Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2008.06.03. 16:29:11

Nem értem miért Keitát igazoltuk le pl. Xabi Alonso helyett, amikor hasonló árban, hasonló korban lévő labdarúgó, viszont a nemzetközi tapasztalata óriási, és ráadásul spanyol, és a Liverpool és hajlik az eladására...
Johnny
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2006.12.10. 16:35:39

2008.06.03. 16:27:30

Etooka írta:Azért az egy erős kijelentés volt szerintem,hogy Caceres egy technikátlan favágó!Namost,én favágónak a Dunne(Man.City asszem),Barton duót tartanám!Hol van hozzájuk képest Caceres!Nem technikás?Nehezen tudom elképzelni egy dél-amerikai gyerekről,hogy nem technikás!Azonkívűl az éretlent is ahonnan nézzük!Egy év a Recrében remek tapasztalatszerzés volt,ráadásul mi sem a kezdőbe vesszük,hanem a Rafa-Puyol-Piqué-Milito négyes mögé,igaz Milito sérült,de akkor is ott van még előtte 3 védő!Nem értem ezt a felháborodást!Hlebbel teljesen egyetértek,egy ilyen kis nyuszi-muszi embert akarnak irányítónak megvenni!Alves remek igazolás lenne!Pepről nincs véleményem,de azért az tény,hogy akár Barcelona B,akár nem,azokkal nagyon tolatja a focit és ha tanult is valamit abból az 1 évből +felhasználja a játékosként szerzett tapasztalatait,akkor szerintem ideális edző lehet számunkra!
Szerintem oké hogy megvesszük Cacerest, de azért nem kéne 15-7 milliókat költeni rá. Abban teljesen egyetértek én is, hogy tök értelmetlen irányítónak megvenni Hlebet. Valami gólerős magabiztos ember kéne.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.06.03. 16:25:51

Egyáltalán nem vagyok megelégedve a vezetőség eddigi ténykedésével és az igazolási tervekkel.Ez nem az,amiről egy hónapja szó volt.
Elküldtük Edmilson-t és jött Keita.Uaz a poszt,csak "jobb ember".Ez még ok.
Pique-még alkudhattunk vna le belőle egy kicsit,m kb semmit sem tett le az asztalra MU-ban,meg eddig sehol...(jó,persze fiatal meg nem kapott lehetőséget,de ha olyan nagy tehetség,akkor miért nem???? ha meg nem akkora,akkor meg minek?Oleguer2?)
Zambrotta-attól,h nem mondható fiatalnak sokkal többet kellett vna kérni érte...+ 3-4 millába nem halt vna bele a Milan,főleg,h már egy jó ideje "vadásszák" Zambit.
Alves-35 millo euró!!! Ez röhej egy szélső bekkért! Többet kiadjunk érte,mint annó Eto'-ért?vagy a cselszki Drogba-ért? vagy,mint tavalyHenry-ért? :lol:
Ez csak szerintem vicces?
Cáceres-ha a Villareal-nak nem kellett és ilyen könnyen adják,akkor mi a franc ér rajta 17 milliót??? Majdnem 10 millióval többet ér,mint egy világbajnok védő(Zambrotta)??? Ezen is csak aszalni lehet (sajnos).(ahelyett,h Garay-t megszereztük volna már tavasszal)
Hleb-15 milliót megér,padra tökéletes,de nem irányítónak és főleg nem a Barca irányítójának!!! Ennél még Deco marasztalása is jobb ötlet! Nézzünk már szét Európában,könyörgöm!! MU-Scholes,Chelsea-Lampard,Arsenal-Fabregas,Liverpool-Gerrard,Milan-Pirlo,Porto-Lucho,Bayern-van Bommel,Roma-Totti(mégha csatárposztra is írják méha), stb
Hol van ezekhez a játékosokhoz képest Hleb?!És őt akarjuk irányítónak... :roll:
És a nagy kiszemelt:Silva - nem tudom,h mi olyan nagy szám rajta. Nem látványos a játéka,nem gólzsák,hanem csak egy átlagos fiatal szélső.Quaresmához,Nasrihoz,Diego-hoz,Riberyhez,stb képest egy senki!
Már nagyon negatívban van igazolások terén a klub és tulajdonképpen a kezdőbe még senkit sem vettünk!
Deco-t elszórjuk 10 milláért(legalább a dupláját megkérhetnénk),Ronaldinho meg maximum a citybe mehet,mert már egy klubnak sem kell,lassan ott tartunk,h aprópénzt kapunk érte,máshogy meg nem lehet "megszabadulni" tőle komoly veszteség nélkül,szal nagy valószínűséggel el sem fog menni.
És ahelyett,hogy az ilyen ronaldinho meg Deco üzleteken dolgoznánk,h minél többért adjuk őket, kirakjuk a piacra a leggólerősebb csatárunkat,Eto'o-t.De legalább az árát megkérjük. Messit nem adjuk el? Ő is biztos sokat ér.... :lol:
Ha nem változtatunk a nyáron,akkor jövőre lesz egy középszerű játékosokból álló maszlagunk irányító meg csatár nélkül és szezon közepén már azon izgulhatunk,h a BL-t érő 4. helyre odaérjünk.Eddig szánalom,de remélem,hogy váltunk és sikeresek leszünk jövőre.(Bocs,h hosszú lett)
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.06.03. 16:23:45

