Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.06.07. 22:58:43

Varga Tamás írta:barca99!
Az okfejtésedből az következik, hogy Txiki az igazolásokért, Soriano és Ingla a pénzügyekért felelős, xy a marketingért, más másért. Tehát: Laporta semmiért és senkiért sem felelős, ergo: a semmiért markolja fel a fizetését. Neki nincs köze semmihez, neki nincs beleszólása az igazolásokhoz. :evil:
Érdekes felállás egy prezidenciális klub működésében. Van persze az igazgatótanács, de ott csak bólogatnak. Nagyrészt az történik, amit az elnök akar.
És még valami: ha figyelemmel kísérnéd a véleményemet Senor Laportáról, tudnád: nem tegnap vált számomrta alkalmatlanná a klub vezetésére. Hanem 2006 júniusában. Azóta csak töketlenkedik, és mosolyog.
Hátulról kezdeném... mindig is mosolygott. 8) Az évszám sem korrekt, de gondolom csak véletlen elírás.

Viszont az is feltűnt (és mint látszik nem csak nekem), hogy neked mindig kell valaki, aki szidni lehet (friss: amikor megemlítették Adrianot egy cikkben máris előkerült a dillettáns & co. jelzőcsokrod). Anno Rijkaard is kapott mindenért.

So-so Te úgy állítod be a dolgot, hogy ez a hülye Laporta eladta Gio-t, amikor Gio sem volt egészen korrekt, Pep nem számolt vele a következő idányre, és Txiki tárgyalt a konkrétumokról.

Na, de jön még kutyára kamion. :P
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.07. 18:56:38

nincs mese, Frank elment... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.06.07. 18:49:13

Varga Tamás írta:
Slither írta:Azt nem értem hogy miért szidja mindenki Laportát ilyenkor. Az igazolások esetében nem ő dönt elsösorban, hanem az edző + Txiki és társai. Joan bácsi kb. elmondja a véleményét, meg ha kell akkor elmegy 1-1 fontosabb tárgyalásra, de nem hinném, hogy az elnök mondaná meg mindenjátékosról, hogy kell-e vagy sem. Ő bízik a munkatársai döntéseiben, szóval max emiatt hibás, szvsz. :roll:
Azért, mert Ő az ELNÖK! Vagy tévednék?
Ja, hogy nálad minden rossz ami a csapatnál történik az az elnök hibája... :o
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.06.05. 18:30:15

Matyi neked szerencséd,h nincs semmihez kötve a reg. :evil:

Kölcsönszerződést nem akarta Gio,gondolom Pepnek idén még nem kell,ezért akarták kölcsönbe adni,de oda meg nemakart menni,ezért eladtuk. Árát keveslem,de ilyen helyzetben más választás nem igen maradt. (nem az árára értem)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.06.05. 18:19:44

Mosquito írta:
matyi02 írta:Köszönjük Joan a munkádat de töbet nem kérünk belöle az első két év elment :D :lol:
Apám milyen király, hogy szurkolókat nem lehet leváltani?! :twisted:

Hagyjátok már Laportát békibe! Van annak éppen elég baja a szurkolók nélkül is. :D

Nem tom de laporta elég [auto_cenzúra] üzleteket köt xD
nem a szurkolokat kéne leváltani szerintem :D
De az olyanokat akik ien hülyeségre is azt mondják csináld laporta csináld max csödbe megyeünk azt megyünk a másod osztályba áá segáz hajrá laporta :D
Kép
Mosquito

2008.06.05. 18:13:44

matyi02 írta:Köszönjük Joan a munkádat de töbet nem kérünk belöle az első két év elment :D :lol:
Apám milyen király, hogy szurkolókat nem lehet leváltani?! :twisted:

Hagyjátok már Laportát békibe! Van annak éppen elég baja a szurkolók nélkül is. :D
Mosquito

2008.06.05. 18:11:55

Azért ne felejtsük a srác is nagy hóhányó! Azt sem tudhatjuk milyen volt a hozzáálása. Eléggé majmolta Ronaldinhot, kinézek belőle bármit. :)
Talán kaphattunk volna többet is érte vagy mehetett volna csak kölcsönbe, de ezt meg állítólag ő nem akarta, hát akkor.... ez van :?
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.06.05. 18:11:16

