Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21328
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.29. 22:42:32

Sztem RM ha akar vmit kell nekik egy csatár mindenképpen, mert az öreg Raullal bajba lehetnek. Igaz, még most is lő gólokat, de már nem villog ugy mint régen. Ha vennének egy támadót, Raul a rutinjával a padról is sokat tudna segiteni, sztem.

Más: Kemény a RM csoportja a Bl-ban, nem lesz egyszerű, de sztem megnyerik. A 2. helyre viszont nem is tippelnék....
Avatar
MeNnOn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.07.25. 10:55:05
Tartózkodási hely: topsecret*-*

2008.08.29. 22:25:52

asszem az hogy meg akarják venni C.Ronit,Villát ,és Cazorlát is..de nembiztosxDDD
Asszem 1értelmű ;-)
Viscaaa Barcaaa ( L )

G.Dos Santos FaN :(
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.08.29. 22:21:48

noname írta:http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=839847

Emberek!Ezt kötelező elolvasni. ](*,) #-o =D> :lol:
Röviden tömeren lefordítanád nekem pls!Kössz!
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.08.29. 22:16:48

A Fifa egy szégyen
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.08.29. 17:49:58

d.OR írta:kíváncsi lennék ennek mennyi a valóság alapja :wink:
persze ennek ellenére is ő a világ leggyorsabb embere :D
még a végén leigazolják.
mondjuk amellé a bumburumbu gyerek mellé, akit most lőttek a belgáktól.
ha másra nem is, de egy 4x100as váltóra jók is lennének.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.29. 15:55:29

Eddig is ellenszenvesnek találtam a nagyképűsége miatt de ezután má egyenesen utálni fogom mert realos.....Raúl-t megértem mert ő jó focista én kivételesen bírom de hogy annak a b.unkó Nistelrooyjal akarjon edzeni az szánalom :lol:
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.08.29. 12:40:13

kíváncsi lennék ennek mennyi a valóság alapja :wink:
persze ennek ellenére is ő a világ leggyorsabb embere :D
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2008.08.29. 12:32:51

Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.08.29. 02:17:56

Colin írta: Osztom.
Szerintem jelenleg a 2 csapat között egy Messi-nyi különbség van. Ami bőven elég lehet a bajnokság megnyeréséhez.
És tényleg nagyon jól igazolt a Barca. Bár tény, hogy a keret tavaly sem volt gyenge...
Ha ekkora különbség lenne, az már rég rossz lenne felétek nézve. Szerintem Messi miatt vagyunk jobbak, de ha ő nem lenne, akkor ti lennétek.
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.29. 01:24:56

Én ezt a csapatot nem nevezném újnak, jött egy új edző, és masszívabbá tették a keretet, az világos, hogy kevesebbszer fognak átrohanni a középpályánkon, mint tavaly, Keitát és Piquét különösen jó igazolásnak tartom, Daniel Alvest pedig nem kell bemutatni. Keitával lesz egy Touréval azonos képességű vkp, tehát egymást tudják pótolni, ha gáz van. Hleb pedig jól cselez, technikás játékos, szerintem megtalálja itt a helyét. A távozókról pedig annyit, hogy Deco a 2006/07-es idény második fele óta gyengélkedett, Ronaldinho teljesítménye pedig idén vált végképp vállalhatatlanná. Ennek fényében erősödött a csapat.

Az meg hogy jobbak vagyunk-e mint a real-majd kiderül. Ha Messi fut egy sérülésmentes idényt, akkor igen, jobbak leszünk.
Osztom.
Szerintem jelenleg a 2 csapat között egy Messi-nyi különbség van. Ami bőven elég lehet a bajnokság megnyeréséhez.
És tényleg nagyon jól igazolt a Barca. Bár tény, hogy a keret tavaly sem volt gyenge...
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2008.08.29. 01:22:30

petiamadridista írta:Kedves Barcas barátaim...
Csak nehogy, csak nehogy..

Drenthe:
Royston Drenthe, a tavalyi U21-es Vb legjobb játékosa volt (Legalábbis annak választották)
A Real Madidban jobbára csere volt (Tavaly) De így is 4 gólt lőtt..
Egyébként nagyon techinkás és gyors..
Jó rugótechnikája van, ezt bizonyítja, az utánpólástornán szerzett pár szabadrugásgólja, vagy a Sevilla elleni találata..
2 olyan videót, ahol az egyiken épp rosszul veszi át a labdát, a másikon meg rosszul találja el a labdát... Hát nem ennyiről kéne róla véleményt alkotni.. (Egyébként a gyenge lővése elött a csel nem semmi.. 8) )
Ilyen videókat bárkiről be lehetne linkelni...
Az olimpián is jól játszott, gyors, technikás, dinamikus, agresszív játék, ez jellemzi őt..
Engem emlékeztett Davidsra, de mivel balszélső, így Seedorfra is...
Még csak 21 éves.. Elötte a világ, ha sok játéklehetőséget kap akkor nagyon nagy jó lesz..
Klasszis válik belőle...

