Barça Igazolások 2008-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.29. 18:42:09

norbert55 írta:Száljunk már le erről az Adriano témáról Ibra oszt keksz!!
Benzemáról le is mondtál? Pedig majdnem egy hónapig itt éltetted? Átáltál Zlatanra? Holnap ki lesz? Agüero, Forlán?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.29. 18:40:02

Dos Santos!
Vagy új vagy itt, vagy nem olvasod a Seria A topicot. ha olvasnád, lejött volna: a digóknál az Inter a kedvenc csapatom, és Adrianóval sem volt semmi problémám.
Burdisso rossz példa volt. Ő szabadságra ment, egy évig a gyermeke mellett volt, aki felépült, és Nicolas visszatért az Interhez. De, hogy házon belül maradjunk, ott van Deco esete is a fiával.
Kép
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2008.05.29. 18:33:31

Rumig írta:
Jobb hátvédnek jöhetne a portugál Miguel is a Valenciából, anno akartuk is.
Azt a falábút ide ne hozzák nekem,mert megőrülök.... :roll:
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2008.05.29. 18:33:06

Varga Tamás írta:És a világon Adriano az egyetlen, akinek meghalt az édesapja. Ill. akinek meghal az édesapja, annak le kell züllenie, és bárokba kell járnia örömlányok kíséretében, és az éjszaka királyává kell válnia.
Ne legyünk már ennyire naívak.
Látom,erőlködsz hogy tiéd legyen az utolsó szó.
Az első hsz után,amit eleresztettél,már levágtam, hogy Te nagyon nem bírod a Brazilt.
Ezért,gondoltam,leírom az okot,ami a mélyrepüléséhez vezetett(mellesleg,Te elfelejtettél a Ronaldinho-s kérdésemre válaszolni,de sebaj...),de emlékeim szerint egy szóval sem említettem,hogy ez felmenti bármi alol is.Csak annyit mondtam,hogy,ez a dolog,erősen közrejátszott abban,hogy ideáig jutott.Tudod,mindenki másképp éli meg az élet dolgait.A különbség pillanatnyilag annyi a két Brazil közt,hogy amíg Adriano újra itt van Európa látókörébe,addig Ronadinho egyre inkább kiszorul belőle.A miért is...?
Részemről,téma lezárva.
Bocs modik,ha OFF is van benne.
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.29. 18:05:58

Varga Tamás írta:És a világon Adriano az egyetlen, akinek meghalt az édesapja. Ill. akinek meghal az édesapja, annak le kell züllenie, és bárokba kell járnia örömlányok kíséretében, és az éjszaka királyává kell válnia.
Ne legyünk már ennyire naívak.
Bocs, de ezt nemgondolhatod komolyan. Bulizni van kedve meg tombolni mikor meghalt az apja? Bánatában tojt a világra. Sztem eléggé erős kapcsolatban lehettek az apjával. Anno Burdisso mennyit kihagyott a lánya miatt? Ha már maradunk az Internél... Egyszerűen nemvolt elég erős ahoz hogy folytassa az apja nélkül, de remélem erőre kap és remekül fog játszani az INTERBEN!
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.29. 18:04:53

Miguel, Maicon... jó srácok mindketten, különösen Miguelt birom, de Alves azért mindkettejüknél pengébb a játékot illetően.
És egyenlőre mindenképpen ő a nagy esélyese a posztnak.
Padra meg kétlem h a fenti kettőből valamelyiket elhozhatnánk...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
socio66

2008.05.29. 18:04:09

LPKeke írta:Kész csatatér lett ebből a fórumból, kéne szólni a modiknak h indítsanak mondjuk egy soci66 vs Varga Tamás topicot, órákig tudnám olvasni. :) Respekt nektek fiúk én csak zöldfülű vagyok itt, de Adriano nem ér annyit hogy ilyen oda-vissza szópárbaj alakuljon ki. Szerintem innen senki nem tudja megállapítani hogy hogy is van ő pontosan. Ráadásul a cikkben csak egy opcióként tűnt fel és szerintem nem olyan ökör Laporta hogy gondol erre az üzletre, bár csinált már néha fura dolgokat.

