Labdarúgó EB 2008

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szerinted ki nyeri az EB-t?

Portugália
36
10%
Spanyolország
186
52%
Olaszország
16
5%
Hollandia
52
15%
Franciaország
30
8%
Németország
21
6%
Címvédés lesz, azaz Görögország
2
1%
Más
12
3%
 
Szavazatok száma: 355
Avatar
kompalor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.08.06. 11:44:15

2008.06.10. 09:45:13

Én is remélem, hogy összekapja magát Olaszország. Szerintem Materazzi helyett Chiellini kellene a hátvédsorba. Középpályára Aquilani vagy De Rossi kell Ambrosini helyett. A csatársorba meg Del Piero kell és akkor minden rendben lesz.

Forza Italia :!:
Kép
Kép
Kép
Visca El Barça! Sempre Barça! Més Que Un Club!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.06.10. 09:41:29

gekkodan írta:Ez az olasz válogatott annyira gyenge volt tegnap, hogy én korántsem merném biztosan kijelenteni, hogy a franciák fognak kiesni.
te miről beszélsz? arról a franciákról, akiknek egy kapura lövésük se volt a szőröstalpúak ellen? azért az olaszoknak tegnap bőven volt lehetőségük a gól szerzésre (a bővenen van a hangysúly..)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.06.10. 09:38:54

Boixos írta:össze fogják szedni magukat az olaszok. nem lesz még egy ilyen meccsük, mint ahogy a hollandoknak sem sztem.
hát testvérem a próféta szóljon belőle... én még most is el vagyok kenődve, de rendesen.. :( félek, hogy 2002-es francia szindróma lesz..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.06.10. 09:28:59

össze fogják szedni magukat az olaszok. nem lesz még egy ilyen meccsük, mint ahogy a hollandoknak sem sztem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.06.10. 09:18:20

Ez az olasz válogatott annyira gyenge volt tegnap, hogy én korántsem merném biztosan kijelenteni, hogy a franciák fognak kiesni. Egy 3-0 a hollandok ellen bőven egyenlő a franciák csuklásával a románok ellen. Csak utóbbi legalább pontot is ért. Nem tudom belegondolt-e valaki, hogy amennyiben az olaszok is csak X-et játszanak a románokkal és a franciák hoznak még 2 döntetlent, a hollandok pedig megverik a románokat (amire elég nagy sansz van), akkor az olaszok kipotyogtak és a franciák 3 ponttal továbbjutnak.

Erre jelenleg elég nagy esély van. Mert Thuram ennyi idősen is meglepően jól játszott, a védelmük jobb a franciáknak jelenleg, mint az olaszoknak, ahol Cannavaro sehol, a tegnapi Materazzi-Barzagli pedig nagyon gyenge volt.

Szóval el tudok képzelni egy ilyen végeredményt:

1.Hollandia 7 pont
2. Franciaország 3 pont
3. Románia 2 pont
4. Olaszország 2 pont

Miért csak 4. az olasz? Mert 0-3-as gólkülönbséggel indulnak. A franciáknak nincs más dolga, mint hozni két X-et és a románokban bízni, hogy a digóktól is lopnak 1 pontot. Ugyanis a legbiztosabb, hogy a hollandok leverik a románokat, a tegnap után ez majdnem fix meccs.

Nem mondtam, hogy ez lesz a vége, de szerintem egy elég valós lehetőség.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.06.10. 08:52:08

fir3bird írta:
barca99 írta:
ozsimiki írta:Jobban belegondolva:

Franciák nehezebb helyzetben vannak mint Olaszok...

Nekik mindenképp le kell győzniük vagy a Hollandokat,vagy az Olaszokat,ha tovább akarnak jutni, Olaszoknak meg elég a románokat megverni,és egy x Franciák ellen,ahogy alattam is írták... :D Jó kis csoport ez :twisted:
Pont ezt akartam írni...

