrahimovicsot...:D Azt jól teszi!

De a legnagyobb: "Mit gondol a melegek házasságáról?"
válasz: "Azt hiszem ehhez én túl olasz vagyok...":D

Szerk.: Pedig alapjáraton nem csíptem az arcot... Ellenünk mindig bunkó volt... (pl.: amikor Ronaldinhonak arcoskodott...)
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.01.08. 12:59:35

Amúgy csak végig kellett nézni az Atma-s arcokon. Ha valakinek lefekszem akk nem rúgom össze poénból a bokáját, ziccernél, hogy ne játszhassak a következő meccsen se.
Szóval ez nagyon nagy butaság. Meg a kupába minek feküdnének le, szóval ezt én nagyon nem értem.
Amúgy kiváncsi leszek erre a Hünti-re, hogy tud e maradandót alkotni...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.01.08. 12:36:50

Martin6 írta:Sajnos tényleg így van! Amíg nem lesz nálunk norámlis vezetőség, addig sajnos nem számíthatunk semmi jóra! És nem csak a mostani vezetőségre gondolok! Bár a tény az hogy a mostani is csak egy vicc! Nem is Calderonra gondolok, mert szerintem Ő teszi a "dolgát"! Inkább Mijatovic az akit minél hamarabb el kell onnan tüntetni! Hiszen ez mind miatta van, hisz Ő vezeti a labdarúgó szakosztály :lol: ! Calderon csak hagyja! Na de nem csak ezt a vezetőséget kell bírálni! Most lehet, hogy mindenki isteníti Perez-t meg a bagázsát hogy az a Madrid volt a Madrid! De ha belegondolunk Nála kezdődött el az egész! Hisz ki az az elnök aki elenged egy BL-t és Bajnokságot nyerő edzőt és Makalelét a csapat motorját!
Mert akárhogyan is nézzük akkro kezdett el hanyatlani a Madrid! Azóta tényleg csak kisebb nagyobb fellángolások! Meg ha már elküldték Őket, még ha hülyeség volt akkor is! Találak egy újabb edzőt Capello személyében, de Őt is egy megnyert bajnokság után elküldeni? :lol: ! Na nálam itt folytatódott a vicc kategóriába való sorolás!
Már csak arra leszek kiváncsi Ramos meddig dolgozhat! :lol: Amíg nincs állandóság egy csapatban addig nem lehet számítani semmi sikerre!
Na de mindegy! Hagyom is, mert csak felhúzom magam! :lol:

Sziasztok!
Szerintem ezzel sokan egyet fognak érteni. Én is így látom.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Martin6
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.01.06. 09:20:49

2009.01.07. 23:04:43

Sajnos tényleg így van! Amíg nem lesz nálunk norámlis vezetőség, addig sajnos nem számíthatunk semmi jóra! És nem csak a mostani vezetőségre gondolok! Bár a tény az hogy a mostani is csak egy vicc! Nem is Calderonra gondolok, mert szerintem Ő teszi a "dolgát"! Inkább Mijatovic az akit minél hamarabb el kell onnan tüntetni! Hiszen ez mind miatta van, hisz Ő vezeti a labdarúgó szakosztály :lol: ! Calderon csak hagyja! Na de nem csak ezt a vezetőséget kell bírálni! Most lehet, hogy mindenki isteníti Perez-t meg a bagázsát hogy az a Madrid volt a Madrid! De ha belegondolunk Nála kezdődött el az egész! Hisz ki az az elnök aki elenged egy BL-t és Bajnokságot nyerő edzőt és Makalelét a csapat motorját!
Mert akárhogyan is nézzük akkro kezdett el hanyatlani a Madrid! Azóta tényleg csak kisebb nagyobb fellángolások! Meg ha már elküldték Őket, még ha hülyeség volt akkor is! Találak egy újabb edzőt Capello személyében, de Őt is egy megnyert bajnokság után elküldeni? :lol: ! Na nálam itt folytatódott a vicc kategóriába való sorolás!
Már csak arra leszek kiváncsi Ramos meddig dolgozhat! :lol: Amíg nincs állandóság egy csapatban addig nem lehet számítani semmi sikerre!
Na de mindegy! Hagyom is, mert csak felhúzom magam! :lol:

Sziasztok!
! ! ! ! ! Madrid Forever ! ! ! ! !
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.07. 22:45:58

Csak poénnak szántam, eredetileg Sneijderről volt szó. Többször leírtam, szerintem a probléma elsősorban az, hogy a madrid nem tartja magát a hagyományaihoz, illetve dilettáns módon kezelik az átigazolásaikat.
De ezek nem újkeletű dolgok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Martin6
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009.01.06. 09:20:49

2009.01.07. 22:27:37

Sziasztok!

Hát remélem ezen nem alakul ki megint egy jó kis balhé! :lol:
Nem szoktam ide írni, inkább csak olvasgattam eddig, de mondom most unatkoztam mégis írok egyet! !
A Lényeg hogy remélem mindenki elolvasta ami eredetileg ki volt írva és senki sem köt bele! Mert ez az idézet csak egy rész kiragadása! Megvan rá a magyarázat a folytatásban, csak az már nem lett bevágva!
És sajna egyetértek, mert ami most folyik Madridba az tényleg nem egy elitklubra jellemző és főleg nem méltó rá!
De remélem hamarosan kiérünk az alagútból!

Sziasztok!

