Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
asdfélkj
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.09.15. 19:15:36

2008.09.16. 09:10:11

majdnem mindenki aki barcás utálja a real madridot. szerintem meg becsuljuk meg oket is mert mi 2 vagyunk akik feltudják venni a versenyt az angol csapatokkal.amugy én meg real madridos vagyok, de el ismerem ,hogy nálunk nics olyan jo játéko mint nálatok xavi iniesta! Sokszor járok fel ide is mert érdeekel minden ami a focival kapcsolatos!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.09.15. 22:53:02

gekkodan írta:És minek örült Cruyff? Hogy rúgtunk végre egy gólt tiziből, valamint képtelenek voltunk 1 épkézláb helyzetet belőni? Aztán kaptunk egy gólt az ellenfél egyetlen támadásából, rögzített helyzetből? Hát én nem vagyok elégedett.
Én nem emlékszem,h azt olvastam volna Cruyff-tól,h örül bárminek is.

Azt mondta biztató amit lát és elégedett Pep döntéseivel és a mutatott játékkal.De az eredménnyel nyilván nem az.

Varga Tamás:
Amit a cikk alá írtál azt lehet meg is lehetne fordítani. :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.09.15. 22:42:24

És minek örült Cruyff? Hogy rúgtunk végre egy gólt tiziből, valamint képtelenek voltunk 1 épkézláb helyzetet belőni? Aztán kaptunk egy gólt az ellenfél egyetlen támadásából, rögzített helyzetből? Hát én nem vagyok elégedett.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.09.15. 22:09:45

Johan Cruyff határozottan elégedettnek mutatkozott a Barcelona szombati szereplése után, mivel szerinte a Barca „évek óta nem játszott olyan jó meccset, mint a Racing elleni bajnoki". A holland szakember fejlõdést látott a csapat játékában az elsõ fordulóhoz képest, ezen felül pedig kifejezte örömét azért, hogy Pep Guardiola vezetõedzõ mert meglépni bizonyos döntéseket.
Örülök hogy a véleményem egyezik Cruyff-éval :)

Most komolyan, LG:
Én már annak is örülnék, ha egy ici-pici góllal nyernénk vhogy, egyenlőre az is meg teszi, a gálázás majd jöhet, amikor összeáll a csapat, de ahhoz még idő kell. Nem hiszem, h 1 hét alatt akkorát fordulna a világ.
Ha megnézzük teljesen tárgyilagosan a Racing elleni meccset, mit is látunk? Egy hatalmas mezőfölényt, helyzeteket, kapufákat, tulajdonképpen 1 kapuzást ( ok, volt néhány biztató kontrája a Racingnek is.. ) és 1 gólt, igaz, 11-esből.
Sokan negatívak itt és ha a Madriddal lenne ugyanez lehet én is az lennék, de így mint "független" néző én látom az esélyt hogy Pep "megváltsa a világot" nálatok. 1 dolog hiányzik: a gól.
De mi volt a gólon kivül? Felsőléc, és hihetetlen nagy Tono védések, illetve - ezt el kell ismerni - kissé teszetosza befejezők. Ha Eto'o egy picit formába lendül, És nem ellenetek véd élete formájában a következő kapus, akkor én már a következő meccstől is Barca győzelmet várok.
Persze ez csak a tárgyilagosság...
Az idegesség, a teher a játékosokon, Pep félelme ami áthathat a csapatra... Nagyon sok minden fogja befolyásolni a következő meccset.
Ha nem remegnek meg a lábak, sima Barca győzelem.