A franciák jól kitoltak magukkal, hogy a papíron legkönnyebb meccset sem húzták be. A hollandok elkapták a fonalat, szerintem a románokat legyűrik és már tovább is mentek. Az olaszok meg nem akarnak megégni, talán Donadoni is észbekap és egy románok elleni győzelemmel, meg egy francia x-el tovább is mentek. A franciáknak meg juthat három x meg egy pofáraesés.
A hollandok sztem biztos csoportelsők, remélem azért olaszok továbbmennek, a franciák meg mehetnek a levesbe :twisted:
He-he, csakhogy ilyen védelemmel, kérdés az olaszok elérnek-e itt még valamit itt. Meg aztán pocsék a gólarányuk, adott esetben ez is számíthat. A csatárjaik meg? a Lüke Tóniban én nem bíznék :D
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.06.10. 08:30:34

A Hollandok nagyon jól tolták,Sneijder és Van Der Vaart kitűnően mozgatták a holland csapatot!Az olaszok meg hát,mit ne mondjak,kihagyták a helyzeteiket plusz kaptak egy lesgólt!Így nem lehet nyerni!De szerintem akármennyire is jó ez a holland csapat,a Románokat nem fogják megverni,mivel ha megnézzük,most két kontragólt meg egy lesgólt lőttek!A románoknak azért nem lehet "kontragólt" lőni,mert amikor támadnak,az azt jelenti,hogy felívelik a 3 csatrnak,azt azok csinálnak valamit!A franciák szépen kipottyannak ilyen gyenge támadójátékkal,az olaszok simán ütik majd őket!
.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.06.10. 00:09:41

barca99 írta:
ozsimiki írta:Jobban belegondolva:

Franciák nehezebb helyzetben vannak mint Olaszok...

Nekik mindenképp le kell győzniük vagy a Hollandokat,vagy az Olaszokat,ha tovább akarnak jutni, Olaszoknak meg elég a románokat megverni,és egy x Franciák ellen,ahogy alattam is írták... :D Jó kis csoport ez :twisted:
Pont ezt akartam írni...

A franciák jól kitoltak magukkal, hogy a papíron legkönnyebb meccset sem húzták be. A hollandok elkapták a fonalat, szerintem a románokat legyűrik és már tovább is mentek. Az olaszok meg nem akarnak megégni, talán Donadoni is észbekap és egy románok elleni győzelemmel, meg egy francia x-el tovább is mentek. A franciáknak meg juthat három x meg egy pofáraesés.
A hollandok sztem biztos csoportelsők, remélem azért olaszok továbbmennek, a franciák meg mehetnek a levesbe :twisted:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.06.09. 23:58:20

ozsimiki írta:Jobban belegondolva:

Franciák nehezebb helyzetben vannak mint Olaszok...

Nekik mindenképp le kell győzniük vagy a Hollandokat,vagy az Olaszokat,ha tovább akarnak jutni, Olaszoknak meg elég a románokat megverni,és egy x Franciák ellen,ahogy alattam is írták... :D Jó kis csoport ez :twisted:
Pont ezt akartam írni...

A franciák jól kitoltak magukkal, hogy a papíron legkönnyebb meccset sem húzták be. A hollandok elkapták a fonalat, szerintem a románokat legyűrik és már tovább is mentek. Az olaszok meg nem akarnak megégni, talán Donadoni is észbekap és egy románok elleni győzelemmel, meg egy francia x-el tovább is mentek. A franciáknak meg juthat három x meg egy pofáraesés.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.06.09. 23:31:18

