Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.06.10. 16:04:09

Remélem maradni fog az öreg. Nála eredményesebb csatárt nem fogunk találni, aki már rég hozzá van szokva ehhez a stílushoz. Remélem, hogy a hírek igazak, és maradni akar. Nagyon nagy hiba lenne elengedni, viszont ha ő maga menni akar, akkor nem tudunk mit tenni...
Tiberius
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2008.03.18. 21:06:48

2008.06.10. 15:47:51

Messiaskiafrancka!

Amennyiben te tényleg Barca szurkoló vagy, vegyél magad mellé egy szakértőt, mikor meccset nézel, mert ez nagycsoportos ovodás szinten volt, amit Samuról írtál. Ezen a fórumon ez nem szokás. Javasolnék továbbá egy történelmi alapkészség fejlesztő edzőtábort is a nyárra!
Írni ugyan nem szoktam itt de rendszeresen olvasom a fórumot és eléggé felnyomtad a vérnyomásom.
Nem gondolom, hogy korelnök lennék köztetek de én már 34 éve szurkolok a Barcának. Már csak ezért is hidd el nekem, hogy ilyen csatárunk csak nagyon kevés volt még.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.06.10. 14:20:45

Ha a hír igaz,én annak örülök.Maradjon csak. :wink:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.06.10. 13:16:00

Az interjúben kis fricska r10-nek- miszerint azért nem megy a Tottenhambe mert egy középcsapat neki kevés :wink:
Avatar
biszku
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.06.09. 13:03:04

2008.06.10. 13:02:51

Na ,ez jó hír!! talán őt fogom a legjobban sajnálni ha elmegy
MARADJ Samu és fejelj még le egy pár firkászt :lol:
FC.Barcelona
Kép
Avatar
Thuram21
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.05.15. 16:44:17

2008.06.10. 12:03:52

Saviola írta:
dr. Mezey írta:Eto'o nem akar eligazolni a Barcából! Eddig ez a legjobb hír abben az átigazolási szezonban. Persze ettől még eladhatják, de pozitív fejlemény hogy legalább megszólalt, ellentétben mondjuk R10-el, aki lapít.
Ezt hol olvastad ?
Szerintem itt: http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=730227
You'll Never Smoke Alone
Kép
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.06.10. 12:01:34

Saviola írta:
dr. Mezey írta:Eto'o nem akar eligazolni a Barcából! Eddig ez a legjobb hír abben az átigazolási szezonban. Persze ettől még eladhatják, de pozitív fejlemény hogy legalább megszólalt, ellentétben mondjuk R10-el, aki lapít.
Ezt hol olvastad ?
Goal.com, vmi CRTV interjuban nyilatkozta, de magyor oldalak is lehozták.
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.06.10. 11:55:16

dr. Mezey írta:Eto'o nem akar eligazolni a Barcából! Eddig ez a legjobb hír abben az átigazolási szezonban. Persze ettől még eladhatják, de pozitív fejlemény hogy legalább megszólalt, ellentétben mondjuk R10-el, aki lapít.
R10 már levetkőzte emberi mivoltát, úgyhogy nem is igazán csodálkozom rajta.
Felőlem maradhat Eto'o ha nagyon akar (hacsak lenem sittelik közben :wink: )
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.06.10. 11:54:06

dr. Mezey írta:Eto'o nem akar eligazolni a Barcából! Eddig ez a legjobb hír abben az átigazolási szezonban. Persze ettől még eladhatják, de pozitív fejlemény hogy legalább megszólalt, ellentétben mondjuk R10-el, aki lapít.
Ezt hol olvastad ?
,,Azt hitted, hogy mi történt."
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.06.10. 11:50:19

Eto'o nem akar eligazolni a Barcából! Eddig ez a legjobb hír abben az átigazolási szezonban. Persze ettől még eladhatják, de pozitív fejlemény hogy legalább megszólalt, ellentétben mondjuk R10-el, aki lapít.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.06.09. 20:57:09

mezenga írta:
én nemtom pontosan mi történt de az újságoknak nem lehet hinni, lefejelte vagy lehet h épp csak összeért a fejük. Lehet a riporter is tanult egy kis színészkedést a mai focistáktol. És kit érdekel mit csinál a páyán kívűl amíg a pályán zseniális. Ha elengedik akkor nem normálisak a vezetők. Elengedni úgy hogy aztán nem tudod potolni. Arról nem is beszélek hogy jobbat hozni nála nem tudnak mer szerintem nincs jelenleg. Mer benzema 20 gól a francia bajnoksákban harmincvalahány meccs alatt azért nem annyira nagy dolog, torres van azon a szinten mint eto de ő marad ahol van. Száz szónak is egy vége ami most három lesz : MARADJ VELÜNK ETO'O
Nagyjából egyet értek.Azért nem teljesen lehet szó nélkül elmenni a pályán kívüli viselkedés mellett,de nálam ez sem "válóok".A legeslegjobb csatárunk elég régóta,sok van még benne,KELL NEKÜNK!!!
Samu,maradj!És hagyjuk maradni!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
mezenga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006.10.07. 12:37:24

