Edmilson

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2010.02.01. 09:45:58

Visszatért Spanyolországba, méghozzá a Zaragozában folytatja.
Avatar
catalunya1
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.07.08. 20:21:21
Tartózkodási hely: Dunaújváros

2009.07.01. 19:20:59

Elkezdtem nézegetni a Palmeiras játékoskeretét Keirrison miatt és akkor fedeztem fel, hogy Edmílson is ott játszik!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.01.21. 20:28:09

Pedig én visszavártam a Barcába. De komolyan :(
Nagy kedvencem :) :(
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.01.21. 20:22:02

Szerintem jól döntött,hogy most megy el,ott még alakíthat valamit,sok örömöt neki Brazilban.
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2009.01.21. 20:16:10

Örültem mikor Barcelonaba került, csak hát azok a fránya sérülések..:/ ha nincsenek bőven több lehetőséget kapott volna(szerintem). Nem egy trófeát nyert a Lyonnal és a Barcaval se, sok sikert neki otthon is. :)
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.01.21. 19:55:48

LM10 írta:
Fernando írta: Tudsz adni egy linket erről?
link[url]
Nagy barom ha most megyel. Nem játszi oylan keveset azért, és egész jól áll a Villarreal. Bajnokságba se tré annyira, meg továbbment a BL-ből is.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.01.21. 19:54:04

Fernando írta: Tudsz adni egy linket erről?
link[url]
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.01.21. 19:51:24

Replay írta:Akkor ennyi volt a tengeralattjárón, irány a Palmeiras.
Tudsz adni egy linket erről?
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2009.01.21. 19:32:08

Akkor ennyi volt a tengeralattjárón, irány a Palmeiras.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.05.27. 15:04:05

:cry: Giuly és Bronki papa után újjabb nagy kedvencem ment el sok szerencsét neki a Villarrealba és sérülés mentes szezont :!: :( 8)
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.27. 09:05:22

Kép

Edmilka bemutatásáról egy kép.
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.05.26. 16:57:59

Azért voltak egy páran. Azt már lehet tudni, hogy hanyas mezt kapja?
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.05.26. 16:57:29

Replay írta:Kép

Igazából ez már nem ide tartozik, de azért kiváncsi vagyok ott mennyi lesz sérült. (Gondolok itt a mi eddigi edzésmódszereinkre.)
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.05.26. 16:56:31

Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.26. 01:10:09

Barcsay írta::wink: Nem,én elvakult Barcelona és Deco szurkoló vagyok!Még véletlenül sem Ronaldinho!Rosszak a megfigyeléseid.Egy csapatnak sem tesz jót,ha egy játékos kérés nélkül mondja meg a tutit!Biztosan van igazság amit mond (habár inkább egy mellőzött,elkeseredett ember reakciójának látszik),de egy ilyen komoly dolgot...mert abban értsünk egyet hogy ez komoly dolog,nem a sajtó előtt kell kitárgyalni.Elkezdődik a sárdobálás...És el is kezdődött.Játékosok egymás ellen,elnökségi tagok egymás ellen,utána a játékosok ellen,szurkolók a játékosok ellen,sajtó a játékosok ellen...ha ezt te dícséretesnek tartod,hát gratulálok.
Anélkül is tisztában volt azzal mindenki hogy baj van a csapatnál (szurkolók pláne),nem kellett ahhoz "Coming out"-olni!Hülye húzás volt tőle akkoris,most meg egyenesen gerinctelen.Ugyanis itt az új edző,és nem a múlton kell már elmélkedni,és felkavarni a kavarost...hanem előre nézni.Venni a kabátkáját,és elegánsan kivonulni a klubból!
De még erre sem képes! 8)
Ez esetben elnézésedet kérem,de én csak a korábbi megnyilvánulásaidból is gondoltam ezt az R10 elvakultságot.Igen vehemensen vetted szárnyaid alá őt,mégha a jelek/hírek nem is azt mutatták,h jogosan.
Tökéletesen egyet értünk abban,h ezek komoly dolgok (nem kicsit,NAGYON :wink: ) ,abban is,h nem feltétlenül a sajtón keresztül kell ezt kitárgyalni.De én akkor is elismerem a bátorságát,h ki meri mondani azt,amiről hallgat mindenki,mint sz*r a fűben.És én ezt szurkerként mondom,mivel nekem jót tett ezzel.Eddig szinte szétszakadtam attól,h nem akartam elhinni,h Dinnye ennyire kifordult volna önmagából.Próbáltam magamban/nak tisztára mosni, h a hírek cs túl vannak dramatizálva ,megint elkapja a fonalat és újra hős lesz,NÁLUNK.De a másik oldalról tisztában voltam vele,h gáz van a hozzáállásával is,csak nem tudtam eldönteni,h mennyire.Na most megtudhattam :(
Nem hiszem,h a sárdobálás ezzel az interjúval kezdődött volna,megy már egy ideje az egymásra mutogatás.De eddig csak üres szólamok voltak,mint pölö Laportától a "nem volt jó a csapat,de bennem van még erő" ,Txikiéktől a "mi nem nagyon hibáztunk,a játékosok és Frank qrta el".Ő legalább kerek-perec kimondta,amit gondol,nekem ez szimpatikusabb,mint a mellébeszélés.Még akkor is,ha egyetértünk abban is,h ez nem az ő dolga lett volna..És egyáltalán nem tapsikolok tőle,nem tartom dícséretesnek,h megy az aknamunka egymás ellen,minden fronton (játékos-vezető-sajtó...).Csak annak örültem,h van végre vki,aki mond is vmit,nem csak puffogtat...
De mindezek után mostmár remélem,h ezzel vége is lesz az egymással való foglalkozásnak,a közelmúlt cincálásának és ezentúl csak és kizárólag a jövő nagy csapatának építése és a csapategység erősítése lesz napirenden!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.25. 19:48:17