Aztán meglátjuk mi lesz...
( Nem, nem akarom játszani a jófiút és rendes lenni a Barca drukkerekkel, tényleg így láttam a meccset... Higyjétek el azt is megmondanám ha vacak lenne a csapat ;) )
REAL MADRID C. DE F.
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.15. 20:24:20

MyStiQ írta:
A Barcáról meg annyit, hogy én azon sem lepődnek meg hogy a következő fordulóban a Barca gálázva nyerne legalább egy 4-essel, mert nincs igaza annak aki szerint semmit nem változott a csapat! LETÁMADÁSOK, és szép akciók jellemezték elsősorban azért a 2. félidőt, és egyszer elfognak indulni azok a labdák hálón befelé.... Utána pedig lesz nemulass, ha ez a csapat megtalálja a gólszerző cipőjét. Smile
Ha nem is a következő fordulóban, de előbb-utóbb tuti összeáll a Barca...Mondjuk idén a Barca szerintem inkább esélyesebb a BL-re, mint a bajnokságra. Hogy miért gondolom ezt? Azért, mert ha adva van egy csapat, ahol új az edző, új a stílus, valamint sok az új arc, akkor időre van szükség. Időre, ami a bajnokságban viszonylag gyakori pontvesztésekhez vezethet, míg a BL-ben tavasszal kell jónak lenni. Tavasszal meg 99%, hogy a Barca már zseniális lesz. :) Mondjuk nem is bánnám, ha döntőbe jutna a Barcelona, ha a Real lenne az ellenfele. (Bár a realitás azt mondatja velem, hogy a Katalán gárda esélyesebb, hogy tovább menetel a BL-ben/hogy döntős lesz, mint "mi".)
Igen van benne valami amit mondtál és szerintem ez korrekt vélemény...igazából nekem a tavalyi Rijkaard érában is csak a BL szereplés tetszett illetve volt pozitív mert míg a védelem a bajnokságba gynege volt ott a Bl-be (lásd.Mu elleni meccs) összeállt lehet hogy nem volt tökéletes de előre lépés volt a bajnoki szerepléshez képest....szerintem ez egyenlőre most is hasonlóan lesz bár igazából számomra egy bajnokság is érne annyit mint egy BL pont azért mert felülkerekedtünk végre a Realon......szerintem a Király-kupában megint jólszereplünk de nem nyerjük meg viszont a BL-t akár megnyerhetjük ...Remélem!!!
MyStiQ
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007.08.24. 18:20:02
Tartózkodási hely: Szarvas

2008.09.15. 20:18:34

A Barcáról meg annyit, hogy én azon sem lepődnek meg hogy a következő fordulóban a Barca gálázva nyerne legalább egy 4-essel, mert nincs igaza annak aki szerint semmit nem változott a csapat! LETÁMADÁSOK, és szép akciók jellemezték elsősorban azért a 2. félidőt, és egyszer elfognak indulni azok a labdák hálón befelé.... Utána pedig lesz nemulass, ha ez a csapat megtalálja a gólszerző cipőjét. Smile
Ha nem is a következő fordulóban, de előbb-utóbb tuti összeáll a Barca...Mondjuk idén a Barca szerintem inkább esélyesebb a BL-re, mint a bajnokságra. Hogy miért gondolom ezt? Azért, mert ha adva van egy csapat, ahol új az edző, új a stílus, valamint sok az új arc, akkor időre van szükség. Időre, ami a bajnokságban viszonylag gyakori pontvesztésekhez vezethet, míg a BL-ben tavasszal kell jónak lenni. Tavasszal meg 99%, hogy a Barca már zseniális lesz. :) Mondjuk nem is bánnám, ha döntőbe jutna a Barcelona, ha a Real lenne az ellenfele. (Bár a realitás azt mondatja velem, hogy a Katalán gárda esélyesebb, hogy tovább menetel a BL-ben/hogy döntős lesz, mint "mi".)
Kép
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.09.15. 20:05:39