gekkodan írta:
Rivaldo11 írta: Számomra holnap, a Spanyol-Orosz meccsel veszi kezdetét igazán az EB. Remélem gond nélkül verjük a ruszkikat, bár nem lesz könnyű.
Ezzel én is így vagyok, de a második preferenciám a holland csapat, régóta. Ezért örültem ma. Hiddink csapataitól mindig félek, ahogy az imént is mondtam, az oroszoktól különösen. Nagyon nagy pénz van most a focijukban és Hiddink a legnagyobb kaksiból is versenyképes csapatot csinál. Rettegek a holnaptól.... :roll:
Bízni kell a legjobbakban...azért lesz egy Xavi aki utobbi időben sok gólt szerzett, Villa aki bármikor képest gól rúgni, nomeg egy Torres aki 24gólt szerzett 1. premier league szezonjában, vagy Güiza, aki meg 27-el lett gólkirály...bár a Peru elleni éppenhogy bemakkolt meccs után..énis félek :oops: :lol:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.06.09. 23:30:39

Guardiola írta:
Boixos írta:....
....kulonben soha nem tartoztak a "nagy" kezdok koze szerintem 4 pontal tovabb fognak jutni :) (ha tippelni kell dontetlen a Franciakkal es gyozelem a Romanok ellen a Hollandok meg hozzak a kov 2 merkozesuket is)
így van. nem is nagyon emlékszem olyanra, amikor az olaszok gáláztak volna vmilyen torna elején, a végére - általában - mégis összeszedték magukat. a 82es vb-n például a penetráns csoportkörük után már olyanokat üzengettek nekik otthonról, h inkább ne is menjenek haza, mert még akármi is történhet velük. erre megnyerték azt a vb-t.
ezen az eb-n is leeshet nekik bármi.
feltéve, ha donadoni végre normális embereket tesz be a kezdőbe, nem pedig balfszokat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.06.09. 23:30:29

Jobban belegondolva:

Franciák nehezebb helyzetben vannak mint Olaszok...

Nekik mindenképp le kell győzniük vagy a Hollandokat,vagy az Olaszokat,ha tovább akarnak jutni, Olaszoknak meg elég a románokat megverni,és egy x Franciák ellen,ahogy alattam is írták... :D Jó kis csoport ez :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.06.09. 23:25:08

Boixos írta:sztem sem kellene túlragozni ezt a "fanatikus olasz péló" dolgot.
jobbak voltak a hollandok, ez tény. donadoni fsz, ez is tény.
talán a következő meccs jobb lesz.
Szerintem sem kell, en a Hollandoknak drukkolok most is de ettol fuggetlenul kedvelem az Olaszokat (3-0 ide vagy oda azert lehettt volna sokkal szorosabb is), kulonben soha nem tartoztak a "nagy" kezdok koze szerintem 4 pontal tovabb fognak jutni :) (ha tippelni kell dontetlen a Franciakkal es gyozelem a Romanok ellen a Hollandok meg hozzak a kov 2 merkozesuket is)
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.06.09. 23:24:19

Eddigi meccsek alapján a németeknek és a hollandoknak van a legtöbb esélyük a végső győzelemre. Portugáloktól kicsit többet vártam, a franciáktól és az olaszoktól pedig sokkal többet. Jó lesz ez, az első meccsek kicsit belerázódósak :)
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.06.09. 23:21:44

huevos írta:
gekkodan írta: szerintem nem Cannavaro hiánya volt a bibi,mert jelenlegi formája alapján pótolható játékos, hanem hogy egyszerűen nincs alternatíva, mert ugye a Barzagli-Materazzi kettős semmiképp sem megnyugtató páros, Panuccinak ott kellett volna kezdenie, már csak az egész szezonban mutatott forma alapján is
sokkal nagyobb hiba volt pl. az egész Milan középpálya kezdőbe jelölése, akik egész pocsék szezont prudukáltak egytől egyig,De Rossi meg a padon ücsörög Del Pieroval és Aquilanival...
az viszont megmosolyogtató, hogy ha egy nem kedvelt csapat kikap, akkor azokat mindig lefocizzák, ahogy az lenni szokott...
Én sem értem hogy miért nem lehet kezdö egy de rossi, vagy aquilani, és miért kap bizalamt egy ambrosini...a milannak tényleg nem ment idén még is ott vannak a játékosaik a kezdöben...jah igen és 3-0nál ne mondogassa már egri viktor hogy hiányzik cannavaro :D ebböl az olasz csapatbol
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.06.09. 23:21:28

na újra itt :) Hollandok szétszopatták az olaszokat :lol: istenem... Az olaszok teljesen eltűntek a pályáról... Az első holland gól akkora les volt, hogy csak na :roll: de viszont a második, meg a harmadik gól nagyon szép volt! GIO! :)

