Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Rivaldo forever
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.07.21. 16:19:35
Tartózkodási hely: Város a Duna két partján

2008.12.21. 22:02:42

Scumy írta:Nem akarom rontani a hangulatot, de szerintem erősen kritizálható a mai teljesítménye a srácoknak. Félreértés ne essék, örülök a három pontnak, nagyon pörgős meccs volt, tényleg, le a kalappal az EGÉSZ BARCA előtt, DE, szerintem ezt a meccset nem ők nyerték meg, hanem a Villa' vesztette el. Amennyi ajtó-ablak helyzetük volt, azzal simán megfordíthatták volna a játszma eredményét. Ez persze csak az én észrevételem...mindenesetre még egyszer, óriás köszönet a fiúknak az élményért, taps nekik, és Kellemes ünnepeket mindenkinek, és címekben gazdag új évet 8) 8) :wink: :!:
Scumy!

Legközelebb ne fordulj el a TV-től, vagy ne háttal nézd azt. Amennyiben most sem így nézted a meccset, akkor meg egyszerűen csak ne írj, nem kötelező...
:?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.21. 22:00:54

Capon írta:Ha valaki szezon előtt azt mondja, hogy Karácsonyra 10 pontos lesz az előnyünk, akkor kikerekedett szemekkel néztem volna rá és tűkön ülve vártam volna a bajnoki rajtot. Nagy meccseken vagyunk túl és olyan eredménnyel vettük ezeket az akadályokat amiket legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna. Bár nem sok de remélem ez alatt az 1 hét pihi alatt kitudják pihenni magukat a srácaink és újult erővel vetik bele magukat a folytatásba.
AMEN!
Magam is így gondolom, és ezt mondtam a Barátomnak, akivel együtt néztem a ma esti meccset. Ha nekem valaki azt mondja, hogy az 5 rangadót 15 ponttal zárjuk, kikerekedett szemekkel néztem volna rá, és a megfelelő műintézménybe irányítottam volna. :lol: :wink:
Kép
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2008.12.21. 21:47:20

Nem akarom rontani a hangulatot, de szerintem erősen kritizálható a mai teljesítménye a srácoknak. Félreértés ne essék, örülök a három pontnak, nagyon pörgős meccs volt, tényleg, le a kalappal az EGÉSZ BARCA előtt, DE, szerintem ezt a meccset nem ők nyerték meg, hanem a Villa' vesztette el. Amennyi ajtó-ablak helyzetük volt, azzal simán megfordíthatták volna a játszma eredményét. Ez persze csak az én észrevételem...mindenesetre még egyszer, óriás köszönet a fiúknak az élményért, taps nekik, és Kellemes ünnepeket mindenkinek, és címekben gazdag új évet 8) 8) :wink: :!:
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.12.21. 21:43:03

Azzal vitatkoznék, hogy a közvetlen védelmet hibáztassuk. Középen gyenge volt a szürés gyorsan és könnyen a kapunk elé tudtak jutni. A Xavi-Sergi-Keita sorban nem volt védekező. Turé hiányzott. Ilyen felállás támadójellegü csapat ellen veszélyes.
Fecó
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.12.21. 21:42:49

Ha valaki szezon előtt azt mondja, hogy Karácsonyra 10 pontos lesz az előnyünk, akkor kikerekedett szemekkel néztem volna rá és tűkön ülve vártam volna a bajnoki rajtot. Nagy meccseken vagyunk túl és olyan eredménnyel vettük ezeket az akadályokat amiket legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna. Bár nem sok de remélem ez alatt az 1 hét pihi alatt kitudják pihenni magukat a srácaink és újult erővel vetik bele magukat a folytatásba.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.12.21. 21:34:47

Húúh.Még mindig a meccs hatása alatta vok. :) Az év egyik legjobbja meccse szerintem,nagy iram,szép megoldások,gólok szal minden ami csak kell.Bár a bíró sztem eléggé rendesen belenyúlt a meccsbe....Na de mindegy a lényeg a 3 pont 8)

Visca el BARCA!!!
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.12.21. 21:33:42

én az ilyen meccseket sokkal jobban szeretem, mint azokat, ahol csak azért kell izgulni, h 5 vagy 6 gólt bökünk az ellennek. az ilyen bugik mutatják meg egy csapat igazi erejét.
miénk a legerősebb csapat a ligában, jelen pillanatban a többiek sehol sincsenek hozzánk képest.
le a kalappal guardiola és a srácok előtt is!
csak így tovább!!!
PUYOL-XAVI-INIESTA
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2008.12.21. 21:25:39