Varga Tamás írta:Én egy dolgot szeretnék mondani, mint Barca-drukker. Fejezzük be már a Reallal való foglalkozást. Nyertek, megérdemelték. Ők 4 gólt rúgtak a Numanciának, mi egyet sem. Ne a királyiak háza táján söpörgessünk, hanem a Nou Camp előtt. Nem mással kell foglalkozni, hanem magunkkal. Mi eddig nagy határ azok vagyunk, a Real meg csapatként előbbre van, ráadásul a támadó játékuk sem olyan impotens, mint a mienk. Ha hoztuk volna a kötelező 6 pontot, most hárommal mennénk a rivális előtt. Ehelyett, ők mennek kettővel. Ez a nagy büdös igazság, és ezzel kell foglalkozni. Nem pedig a Schuster-legénységgel, akik továbbra is előttünk vannak.
Tipikus magyar mentalitás. Nekünk nem megy, hát foglalkozzunk az ellenféllel. Csak ettől nekünk nem lesz több pontunk, és a játékosok sem lesznek erősebbek.
FORCA BARCA!
Teljesen igazad van! Ha nem beszéljük meg a Real M. dolgait, és a Barca (már elnézést :oops: ) sz.rságain verjük a nyálunkat, sokkal jobb is lesz a játékuk. Ha már ott vannak és játszottak, akit érdekel had vitassa már meg! szólásszabadság + minden
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.09.15. 19:25:47

Én egy dolgot szeretnék mondani, mint Barca-drukker. Fejezzük be már a Reallal való foglalkozást. Nyertek, megérdemelték. Ők 4 gólt rúgtak a Numanciának, mi egyet sem. Ne a királyiak háza táján söpörgessünk, hanem a Nou Camp előtt. Nem mással kell foglalkozni, hanem magunkkal. Mi eddig nagy határ azok vagyunk, a Real meg csapatként előbbre van, ráadásul a támadó játékuk sem olyan impotens, mint a mienk. Ha hoztuk volna a kötelező 6 pontot, most hárommal mennénk a rivális előtt. Ehelyett, ők mennek kettővel. Ez a nagy büdös igazság, és ezzel kell foglalkozni. Nem pedig a Schuster-legénységgel, akik továbbra is előttünk vannak.
Tipikus magyar mentalitás. Nekünk nem megy, hát foglalkozzunk az ellenféllel. Csak ettől nekünk nem lesz több pontunk, és a játékosok sem lesznek erősebbek.
FORCA BARCA!
Kép
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.09.15. 19:21:14

Igazából lehet hogy mégiscsak lesz jelentősége annak hogy mindig azzal játszik a real akivel előzőleg mi , mert ellenünk 120%ot nyújtanak és lehet hogy a Real ellen már fáradtabbak lesznek , fejben is meg fizikailag is. Az meg hogy milyen gólokkal nyert a Real és mi milyet kaptunk... nem kell ezen rágódni , már tavaly is mindig ez volt a helyzet. A Realnak ez a berserker típusú minden midegy csak egyel többet rúgjunk mint az ellen típusú játéka van , mi meg görcsölünk minden méteren hogy biztos a legjobb megoldást válasszuk és nem tudunk nyerni akkor sem ha nekünk 25 lövésünk van az ellenfélnek meg egy.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.09.15. 19:14:47

A Barcáról meg annyit, hogy én azon sem lepődnek meg hogy a következő fordulóban a Barca gálázva nyerne legalább egy 4-essel, mert nincs igaza annak aki szerint semmit nem változott a csapat! LETÁMADÁSOK, és szép akciók jellemezték elsősorban azért a 2. félidőt, és egyszer elfognak indulni azok a labdák hálón befelé.... Utána pedig lesz nemulass, ha ez a csapat megtalálja a gólszerző cipőjét.
Én meglepődnék. Én már annak is örülnék, ha egy ici-pici góllal nyernénk vhogy, egyenlőre az is meg teszi, a gálázás majd jöhet, amikor összeáll a csapat, de ahhoz még idő kell. Nem hiszem, h 1 hét alatt akkorát fordulna a világ. :oops:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2008.09.15. 18:05:11

Colin írta: A Barcáról meg annyit, hogy én azon sem lepődnek meg hogy a következő fordulóban a Barca gálázva nyerne legalább egy 4-essel, mert nincs igaza annak aki szerint semmit nem változott a csapat! LETÁMADÁSOK, és szép akciók jellemezték elsősorban azért a 2. félidőt, és egyszer elfognak indulni azok a labdák hálón befelé.... Utána pedig lesz nemulass, ha ez a csapat megtalálja a gólszerző cipőjét. :)

Szerintem.
reméljük, bár ha 75%-os a labdabirtoklás, nehéz letámadni...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.09.15. 18:01:44

