FC Barcelona 08/09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted ki volt az idény legjobbja?

Messi
114
33%
Xavi
88
26%
Iniesta
95
28%
Eto'o
8
2%
Henry
12
4%
Touré
7
2%
Alvés
1
0%
Puyol
0
0 szavazat
Piqué
16
5%
Más
1
0%
 
Szavazatok száma: 342
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2008.07.20. 12:04:50

------------------váldes---------------------

alvés------puyol-------cáceres------abidal


------------keita--------touré---------------

--------------------xavi---------------------

messi-----------------------------------hleb
-------------------henry---------------------

én igy képzelem a jövö évi barcát! :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bautista 2008.07.20. 12:07:06-kor.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.20. 11:56:16

Nekem csak akkor kellene Akinfejev, ha nemlenne Jorquera és Pinto. Valdés mögött cserekapusnak jo, rotációval elég játéklehetőséghez jutna. Nem divatból de szerintem jo kapus Akinfejev.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2008.07.20. 11:45:27

egyébként kit hoznál kapusnak??? mert én akinfeev-re gondoltam
Lacikoma
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.06.28. 23:30:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.07.20. 11:42:06

ÚJ kapust a barcának ! ÚJ kapust a barcának !!!
Laci! barcelona drukker!hajrá ronaldinho és messi!!!!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.20. 11:30:49

Kedves Saviola!
Én nemtudom neked mibajod van Hlebbel, de szerintem többet tett le az asztalra mint a Barca előtt Deco. Deconak volt 1-2 elfogadhato szezonja, meg egy kiemeledkő. Hlebnek a Stuttgartban és az Arsenalban is volt kiemelekedő szezonja és hullámvölgyek nélkül alázatosan játszik. Berbatov. Én emlékszek a Leverkusenbe ontotta a gólókat semmilyen szögből is. Eszement játékos. Fekszik neki a Premier League, vadássza a Manchester is. Tudod, nemcsak akkor tesz le egy játékos valamit az asztalra ha címeket nyer, hanem ha jól játszik. De Berbatov csak egy példa volt. Nem vele pótolnám Eto'ot. Keita nálam nagy talány. 28 éves. Tavaly kielekedően nagyon nyújtott, meg előtte is a Lille-ben gondolom rancia viszonylatban amiért megvette a Sevilla. Szerintem, ő akár lehet itt a világ egyik legjobbja is de akár lehet egy rosz igazolás is.
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2008.07.20. 11:10:40

matador irta

Azt azért elmondhatnád, hogy Eto'o mit tett le azelőtt az asztalra...olimpiai bajnok? Nagy szám. Elismertebb játékos most akár Adebayor vagy Berbatov, mint akkor volt Eto'o...Deco szerintem akkor annyira volt sztár, mint most Arshavin..ne becsüljük túl az akkori képességeiket, a Barcában lettek mindannyian igazi sztárok

ebben treljes igazad van ! Én Hlebet nagyon nagyra tartom szerintem ő lesz majd a csapat egyik huzo embere henry és messi és xavi mellet !!
Szerintem aki leirja Hlebet az még életében nem látott egy mecset sem amikor hleb játszot mindig hajtott és a barcába még jobban fog hajtani az idei szezonja 10 gól 8 gólpasz és ő fogja a legtöbbet futni a csapatban :!: :!: :!:
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.20. 10:59:57

Saviola írta:
Jah,csak azt felejted el,hogy akik előtte ide jöttek [lsd. Deco,Ronaldinho,Eto'o] valamit letettek az asztalra,ha nem is voltak világsztárok.De ilyen 0 Berbatovok sosem alkottak kiemelkedőt,sőt..s ezzel akarunk mi csapatot építeni?Eto'o-t meg eladjuk..ez szerintem hatalmas hiba..Keitával semmi bajom,be is válhat akár..de Hlebet sosem tartottam nagy lövésnek,most sem tartom..nem hiszem,hogy a Portos Deco szintjén lenne..reménykedjünk.Nem várok nagy sztárokat,de Eto'o eladásával hatalmas baklövést követünk el..nem látok a helyére alternatívát..amíg ilyen Drogba,meg Berbatov nevek repkednek,elég nagy sz.rban vagyunk. :roll:
Azt azért elmondhatnád, hogy Eto'o mit tett le azelőtt az asztalra...olimpiai bajnok? Nagy szám. Elismertebb játékos most akár Adebayor vagy Berbatov, mint akkor volt Eto'o...Deco szerintem akkor annyira volt sztár, mint most Arshavin..ne becsüljük túl az akkori képességeiket, a Barcában lettek mindannyian igazi sztárok
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.20. 10:56:27