2008.06.09. 13:05:57

Grege írta: Hát, inkább nem személyeskedem, maradjunk annyiban, h ha a te apádat, báyádat fejelte volna le, nem lennél ennyire :P boldog vele!
Ez mindenkinek megbocsáthatatlan, és senkinek sem válhat a "zsenialitásának" részévé, max ha utca harcos :roll: .
én nemtom pontosan mi történt de az újságoknak nem lehet hinni, lefejelte vagy lehet h épp csak összeért a fejük. Lehet a riporter is tanult egy kis színészkedést a mai focistáktol. És kit érdekel mit csinál a páyán kívűl amíg a pályán zseniális. Ha elengedik akkor nem normálisak a vezetők. Elengedni úgy hogy aztán nem tudod potolni. Arról nem is beszélek hogy jobbat hozni nála nem tudnak mer szerintem nincs jelenleg. Mer benzema 20 gól a francia bajnoksákban harmincvalahány meccs alatt azért nem annyira nagy dolog, torres van azon a szinten mint eto de ő marad ahol van. Száz szónak is egy vége ami most három lesz : MARADJ VELÜNK ETO'O

NE idézz 2-nél többet!
S.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.06.09. 12:47:04

Mikorka Kálmán írta:Én a tizentöt gólt, minden évben, mint minimumot értem. Mert Samunál megvan.
Samunál 15 meccsen megvan a 15 gól :lol: Én azt mondtam, hogy Villának is minimum 20 várható, sőt 30 körül is a BL + Kupával. De ez csak szerintem.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Mikorka Kálmán
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:59:20
Tartózkodási hely: Idősek otthona

2008.06.09. 12:44:10

Én a tizentöt gólt, minden évben, mint minimumot értem. Mert Samunál megvan.
Igen, vannak még csatárok:
Benzema - Aranypor + maradni akar.
Sergio Garcia - Ne említsük már Eto'o-val egy néven.
Huntelaar - Semmi extra.
Ki van még....? Nem jut eszembe.
Mi ideget megettem má'... Nehogymá' megmondja valakinek valaki, hogy valami!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.06.09. 12:19:59

Mikorka Kálmán írta: Villa - Nem garantált a 15 gól.
Azért Villa olyan támogatást amit a Barcában kapna a csapattársaktól hidd el nekem hogy 20 is simán garantált csak a bajnokságban!

Persze nyilvánvaló, hogy Eto'o maradjon.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
tagore
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2007.11.11. 10:23:33

2008.06.09. 12:14:43

Mikorka Kálmán írta:
Cziprusz írta:...Elismerem Eto a legolerosebb csatarunk de a folyamatos megnyilvanulasaia meg cselekedetei totalisa egy primitiv arogons szemelyben tunteti fel mindneki elot szoval en nagyon remelem hogy eladja a abrca es nem csinalja itt tovabb a szegynet a barcanak adjuk el jo aron es vegyunk belole egy hasonlo kaliberu csatart viszon valamivel szolidabat..
Hát nővérem, teljesen félreismerted Samut. Az egyik olyan játékos, aki mindig, mindent alárendelt a csapatnak. Kimondta, ha gáz volt, mindig, mindenhol, köntörfalazás nélkül beszélt. A magánéletben pedig próbálják meg utánozni. Minden évben kb. 15-20 mentőautót vásáról a hazájának - darabjuk olyan 150 millió, Forintban - az összes barátjának - kb. 20 - vásárolt egy-egy Mercedest, hogy taxizni tudjanak, és megéljenek belőle Kamerunban. Úgyhogy tudnék még mesélni a "negatívumairól"...
Ráadásul kit veszel meg helyette, aki BIZTOS rúg évente minimum 15 gólt?
Ibra - Megszerezhetetlen.
Villa - Nem garantált a 15 gól.
Trezeguet - 30 éves.
Szóval?
Igazad van, Samuel nagyon forrófejű, de baromi jó ember. Igazi őszinte csibész. Tudni kell vele bánni. És k.vajó csatár, nehéz lenne helyette valakit hozni.
Többször is gondolkodtam már ezen: miért nem hoznak a Barcához pszichológusokat, terapeutákat??? Elvégre emberek játszanak, a csapat egy közösség, amit fejleszteni kell, mert minden csoportnak változik a dinamikája, a csoportdinamika változásait pedig szakemberek segítségével lehetséges csak kezelni. Ilyen érzékeny sportolók esetében pedig KÖTELEZŐ lenne. Egyikük sem gép - főleg Eto'o nem az... Mindenre van pénz meg kapacitás, csak a mentálhigiénére nincs. Miért? A világ egyik legnagyobb klubjáról beszélünk.
Avatar
Thuram21
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.05.15. 16:44:17