Hala Madrid

Animált képet nem használhatsz ezen a fórumon, légyszíves vedd ki!
S.
! ! ! ! ! Madrid Forever ! ! ! ! !
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.07. 22:12:04

Bányász írta:
Rivaldo11 írta: Sneijder jó futballista-de semmi több. Jó csapatba való, de nem elitklubba.Ahhoz kevés, hogy egy erős Madrid vezére legyen.
Ezt nem jelenteném ki mert még nem láttuk egy erős Madridban sőt egy elitklubban se.
Ezért még hálásak lesznek a madridisták. :D
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.01.07. 10:56:09

Tegnap nekem is eszembe jutott, hogy ugye a 6-1-nél úgy most is a 3-1nél lefeküdtek nekünk az Atletico-sok. A 7 sárga és az 1 piros lap is ezt támasztja alá az Atletico részéről.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.07. 01:26:28

Micsoda IQ betyárok garázdálkodtak már megint itt, tyűha... :o

Lusta vagyok olvasgatni, ezért nem is tudom volt e róla szó, de sajnos bizony ez a fránya kismadrid megint lefeküdt nekünk... [-X

Ja és egy kérés:
Felejtsétek végre el azt, hogy összehuzogatjátok a két csapat azonos poszton játszó embereit, mert egyrészt az agyamra megy az indoklásokat és érveket teljesen mellőző rengeteg .....ság, másrészt minden hónapban eljátsza valaki, és minden alkalommal van még 10 majom minimum, akinek reagálni is kell rá. Thx
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.01.07. 00:30:58

Rivaldo11 írta: Sosem csináltam titkot abból, hogy Sneijder nálam nem nagy játékos. Akkor is ezt mondtam, amikor madridba igazolása után volt pár jó meccse, ahol gólokat lőtt. Ha nekem kellene rendet tennem a Realban, őt vágnám ki előszőr. Nem azért, mert Ő a leggyengébb, de nálam egy csapat erejét a vezér, a játékmester kvalitásai jelzik kicsiben. Sneijder jó futballista-de semmi több. Jó csapatba való, de nem elitklubba. Ahhoz kevés, hogy egy erős Madrid vezére legyen.
Ezt nem jelenteném ki mert még nem láttuk egy erős Madridban sőt egy elitklubban se.(úgy értem,h valószínűleg egy jobb Madridba Ő is jobb lenne míg ebbe a Madridba Zizou se tett volna csodát szvsz)
Én amiben talán gyengének látom az a cselezés.Amúgy nálam minden másban ami kell egy irányítónak meglehetősen jó.

Meggyőzni nem akarlak nyilván nem is tudlak...de én azt mondom és remélem is,h lesz még Ő sokkal jobb is ha nem a Realban de máshol.

Nagyon szerencsétlen döntés volt a részéről a Madridba menni és ezt már mondtam akkor is amikor odaigazolt.Sőt talán Spanyolország is szerencsétlen döntés volt a részéről mert szerintem egy angol vagy egy olasz csapattal sokkal jobban járt volna.De leginkább egy angollal.Ott ha nem is Lampard vagy Gerrard szintjén de sztem majdnem hasonló teljesítményre képes lehetne.

Ezt meg már mondtam párszor,h az igazi Sneijdert az Eb-n láthattuk ahol sztem kevés ember panaszkodott rá.Valahogy felszabadultabban játszott mint a Realban.Szerintem egy kicsit fél Madridban vagy nem tudom...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.01.07. 00:16:18

Bányász írta:
miihii írta:Bányász Kollega!Ezzel indult:
Lehet nem is ma láttam...csak tudom,h itt volt nemrég szidva és az maradt meg bennem. :) meg alapból itt ha előkerül a neve akkor a legtöbbször negatív értelembe kerül elő...biztos csak belemagyaráztam a mostaniba.
Bár meg mernék esküdni rá,h ma is bántotta valaki de már lusta vagyok keresgélni. :)
Sosem csináltam titkot abból, hogy Sneijder nálam nem nagy játékos. Akkor is ezt mondtam, amikor madridba igazolása után volt pár jó meccse, ahol gólokat lőtt. Ha nekem kellene rendet tennem a Realban, őt vágnám ki előszőr. Nem azért, mert Ő a leggyengébb, de nálam egy csapat erejét a vezér, a játékmester kvalitásai jelzik kicsiben. Sneijder jó futballista-de semmi több. Jó csapatba való, de nem elitklubba. Ahhoz kevés, hogy egy erős Madrid vezére legyen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.01.07. 00:02:59

miihii írta:Bányász Kollega!Ezzel indult:
Lehet nem is ma láttam...csak tudom,h itt volt nemrég szidva és az maradt meg bennem. :) meg alapból itt ha előkerül a neve akkor a legtöbbször negatív értelembe kerül elő...biztos csak belemagyaráztam a mostaniba.
Bár meg mernék esküdni rá,h ma is bántotta valaki de már lusta vagyok keresgélni. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.01.06. 23:55:32

Rendben. Majd csutortokon még benézek 8)
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.01.06. 23:54:05

Bányász Kollega!Ezzel indult:
Danka00792 írta: Azt ne mond, hogy Xavi vagy Iniesta nem lenne kezdö a Madridban. Nincs egy épkézláb irányítotok. :oops:
Válasz:
IvánC írta: Ne drogozz. Sneijder eredeti posztja szorosan a csatárok mogott van, azért játszik VKP-t vagy szélsot, mert Mijatovic egy barom,aki nem tud igazolni.
Innét én is beszálltam a dumcsiba :wink:
De sztem nem lett sz@rozva Sneijder,cs pont ő került szóba.És cs a posztján ment a terefere,nem a képességein :wink:
IvánC írta:Oké, maradjunk abban, hogy én a posztról beszélek, te meg az aktuális feladatról az aktuális meccsen.
Áll az alku,ebben megegyezünk és vitaest vége,ok? :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt