Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.25. 09:58:41

Akik ismerik a munkásságom, tudják: a legritkább esetben szoktam madridistákkal egyet érteni. De most RCarlos-nak van némi igazsága. R10 tett annyit a klubért, hogy ne úgy beszéljünk róla, mint valami tömegáruról, amit nem sikerült eladni. Vannak hibái, ebben az évben a hozzáállása nem volt éppen példaértékű. Ez tény. De attól még nem kellene úgy beszélni róla, ahogy egyesek teszik.
Szerintem.
Kép
RCarlos
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.02.22. 09:41:22

2008.05.25. 09:55:40

Sziasztok!

Eddig sok mindent nem szóltam hozzá a fórumhoz és nem is fogom, de ez most meglepett!
Tudom ,hogy a múltból nem lehet megélni meg minden! De még ha nekem a realba nem is Raul a kedvencem akkor sem írnék róla olyat hogy mint Csak a Barca! Ronaldinhoról, hogy mi lesz ha a "nyakunkon" marad!
Azért szerintem nem így kéne gondolkodni róla!
Meg szerintem az az eszmefuttatás is necces egy kicsit!

Bocsi a hsz-ért!

Sziasztok!
Forever Madrid!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.25. 09:42:12

Azon gondolkodtam, hogy ha CR a Realba igazol, amire szerintem igen jó esély van, akkor nem kell majd nekik Robinho. Na mármost ha ez így lesz, akkor nagy eséllyel Robinho a Milanba igazol a brazil barátaihoz (Kaka, Pato,...). Akkor utána nem kell nekik Ronaldinho, akkor mit csinálunk vele? Még a végén a nyakunkon marad.. :roll: :?

Akkor adjuk kölcsibe mint Adrianot, vagy Riquelmét? Csak akkor abból meg nem lesz egy kanyi vasunk se...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.25. 09:36:21

Csak a Barca! írta:
Atesz írta:A Real már Coloccini iránt is érdeklődik... :lol: :?
Már egy ideje... :wink:
De elvileg már ő se kell nekünk, uhogy vihetik.

Lehet ez nálunk valami taktika, hogy bedobunk 1-2 nevet, hogy ezt meg azt akarjuk megvenni, hogy a Real ráharapjon és mi meg megvesszük a jobb játékosokat. :lol: Ez a félrevezetési taktikánk.
Vagy csak ennyire köcsö.ök, hogy minden leendőbeli igazolásunkra lecsapnak. Hihetetlen hogy lehetnek ennyire...-ok. :?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.25. 09:26:51

Atesz írta:A Real már Coloccini iránt is érdeklődik... :lol: :?
Már egy ideje... :wink:
De elvileg már ő se kell nekünk, uhogy vihetik.

Lehet ez nálunk valami taktika, hogy bedobunk 1-2 nevet, hogy ezt meg azt akarjuk megvenni, hogy a Real ráharapjon és mi meg megvesszük a jobb játékosokat. :lol: Ez a félrevezetési taktikánk.
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.05.25. 09:14:35

A Real már Coloccini iránt is érdeklődik... :lol: :?
Kép
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.05.25. 08:47:22

danko94 írta:
fir3bird írta:Hát remélem nem lesz igazad! Tud vmit a gyerek, de nem szeretném ha Madridba menne!
De most őszintén, nem azt mondta Calderon h nem tervez nagy igazolásokat nem akar hozzányúlni a csapathoz és csak azt fogja leigazolni aki fontos nem ezt mondta múltkor????Erre leigazolják Garay-t (akivel mellesleg a BArca előszerződést kötött) majd visszaküldték a Racingba(azért igazolták le h nehogy idejöjjön), és most ittvan ez a Ronaldos-n cucc is h ők akarják stb. Ezen felül le akarják igazolni Aquillani-t meg még a f@xom tuggya kit....Szal most akkor nem értem h én vagyok hülye vagy a Madrid soha nem fog megváltozni és mindig egy kirakatcsapat lesz??? Szvsz ha most Ronaldo madridba megy akkor elindít egy lavinát és ezzel a margó megin nem fog nyerni semmit pár évig...

U.I.: Mostmár a madridisták is kezdenek rájönni h nem a sztároktól lesz csapat a csapat hanem a szellemiségtől de erre sajnos kedvenc elnökötök Ramón Calderon nem képes rjönni...
Ez igaz. Szerintem az elmúlt időszakban mint a Madrid, mint a Braca szurkolók megtanulhatták, hogy a sztárok gyülekezete még nem jelent jó csapatot. Lásd a galaktikus leégést, és megasztárokkal teletűzdelt Barca vergődését.
Avatar
Real_Madrid_Campeones
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2008.04.21. 15:19:40
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.24. 23:14:09

sztem arra gondolt a kolléga, h általában ilyeneket szoktak mondani a friss igazolások az új helyükön.
aki a fradiba megy (legalábbis régebben) azt mondja, h világéletében a fradiban a akart játszani, ha a barcába, akkor a barcában, ha a milanba, akkor a milanban stb stb.
és ha a madridba meg, akkor természetesen mindig is a madrid volt az álma.
Ok. Rendben. Viszont az akkor is hülyeség, hogy a Real csak azért vette meg, hogy a Barca elől elvigyék.
"EL MEJOR EQUIPO DEL SIGLO XX!"
"A 20. század legjobb csapata!"
Campeones!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.24. 23:09:24

