Olimpia 2008

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.08.13. 13:22:59

Diego10 írta:Foci:Hollandia-Japán 1-0 ezzel a hollandok továbbjutottak másodikként.:D
igen 8)
ki rúgta a gólt és tudnál adni egy linket a meccsről :?:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Diego10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2008.07.10. 13:24:32
Tartózkodási hely: Hajdú-Bihar

2008.08.13. 13:20:04

Foci:Hollandia-Japán 1-0 ezzel a hollandok továbbjutottak másodikként.:D
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.13. 13:10:29

Bányász írta:
Igen még mindig azt mondom.Majd ha bebizonyítja valaki az ellenkezőjét akkor azt mondom,h doppingol a világ.De amíg nincs bizonyíték és mindenki csak beszél róla addig én azt mondom,h tiszta az olimpia és az élsport.

Nem kell belenyugodni de attól,h itt hőzöngünk a fórumon jobb lesz a világnak?Több érmet fogunk nyerni vagy Phelps kevesebbet?Nem fogják bevenni a szereket?

A dopping helyett inkább azon keseregjünk,h még mindig "csak" két érmünk van.
Attól sem lessz több érmünk... :roll: :roll: :D :cry:
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.08.13. 13:09:01

vale írta:
Bányász írta:Kicsit már sok lesz az összeesküvés elméletekből....

Vonatkoztassatok el attól amit gondoltok és nézzétek úgy az olimpiát.Vagy gondoljatok amit akartok,de ha ennyire zavar titeket akkor miért nézitek?
Nem értelek bányász , te még mindig azt mondod erre hogy összeesküvés elmélet... ez van ezt kell elfogadni , de ez nem azt jelenti hogy bele kell nyugodni...
Igen még mindig azt mondom.Majd ha bebizonyítja valaki az ellenkezőjét akkor azt mondom,h doppingol a világ.De amíg nincs bizonyíték és mindenki csak beszél róla addig én azt mondom,h tiszta az olimpia és az élsport.

Nem kell belenyugodni de attól,h itt hőzöngünk a fórumon jobb lesz a világnak?Több érmet fogunk nyerni vagy Phelps kevesebbet?Nem fogják bevenni a szereket?

A dopping helyett inkább azon keseregjünk,h még mindig "csak" két érmünk van.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.08.13. 13:07:33

vale írta:Igen ha figyelnél... erről szólt a cikk is... mindenki doppingol aki ilyen szinten élsportoló , de nem mindenkinek van pénze megfelelő szerekre , vannak akiknek csak az egyszerü szteroidok jutnak.
Az amerikaiak nyomják a legnagyobban az ipart , ők kapják a legjobbakat
... ide K-Európába nemhiszem hogy ugyanolyan jó szerek eljutnának.
figyeltem a cikkben :wink: de ez az én véleményem...én ugyanúgy szeretem az úszást,és megpróbálom inkább elhinni hogy tiszta...Nurmi,Spitz? akkor ezek szerint ők is doppingoltak,mert a saját kortársaikat megverték elég csúnyán....de sok korszakos zsenit lehetne mondani...
de ha nem lenne Phelps,és Cseh nyerne 3 aranyat világcsúccsal akkor ő lenne a doppingos?

no mindegy...valamilyen szinten doppingolnak,ez tény...de azért Phelps is verhető bőven,a váltóban is talán miatta úszhatott volna el az arany,ha nincs Lesak :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.13. 13:04:58

Bányász írta:Kicsit már sok lesz az összeesküvés elméletekből....

Vonatkoztassatok el attól amit gondoltok és nézzétek úgy az olimpiát.Vagy gondoljatok amit akartok,de ha ennyire zavar titeket akkor miért nézitek?
Nem értelek bányász , te még mindig azt mondod erre hogy összeesküvés elmélet... ez van ezt kell elfogadni , de ez nem azt jelenti hogy bele kell nyugodni...
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.08.13. 13:03:34

Kicsit már sok lesz az összeesküvés elméletekből....