Másik:
A Real Madridnak idén nagyon is, hogy fiatal a kerete, tavaly is az volt..
Raúl, Ruud, Salgado, Cannavaro, Metzelder.. és Dudek..
Nah hát kb ennyi akik 30 fölött járnak, és mi most egy 25 fős keretről beszélünk..
Akik 25 év alatt vannak (Csak így hirtelenjébe)
Higuaín, Gago, Marcelo, Sneijder, Robben, Drenthe,De la Red, Codina, Javi Garcia, Sergio Ramos, Torres..
Akik meg a 30 és 25 között vannak, vagy a 2 közül valmeliyk azok pedig:
Vaart, Heinze, Pepe, Diarra, Saviola stb stb.. A maradék..
A Real Madridnak egy 24 év átlagéletkorú csapata van..
Tavaly a legfiatalabb volt az egséz Ligában.

Aztán:
Barcás barátaim, nem bízzátok el magatokat..
Igen jó csapatotok van/lesz...
De azért, hogy a Real Madrid (amely rekordpontszámmal nyert Ligát 3 hónapja)
Nem lesz benne az első 2-3-ban.. Nah.
Szerintem egy szoros bajnokság lesz.
Lehet, hogy nem.. Lehet, hogy a Barca tényleg elhúzz, a Madrid sz.r lesz.
Ez is lehet, de fordítva is...
Nem kéne elhamarkodotnak lenni. Ezt jótanácsként mondom...
Bekövetkezhet, hogy majd Eto'o rugdossa az öltöző falát 1-2 idegenbeli vereség után, összeveszik Guardiolaval, bomlaszthatja a csapategységet.. (Lehet?.. Igen.. Benne van..hajlamos rá a srác)
Messi is kidőlhet egy fél évre.. (Lehet? Igen, benne van... Hajlamos rá a srác)
Lehet, hogy ez a 4-3-3 idegenben ugyaolyan sz.r lesz ,mint az elmúlt 2 évben, Spanyolországban (Lehet? Igen. Benne van..)
Lehet, hogy Henry (Mint nálnk Raúl) már kiégett..
(Lehet? Igen. Benne van)
Lehet megint a fél csapatotok a rehabon lesz hónapokig..(Lehet? Igen. Benne van)
Lehet Guardiola a nagy keménységével úgy jár mint 4 éve Camacho a Madridnál (Lehet? Igen. Benne van..)

Miért vagytok biztosak benne (Olvastam, egy másik topicban, itt) hogy a csapatotok ott lesz a legjobb 4-ben a Bekben??
(Sokan 100 százalékra mondtátok, a Cselzivel együtt)
Lehet, hogy lesz egy erősebb csapat akivel összefuttok, lehet nem lesztek olyan jók, lehet nem lesz szerencsétek, lehet, hogy Guardiola rutintalansága a kupaküzdemekben, mint edző, ki fog ütközni.
(Lehet? Igen. Benne van)

Még "csak" egy épülő csapatotok van.. Amiből egy nagyon jó Gárda lesz /lehet.
Valóban, a játékoskeret alapján, és a hakni meccsek alapján van rá okotok..
Ez igez, de az elmúlt 2 év alapján nincs...
Nagyon nincs..

Én is csak azt tudom írni, amit Keelhaul, Az ember a magas lóról esik a legnagyobbat...

Persze, mondom a játékoskeret (Ami valóban, erősebbenk tűnik mint a Realé, és a hakni meccsek alapján van okotok minderre, mármint az elbizakodotságra)
És igen, én is azt mondom, hgy jók lesztek.. Végig nagy harc lesz a bajnoki címért, és igen nem lesz majd 20 pont a 2 csapat között a Real Madrid javára, vagy fordítva..
Aztén lehet, hogy úgy lesz ahogy mondjátok, istenek lesztek, aláztok, végig..
20 pontot vertek a Realra, ott lesz a Barca a legjobb 4-ben stb stb..
A játékoskeret, és a haknimeccsek alapján lehet..
De az elmúlt 2 év alapján nem..