Viszlát Edmilson!
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Barcsay
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.02.11. 19:43:48

2008.05.25. 19:44:42

:wink: Nem,én elvakult Barcelona és Deco szurkoló vagyok!Még véletlenül sem Ronaldinho!Rosszak a megfigyeléseid.Egy csapatnak sem tesz jót,ha egy játékos kérés nélkül mondja meg a tutit!Biztosan van igazság amit mond (habár inkább egy mellőzött,elkeseredett ember reakciójának látszik),de egy ilyen komoly dolgot...mert abban értsünk egyet hogy ez komoly dolog,nem a sajtó előtt kell kitárgyalni.Elkezdődik a sárdobálás...És el is kezdődött.Játékosok egymás ellen,elnökségi tagok egymás ellen,utána a játékosok ellen,szurkolók a játékosok ellen,sajtó a játékosok ellen...ha ezt te dícséretesnek tartod,hát gratulálok.
Anélkül is tisztában volt azzal mindenki hogy baj van a csapatnál (szurkolók pláne),nem kellett ahhoz "Coming out"-olni!Hülye húzás volt tőle akkoris,most meg egyenesen gerinctelen.Ugyanis itt az új edző,és nem a múlton kell már elmélkedni,és felkavarni a kavarost...hanem előre nézni.Venni a kabátkáját,és elegánsan kivonulni a klubból!
De még erre sem képes! 8)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.25. 02:30:20

Barcsay írta:Edmílson azt hiszi,hogy ő az igazság bajnoka.Pedig csak egy ..arkeverő,aki még emelt fővel sem képes távozni!Ha gerinces lenne,befogná a száját,és lelépne sunyítva;miután ő keverte meg a kakit;ezzel még nagyobb feszültséget keltve mind a játékosok,a szurkolók;legfőképpen a sajtó között!
Én szerintem pedig sokkal több gerincesség kell ahhoz,h vki kimondja a szomorú igazságot arról ,amiről az illetékes elvtársak sunyítanak, - pedig korrekt dolog lenne tájékoztatni a drukkereket! - ,minthogy fülét-farkát behúzva eloldalogjon.Az igazságérzete erősebb,mint a nagyátlagé a klubnál és teljesen jól tette,h kimondta a frankót.Pont azért,mert a média amúgy is a tollára vette a csapatnál történteket,de nem lehetett tudni mi az igaz és mi a kitaláció.Hát most részben tiszta víz lett öntve a pohárba.
OFF Téged pedig sztem cs azért bosszant a dolog ennyire,mert a korábbi hsz-eid alapján elvakult R10 drukker vagy.Ártatlan bárányként nézel fel rá,akit mindenki ok nélkül cs ba**ogat.Nem kell mártírt csinálni belőle,pont emiatt az Edmilson nyilatkozat miatt...Nem akartam elhinni a pletykákat róla,védtem,amíg lehet ,de ha egy csapattársától hallani ilyet,akkor azt én azért komolyan veszem.ON
Főleg Josénak,aki eddig sem kertelt és nem rágalmazott,hanem csak a szimpla igazságot mondta ki,tetszik-nem tetszik...
És az én olvasatomban sokkal több respekt jár neki ezért,mint a sunnyogó többségnek!Nem hiszem h a játékostársak között ezzel több feszkót okozott volna,hisz' nekik ez nem volt újdonság,együtt dolgoznak/tak velük,látták mi van.A sajtónál sem,mivel a létező összes bőrt lerángatták talán a sztoriról,most csak az derült ki,h a többsége SAJNOS nem fikció volt.(Pedig annyira reméltem...).
A szurkerek ügyében igaz,h megkeverte a dolgot talán,de ezért is inkább mi lehetünk hálásak,mert így tisztábbá vált a kép,amiről eddig ki-ki "hovatartozása" szerint alkotott véleményt,védő-ill vádló beszédet.
A végére hagytam a legfontosabbat,mégpedig h megköszönjem én is Edmilsonnak a szereplést a BARCELONA-ban.Mivel elég hosszú lett így is a hsz,nem fejtem ki külön a "szimpatikus,de sajnos sérülten sokat nem tudott letenni az asztalra " részt,ezt az előttem lévők megtették,én cs csatlakozom hozzájuk.
SOK SZERENCSÉT,JOSE! SZÍVESEN LÁTUNK MAJD VISZONT!


bocsi az OFFért!!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.05.24. 23:32:09

Bár nem tartozott a sztárok közé, mindig ő volt a csapat egyik legszimpatikusabb tagja. Ő sosem kertelt vagy ilyesmi, hanem megmondta a saját véleményét.