Köszönjük Joan a munkádat de töbet nem kérünk belöle az első két év elment :D :lol:
Kép
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.06.05. 18:02:18

Ahogy az egyik fórumozó társam szavaival éljek:De nagy az isten állatkert
je és ebbe a kertbe Joan te vagy a főállat.Giovanni elküldése után megisér
demled hogy leszavazzanak az elnöki székről. :shock:
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.06.02. 23:48:00

Soriano is indul az elnökségért. Most jelentette be állítólag.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.05.31. 10:47:44

Na Joan mostmár magadnak is mondhatsz egy astalla vista babyt!!ahogyan
korábban Franknek tanitottad. :lol: :lol: :lol:
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.05.31. 10:42:58

Most olvastam egy címben, hogy amennyiben Laporta megy, akkor R10 és Deco lehet, hogy marad. Most akkor az elnök dönti el ki kell az edzőnek?? Ezt eddig csak Abramovics csinálta.... :roll:
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.05.31. 09:27:38

Én csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy a spanyolfoci minden szempontból messze előttünk jár. Nálunk nem menne ennyire békésen egy klubelnök leváltására tett kísérlet. Itt minimum harmadíziglen szidnák a felek egymás felmenőit...
S ez igaz a szurkolók reakciójáról is a fehérzsebkendők kontra "mocskos zsidók", meg "XY takarodj!"
Azt hiszem ezek bár apró de fontos tényezői a focinak s amíg ebben nem váltunk ne is ábrándozzunk focikultúra kialakulásáról, s ezzel együtt jó magyar csapatokról, s vállogatottakról.
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.31. 09:16:23

Olvasgatom a régi cikkeket Rosellről és azt találtam benne, hogy anno. Luis Felipe Scolarit akarta Rijkaard helyett.
Azért ö s em egy hülye ember. És Scolari jobban illett is vna a Barcába mint a "Special One" Murinho.

Szerk:
Meg ez se semmi: "De Rosell hadműveletében a legnagyobb céltábla mindenképpen Laporta, akinek ismét a szemére veti például, hogy olyanok lehettek az igazgató-tanácsban, mint Alejandro Echevarría, aki a Francisco Franco diktátor alapítványnak tagja, s akit elsőre el sem kívánt távolítani a vezetésből az elnök."
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.05.31. 08:41:40

Olvasom, olvasgatom napok óta ezt az ügyet, ami Laporta leváltásáról szólna, és már nem bírom ki hogy ne szóljak hozzá a témához.

Igazából egyetlen egy dolgot nem értek az egészben. Hogy erre mi szükség van? Én teljesen jogosan megérteném, ha ez a dolog a tavalyi sikertelen szezon, és a Rijkaard melletti újbóli bizalom letétele után történne, na de pont most? Amikor végre nagynehezen komolyabb változtatásokra adta a fejét az elnökség? Komolyan mondom nem normális ami történik. Talán Titihno volt az aki írta hogy ennek az egésznek a csapatépítés fogja a kárát látni és el fogjuk bukni az igazolásainkat, mert nekünk és a klubnak most ilyen lázadó, mocskos "forradalmárokkal" kell törődnie, akikből hiányzik a tisztelet, és a köszönet. Ők éppen csak azt felejtik el hogy Laporta mit tett itt 2003 nyarán.
Ő egyszer már a romokból épített itt palotát, szívét-lelkét odaatta hogy - már megbocsássatok - a sz*rból újjáépítse azt, amit most Barcelonának nevezünk. Igen, két SIKERTELEN szezon után is.
Most pedig újabb változtatásokra lenne szükség, aminek megoldásához szerintem van egy rendkívül jó képességű elnökünk, hiszen amint azt az előbb írtam, és mindenki tudja, sokkal komolyabb problémát megoldott már ennél.

Összefoglalva, a hozzászólásomból kihallatszik, hogy Laporta mellett teszem le a további voksomat, és nem hiányzik nekem itt a nyár kellős közepén egy újabb cirkusz, amikor végre változások történnek a klub életében. Guardiola kinevezését kicsit kétkedve fogadtam, mivel nevesebb szakembert vártam a kispadra, személy szerint Mourinhot, de, visszagondolva Pep játékosként komoly vezéregyénisége volt a Barcelonának, nagy tisztelete volt a többi játékos között is, és remélem hogy ezt a tiszteletet újra fel tudja építeni maga körül, immáron edzőként! Tehát erről is úgy vélekedem, ha Laportáék így látták, egy esélyt ő is megérdemel, mert Rijkaard sem egy veterán mindent megnyert szakemberként érkezett hozzánk, és egy igazi sikercsapatot épített.

