Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2008.05.24. 13:16:00

Fernando írta:Senki sem tudja, hogy hogyan állunk majd fel és miként. Tesem, énsem senkisem, kivéve Pep. :wink: Akkor dől el mindent. Nem mondom Keitára se azért hogy rosz igazolás volt csak értelmetlen, értelmetlen olyan szempontból, hogy ennyi pénzért egy jobb középpályást is igazolhattunk volna azon posztra. :wink:
Például?Mert nálam Keita nem csak vkp...ő az egész középpályán szerepelni fog, bárki sérült, eltiltott!Akkor is tartom, nagyon jól jártunk vele!
Forca Barca
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.05.24. 13:14:59

Olaszok... :roll: Ők csak Itáliában vannak otthon!

Nézzük akkor meg Kannabárót aki valahogy azért mégis kétszeres bajnok lett a kis Reallal. De mondjuk ott van még Carboni is aki biztos emléxel, Uefát nyert a Valenciával... Szal én nem általánosítanék a helyedben...
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 13:12:43

[quote="Csiszi"6""]szélre még jó lenne a Tottenham-ből a Lennon is :D :D :D[/quote]

Hát nem tudom... Én nem tartom sokra Lennont. Fiatalnak fiatal, de angol, ne vegyünk már angol játékost. Nem ide valók szerintem. Legalábbis én nem szeretem őket.
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.05.24. 13:12:18

Eddig mindenki arról beszélt hogy mérnem adjuk meg a játékosokért amit kérnek azt kész!!!Mert ellopkodják előlünk!!!Most meg amikor ki lett fizetve a 14misi hogy nehogy valaki előbb lecsapjon rá itt sírtok hogy sok érte!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.24. 13:11:56

Senki sem tudja, hogy hogyan állunk majd fel és miként. Tesem, énsem senkisem, kivéve Pep. :wink: Akkor dől el minden, ha elkezdődik a szezon. Nem mondom Keitára se azért hogy rosz igazolás volt csak értelmetlen, értelmetlen olyan szempontból, hogy ennyi pénzért egy jobb középpályást is igazolhattunk volna azon posztra. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2008.05.24. 13:13:57-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.05.24. 13:10:32

Fernando írta:Rivaldo11 el értek egyet. Sose támogattam Keitát. Értelmetlen igazolás.
Most ha összevetnénk mittudom én, Albeldával vagy Zapaterrel sokkal inkább utóbbi kettőt favorizálnám. 14 millioért a padra igazolni? Értelmetlen. Annyira sose voltam elájulva Keitától, annyira rengeteg támadást nem szűrt meg. Inkább nagy lövéseiről volt híres. De könyörgöm őis Afrikai mint Touré. Ráaádásul Yaya sokkal fiatalabb is nála. Plus együtt fognak hiányozni az Afrika kupa miatt is. Nemhogy 5-7 millioért elhoztuk volna Zapatert a kiesett Zaragozából. David Silváról annyit, hogy sztem ő egész jo játékos. Nem mondanám közepesnek. Tehetséges és még nagyon fiatal, ugyanúgy mint Afellay. A kettő közül egyiket nagyon szívesen látnám a Barcában. :wink:
Valamiben igazad lehet, viszont a védekező középpályás poszt az ami a Barcánál évek óta hiányposzt! Sztem Keita jó megoldás, lehet kicsit sok érte a 14 misi, de több variációs lehetőség lesz (tud középen játszani is, még ha nem is az a pengés irányító). Sztem ha kell Touréval ketten is játszhatnak majd középen. Valszeg Touré alternatívája lesz azonaban, de mondom h kell a hosszú és minőségi játékosokból álló pad!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.24. 13:10:31

Csak a Barca! írta:
Bányász írta:Kétlem,h ki fog szorítani bárkit is a csapatból így egyértelmű,h szerintem padozni fog.
Hát én ezt pont ellenkezőleg látom, szerintem egy egészséges versenyhelyzet fog kialakulni a helyekért a kezdőben. Amúgy Keitat én képesnek látom, hogy kitúrja Yaya vagy akár Xavit is (főleg, ha úgy játszik mint idén) a kezdőből.
Egyébként nem értem mi lenne a baj azzal, hogy lenne egy olyan playa a padon, aki a kezdőbe is simán beférne. Végre kicsit hosszabb lesz/lenne a kispadunk. Idén azért (is) nem voltunk sehol, mert rövid volt a kispad, nézzétek meg a "nagy" csapatokat, mindenhol a padon is jó játékosok vannak, nem pedig Oleguerek, Ezquerok. Pl ManUtd. A sikernek ez az egyik kulcsa, hogy lehessen pótolni a játékosokat és ne mindig ugyanazok játszanak.
Jó...hát nem gondoljuk ugyan úgy :wink:
Én kétlem,h egy ilyen idény után Yayat ki lehet szorítani,ha nem esik vissza a teljesítménye.Xavi pedig Xavi,igazából még senkinek nem sikerült kiszorítania...
Ha pedig olyan játékosod van a padon aki kezdőbe is simán jó lenne akkor az sokáig nem viseli a padozást.