A 05/06-os csapatban kulcsember volt.

Ég veled, Edmilka!

http://www.youtube.com/watch?v=Xh_8mckbnn0&
http://www.youtube.com/watch?v=LAN_COTWiRw&
in to exile
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.05.24. 23:25:51

Köszönjük Edmílson!
Lehet hogy néha inkább a nyilatkozataival villantott igazán, és a pályán néha tudott csak elfogadható teljesítményt nyújtani, de ha ott volt a gyepen akkor megpróbált jól játszani. Persze a sok és hosszú sérülései eléggé hátráltatták a stabil jó teljesítmény elérésében.
Ebben a nyilatkozatában minden benne van, én ezért tisztelem őt, ő legalább elmondja... Annyira mindent elmond, és legalább ő nem hazudozik, megmondja a tutit, őszintén.

+ ez a nyilatkozata nagyon tanulságos.. jó párszor elolvasni...

Lehet egy olyan egyenes és tiszteletre méltó ember megy most el, aki soha többet nem is lesz a klubnál. Ő szívén viselte legalább a játékosokat, segített nekik. Szomorú hogy a vezetőség megint kapott egy öngólt, mily meglepő. Nagyon korrekt és szimpatikus ember marad ő számomra mindig is.

Köszönjük Edmílson, további szép éveket kívánok!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
André T.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.05. 19:47:05

2008.05.24. 15:05:24

Nem mondott hülyeségett azzal hogy vannak feketebárányok a csapatban.
Tudta ő hogy Ronaldinhó miatt van az egész káosz a csapattnál ezért amik
or ezt a kijelentést hozta ezzel igazatt mondott .Úgyanakkor én sztem nem
csak Ronaldinhó de többek között olyanok is mint pl:Decó is benne voltak a
buliban.
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.24. 14:51:02

Egyetlen őszinte ember most a csapatban és már kelett valaki aki megmondja feketén fehéren a szurkolóknak,hogy mi a helyzet...
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8681
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.24. 14:35:25

Hát akkor elköszönnék tőle!
Nagyon szimpatikus játékost ismerhettünk meg José-ben. Sajnos nem könnyítette meg a dolgát az, hogy uj pozícióban kellett játszania a Barcánál. Középhátvédként remek volt a Lyonban, ráadásul ez a sok sérülés. Sztem mindenf éleképp emelt fővel távozhat és jöhet vissza a városba olykor olykor. Köszönjük amit értünk tettél José!

Sok sikert neked a Sárga Tengeralattjárónál 4-5 év simán benne van a lábába ha nem sérül meg újra. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.24. 14:21:17

edmilson egy nagyon korrekt, egyenes ember, nem probléma, ha egy ilyen is van a csapatnál. az viszont tényleg gáz, h az ilyen szitukat a vezetésnek kellene helyretenni és kezelni, csak ők sajnos nálunk rettentő nagy nullák voltak ehhez a feladathoz. de én is azt mondom (remélem), h talán a következő szezonra összeszedik magukat laportáék.

edmilson sz..rkeveréséről annyit, h azzal biztos rendkívüli módon segített volna a problémák megoldásában és ronaldinho helyes irányba terelésében, ha beáll a többi töketlen mellé sunnyogni, mondván, h majd biztos megoldódnak a dolgok. így is ennyire oldódtak meg.
ronaldinho csomagol, és sajnos - edmilson elmondása szerint, aki ugye nem az ellensége, hanem jó barátja ronaldinhonak, szal nem haragból beszél - magasról szarik az egészre.

sok sikert és (sérülésmentes) jó egészséget edmilsonnak a továbbiakban!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.05.24. 11:43:01

Én csak azt mondom, hogy nem Edmilsonnak kellett volna egy ilyen nyilatkozatot megtennie hanem a csk-nak Frank-nek Laportának de senki nem beszélt erről, jobb lett volna ha kirobban már korábban ez a fekete bárányos ügy s Ronniet még akkor elpasszoljuk amikor még ér valamit és Franket is meneszteni kellett volna már a szezon felénél s átadni a padot Pepnek hogy bele jöjjön...

Ebben az évben sok hibát követtek el sajnos!

Na de majd jővőre :D A vitát is zárjuk le sztem, ha nem bánod!

Forca Barca!

Baráti üdvözlettel: Asys
Lezárt