Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2008.11.28. 10:52:44

Rivaldo11 írta:Nem értem, hogy ezt a szerencsétlen Reinát miért helyezik sokan Valdes elé. Emberek! Hát nem emlékeztek arra, miket művelt nálunk? És igaz hogy akkor még fiatal volt, sokat fejlődött, de Valdesnél így is sokkal bizonytalanabb, dadog a labda a kezében. Bravúrkapus, de totál megbízhatatlan. De sokan beírják hogy jobb mint Valdes, csak azért, mert a Liverpoolban véd. Röhej. Egyébként az utánpótlásedzők mindig is Valdest tartották jobbnak.
Nem azért, mert a Liverpoolban véd...
Én kedvelem a Liverpoolt is, ezért csomó meccsüket látom folyamatosan. Egyértelműen ura a helyzetnek a 16-os vonalán belül (bár olykor 25 méterre is kifut...), szerintem ezért hajszálnyival is, de jobbnak tekinthető, mint Valdes. De ez csak az én véleményem, számomra ez értékesebb tulajdonság (Más számára pedig más nyilván).
Az, hogy a Barca utánpótláscsapatában mit gondoltak...nem szentírás. Tévedni emberi dolog - már, ha egyáltalán tévedtek itt.
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.11.28. 10:49:17

Valdes jobb, mint Reina, ez számomra teljesen egyértelmű. Ha már kapust akarnánk igazolni, számomra Adler az, akit maximálisan elfogadnék helyette, figyelembe véve az árakat. De én számomra tökéletes W is, hiszen jó kapusnak tartom!
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.28. 10:38:11

Nem értem, hogy ezt a szerencsétlen Reinát miért helyezik sokan Valdes elé. Emberek! Hát nem emlékeztek arra, miket művelt nálunk? És igaz hogy akkor még fiatal volt, sokat fejlődött, de Valdesnél így is sokkal bizonytalanabb, dadog a labda a kezében. Bravúrkapus, de totál megbízhatatlan. De sokan beírják hogy jobb mint Valdes, csak azért, mert a Liverpoolban véd. Röhej. Egyébként az utánpótlásedzők mindig is Valdest tartották jobbnak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.11.28. 09:50:16

Barca1988 írta:Nem mondom hogy Valdes egy világklasszis kapus,elég ha támadásban azok vagyunk! :lol: Én csak akkor haragszok rá,ha potya gólokat kap! :evil: És sajnos volt már pár hajmeresztő gól amit kapott! :evil: De az is igaz hogy vannak olyan napok amikor zseniálissan véd,néha még 11est is!Az lehet a gond hogy sokszor mi támadunk és ő alig van játékban,csak ritkán!Kontráknál!Ugy pedig nehéz elkapni a jó formát,ha nem csinálsz egész meccsen semmit!Szerintem Van der Sar is egy elit kapus,kár h nem véd nálunk!!!
Hát igen, szerencse, h a világ legjobb kapusaira is csak a potyagólok miatt haragszanak.... :roll:
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2008.11.28. 02:06:37

Egyetértek Monti véleményével (Hozzászólás Elküldve: 2008.11.27. 19:55:00 ).
Annyit tennék még hozzá, hogy Valdes legnagyobb hiányossága talán a kifutásoknál látszódik, illetve szögleteknél. Gyakran torpan meg az ilyen kényes szituációkban, márpedig ezek gólokat, így meccseket is eldönthetnek. Azt leszögezhetjük, hogy 1 vs. 1 helyzetekben a TOP 5 kapusok között van. Tehát Valdes egy nagyon jó kapus, ezt talán senki sem vitatja.
Kérdés,h Barcelonában nem egy klasszis kapusra lenne szükség? Kicsit költői a kérdés, mert én magam sem tudom a választ igazából, és lehet, h senki sem:)
Tény, h klasszis kapusok nem hemzsegnek a piacon, de azért ha körülnézek a sztárcsapatoknál, nos: Van Der Sar, Buffon, Cech, Casillas, és igen: Reina + tán Julio Cesar?.

