Joan Laporta

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kire szavaznál a jelenlegi elnökjelöltek közül?

Laporta
68
66%
Bartomeu
17
17%
Majó
3
3%
Benedito
8
8%
Farré
6
6%
Freixa
1
1%
 
Szavazatok száma: 103
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.05.30. 17:53:43

Barcaforever írta:Ez biztosan nem igaz....Rossel 2 évvel ezeltt elakarta küldeni Eto'o-t és Ronaldinhot.Szal ez hülyeség.
És te jó ég milyen igaza lett volna... Abban is biztos vagyok hogy nála ilyen játék mellett Rijkaard sem sok sót evett volna meg...
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.30. 17:52:00

Barcaforever írta:Ez biztosan nem igaz....Rossel 2 évvel ezeltt elakarta küldeni Eto'o-t és Ronaldinhot.Szal ez hülyeség.
Ha nincs Rossel, nincs R10, ő hozta ide. Egyébként nem küldte volna el, csak azt nyilatkozta, hogy a formahanyatlása nyilván látható volt a csapaton belül, vagy el kellett volna kapni, vagy 2006-2007 tájékán eladni. De ő sem azt mondta, hogy rögtön eladás, hanem először fegyelem.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.05.30. 17:51:51

Atesz írta:
Chrisbarca írta:A pártolók hány százaléka ez a 9473 tag?
Tudja valaki, hogy ez a 9473 fő eléri a kétharmados többséget?
Egyáltalán kik, és hányan szavazhatnak?Bocs a sok kérdésért de nem vok képbe a politikában.

Még 10%-a sincs.
Több, mint 155 ezer pártoló tag van, viszont nem minden jár el szavazni stb...
De én igazából nem hiszem, hogy összejön majd a kétharmados többség a Laporta elleni szavazásban.
ne is jöjjön!
Laporta sí, Giralt no!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.05.30. 17:49:07

Chrisbarca írta:A pártolók hány százaléka ez a 9473 tag?
Tudja valaki, hogy ez a 9473 fő eléri a kétharmados többséget?
Egyáltalán kik, és hányan szavazhatnak?Bocs a sok kérdésért de nem vok képbe a politikában.

Még 10%-a sincs.
Több, mint 155 ezer pártoló tag van, viszont nem minden jár el szavazni stb...
De én igazából nem hiszem, hogy összejön majd a kétharmados többség a Laporta elleni szavazásban.
Kép
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.30. 17:47:53

A pártolók hány százaléka ez a 9473 tag?
Tudja valaki, hogy ez a 9473 fő eléri a kétharmados többséget?
Egyáltalán kik, és hányan szavazhatnak?Bocs a sok kérdésért de nem vok képbe a politikában.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.05.30. 17:47:09

Ez biztosan nem igaz....Rossel 2 évvel ezeltt elakarta küldeni Eto'o-t és Ronaldinhot.Szal ez hülyeség.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.30. 17:47:00

Replay!
R10 esetében a lépésnek tiszta szívemből örülnék!
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.05.30. 17:44:02

Varga Tamás írta:
MichaaBee írta:VV19 barátom, olvasol a gondolataimban!
Laporta sí, Giralt no!!!
Nem is Giraltra megy ki itt a játék. Ennél jobban kellene olvasnotok a sorok között. Giralt egy bábu, akit Rossell mozgat. Szerintem.


NÉGYEZER :!: :!: :!:
Valószinü. Viszont spanyol lapok olyanokat irnak, hogy Rosell megválasztása esetén R10 és Deco maradna...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.05.30. 17:44:01

Varga Tamás írta:
MichaaBee írta:VV19 barátom, olvasol a gondolataimban!
Laporta sí, Giralt no!!!
Nem is Giraltra megy ki itt a játék. Ennél jobban kellene olvasnotok a sorok között. Giralt egy bábu, akit Rossell mozgat. Szerintem.


NÉGYEZER :!: :!: :!:
Ez biztos.Én amúgyis Rossel párti vagyok. :wink:
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.30. 17:41:19

MichaaBee írta:VV19 barátom, olvasol a gondolataimban!
Laporta sí, Giralt no!!!
Nem is Giraltra megy ki itt a játék. Ennél jobban kellene olvasnotok a sorok között. Giralt egy bábu, akit Rossell mozgat. Szerintem.


