Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.05. 10:47:28

A lap közzéteszi még egyébként egy portugál lap, a "Correio da mahña ' cikkét is, miszerint a Barcának állítólag 20 millió €-t és Gerard Piquét kölcsönbe kell ajánlani a Sporting 21 éves középpályásáért Joao Moutinho-ért cserébe, ha meg akarják szerezni! A Sporting edzőjének tetszik Piqué játéka és így elengedné az egyik legnagyobb portugál tehetségnek kikiáltott Moutinho-t (portugáliában Rui Costához és Decohoz hasonlítják). A Sporting egyébként 25 millióban határozta meg a játékos árát. Maga a játékos édesapja (egyben ügynöke) egyébként elismerte, hogy kapcsolatba lépett vele a Barca és állítólag 18 millió €-ért meg is szerezhetné a katalán klub.
Ezek szerint nem mi akarjuk Piquet adni hanem ők kérik!!!Ezt jó tudni!!Szegény Pique gyereket nemám kölcsönadjuk!!Pengessünk azt hétfőn mutassuk be a kis portugált!!Az Eb után meg adjuk neki a ??számú mezt!!!

U.I.:Mekkora gólt rúgott Grúziának!!Dekázott kettőt azt bebaszta mint a 'mit is' ?!!lehet kapushiba volt de akkor is szép volt!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2008.06.05. 10:45:34

hát ha Cáceresért képesek voltunk kifizetni 16-ot, akkor Moutinho-ért is ki kell csengetni azt a 20-at. Ellenkező esetben nekem egyértelművé válik, hogy jövőre nem lesz klasszikus iránítónk...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csaba86
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:39:53
Tartózkodási hely: Mikor hol..... ;)

2008.06.05. 10:39:16

Teljes mértékben egyetértek Titinhoval!
A sporting-os gyerekért én is gondolkodás nélkül kicsengetném akár a 25 millát is...
Kár hogy nincs annyi fölösem... :S
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2008.06.05. 10:34:59

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=723684
Valaki lefordítaná? Nagy vonalakban értem én :D Tudom, hogy pletyka oldal a goal, de tud valaki valamit erről a srácról?
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.06.05. 10:31:24

Kösszi Titinhó a hirekett!!!na srácok mit szóltok ehhez???én kimondottan
örülök annak hogy Moutinhót szóba hozták visszont annak nem hogy
szegény Piqúét minek kell feláldozni azért hogy egy 25 millióba kerülő
fiú itt játszhason.Nem is érttem???na mindegy Ronaldóról hasonló a vé
leményem mint Titinhónak hogy nem ér annyit hogy mindenkitt elkeljen
adni miatta sztem.Véleményem szerint ha jönne Moutinhó é ez a Hleb
akkor a középályátt már részben leistudtuk.Na most én úgy vagyok vele
hogy Benzemának az ára az egeket veri ezért én Huntelaar pártjára álnék
de sajnos mint tudjuk Txkikinek Benzema a kedvence vagyis szerintem
nem fog fukarkodni.A másik dolog pedig szerintem az hogy R10 mit akar??
akar még itt játszani vagy nem?mert ha akar akkor valakinek helyérekéne
tenni hogy ez a csapatt nem egy szórakozóhely és itt ő nem azt csinál amitt
ő akar.De ha távozik akkor egyértelmű Silva érkezése.Szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára André T. 2008.06.05. 10:46:30-kor.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.06.05. 10:29:08

Titinho,véletlenül nem te vagy a tolmács a Moutinho transzferben? :lol: Kösz az infókat ja és ha már ott vagy,győzz már meg Del Nidot is :evil: :!:
.
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2008.06.05. 10:28:49

Köszi Titinho!

Nagyon örülök az imént olvasottaknak, Dani Alves úgy néz ki hogy most már tényleg közel van hozzánk! Remélem Del Nido elfogadja a 32 millát, plusz még ha megnyerjük jövőre a BL-t vagy a PD-t akkor esetleg kaphatna még 3 millát, és akkor örülhetne ő is meg mi is. Ő a pénzének, mi meg a bajnoki címnek vagy a BL elsőségnek 8)

A másik számomra nagyon pozitív hír Moutinho! Végre valahára úgy néz ki hogy nem csak pletyka szintjén merült fel a neve, hanem ténylegesen, mint a Barca jövő évi irányítója! Nah már most 20 milla+Pique hülyeség, Pique maradjon csak itt ha már egyszer visszajött! Akkor inkább fizessünk ki érte 25 millát aztán viszontlátásra!