Mellesleg én sem szeretném Adrianot. Most nem azért mert volt egy hullámvölgye, hanem nem hinném hogy ő tudna váltani a Barcába és talán az lenne neki a legjobb ha még ott maradna a Sao Pauloban. (de ez csak tényleg saját vélemény)
ez az új topik nem is rossz ötlet! :lol:
egyébként szeretem az értelmes vitákat,Tamással ez lehetséges is. és pont ez a véleményem nekem is,és az összes fórumozónak is szerintem,egy-két kivételtől eltekintve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára socio66 2008.05.29. 18:04:58-kor.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.29. 18:03:29

Eddig miért nem irta senki adriano nevét? Most hogy jön egy hir egyböl vannak akik meg lennénk elégedve egy esetleges cserével...Amugy meg lehet hogy szoba sem hozták volna az illetök :shock: Ne ilyenkor ird be a véleményed amikor jön egy hir hogy esetleg... ilyen volt tegnap hleb is :D ...(elötte meg a nevét sem hallottad senkitöl hogy ö kéne)
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2008.05.29. 18:00:29

Kész csatatér lett ebből a fórumból, kéne szólni a modiknak h indítsanak mondjuk egy soci66 vs Varga Tamás topicot, órákig tudnám olvasni. :) Respekt nektek fiúk én csak zöldfülű vagyok itt, de Adriano nem ér annyit hogy ilyen oda-vissza szópárbaj alakuljon ki. Szerintem innen senki nem tudja megállapítani hogy hogy is van ő pontosan. Ráadásul a cikkben csak egy opcióként tűnt fel és szerintem nem olyan ökör Laporta hogy gondol erre az üzletre, bár csinált már néha fura dolgokat.

Mellesleg én sem szeretném Adrianot. Most nem azért mert volt egy hullámvölgye, hanem nem hinném hogy ő tudna váltani a Barcába és talán az lenne neki a legjobb ha még ott maradna a Sao Pauloban. (de ez csak tényleg saját vélemény)
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2008.05.29. 17:59:08

Pintoval miért hosszabbítottunk :?: :shock:
Ezek szerint Jorquerának ennyi volt az itteni pályafutása? vagy csak tovább tart a felépülése?

Jobb hátvédnek jöhetne a portugál Miguel is a Valenciából, anno akartuk is.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.29. 17:53:51

norbert55 írta: De Adriano senkinek sem a kedvence
Csak a magd nevében beszélj :wink:
V I S C A E L B A R C A
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.29. 17:53:06

Dos Santos írta:
Varga Tamás írta:Szerintem bojkottálni fogom azokat a meccseket, amin az a divatmajom pályára lép.
Ronaldinhót elküldjük, kiutáljuk, hogy hozzunk helyette egy kezelhetetlenebb brazilt.
Ügyes példa volt,a Ronaldinho-Adriano párhuzam.Gratulálok.Ez a "divatmajom"az apja halála miatt csúszott ki az elitből.
Ronaldinho miért is?
És a világon Adriano az egyetlen, akinek meghalt az édesapja. Ill. akinek meghal az édesapja, annak le kell züllenie, és bárokba kell járnia örömlányok kíséretében, és az éjszaka királyává kell válnia.
Ne legyünk már ennyire naívak.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.29. 17:52:23

Titinho írta:José Manuel Pinto Colorado 'alias' Pinto, ma délután 1 évvel meghosszabította a jelenlegi kölcsönszerződését, így 2009. június 30-ig marad a klub szolgálatában, valamint további 1 éves opcióval rendelkezünk a Vigo-i portásra. :wink:
Éljen-éljen! :)
Jorqueránál lényegesen jobb kapus.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.29. 17:52:11

Balinho írta:
norbert55 írta:Száljunk már le erről az Adriano témáról Ibra oszt keksz!!
A helyzet az, hogy ez nem ilyen egyszerű. Nem úgy működik, hogy Ibra jön oszt keksz... Az hogy megvitatjuk azt ami komoly lehetőségként megjelenik a sajtóban az normális.