NÉGYEZER :!: :!: :!:
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.30. 17:38:39

socio66!
A Futball managert Velem szemben ne hozd fel indoknak, mert azt sem tudom, hogyan kell játszani, életemben nem láttam, hogy s mint néz ki. Nem hároméves kisgyerek vagyok, hanem 31.
Nem tökölni kell, mert annak az ideje lejárt. Ha Dani Alvest del Nido 35 misiért odaadja, akkor ki kell csengetni ezt érte. Ha David Silva 25 milka, akkor tessék. Állítólag kiváló anyagi helyzetben vagyunk. És azt ne mondd, hogy Dani Alvessel zsákbamacskát vásárolnánk. Úgy 3-4 éve folyamatosan posztjának egyik legkiválóbbika, a PD-ben pedig a legjobb. Nem csak tárgyalgatni kell, meg ködösíteni.
Majd jön Abramovics papa, ajánl érte negyvenet, mi pedig ittmaradtunk jobbhátvéd nélkül. vagy Oleguer szerinted Dani szintjén el tudja látni a feladatát? Szerintem, nem.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.30. 17:35:59

Varga Tamás írta:Laporta előtt is volt élet, és ha elkergetik, akkor sem szántják fel a Camp Nou gyepszőnyegét. Senki sem nélkülözhetetlen. Ha Ronaldinhót pótolni lehet a pályán, akkor laportát is az elnöki székben.
És mindezt egészítsük ki az Igazolások-topicban található legutolsó bejegyzésemmel.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.05.30. 17:35:19

VV19 barátom, olvasol a gondolataimban!
Laporta sí, Giralt no!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MichaaBee 2008.05.30. 17:36:16-kor.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
socio66

2008.05.30. 17:33:30

Varga Tamás írta: 1. határozottabb
2. szakértőbb
3. pénzügyekben magasan felette áll Laportának
4. neki köszönhetjük R10-et
5. ő teremtette meg a klub jelenlegi gazdasági alapjait 60%-ban
6. nem töszörög, hanem határozott elképzelései lennének
Tovább is van, mondjam még? :wink:
ezek nem konkrétumok,csak jól hangzó dolgok....
ha felvázolna egy tervet hogy ő ezt csinálná,meg azt,igazolásokról beszélne...
nem értem Laportával mi baj... határozatlan,ez a leggyakoribb vád...
hát nem tudom,kb.minden nap tárgyal vkivel,egyezkedik puhít...
persze,jobb lenne ha idejönne Rossell és azt mondaná hogy na uraim itt van Alvesért 35 milla,Slváért 30 milla stb...
de aztán megnézhetnénk magunkat,ha mégsem válnának be....
ez nem a Football Manager...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.30. 17:32:26

Laporta előtt is volt élet, és ha elkergetik, akkor sem szántják fel a Camp Nou gyepszőnyegét. Senki sem nélkülözhetetlen. Ha Ronaldinhót pótolni lehet a pályán, akkor laportát is az elnöki székben.
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.05.30. 17:29:52

Na nem bohóckodjunk már!

Miazhogy ha Laporta elmegy megyünk a süllyesztőbe??? Azt hiszem a klub összeszorgoskodott jónéhány bajnokit, hazai és európai kupát Laporta nélkül is. Az oké, hogy volt egy elképzelése, azt végrehajtva csúcsrajáratta a klubot, de az hogy amikor elindulunk a lejtőn akkor is képtelen a koncepción változtatni, teljesem meg kell semmisülnie az addigi munkájának ahhoz, hogy belássa hogy vmi nem működik, az elfogadhatatlan.

Nem csak a sikerek közepette kell jó elnöknek lenni, hanem a bajban kell tudni időben cselekedni, hibát belátni, konzekvenciákat levonni, ha kell radikális döntéseket hozni.

Erre a legjobb példa rögtön itt van Magyarországon, azon belül Kispesten:
Jött egy gazdag pénzes tulaj, rendbetette a stadiont, egész korrekt játékoskeretet válogatott össze, hozott egy kétszeres bajnok edzőt, rendezett kultúrált körülményeket teremtett. A csapat pedig sikeres volt, nyert egy kupát, végigszárnyalt egy tavaszt és egy őszt.