Real_Madrid_Campeones írta:
Nyugi, elárulom, minden játékos ezt mondja, ahol éppen kiköt...
Mi az, hogy "kiköt"? Gondolom saját akaratából igazolt a Realba, nem pedig a Barcához.
sztem arra gondolt a kolléga, h általában ilyeneket szoktak mondani a friss igazolások az új helyükön.
aki a fradiba megy (legalábbis régebben) azt mondja, h világéletében a fradiban a akart játszani, ha a barcába, akkor a barcában, ha a milanba, akkor a milanban stb stb.
és ha a madridba meg, akkor természetesen mindig is a madrid volt az álma.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.24. 23:08:24

Real_Madrid_Campeones írta:
Nyugi, elárulom, minden játékos ezt mondja, ahol éppen kiköt...
Mi az, hogy "kiköt"? Gondolom saját akaratából igazolt a Realba, nem pedig a Barcához.
A Real ajánlott érte, a Barça pedig nem. Vagy rosszul tudom?
Mert, úgy volt, hogy mindketten minden követ megmozgattak a leigazolásáért, és Garay döntése volt az, hogy Madridba menjen? Én nem így emlékszek.

Szerk: Igen Boix, erre gondoltam egyébként :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kovi 2008.05.24. 23:09:54-kor.
Avatar
Real_Madrid_Campeones
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2008.04.21. 15:19:40
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.24. 23:03:23

Nyugi, elárulom, minden játékos ezt mondja, ahol éppen kiköt...
Mi az, hogy "kiköt"? Gondolom saját akaratából igazolt a Realba, nem pedig a Barcához.
"EL MEJOR EQUIPO DEL SIGLO XX!"
"A 20. század legjobb csapata!"
Campeones!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.24. 23:01:24

Real_Madrid_Campeones írta:és Garay lenyilatkozta, hogy azért igazolt a Realhoz, mert ő mindig is oda szeretett volna igazolni.
Nyugi, elárulom, minden játékos ezt mondja ott, ahol éppen kiköt...
Avatar
Real_Madrid_Campeones
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2008.04.21. 15:19:40
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.24. 22:59:08

De most őszintén, nem azt mondta Calderon h nem tervez nagy igazolásokat nem akar hozzányúlni a csapathoz és csak azt fogja leigazolni aki fontos nem ezt mondta múltkor????
Nem. Azt mondta, hogy csak 3-4 igazolást terveznek a nyáron.
Erre leigazolják Garay-t (akivel mellesleg a BArca előszerződést kötött) majd visszaküldték a Racingba(azért igazolták le h nehogy idejöjjön),
Garaynak nem volt előszerződése a Barcával. Csak a Racingnak volt, és Garay lenyilatkozta, hogy azért igazolt a Realhoz, mert ő mindig is oda szeretett volna igazolni. Amúgy azért szerződtette le a Real, és adta 1 szezonra kölcsönbe a Racingnak, mert Cannavaro csak jövőre fog visszavonulni, és kell vki a pótlására. Nem pedig azért, hogy nehogy a Barcába menjen. Boccs, de ez az elképzelés egy kicsit nevetséges.
Szvsz ha most Ronaldo madridba megy akkor elindít egy lavinát és ezzel a margó megin nem fog nyerni semmit pár évig...
A Realból jelenleg pont egy ilyen típusú kreatív játékos hiányzik, mint C. Ronaldo a jobb szélre, ugyanis jelenleg az hiányposzt, vagy esetleg egy olyan kreatív középpályás, mint Kaka, valamint egy csatárra. Csak C. Ronaldoval, és Kakaval az a probléma, hogy megszerezhetetlenek, pedig a Realba csak vmelyikük kellene, hogy kreatívabb legyen a játék, mert jobb szélen Robben, és Robinho sem villog, valamint középen Guti csak minden 4. meccsén játszik jól.
"EL MEJOR EQUIPO DEL SIGLO XX!"
"A 20. század legjobb csapata!"
Campeones!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.24. 22:57:39

Boixos!