Huh, ez nagyon meleg volt. Az első félidőben még viszonylag unalmas meccs a második félidőben felpörgött. A bekapott gól után szerencsére a Barca is felpörgött. Kicsit dekoncentráltnak tűnt a csapat, sokszor a kritikus passzok nem sikerültek, ráadásul hátul meglepően bizonytalanok voltunk. Az utóbbi 2 meccs alapján nekem egyértelműnek tűnik, hogy az ellenfelek megtalálták a védekezésünk ellenszerét, viszont egyelőre jól állunk szerencsével. Remélem kitart a szezon végéig, bár ez a lestaktika életveszélyes. Támadásban néhány kulcsember gyenge napott fogott ki (Messi, immár a harmadik meccsén tűnik "kicsit" halványabnak, és ma Eto'o sem villogot, bár ebben talán a szokatlanabb pozíciója is közrejátszhatott). A védelemben Abidal valóban gyengébb volt (a gól is az ő oldaláról jött), és Busquets-et sem éreztem ma elég stabilnak. Pique kiállítása valóban túlzó volt, de szerintem a sporiban benne maradt az első félidőből egy megtorlatlan csúnya hátulról becsúszás Pique-től, ehhez jött a fejes, ami talán az ő szögéből valóban csúnyának tűnhetett. Sajnos Pique elég lassú és rutintalan is még, ezek a lapok benne vannak még a játékában. Szerencsére volt egy remek Xavi-nk (lehet feldobta az új szerződés:))) és Henry-nk. A meccs pozitívuma nekem viszont Keita volt, aki gólja mellett is hasznosan játszott, mintha kezdene ráérezni a játékra. A lényeg a 3 pont és a 11 pont előny, viszont a mai meccset látva nagyon nem nyugodhatunk meg. Ez a Villareal ma abszolút partiban volt velünk és gyanítom, hogy jövőre többnyire a maihoz hasonló szoros meccseink lesznek.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.12.21. 21:24:43

Lehet, hogy meglepö de engem nagyon megnyugtat, hogy nagyon tud küzdeni a csapat akkor, ha nem annyira megy a játék. Etoo és Messi pár meccsen gyengébb volt, de kibirta a csapat - másrészt nem gépek, nem lehet minden meccsen parádézni. Többször téma volt, most érzödött, hogy tul sokat cselez, többet kellene passzolnia. Kár a téves kiállitásért. A cserénél nem értettem, hogy pont Henryt hozta le pedig Ő volt a legjobb. Casarest is sajnálom a kevés lehetőség miatt és még ott van Militó is. Kicsit tul igazoltuk magunkat. Abidal nagyot játszott. Szóval megérdemelt a gyözelem mert rughattunk volna még 2-3 golt, de kaphattunk volna mi is. Jó érzés a tabellára nézni. Ráadásul a vetélytársak is ugy szerepeltek hogy nekünk jój jött.
Fecó
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2008.12.21. 21:20:55

Hát sajna Nou Camp-ba ritka az ilyen hangulat..
De majd jövőre!Ezek a srácok megérdemlik a bíztatást!
Barcaaaaa!!!!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.12.21. 21:17:40

Küzdeni tudásból jeles megint a csapat. Egy-egy villanás volt az Xavitól és Henrytól, amivel megnyertük a meccset.
Rajtunk kívül a bajnokság első öt helyezettje ellen:
15-ből 15 pont, 17-2 gólkülönbség.
Ennek köszönhető ez az óriási, 10 pontos előny. Akár még a Spanyol kupára is rámehetünk, ha Pep így rotál, és így jönnek ezzel együtt az eredmények is.
Előre a TITOlusokért!
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2008.12.21. 21:15:53

Annak ellenére, h nem játszottunk túl jól nyertünk és ez a lényeg. A védelemben Alves sztem a támadásokban aktív volt, de a védekezésben több hibát is vétett. Puyol közepesen játszott, többször elmentek mellette, ugyan úgy, mint Caceres és Pique mellett. Abidalnak nem volt jó felfutása gyakorlatilag és sokszor elmentek mellette is. Az mondjuk a védelem mellett szól, h Nihatnak gyakorlatilag 1 helyzete volt. Sergi negyon jó volt úgy érzem, megbizható volt, sokszor szerelt és jól passzolt. Touré most nem volt jó, de rossznak semmiképp sem lehet nevezni. Xavi talán a meccs legjobbja volt, aktív volt, fantáziadús és támadószellemű. Keita gyakorlatilag labdába se ért, de a góljáért hálás vagyok neki, főleg, h nem ijedt meg a kapustól. Henry is jó volt, de sok helyzetett kihagyott, bár a góljánál szép befejezést válaszott, mit gyönyörűen kivitelezett, bár agólnál is ki kell emelni Xavi fantasztikus beadását. Eto'o egy szép lövésén kívül semmit nem mutatott. Messi sem játszott jól, mint a csapat oly sok játékosa. Hleb nagyon hajtott és nem is volt rossz. Összeségében picit határozottabb, fantáziadúsabb, támadószelleműbb játékot vártam, többször úgy éreztem nem akrnak eléggé a játékosok. De a labdát többször jól tartottuk meg, a kiállitás után nagyon taktikusan játszottunk. Az egész őszi idényért grat a játékosoknak, Pepnek és az elnökségnek :!: :!: :!: =D> =D>
socio66