Colin írta: A Barcáról meg annyit, hogy én azon sem lepődnek meg hogy a következő fordulóban a Barca gálázva nyerne legalább egy 4-essel, mert nincs igaza annak aki szerint semmit nem változott a csapat! LETÁMADÁSOK, és szép akciók jellemezték elsősorban azért a 2. félidőt, és egyszer elfognak indulni azok a labdák hálón befelé.... Utána pedig lesz nemulass, ha ez a csapat megtalálja a gólszerző cipőjét. :)

Szerintem.
ÁMEN!!! :wink:
Igazad lehet,és én is ebben bízom.Általában,ha adott egy nagyszerű csapat,akik meccseken keresztül balszerencsétől sújtva,nem tudja értékesíteni a helyzeteit ,előbb-utóbb átbillen és akkor kitömik az ellenfelüket.Pölö igaz volt ez tavaly is a Valencia elleni 6osra gondolva.de ez más csapatokra is igaz volt már a múltban és valszeg igaz lesz a jövőben is.És naon bízom benne,h a BARCA mielőbb megtalálja az utat a gólvonalon túlra,lehetőleg meccsenként többször is,és akkor egy izgalmas bajnokságra lehet számítani...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.09.15. 16:43:05

Tulajdonképpen egy öngóllal nyertek 4-3 ra , a Numancia egy pontot azért a játékért amit bevállaltak és bemutattak simán megérdemelt volna.
Az az igazság, hogy ez nézőpont kérdése. Ha úgy teszem fel a kérdést hogy volt 1 csapat amely tökéletesen védekezett 90 percen át az oroszlán barlangjában, az megérdemel 3 pontot? Lehet, hogy ha nem tudod kiről van szó, te is azt mondod hogy meg.
ÚGY, hogy a Barcáról van szó már más a téma természetesen és azt mondod hogy dehogy érdemel meg. Így én is azt mondom, hogy mivel JOBBAK voltunk mint a Numancia, ezért megérdemeltük a 3 pontot. Ez a szurkolói/antiszurkolói elfogultság. Most mondjam hogy Robben buktatásánál a bíró sípja néma maradt, és elmaradt 1 jogos tizi?

Más:

Barcaforever és Gabear:
Azért megjegyezném, hogy ellenünk egy valamire való támadása volt a Numanciának, az be is ment . utána viszont nem mertek ilyen bátran támadni mint most!! Ha ellenünk is ennyire kinyílnak nem biztos, hogy 1-0 a vége....
Meg nekünk az elmúlt két héten egyszerűen semmiben nem volt szerencsénk ...
Itt két szerencsés gól is volt már....
A Numancia edzője azt csinálta amit kell. A Barca ellen a bunkerfoci nagyon jó megoldás. Ha rátok így kitámadtak volna a ti egyéni zsugásaitok 1-2 pazar csellel megkeverte volna őket aztán már ott is volt a gól..
A jelenlegi Madridból azonban váratlan megmozdulásokra csak Robben-től lehet igazából számítani, sokkal jobban jártak úgy hogy kitámadtak ránk, mert a gyors passzos/kiugratós játékunkba azért nagyon sokszor bele tudtak piszkálni...

Magyarul a numancia edzője van olyan jó ezek szerint, hogy felismerte mit kell játszatnia csapatával. Ha visszanézed ( gondolom nem fogod :) ) láthatod hogy a bunkerfocival is megpróbálkoztak, de Guti zseniális kiugratásokat / passzokat adott amivel nagyon össze lehetett zavarni a numanciai fejeket.
És lássuk be hogy a Numancia taktikája nem volt rossz, 3 gólt összehoztak..

A szerencsés gólokról annyi hogy GÓL, csak lövésből lesz, tehát míg nálatok Xavi v Iniesta vagy tulajdonképpen bárki nem meri ellőni a labdát, addig gólt sem szereztek.. Sem szerencsés gólt, se pazar gyönyörűt.