2008.06.09. 12:05:16

Vannak azért még világszínvonalú csatárok, de Eto'o-t én sem cserélném el senkire...
You'll Never Smoke Alone
Kép
Mikorka Kálmán
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:59:20
Tartózkodási hely: Idősek otthona

2008.06.09. 10:59:25

Cziprusz írta:...Elismerem Eto a legolerosebb csatarunk de a folyamatos megnyilvanulasaia meg cselekedetei totalisa egy primitiv arogons szemelyben tunteti fel mindneki elot szoval en nagyon remelem hogy eladja a abrca es nem csinalja itt tovabb a szegynet a barcanak adjuk el jo aron es vegyunk belole egy hasonlo kaliberu csatart viszon valamivel szolidabat..
Hát nővérem, teljesen félreismerted Samut. Az egyik olyan játékos, aki mindig, mindent alárendelt a csapatnak. Kimondta, ha gáz volt, mindig, mindenhol, köntörfalazás nélkül beszélt. A magánéletben pedig próbálják meg utánozni. Minden évben kb. 15-20 mentőautót vásáról a hazájának - darabjuk olyan 150 millió, Forintban - az összes barátjának - kb. 20 - vásárolt egy-egy Mercedest, hogy taxizni tudjanak, és megéljenek belőle Kamerunban. Úgyhogy tudnék még mesélni a "negatívumairól"...
Ráadásul kit veszel meg helyette, aki BIZTOS rúg évente minimum 15 gólt?
Ibra - Megszerezhetetlen.
Villa - Nem garantált a 15 gól.
Trezeguet - 30 éves.
Szóval?
Mi ideget megettem má'... Nehogymá' megmondja valakinek valaki, hogy valami!
Cziprusz
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2005.11.19. 11:27:50

2008.06.09. 09:37:05

Elismerem Eto a legolerosebb csatarunk de a folyamatos megnyilvanulasaia meg cselekedetei totalisa egy primitiv arogons szemelyben tunteti fel mindneki elot szoval en nagyon remelem hogy eladja a abrca es nem csinalja itt tovabb a szegynet a barcanak adjuk el jo aron es vegyunk belole egy hasonlo kaliberu csatart viszon valamivel szolidabat..
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.06.07. 20:25:20

Scumy írta:
Messiaskii írta:Most tom h teljesen nemjön a témához amiről beszéltek de "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" megkérdeznem :D Mit szerettek annyira azon a rabszolgán xD Barca drukker vok szintugy mint ti 4 éve de etot soha nem szerettem, olyan mint ő van még 10000 ezen a világon ... A szavazás alapján nemakarjátok eladni pedig nagyon unjátékhoz illő a játéka ... semmit nemtesz hozzá vagyis hát elég keveset szal pls magyarázzátok el mi benne olyan jó :(
Megpróbálom elmagyarázni...először is igazi harcos, küzd a pályán mindig. Nem tudom hány meccset láttál, de ha rendszeresen nézted a Barca meccseket, évek óta, akkor szerintem az esetek 99%-ban egy olyan Samut láthattál, aki a belét is kirohanja, visszajön védekezni ha kell, igazi agilis támadó, aki ha mellé rúg vagy kapufát talál akkor nem pózolgat vagy röhög, hanem szétveti a düh. Ha hátrányba kerültük, szemmel láthatóan sokkal nagyobb üzemmel pörgött a játéka, mert mindig nyerni akart. Rettentő gyors, erős fizikumú. Statisztika kell? Tessék: 2004-2005 : 42/28; 2005-2006: 45/32; 2006-2007: 24/13; 2007-20008: 24/20...Hozzá kell tennem hogy az elmúlt két évben kétszer is hosszú pihenőre késznyerült sérülés miatt, valamint ott volt az ANK. Mikor onnan visszajött, azzal a lendülettel folytatta a játékot szinte, ahol abbahagyta, semmi visszaszokás, újra felvesszük a ritmus feeling. És ha még ez sem elég, és tényleg nézted is a meccseket, akkor láthattad, hogy milyen k**a nagy gólokat lövöldözgetett idén mihelyst visszajött.
Lehet nem pótolhatatlan, viszont ilyen játékos nincs még egy! Ha ez sem győzött meg, akkor csak sajnálni tudlak...
Asszem ehhez sokat nem kell hozzáfűzni...Ha ezt a felvetést komolyan gondoltad,akkor te nemhogy 4 éve,de kb 1 perce sem vagy BARCA-szurker!Azért pedig,mert lerabszolgáztad,én kérek elnézést Eto'otól:oops:
Kamu (nem akarok személyeskedni,ezért nem ostobát írtam :twisted: ) szurkolóutánzatoktól ments meg Uram minket! :evil:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2008.06.07. 19:32:40