Nah összességében remélem hogy ma vagy holnap sikerül végre hivatalosan leigazolni Alvest, Moutinhoval pedig minél előrehaladottabb tárgyalásokat folytatni, hogy legkésőbb jövő héten őt is be tudjuk mutatni!
V I S C A E L B A R C A
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.06.05. 10:15:49

Lássuk akkor a katalán lapok híreit, pletykáit:

A katalán SPORT címlapján Cristiano Ronaldo díszeleg, egy olyan mezbe ahol a mez egyik fele a Real Madrid meze, a másik fele pedig a Barca meze. Egyelőre ez még csak az újság szerint álmodozás mindkét fél részéről, de egy összetett stratégiával, nehezen, de nem lehetetlenül elérhető lenne. Ronaldo állítólag holnap fog dönteni a jövőjéről és a Barca is figyelemmel kíséri a történteket. Ha eligazolna a MU-ból, akkor a Barca Deco, Ronnie és Eto'o eladásából (80 millió €) fedezné Ronaldo megszerzését. De ez még csak ábrándozás szinten van... Olvasni lehetett viszont az elmúlt néhány napban, hogy Sandro Rosell Ronaldoval kampányol egy esetleges elnökválasztásra, valamint Guardiolát sem hagyná meg pozíciójában hanem Luís Felipe Scolarit szerezné meg, akit már 2003-ban Rijkaard érkezésekor is favorizált. (Ettől még nagyon de nagyon messze vagyunk azt gondolom, hogy ilyesmiről beszéljünk.)

Cikkez továbbá még arról is a katalán napilap, hogy Daniel Alvésért az elkövetkezendő órákban újabb ajánlatot fog tenni a Barcelona. Az ajánlat állítólag egy kezdeti 32 millió €-ról szólna valamint további záradékokat foglalnának a szerződésben, ugyanúgy ahogy tavaly Henry vagy idén Zambrotta esetében is. Ez lehet például meghatározott számú mérkőzés, vagy a játékos teljesítménye a következő évben, vagy BL szereplés. Különböző variációkat szeretne a klub még belevonni az üzletbe. Mostmár Del Nido-n múlik csak az üzlet, mivel a játékos is a Barcába szeretne jönni.

További hír Sergio Gárciával kapcsolatban, hogy tegnap Txiki és Sergio ügynöke közös megbeszélésen vettek részt. Maga a játékost az utóbbi napokban már többször a Barca kiszemeltjei között látták, de a megbeszélések ellenére sem tekinthető Sergio Gárcia a Barca legfőbb kiszemeltjei közé. Txiki sokmindenki menedzserével találkozott már, mégsem akarjuk fél Európát leigazolni.

A SPORT oldalain megszólalt Thierry Henry is akinek természetesen gratuláltak a francia válogatott beli 100. mérkőzéséhez (Gratulálok hozzá!) és megkérdezték, hogy mit szól Karim Benzema teljesítményéhez. Ő nagyon nagy vonalakban beszélt mind Benzemáról, mind Ribery-ről és hozzátette, hogy tökéletesen megértik egymást a pályán belül és pályán kívül egyaránt. Benzema is hasonlókat mondott 'Titi'-ről. Mivel a válogatottban ez a hármas szerepel, (Henry-Benzema-Ribéry), hasonlóan szeretnék összehozni a Barcánál is, csak Ribéry helyett Messi lenne a harmadik támadó.

Az El Mundo Deportivo napilapban felvetődik újra David Trezeguet neve, akinek a menedzsere így válaszolt az újságíróknak: "Mi lenne akkor ha David elhagyná a Juventust? Kérdezzék a Barcát." Mivel már elismerte hetekkel ezelőtt, hogy a Barca érdeklődik iránta már évek óta, most ismét felmerült a neve, de Trezegeuet kijelentette, hogy a Juventusba szeretne maradni.

Az El Mundo is beszámol róla, hogy Cáceres után, a jelenleg Brazília válogatottjánál tartózkodó Dani Alvés lehet a következő érkező, mivel közel a megállapodás a két fél között.