És itt szeretném még végezetül megjegyezni hogy sokan mondják hogy a Real ilyen mákos olyan mákos, ehhez képest a kiscsapatok játékosai folyamatosan ellenünk lövik meg életük gólját. Gondoljunk csak a 2. Numanciai gólra!

A Barcáról meg annyit, hogy én azon sem lepődnek meg hogy a következő fordulóban a Barca gálázva nyerne legalább egy 4-essel, mert nincs igaza annak aki szerint semmit nem változott a csapat! LETÁMADÁSOK, és szép akciók jellemezték elsősorban azért a 2. félidőt, és egyszer elfognak indulni azok a labdák hálón befelé.... Utána pedig lesz nemulass, ha ez a csapat megtalálja a gólszerző cipőjét. :)

Szerintem.
REAL MADRID C. DE F.
petiamadridista
Madridista
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2007.09.02. 20:47:37
Tartózkodási hely: Bernabeu

2008.09.15. 14:37:51

Hmm..
A Numancia ugyanazt próbálta játszani tegnap a Real ellen is..
Legalábbis az első 20 percben..
A 2.-3. bekapott gól után már szétestek.

Jó csapat lesz/lehet a Barcelona is...
Szerintem a taktikán kell változtatni, ami hát kissé nehéz lesz, mivel a keret lyukas..
De nem lehetetlen.. Még csak 2 forduló ment le..
Nem lehet messzemenő következtetéseket levonni..

Viszont.. Ez a Numancia szimpatikus csapat.. Kulturált jó focit mutattak be mind a Barca, mind a Real Madrid ellen..
Nem durvák..
És nem is favágó módjára teszik a zsugát..
Jók lehetnek.. (Az első 10-ben is simán)
HALA MADRID
Aprieto

2008.09.15. 13:43:13

Sziasztok!

Nos mivel a Madrid meccset nem lattam csupan a mienket, ezert arrol tudok nyilatkozni. A legfobb problema nem az, hogy tulsagosan betomorulnek ellenunk a csapatok, hanem az, hogy miert: ok szerzik meg a vezetest! Ez a legnagyobb baj.
Gyerekek a Numanciatol mit vartok, mikor mennek ellenunk egyel. Hogy kitamadnak es porba akarnak alazni? :? Amire kepesek tokeletesen megoldottak. Profi mod viselkedtek, fegyelmezettek voltak, azt jatszottak amit ellenunk kell a siker erdekeben. Nem naluk kell a hibat keresni es azt h 10 emberrel vedekeznek. At kell loni oket, hol itt a problema? De erre sem voltak kepesek a sracok...


A Madridrol:
Nem a Numanciatol kell varni, h a Bernabeuban megussek oket. Tokeletesen tudni lehetett hogy fix 1-es lesz a meccs.
Nagyon egyben vannak Madridban, mentalisan a csucson. Mi pedig a beka segge alatt, mar csak azert is, mert 1 dontetlent birtunk osszekaparni es egy tizenegyesgólt sikerult szerezni odahaza... :roll:


Bizakodjunk, bar sok remenyt meg mindig nem taplalok Guardiola irant, nem szabadott volna rarakni a vallara ezt a csapatot, kicsi o ehhez. :idea:
De ez mar egy masik tema....
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2008.09.15. 12:26:59

Igen bele.....de akkor azért nem vetette szét a csapatot a győzniakarás - finoman fogalmazva....
Idén talán ez legalább változik, és vezet valahová - reménykedem, legalábbis :wink:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.09.15. 10:46:41

Egy dolog, h beállnak ellenünk 10 emberrel védekezni, de ezt is meg kéne tudnunk oldani. Amikor még ment a szekér, akkor is sok ilyen meccs volt, de mindig berámoltunk azért pár gólt nekik. Vagy ott az Arsenal, ő ellenük is ugyanigy beállnak, és ők is képesek ilyen csapatoknak is gólokat lőni. A másik, megha vezetést szerzünk, akkor is sokszor kiegyenlit az ellenfél, szóval annyira nem csak a bunkerfocit erőltetik. Nem azért nem m1, mert beállnak ellenünk, hanem azért mert nem működik a támadójátékunk, de ha ez még nem lenne elég, a védekezésünk is sebezhető. Lehet, inkább örülnünk kéne, h csak védekeznek ellenünk, márt ha rájönnek, h abszolut verhető ez a csapat, és bátrabban játszanak ellenünk még jól el is vernek, amire már voltak példák, mert tavaly ill. tavalyelőtt párszor beleszaladtunk már a késbe rendesen.
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.09.15. 10:36:18