Igenám csak akkorra megtört valami, a szurkolókban megrengett a bizalom, a tulaj rossz döntéseket hozott, amiből aztán nem engedett egy szikrát se (lásd amíg BL-ben vagyunk nem küldöm el Rijkaardot), a rossz döntéseket még rosszabbakkal kompenzálta a tulaj, fejét homokba dugta: Amíg megmenthető a magyar kupával a szezon addig nem küldöm el az edzőt... Meg lehet nézni hol tart most a Kispest. Pedig Hemmingwat mindenki megváltóként kezelte, s most mégis mindenki a távozását várja.

Laporta is ahelyett hogy egy-másfél éve meghozta volna a szükséges lépéseket, csak önmaga igazolására hozta a rosszabbnál-rosszabb döntéseket. Pedig ha valami egyszer jó volt, nem törvényszerű hogy az is marad. Ha egy addig beváló rendszer elkezd összeomlani, akkor nem szabad rejtegetni a hibát, hanem azt belátva cselekedni kell. Márpedig Laporta nem teszi ezt meg lassan másfél éve.

Most, hogy lényegében a mélyponton vagyunk most leesett neki valami, hogy ezek után képes lesz-e ő újra a magasba röpíteni a Barcát, nem tudom. Hogy a sociok hogy érzik arra választ kapunk. Én mindenesetre a presidentének is búcsút intenék a fentebb említettek miatt.

Szerk: VV-nek: nem a játékospolitika volt elhibázott, hanem a Rijkaardhoz való görcsös ragaszkodás. Tavaly ilyenkor a vak is láthatta Frank óriási hibáit, motivációs képességének teljes hiányát, a játékosokra való hatás képességének nemlétét, illetőleg azt, hogy a mester sajnos csak a sikerben teljesít jól, ha baj van akkor tanácstalan. De rendben adott neki még egy esélyt. Viszont az hogy féltávnál nem váltotta le az csak valami borzasztóan romantikus kötődésének tulajdonítható be, mert akkor már a nem volt ember aki ne látta volna, hogy Rijkaarddal a siker elérhetetlen többé. Ha télen leváltja bármi megtörténhetett volna, ha más nem annyi, hogy az új edző mostanra egy teljesen új stratégiát, taktikát vezet be, már teljesen meglennének az igazolási tervei, telán már a vége előtt leülhetett volna tárgyalni a kiszemeltekkel, és nem ad hoc jelleggel dobálóznánk itt minden posztra 5-6 névvel...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Balinho 2008.05.30. 17:35:59-kor.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.30. 17:27:33

socio66 írta:
gekkodan írta:Come Rossel! Quick!!!!
csak egy indokot mondj mivel lenne jobb!
1. határozottabb
2. szakértőbb
3. pénzügyekben magasan felette áll Laportának
4. neki köszönhetjük R10-et
5. ő teremtette meg a klub jelenlegi gazdasági alapjait 60%-ban
6. nem töszörög, hanem határozott elképzelései lennének
Tovább is van, mondjam még? :wink:
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.05.30. 17:25:56