Vonatkoztassatok el attól amit gondoltok és nézzétek úgy az olimpiát.Vagy gondoljatok amit akartok,de ha ennyire zavar titeket akkor miért nézitek?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.13. 12:58:55

csababarca írta:Ha Phelps doppingol,akkor az összes többi is doppingol :wink:
nekem ez a véleményem...nem lehetne dopping nélkül tartani vele a lépést,Cseh Laci pedig tartja vele azért...
no mindegy,nem védeni akarom,de szerintem mindenki doppingol,csak most mindenki egy emberre próbálja kenni :roll:
sokkal előbb a kínaiakat vizsgálnám meg alaposan,mint az amerikaiakat :wink: mert hogy ott is valamit humbukkoltak az elmúlt években az tuti...
Igen ha figyelnél... erről szólt a cikk is... mindenki doppingol aki ilyen szinten élsportoló , de nem mindenkinek van pénze megfelelő szerekre , vannak akiknek csak az egyszerü szteroidok jutnak.
Az amerikaiak nyomják a legnagyobban az ipart , ők kapják a legjobbakat
... ide K-Európába nemhiszem hogy ugyanolyan jó szerek eljutnának.
Kép
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.13. 12:55:59

csababarca írta:
Los Banditos írta:Nem lennék meglepődve, ha kiderülne, hogy esetleg a Real vagy a Barca, esetleg a többi élcsapat játékosai is doppingolnak.... :roll: Messinek is elég jó állóképessége van a termetéhez képest. :|

hát jó állóképessége van,de a doppingok többsége véd a sérülésektől is,ami Messinél elég gyakori...
bár ki tudja :? de nem hiszem....nem akarom ezt hinni....
Amikor az első nagy TurdeFransz botrány kitört és egy másik nyagy doppingdiler lebukott , kiderült kiknek az orvosa köztük Zidan , Bekem , Ronaldinho , Ronaldo... az nem derült ki hogy doppingot is kaptak volna de nyilván való... ez nem azt jelenti hogy csak ők doppingoltak , másnak más volt az "orvosa"... enyi , DE mégegyszer a foci egyike azoknak a kevész sportoknak amiknél ha nem vagy hihetetlen tehetséges , nincs benned hogy a 10 csapattársad közül mindig megtaláld a legjobb hejzetben lévőt , megtaláld a rést az ellenfélen , szellemileg nem vagy kész , a labdával nem tudsz mindent stb stb , ez egy összetett sport ahol a dopping a háttérbe szorul , és a focisták nem is teljesítmény növelőket szednek ahogy ő is elmondta , hanem regenerálókat és olyan szereket amik védnek a sérülésektől.
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.08.13. 12:44:42

Los Banditos írta:Nem lennék meglepődve, ha kiderülne, hogy esetleg a Real vagy a Barca, esetleg a többi élcsapat játékosai is doppingolnak.... :roll: Messinek is elég jó állóképessége van a termetéhez képest. :|
Háát azért... Azt ne feledjük el h a táplálék kiegészítőket, mindenféle regenerálószereket is csúcsminőségen alkalmazzák az élsportban, én úgy gondolom a cikkel ellentétben h a labdarúgás azért tiszta! Ráadásul akkor legalább 1-2 esetet hallanánk lebukásról, mert a fociban szerintem nincs dopping. Szerintem...
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.08.13. 12:39:33

Los Banditos írta:Nem lennék meglepődve, ha kiderülne, hogy esetleg a Real vagy a Barca, esetleg a többi élcsapat játékosai is doppingolnak.... :roll: Messinek is elég jó állóképessége van a termetéhez képest. :|

hát jó állóképessége van,de a doppingok többsége véd a sérülésektől is,ami Messinél elég gyakori...
bár ki tudja :? de nem hiszem....nem akarom ezt hinni....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.13. 12:38:41

De erre ettől a cikktől ébredtek rá? Gondolatok bele , ezek lehetetlen dolgok , Popov világrekord idejével amire anno azt mondták UFO idő ezen az olimpián a nőknél(!) is csak a 27 helyet lehetett megszerezni , vicc az egész , Phelps egy év alatt saját magához képest másodperceket javul ésről évre... és nyilván ezt nem fogják beszüntetni mert akkor az egész sport érdektelenné válna , dopping nélkül valaki egyszer futna , úszna stb egy világ csúcsot és az lenne 20-30 évig mert az emberi teljesítőképesség határos , elfogynának a nézők , nem lenne érdekes... mindenkinek ez az érdekes , sajnos.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.08.13. 12:38:20

Ha Phelps doppingol,akkor az összes többi is doppingol :wink:
nekem ez a véleményem...nem lehetne dopping nélkül tartani vele a lépést,Cseh Laci pedig tartja vele azért...
no mindegy,nem védeni akarom,de szerintem mindenki doppingol,csak most mindenki egy emberre próbálja kenni :roll:
sokkal előbb a kínaiakat vizsgálnám meg alaposan,mint az amerikaiakat :wink: mert hogy ott is valamit humbukkoltak az elmúlt években az tuti...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.08.13. 12:36:13

