Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.23. 21:38:59

gekkodan írta:Ma lendített a játékon, elismerem, bár a mai Hlebet és Bojant nem volt nehéz felülmúlni a szélen.

Ettől még kellett ma a francia. Cserének sosem vitattam, hogy jó.
Így van, én is így látom a mai teljesítményét.
Amikor bejött, lendületet adott a csapatnak, a baloldalon voltak jó felfutásai. Csak a felesleges szabálytalanságokat is elfelejthetné már.
Ha így játszana mindig, egy rossz szavam se lenne.
Kép
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.11.23. 21:36:47

nem akarom újrakezdeni, de:

ma sem volt jobb, mint máskor. de bojan és hleb mellett talán az is észreveszi a pozitívumait, aki eddig nem látta: agresszív, kellőképp labdabiztos, és sokat melózik.

(természetesen egy iniesta helyett nem fér be a kezdőbe)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.11.23. 21:34:35

Ma lendített a játékon, elismerem, bár a mai Hlebet és Bojant nem volt nehéz felülmúlni a szélen.

Ettől még kellett ma a francia. Cserének sosem vitattam, hogy jó.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2008.11.23. 21:32:44

Titi beállásával jobb lett ma a Barca.

Sőt a labda sem pattant el tőle. Kár, hogy nem sikerült a helyzetét kihasználni.

Kár azért a +2 pontért.
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2008.11.22. 12:01:01

palesz77 írta:
Katalán88 írta:Valaki tudja, hogy Henry miután Gólt lőt miért szagolja a jobb csuklóját?
jaj te kis buta, ezt se tudod? hát a parfümét szagolja :D :D amúgy már nekem is feltűnt, lehet, hogy ezzel üzen a kislányának, de ez csak egy gyenge tipp :D :D
Hogy parfüm az stim, de hogy ez vmi kabala v más azt nem tom.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2008.11.22. 11:58:16

Katalán88 írta:Valaki tudja, hogy Henry miután Gólt lőt miért szagolja a jobb csuklóját?
jaj te kis buta, ezt se tudod? hát a parfümét szagolja :D :D amúgy már nekem is feltűnt, lehet, hogy ezzel üzen a kislányának, de ez csak egy gyenge tipp :D :D
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2008.11.22. 11:43:02

Valaki tudja, hogy Henry miután Gólt lőt miért szagolja a jobb csuklóját?
Kép
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2008.11.17. 17:27:12

De én se értem mi történik vele!!! egy 32 éves játékosnak már nem kéne fejleszteni a rúgótechnikáját!!!! ő mintha elfelejtett volna lőni! arsenalban mind rüsszttel távolról vagy nyeséssel , vagy spiccel vagy sarokkal ,vagy külsővel - mindenhogyan gólt lőtt!!!

Hogyan lehet elfelejteni lőni?
erre tényleg az a válasz: önbizalomhiány. egyszerűen kakis a gatya...

de ha bízni nem is biztatni kéne inkább! (nem mintha eurobarca-t olvasna... :P)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2008.11.17. 15:46:44

lionelmessi19 írta:
Mikaos! Először is üdv a fórumon, reméljük rendszeres hozzászóló leszel! :)

Egy pár megjegyzés a mondandódhoz:
1. Henry tavaly valóban aránylag eredményes volt, az idei teljesítménye az igazán, ami minden szempontból messze elmarad a várttól.

2. Egyrészt azt gondolom, hogy ilyen csekély számoknál teljesen felesleges statisztikáról beszélni, de ha mégis, majd adjuk hozzá a labdavesztési és passzolási mutatókat is. Viszont mint mondtam ez nem ér semmit ennyrie kis számoknál, így másra nem hagyatkozhatunk mint a mutatott játékra, amiben Iniesta magasan szintekkel jobb. Ezenkívül felhívnám a figyelmed arra, hogy Iniesta nem kerül meccsenként 2-3 ziccerhelyzetbe, többnyire még 1be sem.

3. Emlékszünk, hogy Samu is volt gyengébb, mindenesetre ez innentől személyes vélemény: van aki úgy látja sikerülhet Henry helyzetén javítani, van aki pedig úgy hogy nem. Én a skeptikusok közé tartozok.

