Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.06.10. 12:45:02

Na megérkeztem, látom már hiányoltak egy páran. :) Sok a meló...azért még így ebéd előtt van 10 percem. :wink: Lássuk akkor a spanyol sajtó mai termékeit:

A SPORT.es nevű katalán honlap beszámol arról, amiről már az Eurobarca is beszámolt tegnap este, mégpedig Decoról akiért nagy a verseny a Chelsea illetve az Inter között. Úgy tartják, hogy Ő lesz a következő távozó a katalán klubtól és mivel a klub már kb. 65 millió €-t költött játékosvásárlásra, mostmár a játékoseladásokra is szeretnének hangsúlyt fektetni. Jelenleg a klub 50 millió € mínuszban van, de Deco, Ronnie és Eto eladásából legjobb esetben kijöhet kb. 75 millió €. Decoért 12-15 millió € kérnének, jelenleg a Man. City 20 milliót adna Ronnieért és kb. 28-35 millió lenne Eto'o ára is.

Beszámol még arról is a katalán lap, hogy egyes német források szerint a Bayern München együttese közel a megállapodáshoz Hleb ügyében, mivel a bajorok újdonsült vezetőedzője Jürgen Klinsmann szeretné ha összeállna a Hleb-Toni-Ribery trió a müncheni alakulatnál. A Bayern állítólag 20 millió €-t is hajlandó megadni a fehérorosz játékosért, így a Barcának túl kéne lizitálnia a németeket, ha Hlebbel képzelik el a jövő évi Barcának a középpályáját.

További hír, hogy állítólag a Barca június 15-én kíván tárgyalni Joao Moutinhoról a Sporting előljáróival, mivel állítólag növelni szeretnék a kivásárlási árát a portugál klub vezetői a játékosnak.

Olvasható még Martin Cáceres első hivatalos interjúja is amit a TV3 készített, ami természetesen fent van a klub hivatalos oldalán. Elmondja többek közt, hogy ő egy tipikus uruguayi játékos, hatalmas megtiszteltetés neki, hogy egy ilyen nagy klubban játszhat mint a Barca, felsorolja erősségeit (gyors, nagy munkabírású, jól fejelő).

Frank Rijkaardról is lehet hallani, Ő is van egyébként a SPORT mai számának címlapján. Eldöntötte, hogy 1 évet pihenni fog és most nem szerződik egyik csapathoz sem és Barcelonában fog maradni a családjával, mivel nagyon szeretik a katalán fővárost. Több időt szeretne jelenleg együtt tölteni a családjával és legfőképp a kislányával, miközben a Chelsea tulajdonosa Abramovich tovább üldözi, hogy ne vonuljon pihenőre, hanem vállalja el a Chelsea kispadját. Úgy néz ki a 'Míster' döntése egyelőre végleges.

Eto'ot nyilatkozatát nem írom, le ezt már többen is megtették helyettem a lenti sorokban.

Az El Mundo Deportivo hasábjain a megfelelő '9'-est keresik a Barca számára, Eto'o pótlására. Ugyanazok szerepelnek akik eddig is. Név, zárójelben a várható áruk: Adebayor (35 millió €), Benzema (45 millió €), Berbatov (25 millió €), Villa (25 millió €), Drogba (20 millió €), Trezeguet (20 millió €). Ők azok akik kiszemeltek a '9'es mezre a jövő évtől.

Felmerült egyébként egy olyan eshetőség is, miszerint Thierry Henry lenne a középcsatár, így nagyobb sansza lenne egy bal szélső érkezésének (Silva vagy Mancini) és így csak egy cserecsatárt, egy úgynevezett Larsson-stílusú csatárt igazolna a klub. Ők lehetnének: Inzaghi, Julio Cruz, Güiza, Trezeguet vagy Mario Gomez. Pep Guardiola mindenesetre addig nem fogja ezt eldönteni amíg meg nem kérdezi személyesen Henry-t, hogy hol szeretne játszani leginkább? A bal szélen vagy középen? Ez majd csak az EB után dől el, mint minden további igazolás is.