Nem lennék meglepődve, ha kiderülne, hogy esetleg a Real vagy a Barca, esetleg a többi élcsapat játékosai is doppingolnak.... :roll: Messinek is elég jó állóképessége van a termetéhez képest. :|
in to exile
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.08.13. 12:33:34

Ez nagyon durva.... :cry: Nem hiszem el, hogy ez tényleg így van :cry:
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.13. 12:32:08

ÉÉÉs ez minden egyéni sportágban így megy , úszás , súlyemelés , távolugrás , rúdugrás , futás... nem kérdés.
Pont most volt a rádióban egy műsor a doppingrol és arról hogy Phelps doppingol , az érdekes az volt hogy a szakértő akit meghívtak megmondta név szerint hogy van egy olyan szer amit nem tudnak kimutatni egyáltalán és hogy ehez emerikában lehet hozzájutni , de hogy lehet hogy név szerint ismerik , meg van róla mintájuk és mégsem tudják kimutatni , ez kicsit furcsa. De a levett mintákat 8 évig megőrzik és addig lehet vizsgálni , remélem néhány éven belül lebuktatják ezt a Doppingkirályt.
A különbség az hogy csapatsportokban és labdajátékokban a doppingnak nincs akkora jelentősége mint máshol , mert ott a tehetség van mindenek előtt... a többiben a teljesítmény és a gyorsaság.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vale 2008.08.13. 12:33:51-kor.
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.08.13. 12:25:33

:shock: :shock: :shock:
Hihetetlen. De lehet h túl naív voltam. " Az atlétika, az úszás, a sífutás, a kerékpár menthetetlen. A golf? Az sem tiszta. Foci? Focisták jönnek hozzám, és mondják, hogy vonaltól vonalig kell rohangálniuk anélkül, hogy elfáradnának, háromnaponta pedig játszaniuk. A kosarasok zsírégetőket szednek, amfetamint, efedrint. Baseball? Haha. Szteroid az előkészületeknél, amfetamin a meccsen. Még az íjászok is szednek nyugtatókat, hogy a karjuk ne remegjen. Mindenki doppingol".
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Z$ołtu
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.02.16. 23:56:55

2008.08.13. 12:23:23

Nagyon komoly. Miről szól akkor ma már a sport? Kinek van több pénze jobb dopping szerre? :roll:
Visca el Barca! Viva Espana! Ronaldinho :)
Pepe
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2005.02.12. 13:43:35

2008.08.13. 11:52:20

Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.08.13. 11:48:56

Grat Lacinka!

Phelps azért most nem úszott olyan hihetetlenül nagyot, nem is örült nagyon nagyon. De az arany még mindig várat magára
:?
in to exile
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2008.08.13. 11:38:17


ez durva :shock: a legnagyobb példaképek is :shock:
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.08.13. 11:36:21

Shandor írta:
van Bommel írta:Miért érzem úgy, hogy a k*cs*g Felpsz is ehhez tartozik?Ennyit az élsportról. No comment.
Meg Lochte, meg Cseh, meg kb mindenki, aki úszásban olimpiai döntő rajtkövén áll...
Ne legyünk naivak. Élsport nem létezik dopping nélkül.
Persze, jogos. Csak Cseh milyet és Phelps milyet használhat? Ja és Phelps nem magyar, és magyar elől veszi el az aranyat :D :D :D :D
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
stefanl10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.03.25. 13:50:52
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2008.08.13. 11:34:52

Én is csak gratulálni tudok cseh lacinak. :lol:
Justice for Hungary!!!!!!!!!!!!!
Kárpátia!!!!!!!!!!
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2008.08.13. 11:32:43

van Bommel írta:Miért érzem úgy, hogy a k*cs*g Felpsz is ehhez tartozik?Ennyit az élsportról. No comment.
Meg Lochte, meg Cseh, meg kb mindenki, aki úszásban olimpiai döntő rajtkövén áll...
Ne legyünk naivak. Élsport nem létezik dopping nélkül.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.08.13. 11:31:49

10Giga10 írta: Phelps hány éves???
Ugyanannyi mint Cseh Laci,mindketten 1985ben születtek....


Cseh Lacinak óriási grat 8) nem gondoltam volna őszintén hogy ebben a számban érmet nyer,persze titkon bíztam benne :)

Néztem hajnalban egy birkózó meccsét,asszem a Lőrinczét,de megint csak arra volt jó hogy felidegesítsem magam :evil: az utolsó menetben kétszer forgatta meg az ellenfelét,a bíró két pontot adott,de ott a zsűriasztalnál a 80 éves janik elvették,mondván nem volt értékelhető :roll: szánalom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2008.08.13. 11:32:50-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lezárt