Összeségében tehát: Laporta sí, Pep sí, "revolución" no!

És mindörökké: Éljen a Barca!!!!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.31. 07:43:24

mindorokke_barca írta: pontosan... komolyan mondom szegyellem h ilyen emberek szurkolnak a kedvenc csapatomnak... azok a szurkolok akik kifizetnek kozel 100 eurot azert h feher kendovel integessenek..... milyen szurkolo az aki ugy indul el egy meccsre h visz magaval biztos ami biztos alapon feher kendot h hatha kell lengetni... ezek a szanalmas divatszurkolok... akik asziszik meno dolog lobogtatni, tudatlanul kifutyulni a jatekosokat...
Erre a fehér kendős cuccra reagálva,annyit szeretnék hozzáfűzni,h nem azért vitték ki a szurkerek magukkal,h hátha kell lengetni.Hanem mert KELL LENGETNI!Sajnos eljött az ideje,h aktuálissá vált a nemtetszés eme kifejezőeszköze. [-( És nem hiszem h csak divatszurkerek járnak ki a PD mérkőzéseire.Ezt azért írom,mert a spanyol pályákon (mindegyiken!) bevett szokás,h lobog a fehér,ha valami ellenszenveset tapasztalnak a drukkerek,legyen az a bíró teljesítménye,játékosé,stb...Én spec már jópár meccsel a bajnokság vége előtt minimum 2 kézzel csápoltam volna a rongydarabbal,mert kummára nem tetszett amit láttam. ](*,) Kilátástalan játék,kritikán aluli teljesítmények esetén sztem teljesen jogos a felháborodott lengetés.És nem csak egy-két ilyen meccs volt,hanem egy egész hosszú sorozat idén (a nyögvenyelős győzelmeket is ideszámolva!).Arról nem is beszélek,h mennyivel szimpatikusabb ez a megnyilvánulás,mint a 90 percen keresztül tartó kummaanyádozás...Oké,tudom,ellenpélda a mallorca meccs,de kivétel ugyebár erősíti... :wink:
Sztem abszolút nem menőzésből lobogtatnak,hanem inkább szomorúság/csalódottság/kétségbeesettség/(jogos) felháborodottság a kiváltó ok.Nem tartom valószínűnek,h a sociók örültek,h lengethetnek a csapatuknak,de ez egy egyezményes jel,amivel üzentek az illetékeseknek.
A kifütyüléshez annyit,h az nekem sem tiszta,h miért kellett pölö Eto'o-t savazni ilyen formában és ennyire,hisz' őrá nagyon sok panasz nem lehetett,tepert ő,csak épp ennyire telt idén.Az a sárgalapos szitu (,amiről ugye sosem tudjuk meg az igazat) nálam akkor sem verte volna ki ennyire a biztosítékot ,ha teszem fel igaz.Mondom ezt innét,M.O-ról.

És ezennel önként csatlakozom én is a divatszurkoló BARCA fanok népes társaságához,mert mint írtam,én is lengettem volna a fehéret,ha kint vagyok.Eszerint minden bizonnyal divatból drukkolok a katalánoknak cirka 15 éve,hisz mekkora módi volt mindez idő alatt a gránátvörös-kékeknek szorítani. :? :roll:

Ja,és bocsesz,h az egész egy nagy off,de talán bent maradhat,ugye? :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.31. 01:16:41

Rumig írta:Kendő lengetés persze volt, de indítványozott bárki is szavazást :?: Nem :!:
Azt hiszem Laportának és csapatának volt vmi hasonló "puccskisérlete", de nem vok benne biztos.
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2008.05.31. 01:14:28

Én azt nem értem, h anno Gasparttal szemben mért nem voltak ilyen türelmetlenek a sociók :?: Kendő lengetés persze volt, de indítványozott bárki is szavazást :?: Nem :!:

Balinho: Zambrotta nem érzi jól magát itt, menni akar. Ettől persze még Laporta is játszhatna Del Nidósat, csak ő nem ilyen.
Viszont ez nem zárja ki, h ne lenne jó üzleti érzéke. Reagálva Varga Tamás egyik megjegyzésére is, bár nem tudhatjuk, Rosell h bánik/bánna a pénzügyekkel, azt nem lehet mondani, h Laporta rosszul csinálná.
És ne feledjük, még most is majdnem 100 millió a tartozásunk a bankok felé, tehát nem lehet csak úgy szórni a pénzt. (pl 35 milliót Alvesre) Arról nem is beszélve, h -mint többen írták- utánna aztán próbálhatnánk jó áron játékost szerezni, csak nagyon drágán tudnánk. Lásd Real: Pepe 30ért
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.05.31. 00:22:43

mindorokke_barca írta:pontosan... komolyan mondom szegyellem h ilyen emberek szurkolnak a kedvenc csapatomnak... azok a szurkolok akik kifizetnek kozel 100 eurot azert h feher kendovel integessenek..... milyen szurkolo az aki ugy indul el egy meccsre h visz magaval biztos ami biztos alapon feher kendot h hatha kell lengetni... ezek a szanalmas divatszurkolok...
Akkor én ezennel büszkén csatlakozom a szánalmas divatszurkolók közé... Ettől függetlenül azért előállok az érveimmel, már ha nem baj.

1. Aki bérletes, mondhatni hogy az élete a Barcelona (de legalábbis igen komoly szelete). Nyilván nem azért megy ki a meccsre, hogy egy ötlettelenül felháborító mentalitással játszó, kiégett nagyképű bagázst lásson. De mivel csak azt lát az elmúlt két szezonban, én jogosnak érzem ezt a megelőlegezett 'bizalmat' a csapat felé. Nyilván senki nem lengette volna a fehér zsebkendőt ha a csapat egész szezonban szívét-lelkét kiteszi, de mivel azt látták hogy kedvenc csapatuk a fentebb leírtaknak megfelelően játszik, szerintem a minimum hogy kifejezik nemtetszésüket. Ettől még nem fordítanak hátat a csapatnak, csak jelzik hogy ez így nem mehet tovább.

2. Az én bizalmam igenis megingott Laporta irányába. Az még rendben, hogy tavaly bizalmat szavazott Rijkaardnak, úgy láttam én is, hogy az összes igazolás telitalálat, szóval ezügyben nem panaszkodhatom. Ami nem tetszik, az az idei évben tanusított magatartás. Gőgből, dacból Rijkaard mellett kitartás, értelmetlenül. A hajó elkezdett süllyedni, még lett volna kiút, ha kirúgja Franket (mindenki jobban járt volna). De ami még aggasztóbb, hogy egészen a BL-kiesésig, és a PD-blamáig nem látta be a hibáit, nem volt hajlandó cselekedni.

IGenis ki kellett volna állnia a nyilvánosság elé, s*ggeket szétrúgdosni, jelezni a játékosok felé, hogy ez nem mehet így tovább. Nem elhallgattatni mindenkit aki a témáról beszél... Edmilson, az az alelnök (a neve sajnos nem jut eszembe) aki az ál-sérülésekről beszélt. Mindenki látta hogy baj van, de ő nem lépett.

A helyzet az, hogy szeritnem kicsúszott a lába alól a talaj. Guardiolával húzott egy merészet, szerintem Pepnek minden képessége megvan arra, hogy kiváló edző legyen, sőt arra is, hogy akár jövő évtől sikert hozzon. Ugyanakkor egy ilyen helyzetben szerintem egy felelős vezetőnek a biztos megoldást kell választania.

A jelenlegi átigazolási időszakban lényegében csak hibás döntéseket hoztunk eddig (Pique-n kívül). Dióhéjban: Keita nagyon drága volt, ráadásul idős. Garay elvesztegetése különösképp bántó, látva a Coloccinikért, meg Caceresekért kért 20M-kat látva. Igazi Barcához méltó irányító neve érdemben fel sem vetődött még. Eto'ot el akarjuk küldeni, úgy hogy a többivel ellentétben a sz*rt is kihajtotta magából, ráadásul messze a legjobb gól/perc mutatóval rendelkezik... Érthetetlen energia-pazarlás a támadók vadászása. Eközben a védelmünk közepe lyukas, a szélső, a szélsőhátvéd és az irányító is. De nekünk mindenáron Adebayorral, Zlatannal, Adrianoval, Trezeguet-vel, Berbatovval kell vagdalkozni. Én úgy látom hogy ez csak píár-fogás (ahogy anno Henry volt), hogy legyen miről csámcsogni az kiscsoportosoknak. Így nincs szó a szégyenteljes szezonunkról.