Természetesen itt is beszámolnak a Bayern "akciójáról" Hleb felé, itt is a Bayernt tartják mostmár a nagyobb esélyesnek a játékos megszerzését illetően.

Hát nagyvonalakban ennyi lenne mára. Remélem elég ennyi is. :wink:

Szép napot mindenkinek!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2008.06.10. 12:44:59

Ebben biztos voltam,hogy nem leszek olyan mint Titi! :lol:
De sebaj, de legalább a híreket megtudtátok nagyvonalakban!
Szal még Hlebre visszatérve még kiegészítve egykét szösszenttel,a Bayern újdonsült trénere Jürgen Klinsmann szeretné megszerezni Hlebet,valamint Mario Gomezt a Stutgatból.a kettőjükre szán összeget 37 millió juroban határozta meg.De arra nem tér ki a cikk írója,hogy milyen elosztásban....
Még hír értékü,hogy Deco lesz az első a Mundo szerint aki (a Három nagy közül:Deco,Dinho,Samu)elhagyja a Barcát hát ennyi...
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
bogen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2008.05.10. 22:48:28

2008.06.10. 12:32:07

Barcaboy08 írta:
Valamint ami egy kicsit meglepett,egy másik cikk miszerint Pep nem számol Samuval,és teljesen nélküle próbálja meg újáépíteni a Barcát.
Múltkor valahol meg olyan cikket olvastam, hogy Pep állítólag próbálja Henryvel megszerettetni a bal oldali támadó szerepet, ami tavaly sem ment neki. Arra kérte vegye komolyan meg dolgozzon azon a poszton úgy, mintha a sajátja lenne. Ezek nekem picit ellentmondásosak, hisz ha Eto'o tényleg megy akkor Henryt minek erőltetnék oldalt????? Egyre csak kíváncsibb leszek, hogy mi lesz a következő szezonban...
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.10. 12:30:29

Barcaboy08 írta:Háát akkor megpróbálok segíteni azoknak akik az új hírekre kiváncsiak,ámbár eszem ágában sincs átvenni Titinho szerepét.
Lássuk!
Az Elmundon nagy terjedelemben foglalkoznak a mai Spanyol meccsel kapcsolatban.többek közt Xavit kérdezik,hogyan látja az esélyeket,meddig juthat a midíg nagy esélyesnek tartott Spanyolválogatott,valamint Xavi még az Ororsz válogatottat méltatja,de győzelmet vár.lejebb haladva már Drogbát láthatjuk,de ne tévesszen meg senkit csak egyesélylatolgatásba ment bele a cikk író miszerint kik érkeztek,még kik érkezhetnek valamint kik lehetnek az alternatívák a távozó játékosok helyére.Megemlítik Adebayort,Benzemát,Berbatovot Villát és a többieket...
Valamint ami egy kicsit meglepett,egy másik cikk miszerint Pep nem számol Samuval,és teljesen nélküle próbálja meg újáépíteni a Barcát.Kitérnek még a cikkben hogy eddig mennyi pénzt ölt a Barca játékosok vásárlásába,és mennyi pénz jött be eddig.Eddig 50 millaa deficit és ezt próbálja mejd meg Txiki és kis csapata kompenzálni Deco,Dinho és Eto'o eladásából....(csak megjegyezném Samuval nem értek egyet...!)
Tovább haladva Laporta bácsik nyilatkozik,hogy a HÁBORÚ elkezdödött....mármint az újraválasztások miatt!
Még olvashatunk Hlebről,hogy aBayern is élénken érdeklődik,és nem lenne rest több pénzt áldozni a játékosra mint a Barca!Hát ennyi,aSport.es-en szinte ugyanezeket a híreket lehet olvasni,csak más köntösbe bújtatva!
Remélem tudtam segíteni! :wink:
Hát köszi szépen de azér Titinho jobb:D:Dcsak viccelek!!
Hát Ez [auto_cenzúra] hogy Samu nélkül!!Melyik edzőnek nem kell meccsenként egy gól??Ez hülyeség áááááá :evil:
Ha a Bayern télleg nem restel többet fizetni akkor Hlebről lemondhatunk szerintem, mer 20milliót nem fogunk érte adni amit megis értek!!
remélem nem lesz elnökválsztás!!Szerintem nem tenne jót az átigazolásokban!!
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2008.06.10. 12:21:12