Holnap szétszopatjuk az Oroszokat :twisted: GO ESPAIN!!!!!!
KépKép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.06.09. 23:17:45

sztem sem kellene túlragozni ezt a "fanatikus olasz péló" dolgot.
jobbak voltak a hollandok, ez tény. donadoni fsz, ez is tény.
talán a következő meccs jobb lesz.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2008.06.09. 23:15:34

gekkodan írta:És holnaptól a sok fanatikus olasz péló majd elmondja, hogy Cannavaro és a lesgól miatt kaptak ki, egyik sem fogja megemlíteni, hogy a hollandok lefocizták őket. Ahogy ez szokott lenni.... De sebaj.
ha már megszólítottál....
a hollandok nagyon jól játszottak, sikerük megérdemelt, teljes mértékben
a lesgól az lesgól, szó nélkül hagyni nem lehet, mint ahogy ráfogni ezt a vereséget sem...
szerintem nem Cannavaro hiánya volt a bibi,mert jelenlegi formája alapján pótolható játékos, hanem hogy egyszerűen nincs alternatíva, mert ugye a Barzagli-Materazzi kettős semmiképp sem megnyugtató páros, Panuccinak ott kellett volna kezdenie, már csak az egész szezonban mutatott forma alapján is
sokkal nagyobb hiba volt pl. az egész Milan középpálya kezdőbe jelölése, akik egész pocsék szezont prudukáltak egytől egyig,De Rossi meg a padon ücsörög Del Pieroval és Aquilanival...
az viszont megmosolyogtató, hogy ha egy nem kedvelt csapat kikap, akkor azokat mindig lefocizzák, ahogy az lenni szokott...
never let the children cryin'!
Dagoth ur
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2006.02.27. 20:56:39

2008.06.09. 23:14:58

Szerintem is ez volt a legjobb meccs eddig,nagyon tetszett.A hollandok megérdemelték és nagyok az esélyeik a továbbjutásra,de még az olaszok is odaérhetnek.Érdekes meccsek lesznek még itt.
Egri Viktoron pedig tényleg látszott,hogy az olaszokhoz húz a szíve,de ne bántsuk,fényévekkel színvonalasabb a közvetítés a két évvel ezelőtti VÉBÉs szörnyűségtől :wink:
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.06.09. 23:13:18

A mai francia-román meccs kritikán aluli volt!!! Szégyelheti magát mind a két csapat...viszont a hollandok ugy fociznak mint ahogy szerintem sokan várták tölük 8) Eddig a németek és a hollandok játszottak igazán szép focit, de remélem hogy holnap a spanyolok is megvillantanak valamit...
Valahol mintha azt olvastam volna hogy fabregas nem lesz kezdö! Szerintetek ez igy jol van?
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.06.09. 23:12:41

A hollandoknak ma szinte minden húzásuk bejött. Kiváló taktikai húzás volt a kontratámadásokra építeni, hiszen 2 gól is abból született. A franciákkal viszont nincs minden rendben. Nem tudom mennyire vészes Henry sérülése, de nincs olyan csatára a franciáknak, aki tudná őt pótolni. Benzema még esetleg, de még nagyon fiatal és egyedül nem képes húzni a válogaott szekerét. Anelka nem értette meg magát Karimmal, Gomis pedig.....szvsz inkább látnám Trezeguet-et a csapatba. De meglátásom szerint nem a csatárposzt a franciák gyengéje. A legnagyobb baj az, hogy nincs aki irányítson. Makelele és Toulalan inkább védekező stílusú, Ribery szélső, nem pedig Zidane utód. Ha ezen nem tudnak változtatni, akkor nem sok esélyük lesz.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.06.09. 23:10:33

