Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.12.11. 19:23:52

A Barca-Real meccset a SPORTKLUB közvetíti szombat este 22:00-kor.
Ha még 1 valaki rákérdez, bezárom a topikot!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.12.08. 20:58:59

Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.12.08. 13:38:48

recrea írta:Igaz, rangadó, a sevilla meg a valencia meccs is az volt :lol:
Valóban azok voltak, és az Atleticó elleni meccs is annak indult.
Az, hogy ilyen simán nyerjük a rangadókat fantasztikus.
Viszont ismerjük jól a Realt. Valaki írta már, hogy olyanok, mint a németek :arrow: mikor kell a győzelem akkor győznek is.

Mondjuk azért a Nou Campban nem nagyon hiszem én sem, hogy nagyon ugrálnának. Ettől még nem szabad teljesen leírni őket!
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2008.12.08. 13:38:06

Szunyi írta:Én emlékszem olyam bl meccsre, amikor a bajnokságban a Real sokkal jobb volt, mint a Barca és mégis idegenben is megszorongattuk őket. Semmit nem jelent, hogy ki hányadik éppen vagy milyen formában van, itt mindenki 110%-ot próbál kiadni magából és ez lehet, hogy görcsösséghez vezet
Ez igaz, csak azt elfelejted, h az odavágón simán elvertek minket Barcelonában 2-0ra, Madridban meg 0-0-át játszottunk. Jól megszorongattuk őket :P Kérdem én akkor mi számít, ha nem a forma?
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2008.12.08. 13:34:49

lui1698 írta:
recrea írta:Nem tudom mitől kell itt tartani, még a vak is látja, h ennél a madridnál reálisan 2-3 góllal jobbak vagyunk, ez a különbség pedig ki fog jönni a szombati mérkőzésen. Ennyi! Mi is tudjuk, ők is tudják.
recrea!

Egy rangadó az rangadó.
Ott nem számít az, hogy mi volt a meccse előtt.
Ott csakis az számít, hogy melyik csapat tud jobban felpörögni az adott mérkőzésre.
Pl. ki fogadott volna arra, hogy az Arsenal elveri otthon a Chelseat?
Igaz, rangadó, a sevilla meg a valencia meccs is az volt :lol:
Szunyi
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2008.04.17. 10:53:16
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.08. 13:34:10

recrea írta:Hát akkor mi a tököm számít, h a nem az aktuális forma?? Na haragudj, de hülyeséget írsz! Gyenge a real, nézz már meg egy meccsüket!
Én emlékszem olyam bl meccsre, amikor a bajnokságban a Real sokkal jobb volt, mint a Barca és mégis idegenben is megszorongattuk őket. Semmit nem jelent, hogy ki hányadik éppen vagy milyen formában van, itt mindenki 110%-ot próbál kiadni magából és ez lehet, hogy görcsösséghez vezet
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.12.08. 13:32:31

recrea írta:Nem tudom mitől kell itt tartani, még a vak is látja, h ennél a madridnál reálisan 2-3 góllal jobbak vagyunk, ez a különbség pedig ki fog jönni a szombati mérkőzésen. Ennyi! Mi is tudjuk, ők is tudják.
recrea!

Egy rangadó az rangadó.
Ott nem számít az, hogy mi volt a meccse előtt.
Ott csakis az számít, hogy melyik csapat tud jobban felpörögni az adott mérkőzésre.
Pl. ki fogadott volna arra, hogy az Arsenal elveri otthon a Chelseat?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2008.12.08. 13:29:35