Barcsay írta:Meglepődnék,ha a Barca ezzel a játékoskerettel benne lenne az első ötben...Henry? Rosszabb formában volt,mint Ronaldinho...Ne vicceljünk már!Eto'ot is sikerül szépen lassan elüldözni...marad talán Messi!Ha nem tart két szuper góllövési periódus között két-három hónapnyi szünetet,talán ő!Szégyen,ahogy elherdálta a legjobbjait a csapat!
Deco annyira "leépült",hogy szinte az Eb egyik legjobb játékosa lett.A nagy haragszom rádban azt felejtette el mindenki,hogy kollektíven egy csapat egyszerre nem lehet .ar!De mindegy!
Nagyon el vagyok keseredve,mert nem lett volna szabad ezt,és főleg nem így! :cry: :cry:
Ez most komoly??? Hány példa van rá, hogy nem csak a keret számít? Nézd meg, a Valenciáé volt tavaly a 3. legerősebb keret, majdnem kiestek, a Zaragozáé asszem az 5. legerősebb és kiestek...hagyjad már a hülyeségeidet, ez így szerintem egy egységes, jó cspat lesz, züllő sztárok nélkül...
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.07.20. 10:51:12

Fernando írta: Ezzel teljesen egyet értek! Annyi olyan ember jár ide frumozni, aki elég keveset tud a labdarúgásról. Énsem gondolom, hogy sokat tudok róla, de többet mint egyesek. Valaki ha már nem hallja a Barca kezdő felsorolásánál Ronaldinho, Deco vagy Eto'o nevét és helyette hall egy Hleb, Keita vagy egy Berbatov nevet már rögtön sír, hogy hol vannak a nagy nevek... Itt kérem csapat formálódik, nem sztárgyülekezet. Véleményem szerint akik itt voltak nálunk meghatározó játékosok mikor idekerültek nem voltak világsztárok. Ronaldinho: sztár volt, egy jo játékos a francia bajnokságban, nálunk világsztár és a világ legjobbja lett, Eto'o: Mallorca, spanyol kiscsapat, átlagos gólerős afrikai csatár, nálunk világsztár lett. Deco: egy meglepetéscsapat kiemelkedő játékosa, portugáliában sztár, nálunk világsztárlett belőle. Úgyvélem, minél nagyobb nevek lettek nálunk annál rosszabbul teljesítettek. Szerintem jól igazoltunk idén. Hlebet Decohoz hasonlítanám. Mindenki jo játékosnak tartja, nálunk világsztár lehet, Keita egy nagy tehetség 28 éves kora ellenére, talán nálunk a világ egyik legbiztosabb középpályásává válik. Ennyia véleményem erről.
Jah,csak azt felejted el,hogy akik előtte ide jöttek [lsd. Deco,Ronaldinho,Eto'o] valamit letettek az asztalra,ha nem is voltak világsztárok.De ilyen 0 Berbatovok sosem alkottak kiemelkedőt,sőt..s ezzel akarunk mi csapatot építeni?Eto'o-t meg eladjuk..ez szerintem hatalmas hiba..Keitával semmi bajom,be is válhat akár..de Hlebet sosem tartottam nagy lövésnek,most sem tartom..nem hiszem,hogy a Portos Deco szintjén lenne..reménykedjünk.Nem várok nagy sztárokat,de Eto'o eladásával hatalmas baklövést követünk el..nem látok a helyére alternatívát..amíg ilyen Drogba,meg Berbatov nevek repkednek,elég nagy sz.rban vagyunk. :roll:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.20. 10:03:35

Pontosan, én is le akartam irni azt amit irtál, h milyenek voltak Dinho, Etoo és Deco a Barca előtt, csak lusta voltam. De jó, h te megtetted. :P
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.20. 09:55:20

LG írta:De ezt majd remélem megértik 1x a 10-12 éves pattanásos siránkozó kisgyerekek is.
Ezzel teljesen egyet értek! Annyi olyan ember jár ide fórumozni, aki elég keveset tud a labdarúgásról. Énsem gondolom, hogy sokat tudok róla, de többet mint egyesek. Valaki ha már nem hallja a Barca kezdő felsorolásánál Ronaldinho, Deco vagy Eto'o nevét és helyette hall egy Hleb, Keita vagy egy Berbatov nevet már rögtön sír, hogy hol vannak a nagy nevek... Itt kérem csapat formálódik, nem sztárgyülekezet. Véleményem szerint akik itt voltak nálunk meghatározó játékosok mikor idekerültek nem voltak világsztárok. Ronaldinho: sztár volt, egy jo játékos a francia bajnokságban, nálunk világsztár és a világ legjobbja lett, Eto'o: Mallorca, spanyol kiscsapat, átlagos gólerős afrikai csatár, nálunk világsztár lett. Deco: egy meglepetéscsapat kiemelkedő játékosa, portugáliában sztár, nálunk világsztárlett belőle. Úgyvélem, minél nagyobb nevek lettek nálunk annál rosszabbul teljesítettek. Szerintem jól igazoltunk idén. Hlebet Decohoz hasonlítanám. Mindenki jo játékosnak tartja, nálunk világsztár lehet, Keita egy nagy tehetség 28 éves kora ellenére, talán nálunk a világ egyik legbiztosabb középpályásává válik. Ennyia véleményem erről.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.20. 09:32:36