Szalai tegnap 2 gól rúgott a Castillában, grat. Kicsit enyhítené a madrid útálatomat, ha legalább kupa meccsen betennék néha. Jó lenne ha lenne végre egy épkézláb magyar csatár a válogatottban.
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.09.15. 10:36:01

aronba írta:
vale írta:
cps46 írta:Bevallom azt hittem, hogy a Madrid simán hazaküldi a Numanciát egy 4-0-val, mert ellenünk nem úgy nézett ki, mintha létezne náluk olyan, hogy támadójáték. Sajnos továbbra is az a helyzet, hogy bármennyire is mi számítunk az eredmények alapján rosszabb csapatnak, mégis a Madrid ellen vállalják be a kis csapatok a nyíltabb játékot, ellünk meg megy a bunker.
Nem láttam a meccset, úgyhogy nem tudom mennyire volt megérdemelt a Madrid győzelme, de azt hallottam, hogy volt ott megpattanós gól meg öngól is, szóval ebből a nézőpontból úgy tűnik nekem, hogy a szerencse még mindig nem a mi oldalunkon áll. Egyébként meg Casillas eddig 5 kapott gól (bár gondolom nagyrészt a védelemnek köszönhetően), Valdes meg 2, szóval utóbbiról leszállhatnának páran.
Tulajdonképpen egy öngóllal nyertek 4-3 ra , a Numancia egy pontot azért a játékért amit bevállaltak és bemutattak simán megérdemelt volna. :roll:
megérdemelte volna, megérdemelet volna. Ez a fociban semmit sem ér. Üres frázis.. Talán a Barca is megérdemelte volna győzelmet szombat este, meg a Real is megérdemelte volna, hogy lőjjön még 2-3 gólt az első félidőben s akkor síma a meccs.
Nincs ilyen hogy megérdemelte volna. Nyert a jobb csapat és pont.
Kép
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.09.15. 10:32:08

vale írta:
cps46 írta:Bevallom azt hittem, hogy a Madrid simán hazaküldi a Numanciát egy 4-0-val, mert ellenünk nem úgy nézett ki, mintha létezne náluk olyan, hogy támadójáték. Sajnos továbbra is az a helyzet, hogy bármennyire is mi számítunk az eredmények alapján rosszabb csapatnak, mégis a Madrid ellen vállalják be a kis csapatok a nyíltabb játékot, ellünk meg megy a bunker.
Nem láttam a meccset, úgyhogy nem tudom mennyire volt megérdemelt a Madrid győzelme, de azt hallottam, hogy volt ott megpattanós gól meg öngól is, szóval ebből a nézőpontból úgy tűnik nekem, hogy a szerencse még mindig nem a mi oldalunkon áll. Egyébként meg Casillas eddig 5 kapott gól (bár gondolom nagyrészt a védelemnek köszönhetően), Valdes meg 2, szóval utóbbiról leszállhatnának páran.
Tulajdonképpen egy öngóllal nyertek 4-3 ra , a Numancia egy pontot azért a játékért amit bevállaltak és bemutattak simán megérdemelt volna. :roll:
megérdemelte volna, megérdemelet volna. Ez a fociban semmit sem ér. Üres frázis.. Talán a Barca is megérdemelte volna győzelmet szombat este, meg a Real is megérdemelte volna, hogy lőjjön még 2-3 gólt az első félidőben s akkor síma a meccs.
Nincs ilyen hogy megérdemelte volna. Nyert a jobb csapat és pont.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2008.09.15. 10:31:37

