Új igazolások!

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.08. 14:29:12

Szerintem is Mascherano-t kéne mindenképpen megszerezni, illetve még azt a másik öreg rókát, a brazil Vagner-t (védekező középpályás), mert neki még EU-s útlevele is van! Őketten, illetve még egy-két ifi a B-ből kisegíthetne minket ebből a jelen helyzetből! És ez így nem is lenne kapkodás, transzferek felesleges meglépése, hisz ha felépülnek a sérültek, akkor az ifik mehetnek vissza a B-be, Vagner mehet nyugdíjba az év végén, és Mascherano pedig maradhatna a nagy csapatnál természetesen!!! Egy biztos, hamarosan lépni kell, mert a Barca nem akármilyen meccsek előtt áll, kelleni fog az ember, mert 12-13-an nem fogják bírni!!! Arról nem beszélve, ha jönne még egy sérülés...... jaj gondolni sem merek rá! Komolyan mondom, már előre parázok a hétvégi válogatott meccsekkel kapcsolatban! Csak a mieink le ne rúgják Henkét!!! :)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.10.08. 14:16:55

Vészmegoldásnak jó lenne ,vmi véletlen folytán talán ha lesérülne valaki megint sajnos,akkor nyugodtan beállhatna,rutinjával segíthetne a csaptnak!Mondjuk nem tudom milyen formában van...
De 1 biztos bővülne a keret!Nem rá van itt feltétlenül szükség.Mascherano kell nekünk,meg kell szerezni.
C.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2004.10.08. 14:13:34

Szerintem egy ilyen topic mindenféleképpen kell,itt egész évben meg lehet beszélni a lehetséges igazolásokat,pletykákat stb-t.
A következő igazolás Desailly lehet,aki szerintem csak nagyon vészmegoldásnak lenne jó,mert 36 éves,és az EB óta tudtommal nem is nagyon edzett.Szóval szerintem ha most beállítanánk védőnek a Barca-ba,nem biztos,hogy jól járnánk.
Lezárt