És itt most nem Gutira gondolok mondjuk aki rengeteget padozott a Realba,mert Ő elviseli(mert a Real a mindene),hanem a "zsoldosok" mint pl Solari volt nehezebben viselik és továbbálnak vagy hőzöngenek.
Gondolom Keita is úgy számol,h majd játszani fog,beverekszi magát a kezdőbe(ki nem számolna így?).
De ha ez nem fog neki összejönni szerintem továbblép.
És akkor mondjuk egy évig volt egy jó játékosunk a padon,akit aztán kevesebbért elengedünk mint amennyiért vettük,mert egy év padozás után nem lesz belőle hasznunk.

Szóval az én véleményem ez,h nem fogja magát beverekedni a kezdőbe és így sok érte a pénz...

Szerk:
Nemhogy 5-7 millioért elhoztuk volna Zapatert a kiesett Zaragozából.
Így van.Az árából két játékost is vehettünk volna.Akik padra tökéletesek lettek volna.

Szóval nekem nem Keitával van bajom hanem az árával,amúgy szerintem is jó zsugás Keita csak szerintem okosabban is el lehetett volna költeni azt a pénzt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2008.05.24. 13:14:13-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2008.05.24. 13:10:08

xbalix írta:Barzaglit megszerezte a Fiorentina 10 millió euróért. Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de sztem nem lett volna rossz. 27 éves, világbajnok, most is az olasz európa bajnoki keretben... Szal nagyon jó lett volna, sztem minimum Coloccini szintű játékos!!!!!!!!!
Olaszok... :roll: Ők csak Itáliában vannak otthon!

Berbatov érdekes felvetés, róla viszont nincs szó, meg sokba lenne ő kb mint Benzema!

Ha Eto'o elmenne sztem Villa jönne helyette!

Én bízom Pepben! tudja ő mit akar!
S már első terve is szimpatikus volt ,hogy kirúgja a teljes orvosi stábot! 8)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.24. 13:09:34

Szerintem nem padra igazolunk. Rotávió lessz. Más más taktika mecsenként, más felállással, más kezdő emberekkel. Sajnos abból indulunk ki amit megszoktunk az útóbbi bár évben. Ugyan az éveken keresztül és csak akkor volt változás ha egy kezdő játékos lesérült.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.05.24. 13:08:55

xbalix írta:Barzaglit megszerezte a Fiorentina 10 millió euróért. Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de sztem nem lett volna rossz. 27 éves, világbajnok, most is az olasz európa bajnoki keretben... Szal nagyon jó lett volna, sztem minimum Coloccini szintű játékos!!!!!!!!!
Valóbban nem rossz játékos. Arról azonban nem szabad megfeletkeznünk, hogy az azelőtt olasz bajnokságban játszó védők nem igazán tudtak megragadni a spanyol élvonalban. Gondolok itt Zambira Thuramra, Samuelre és Cannavarora (az egy dolog, hogy rendszeresen játszik a Madridban, na de hogy...). Persze ettől még nem biztos, hogy minden Seria A-ban nevelkedett játékos "kudarcot vallana" a Primeraban, de ez is fontos szempont. Meg gondolom ő sem akart külföldre igazolni.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Csiszi"6"
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2006.06.09. 08:27:12
Tartózkodási hely: Camp Nou gyepszőnyegén, sátorban!!

2008.05.24. 13:07:33

szélre még jó lenne a Tottenham-ből a Lennon is :D :D :D
..........!!!!V i s c a el B a r c a!!!!..........
Kép
..........!!!!M é s que un c l u b!!!!..........
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.24. 13:03:37

Rivaldo11 el értek egyet. Sose támogattam Keitát. Értelmetlen igazolás.
Most ha összevetnénk mittudom én, Albeldával vagy Zapaterrel sokkal inkább utóbbi kettőt favorizálnám. 14 millioért a padra igazolni? Értelmetlen. Annyira sose voltam elájulva Keitától, annyira rengeteg támadást nem szűrt meg. Inkább nagy lövéseiről volt híres. De könyörgöm őis Afrikai mint Touré. Ráaádásul Yaya sokkal fiatalabb is nála. Plus együtt fognak hiányozni az Afrika kupa miatt is. Nemhogy 5-7 millioért elhoztuk volna Zapatert a kiesett Zaragozából. David Silváról annyit, hogy sztem ő egész jo játékos. Nem mondanám közepesnek. Tehetséges és még nagyon fiatal, ugyanúgy mint Afellay. A kettő közül egyiket nagyon szívesen látnám a Barcában. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.24. 13:03:09