Barcaforever írta:
Gabear írta:Azért megjegyezném, hogy ellenünk egy valamire való támadása volt a Numanciának, az be is ment :cry: . utána viszont nem mertek ilyen bátran támadni mint most!! Ha ellenünk is ennyire kinyílnak nem biztos, hogy 1-0 a vége....
Meg nekünk az elmúlt két héten egyszerűen semmiben nem volt szerencsénk ...
Itt két szerencsés gól is volt már....
Ezt én se értem.1-0 nálunk ember nem volt a saját térfelükön kívűl, madridban meg 1-0 és 2-1nél is mennek és letámadnak.Ki érti ezt.
Ez azért van, mert a Numancia edzője egy okos ember, és tudja az előző szezonból kiindulva, hogy ellenünk úgy lehet pont/pontokat szerezni. ha beállnak 10 emberrel védekezni, míg a Real ellen úgy lehet, ha rájuk másznak amennyire csak tudnak. Majdnem bejött mindkettő.
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.09.15. 10:27:15

cps46 írta:Bevallom azt hittem, hogy a Madrid simán hazaküldi a Numanciát egy 4-0-val, mert ellenünk nem úgy nézett ki, mintha létezne náluk olyan, hogy támadójáték. Sajnos továbbra is az a helyzet, hogy bármennyire is mi számítunk az eredmények alapján rosszabb csapatnak, mégis a Madrid ellen vállalják be a kis csapatok a nyíltabb játékot, ellünk meg megy a bunker.
Nem láttam a meccset, úgyhogy nem tudom mennyire volt megérdemelt a Madrid győzelme, de azt hallottam, hogy volt ott megpattanós gól meg öngól is, szóval ebből a nézőpontból úgy tűnik nekem, hogy a szerencse még mindig nem a mi oldalunkon áll. Egyébként meg Casillas eddig 5 kapott gól (bár gondolom nagyrészt a védelemnek köszönhetően), Valdes meg 2, szóval utóbbiról leszállhatnának páran.
Tulajdonképpen egy öngóllal nyertek 4-3 ra , a Numancia egy pontot azért a játékért amit bevállaltak és bemutattak simán megérdemelt volna. :roll:
Kép
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2008.09.15. 10:14:42

Bevallom azt hittem, hogy a Madrid simán hazaküldi a Numanciát egy 4-0-val, mert ellenünk nem úgy nézett ki, mintha létezne náluk olyan, hogy támadójáték. Sajnos továbbra is az a helyzet, hogy bármennyire is mi számítunk az eredmények alapján rosszabb csapatnak, mégis a Madrid ellen vállalják be a kis csapatok a nyíltabb játékot, ellünk meg megy a bunker.
Nem láttam a meccset, úgyhogy nem tudom mennyire volt megérdemelt a Madrid győzelme, de azt hallottam, hogy volt ott megpattanós gól meg öngól is, szóval ebből a nézőpontból úgy tűnik nekem, hogy a szerencse még mindig nem a mi oldalunkon áll. Egyébként meg Casillas eddig 5 kapott gól (bár gondolom nagyrészt a védelemnek köszönhetően), Valdes meg 2, szóval utóbbiról leszállhatnának páran.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.09.15. 10:01:31

Gabear írta:Azért megjegyezném, hogy ellenünk egy valamire való támadása volt a Numanciának, az be is ment :cry: . utána viszont nem mertek ilyen bátran támadni mint most!! Ha ellenünk is ennyire kinyílnak nem biztos, hogy 1-0 a vége....
Meg nekünk az elmúlt két héten egyszerűen semmiben nem volt szerencsénk ...
Itt két szerencsés gól is volt már....
Ezt én se értem.1-0 nálunk ember nem volt a saját térfelükön kívűl, madridban meg 1-0 és 2-1nél is mennek és letámadnak.Ki érti ezt.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.09.15. 09:56:13

Jó meccs volt, szép gólok potyogtak. :) Épp erről beszéltem egy másik topicba, h az a baj, h a Barca nemtud gólt lőni...2 meccs alatt egy tizi gól nagyon sovány....Elég, ha csak azt nézzünk, h már a Numancia is 4-t lőtt, és szépségdijasok is vannak köztük.
Lezárt