A lap közzéteszi még egyébként egy portugál lap, a "Correio da mahña ' cikkét is, miszerint a Barcának állítólag 20 millió €-t és Gerard Piquét kölcsönbe kell ajánlani a Sporting 21 éves középpályásáért Joao Moutinho-ért cserébe, ha meg akarják szerezni! A Sporting edzőjének tetszik Piqué játéka és így elengedné az egyik legnagyobb portugál tehetségnek kikiáltott Moutinho-t (portugáliában Rui Costához és Decohoz hasonlítják). A Sporting egyébként 25 millióban határozta meg a játékos árát. Maga a játékos édesapja (egyben ügynöke) egyébként elismerte, hogy kapcsolatba lépett vele a Barca és állítólag 18 millió €-ért meg is szerezhetné a katalán klub.

Ennyi lenne akkor mára...nagyon de nagyon reménykedek benne, hogy mostmár Del Nido ilyen feltételek/záradékok mellett már elengedi Dani Alvést és VÉGRE már őt is megszerezzük!!! Ronaldo nekem nem kellene, még ha 30 millióért is adnák, akkor sem. Egyszerűen nincs egy ilyen játékosra szüksége a Barcának! Nekünk itt van Messi!!! Rá építsünk csapatot! Annak viszont tényleg örülnék, (persze csak Eto'o távozása esetén) ha összeállna ez az Henry-Benzema-Messi trió. Nem semmi lenne az biztos...Trezeguet nem kell, Joao Moutinho viszont annál inkább!!! Persze a cserébe én nem mennék bele, Piquére szükségünk van, ha már leigazoltuk, viszont 18 millióért már ma megvenném és holnap be is mutatnám!

Na szép napot mindenkinek, pattoghatnak a billentyűzetek! :D
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Csiszi"6"
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2006.06.09. 08:27:12
Tartózkodási hely: Camp Nou gyepszőnyegén, sátorban!!

2008.06.05. 10:13:49

Ez a Pique-s hír tényleg abszurd...remélem kacsa...akkor inkább adjuk Oleguer-t kölcsönbe, vagy egyáltalán nem is értem mit számít az a 2-3millió...annyit már hozzá csatolhatnak az árhoz és akkor marad Pique!
..........!!!!V i s c a el B a r c a!!!!..........
Kép
..........!!!!M é s que un c l u b!!!!..........
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.06.05. 10:10:51

André T. írta:Hát gyönyörű mondhatom ha igaz ez a hir.Szegény Piqúé megitt extázisban
van hogy végre itt játszhat amikor ezek meg újra elküldik melegebb éghaj
latra.Amúgy azt nem érttem hogy minek ez a kölcsön nem egyszerűbb len
ne megvenni Moutinhót???
100% osan egyetértek, ezt nem lehet egy játékossal csinálni, pláne 2-3 millióért.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.06.05. 10:05:27

Én annak örülnék ha Hleb és Moutinho is jönne, de ez már megint 40 millio, plusz Alves 33, ha egy szélsőt is akarnak, az még25, az 98 millio. Deco R10 ért max 30 milla körül kapunk, Zambiért már bejött 8, azaz az még 60 millio kiadás az eddigi 30 mellé, talán belefér. Eto'o-t nem számolom bele mert ha el is adjuk, kb. uannyiért hozunk újat.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.06.05. 09:57:45

Amúgy a Piques része a hírnek baromság... nem is érdemes rajta felháborodni annyira abszurd!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.06.05. 09:57:23

C.Ronaldo állítólag kijelentette, hogy idén vagy jövőre elhagyja a MU-t, és a Realba megy, -a Sun szerint, és megszellőztettek neki egy 9M fölötti fizetést. Hát nem tom én emberileg lenézem Ronaldot, de tény hogy durván jó a gyerek, nem örülnék ha valaha is a Realba menne. Sajnos állítólag az az álma, hogy a Margitban játszon, bele is illene a sok madridi... közé azzal a fene nagy arcával :evil:
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.05. 09:55:16

Asys írta:Ha ez a Moutinhos dolog újra felvetődött akkor az 3 okból lehetséges!

1: Moutinhot vásárolják meg Hleb helyett az irányító posztra és jön még Silva/Mancini és egy csatár!

2: Moutinho és Hleb is jön, de Hleb azért mert univerzális (bal, közép, jobb-on is tud játszani) és jön még 1 csatár!

3. Moutinho, Hleb és Mancini/Silva is jön és nem veszünk csatárt, mert Pep úgy gondolkozik, hogy Arsenalos módit csinálunk sok támadó/szélső/középső középpályásunk lesz és nem kell annyi vérbeli támadó...!