4. balszélső poszton nem várok tőle 30 gólt, azt várom hogy végre el tudjon bánni a kapussal 1v1es helyzetben.
És azért erős túlzásnak gondolom, hogy a tegnapi meccs egyik húzóemberének állítanánk be. Egyébként nem adott gólpasszt, de tény hogy szép volt az utolsó beadása. (mondjuk ezt is lehet úgy nézni, hogy 10ből 1 nem túl jó arány, mert kb ennyiszer próbálkozott balról beadni)

jóvolna ha folytatná azt a javulást, amit most produkál. A kevés is több, mint a semmi. Továbbra is várom tőle az erős távolabbi kísérleteket.
Egyébként sokan mondják hogy hajt, én pedig úgy látom hogy baromi látványosan tud szerelni vagy visszafutni, majd utánna 5 perc alibizés következik, ha labda nélkül van. Más kérdés hogy ez igaz Messire is.. minimálisat mozognak labda nélkül.

Üdv!:)
1. Így van.
2. A statisztikát ugyanúgy figyelembe kell venni 10-15 meccs alapján, mint ahogy mindannyian figyelembe vesszük a teljesítményt a statisztika segítsége nélkül:) A stat csak egy mankó.
3. Elfogadom. Én még valóban reménykedem.
4. Úgy gondolom, hogy ebben a hsz-ben van igazság: Etooka
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.17. 15:17:52.
Én már azért nem akartam taglalni előző hsz-emben, mert túl sok lett volna. Szóval én is egyfajta önbizalomhiányra gyanakszom, az erőtlen, belsővel történő lövögetések szerintem ezt mutatják.
+ Bocs, elnéztem a gólpasszt, csak megelőző passz volt Eto'o lövése előtt.
+ Tegnap a csapat nem játszott jól, ezért gondoltam, h Messi után Henry húzóember volt, már amennyire kitűnhetett tegnap valaki Messin kívül.

Engem is bosszant a formája, de akárhogy is nézem, jelen pillanatban csak lutri lenne helyére beállítani Bojant, vagy Hlebet. Henry egy biztos pont, egy biztos "6-7-es osztályzat a 10-ből", ha más miatt nem, hát a neve miatt biztos elvonja a védők figyelmét:), még mindig gyors, még mindig lát a pályán, a rugótechnikában kell fejlődnie. És én akkor elégedett leszek, mert ezt várom el egy szélsőtől. Az meg csak plusz pont, hogy olykor (persze nem mindig) hátrajön szerelni.
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.17. 15:30:09

Etooka írta:Szerintem túlságosan nagy gondokban gondolkozik mindenki,hogy Henry teljesítménye miért ilyen.Nos,szerintem a legegyszerűbb,emberi okokat kell keresni,és szerintem ez az ÖNBIZALOM.

Ami neki nincs,mert hát ugye miért is lenne?Tavaly egész végig szapulták,miért nem vág 8 mesterhármast,és a csapatnak sem úgy ment,ahogy kellett volna.Eljött az új év,Pep számít rá,bíztatja,de 1-2 balul elsült meccs után rögtön rászálltak,hogy nem bírja berúgni a helyzetét,nem bír passzolni stb...

Egy szó,mint száz:Ha ilyen jellegű a problémája,akkor muszáj erőt meríteni magából,Pepből és a társaiból,mert a közvélemény már türelmesebb nem lesz,sajnos....

Egyébként meg a tegnapi meccsen,ha Henry két akkora ziccert kihagy,mint Samu,asszem ebben a topikban már jóval többen írtak volna tegnap óta...
Teljesen egyet értek. Meg amikor olvastam itt a meccs közvetítést elég sokszor találkoztam a nevével és pozitívumokkal:D
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2008.11.17. 15:06:43

Sziasztok!
Henry valóban eladott néhány labdát ,meg volt 1-2 lövés,beadása amire rász'rt a légy.Nem tetszett annyira a játéka,meg az is idegesítő h 5ből 1x próbál befelé cselezni.Ettől függetlenül voltak jó labdaszerzései meg a végén a nagyszerű beívelés amiből gol született.Azért Bojanra szántam vna fél órát.na mind1,győzelem megvolt hajrá Barca!
darmian
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.02.24. 14:45:09

2008.11.17. 14:38:37

Egyébként nem értem miért állandóan kifelé cselez. Esetek többségébe ha befele is gondolkodna sokkal többet tudna kihozni 1-2 szituációból, de ő csak megy kifelé a ritmus váltásaival, és rendre csak szögletet bír ezekből kiharcolni

Szerk.: Bocs, most, hogy rendesen visszaolvastam, látom már leírta ezt valaki. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára darmian 2008.11.17. 15:02:52-kor.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.11.17. 14:17:52

Szerintem túlságosan nagy gondokban gondolkozik mindenki,hogy Henry teljesítménye miért ilyen.Nos,szerintem a legegyszerűbb,emberi okokat kell keresni,és szerintem ez az ÖNBIZALOM.