LOL lett ez a kép :) Azóta ezen röhögök :) Vajon a madridisták sanyának is így örülnek, ha ezt most elküldöd a Marca-hoz ? :lol:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.24. 22:22:40

Boixos írta:ez utóbbi persze, h fake, mivel én csináltam.
kb ennyi köze lehet a valósághoz az eredetinek is.
Na ennyi ha ilyen könnyen lehet csinálni akkor ráírhatott bárki, bármit....
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.24. 22:20:05

danko94 írta:
Boixos írta:közben lehozták az audis kép eredeti verzióját is:


Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Namost ezzel az erővel ezis lehet fake és lehet h az az igazi szal a mai világban a mai technika mellett semmi sem elképzelhetetlen... :roll: :roll: Szvsz ez az eredeti fotók szal a madridisták eddig örülhettek C.Roninak

UI.: Az meg h kocsit vesznek valakinek az nem jelenti azt h megvették/leigazolták hanem azt jelenti h ha egyszer leigazolják bármikor legyen az akkor tudjanak neki egyből autót biztosítani!!!
ez utóbbi persze, h fake, mivel én csináltam.
kb ennyi köze lehet a valósághoz az eredetinek is.
PUYOL-XAVI-INIESTA
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.24. 22:18:50

Azért ilyeneket kár feltételezni. Nem hinném, hogy a Real azzal törődik, hogy ide ki jönne és ezért képes milliókat kidobni az ablakon. Szerintem szimplán nem voltak töketlenek és azért megy még egy évre a Racinghez, mert Cannavaroban még lehet egy jó év simán, aztán őt fogja váltani és Pepével lesznek a tengely.

Elég világos logika.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.24. 22:18:41

aronba írta:...Csak halkan jedzem meg, a Realnak már évtizede drágábban adják a játékosokat, mint amennyit valójábban érnek, ehhez a Calderon módszereknek nem sok köze van.
dehát ez nem probléma. odaát büszkén mutogatják, h a kapus kivételével sikerült minden poszton a legdrágább zsugást leigazolni a madridnak spanyolországban.
a nyár végén meg majd jön az a duma, h jajszegénymadridotmegintmennyirelehúztaasokgyökérklub....
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.24. 22:17:36

Boixos írta:közben lehozták az audis kép eredeti verzióját is:


Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Namost ezzel az erővel ezis lehet fake és lehet h az az igazi szal a mai világban a mai technika mellett semmi sem elképzelhetetlen... :roll: :roll: Szvsz az eredeti fotókat nem nagyon lehet megkülönböztetni a fake-től és a C.Ronis nem az eredeti szal a madridisták eddig örülhettek C.Roninak

UI.: Az meg h kocsit vesznek valakinek az nem jelenti azt h megvették/leigazolták hanem azt jelenti h ha egyszer leigazolják bármikor legyen az akkor tudjanak neki egyből autót biztosítani!!!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára danko94 2008.05.24. 22:21:44-kor.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.05.24. 22:14:11

fir3bird írta:Hát remélem nem lesz igazad! Tud vmit a gyerek, de nem szeretném ha Madridba menne!
De most őszintén, nem azt mondta Calderon h nem tervez nagy igazolásokat nem akar hozzányúlni a csapathoz és csak azt fogja leigazolni aki fontos nem ezt mondta múltkor????Erre leigazolják Garay-t (akivel mellesleg a BArca előszerződést kötött) majd visszaküldték a Racingba(azért igazolták le h nehogy idejöjjön), és most ittvan ez a Ronaldos-n cucc is h ők akarják stb. Ezen felül le akarják igazolni Aquillani-t meg még a f@xom tuggya kit....Szal most akkor nem értem h én vagyok hülye vagy a Madrid soha nem fog megváltozni és mindig egy kirakatcsapat lesz??? Szvsz ha most Ronaldo madridba megy akkor elindít egy lavinát és ezzel a margó megin nem fog nyerni semmit pár évig...

U.I.: Mostmár a madridisták is kezdenek rájönni h nem a sztároktól lesz csapat a csapat hanem a szellemiségtől de erre sajnos kedvenc elnökötök Ramón Calderon nem képes rjönni...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.24. 22:11:48

közben lehozták az audis kép eredeti verzióját is:


Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
PUYOL-XAVI-INIESTA
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.05.24. 21:34:51

gekkodan írta:Ferguson lehet, hogy nem akarja, de nem tudja megakadályozni, ha C. így dönt. Mondom, van egy olyan érzésem, hogy meglesz nekik.
Hát remélem nem lesz igazad! Tud vmit a gyerek, de nem szeretném ha Madridba menne!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.24. 21:32:34

Ferguson lehet, hogy nem akarja, de nem tudja megakadályozni, ha C. így dönt. Mondom, van egy olyan érzésem, hogy meglesz nekik.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.05.24. 20:55:13

Hát nem tudom maradjunk annyiban hogy a Marca-Fergusson párharc 50-50%. Azért a Marcat sem kell félteni, pénzük idejük tehetségük van igaz ez már maffia. Csak halkan jedzem meg, a Realnak már évtizede drágábban adják a játékosokat, mint amennyit valójábban érnek, ehhez a Calderon módszereknek nem sok köze van.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.24. 20:48:54

aronba írta:Persze Fergusson számíthat rá, hogy a Marca kikészíti. De így jár az aki Calderonnak mer üzengetni
Nem hinném, hogy a skótot egy marca ki tudna készíteni. CR pedig csak az ő testén keresztül lehet a madridé. Aztán elgondolkodhattok, hogy egy 10 milkás játékost miért 30 misiért adnak oda nektek. Én nem csodálkoznék.
Calderónra igaz a mondás: éhes disznó makkal álmodik.
Kép
Lezárt