Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2008.10.26. 10:53:42

Mindenképpen jó jel, hogy ilyen jól kezdtük a Bajnokságot. Emlékezzünk csak vissza, hogy Frank-el hogy kezdtük...
Nagy jövö áll a csapat elé!

Forca BARCA!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.26. 10:53:34

Jelenleg szenzációsan alakulnak a dolgok, bár azt ne feledjük, hogy-véleményem szerint-ezt a ligát idegenben kell nyerni. Ott kell összességében jobbat nyújtani, mint a madrid, és ez nem lesz könnyű...Hazai pályán szerintem nem nagyon fogunk betlizni, és a real is hozza majd a meccseit. A Nou Camptól távol...ott kell nagyot alkotni zsinórban. Akkor lesz bajnoki cím.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.10.26. 10:49:39

Alakul,ha ezt a szintet tudjuk hozni,a rotációt senki nem sínyli meg és Pep is elkezd mosolyogni,akkor ez a csapat megállíthatatlan lesz. :wink:

ViScA eL BaRcA! 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.26. 09:47:20

Ezt nem tudom elhinni. Komolyan mondom, ez egy impotens csapat. Nem igaz, hogy nem képesek 5nél több gól berámolni. Felháborító...


SZÉP VOLT FIÚK :lol: :roll:
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2008.10.26. 09:35:38

Nagy meccs volt!A második félidőre rendezték a sorokat(Almeria),ezért nem folytatódott a gála+tudatalatt vissza is vesz ilyenkor egy csapat(Barca).A lényeg az,hogy ez nem egy kula csapat.Lehetett látni a 2.félidőben,még egy emberrel kevesebben is próbáltak játszani és azért volt egy két sistergős löketük.Jó csapat ez az Almeria,csak tegnap egy száguldó vonat elé léptek ki.Következő fordulóban megráncigálják hazai pályán a Real bajszát.A mi gránátvörös-kék vonatunk meg csak száguldjon ilyen ütemben május végéig.
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2008.10.26. 09:34:57

Tegnap nem bírtam kivárni a csúsztatott közvetítést így 22:30kor ránéztem az eredményre, hogy menjeké-e aludni vagy nézzek meccset :D Akkor már 4-0 volt, úgyohgy mondom megnézem. Aztán a félidő végén láttam ,hogy a másodikban sokminden nem történik, úgyhogy elmentem aludni :D

Lassan vége a hónapnak, több mérkőzés már nem várható erre a hónapra, úgyhogy lehet összegezni. A csapat 9 mérkőzést nyert meg zsinórban, s ebben benne van mindhárom BL mérkőzés, így a következő fordulóban akár egy döntetlennel is továbbjuthat a csapat - a rotáció a Basel ellen meg is kezdődött, s hat mérkőzés a bajnokságban, köztük az Atletico és az Almeria elleni. Mindkettő nehéz mérkőzésnek igérkezett, s - a Baselivel együtt - kiütéses győzelmet hozott. Összességében el lehet mondani, Pep mester nagyon jó úton jár.

http://rhynnhosei.blog.hu/2008/10/26/barca_almeria
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.10.26. 09:17:31

Szép győzelem :)
Külön örömteli Alves gólja, Abidal és Yaya jó játéka(bár utóbbinál ez nem meglepő). Picit meglepődtem én is hogy 5-0 után nem jöttek a gólok, de ne legyünk telhetetlenek, kell a többi meccsre is :D meg azaz igazság hogy a második félidőre már egy "másik" almeira jött ki. Cserék közül úgyérzem Hleb teljesített a legjobban, Bojan most annyira nem volt játékban, Victor Sanchezről is vegyes érzéseim vannak..
Pep mester és a csapat tanult az első két forduló botlásaiból és ez nagyon nagy dolog. Sokan szídták(Tisztelet a kivételnek, szerencsére Ők is sokan vannak!), volt aki adott neki 9 fordulót :D:S és bár még az út elején jár, de szerintem már bizonyított. Lesznek még pofonok, de áldozat nélkül nincs győzelem. Sokra vihetik együtt. Hozni kell idén a rangadókat, két éve a bajnoki cím azon is elment hogy szinte a nagyok közül mi nyertük a legkevesebbet
VISCA EL BARCA!
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2008.10.26. 08:59:07