Lionel Messi Fan írásá regálva amit az Igazolások topicba írt:
nem tom h Laporta tesa mit tudot volna tenni :?:
06-07-es szezon:BL és Spanyol Bajnoki címvédőként indultunk neki a szezonnak Leigazoltunk Gudit akivel befürödtünk Laporta első rossz húzása volt addig elismerem...jött 1 Igazi klasszis Thuram és Zambrotta a friss világbajnok még jobb volt a keretünk.
Megnyertük a spanyol szuperkupát aztán elbuktuk az európai szuperkupát... eléggé pechesen alakult az a sezon sérülések,sérülések hátán ha 1 kis szerencsénk van akkor ott bajnokok vunk... jött a következő szezon:
07-08: Ha valaki 1 év sikertelensége után elküld egy olyna edzőt akivel a Barca újra Európa legjobbja lett hát nem tom...Honnan tudhatta Laporta h így fogunk járni v aki tudta az biztos látnok... jött 4 jó igazolás:
Henry-nem kell sztem bemutatni .... Jött Touré aki az év 1ik legjobb játékosa volt a Barcába naon nagy fogás volt ő volt a hiányzó láncszem a VKP posztra...Jött egy klasszis balhátvéd Abidal személyében és egy szintén naon jó Gabriel Milito... nem lehet azt mondani h ez az év Laportán múlott..Jöttek új,jó játékosok szinte senki sem távozott a sztárok közül...ja h nem nyertünk semmit ebben az évben sem nehogymár Laportára fogják... Igen vannak hibái,rossz döntései MERT Ő IS EMBER de kihúzott minket még anno a kakiból ..Elég hamar felejtenek néhányan Cavintont javaslok ezeknek az embereknek...Ya és ha Laportának menni kell nem leszünk kintebb .... :!:
Bocs h ilyen hoszsúra sikeredett :oops:
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára VictorValdes19 2008.05.30. 17:31:14-kor.
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
socio66

2008.05.30. 17:20:10

gekkodan írta:Come Rossel! Quick!!!!
csak egy indokot mondj mivel lenne jobb!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.30. 17:11:54

Come Rossel! Quick!!!!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.05.30. 17:03:50

Bestbarca írta:
Varga Tamás írta:Én örülök, hogy összegyűlt a kellő számú aláírás. és, remélem, Laporta kellő komolysággal veszi. Mert az elmúlt két évben nem vezetőként, hanem nyeretlen kétévesként viselkedett. Határozatlan, tutyi-mutyi volt. Nem lehetett tudni, mit akar. A Barca pedig, mint a kapitányát vesztett hajó hánykolódott a 'tengeren'. Nem a politikai jövőt kell építeni, hanem a klub jövőjét. Ha erre képtelen, vegye a kalapját.
És egyet nem értek. Sokan azt hangoztatják Ronaldinhóval kapcsolatban, hogy a múltból nem élhet meg. Miért, Laporta megélhet? Ő sem. Tehát, ha R10-nek felelőssége van, Laportának hatványozott a felellőssége a dolgok ilyetén alakulásáért.
Döntsenek a sociók!
Ugyan már ha Laporta elmegy mi megyünk vissza a süllyestőbe. Újra egy középszerő eladósodott csapat leszünk. Ezt a zért mondom ,mert ha ő megy, akkor nemmek a gazdasági szakértők is, akik a világ egyik legjobb anyagi hátterével rendelkező csapattá tették a Barcát. Komolyan ezt akarjátok. Volt egy-két hibája, de ne vessük már föl neki R10-et, hisz felelős pozícióban ki küldte volna el a barca hősét(bár el kellett volna). Hisz a szurkolók többsége sem akarta. Szerintem ő a mi nagy erősségünk, bármennyire is fukar. A játékospiac így működik, és azért azt nem mondhatni hogy nem volt jó játékoskeretünk ő alatta, sőt.... Mi nem vagyunk margit vagy abramovics csapat, hála az Istennek. Egyébként én is örülök, hogy összegyűlt a kellő szavazat, mert így szerintem megijed, és egy-két döntésnél megfontoltabb lesz, ami azért tény hogy nem árt és/vagy ijedtében leigazol egy Kakat vagy gyorsan nyélbeüti a többi igazolást, hogy mentse a székét :D Ebből még jöl jöhetünk ki.
kb ugyanezt monta vmeiknap apám is:D
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.05.30. 17:01:44