Rivaldo11 írta:
ne hülyéskedjé má mi az h közepesnél jobb játékos? Confused te nem láttál még sevilla meccset a csapat egyik legjobbja vezéregyénisége...
meg eddig az volt a baj h kevesen védekeznek a kp-n de most viszont már sok a két vkp Confused atya ég... birom a sok "hozzáértöt" Confused
Ha reagálunk egy hsz-re, előbb értelmezzük már könyörgöm...Visca el Barca, és Bányász számára egyértelmű volt, mit írok. 14 milláért drága a padra Keita.
Abban azért én is bízom, hogy Pep tudja mit csinál.
Hát, szerintem ezen a 14 millió eurón nem fog múlni semmi. Nem fogja meggátolni a többi igazolásunkat és csődbe se megyünk tőle. Az meg sose baj ha minőségi játékosnak minőségi játékos a cseréje. Igaz ANK-n megint ott fogunk tartani mint Keita nélkül, de az is tény, hogy jövőre nem lesz. Addig még jöhet vki...
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.05.24. 13:03:09

Barzaglit megszerezte a Fiorentina 10 millió euróért. Hát nem tudom ti hogy vagytok vele, de sztem nem lett volna rossz. 27 éves, világbajnok, most is az olasz európa bajnoki keretben... Szal nagyon jó lett volna, sztem minimum Coloccini szintű játékos!!!!!!!!!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 12:59:13

Bányász írta:Kétlem,h ki fog szorítani bárkit is a csapatból így egyértelmű,h szerintem padozni fog.
Hát én ezt pont ellenkezőleg látom, szerintem egy egészséges versenyhelyzet fog kialakulni a helyekért a kezdőben. Amúgy Keitat én képesnek látom, hogy kitúrja Yaya vagy akár Xavit is (főleg, ha úgy játszik mint idén) a kezdőből.
Egyébként nem értem mi lenne a baj azzal, hogy lenne egy olyan playa a padon, aki a kezdőbe is simán beférne. Végre kicsit hosszabb lesz/lenne a kispadunk. Idén azért (is) nem voltunk sehol, mert rövid volt a kispad, nézzétek meg a "nagy" csapatokat, mindenhol a padon is jó játékosok vannak, nem pedig Oleguerek, Ezquerok. Pl ManUtd. A sikernek ez az egyik kulcsa, hogy lehessen pótolni a játékosokat és ne mindig ugyanazok játszanak.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.24. 12:55:46

ne hülyéskedjé má mi az h közepesnél jobb játékos? Confused te nem láttál még sevilla meccset a csapat egyik legjobbja vezéregyénisége...
meg eddig az volt a baj h kevesen védekeznek a kp-n de most viszont már sok a két vkp Confused atya ég... birom a sok "hozzáértöt" Confused
Ha reagálunk egy hsz-re, előbb értelmezzük már könyörgöm...Visca el Barca, és Bányász számára egyértelmű volt, mit írok. 14 milláért drága a padra Keita.
Abban azért én is bízom, hogy Pep tudja mit csinál.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 12:50:23

zozinho írta:Csak a Barca!

Most olvasom a hsz-ed és rendesen megelőztél a mondanivalómmal... :shock:
Na de legalább nem vagyok egyedül a véleményemmel.. 8) Legközelebb azért szólj ha ugyanazt akarod írni... :wink:
Én is olvastam a tied. Nem értettem először miért írtad le ugyanazt mint én. :lol: De akkor legalább nem vagyok egyedül a véleményemmel.
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.24. 12:49:17

Csak a Barca! írta:
norbert55 írta:Sztem meg Benzema tuti nem jön és ha Eto'o megy akk Berbatov ideális lenne.
Érdekes... Mire ez a nagy pálfordulás, eddig/régebben Benzemat favorizáltad, hogy ő kell nekünk. Akkor most mi van? :lol: :lol: :lol:
Most is Benzemát de mivel kevés az esély h jön ezért inkább Berbatov.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.24. 12:48:52

