Olimpia 2008

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Adam04
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2007.06.27. 23:02:11
Tartózkodási hely: Eger

2008.08.11. 19:48:21

miihii írta:
vale írta:Kezd egy olyan rossz érzésem lenni hogy idén nem nyerünk 1 aranyat se. :roll: :roll: :?
Na azért lesz kajak-kenu is asszem :wink:
+ott vannak a pólósok is bennük is reménykedünk!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.08.11. 19:27:38

vale írta:Kezd egy olyan rossz érzésem lenni hogy idén nem nyerünk 1 aranyat se. :roll: :roll: :?
Na azért lesz kajak-kenu is asszem :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.11. 19:23:42

Varga Tamás írta:
ozsimiki írta: 7el meg 7perccel a vége előtt,azzal a bizonyos Farkas-Kirsner (ha emlékeim nem csalnak) kínaival...

De már franciák elleni vébé döntő előtt is ez volt a jellemző...2000 Sidney...kész csoda,h az utánalévő Eb-t megnyertük vhogy,bár ott is majdnem elcsesztük.
Sydney-ben közel voltam az idegösszeomláshoz. Még szerencse, hogy előtte a kajakosok felvillanyoztak, majd a pólósok örömjátékkal elkergették a mérgemet, és csalódásomat.
Van egy olyan érzésem hogy az a veszély most nem fenyeget minket , hogy a DÖNTŐben a vége előtt 7 góllal vezetünk , szerintem ha az elődöntőig jutunk az nagy szó , így hogy az egyetlen klasszis játékosunk Görbitz , meg persze Pálinger de ő a kapuban van.
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.08.11. 19:23:01

vale írta:Kezd egy olyan rossz érzésem lenni hogy idén nem nyerünk 1 aranyat se. :roll: :roll: :?
Az szinte biztos, hogy 4 aranynál többet idén nem viszünk haza, de ez évről évre csak rosszabb lesz. Sajnálatos, hogy ilyen kevés pénzt fektetnek be Magyarországon a sportba, és ez meg is látszik. :roll:
in to exile
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 19:18:30

ozsimiki írta: 7el meg 7perccel a vége előtt,azzal a bizonyos Farkas-Kirsner (ha emlékeim nem csalnak) kínaival...

De már franciák elleni vébé döntő előtt is ez volt a jellemző...2000 Sidney...kész csoda,h az utánalévő Eb-t megnyertük vhogy,bár ott is majdnem elcsesztük.
Sydney-ben közel voltam az idegösszeomláshoz. Még szerencse, hogy előtte a kajakosok felvillanyoztak, majd a pólósok örömjátékkal elkergették a mérgemet, és csalódásomat.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.11. 19:12:39

vale írta:
Perrero írta:Ha belőjük, HA koncentrálunk...
Erre a női csapatok edzői csak azt szokták mondani hogy 2essel kezdődik a személyi száma :roll: :lol: A baj az hogy ennél a csapatnál ez hatványozottan igaz , a Franciák elleni VB dötő óta sorozatban csinálnak ilyeneket , ott 5 percel a vége előtt 5 góllal mentünk... aztán kikaptunk.
7el meg 7perccel a vége előtt,azzal a bizonyos Farkas-Kirsner (ha emlékeim nem csalnak) kínaival...

De már franciák elleni vébé döntő előtt is ez volt a jellemző...2000 Sidney...kész csoda,h az utánalévő Eb-t megnyertük vhogy,bár ott is majdnem elcsesztük.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.11. 19:11:47

Varga Tamás írta:
vale írta:Kezd egy olyan rossz érzésem lenni hogy idén nem nyerünk 1 aranyat se. :roll: :roll: :?
Én sem vagyok hú, de optimista, de azért ennyire nem kellene letargiába esni. Holnap meglehet az első. Férfi kard: Nemcsik Zsolt, Decsi Tamás, Szilágyi Áron.
Úgy gondoltam az olimpia kezdetén hogy 5-6 arany összejön , de eddig nemhogy kellemes meglepetés nincs , mindenki a saját tudása alatt teljesít bőven , csak Cseh hozta azt amit elvártam tőle.
Kép
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.11. 19:09:50

Perrero írta:Ha belőjük, HA koncentrálunk...
Erre a női csapatok edzői csak azt szokták mondani hogy 2essel kezdődik a személyi száma :roll: :lol: A baj az hogy ennél a csapatnál ez hatványozottan igaz , a Franciák elleni VB dötő óta sorozatban csinálnak ilyeneket , ott 5 percel a vége előtt 5 góllal mentünk... aztán kikaptunk.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 19:08:16

vale írta:Kezd egy olyan rossz érzésem lenni hogy idén nem nyerünk 1 aranyat se. :roll: :roll: :?
Én sem vagyok hú, de optimista, de azért ennyire nem kellene letargiába esni. Holnap meglehet az első. Férfi kard: Nemcsik Zsolt, Decsi Tamás, Szilágyi Áron.
Kép
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.11. 19:06:47