Végülis ezzel azokhoz csatlakozom, akik szerint Valdes összességében TOP 10 kapus. Ezt mindenképp megérdemli a Barca:)
Legyünk igazságosak: a legtöbb gól nem Valdesen múlik, és még mindig fiatalnak számít, ennél csak jobb lesz - DE mégis bosszantó olykor, hogyha beesik egy-két olyan gól, ami elkerülhető lett volna.
Avatar
Barca1988
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2006.06.10. 20:01:54

2008.11.28. 01:17:45

Nem mondom hogy Valdes egy világklasszis kapus,elég ha támadásban azok vagyunk! :lol: Én csak akkor haragszok rá,ha potya gólokat kap! :evil: És sajnos volt már pár hajmeresztő gól amit kapott! :evil: De az is igaz hogy vannak olyan napok amikor zseniálissan véd,néha még 11est is!Az lehet a gond hogy sokszor mi támadunk és ő alig van játékban,csak ritkán!Kontráknál!Ugy pedig nehéz elkapni a jó formát,ha nem csinálsz egész meccsen semmit!Szerintem Van der Sar is egy elit kapus,kár h nem véd nálunk!!!
Messi a király!!!:)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.27. 23:22:01

Nálam top 10-es. Sőt...kilenc jobb kapust nem tudok felsorolni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.11.27. 23:19:05

Hát ha már így helyezéseket osztunk... VV-t ha így vesszük azért szerintem merő túlzás őt az 5-6. hely közé sorolni. Azért vannak még jó kapusok, hogy ne csak a legnagyobbakat soroljuk állandóan... ,kb. a top 25-ben lehet benne.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.27. 23:13:59

A vicc az, hogy Ruud Hesp még kimondottan jó kapusnak számított ilyennevek mellett..
Rivaldo-A Legnagyobb.
Levente
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.12.18. 16:23:21
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.11.27. 23:13:08

Hespet kihagytad :DD
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.27. 23:07:38

A Cech, Buffon, Casillas hármast aláírom. Ők hárman a legjobb hálóőrök. Valdes szerintem az őket követő 5-6 legjobb kapus között van, azaz nincs okunk panaszra. Vannak területek, amelyben kimondottan klasszis: 1vs1.
Victor igenis a szűk elit mögött van nem sokkal. Nem kell más a helyére.
Ráadásul a Veldes-ellenesek nem tudom mit szóltak volna olyan kapusokhoz, mint Busquets(jézusom), vagy épp Dutruel (igazi balek)...de Bonanotól is hidegrázást lehetett kapni, csakúgy mint az ifjú Reinától, aki egy labdát nem tudott rendesen megfogni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.11.27. 22:36:05

Nem értem miért szenvedtek Gomezinhoval, köztudottan Váldes ellenes. :?
Mindenki tudja hogy vannak VV-nél jobb kapusok. Az értelmesebbek azt is tudják hogy nála jobbat csak hatalmas összegekért lehet megszerezni, ami egyáltalán nem érné meg. A pénzt mezőny játékosokra költjük, így csapatszinten leszünk jobbak, nem pedig egy szuperklasszis kapusra "pazarlunk", akivel max. 5-10 góllal kapnánk kevesebbet idényenként. :roll:
Ha egyszer vki mutat egy olyan hálóőrt, aki egyértelműen jobb VV-nél (és ezt vmi norm. ligában bízonyította), és pár milláért meg lehet szerezni, akkor majd én is "le-Váldesszel"-lezek majd. :P
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.11.27. 22:22:09

Szint kell?

5-ös szint : Cech , Buffon, Casillas, sorolhatom
4-es : Valdes
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.11.27. 22:08:46

Valdes jó kapus, nem kell más. <- - - -(ez 1 kumma nagy pont a mondat végén).
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.11.27. 22:00:51

Gomezinho írta:Soha életemben nem dicsértem, egyszerűen van tőle jobb de senki sem mozdul! Akkor sem szint és kész! Miért nem őt akarja a city? :D
Nem szint.. Ezt imádom. Ha már ennyire be tudod sorolni a jónépet, csinálj már nekem egy táblázatot, vagy skálát, vagy akármit arról, hogy neked mi az a bizonyos szint! Mert ez így csak egy divatos szó. Szerintem :wink:
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
Avatar
Hercegnő
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.10.31. 16:57:42
Tartózkodási hely: Magyarország

2008.11.27. 18:57:44

és mit szóltok ahhoz, h szoridaritást vállalt a bántalmazott nőkkel, és levetkőzött 1 napilapnak? bezzeg a pályán olyan szemérmes :D [/color][/quote

[color=blue]Én láttam a képeket,és nagyon jók :) És kár hogy olyan szemérmes,írni fogok a FIFÁnak,több félpucér Viktor Valdes-t a pályára!!![/color]
Monti
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2008.06.15. 17:56:12
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.27. 18:55:00

Nekem Valdes vedesevel nincs kulonosebb bajomneha potyazik,de azert nem tragikus:)

Viszont....