socio66 írta:
recrea írta:Nem tudom mitől kell itt tartani, még a vak is látja, h ennél a madridnál reálisan 2-3 góllal jobbak vagyunk, ez a különbség pedig ki fog jönni a szombati mérkőzésen. Ennyi! Mi is tudjuk, ők is tudják.
A rangadók általában azért rangadók,mert két nagyszerű csapat csap össze. Az El Clásico pedig Európa talán legnagyobb ütközete,hatalmas tét, az év legfontosabb meccse. Egyszerűen nem lehet leírni az ellenfelet,csak mert rossz szériában vannak. Ez egy olyan 90 perc,ahol nem számít a tabellán elfoglalt helyezés,az aktuális forma. 100%-ig biztos vagyok benne,hogy A Real úgy készül erre a meccsre,hogy most megmutatják,ez a meccs lehet számukra a fordulópont. Mint ahogy abban is biztos vagyok,hogy nem fogunk 5-0-ra nyerni,és 70%-os labdabirtoklást elérni. Ez nem ilyen meccs lesz,és kész! Ha nyerünk,bármilyen különbséggel is,fantasztikus dolgot viszünk véghez,mert most tényleg semmi sem biztos. Hahó,ez az El Clásico! Ébredjünk már fel! Nem akárki ellen játszunk!
Hát akkor mi a tököm számít, h a nem az aktuális forma?? Na haragudj, de hülyeséget írsz! Gyenge a real, nézz már meg egy meccsüket!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2008.12.08. 13:32:28-kor.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2008.12.08. 12:52:45

Mosquito írta:
recrea írta:Nem tudom mitől kell itt tartani, még a vak is látja, h ennél a madridnál reálisan 2-3 góllal jobbak vagyunk, ez a különbség pedig ki fog jönni a szombati mérkőzésen. Ennyi! Mi is tudjuk, ők is tudják.
Barca:Milan bek döntő? Getafe:Barca spanyol kupa elődöntő?
Most jobbak vagyunk, igen. A hétvégén akár lehetünk rosszabbak is vagy lehetünk akár jobbak is ha a madrid mákosabb lesz.
Ennyire azért ne írjunk le egy real madridot!
Az előző szezonban mi is kb ennyire esélytelenek voltunk a bl-ben az mu ellen, mégis összeszedték magukat a fiúk és csak a szerencsén múlott, hogy nem mi mentünk tovább.
Maximálisan egyetértek veled. Ki fogadott volna a Milan győzelmére (ráadásul olyan arányban) 94-ben? Ilyen szinten nincsenek lefutott mecsek. Egy mérkőzésre bárki felszívhatja magát, kifoghatunk egy hihetetlenül peches napot, vagy egy élete formájában védő Casillas-t. Esetleg egy Real-fan bírót. Rengeteg apró dolog befolyásolhat egy ilyen meccset, tehát muszáj józannak maradni.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1435
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2008.12.08. 12:42:04

Alapesetben a mostani Real ellen egy 2-3 gólos győzelem lenne a REALis:). Viszont mindenki tudja, hogy ez nem egy tipikus mérkőzés. Még a közelmúltban is volt olyan El Classico, ahol topfavoritként kezeltek minket, aztán nagyon nem úgy sült el a dolog. Szóval a szerénység, alázat nagyon fontos tényező lesz szombat este. Nagyon fontos lenne, hogy mi rúgjuk az első gólt, nehogy vérszemet kapjon a Real, mert akkor nagyon fel tudnak pörögni. És a csapat idei jó szokásához híven egy esetleges vezetés után is folyamatos nyomás alatt kell tartanunk a kaput. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy a Real erőre kajon, mint a Sevilla ellen. A gyenge pontjuk kétségtelenül a védekezésük és ezt ki kell tudnunk használni, viszont a középpályán szigorúan meg kell őket állítani, nem szabad lendületből kapura vezessék a labdát, mert félelmetesen lőnek távolról. A másik lényeges dolog a pontrúgások. Ez eléggé lutri, Valdes-nek nagy szerepe lehet ezekben a szitukban. Maximális koncentráció és pontosság kell, nem szabad naggyá tenni a meccs elején Casillas-t, mert akkor pokoli nehéz lesz neki gólt lőni. Kőkemény meccs lesz, a Real 100% h az életéért küzd majd, nem csodálkoznék ha nem a látvány, hanem a brusztolás, keménykedés lenne a jellemző a meccsre. Jelenleg ugyanis ez lehet az egyetlen komoly fegyvere a Real-nak. A másik pedig a bíró, ez teljesen kiszámíthatatlan tényező. Reméljük semmi nem rajta fog múlni. Hajrá Barca!!!
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2008.12.08. 12:03:03