Kezd egy olyan rossz érzésem lenni hogy idén nem nyerünk 1 aranyat se. :roll: :roll: :?
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 18:38:29

miihii írta:Maccsa nem lett volna a braziloknak,ha nincs az a fránya félidő :twisted: A második half elején bent ragadtunk picit az öltözőben és mire észbe kaptunk,máris egál volt a táblán.Miért van az,h már évek hosszú folyamán keresztül ez jellemzi válogatottat?A végső sípszó előtt elkezdünk kényelmeskedni,pötyörészni,lanyhul a koncentráció.A svéd meccsen is elhúztunk,aztán visszaengedtük őket,most megint,sőőőőt.Nem hiszem el h nem volt elég tanulópénz számu(n)kra a világversenyek döntőiben való arcraesés.(H cs a legnagyobbakat említsem...) Oké,kiállítások meg hetesek.De 5 gólos előnyről és az első félidei játékkal simán hozni kellett volna.És nem csak a papírforma miatt.
Csakhogy megszimatoltatjuk az ellennel a vérszagot,amitől belelkesednek,mi meg csak kapkolódunk,h opppá,gáz van.Ettől még persze millióval szorítok nekik továbbra is,de sansztalan sztem a dobogó,sőt talán még az első 5 is. :evil: Szomorú vagyok.
Hát igen. Ha továbbjutunk, ez nem lesz gond, akkor jöhet a francia-román-norvég-kínai négyes valamelyike. Puff neki.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.08.11. 18:35:01

Maccsa nem lett volna a braziloknak,ha nincs az a fránya félidő :twisted: A második half elején bent ragadtunk picit az öltözőben és mire észbe kaptunk,máris egál volt a táblán.Miért van az,h már évek hosszú folyamán keresztül ez jellemzi válogatottat?A végső sípszó előtt elkezdünk kényelmeskedni,pötyörészni,lanyhul a koncentráció.A svéd meccsen is elhúztunk,aztán visszaengedtük őket,most megint,sőőőőt.Nem hiszem el h nem volt elég tanulópénz számu(n)kra a világversenyek döntőiben való arcraesés.(H cs a legnagyobbakat említsem...) Oké,kiállítások meg hetesek.De 5 gólos előnyről és az első félidei játékkal simán hozni kellett volna.És nem csak a papírforma miatt.
Csakhogy megszimatoltatjuk az ellennel a vérszagot,amitől belelkesednek,mi meg csak kapkolódunk,h opppá,gáz van.Ettől még persze millióval szorítok nekik továbbra is,de sansztalan sztem a dobogó,sőt talán még az első 5 is. :evil: Szomorú vagyok.

Szerk.:
Ha elkapjuk a fonalat a 2. félidőben is az elejétől fogva (vagy inkább kezünkben tudjuk tartani továbbra is...) akkor nem lettek volna ennyire agilisak a dél amerikaiak és nincs a sok 2 perc.Ergo még simább a meccs.De sajna ez a mi-lett-volna-ha kategória..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2008.08.11. 18:38:37-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
10Giga10
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.08.04. 14:41:23

2008.08.11. 18:23:30

Varga Tamás írta:Amennyiben belőjjük a 3 hetest, a védekezésben jobban koncentrálunk, a kutyát sem érdeklik a bírók. A meccs után megkérdezték Tomorit, Szamoránszkyt, Ferlinget, és hajdú Jánost, és egyikük sem említette a bírók ténykedését. Ők vszl. jobban érezték belülről a meccsen a játékvezetők ténykedését.
De nem lőttük és nem koncentráltunk jobban.és így eléggé sorsdöntő volt az a 12???perc emberhátrány!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 18:04:32

Amennyiben belőjjük a 3 hetest, a védekezésben jobban koncentrálunk, a kutyát sem érdeklik a bírók. A meccs után megkérdezték Tomorit, Szamoránszkyt, Ferlinget, és hajdú Jánost, és egyikük sem említette a bírók ténykedését. Ők vszl. jobban érezték belülről a meccsen a játékvezetők ténykedését.
Kép
10Giga10
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.08.04. 14:41:23

2008.08.11. 18:02:30

Varga Tamás írta:
miihii írta:
ozsimiki írta:Pff...