Varga Tamás írta:Én örülök, hogy összegyűlt a kellő számú aláírás. és, remélem, Laporta kellő komolysággal veszi. Mert az elmúlt két évben nem vezetőként, hanem nyeretlen kétévesként viselkedett. Határozatlan, tutyi-mutyi volt. Nem lehetett tudni, mit akar. A Barca pedig, mint a kapitányát vesztett hajó hánykolódott a 'tengeren'. Nem a politikai jövőt kell építeni, hanem a klub jövőjét. Ha erre képtelen, vegye a kalapját.
És egyet nem értek. Sokan azt hangoztatják Ronaldinhóval kapcsolatban, hogy a múltból nem élhet meg. Miért, Laporta megélhet? Ő sem. Tehát, ha R10-nek felelőssége van, Laportának hatványozott a felellőssége a dolgok ilyetén alakulásáért.
Döntsenek a sociók!
Ugyan már ha Laporta elmegy mi megyünk vissza a süllyestőbe. Újra egy középszerő eladósodott csapat leszünk. Ezt a zért mondom ,mert ha ő megy, akkor nemmek a gazdasági szakértők is, akik a világ egyik legjobb anyagi hátterével rendelkező csapattá tették a Barcát. Komolyan ezt akarjátok. Volt egy-két hibája, de ne vessük már föl neki R10-et, hisz felelős pozícióban ki küldte volna el a barca hősét(bár el kellett volna). Hisz a szurkolók többsége sem akarta. Szerintem ő a mi nagy erősségünk, bármennyire is fukar. A játékospiac így működik, és azért azt nem mondhatni hogy nem volt jó játékoskeretünk ő alatta, sőt.... Mi nem vagyunk margit vagy abramovics csapat, hála az Istennek. Egyébként én is örülök, hogy összegyűlt a kellő szavazat, mert így szerintem megijed, és egy-két döntésnél megfontoltabb lesz, ami azért tény hogy nem árt és/vagy ijedtében leigazol egy Kakat vagy gyorsan nyélbeüti a többi igazolást, hogy mentse a székét :D Ebből még jöl jöhetünk ki.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.29. 22:50:20

gekkodan írta:
Iszom a szavaidat főnököm! Nem tudok mást leírni, mert benne van minden a monológodban. Respect Tamás!
Ezeket a lépéseket nem most kéne meglépnie.Volt ezelött is egy sikertelen évünk. Most egy évig, ahogy Tamás fogalmazott:"végig tutyi-mutyizott"! Én azt mondom menjen! Senki nem pótolhatatlan!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.29. 22:46:15

Varga Tamás írta:Én örülök, hogy összegyűlt a kellő számú aláírás. és, remélem, Laporta kellő komolysággal veszi. Mert az elmúlt két évben nem vezetőként, hanem nyeretlen kétévesként viselkedett. Határozatlan, tutyi-mutyi volt. Nem lehetett tudni, mit akar. A Barca pedig, mint a kapitányát vesztett hajó hánykolódott a 'tengeren'. Nem a politikai jövőt kell építeni, hanem a klub jövőjét. Ha erre képtelen, vegye a kalapját.
És egyet nem értek. Sokan azt hangoztatják Ronaldinhóval kapcsolatban, hogy a múltból nem élhet meg. Miért, Laporta megélhet? Ő sem. Tehát, ha R10-nek felelőssége van, Laportának hatványozott a felellőssége a dolgok ilyetén alakulásáért.
Döntsenek a sociók!
Iszom a szavaidat főnököm! Nem tudok mást leírni, mert benne van minden a monológodban. Respect Tamás!
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.29. 22:43:13

Varga Tamás írta:Én örülök, hogy összegyűlt a kellő számú aláírás. és, remélem, Laporta kellő komolysággal veszi. Mert az elmúlt két évben nem vezetőként, hanem nyeretlen kétévesként viselkedett. Határozatlan, tutyi-mutyi volt. Nem lehetett tudni, mit akar. A Barca pedig, mint a kapitányát vesztett hajó hánykolódott a 'tengeren'. Nem a politikai jövőt kell építeni, hanem a klub jövőjét. Ha erre képtelen, vegye a kalapját.
És egyet nem értek. Sokan azt hangoztatják Ronaldinhóval kapcsolatban, hogy a múltból nem élhet meg. Miért, Laporta megélhet? Ő sem. Tehát, ha R10-nek felelőssége van, Laportának hatványozott a felellőssége a dolgok ilyetén alakulásáért.
Döntsenek a sociók!
Teljesen egyetértek veled!

Ha már 9473db aláírás összegyült az nem lehet véletlen. Ugye 5882 szükséges az új választás kiírásához. Ez azért nemhogy éppen meglett, hanem hatalmas a különbség. Persze ezeket még ellenörzik, stb stb... és a támogatók kétharmada szükséges az új elnökválasztáshoz. Hát kiváncsi leszek...
Lezárt