2008.12.21. 21:14:33

Bravó srácok,lassan tényleg tudatosul bennem,hogy verhetetlenek vagyunk, bárhol,bárki ellen! Igazából nem hittem a győzelmünkben,azt hittem hogy majd talán egy ikszre kihozzuk,de ez..Fantasztikusak vagyunk,csak szuperlatívuszokban beszélhetünk a társaságról,igazából nem is találom a megfelelő szavakat..
Ezúton kívánok nyugodt,békés,kellemes ünnepeket a fiúknak!
Anarius
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.11.01. 22:22:50
Tartózkodási hely: Tejútrendszer

2008.12.21. 21:14:23

Atl.Madrid-Barca 1-6
Sevilla-Barca 0-3
Barca-Valencia 4-0
Barca-Real Madrid 2-0
Villareal-Barca 1-2
Elképesztő eredmények a rangadókon.Le a kalappal.Csak így tovább.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.12.21. 21:12:36

G-Jay írta:Ájj nem lett meg a 3 gólos átlag :lol:

Komolyan nem hittem volna, hogy 12ből 12 pontot be tudunk húzni! Hihetetlen. Ez a csapat küzdeni is tud, gálázni is tud, védekezni is, támadni is, mit nem tudunk :?: :)
Eufória! Hihetetlen! Ez a csapat többre hivatott szimplán 1 kupánál, minden kell!
Na jó legyünk a földhöz ragadva, folytatnunk kell tovább a megkezdett munkát, ahogyan Frenky mester annó megosztotta velünk a futball igazi nagy titkát!
Az egész bajnokságot tekintve viszont még megvan a 3 gólos átlagunk. 8) :D

Nagyon szép teljesítmény ez a 12p a 4 rangadóból, és ezzel már kerek 10 ponttal vezetjük a tabellát. Ha hasonló minőségű és eredményességű játékot tudunk majd a téli szünet után is fenttartani, akkor jajj neked világ és mindenféle rekord. :D
Most pihenje ki mindenki magát és folytassák ott ahol hagyták. Boldog ünnepeket a játékosoknak és edzőknek is innen Budapestről. 8)
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2008.12.21. 21:12:12

És milyen jó,hogy nem sérült le senki!!!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.21. 21:10:36

Kedves Barcelona-szurkolók!
Drága Barátaim!
Kedves Mindenki itt a fórumon!

LEGYETEK ÁLDOTTAK!

A Fiúk ma este hatalmas örömet szereztek nekem/ünk! Küzdelemből jelesre vizsgáztunk. Egy nagy győzelemmel boldoggá tették a névnaposok ünnepét! Köszönet Nekik érte!
A nagy és bajnokságra érett csapatok minden erényét felvonultattuk ma. Küzöttünk. Hajtottunk. Gólhelyzeteink voltak. A szerencsével se álltunk hadilábon. A kritikus időpontban helyén volt a szívünk és az eszünk. 10 perc alatt a magunk javára fordítottuk a meccset. Hozzáteszem: teljesen megérdemelten.
A védelemben voltak lyukas pillanataink, horrorisztikus megoldásaink, de túléltük, átvészeltük.
Yaya Touré beállítása nyugalmat hozott a középpályáőra.
Henry megint bizonyította, hogy megérte a türelem (na, nem az én részemről, erről majd a topikjában). Csodálatos gólt lőtt, a helyzeteit jól kidolgozta, sokat küzdött, védekezett.
Dani Alves - az egy-két hibája ellenére - megint bizonyította zsenialitását, képességeit. Nagyon örülök Neki, hogy itt van.
És Xavi. Csak szuperlatívuszokban tudok a mai teljesítményéről is szólni. Még sok-sok hasonló meccset, és akkor a Klub legnagyobbjai közé emelkedik.
És ne feledkezzünk meg Keitáról: 3-szor eredményes, és mindegyik létfontosságú volt. Kösz, Seydou.
No, meg Pep. Nagyszerű játékosból nagy edző válhat, korszakalkotó - ha megmarad szerénynek, visszafogottnak, és 2 lábbal a Földön állónak.