Egyszerűen fantasztikusan játszott a csapat! Az első félidőben minden egyes támadásunk majdnem góllal végződőtt. Sajnos a másodikra már megelégedtünk az eredménnyel, de így is gratuláció a csapatnak, ebből még bármi lehet a szezon végén. Xavi és Iniesta zseniálisak voltak már sokadszorra, Eto'o úgyszintén. Alves is alakul végre. Mégegyszer gratula a játékért és a hozzáállásért!
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.10.26. 08:49:31

MessiFan írta:Ha nagyobb csapatokat is megvernénk akkor lazán lehetnénk Bajnokok :)
Fogunk. Csak sok nap van még decemberig!! :cry: :P :D :twisted:
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.10.26. 08:47:47

Nagyon jó votl a tegnapi meccs, csak leragadtam a kaptárnál és a 2. félidő első 15 percét nem láttam! :) Ejnye-bejnye! :D
A csapat fantasztikusan játszik! Vmi hihetetlen, hogy azt csinálnak amit akarnak! Daniel Alves meg feljövőben van, nagyon harciasan és jól játszott a meccsen, és az a gól! :D Szépségdíjas találat! :D
Miért is nem adtuk el Eto'ot? Hát az iylen meccsekért! A világ legjobb középcsatára a srác, mágikus lábai vannak! :)
A védelem néhol kicsit emgingott, de összességében nagyon jó meccs volt! :)
Csak így tovább FC Barcelona!! :D Soha rosszabb meccset!! :wink:
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.10.26. 08:22:39

Fantasztikusan játszott a Barca az első félidőben a másodikba bele-bele néztem de az már nem volt olyan érdekes.

A védelem megint ratyi volt. De a támadásokban sok szerepet vállalt a két szélső Abdial meg Daniel Alves aki hatalmas gólt szerzett.
Középpályával szerintem mindenki meg van elégedve. Ha Xavi vagy Iniesta nem lenne akkor szerintem csak 2-3at rúgott volna a barca mert olyan gyönyörű labdákat ad Xavi és Andrés meg olyan cseleket csinál hogy még maga Ronaldinho is megirigyelné :D
Csatársorral minden rendbe volt. Eto'o szokásosan ontotta a gólokat Messi pörgött mint a búgócsiga (:D) Henry meg hozta a formáját. Nem tudom hányszor ért labdába de az vagy elpattan vagy amiatt mert nem tud egy cselt csinálni elveszik tőle.
Ettől még le vagyok nyűgözve a csapat teljesítményéről. Ha nagyobb csapatokat is megvernénk akkor lazán lehetnénk Bajnokok :)
Peace :wink:
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2008.10.26. 08:22:17

Semmi nem állíthat meg minket :twisted: :twisted: :twisted:

(hű a kis optimista)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2008.10.26. 08:24:24-kor.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.10.26. 07:57:18

Krojf írta:A szezon irdatlanul hosszú és nem baj, ha néha-néha ekkora előny
birtokában kicsit visszavesznek a fiúk...
December 14.-én viszont gázolni kell!
A Madridnak szűkölve, vinnyogva, sápadtan kell hazakullognia...
K.
ha a madridot megverjük 5-0-ra oda-vissza, akkor eltekintek valamelyik címtől :D

azért inkább nem... soha nem tudni, h mikor verjük szét őket.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Istvaan
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2005.07.05. 08:51:38
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.10.26. 07:16:28