Magyarország-Brazilia 28-28 női kézi :shock:

Egri se értette,én sem, egyrészről brazil kapús nem normális,másrészről bírók sem. De ez gyenge kifogás,egy ilyen lol csapatot verni kell,éremről ezekután nem is álmodok,egyszerűen nem elég erős a keret.

Hát én a végén nem örültem ennyire,legyintettem volna csajok helyében. Ugrálnak mintha érmet nyertünk volna.
Reggel mielőtt mentem melóba,néztem a csörtét.Az első félidőben egész jók voltak a csajok,de a másodikban...Addig láttam,h kiegyenlítettek a brazilok 17-17re.Wazz,azt hittem bealudtam és rosszat álmodom :cry: Gondoltam jobb is,h megyek dolgozni,mielőtt felrántom magam.Amikor megláttam,h az utsó pill.ban tudtunk csak egyenlíteni :arrow: #-o Délután pont elcsíptem a 2. félidő replayt,vagyok annyira mazochista,h megnéztem...OMG,egy ilyen brazilocska csapatot máskor simán kisujjból el szoktunk intézni,most meg vért kell izzadni az X-ért? :evil: Bíztam benne,h a lányok villantanak Pekingben,de ebbéli reményem máris hamvába halt [-( Ez ide naon kevééééééésssss!!!!!Irgum und burgum! :oops: :x
Azért az várható volt, hogy a brazil meccs nem lesz sétagalopp. Két okból:
1. sajnos, nem vagyunk olyan erősek, mint évekkel ezelőtt.
2. A dél-amerikaiak első meccse: Németország - Brazília 24-22 (11-12).
A kapusukat a 2. félidőben naggyá tettük, a nyitott védekezés ellenszerét nem találtuk, elhittük, hogy nyertünk (17-12-nél), az az Amorim csajó minden helyzetből betalált, Pálinger egy kicsit halványabb volt a megszokottnál, és kihagytunk 3 hét méterest.
A németek ellen szerdán, 14:45h-kor több kell.
azt kifelejtetted hogy vicc volt amit a bírók műveltek!!a második félidő felét emberhátrányba játszottuk!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 18:00:39

miihii írta:
ozsimiki írta:Pff...

Magyarország-Brazilia 28-28 női kézi :shock:

Egri se értette,én sem, egyrészről brazil kapús nem normális,másrészről bírók sem. De ez gyenge kifogás,egy ilyen lol csapatot verni kell,éremről ezekután nem is álmodok,egyszerűen nem elég erős a keret.

Hát én a végén nem örültem ennyire,legyintettem volna csajok helyében. Ugrálnak mintha érmet nyertünk volna.
Reggel mielőtt mentem melóba,néztem a csörtét.Az első félidőben egész jók voltak a csajok,de a másodikban...Addig láttam,h kiegyenlítettek a brazilok 17-17re.Wazz,azt hittem bealudtam és rosszat álmodom :cry: Gondoltam jobb is,h megyek dolgozni,mielőtt felrántom magam.Amikor megláttam,h az utsó pill.ban tudtunk csak egyenlíteni :arrow: #-o Délután pont elcsíptem a 2. félidő replayt,vagyok annyira mazochista,h megnéztem...OMG,egy ilyen brazilocska csapatot máskor simán kisujjból el szoktunk intézni,most meg vért kell izzadni az X-ért? :evil: Bíztam benne,h a lányok villantanak Pekingben,de ebbéli reményem máris hamvába halt [-( Ez ide naon kevééééééésssss!!!!!Irgum und burgum! :oops: :x
Azért az várható volt, hogy a brazil meccs nem lesz sétagalopp. Két okból:
1. sajnos, nem vagyunk olyan erősek, mint évekkel ezelőtt.
2. A dél-amerikaiak első meccse: Németország - Brazília 24-22 (11-12).
A kapusukat a 2. félidőben naggyá tettük, a nyitott védekezés ellenszerét nem találtuk, elhittük, hogy nyertünk (17-12-nél), az az Amorim csajó minden helyzetből betalált, Pálinger egy kicsit halványabb volt a megszokottnál, és kihagytunk 3 hét méterest.
A németek ellen szerdán, 14:45h-kor több kell.
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.08.11. 17:57:12

ozsimiki írta:Pff...

Magyarország-Brazilia 28-28 női kézi :shock:

Egri se értette,én sem, egyrészről brazil kapús nem normális,másrészről bírók sem. De ez gyenge kifogás,egy ilyen lol csapatot verni kell,éremről ezekután nem is álmodok,egyszerűen nem elég erős a keret.