Háát akkor megpróbálok segíteni azoknak akik az új hírekre kiváncsiak,ámbár eszem ágában sincs átvenni Titinho szerepét.
Lássuk!
Az Elmundon nagy terjedelemben foglalkoznak a mai Spanyol meccsel kapcsolatban.többek közt Xavit kérdezik,hogyan látja az esélyeket,meddig juthat a midíg nagy esélyesnek tartott Spanyolválogatott,valamint Xavi még az Ororsz válogatottat méltatja,de győzelmet vár.lejebb haladva már Drogbát láthatjuk,de ne tévesszen meg senkit csak egyesélylatolgatásba ment bele a cikk író miszerint kik érkeztek,még kik érkezhetnek valamint kik lehetnek az alternatívák a távozó játékosok helyére.Megemlítik Adebayort,Benzemát,Berbatovot Villát és a többieket...
Valamint ami egy kicsit meglepett,egy másik cikk miszerint Pep nem számol Samuval,és teljesen nélküle próbálja meg újáépíteni a Barcát.Kitérnek még a cikkben hogy eddig mennyi pénzt ölt a Barca játékosok vásárlásába,és mennyi pénz jött be eddig.Eddig 50 millaa deficit és ezt próbálja mejd meg Txiki és kis csapata kompenzálni Deco,Dinho és Eto'o eladásából....(csak megjegyezném Samuval nem értek egyet...!)
Tovább haladva Laporta bácsik nyilatkozik,hogy a HÁBORÚ elkezdödött....mármint az újraválasztások miatt!
Még olvashatunk Hlebről,hogy aBayern is élénken érdeklődik,és nem lenne rest több pénzt áldozni a játékosra mint a Barca!Hát ennyi,aSport.es-en szinte ugyanezeket a híreket lehet olvasni,csak más köntösbe bújtatva!
Remélem tudtam segíteni! :wink:
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2008.06.10. 12:16:31

Nem tudom kik szurták ki, hogy milyen jó volt G.Bronkhost az olaszok ellen. Persze nem azt akarom irni, hogy kár volt mennie de tény, hogy nagy iramot is birja.
Fecó
Csiszi"6"
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2006.06.09. 08:27:12
Tartózkodási hely: Camp Nou gyepszőnyegén, sátorban!!

2008.06.10. 12:12:38

david0311 írta:Nem kell nekünk már csak 3 személy: - Moutinho , - Silva, - David Villa
És erősebbek leszünk mint valaha :D :D :D
ha Eto'o marad akkor Villa-t biztos nem veszik meg!!!!
és szerintem maradjon Eto'o!!!
..........!!!!V i s c a el B a r c a!!!!..........
Kép
..........!!!!M é s que un c l u b!!!!..........
david0311
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007.01.27. 18:14:32

2008.06.10. 12:07:56

Nem kell nekünk már csak 3 személy: - Moutinho , - Silva, - David Villa
És erősebbek leszünk mint valaha :D :D :D




Keress minden e-mailel akár 700 Forintot!! Klikk ide: http://wmpartner.try.hu/?pid=david0311
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.06.10. 11:56:26

Látom akiről megjelenik egy jó video, vagy van egy jó meccse akkor mindjárt
követelik a fórumon a leigazolását, akkor hozzáteszek én is, sztem Afellay tudhat annyit mint mondjuk Moutinho, már a PSV-ben is nagyon jól kavart és elég gyors is. Egy hónapja már felröppent olyan hír hogy figyeljük de sztem kacsa volt.
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.10. 11:48:38