Szakacs írta:Csak nekem tunt fel, vagy tenyleg Eto'o es Messi egy golnal se oleltek meg egymast :roll: :? meg akkor sem amikor a negyedik golnal Messi adta a passzt Eto'o-nak...erdekes...
Azért a negyedik gól után megölelte :wink:
Kép
Avatar
2pac4ever10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.08.14. 17:15:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.10.26. 06:51:08

ozsimiki írta:
Szakacs írta:Csak nekem tunt fel, vagy tenyleg Eto'o es Messi egy golnal se oleltek meg egymast :roll: :? meg akkor sem amikor a negyedik golnal Messi adta a passzt Eto'o-nak...erdekes...
DE-DE :? meg nem annyira tetszik Messi semmitmondó arca a góloknál, tudom,h még elszállásról szó sincs, de azért ezek a 'flegma'ságok nem vezetnek majd sok jóhoz...örüljön már a gólóknak úgy igazából...

Titit ezért utáltam meg többek között az Arsenalba...
De Henry tegnapi gólja után azért érdekes gólörömöt vágott le. Mintha valaki orron vágta volna :lol:
Kép

\ Köszönjük Eto'o || Sok sikert a jövőben /
Avatar
2pac4ever10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.08.14. 17:15:44
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.10.26. 06:46:59

Nagy meccs volt de a második félidőben leálltak. Így is helyzetet alakítottak ki de nem törekedtek már annyira a gólgyártásra. Azért Eto'o mesterhárma-
sának nagyon örülök. :D Figyelemre méltó még hogy 9 gólnál jár. De nekem Guardiola hozta a legnagyobb meglepetést mert minden ellenfelet becsül.
Kép

\ Köszönjük Eto'o || Sok sikert a jövőben /
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1628
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.10.26. 02:23:22

a vitával kapcsolatban én azon az oldalon állok hogy a 10 emberrel játszó kiscspaat ne ussza már emg kapott gol nélkül a teljes második félidöt... sztem ha ma 8at rugunk akkor egséz europa ránk figyel és legközelebb nem elkeseritö 63000 ren mennek ki. (felfoghatalan a kevés nézö számomra)

másik érvem hogy néhány játékosnak kifejeztten jol jött volna ha a társak rugatnak vele golt. pl hleb iniesta bojan henry (akár touré és sanchez is)

Az elsö sorunk ha koncentrál a világ legjobbja.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.26. 01:47:24

Los Banditos írta:
lionelmessi19 írta:Ezt nyilván megbízható forrásból tudod.
Épp az elöbb beszéltem telón Guardiolával. :wink: Egyébként meg legyen elég annyi, hogy a nyilatkozatokból kifog derülni, illetve már pár hasonló meccsen kiderült.
Én úgy emlékszem legutóbb Guardiola volt az aki felhívta rá a figyelmet, hogy így nem kell visszavenni még több gólos előny birtokában sem. Aztán majd meglátjuk, lehet hogy valóban az ő keze van benne. De én ezt így nem állítanám, ahogy te teszed.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.10.26. 01:37:33

A szezon irdatlanul hosszú és nem baj, ha néha-néha ekkora előny
birtokában kicsit visszavesznek a fiúk...
December 14.-én viszont gázolni kell!
A Madridnak szűkölve, vinnyogva, sápadtan kell hazakullognia...
K.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.10.26. 01:23:07

Varga Tamás írta:Bányász!
4-0-nál Negredo eltörte volna Rafa bokáját, ha az a földön lett volna még.
Szerinted, egy 10-0 lehet 'nem megalázó'? Szerintem, nem. Emberség is van a világon. És Los jól írja: az 5-0 is, a 10-0 is és az 1-0 is 3 pontot ér. Bilbao meccs - emlékszel?
De erre meg írhatnám azt,h az 5-0 nem megalázó?

És az 5-0 úgy,h gyakorlatilag egy kis akarással rommá verhettük volna őket?