Rivaldo11 írta: Számomra holnap, a Spanyol-Orosz meccsel veszi kezdetét igazán az EB. Remélem gond nélkül verjük a ruszkikat, bár nem lesz könnyű.
Ezzel én is így vagyok, de a második preferenciám a holland csapat, régóta. Ezért örültem ma. Hiddink csapataitól mindig félek, ahogy az imént is mondtam, az oroszoktól különösen. Nagyon nagy pénz van most a focijukban és Hiddink a legnagyobb kaksiból is versenyképes csapatot csinál. Rettegek a holnaptól.... :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.09. 23:07:34

ozsimiki írta:Búlehrúz sokat fejlődőtt,főleg fejben 2év alatt,márha ő volt az aki a bizonyos Portugál-Hollandon,meg amúgy is elég patkány mód játszott..de amit ma lenyomott,nem semmi.

Most már csak jó meccsek lesznek ebben a csoportban,olaszok menni fognak mint a gép,Franciák sem dőlhetnek hátra,szal... 8)

Hollandok nyerjék meg,és akkor már tuti egyik általam nagyon nem kedvelt csapat (olasz,francia) búcsúzik :D
Igen, ő volt az, de ma hibátlanul nyomta. Egyébként még Boulahrouz lehiggadása esetén is a hollandoknál játszik európa egyik legnagyobb khetseg játékosa-heitinga.
A csapatnak azonban csak gratulálni tudok. Semleges szemmel nézve is nagyon meggyőző teljesítményt nyújtottak. Szerintem ezzel tovább is jutottak, bár a csoportelsőségükre még nem fogadnék. Márpedig fontos lenne itt nyerni a csoportot, mert a spanyol csoport győztesét kapja az itteni második...
Számomra holnap, a Spanyol-Orosz meccsel veszi kezdetét igazán az EB. Remélem gond nélkül verjük a ruszkikat, bár nem lesz könnyű.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.06.09. 23:07:17

Remek merkozest lathattunk, Holland oldalrol mindenki kimagaslot nyujtott Gio, Sneijder, Van der Sar, Kuyt, Boulahrouz, de Jong stb. de most ahogy nezem mindenkit emlithetnek.
Olasz reszrol a vedelem volt nagyon gyenge de aval nem ertek egyet aki azt mondja hogy a jatekukat otlettelenseg jellemezte, szerintem egyaltalan nem mind az elso mind a masodik felidoben voltak nagy helyzeteik viszont semmi nem jott ossze nekik. A kozeppalyak kozti kulombseg meg talan a felallasbol is adodott, Donadoni ugy rakta ossze ezt az Olasz valogatottaty mintha nem Olasz valogatott lenne, 3 tamado es csak 3 kp? :roll:
De osszesegeben jo merkozes volt sajnos az oromom nem tud teljes lenni a rossz biroi dontesek miatt de ugy erzem hogy ezekkel egyutt is megerdemelte a Holland valogatott a gyozelmet, es remenykedem ,hogy azert az Olaszok is osszeszedik magukat a Romanok es Franciak ellen :)
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.06.09. 23:06:34

Hát eddig ez amúgy nem valam hűdehalálcsoport.A franciák és a románok elég gyengék voltak ma, az olaszokról nemis beszélve :? Jusson tovább csak Hollandia :lol: (meg azért Itália is 8)) Innentől arra is kíváncsi leszek hogy Van Basten mit fog produkálni az Ajaxnál.Remélem megtöri a PSV átkot :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fir3bird 2008.06.09. 23:08:12-kor.
Lezárt