Azért az egy erős kijelentés volt szerintem,hogy Caceres egy technikátlan favágó!Namost,én favágónak a Dunne(Man.City asszem),Barton duót tartanám!Hol van hozzájuk képest Caceres!Nem technikás?Nehezen tudom elképzelni egy dél-amerikai gyerekről,hogy nem technikás!Azonkívűl az éretlent is ahonnan nézzük!Egy év a Recrében remek tapasztalatszerzés volt,ráadásul mi sem a kezdőbe vesszük,hanem a Rafa-Puyol-Piqué-Milito négyes mögé,igaz Milito sérült,de akkor is ott van még előtte 3 védő!Nem értem ezt a felháborodást!Hlebbel teljesen egyetértek,egy ilyen kis nyuszi-muszi embert akarnak irányítónak megvenni!Alves remek igazolás lenne!Pepről nincs véleményem,de azért az tény,hogy akár Barcelona B,akár nem,azokkal nagyon tolatja a focit és ha tanult is valamit abból az 1 évből +felhasználja a játékosként szerzett tapasztalatait,akkor szerintem ideális edző lehet számunkra!
.
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.03. 16:09:35

G-Jay írta:Na sziasztok!

Hát elszállt a csikó kicsit Laportáékkal.
Keita meg Caceres meg ilyenekért euró tízmilliókat kiadni? Caceres? Egy favágó, technikátlan, éretlen(!) srác. Emlékszünk még Garayra? Ennyit erről...
Keita cserének ok.
Trezeguet nem kell, ez világos mint a nap. Bojantól ne vegye el a lehetőséget sztem, középre ugyis ott van Eto'o és Henry is még.
Ha Eto'o elmegy (hülyeség eladni ez banalitás, de amennyiben Ő nem akar maradni, akkor hát nem tudunk mit tenni), akkor Benzema már szóba jöhet (ellenkező esetben nem dobom érte hanyatt magam), bár Villa-nak sokkal jobban örülnék, bár ez csak személyes megfontolásból.
Silva nem rossz, fejlődik is majd sokat még, talán ő lehet a legjobb igazolásunk.
Alves kész focista, jól járunk vele ha lecsapunk rá.
Hleb Deco helyére? Melyik vicces könyvben olvasták ezt? Kitépen a hajam ha ő jön "sztár" irányítónak.
Csak nem értem minek szórni a lét a padra súlyos milliók formájában, mért nem a kezdőt erősítjük rögtön de mánjellegge?

Hirtelen ennyi jut eszembe, még irom ha van vmi.

G.