Nem leszünk benne az első 5ben, akkora fasságot :oops: Nincs tele a játékoskeretünk sztárokkal, és akkor mivan :?: Tavaly a bajnok Reáléban sem volt több. A Villarrealról meg ne is beszéljünk. Mi meg a szupererős keretünkel hányadék játékkal örülhettünk, h harmadikok lettünk. A galaktikus madrid is megmutatta, h egy csapat tele sztárokkal hoszzú távon nem lehet sikeres. De ezt majd remélem megértik 1x a 10-12 éves pattanásos siránkozó kisgyerekek is.
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2008.07.20. 08:48:47

szentem a középpálya messi jobb szélen hleb bal szélen xavi közép és keita vagy toruéxavi mellet
Mosquito

2008.07.20. 01:38:07

Meglátjuk mi lesz, ha nagy baj van szerencsére még lehet télen is igazolni.
Az biztos, hogy -alakuló csapat vagy sem- a ligát hoznunk kell! BL nem számít(márha bejutunk :twisted: ).
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.20. 01:32:43

Barcsay írta:Meglepődnék,ha a Barca ezzel a játékoskerettel benne lenne az első ötben...Henry? Rosszabb formában volt,mint Ronaldinho...Ne vicceljünk már!Eto'ot is sikerül szépen lassan elüldözni...marad talán Messi!Ha nem tart két szuper góllövési periódus között két-három hónapnyi szünetet,talán ő!Szégyen,ahogy elherdálta a legjobbjait a csapat!
Deco annyira "leépült",hogy szinte az Eb egyik legjobb játékosa lett.A nagy haragszom rádban azt felejtette el mindenki,hogy kollektíven egy csapat egyszerre nem lehet .ar!De mindegy!
Nagyon el vagyok keseredve,mert nem lett volna szabad ezt,és főleg nem így! :cry: :cry:
henryt ne bátsd!
ha a csapatnak csak egy kicsit is ment volna az ő hozzáállásával idén övé lenne az aranylabda...
lőtte a
gólokat,adta a gólpasszokat,nevelgette a fiatalokat! mit kellett volna még csinálnia?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.07.20. 00:15:10

Barcsay!Én is hasonlóan gondolom a keret erősségét sajnos!Nekem nem üt!Ne legyen így!De meleg lesz a pite!
Kép
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.07.20. 00:07:08

Meglepődnék,ha a Barca ezzel a játékoskerettel benne lenne az első ötben...Henry? Rosszabb formában volt,mint Ronaldinho...Ne vicceljünk már!Eto'ot is sikerül szépen lassan elüldözni...marad talán Messi!Ha nem tart két szuper góllövési periódus között két-három hónapnyi szünetet,talán ő!Szégyen,ahogy elherdálta a legjobbjait a csapat!
Deco annyira "leépült",hogy szinte az Eb egyik legjobb játékosa lett.A nagy haragszom rádban azt felejtette el mindenki,hogy kollektíven egy csapat egyszerre nem lehet .ar!De mindegy!
Nagyon el vagyok keseredve,mert nem lett volna szabad ezt,és főleg nem így! :cry: :cry:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.17. 23:06:45

A 4-4-2-őt nem tudom ugy elképzelni, h csak két középső középályás van, és Messi az 1ik szélső, a másik meg egy hozzá hasonló játékos. A középpálya igy nagyon sebezhető lenne szvsz, oda kell 3 ember :!:
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.07.17. 14:45:56

Én pl ien felálásra gondolok a jövöre nézve :

V.V

D.Alves---Puyol---Cáceres---Abidal

Touré

Messi----------------------Iniesta

Xavi/Hleb

Bojan/?--- Henry


Csak igy nehéz lene végig nyomni egy szezont kéne még 1 csatár ahoz :D
Vagy messit felhozni de szerintem őt a szélen kéne hagyni de nekem ez a felálás tetszene de Guardiola nem akarja ezt .