Ja és ebbe a fikcióba bele van kalkulálva Eto'o távozása!

Szerintetek?
Háát nem tudom!!Az első kettővel egyettértek de a harmadikkal nem!!Szerintem ha Eto'o megy akkor 100% hogy vesznek egy vérbeli csatárt!!
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.05. 09:54:06

Ezt a hülyeséget....inkább hagyják meg Piquét és csengessenek.....méghogy kölcsönbe..minek vettük akkor meg?? :evil:
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.06.05. 09:53:39

Hát gyönyörű mondhatom ha igaz ez a hir.Szegény Piqúé megitt extázisban
van hogy végre itt játszhat amikor ezek meg újra elküldik melegebb éghaj
latra.Amúgy azt nem érttem hogy minek ez a kölcsön nem egyszerűbb len
ne megvenni Moutinhót???
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.06.05. 09:53:10

Ha ez a Moutinhos dolog újra felvetődött akkor az 3 okból lehetséges!

1: Moutinhot vásárolják meg Hleb helyett az irányító posztra és jön még Silva/Mancini és egy csatár!

2: Moutinho és Hleb is jön, de Hleb azért mert univerzális (bal, közép, jobb-on is tud játszani) és jön még 1 csatár!

3. Moutinho, Hleb és Mancini/Silva is jön és nem veszünk csatárt, mert Pep úgy gondolkozik, hogy Arsenalos módit csinálunk sok támadó/szélső/középső középpályásunk lesz és nem kell annyi vérbeli támadó...!

Ja és ebbe a fikcióba bele van kalkulálva Eto'o távozása!

Szerintetek?
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.05. 09:52:52

Bestbarca írta:A lényeg annyi, hogy a Barca ajánlani akar 20 milliót+Piquet 2 évre kölcsönbe Moutinhoért. A kivásárlási ára 25M, de 23M-ért+Piqueért odaadnák. De azért még várjunk, nem lesz ez olyan egyszerű Txikiéket ismerve :D
Már megin pár million megy a vita...leszopom magam má télleg!!!Fizessük ki Alvesér a 35-t Moutinhoér a 25-t támasszuk fel Roonit azt kész a csapat!!!Bár csak ilyen eccerű lenne :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kaka10 2008.06.05. 09:53:26-kor.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.06.05. 09:50:42

A lényeg annyi, hogy a Barca ajánlani akar 20 milliót+Piquet 2 évre kölcsönbe Moutinhoért. A kivásárlási ára 25M, de 23M-ért+Piqueért odaadnák. De azért még várjunk, nem lesz ez olyan egyszerű Txikiéket ismerve :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.06.05. 09:50:10

dr. Mezey írta:Hogy 20 millát meg Piquet két évre kölcsönbe kínáltuk Moutinhoért. És az apja is elismerte hohy kapcsolatban vannak a barcával. Én örülnék, bár pique nem tom mit szólna ehhez.
Minek vették meg ha mostmeg kölcsönbe lepasszolják???
vegyék meg 25 misiért azt joccakát!!!
Sir Maxwell
Jugador del Barça
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:39:09
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Sóstófürdo

2008.06.05. 09:50:06

a moutinho-s hír nagyjából arról szól, hogy adnánk 20 misit a sportingnak és a frissen megszerzett pique-t 2 évre kölcsönadnánk...
én inkább adnék 25öt és meghagynám pique-t...
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.06.05. 09:48:56

Hogy 20 millát meg Piquet két évre kölcsönbe kínáltuk Moutinhoért. És az apja is elismerte hohy kapcsolatban vannak a barcával. Én örülnék, bár pique nem tom mit szólna ehhez.
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.05. 09:48:17

Háth érdekes az a kép, amit linkeltetek...de sztem C.Ronaldonak nem áll jól a mezünk.... :D
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.06.05. 09:44:11

Legalább már ott tartanánk hogy Moutinhó és Silva érkezne. :D
Amúgy nem tudja valaki leforditani hogy most milyen hirek
vannak a SPORT.ES-n.???Mert ha jól láttam akkor C.Ronaldótt
ott már nagyon fitézzik.
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2008.06.05. 09:42:48

Egy kis jó hír a Moutinho faneknek(én is nagy lehetőséget látok benne)::
Miért miről szól a cikk? Nem tudok spanyolul és fordítóprogramom sincs...:(
Lezárt