Hát én a végén nem örültem ennyire,legyintettem volna csajok helyében. Ugrálnak mintha érmet nyertünk volna.
Reggel mielőtt mentem melóba,néztem a csörtét.Az első félidőben egész jók voltak a csajok,de a másodikban...Addig láttam,h kiegyenlítettek a brazilok 17-17re.Wazz,azt hittem bealudtam és rosszat álmodom :cry: Gondoltam jobb is,h megyek dolgozni,mielőtt felrántom magam.Amikor megláttam,h az utsó pill.ban tudtunk csak egyenlíteni :arrow: #-o Délután pont elcsíptem a 2. félidő replayt,vagyok annyira mazochista,h megnéztem...OMG,egy ilyen brazilocska csapatot máskor simán kisujjból el szoktunk intézni,most meg vért kell izzadni az X-ért? :evil: Bíztam benne,h a lányok villantanak Pekingben,de ebbéli reményem máris hamvába halt [-( Ez ide naon kevééééééésssss!!!!!Irgum und burgum! :oops: :x
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 17:55:23

Perrero írta:

két 4es pont van :)

amúgy a kiflis-kenyeres hasonlatodhoz:

lesz.rom, hogy Cseh Laci mennyivel többet tett le az asztalra, én arra IS büszke tudok lenni, amit Szávay már idáig elért,
1. Csak egy 4-es pont van - már.
2. nem Cseh Laci volt a kenyeres-kiflis hasonlatomban, hanem Kovács Kati.
3. hol mondtam, írtam egy szóval is, hogy nem vagyok büszke Ági eddigi teljesítményére. Talán mindent el kellene olvasnod, és nem állítanál valótlanságot. (nem kötekedésből :roll: )
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.11. 17:45:14

Jaj ne ragozd már túl, elég érthetően leírtam mit gondolok,amúgy akinek nem inge minek hordja? Említettelek első hszben? (Mintha többesszámban írtam volna :wink: ) nem,de persze késztetést érzel,h válaszolj. én meg nem nyújtom ezt tovább, off end.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 17:42:14

ozsimiki írta:Azt látom,de még ha egyszer írnád le,nem kismilliószór más köntösbe bújtatva,de ha időd engedi,nyugodtan. Attól én még unhatom.
Tehát: az gond, ha én más indokokkal alátámasztva többször kifejtem, de ha ugyanezt teszi Rivaldo11, az nem. Gondolom, Te úgy szoktál beszélgetni, ha valaki mond valamit, és te nem értesz vele egyet, hogy akkor az első mondatváltás után félbeszakítod a diskurzust.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.08.11. 17:38:08

Azt látom,de még ha egyszer írnád le,nem kismilliószór más köntösbe bújtatva,de ha időd engedi,nyugodtan. Attól én még unhatom.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.11. 17:36:16

ozsimiki írta:Unoooooooooooooooooooom.

Vitázzatok oldalakon,nagyon érdekes. Szávay idén nem úgy teljesít,ami a tavalyi teljesítménye alapján ELVILEG elvárható lett volna. Pont. Nem kell szidni, attól még fantasztikus dolog,h ott van a legjobb 20ban. Tartósan. IGaz,ebben az évben ezért nem sokat tett,de attól még bízok benne,h legyőzi a félelmét,mert teniszezni nem felejtett el, fejben dől el minden.
Én nem unooooom, mert értelmes emberrel, értelmes dologról lehet beszélgetni. És nem hinném, hogy rombolná a fórum színvonalát.
Ezek szerint az lenne a jó, a kívánatos, ha mindenki, mindenben egyet értene. Szerintem, ez lenne a legnagyobb hiba.
Kép
Shandor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.04.24. 09:49:14
Tartózkodási hely: Madrid

2008.08.11. 17:34:13

http://sportgeza.hu/2008/peking/hirek/1 ... ai_bajnok/

Erősportban? 17 évesen? Aha..

És ezek után kinek van még kedve "Olimpiát" nézni? Nekem az a minimális kis kenyérmorzsányi (hogy stilszerű legyek a fórumhoz...) is elment az egésztől. :(

Hiába vagyok sportfüggő, ez már képtelen lekötni. Elolvasom a híreket, pl 5 csapat is a régi WR-en belül úszott a délelőtt (!!) megrendezett 4x100-as férfi gyorsváltóban. Ja. Az emberek meg elhiszik, hogy a cáparuha miatt van az egész. Kész röhej.

Elnézést, ha bárkit megsértek a véleményemmel, de megy itt a vita, hogy ki tett többet a nemzetért, ki a nagyobb sportoló stb. Közben a háttérről semmit sem tudunk, ki, mennyit és miből kokszol.
Lezárt