Szerintem hieb fölösleges inkább Imbrahiovich meg trezegét kéne le igazolni!
Előszőr én is úgy voltam vele hogy Hleb minek?,De aztán elkondolkozva a dolgon nagyon jó lenne!!Jó kis játékos akár mikor bevethető több poszton is!!Szerintem nagyon jól járnánk vele!!!Ibrahimovicsot én is szívesen látnám!Egy esetben!!Ha Eto'o megy de ha marad akkor nem kell!Úgyanez Trezególall!!Ha Eto'o marad akkor inkább egy olyan csatár kell mint Villa!!!Fiatal gyors aki nem csak a góljaivel véteti észre magát!!Amúgy meg szerintem Villa a szélről is nagyon jól tud befele indulni!!Akár még R10helyén is belehetne vetni!!Viszont ha Eto'o marad meg jön Hleb meg Silva akkor má felesleges mégegy támadó!!
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
Avatar
Ronaldinho.
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:57:12
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.06.10. 11:44:22

Kaka10 írta:
Kaka10 írta:Tititnho majd ír ha itt lesz, nem kell rákérdezni, hogy mikor lesz.
És ha vki csak egy "köszönöm" hsz-re képes miután Titiho összefoglalását elolvasta, az inkább ne is írjon!
S.
na hol van titinho????:Dvicc volt

Remélem Moutinhot sikerül megszerezni!!!Szerintem nagyon jól tudná mozgatni a csapatot!!!
Abban nagy az egyettértés hogy Eto'ot eladni az valami nagyon nagy butaság lenne!!
Szerintem nekünk még kell3ember!!Moutinho Hleb és Villa na jó 4 még Silva is!
Nagyon jó kis csapatunk lesz ha így folytatjuk!Már csak egy lépés kell!!Pepnek csapatot kell belőlük gyúrni!!Csapatot akik meghalnak a pályán egymásér a klubbér a nézőkér a sikeresség érdekében!!!
Én bízom pepben!!Gyerünk Pep!!Visca Barca!!
Szerintem hieb fölösleges inkább Imbrahiovich meg trezegét kéne le igazolni!
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.10. 11:39:14

Kaka10 írta:Tititnho majd ír ha itt lesz, nem kell rákérdezni, hogy mikor lesz.
És ha vki csak egy "köszönöm" hsz-re képes miután Titiho összefoglalását elolvasta, az inkább ne is írjon!
S.
na hol van titinho????:Dvicc volt

Remélem Moutinhot sikerül megszerezni!!!Szerintem nagyon jól tudná mozgatni a csapatot!!!
Abban nagy az egyettértés hogy Eto'ot eladni az valami nagyon nagy butaság lenne!!
Szerintem nekünk még kell3ember!!Moutinho Hleb és Villa na jó 4 még Silva is!
Nagyon jó kis csapatunk lesz ha így folytatjuk!Már csak egy lépés kell!!Pepnek csapatot kell belőlük gyúrni!!Csapatot akik meghalnak a pályán egymásér a klubbér a nézőkér a sikeresség érdekében!!!
Én bízom pepben!!Gyerünk Pep!!Visca Barca!!
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.10. 11:22:59

Tititnho majd ír ha itt lesz, nem kell rákérdezni, hogy mikor lesz.
És ha vki csak egy "köszönöm" hsz-re képes miután Titiho összefoglalását elolvasta, az inkább ne is írjon!
S.
Ez a játék nekünk szerelem minket ez a játék éltet!Ott a címer a szíveden gránátvörös-kéken!
Visca Barca Visca Catalunya!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.06.10. 11:20:09

Cooltiszo írta:Ha maradni akar, akkor mindenképp meg kell tartani Eto'ot. A gólokat szórná, jelenleg nem nagyon tudunk tőle jobbat venni, hasonlót is csak nehezen(pl. Villa).
Ronaldinhoból és Decoból összesen számítok úgy 40-50 millára, ehhez hozzádobni Guddyt, így az 50 sztem biztosan meg lenne, ebből pedig ki kell hozni a balszélsőt és Moutinhot. (Nem hiszem, hogy 25 fölé megyünk balszélsőért ismerve a vezetőséget, mint ahogy irányítóért se fogunk e fölé menni).
Moutinhoért lépni kellene, mert jövő vasárnap módosul a szerződése és nem 25 milla lesz a kivásárlási ára. Remélem tényleg lépünk érte gyorsan, jobb megoldásnak tartom, mint Hlebet(ő is nagyon jó játékos, csak sztem Moutinho inkább irányító mint ő).
Ámen. Tök igazad van. Ezt nem is tudtam, hogy Mou kivásárlási ára változik. :roll: Tudni már, hogy mennyi lesz? Vagy hogy is van ez pontosan? Igazából tök mind1. A lényeg, hogy tényleg le kéne csapni rá és kikesselni a 25 misit. Ennyit bőven megér.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2008.06.10. 11:04:24