Messiaskii írta:Most tom h teljesen nemjön a témához amiről beszéltek de "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" megkérdeznem :D Mit szerettek annyira azon a rabszolgán xD Barca drukker vok szintugy mint ti 4 éve de etot soha nem szerettem, olyan mint ő van még 10000 ezen a világon ... A szavazás alapján nemakarjátok eladni pedig nagyon unjátékhoz illő a játéka ... semmit nemtesz hozzá vagyis hát elég keveset szal pls magyarázzátok el mi benne olyan jó :(
Megpróbálom elmagyarázni...először is igazi harcos, küzd a pályán mindig. Nem tudom hány meccset láttál, de ha rendszeresen nézted a Barca meccseket, évek óta, akkor szerintem az esetek 99%-ban egy olyan Samut láthattál, aki a belét is kirohanja, visszajön védekezni ha kell, igazi agilis támadó, aki ha mellé rúg vagy kapufát talál akkor nem pózolgat vagy röhög, hanem szétveti a düh. Ha hátrányba kerültük, szemmel láthatóan sokkal nagyobb üzemmel pörgött a játéka, mert mindig nyerni akart. Rettentő gyors, erős fizikumú. Statisztika kell? Tessék: 2004-2005 : 42/28; 2005-2006: 45/32; 2006-2007: 24/13; 2007-20008: 24/20...Hozzá kell tennem hogy az elmúlt két évben kétszer is hosszú pihenőre késznyerült sérülés miatt, valamint ott volt az ANK. Mikor onnan visszajött, azzal a lendülettel folytatta a játékot szinte, ahol abbahagyta, semmi visszaszokás, újra felvesszük a ritmus feeling. És ha még ez sem elég, és tényleg nézted is a meccseket, akkor láthattad, hogy milyen k**a nagy gólokat lövöldözgetett idén mihelyst visszajött.
Lehet nem pótolhatatlan, viszont ilyen játékos nincs még egy! Ha ez sem győzött meg, akkor csak sajnálni tudlak...
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.06.07. 19:26:50

Ha 4 éve lennél Barca drukker tudnád, Eto'o a leggólerősebb játékosunk.
Hihetetlenül érzi a kaput. " Semmit nem tesz hozzá a játékhoz" az meg no comment.
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2008.06.07. 19:11:10

Most tom h teljesen nemjön a témához amiről beszéltek de "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" megkérdeznem :D Mit szerettek annyira azon a rabszolgán xD Barca drukker vok szintugy mint ti 4 éve de etot soha nem szerettem, olyan mint ő van még 10000 ezen a világon ... A szavazás alapján nemakarjátok eladni pedig nagyon unjátékhoz illő a játéka ... semmit nemtesz hozzá vagyis hát elég keveset szal pls magyarázzátok el mi benne olyan jó :(
Kép
Kép
weathered2
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.04.02. 00:36:01

2008.06.07. 14:46:03

Háát...amikor zidane lefejelte materazzit, akkor materazzit ugyanugy megbüntették, tehát most ugyanugy kell megbüntetni az ujságirót is mint eto ot!!:D
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.06.07. 14:32:31

Hát, inkább nem személyeskedem, maradjunk annyiban, h ha a te apádat, báyádat fejelte volna le, nem lennél ennyire :P boldog vele!
Ez mindenkinek megbocsáthatatlan, és senkinek sem válhat a "zsenialitásának" részévé, max ha utca harcos :roll: .[/quote]


De nem fejelte :D
És mi it csak bokolgatunk eto'o védjük mint jó barca drukerek :D
Amugy szerintetek mi lesz ronaldinho sorsa Guardiola ujra kihoza belöle a 100%-ot vagy sikerül valameik klubnak eladnuk ??
am ha a city 35milio eurot adna az jó kis pénz lenne érte :D
Kép
Lezárt