Ami szintén óriási hiba: elengedjük Zambrottát? Miért is? az a 9 millió amit kínálnak érte nevetséges összeg, pláne, hogy a Juve is visszavenné, és hogy a Milan meg meggebed érte. Ha eladjuk a Ronnie-ügyben az egyetlen adunkat játszuk ki. Onnantól már macska-egér játék lesz (nekünk kell a zseton, az idő a Milan kezére játszik, Ronnie meg megy bagóért). Én Zambrottát kulcsnak látom abban, hogy a Dinho-transzferből a lehető legjobban jöjjünk ki. Kár hogy a vezetőség nem így látja...

Legvégül: Szép dolog a Més que un club-eszme. DE! El kell dönteni, hogy gazdaságilag kibírja-e a klub. A helyzet az, hogy az UNICEF-fel évi 30-40 millió eurót veszítünk. Ezt ostoba hírverő meccsekkel kínai-japán-amcsi túrákkal próbáljuk kompenzálni. Namost, akár lemondunk az éves mezszponzori díjról, akár nem, a felkészülés kárára nem válhat a filozófia (ilyen elven miért kérünk egyáltalán pénzt játékoseladáskor?). Vagy könyveljük el hogy a Més que un club évi 40M-t kivesz a csapat kasszájából, számoljunk ezzel, vagy áldozzuk be a mezt (én mindenesetre sajnálnám), de hogy a szezonra való felkészülést széjjel-b*sszuk amiatt, mert kell a pénz, de kifelé mutatott képet nem rondíthatjuk, ez nekem nem kóser. Sőt alapvetően nem tetszik, hogy a látszatra adunk mindent, közben nem figyelünk a csapatra (lásd R10/Deco-ügyek eltussolása, UNICEF szerződés kontra luxusprosti körút a sejkeknél)...

Namind1 énnekem nem tetszik ahogy Laporta ezt a válságot kezeli, és szentül hiszem hogy a Barca nem csak vele lehetne sikeres, mi több, távozásakor ünnepelve dobbanthatna (ahogy Frank is). Én igenis úgy gondolom hogy megérett az idő a váltásra.

Bocs ha túl hosszú lett, gondolom emiatt az itteniek 95%hoz nem is jut el. Na peace
Poreko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.12.02. 10:09:47

2008.05.31. 00:05:28

Rijkaard megérdemelt mégegy esélyt a Barcelona értékrendszere szerint, én felmenteném ebben Laportát. Lehetséges, hogy ha tavaly távozik Rijkaard, most talán nyert volna valamit a csapat, de én sokkal inkább a morálban és a játékosokban látom a hibát, mint Rijkaardban. Valahogy, mint kivülálló, Rijkaard és Laporta kevésbé tűnik vétkesnek a dolgokért. És ha tavaly kirúgja Rijkaardot Laporta, azzal félig-meddig semmisé tette volna az értékeket, amiket képviselt.

Pontegyenlőséggel elvesztett peches bajnokság után járt egy év bizonyításra Rijkaardnak, főleg, hogy megnyerte a Barca a bajnokságot, amit magának vesztett el, de sokkal inkább a pechnek köszönhetően, mint Rijkaardnak (és akkor még a csapat is jobban működött). Ezért menteném fel Laportát, hogy nem rúgta ki Rijkaardot.


Én mint kivülálló így látom a dolgot, és mint madridista, jobban félnék a Barcától, ha Laporta maradna az elnök, ezt újra és újra csak hangsúlyozni tudom.
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2008.05.31. 00:00:58

Poreko írta:Szerintem is teljesen igaza van Laportának.
Ha az elnökön múlna ilyen sok, akkor mi madridisták mit mondhatnánk, hol tartana a csapat most. Már a második őrület megy évek óta, és mégis ciklikusan de összejönnek a sikerek.