Csatlakoznék recrea-hoz,úgy gondolom,hogy a madrid ugyan hajtani fog,de semmi több,az ötlet hiányzik...És attól sem félek,hogy a fiúk nem lesznek ott fejben,ennek a Barca-nak pont a mentális dolgok az erősségei(persze sokminden más mellett),de azt hiszem,hogy Pep mindent a helyére fog rakni mindenkiben!Efelől kétségünk sem lehet!
socio66

2008.12.08. 12:02:46

recrea írta:Nem tudom mitől kell itt tartani, még a vak is látja, h ennél a madridnál reálisan 2-3 góllal jobbak vagyunk, ez a különbség pedig ki fog jönni a szombati mérkőzésen. Ennyi! Mi is tudjuk, ők is tudják.
A rangadók általában azért rangadók,mert két nagyszerű csapat csap össze. Az El Clásico pedig Európa talán legnagyobb ütközete,hatalmas tét, az év legfontosabb meccse. Egyszerűen nem lehet leírni az ellenfelet,csak mert rossz szériában vannak. Ez egy olyan 90 perc,ahol nem számít a tabellán elfoglalt helyezés,az aktuális forma. 100%-ig biztos vagyok benne,hogy A Real úgy készül erre a meccsre,hogy most megmutatják,ez a meccs lehet számukra a fordulópont. Mint ahogy abban is biztos vagyok,hogy nem fogunk 5-0-ra nyerni,és 70%-os labdabirtoklást elérni. Ez nem ilyen meccs lesz,és kész! Ha nyerünk,bármilyen különbséggel is,fantasztikus dolgot viszünk véghez,mert most tényleg semmi sem biztos. Hahó,ez az El Clásico! Ébredjünk már fel! Nem akárki ellen játszunk!
Mosquito

2008.12.08. 12:01:40

recrea írta:Nem tudom mitől kell itt tartani, még a vak is látja, h ennél a madridnál reálisan 2-3 góllal jobbak vagyunk, ez a különbség pedig ki fog jönni a szombati mérkőzésen. Ennyi! Mi is tudjuk, ők is tudják.
Barca:Milan bek döntő? Getafe:Barca spanyol kupa elődöntő?
Most jobbak vagyunk, igen. A hétvégén akár lehetünk rosszabbak is vagy lehetünk akár jobbak is ha a madrid mákosabb lesz.
Ennyire azért ne írjunk le egy real madridot!
Az előző szezonban mi is kb ennyire esélytelenek voltunk a bl-ben az mu ellen, mégis összeszedték magukat a fiúk és csak a szerencsén múlott, hogy nem mi mentünk tovább.
Avatar
SzImi
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2005.01.25. 10:23:25

2008.12.08. 11:46:43

Miért pont a sportklub, váááá, 1. nincs otthon, 2. a kommentátorok, na őket inkább nem jellemezném...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2008.12.08. 11:28:13

Nem tudom mitől kell itt tartani, még a vak is látja, h ennél a madridnál reálisan 2-3 góllal jobbak vagyunk, ez a különbség pedig ki fog jönni a szombati mérkőzésen. Ennyi! Mi is tudjuk, ők is tudják.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.08. 11:12:27

Ha a tabellára pillantunk, pontok tekintetében még az iksz is jó lehet. De én egy ilyen Real ellen hazai pályán elfogadhatatlannak tartom a döntetlent. Még akkor is, ha tudjuk milyen egy clásícó, és még akkor is, ha én magam sem várok nagy arányú győzelmet, és "alázást", sőt, nehéz meccsre számítok. Röhej volt, azt látni, hogy egy Real Madridnak-mint a Bayern Münchennek- a hajtás, és a küzdés legyen a legnagyobb erénye. Szaladnak a labda után, tapsolnak, harcolnak, de a játék egy rakat sz*r, ellenünk nehéz lesz tűzbe jönni 30% -nyi labdatartással.
A másik, hogy igen, rossz sorozatban vannak. De tavaly is volt legalább 12-15 pontjuk ugyanilyen gyatra futballal, amikor az ellenfél simán jobban játszott. Csak akkor még szervezettek voltak, és ki tudták bekkelni egy-két rúgott góllal a meccseket. A keretükben reálisan ennél sokkal több-pontokban-nem nagyon van. Persze gyüjthettek volna a jelenleginél 4-5 ponttal többet, de a pontvesztéses meccseiken az ellenfél általában lefutballozta őket a pályáról, vagy min. partiban volt a Reallal. Tehát szerencsétlenül, igazságtalanul elvesztett meccsük, pontjaik szerintem-na jó, tegnap az iksz reálisabb lett volna-nem nagyon voltak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Mosquito