Teljesen egyet értek veled! Ez már kezd átcsapni ilyen Diogo meg Pablo Garcia igazolásokba mint a MAdridban! Katasztrófa erre csak ennyit lehet mondani! Ilyen bal*szt mint ez az Urug játékos is! A nevét nm irom le annyit nemér hogy ideírjam! Ezek meg megveszik, befürdünk vele és remélem Guardiolával is meg mindennel mert ez már szégyen és felháborító! Na ezért kellett Guardiola??? Bravo!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.06.03. 16:08:42

Még most is örjítő, hogy nem a miénk Garay! Erre hozzák Cacerest, olyan a gondolkodásód mint itt nálunk magyarba!
Ronaldinho-t remélem eladják, azt lehet csinálni, hogy mi eladjuk, de a játékos nem menne, de mi mégis átadjuk nekik? Így lehet üzletet csinálni, hogy nem érdekel minket, hogy a játékos mit szól hozzá?
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.06.03. 16:06:09

Igazából mind1, hogy ejtem, mert nemszoktam ezt mondani de nem örülök neki, hogy megvettük.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Messi10
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2006.09.13. 16:49:29

2008.06.03. 16:00:55

Martin Caceres úgynézki leigazolta a Barca.
Csak a Barca!!!!!
És legfőbb kép Messi!!!!!!
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2008.06.03. 16:00:30

Most akkor mi van Cáceressel?

Remélem nemcsak olyan hír volt, mint a David Silvas, hogy pár órán belül aláír
Messi10
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2006.09.13. 16:49:29

2008.06.03. 15:59:48

A Villarreal nemrégiben még visszautasította a Barca 15 millió eurós ajánlatát, a katalánok második, 17 milliós bejelentkezésére azonban már nem mondtak nemet, és eladták a játékost. A klub akár már ma megegyezhet a 21 éves uruguayi védővel Martin Caceresszel, és hivatalosan is bejelentheti az átigazolás tényét.
Csak a Barca!!!!!
És legfőbb kép Messi!!!!!!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.06.03. 15:45:04

Tesóm szerint Kászeresz, vagy Kábszeres inkább??? :lol:

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.06.03. 15:44:47

a nevét kászeresznek kell mondani, hallgasd meg youtube-on, ha bizonytalan vagy :wink:

Szerk.: utálom murinyó stílusát, sztem egy oltári nagy barom, beképzelt hülye, mint céronáldó!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Tofi
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.04.11. 20:16:01

2008.06.03. 15:42:13

Hivd csak egyszerüen magyarosan cáceres-nek :D

Azt majd Barca meccsen ugyis hallani fogod hogy hivják:D
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.06.03. 15:37:05

Mit képzel magáról az Inter? 40 milliót ajánlanak Eto'o-ért és Deco-ért? Barmok. Am Mourinhot bemutatták a sajtó előtt. Nem kertelt mostsem.
"Mourinho vagyok és ennyi elég is." meg "„Mourinho vagyok, és ennyi elég. Különleges klubhoz érkeztem, nagy kihívás lesz itt dolgozni. Nem én vagyok a „Special One”, de nagyon jó edzőnek tartom magam”

Nagyon bejön a stílusa :lol:

Am a nevét se tom kimondani Cáceres-nek?
Hogyan kell?

Cáceresz?
Kászeresz?
Szászerez?
vagy:
Caszérez?

:lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.06.03. 14:54:17

Na sziasztok!

Hát elszállt a csikó kicsit Laportáékkal.
Keita meg Caceres meg ilyenekért euró tízmilliókat kiadni? Caceres? Egy favágó, technikátlan, éretlen(!) srác. Emlékszünk még Garayra? Ennyit erről...
Keita cserének ok.
Trezeguet nem kell, ez világos mint a nap. Bojantól ne vegye el a lehetőséget sztem, középre ugyis ott van Eto'o és Henry is még.
Ha Eto'o elmegy (hülyeség eladni ez banalitás, de amennyiben Ő nem akar maradni, akkor hát nem tudunk mit tenni), akkor Benzema már szóba jöhet (ellenkező esetben nem dobom érte hanyatt magam), bár Villa-nak sokkal jobban örülnék, bár ez csak személyes megfontolásból.
Silva nem rossz, fejlődik is majd sokat még, talán ő lehet a legjobb igazolásunk.
Alves kész focista, jól járunk vele ha lecsapunk rá.
Hleb Deco helyére? Melyik vicces könyvben olvasták ezt? Kitépen a hajam ha ő jön "sztár" irányítónak.
Csak nem értem minek szórni a lét a padra súlyos milliók formájában, mért nem a kezdőt erősítjük rögtön de mánjellegge?