Azon meg nem kell hisztizni ha az ember kedvence helyett másról is szó van...
De Adriano senkinek sem a kedvence
Agypiercing
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2005.01.27. 22:33:04

2008.05.29. 17:51:38

gekkodan írta:Persze, csak nem tudunk mit csinálni, mert a szabályok szarok. Én azt gondolom, hogy amennyiben az átigazolás körülményeivel kapcsolatban van egy általános szabály világszerte, úgy ezeket is egységesíteni kéne. Ez a spanyol szövetség szívása, hiszen számtalan utánpótlás tehetséget elszívnak emiatt. Ezek után ne akarjanak olyan szabályokat hozni, hogy meghatározott számú spanyol és utánpótláskorú játékos kell, hogy legyen egy felnőttkeretben. Össze kéne hangolni európa-szerte és akkor nem lenne gond.
ez jó ötlet! kellene egy EU-s sportdirektíva, amely meghatározná a szerződési feltételeket, mondjuk rögzítené mindenhol a 17 évet, mint azt a korhatárt, amelytől profiszerződést kaphat valaki, és kész. meg lenne oldva :). a jövő Fabregas-ai nálunk maradnának. 8)

csak sajnos per pillanat ezek a dolgok a versenykiíráson is múlnak, azok pedig a helyi szövetségek hatáskörébe tartoznak. ilyen pl. az idegenlégiósok száma, a munkavállalási engedély, a kölcsönjátékosok max. száma, stb. ezeket pedig biztos nem akarnák egységesíteni, mert akkor Angliát elárasztanák a nem válogatott külföldiek, meg minden... bár amikor Andersont leigazolta a MU, akkor az inkább jogi bravúr volt, mint a tényleges válogatottságainak az elismerése, hiszen újonc volt. hát nem tudom. :roll:

na, hogy valami értelmeset is hozzászóljak: Eto'o maradjon! :) tartsanak érte egy szimpátiatüntetést a culék, vagy írjanak ki egy petíciót a neten, mittudomén. nem őt kell elküldeni, 1000x leírtuk már, hogy miért. Adriano lehet most éppen formába lendült, de nem ér fel vele. pont. én hoznám Deco helyére Moutinho-t vagy VdV-ot, Dinho helyére Silvát, Alvést meg kéne végre szerezni hivatalosan is, és még egy védő, Cáceres vagy Coloccini (talán inkább előbbi) leigazolásával o.k. is lenne a csapat. szerintem. 8) aztán jövőre elgondolkodhatnánk pl. Sylvinho pótlásán.
Visca el Barça!
tottingetosz
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2006.09.30. 20:46:39
Tartózkodási hely: Kaposvár

2008.05.29. 17:51:07

Ha Eto'o megy, én tökön lövöm magam. Ilyen csatár nincs a piacon. Megértem, ha menni akar, mert ez a szezon nem rajta múlott. De azért a jövő csapatában vannak cím lehetőségek és ezt ő is tudja...
Visca el Barca!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.05.29. 17:51:02

norbert55 írta:Száljunk már le erről az Adriano témáról Ibra oszt keksz!!
A helyzet az, hogy ez nem ilyen egyszerű. Nem úgy működik, hogy Ibra jön oszt keksz... Az hogy megvitatjuk azt ami komoly lehetőségként megjelenik a sajtóban az normális.

Azon meg nem kell hisztizni ha az ember kedvence helyett másról is szó van...
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2008.05.29. 17:50:48

Varga Tamás írta:Szerintem bojkottálni fogom azokat a meccseket, amin az a divatmajom pályára lép.
Ronaldinhót elküldjük, kiutáljuk, hogy hozzunk helyette egy kezelhetetlenebb brazilt.
Ügyes példa volt,a Ronaldinho-Adriano párhuzam.Gratulálok.Ez a "divatmajom"az apja halála miatt csúszott ki az elitből.
Ronaldinho miért is?
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.05.29. 17:49:13

José Manuel Pinto Colorado 'alias' Pinto, ma délután 1 évvel meghosszabította a jelenlegi kölcsönszerződését, így 2009. június 30-ig marad a klub szolgálatában, valamint további 1 éves opcióval rendelkezünk a Vigo-i portásra. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2008.05.29. 17:49:11

kilibarca írta:Maicon-ra nem reagált senki.
A helyzet az, hogy mindenkinek megvannak a kedvencei, de jelenleg úgy néz ki hogy Alves az elsőszámű és egyetlen jelölt.
Jelenleg mindenki Alvesre gizdul, akit viszont del Nidp arcpirító árai miatt nehéz lesz elhozni.