Nem nagyon szervezi a vedelmet,"csak egy kapus"
Casillas,Kahn,Buffon,Reina,Van der Sar,Cheh ebben vannak merfoldekkel elotte nema jo/rossz vedesek statisztikaban.
Nalunk Puyol az aki a vedelmet "iranyitja" ,szinte mindenhol ez a kapus.
Ezert is kapunk szerintem neha siman elkerulheto golokat.Egy kapus 100x jobban atlatja ,hogy mi a helyzet,mint egy vedo..akarmennyire is jo vedo Puyol,es kapitany nem neki kene iranyitani a vedelmet,persze o igyis-ugyis alappillere lesz a vedlemnek,sot a Barcanak.

Minden esetre en csak ezert nem vagyok annyira oda Valdesert,o nekunk nemfog nyerni semmit,Casillas vagy Kahn a Barcanal "sokkal" gyengebb osszetetelu csapatoknak nyert meg mindent,legalabb is szerintem..Casillas nelkul a Zidane-Figo-Ronaldos Madrid(meg persze elotte is) kb. egy bajnoki cimet ha osszekuporgatott voltna.
na csak ezt szerettem volna irni :)
Barca,Barca,Baaarca!

Ibra-Messi-Henry-Xavi-Ini jujujuuuu!!!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.11.27. 18:07:20

És azt se felejtsük, hogy katalán.
És azért a Barca-ban ez is elég nyomós ok arra, hogy még jó sokáig álljon a kapuban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.11.27. 18:05:49

Charlie írta:...
Mintha én irtam volna. (csak kevesebb helyesírási hibával :) )

Egyébként Gomezinho, VV most lett nemrég 3. számú csk, azt hiszed pont most adnánk el? :shock:
Egyébként honnan veszed, hogy nem szeretik a szurkolók :?:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.11.27. 18:05:13

lui1698 írta:
Charlie írta:Valdes tökéletes a kapuban szerintem, később még jobb lesz.
C.
Ez így van.
A kapus olyan, mint a jó bor. Az idővel csak...
Öregszik... :)

És igen Gomez Valdesen kívül is van élet.Senki nem állítja,h a világ legjobb kapusa.Én még azt se mondom,h top10es.Legalábbis nálam nem.De nem rossz kapus!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.11.27. 18:05:09

lui1698 írta:
Gomezinho írta:Bányász hogy mondhatsz ilyet , hogy nekünk ez is elég! Áhh na ez a baj!
KELL EGY KAPUS!
Barátom, mi a fenének ide kapus?

Valdés tökéletesen ellátja a feladatát. Az, hogy beszed potyákat benne van. Casillas, vagy bárki más is potyázik néha. Amikor bravúrokat mutat be és azzal ment nekünk pontot/pontokat akkor bezzeg jó.
Én nem nagyon akarok beleszólni, de azért Valdestől aztán olyan sok bravurt nem láthattunk. Persze voltak neki nem vitatom el tőle, de azért mégis azért van a kapuban hogy néha elakadjon benne a labda. Nem szeretném támadni sem megvédeni VV-t szerintem nem pótolhatatlan a csapatban (sőőőt). Egy teljesen átlagos kapus szerintem semmi kiemelkedőt nem tud mutatni. Viszont pillanatnyilag nem tudnék mondani egyetlen egy elérhető kapust sem akivel tuti, hogy jobb lenne a csapat.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.11.27. 18:03:34

Charlie írta:Valdes tökéletes a kapuban szerintem, később még jobb lesz.
C.
Ez így van.
A kapus olyan, mint a jó bor. Az idővel csak...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2008.11.27. 18:01:42

Valdes nem szint nálad. Nálam a kommentjeid nem ütik meg a szintet, hülyeségeket fújsz, próbálj már meggyőzni miért lenne rossz kapus, ne azt hajtsd, hogy kell más a kapuba.

Valdes tökéletes a kapuban szerintem, később még jobb lesz.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.11.27. 17:59:34

Jó nem akarok én itt vitatkozni de be lehetne ismerni hogy Valdesen kívűl is van élet!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.11.27. 17:57:28

Gomezinho írta:Bányász hogy mondhatsz ilyet , hogy nekünk ez is elég! Áhh na ez a baj!
KELL EGY KAPUS!
Mert ez az igazság.Elég a mi kapunkba Valdes.Nem mennek el rajta meccsek.És amiket bekap általában azt szvsz az általad felsorolt nevek se védenék.Tény,h nagyobb nevek és jobb kapusok de az áruk ezzel együtt az áruk is nagyobb.

Van egy megbízható kapusunk aki egy állandó szintet tud hozni.Akkor minek dobjunk ki 10millió eurókat az ablakon új kapusra?Akivel akár be is fürödhetünk....

Bazsa
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Lezárt