Laporta nagyon nagy volumenű elnök (régen nem tartottam nagyra), és értékeket képvisel! Nagyon fontos. Számomra legalább olyan fontos lenne a Realnal, mint az eredmények, jó foci.
Lehet, hogy "tutyi-mutyi" volt az utóbbi időben, de a Barcelona megítélése és a Klub megint a legjobbak közt van Európában nagyrészt neki köszönhetően.
A Real meg lehet sikeres, ha a hülye elnök csak rovább rombolja a megítélésünket, soha senki kívülálló nem fogja azt mondani, hogy ez igen, bármit nyerünk is.

És az is biztos, hogy ahol van befektetés és kemény munka, az megtérül idővel. Most ezt garantálom nektek innen a kis szobámból, mert új keret, új edző, és komoly befektetések várhatók. Guardiola a Schuster által pártolt csapatépítő terveket hirdeti (közös ebéd, közös programok sokasága), ami a legjobban hiányzott idén a Barcából: a csapatszellem, na ez biztos, hogy 1-2 éven belül lesz újra.

Legalábbis én félek ettől a Barcától, nagyon is. Ha Laporta marad, sokkal több okom lesz rá. Nála jobb elnököt szerintem nehéz lenne találni.
itt a pont!
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
Poreko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.12.02. 10:09:47

2008.05.30. 23:52:59

Szerintem is teljesen igaza van Laportának.
Ha az elnökön múlna ilyen sok, akkor mi madridisták mit mondhatnánk, hol tartana a csapat most. Már a második őrület megy évek óta, és mégis ciklikusan de összejönnek a sikerek.

Laporta nagyon nagy volumenű elnök (régen nem tartottam nagyra), és értékeket képvisel! Nagyon fontos. Számomra legalább olyan fontos lenne a Realnal, mint az eredmények, jó foci.
Lehet, hogy "tutyi-mutyi" volt az utóbbi időben, de a Barcelona megítélése és a Klub megint a legjobbak közt van Európában nagyrészt neki köszönhetően.
A Real meg lehet sikeres, ha a hülye elnök csak rovább rombolja a megítélésünket, soha senki kívülálló nem fogja azt mondani, hogy ez igen, bármit nyerünk is.

És az is biztos, hogy ahol van befektetés és kemény munka, az megtérül idővel. Most ezt garantálom nektek innen a kis szobámból, mert új keret, új edző, és komoly befektetések várhatók. Guardiola a Schuster által pártolt csapatépítő terveket hirdeti (közös ebéd, közös programok sokasága), ami a legjobban hiányzott idén a Barcából: a csapatszellem, na ez biztos, hogy 1-2 éven belül lesz újra.

Legalábbis én félek ettől a Barcától, nagyon is. Ha Laporta marad, sokkal több okom lesz rá. Nála jobb elnököt szerintem nehéz lenne találni.
messinho19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:50:21

2008.05.30. 23:37:33

szerintem teljesen igaza van Laporta-nak
tarich
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007.07.19. 00:17:52

2008.05.30. 22:55:33

Volt valami balhé azzal kapcsolatban is,hogy katalánul köti a szerződéseket vagy mi.Azt hiszem Motta szerződésével kapcsolatban olvastam.A katalánok olyanok mint Mo.-n a romák vagy miért nem csípik őket spanyolban?
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.30. 22:55:21

mindorokke_barca írta:komolyan mondom szegyellem h ilyen emberek szurkolnak a kedvenc csapatomnak...
Azért mindenkinek lehet saját véleménye. Én meg azt szégyellem, hogy két éve nem nyertünk semmit, és senki nem tett ellene IDÖBEN...

Ott volt a 06-07-es szezon.Semmi.
Jó adjunk még egy esélyt:2008 január....
2008 május....
Most kell észbekapni szezon végén 2 hosszú ÉV után :?:
Szezon közbe nem lehet reformálni :?:
Új házirend? Szinte senki nem kapott büntit!
Ronnie se fog edzésről lógni, meg konditeremben edzeni?Többet volt discoban mint edzésen...
És ez nem csak az edző hibája.Ki hozza aházirendeket?
Aki vezetni akar bármit is, országot, futballklubot akármit, minden beosztottja tetteiért FELELŐSSÉGET KELL válalnia, és IDŐBEN meghozni a megfelelő lépéseket.
Én nem akarok kitéríteni senkit a hitéből.Mint mondtam mindenkinek lehet saját véleménye. Az enyém ez, és képzeld NEM szégyenlem magam mert én is a Barcának szurkolok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chrisbarca 2008.05.30. 22:57:02-kor.
Lezárt