Ami neki nincs,mert hát ugye miért is lenne?Tavaly egész végig szapulták,miért nem vág 8 mesterhármast,és a csapatnak sem úgy ment,ahogy kellett volna.Eljött az új év,Pep számít rá,bíztatja,de 1-2 balul elsült meccs után rögtön rászálltak,hogy nem bírja berúgni a helyzetét,nem bír passzolni stb...

Egy szó,mint száz:Ha ilyen jellegű a problémája,akkor muszáj erőt meríteni magából,Pepből és a társaiból,mert a közvélemény már türelmesebb nem lesz,sajnos....

Egyébként meg a tegnapi meccsen,ha Henry két akkora ziccert kihagy,mint Samu,asszem ebben a topikban már jóval többen írtak volna tegnap óta...
.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.17. 13:47:09

Gömzító írta:
Andrisveres írta:Szerintem az a baroms'g ,hogz megz a szeker es megis tobben irnak a henry topicba fikayni , mint a xavi vagy MESSI topicba. Mindig kell egy ellensegkep az embereknek , egyszeruen csak azt szeretik , ha vkit kozosen lehet fujolni. s.z.a.n.a.l.o.m.
Totálisan igazad van! Sokaknak itt mindegy, hogy hogyan teszi a dolgát a csapat, csak azt keresik, hogy kibe és mibe tudnak belekötni.
Alapvetően csak kicsit kell átfogalmazni a mondandótokat, és megállja a helyét. A magam részéről (de szerintem még sokan mások is így vannak vele) úgy mondanám: Mind1, hogy hogyan teszi a dolgát a csapat, azt IS keresem, hogy kin és min lehetne JAVÍTANI.

És lassan itt volna az ideje, hogy mindenki elfogadja ezt a két dolgot:
1. van, aki a csapat eredményeitől függetlenül megfogalmaz kritikát is
2. Henry rendszeresen alapot ad ilyen kritikára
Mikaos írta:Szervusztok, ez az első hsz-m.

Értetlenül állok hetek-hónapok óta, hogy mi folyik itt az Henrys topikban. Először is felhívnám a figyelmet arra, hogy Henry tavaly (első szezon) 16 góllal járult hozzá a csapat teljesítményéhez, 2-vel maradt le Eto'o-tól (igaz, ő sérült volt), és ugyanannyi gólt lőtt, mint Messi - majdnem ugyanannyi meccsen. Assist-ja 2-vel volt csak több Messinek. Az eredményességet tekintve tavaly a 3.ik legjobb játékosunk volt.

Ez évben valóban nem nagy szám a játéka, viszont a csapat lendületben van: hála Eto'o-nak és Messinek. Mindig Iniesta nevével dobálóztok páran, tessék megnézni a statisztikákat: Henry jobb mind gólokat, mind assist-okat tekintve (kb. ugyanannyi meccsen). Akik Henry rossz helyzetkihasználásáról beszélnek, vajon mit szólnak Iniestához???

Emlékeztetnélek titeket, hogy Eto'o-nak is volt olyan időszaka, amikor bosszantó volt, hogy mindent mellélőtt, vagy belelőtt a kapusba, holott Roni csomó labdával tömte őt. Ilyenkor pedig meg kell oldani a problémát, és ez sikerült (leginkább) Guardiola-nak: Eto'o újra király.

Végezetül: Henry a legutóbbi meccs egyik húzóembere volt Messi mellett. Csomószor visszajött szerelni, volt egy gólpassza, és végre láthattunk tőle két életerős löketet. Guardiola segít neki, legalábbis a fejlődés látszódik.
Nem azt mondom, hogy feltétel nélkül ajnározni kell Henry-t, de szerintem az már egyáltalán nem normális, hogy még egy jó meccse után is azok hangosak, akik kárognak. Ez az Henry sosem lesz az Arsenalos Henry, ahogy Roni sem lesz a Milanban a régi. Más liga, más stílus, más követelmények. Értékeljétek, h Henry szerel, felszántja a balszélt, beadásokkal operál, végre vannak erős lövései, csomó gólpassz és gólhelyzetbe hoz másokat. És BALSZÉLSŐ poszton van, ne várjunk tőle 30 gólt!!!
Bocs, kicsit sok lett.
Mikaos! Először is üdv a fórumon, reméljük rendszeres hozzászóló leszel! :)

Egy pár megjegyzés a mondandódhoz:
1. Henry tavaly valóban aránylag eredményes volt, az idei teljesítménye az igazán, ami minden szempontból messze elmarad a várttól.