the Legend írta:
Rivaldo11 írta:Valaki mondja már meg, hogy minek nekünk Keita? 14 milláért ül a padon? Vagy 2 vkp-val nyomjuk Valencia módra? Akkor nem sok időt jósolok Pepnek. Arról nem beszélve, hogy így majd egyszerre hiányoznak Yayával az Afrika kupa ideje alatt. Silvát sem erőltetném annyira. Nem hiszem hogy közepesnél jobb képességű futballisták igazolásával megoldódnak a problémáink.
ne hülyéskedjé má mi az h közepesnél jobb játékos? :? te nem láttál még sevilla meccset a csapat egyik legjobbja vezéregyénisége...
meg eddig az volt a baj h kevesen védekeznek a kp-n de most viszont már sok a két vkp :? atya ég... birom a sok "hozzáértöt" :?
Nem írta egy szóval se,h sok a két vkp,csak azt vetette fel,h majd talán mi is 2 vkp-val játszunk egyszerre....
Mert vagy ez az eshetőség van vagy az,h Keita ül a padon.Ez esetben mint Rivaldo is fogalmazott sok érte a 14millió.
Kétlem,h ki fog szorítani bárkit is a csapatból így egyértelmű,h szerintem padozni fog.
Valamilyen szinten örülök az érzkezésének,de vannak fenntartásaim.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.05.24. 12:48:17

Güiza kiváló játékos és nem véletneül döntött meg több rekordot is, HA eladnánk Eto'o-t ( ami szerintem rossz ötlet) Akkor vagy Villa vagy ő jöhetne szóba mivel fontos a Spanyolországban szerzett tapasztalat. Benzema nem eladó.
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.24. 12:48:07

norbert55 írta:Sztem meg Benzema tuti nem jön és ha Eto'o megy akk Berbatov ideális lenne.
Érdekes... Mire ez a nagy pálfordulás, eddig/régebben Benzemat favorizáltad, hogy ő kell nekünk. Akkor most mi van? :lol: :lol: :lol:
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.24. 12:46:39

Sztem meg Benzema tuti nem jön és ha Eto'o megy akk Berbatov ideális lenne.
Avatar
bati1989
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2007.07.11. 11:44:11
Tartózkodási hely: Hernád, Gyál

2008.05.24. 12:44:38

the Legend írta:
norbert55 írta:Mostmár nagyon közel vagyunk ahoz h tudjunk mi lesz a jövő évre.

Én így képzelem el:

V.V.,Jorquera


Alves,Puyol,Milito,Abidal,Piqué,Coloccini,Sylvinho


Xavi,Iniesta,Touré,Crosas,Thiago,Keita,?,


Messi,Berbatov,Henry,Silva,Bojan,Assulin

?:az az irányítót jelzi amiről fogalmam sincs.A jelöltek:Moutinho,Lucho,VDV.

Még Giovani nagyon kérdéses.
ha te ugy kalkulálsz h eto'o elmegy akko sztem nem berbatovot kéne hozni helyette nem hiszem h elég jol tudná potolni ...
akko már inkább güiza ...
Güiza??Minek?Könyörgöm..!Van egy 2 jó szezonja..!De szerintem egyáltalán nincs egy kategóriában Eto'o-val!A közelében sincs...! :shock:
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2008.05.24. 12:40:12

visca el barca írta:
Silvával kapcsolatban pedig már nem egyszer leírtam. Volt egy jó idénye, ahol ki tudott tűnni a majdnem kieső valenciából. ennyi. lehet, hogy beválik, de akkor is egy nagy zsákbamacska. én pl. még hlebet is erősebbnek tartom, ő is tud bal oldalon játszani... piqueről már nem is írok semmit :D

bízom pepben, hogy tudja mit miért csinál...
Ha Silvát megvesszük, nem az idénybeli teljesítménye miatt vesszük meg, épp ez nem volt a jó tőle!!Sztem ő sokkal többre képes, én örülök neki, hogy érdeklődünk iránta!És Silva nem zárja ki Hleb megszerzését, elégedett lennék ha ő lenne a titkos, sokat megélt irányító, képesnek találom erre a feladatra.Kreatív, labdabiztos, hihetetlenül lát a pályán, ilyen játékosok kellenek nekünk!

Keitának nagyon örülök, mivel ha megszerezzük/tük több lesz a variációs lehetősége Pepnek és nem mindig ugyanaz, sztem ez volt a cél!

Piquetől elég ajánlólevél a zaragozai kirándulása, nekem legalábbis!

Alves pedig kötelező feladat megszerezni, igaz, hogy egy pharaszt, de egy jó időre nem lesz gond a jobbhátvéd poszt!

Eto'o meg maradjon a popóján, jelenleg nincs hozzáfogható csatár!

Nekem teljesen tettszenek a tervek...!
Forca Barca
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.24. 12:28:49

Giovani-Malouda csere? Rossz ötlet...
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=708867
Lezárt
cron