Hirtelen ennyi jut eszembe, még irom ha van vmi.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.06.03. 14:43:10

dr. Mezey írta: Laporta addig le akarja rendezni a nagyobb igazolásokat, amin vszeg bukunk jó pár milliót a sietség miatt. Ezúton is gratulálok az idióta peticiózóknak, ennel hatékonyabban a reál sem tudott volna ártani a klubnak.
Lehet hogy Rosell a margit beépített embere, azért fúrja Laportát hogy a sietés miatt sokat bukjun, akkor meg azért váltják le. De ha viszont nem jönne össze az a sok igazolás amit mondtak akkor meg azért :D És így Rosell viszi csődbe a csapatot :D :D
Jó ez csak 1 vicc volt nem kell komolyan venni :D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3811
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.06.03. 14:27:57

Igen, így elnézve pont azt csinálja ami a feladata. Minden áron megállítani a támadókat. És ő sem alacsony, szóval ez még 1 plusz érv.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Sir Maxwell
Jugador del Barça
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:39:09
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Sóstófürdo

2008.06.03. 14:27:17

hmhm, az uj materazzi?:)))
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.06.03. 14:17:17

Slither

Azért irtam mert a megmozdulásait nézve ...
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.06.03. 14:15:05

matyi02 írta:őőőő Szerintem jó vásár lett rutinos ugy nézem :D
21 évesen biztosan nagyon rutinos... :P
Elég keménynek tűnik, elég sok lapot kinézek a megmozdulásaiból. :D
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.06.03. 14:12:08

őőőő Szerintem jó vásár lett rutinos ugy nézem :D
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.06.03. 14:05:48

Cáceresről sikerült ennyit megtudnom, ez alapján elég tökösnek tűnik...
dr. Mezey
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2007.12.23. 14:50:33
Tartózkodási hely: Moszkva

2008.06.03. 13:51:24

Hát én nem bánom cacerest a védelem mindjárt kész, ha megvan Dani Alves is. Ezek szerint viszont Marquez elmegy? Ma azt olvastam Benzemáért 40 millát ígértünk és ha találnak pótlást, akkor eladják, ami elég jól hangzik. Az egyetlen rossz hír amit ma olvastam, hogy állítólag Trezeget Guardiola álomigazolása lenne, hát szerintem mindjárt kiöregedő franciából elég volna egy is. Na mindegy, azért alakulnak a dolgok, a szavazás viszont felpörgette az eseményeket, Laporta addig le akarja rendezni a nagyobb igazolásokat, amin vszeg bukunk jó pár milliót a sietség miatt. Ezúton is gratulálok az idióta peticiózóknak, ennel hatékonyabban a reál sem tudott volna ártani a klubnak.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.06.03. 13:33:06

Én Hleb helyett inkább Rafa Van der Vaartot vagy Diegot venném,de mivel ők nem nagyon errefelé tendálnak,ezért szerintem a Villarealból Mati Fernandezt kéne megvenni!De semmmiképp sem Hlebet!Nem olyan jo játékos a fehérorosz!Szerintetek?
.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.06.03. 13:08:32

Hát én nem bánnám, ha rajtunk maradna, de valljuk be ennek az esélye nagyon csekély. Kíváncsi vagyok, hogy Pep keze alatt mit tud felmutatni. Ha nem megy így se, akkor télen adios. De mégegyszer mondom, ennek van a legkevesebb esélye :)
Lezárt