2. Egyrészt azt gondolom, hogy ilyen csekély számoknál teljesen felesleges statisztikáról beszélni, de ha mégis, majd adjuk hozzá a labdavesztési és passzolási mutatókat is. Viszont mint mondtam ez nem ér semmit ennyrie kis számoknál, így másra nem hagyatkozhatunk mint a mutatott játékra, amiben Iniesta magasan szintekkel jobb. Ezenkívül felhívnám a figyelmed arra, hogy Iniesta nem kerül meccsenként 2-3 ziccerhelyzetbe, többnyire még 1be sem.

3. Emlékszünk, hogy Samu is volt gyengébb, mindenesetre ez innentől személyes vélemény: van aki úgy látja sikerülhet Henry helyzetén javítani, van aki pedig úgy hogy nem. Én a skeptikusok közé tartozok.

4. balszélső poszton nem várok tőle 30 gólt, azt várom hogy végre el tudjon bánni a kapussal 1v1es helyzetben.
És azért erős túlzásnak gondolom, hogy a tegnapi meccs egyik húzóemberének állítanánk be. Egyébként nem adott gólpasszt, de tény hogy szép volt az utolsó beadása. (mondjuk ezt is lehet úgy nézni, hogy 10ből 1 nem túl jó arány, mert kb ennyiszer próbálkozott balról beadni)

jóvolna ha folytatná azt a javulást, amit most produkál. A kevés is több, mint a semmi. Továbbra is várom tőle az erős távolabbi kísérleteket.
Egyébként sokan mondják hogy hajt, én pedig úgy látom hogy baromi látványosan tud szerelni vagy visszafutni, majd utánna 5 perc alibizés következik, ha labda nélkül van. Más kérdés hogy ez igaz Messire is.. minimálisat mozognak labda nélkül.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2008.11.17. 13:43:01

Szervusztok, ez az első hsz-m.

Értetlenül állok hetek-hónapok óta, hogy mi folyik itt az Henrys topikban. Először is felhívnám a figyelmet arra, hogy Henry tavaly (első szezon) 16 góllal járult hozzá a csapat teljesítményéhez, 2-vel maradt le Eto'o-tól (igaz, ő sérült volt), és ugyanannyi gólt lőtt, mint Messi - majdnem ugyanannyi meccsen. Assist-ja 2-vel volt csak több Messinek. Az eredményességet tekintve tavaly a 3.ik legjobb játékosunk volt.

Ez évben valóban nem nagy szám a játéka, viszont a csapat lendületben van: hála Eto'o-nak és Messinek. Mindig Iniesta nevével dobálóztok páran, tessék megnézni a statisztikákat: Henry jobb mind gólokat, mind assist-okat tekintve (kb. ugyanannyi meccsen). Akik Henry rossz helyzetkihasználásáról beszélnek, vajon mit szólnak Iniestához???

Emlékeztetnélek titeket, hogy Eto'o-nak is volt olyan időszaka, amikor bosszantó volt, hogy mindent mellélőtt, vagy belelőtt a kapusba, holott Roni csomó labdával tömte őt. Ilyenkor pedig meg kell oldani a problémát, és ez sikerült (leginkább) Guardiola-nak: Eto'o újra király.

Végezetül: Henry a legutóbbi meccs egyik húzóembere volt Messi mellett. Csomószor visszajött szerelni, volt egy gólpassza, és végre láthattunk tőle két életerős löketet. Guardiola segít neki, legalábbis a fejlődés látszódik.
Nem azt mondom, hogy feltétel nélkül ajnározni kell Henry-t, de szerintem az már egyáltalán nem normális, hogy még egy jó meccse után is azok hangosak, akik kárognak. Ez az Henry sosem lesz az Arsenalos Henry, ahogy Roni sem lesz a Milanban a régi. Más liga, más stílus, más követelmények. Értékeljétek, h Henry szerel, felszántja a balszélt, beadásokkal operál, végre vannak erős lövései, csomó gólpassz és gólhelyzetbe hoz másokat. És BALSZÉLSŐ poszton van, ne várjunk tőle 30 gólt!!!
Bocs, kicsit sok lett.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.11.17. 13:24:58