Szal, Barcás barátaim, csak nehogy..
Csak nehogy.. Nehogy nagy legyen a pofáraesés.

Ui: Engem valszeg majd csak a 14. forduló elött láttok itt..
Persze előbb is írhatok ide, egyest mást, addig is egy jó és izgalmas bajnokságot kívánok, egy jó Real Madriddal és egy jó Barcalonával..

Jah és mégvalami:
Tippem a hétvégére:
Numancia - Barca : 0-3
Deportivo - Real Madrid : 1-1
(Remélem meg lesz nekünk az X, a Camp Nouba sürűbben nyerünk mint a Riazorba..
La Corunaba 18 éve nyert utoljára a Madrid..
Én örülnék az X-nek is..
A Barca meg az ujonc ellen (Akik sztem simán kizugnak majd)
Lazán behúzza..)
Szerintem teljesen kétesélyes a bajnokság, maximum az atletico okozhat meglepetést, de ők sosem voltak képesek az egyenletesen jó teljesítményre. Egyébként én sem bíznám el magam Barcásként az előkészületi meccsek miatt, pl. az világosan látszik, hogy a védelmünk gyenge(főleg középen), ezt az agresszív letámadást meg lehet kontrázni, pl. votl egy meccs mikor Valdéz majdnem a félpályáról szabadított fel a csatár elől. A másik, hogy a pontrúgásokat még mindig nem tudjuk kivédekezni, rögzített szituációkból rendre gólt kapunk, ugyanez a helyzet a szélről jövő beívelésekkel. A támadójáték viszont tényleg jól működött az előkészületi meccseken, ami bizakodásra ad okot.

Én ezt a csapatot nem nevezném újnak, jött egy új edző, és masszívabbá tették a keretet, az világos, hogy kevesebbszer fognak átrohanni a középpályánkon, mint tavaly, Keitát és Piquét különösen jó igazolásnak tartom, Daniel Alvest pedig nem kell bemutatni. Keitával lesz egy Touréval azonos képességű vkp, tehát egymást tudják pótolni, ha gáz van. Hleb pedig jól cselez, technikás játékos, szerintem megtalálja itt a helyét. A távozókról pedig annyit, hogy Deco a 2006/07-es idény második fele óta gyengélkedett, Ronaldinho teljesítménye pedig idén vált végképp vállalhatatlanná. Ennek fényében erősödött a csapat.

Az meg hogy jobbak vagyunk-e mint a real-majd kiderül. Ha Messi fut egy sérülésmentes idényt, akkor igen, jobbak leszünk.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.29. 01:17:03

Szerintem jó nevelést kap majd minden szempontból! :wink:

Továbbiakban üzenetek topic... :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.29. 00:59:11

Csak nehogy bántsd a kölköt ha esetleg úgy dönt hogy a Madridnak drukkol :D

De persze ha eljutunk odáig hogy lesz valaha gyerkőcöm, tuti hogy még a zoknija is madridos lesz :P

Tényleg hatalmas gratula, és mindent bele... Néha belegondolok mivel jár apának lenni.. huhh, gyerek vagyok még ahhoz :)
REAL MADRID C. DE F.
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.29. 00:57:21

Colin írta:Gratula!

Kitudja, a gyerkőc még madridista is lehet! :)
Lehetetlen :wink: :lol:
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.29. 00:50:49

Gratula!

Kitudja, a gyerkőc még madridista is lehet! :)
REAL MADRID C. DE F.
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.29. 00:48:12

És a mai nap (tegnap :wink: ) megszületett egy új Barcelona növendék/ szurkoló/fan/ stb :wink:
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.29. 00:36:01

Nem tudom mi az a költői kérdés és csak ennyit jegyeztem meg az egészből, sajnálom. Inkább megyek vissza a megfelelő topicba osztani a csapatom játékosait, ikonját, majd sérülést kívánok a csatársor két harminc év fölötti tagjának. Ha ez nem lenne elég, akkor utána a sárba tiprom még az elnököt és a sportigazgatót. Igazi madridista lennék?
Csak annyit mondanék hogy a legnagyobb probléma a viselkedéseddel van. Ha valaki madridista akkor rögtön cikizzük ki, keressünk valamit amiben gyorsan bele lehet kötni... Ha megpróbálnál normálisan reagálni, nem lenne annyi problémád a madridistákkal. Ez persze csak egy jótanács, és erre jön mindjárt a fika... no mind1