V.V

D.Alves---Puyol---Cáceres---Abidal

Xavi/Hleb---Touré---Iniesta/Hleb

Messi---Bojan/Henry---(Iniesta,Henry)?
Kép
KicsiDumszi
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2008.07.05. 14:23:19

2008.07.17. 14:35:58

Fiúk én úgy gondolom hogy ha jól emlékszem ezt a felállást az AC Milan játsza de ha tévedek előre is elnézést kérek. Amugy meg nem tartom valószínűnek ezt alakzatot megmondom miért!?..
Ugye a Barcában mindíg volt szélső és azután is lesz nem fogunk ennyire betömörülni a pálya közepére ez nem a mi játékunk ,mert ugye a Nou Camp a világ egyik legszélesebb pályája öngyilkos merénylet lenne és Pap elmondása szerint és a nyilatkozataiból kivehető hogy nem akar az alap formáción változtatni, csak még egy felállást akar majd alkalmazni néha ami a 4-4-2, nem gondolom hogy annyira sokat kell itt változtatni a felálláson. Messi nem csatár ott annyira nem tudná kamatoztatni amit tud pl a félpályás magindulásait.
Ugyhogy mindent összevetve én úgy gondolom hogy marad a tridente mint támadóalakzat csak a személyi állomány lesz más:)
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.17. 14:14:23

mathiaß'4 írta:---------------------------------V.Valdes-------------------
D.Alves-----------Puyol(Pique)----------Caceres(G.Mil.)-----Abidal

---------------------------------Touré(Keita)---------------------------------------


-----------------------Xavi--------------------------Hleb(Arsavin)-----------------

---------------------------------Iniesta---------------------------------------------

---------------------Messi---------------------Henry(Bojan)-----------------------


cserék:Gai, Pique, Milito(Ha felépül), Arsavin, Keita, Bojan, Pinto
Arshavin minek? ha jön akkor kezdő cserének felesleges.....
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.07.17. 14:14:13

Azt az Arshavint haggyuk má!!!Iniesta helyére Messi és előre be Eto'o!!És iniesta meg Hleb váltogatná egymást!!Rotáció!!
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
mathiaß'4
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.07.16. 16:52:35
Tartózkodási hely: Egyesült Királyság, London

2008.07.17. 14:11:05

---------------------------------V.Valdes-------------------
D.Alves-----------Puyol(Pique)----------Caceres(G.Mil.)-----Abidal

---------------------------------Touré(Keita)---------------------------------------


-----------------------Xavi--------------------------Hleb(Arsavin)-----------------

---------------------------------Iniesta---------------------------------------------

---------------------Messi---------------------Henry(Bojan)-----------------------


cserék:Gai, Pique, Milito(Ha felépül), Arsavin, Keita, Bojan, Pinto
"A gólt, a cselt, a beadást lehet pótolni, de a szívet nem!" "Mes Que en Club"
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.17. 13:39:51

fcjoc írta:milito egy évig offos. szal egyértelmű hogy a helyén caceres fog játszani, vagyis az árábol kifolyólag. a középpálya jó, bár ini helyett egy igazi bal szélső kéne, és vele cserélgetni. elől pedig henry helye szerintem tuti, csak hát kétcsatáros rendszerben ki lesz mellette?! bojan csere szerintem, etoo megy-marad nem tudni, mer ha megy akkor jön valaki kezdőnek. etc
Ezt vázoltam fel énis naggyából :P Alapkezdőt írtam sérülések nélkül. És természetesen tudom, h sérült Milito. Én msot megpróbáltam a realitás talaán mozogni. Nem gondolkodtam Silvában mint balszélső, egyre kevesebb esély van rá. Viszont Arsavinra egyre több így őt tettem be.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.07.17. 13:33:41

humoros hogy nem rakjátok be eto'o-t miközben amig itt van megkérdöjelezhetetlenül ö a legjobb középcsatárunk. szoval min fél évig ha mindenki egészéges sztem igy kezdünk:
-------------vv-----------------
dani---puyi---cáceres--abidal
------------touré---------------
--xavi--------------iniesta-----
messi----eto'o-----henry-----

a védösor ugye egyértelmü talán néha marquez fog kezdeni cáceres helyett.
touré eto messi xavi azon aposzton ahol van a világ legjobbja igy kihagyhtatlan. iniesta henry meg a neve miatt nem padozhat (persze jok is nagyon). az ujonnan jövöknek a nem sok idöt amit kapnak nagyon ki kell használniuk ha kezdeni akarnak valamit. Ök is tudták ez a keret tavaly is a világ legjobb kerete volt (igen a Mu nál is jobb,csak több sérülés meg motiváciovesztés, edzöi hibák,még rutintalan játékosok....) és most erősebb lett szerintem
Lezárt