Andrisveres írta:Szerintem az a baroms'g ,hogz megz a szeker es megis tobben irnak a henry topicba fikayni , mint a xavi vagy MESSI topicba. Mindig kell egy ellensegkep az embereknek , egyszeruen csak azt szeretik , ha vkit kozosen lehet fujolni. s.z.a.n.a.l.o.m.
Azért fikázzák sokan, mert hétröl-hétre olyan teljesitményt nyujt ami felejthetö...Biztos lesznek olyan meccsek is ahol kevés helyzet lesz, és egy gol fog dönteni, és Henry helyzetkihasználása pocsék! Ezért szerintem sokan megnéznék már Henry helyén Bojant vagy akár Hlebet, mert ennyit ök is letudnak rakni az asztalra, söt lehet hogy többet.
Henry nem tud mást csak meghuzni az alpvonalig a labdát, amiböl vagy szögi lesz vagy középre gurul a laszti amiböl rendszerint nem lesz semmi, legalább is nem sok ilyen gólra emlékszem. 16 méterröl ezek az "elbelsözömtekerem" lövései harmatgyengék- ugyhogy Bojant vahy Hlebet a kezdöbe legközelebb :evil: ( ja tegnap lött kapufát hurrá)...
Avatar
Gömzító
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2005.08.26. 16:16:36

2008.11.17. 12:45:39

Andrisveres írta:Szerintem az a baroms'g ,hogz megz a szeker es megis tobben irnak a henry topicba fikayni , mint a xavi vagy MESSI topicba. Mindig kell egy ellensegkep az embereknek , egyszeruen csak azt szeretik , ha vkit kozosen lehet fujolni. s.z.a.n.a.l.o.m.
Totálisan igazad van! Sokaknak itt mindegy, hogy hogyan teszi a dolgát a csapat, csak azt keresik, hogy kibe és mibe tudnak belekötni.
RIVALDO egy LEGENDA!!!
MESSI egy STAR aki LEGENDA lesz!!!
KRKIC egy kisgyerek amiből STAR lesz majd pedig egy óriási LEGENDA!
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2008.11.17. 12:32:47

Szerintem az a baroms'g ,hogz megz a szeker es megis tobben irnak a henry topicba fikayni , mint a xavi vagy MESSI topicba. Mindig kell egy ellensegkep az embereknek , egyszeruen csak azt szeretik , ha vkit kozosen lehet fujolni. s.z.a.n.a.l.o.m.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.11.17. 11:21:12

Pontosan. Attól, h beteszik középre még nem fogja a ziccereket-amelyek most is megvannak neki-nagyobb százalékban érvényesiteni.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2008.11.17. 10:55:40

akár milyen poszton is játszik az alapvető elvárás vele szemben hogy a kapuval szemben kb. 15 méterről beverje a ziccereit! Gondolok itt a tegnapi meccsre mikor akkorát rúgott a labdába hogy a kapusnak arra kellett figyelnie hogy nehogy túl gyorsan hajoljon le érte!!!

henry mániája ez a belsővel való gurigatás, de eddig nem nagyon jött össze neki, remélem idővel erre ő is rájön!!!!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.11.17. 10:20:48

Mert amig működik a mostani rendszer, addig semmikép nem kéne váltani/próbálgatni. Meg abból is elegem van, h sokan még mindig azért sirnak, h ónri középcsatárt játszon :evil: Azt hiszitek, h ha ott játszana, akkor jó lenne :?: Baromság, ha vkinek nem fekszik ez a stilus, annak nem fekszik, akárhol is játszon. Tavaly is játszott középcsatárt, ott se volt jobb.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.11.17. 08:51:41

Én még mindíg nem értem mért nem lehet kipróbálni egy kétcsatáros játékot??? Pep ígérte, de semmit nem láttunk még belőle...Ha ott sem működik Henry, valóban problémásabb a szitu. De kétcsatáros rendszerben Bojannak is jobb lenne.
Egyértelmű, hogy amíg egyetlen ékünk van, addig Eto'o mellett senkinek nem lesz első csatár szerepe.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2008.11.17. 08:48:16

Nevetséges dolog minden meccs után pocskondiázni .
Mintha rajta mennének el meccseink. Miért nem Bojan játszik?!
Talán fiatal ,de nem is lényeges. Pep dönt ,és az eredmények őt igazolják.

Én spec Hlebet nézném Henry helyén néha. De ezt nem írom ,mondom úton-útfélen.
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2008.11.17. 08:15:44

Most Henry jó volt :D :lol:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.11.17. 01:35:26

Én meg Hleb-et nézném meg egyszer 90 percen keresztül Eto'o Messi és Xavi társaságában ,neki inkább fekszik a poszt(elvileg) !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Lezárt