"inkább megyek vissza a megfelelő topicba osztani a csapatom játékosait, ikonját, majd sérülést kívánok a csatársor két harminc év fölötti tagjának. Ha ez nem lenne elég, akkor utána a sárba tiprom még az elnököt és a sportigazgatót. "

Bocs. Ha reálisan nézem a klubom dolgát akkor már nem vagyok igazi madridista, ha dícsérem, akkor meg elvakult madridista vagyok. Legalábbis ezek szerint.
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.08.29. 00:23:24

Colin írta: Gúnyolódás helyett tudni kellene mi az a költői kérdés. Gratulálok. Látom ennyit jegyeztél meg az egész hsz-ből.

taps.
Nem tudom mi az a költői kérdés és csak ennyit jegyeztem meg az egészből, sajnálom. Inkább megyek vissza a megfelelő topicba osztani a csapatom játékosait, ikonját, majd sérülést kívánok a csatársor két harminc év fölötti tagjának. Ha ez nem lenne elég, akkor utána a sárba tiprom még az elnököt és a sportigazgatót. Igazi madridista lennék?
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.29. 00:08:25

Nem, Zidane nem volt amatőr ez miatt. Köszönjük.
Gúnyolódás helyett tudni kellene mi az a költői kérdés. Gratulálok. Látom ennyit jegyeztél meg az egész hsz-ből.

taps.
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.08.29. 00:06:11

Colin írta: Zidane lőtt egy luftot, akkor ő egy amatőr volt?
Nem, Zidane nem volt amatőr ez miatt. Köszönjük.
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.28. 23:55:23

Teljesen jogos. Ez a jelenlegi Madrid.
De azért...

Perez 6 év alatt nyert 2 bajnoki címet és egy BLt, Calderon 2 év alatt 2 bajnoki címet. Ezzel szemben ezek a madridi igazolások szégyenek, egy Cazorlát nem tudunk elhozni, míg Perez anno annyira szégyellte hogy a Robinho-ügy úgy elhúzódott hogy a szurkolókat kiengesztelendő leigazolta gyorsan Baptistát ( v. Cassanot, már nem nagyon emlékszem melyiket :) )
Mondom ezt úgy hogy Calderon VDV igazolása nagyon a szivembe talált, az egyik kedvencem...
De Calderon szenvedett CR-el, Kaká-val, és kimondhatjuk hogy Cazorlával is. we-he-he.

Itt legyen valaki okos.

A Drenthe fikához meg annyit hogy emlékezzen mindenki arra mikor Zidane a 16osnál lőtt egy hatalmas luftot, aztán a továbbguruló labdát Ronaldo berugta.
Zidane lőtt egy luftot, akkor ő egy amatőr volt?
REAL MADRID C. DE F.
Atyec

2008.08.28. 23:09:33

Komiszka írta:Drenthe nagyon-nagyon jó játékos, és nekem vmiért szimpatikus is a gyerek. Szztem szépen játszik és a stílusa is tetszik:D
Akceptálva, de azért jó, hogy a Madridban van és nem a Barcában. :-)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.08.28. 23:05:06

Azért várjunk még egy kicsit ezzel a Drenthe dologgal. Én elhiszem, hogy ügyes, de a tavalyi lehetőségeit nézve felesleges volt megvenni, ill. nyugodtan maradhatott volna egy évet a Feyenoordban(?), akár kölcsönben is. Most, hogy 'Binho kb. dobbant a Chelseabe, Robben meg valószínűleg ismét a gyenguszon lesz viszonylag sokat, lesz elég lehetősége bizonyítani. Én kíváncsian várom, bár nem fűzök hozzá sok reményt (értve ezalatt, hogy kirobbathatatlan kulcsjátékos legyen).
Komiszka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2007.11.29. 16:49:09
Tartózkodási hely: Győr

2008.08.28. 22:49:20

Hát sráácok azér be kell vallani a Madridista elvtársnak igaza van 1-2 dologban :lol:
Drenthe nagyon-nagyon jó játékos, és nekem vmiért szimpatikus is a gyerek. Szztem szépen játszik és a stílusa is tetszik:D
Szó mi szó jó játékos, de majd akkor jöjjenek ide madridisták ha a saját nevelésű ifilyeik érnek el vmit...Ezzel azt akarom mondani, hogy nem minden a pénz és elbújhatnak a Barca fiataljai mögött. Tele vagyunk tehetségekkel és be is tudjuk építeni őket a csapatunkba, ezt a MAdrid nem mondhatja el magáról...Szal miénk a jövő:D
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.08.28. 22:30:59

5*-os a kép... :lol:
Lezárt