Ha maradni akar, akkor mindenképp meg kell tartani Eto'ot. A gólokat szórná, jelenleg nem nagyon tudunk tőle jobbat venni, hasonlót is csak nehezen(pl. Villa).
Ronaldinhoból és Decoból összesen számítok úgy 40-50 millára, ehhez hozzádobni Guddyt, így az 50 sztem biztosan meg lenne, ebből pedig ki kell hozni a balszélsőt és Moutinhot. (Nem hiszem, hogy 25 fölé megyünk balszélsőért ismerve a vezetőséget, mint ahogy irányítóért se fogunk e fölé menni).
Moutinhoért lépni kellene, mert jövő vasárnap módosul a szerződése és nem 25 milla lesz a kivásárlási ára. Remélem tényleg lépünk érte gyorsan, jobb megoldásnak tartom, mint Hlebet(ő is nagyon jó játékos, csak sztem Moutinho inkább irányító mint ő).
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2008.06.10. 10:58:45

meg például az is igaz hogy drogbának már elege van a chelsea-ből és ő is szeretne kupákat nyerni!szval nem lenne rossz üzlet!
---Forza Barca---
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.06.10. 10:55:07

ozsimiki írta:Eto'o maradása klucsfontosságú még mindig, és igazatok van,így több pénzt,és ezáltal minőségibb írányítót tudnánk beszerezni,ami legalább annyira fontos lenne,mint Eto'o maradása. Ha csak egyik teljesül trében vagyunk, ha egyik sem,akkor meg szharban.
Nem teljesen értek veled egyet. Én is örülnék, ha maradna Samu, de ha elpasszolnánk, akkor jövőre nálam Titi lenne az első számú csatár és nem hoznék Eto'o helyére valami 40 millás Benzemákat, Adebayorokat ugyanis fölösleges. Tökéletesen megfelelne a célnak Güiza, vagy Lisandro López, akik 15-20ért a miénk is lehet. Ha Samut elpasszoljuk abból 30-40 misi bejön. Ami a 15-20on felül van, az mehet az irányítóra, szélsőre.
Ez persze csak abban az esetben jó stratégia, ha marad a jól megszokott egy csatáros játékunk.
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2008.06.10. 10:54:07

dehát ugy értelmezem hogy a jövöben eto helyettt!!!!!!!!!!!!!
---Forza Barca---
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.06.10. 10:51:06

Eto'ot én is marasztalnám, nagy kedvenc. Csatárt akkor is kéne igazolni, ha marad, egy 4.et, mert valamelyikük tuti "tápos" lesz az idény alatt. Güiza szerintem pont jó lenne. Ha már Lucho Gonzales nem jön/jöhet. akkor Moutinho nem lenne rossz...Melléjük még Silva, és készen is vagyunk. Csak nem töketlenkedni... 8) :D
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.06.10. 10:48:28

Eto'o azt nyilatkozta, hogy az elmúlt 2 évben nem volt jó a fizikai felkészítés. Technikailag a toppon voltak, de a futásokra nem voltak felkészítve rendesen, hamar elfáradtak és így nem is várhattunk csodát. A jövőjével kapcsolatban valóban azt mondta, hogy 2010-ig van szerződése és nem lenne rossz, ha hagynák, hogy a munkára koncentrálva feledtethessék az utóbbi 2 évet a srácokkal. Valami olyasmit mondott, hogy miért ne nyerhetnék még itt címeket?