És ezt tudják az ellenfélnél is nagyon jól,hogy ma ha akarunk tízet rúgtunk volna nekik de a második félidőben már csak szórakoztunk és a meccs végét vártuk.Szinte nem is vettük őket komolyan...

Attól meg nem féltem,h elszáll az agyuk...mint írtátok szimpatikus csapat egy kivétellel...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.10.26. 01:19:22

Los Banditos írta:
Bányász írta:lehet úgy is 10-0ra nyerni,h nem"nézed"le az ellenfeled.
Igen, nyerhettünk volna 10-0-ra is, de akkor valószínűleg jóval fáradtabbak lennének a fiúk, és ugyanúgy 3 pontot kaptunk volna.
Nem kellett volna számszerűsíteni az eredményt....

Egyből a meccs után írtam vagy még a meccs közben(nem tudom)h az bosszant,h teljesen visszavettünk.Nem az bosszant,h nem rúgtunk tízet.

De azt mondom ha egy nagyon picit pörgésben maradunk nem csak labdázgatunk akkor még 2-3 gól belefért volna a második félidőbe.

És nem kellett volna beleszakadni az biztos.Na meg sokkal fáradtabbak se lennénk...

Szóval furcsa így egy ilyen meccs után írni de kis hiányérzetem azért van.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.10.26. 01:17:45

Bányász!
4-0-nál Negredo eltörte volna Rafa bokáját, ha az a földön lett volna még.
Szerinted, egy 10-0 lehet 'nem megalázó'? Szerintem, nem. Emberség is van a világon. És Los jól írja: az 5-0 is, a 10-0 is és az 1-0 is 3 pontot ér. Bilbao meccs - emlékszel?
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.10.26. 01:14:24

Bányász írta:lehet úgy is 10-0ra nyerni,h nem"nézed"le az ellenfeled.
Igen, nyerhettünk volna 10-0-ra is, de akkor valószínűleg jóval fáradtabbak lennének a fiúk, és ugyanúgy 3 pontot kaptunk volna.
in to exile
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.10.26. 01:12:32

Varga Tamás írta:
gekkodan írta:Nem volt ezzel a második félidővel semmi baj. Nem kell agyon alázni ezt a szimpi kis Almeriát és 45 meccset játszunk egy évben, felesleges az alapjáratnál több ráfordítás.
Erről papolok én is. Ennyi a lényeg, és ezt mindenki láthatná. Nem kell 10-0-ra megverni egy szimpatikus kis csapatot, nem vezet jóra. És nem úriemberi. Korrekt eredmény, minden a helyén volt, majdnem mindenki jó volt. Így tovább!
FORCA BARCA!
És miért kéne úriembernek lenni?
Én úgy vagyok ezzel,h rúgjunk annyi gólt amennyit csak tudunk!Ha 10-0ra is lehet nyerni akkor nyerjünk 10-0ra.

Lehet úgy is 10-0ra nyerni,h nem"nézed"le az ellenfeled.

Na meg aztán ha adott a lehetőség élni is kell vele mert ha a sors ad egy ilyen lehetőséget és nem használod ki akkor a következő fordulóban lehet egy gólt se ad.

A lényeg a lényeg nekem mindig azt tanították az edzőim,h annyi gólt kell rúgni amennyit csak bírsz.

Olyat meg nem hallottam,h egy edző olyat kér,h vegyenek vissza a játékosai...egész egyszerűen ilyet nem tehet egy edző(tudom,h ezt nemTi írtátok Tamás és gekkodan).
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.10.26. 01:11:34

Los Banditos írta:
lionelmessi19 írta:Ezt nyilván megbízható forrásból tudod.
Épp az elöbb beszéltem telón Guardiolával. :wink: Egyébként meg legyen elég annyi, hogy a nyilatkozatokból kifog derülni, illetve már pár hasonló meccsen kiderült.
Ez jó, ez tetszik. :lol:
Egyébként, meg van némi igazságtartalma Los kommentjének.
Szerintem.
Kép
Lezárt