Boldog vagyok, büszke, és örömittas!

INNEN MO-RÓL MONDHATJUK, KÍVÁNHATJUK MINDANNYIAN: ISTENÁLDOTTA, BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYUK LEGYEN, ÉS AZ ÚJ ESZTENDŐBEN HASONLÓ SIKEREKKEL ÖRVENDEZTESSENEK MEG MINKET!
LEGYEN RAJTUK, ÉS RAJTUNK A TEREMTŐ ÁLDÁSA!

CATALUNYA, TRIOMFANT!
FORCA BARCA!
SOM I SEREM!
SOM MÉS QUE UN CLUB!
Kép
The10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.06.03. 09:40:30
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.21. 21:09:48

Le a kalappal a fiúk előtt, ma mindenki rendesen odatette magát a pályán! A Villareal remekül játszotta, amit ellenünk kell, nálunk pedig volt néhány halványabb egyéni teljesítmény (Messi, Eto'o, Abidal), talán ezért volt nehéz a meccs. De jó volt látni, hogy Xavi uralja a játékot, Alves rengeteget robotol, Keita személyében pedig végre van egy gólveszélyes középpályásunk!
Köszönjük a csapatnak ezt a remek sorozatot, szebb karácsonyi ajándékot nem is kaphattunk volna tőlük! :lol:
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.12.21. 21:09:39

Véleményem szerint teljesen megérdemelten nyertünk!Fura meccs volt,a Villarreal is megnyehette volna,de ennyi külnbség mindenképp volt a két csapat között!

Azt viszont nem értem, és alapvető taktikai hibának tartom,hogy Pep feltolja a védelmet Pique-vel :shock: Hát Puyol sem gyors már,hát még Pique!Szóval,nem is értettem,ráadásban tudhatta Pep,hogy Rossi és Nihat is gyors!

Szerintem:

Valdes:Nem is volt dolga....

Alves:Robotolt,nem élete meccsét játszotta!

Pique:Hát,szvsz az eddigi leggyengébb meccse a szezonban...

Puyol:Sallagmentesen játszott,párharcai többségét megnyerte...

Abidal:Zseniális!Végre kezdi megtalálni a Lyonos formáját

Busquets:Jól játszott,összegyűjtötte,majd nagyon jól elosztogatta azokat!

Xavi:Világklasszis!A Titi gól előtt,mindenki azt hitte - köztük én is - hogy kipasszolja Alvesnek!Hát nem tette és milyen jól tette!Emellett zseniálisan osztogatott és robotolt.

Keita:A háttérben óriási munkát végzett,sokat futott.A gólnál bátor volt, ami szerintem értékelendő,és amúgy is jó helyre passzolta a labdáit,nem volt sok eladott labdája.

Henry:A támadó 3-as közül ő volt a legaktívabb,nem élete meccsét játszotta,de összeségében nem volt rossz.Ha csak a győztes gólt lőtte volna,akkor is elégedett lennék,de így,hogy még eléggé aktív is volt,így elégedett vagyok vele!

Messi:Hát,nem tudom,huzogatott,de nem nagyon ment neki!Már 3 meccse nem az igazi szerintem!De remélem,csak elfáradt és januárban újra a pihent,friss Messi lesz a pályán!

Eto'o:Szürke volt,de amikor nála volt a labda,akkor jól cselezgetett.Ha szerencséje van,lövései közül 1 beakadhatott volna

-----------------------------------------------------------------

Yaya:Sokat futott,robotolt,most nem volt olyan látványos.De írjuk ezt a kevés játékperc számlájára.

Caceres:Jó volt!Végre játszhatott is.Amikor feladata volt,azt tökéletesen elvégezte.Elégedett vagyok vele is!

Hleb:Az elején volt két eladott labdája,de aztán sikerült felvennie a meccs ritmusát és már több jó passzal jelentkezett.Viszont keveset játszott, így nem nagyon értékelhető!

10 ponttal vezetünk már,továbbra is ugyanezzel a mentalitással kell pályára lépni és akkor nem lesz gond!

Üdv.