2008.12.08. 10:59:22

Egy biztos: kikapni nem szabad!
Aki nézte a real esti meccsét az láthatta nem sok kell ahhoz, hogy a madrid összekapja magát és amikor ez megtörténik bármire képesek. Hatalmas lendületet adhat nekik, ha esetleg megnyernék a clásicot. Bár lenne még 6pont előnyünk velük szemben, de az semmi ha kijönnek ebből a rossz sorozatból. Azzal is számolni kell, hogy -az első 2 fordulót leszámítva- nekünk még nem volt rosszabb szériánk.
Jó lenne visszavágni az előző clásicok-ért, de én már akkor is elégedett leszek, ha csak döntetlent játszunk velük.
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2008.12.08. 10:52:21

inkább vki streamelje majd a sportklubbot:) külföldi streamen nincs kedvem nézni:(
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2008.12.08. 10:39:23

Ige na sport klubon fogják adni!Tessék minden barcásnak nézni!Barcaaaa
---Forza Barca---
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2008.12.08. 10:38:21

Sportklubbon adják! tegnap real-sevillan mondta a riporter..
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2008.12.08. 10:26:20

hali

egy rövid kérdésem lenne: ha jóltudom az El Classico szombat 22:00 órától lesz, viszont egyetlen egy sportcsatornán se látom kiírva, holott nemrég még a sport1re írták, de ők úgy gondolták h Vladimir Klicsko mérkőzése többre való...

Nem tud vki esetleg némi infóval szolgálni? Előre is köszönöm
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.08. 10:23:10

Óriásit lehet lépni előre most minden fordulóban, hiszen a riválisok is játszanak egymás elln, így majdnem "hatpontos" meccsek ezek. A négy rangadó előtt tulajdonképpen 9-10 ponttal már elégedett lettem volna, de jelen formánkban nem elképzelhetetlen a 12 egység sem. Ha nyerjük a hátralévő két rangadót is, és ha kedvezően alakulnak mögöttünk is a dolgok, tavasszal már csak mi ronthatjuk el...
Mondjuk a mutatott játék alapján ez már most is igaz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
robbyt
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.03.05. 09:51:02
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou!

2008.12.08. 09:29:07

gergo9 írta:Am én félek egy kicsit, olyan rossz érzésem van lehet a sok magabiztos hozzászólás miatt. Túl könnyűnek tűnik. Egy 11-es, egy kiállítás,egy gyors gól nagyon meg tudja változtatni a meccs képét akár mi van. Hátrányban pedig nem tudunk ugy játszani mint X-nél. Pölö Espanyol,Getafe,Numancia,Shaktar. Meg attól félek hogy egy kicsit túlpörögnek a fiúk a 100ezres tömeg előtt meg a hatalmas nyomás miatt hogy most mindenki parádét vár tőlünk(jogosan). Óriási szerep jut Guardiolának hogy fejben összerakja a fiukat a meccsre.
ez az eddigi legértelmesebb hsz az El Classico kapcsán!Grat!Teljesen egyetértek!Forma alapján 5-0,de én beérném 2-1 -gyel is és jó játékkal persze!
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.12.08. 09:20:08

Hát ez nagyon nagy volt! A Valenciát így megverni, ezt azért nem gondoltam volna..én max 2 gólos előnyt képzeltem el, de ez azért sokkal szebb volt! :lol: A Villarealtól egyébként jobban félek, mint a Realtól....remélem így folytatjuk és minimum egyet meg tudunk nyernia két meccsből (mondjuk inkább a Realt kellene elpáholni, az lenne az igazi :) ), de ha mindkettőt behúzzuk, akkor sem leszek szomorú :) .
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Lezárt