Ezt a Sportban olvastam először és nagyon örültem. Jó lenne, ha maradna, felesleges venni 40-ért mást, ha Eto'o évek óta tudja mi a dolga és világklasszis. Persze állítólag a fizetési mizéria is betesz, a Milan sem akar neki 7 millánál többet adni, ráadásul BL sincsen. Nálunk 8 milliót keres és prémiumokkal is jobban járna. Állítólag a Chelsea is udvarol neki, 27 millát adna érte, de szerintem oda meg nem menne. Szóval nő az esély, hogy marad és miért is engednénk el egy ekkora klasszist...Baromság lenne, remélem nem kerül rá sor.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.06.10. 10:43:06

henry&eto írta:most olvastam a mundodeportivon drogbával kapcsolatba vmit!
:lol: :lol: :lol:

jáááj Istenem :D

Én meg most láttam vmit Moutinho-val kapcsolatban :shock:

On:

Eto'o maradása klucsfontosságú még mindig, és igazatok van,így több pénzt,és ezáltal minőségibb írányítót tudnánk beszerezni,ami legalább annyira fontos lenne,mint Eto'o maradása. Ha csak egyik teljesül trében vagyunk, ha egyik sem,akkor meg szharban.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2008.06.10. 10:40:25

henry&eto írta:most olvastam a mundodeportivon drogbával kapcsolatba vmit!
Mindössze annyi, hogy felsorolják a lehetséges jelölteket a középcsatár posztjára, ezek egyike Drogba, azonban a Barca mostanság "lehűtötte" érdeklődését Drogba irányába, mivel már van egy tapasztalt harmincasa (korra értve) Henry személyében.
Csiszi"6"
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2006.06.09. 08:27:12
Tartózkodási hely: Camp Nou gyepszőnyegén, sátorban!!

2008.06.10. 10:34:22

Csak a Barca! írta:
visca el barca írta:(nasri már az arsenal játékosa)
Én úgy tudom, hogy még nem. Az EB után lesz hivatalos tárgyalás és akkor döntenek Nasri ügyében véglegesen. (lehet tévesek, de én így emléxem)


A gol.com-on van fenn egy interjú Eto'oval és azt mondja, hogy szívesen maradna Barcelonában. :shock: Akkor meg minek akarjuk elküldeni? Nem értem... (költői kérdés volt, nem kell megválaszolni)
én is olvastam az Eto'o-s hírt
én örülnék ha maradna!!!és talán több pénzt tudnak irányítóra áldozni
..........!!!!V i s c a el B a r c a!!!!..........
Kép
..........!!!!M é s que un c l u b!!!!..........
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.06.10. 10:25:25

henry&eto írta:most olvastam a mundodeportivon drogbával kapcsolatba vmit!
Valóban? És mit? Megosztod velünk?

Van egy érdekes cikk a Marcán, meg a tribalon, miszerint Benzema a Realba akar menni. :shock: Ez nekem eddig új. Van egy idézet is tőle: "I've been a follower of Real Madrid since I was little," said Benzema. "I love Real Madrid, but I think I am still too young to move to a club like this.

"I think I need to get experience and I would like to help Lyon to be the champion of the Champions League. In the future certainly this will be an option."

kb annyit mond: Gyerek korom óta figyelemmel kísérem a Realt. Szeretem a Real Madridot, de úgy gondolom, hogy még túl fiatal vagyok egy ilyen kaliberű klubhoz. Úgy gondlom, hogy még tapasztalatot kell gyűjtenem és segítenem a Lyonnak megnyerni a BL-t. A jövőben viszont jó esély van arra, hogy oda igazoljak. (Kicsit szabad fordításban)

Ez most komoly?

Mondjuk ha megvesszük, akkor meg lehet ugyanezt mondja a Barcára. Nekem nagyon nem kell ide, ha oda akar menni, akkor menjen, van más jó játékos is rajta kívül. :D Amúgy meg Caceres is először majdnem a Realban kötött ki...
Avatar
henry&eto
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.09.02. 22:55:36
Tartózkodási hely: Öskü

2008.06.10. 10:15:42

most olvastam a mundodeportivon drogbával kapcsolatba vmit!
---Forza Barca---
Lezárt