Maicon ügyes jó játékos korábban fel is merült, olcsóbb is mint Alves, ugyanakkor leigazolása nem realitás jelenleg.
Egyébként ha már jobbhátvéd, szerintem Rafinhát lehetne elhzni a Schalkeból, szerintem nagyon nagy játékos és még csak 22. Sajnos abszolút nincs képben jelenleg.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.05.29. 17:49:08

Hát ide ne jöjjön ez az adriano gyerek...elég ezekböl a nagyképü brazil sztárokbol! kivétel Alves, Kaka, öket szivesen látnám...Ibrahimovics szerintem jo focista lehet hogy jol is menne neki nálunk, de nem tudnám elfogadni a jellemét-egyszerüen egy paraszt-és ilyenek ne huzzák magukra a barca mezét :wink: Ha etoo menni akar menjen persze hatalmas pénzért és utánna lehet gondolkodni hogy kivel is potoljuk? Deco pedig egyértelmü...
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.29. 17:48:09

Száljunk már le erről az Adriano témáról Ibra oszt keksz!!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.05.29. 17:47:35

eto'o "piacra helyezésénél" hidd el nem csak a vezetők döntöttek, hanem ő is.. ne legyetek már ennyire elfogultak vele kapcsolatba :wink: .. pótolhatatlan meg ilyenek.. fenéket!
Avatar
barcamessi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2006.05.18. 21:06:13
Tartózkodási hely: Szeged

2008.05.29. 17:47:00

Varga Tamás írta: és te, ill. azok, akik támogatják Adriano leigazolását, látták a Sao Paulo minden meccsét, az elejétől a végéig. Ott voltak vele minden nap, minden percben? Amikor az éjjeli bárokban poharazgatott, akkor is. mert ilyesmit is lehetett olvasni róla, fényképes cikkekben. Vagy az nem számít, az lényegtelen. Az Internél fél évet szántak rá, hogy helyre tegye az életét: megadták neki a bizalmat, a kezdőcsapatot, és nem ment nekik. Akkor adták kölcsönbe.
Érdekes egyes emberek felfogása.
Egy szóval nem mondtam hogy láttam a Sao Paulo minden meccsét az elejétől a végéig, de azért néhány meccsüket megnéztem, és azokon a meccseken Adriano igenis jól játszott, bármennyire is fáj ez neked! Az meg hogy bárokban poharazgatott az is igaz, de épp ezért küldték vissza Brazíliába hogy tegye rendbe az magánéletét, ami sikerült is neki úgy néz ki! Meg nem tudom hogy mennyi Inter meccset néztél te, de a kezdőben max akkor kapott helyet ha mindenki más sérült volt.. Arról pedig beszélheténk hogy kinek van érdekes felfogása, de ha te Adrianot csak így lefikázod, akkor szerintem te nem vagy teljesen komplett... És ha tudnál olvasni akkor azt is le tudtad volna szűrni hogy nem azt mondtam hogy mindenáron igazoljuk le, csak azt hogy én örülnék neki, mivel az egyik kedvenc játékosom! Nah téma lezárva részemről!
V I S C A E L B A R C A
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.29. 17:45:25

fcjoc írta:én is kedvelem eto'o-t, de miért tartanátok meg egy olyan játékost aki el akar menni.. ezt nem értem
Hol olvastad te, hogy Samu kijelentette: az idény végén mindenáron el akarok menni a Barcelonából, mert nem érzem jól magam, utálnak, meg különben is. Annyit mondott, hogy ha jövőre nem nyernek semmit, akkor elgondolkodna a jövőjén, mert ő címeket szeretne nyerni, és ezért dolgozik. Én ennyit olvastam.
Kép
Lezárt