Etooka
.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.12.21. 21:08:47

Ákocka írta:
Enrique21 írta:A mai meccs lejobbja a BARCA tábor volt :!:
Egész meccs alat végiénekeltek!(néha odaszúrtak a madridnak is :D )
Ez így igaz! Jó volt hallgatni, vagy 10szer elénekelték a himnuszt. :)

Nálam ez a győzelem ér a legtöbbet idén. Remek meccs volt.
Madridista spanommal néztem.Ő mondta,h néha úgy tűnik,h nem is a Villa van otthon.A játék+szurkerek :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
aky01
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:10:47
Tartózkodási hely: Pápa

2008.12.21. 21:08:32

Nagyon izgalmatosra sikeredett a vége,hála a csapategységnek...Láss csodát betömörülés ellen tényleg hatásos lenne a szélről beadott labdák!Keitanak is gratulálok mert már nem az első ilyen gólja volt ez!Én továbbra is várom az ilyen szélső játékot és az átlövéseket!Minden elismerésem a csapaté,és az edzői stábé! :D :D
EuroBarça Tour 2009
Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Kép
Anarius
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.11.01. 22:22:50
Tartózkodási hely: Tejútrendszer

2008.12.21. 21:07:55

Nehéz meccs volt,de helytálltunk és megérdemelten nyertünk.Nagy előnyre tettünk szert de még nem nyertünk meg semit.Csak így tovább.HAJRÁ BARCA!!!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.12.21. 21:07:09

Viktória, viktória, menjünk, menjünk, menjünk, menjünk
a Camp Nouba!!!
Azért akkor, amikor Nihat megkapta a labdát egy-az-egyben
Valdéssel, akkor kiugrott a szívem a helyéről!
De ha így folytatjuk, akkor Ramos ide, Ramos oda a Real nem érhet
be minket, mert mindig tartani tudjuk tőlük a távolságot.
De mindig tartani kell tudni a távolságot, ami lényeges!
Ez a csapat nagyon egyben van, tudott reagálni a hátrányra, Piqué
pirosa viszont nem hiányzott.
A góljaink ügyesek voltak, de sajnos mi is szépet kaptunk.
Egy szó, mint ezer, jó meccs volt nagyon, igazi rangadó ki-ki meccs.
Én este megint pálinkával kell, hogy végezzem!
Ma hajnalban a kosárlabda-clásicon aratott győzelmünk miatt jött
elő a Szekszárdi Bikavér nevű törkölypálinka, de most sem marad
a stampós pohár szárazon!
Köszönöm FIÚK ezt a szép, eredményes őszt!
Kivirágoztattatok minket, enyhe képzavarral élve!
K.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.12.21. 21:06:44

Nagyon büszkén gratulálok az egész csapatnak a mai és a szezonbeli küzdésükhöz,akaratukhoz,játékukhoz!
Nem zökkentett ki minket a bekapott gól,SŐT!
Egy pillanatig nem adták fel a srácok és még létszámhátrányban sem hagytuk játszogatni őket.Ez a nyomás,amit tudunk gyakaorolni az ellenfelekre,egyszerűen brutális.Ha nincs nálunk a laszti,addig hajtjuk,amíg vissza nem szerezzük (rendszerint mp-ek kérdése 8) ).Ha pedig nálunk van a zsuga,akkor zseniálisan tudjuk járatni,ahogy az illik is errefelé :D
Parádésan jöttünk ki A sorozatból,mindenkit elfenekeltünk,aki cs szembejött :P 10 pont előnyt szedtünk össze féltávig,erre nem találok szavakat.Hasznos is ez,h így elhúztunk,mert a Bl-ben való szerepléshez nem árt,ha nem kell szétgyilkolnunk magunkat a pontokért.Esetleg később már belefér egy-két X is :twisted: És persze ott a kupa is.Bízom benne,h át tudják menteni a srácok a formájukat a következő évre (mit évre?ÉVSZÁZADOKRA! :D ).
Szép volt ,FIÚK! \:D/
Szép volt,PEP! =D>

VAMOS BARCAAA!!! :-({|=
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.12.21. 21:06:10

Ájj nem lett meg a 3 gólos átlag :lol:

Komolyan nem hittem volna, hogy 12ből 12 pontot be tudunk húzni! Hihetetlen. Ez a csapat küzdeni is tud, gálázni is tud, védekezni is, támadni is, mit nem tudunk :?: :)
Eufória! Hihetetlen! Ez a csapat többre hivatott szimplán 1 kupánál, minden kell!
Na jó legyünk a földhöz ragadva, folytatnunk kell tovább a megkezdett munkát, ahogyan Frenky mester annó megosztotta velünk a futball igazi nagy titkát!
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Lezárt