Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.22. 23:56:10

Ronal.10 írta:kezd tököm tele lenni ebböl a nagy frisitésböl!! ebböl kuva rosszul fogunk kijönni!!! majd nézétek meg!!!!! kell majd 2 év amire összeszoknak.
ronaldinhot h potoljuk például?
Lehet hogy az az összeszokás kellemesebb képet ad majd, mint az elmúlt két év Barcelonája, de az ideinél szvsz mindenképp... :wink:

Egyenlőre David Silva a fő célpont Ronaldinho posztjára, támadói vezéregyéniségnek pedig már régesrég átvette a helyét Messi, reméljük meg is tartja.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Poreko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.12.02. 10:09:47

2008.05.22. 22:29:51

torrentkiller írta:
Devid16 írta:Ez kezd vicces lenni :shock: mi mindenkit kinézünk, benyomjuk, hogy ki kell, meg tervezünk meg minden erre mire a Laporta kinyitná a csekkfüzetet és kérné a blokkot Huntelárról erre azt lehet olvasni hogy a reális vitte el...(ugyanez Garayal is)Azér ennyire láma társaságot ritkán látni...Vagy én látom rosszul a dolgokat...
Ja hát sajnos a margit beveti azt a aduját hogy neki van a világon a leg több pénze. De az télleg fura hogy mindig az kell nekik akit mi kinéztünk. Habár ha Laporta kicsit talpraesetebb lenne nem lenne ilyen könnyű dolguk.
Félreértés ne essék nem akartam kritizálni az elnök urat...
Szerintem érthető, hogy egyes játékosok mindkét csapatnál szóba kerülnek, hiszen a Real és a Barca ugyanazt a szintet képviseli. Csak a leglegek kerülhetnek szóba a két csapatnál, és abból általában 2-3 van egy-egy posztra. Abból meg nem nehéz ugyanazt kiszúrni ...
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2008.05.22. 22:24:20

kezd tököm tele lenni ebböl a nagy frisitésböl!! ebböl kuva rosszul fogunk kijönni!!! majd nézétek meg!!!!! kell majd 2 év amire összeszoknak.
ronaldinhot h potoljuk például?
MR.Barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2008.05.17. 21:16:27
Tartózkodási hely: mezőkovácsháza

2008.05.22. 22:20:59

Egyépként a Real a világ leggazdagabb csapata de a MU a második.
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.05.22. 22:17:54

MR.Barca írta:A real azt hiszi magáról hogy mert ő a világ leggazdagabb csapata mindenkit le tud igazolni. hát nem Garay már elúszott de Dani Alves nem fog.
hát ez nagy tévedés hogy a real a leggazdagabb klub egyszer közzé is tették hogy ki a leggazdagabb (aszem a nemzeti sportban) ha jól emlékszem akkor pont a MU a leggazdagabb bár lehet hogy most hülyeséget mondok :oops:
úgy hogy nem szídni hogy nagy hülyeséget modtam, de biztos hogy nem a real a leggazdagabb :!:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.22. 22:14:30

Nem biztos hogy a madrid startol Huntelaar-ra!Egyébként meg ha elvisznek előlünk valakit az meg csak annak köszönhető hogy van egy két puha pöcsű ember a vezetésbe akik kritizálni nagyon tudnak...
Kép
MR.Barca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2008.05.17. 21:16:27
Tartózkodási hely: mezőkovácsháza

2008.05.22. 22:09:17

A real azt hiszi magáról hogy mert ő a világ leggazdagabb csapata mindenkit le tud igazolni. hát nem Garay már elúszott de Dani Alves nem fog.
messinho19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2008.04.22. 14:50:21

2008.05.22. 22:08:04

Frey, Jorquera
Alves, Puyol, Milito, Albiol, Piquet, Abidal, Sylvinho
Essien, Touré, Iniesta, Silva, Lampard, Xavi, Veloso
Messi, Benzema, Henry, Bojan, Gio, Güiza
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.05.22. 21:47:38

Devid16 írta:Ez kezd vicces lenni :shock: mi mindenkit kinézünk, benyomjuk, hogy ki kell, meg tervezünk meg minden erre mire a Laporta kinyitná a csekkfüzetet és kérné a blokkot Huntelárról erre azt lehet olvasni hogy a reális vitte el...(ugyanez Garayal is)Azér ennyire láma társaságot ritkán látni...Vagy én látom rosszul a dolgokat...
Ja hát sajnos a margit beveti azt a aduját hogy neki van a világon a leg több pénze. De az télleg fura hogy mindig az kell nekik akit mi kinéztünk. Habár ha Laporta kicsit talpraesetebb lenne nem lenne ilyen könnyű dolguk.
Félreértés ne essék nem akartam kritizálni az elnök urat...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.22. 21:44:25

LG írta:
Chrisbarca írta:Az AS szerint (de a goal.com is lehozta) a Margit beszállt Huntelaarért, és talán már meg is egyeztek. Lehet, hogy kacsa.

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=706865
Ennek örülnék, akkor legalább Benzemát békén hagynák.
Felrobbanok, ha nem mi hanem a Real nyeri a versenyfutást Huntelaar-ért, befejezhetnék. undorító amit csinálnak. Benzema? sehova nem megy idén az biztos.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Devid16
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2008.05.08. 08:32:50
Tartózkodási hely: Kaposvár, Győr

2008.05.22. 21:28:09

Ez kezd vicces lenni :shock: mi mindenkit kinézünk, benyomjuk, hogy ki kell, meg tervezünk meg minden erre mire a Laporta kinyitná a csekkfüzetet és kérné a blokkot Huntelárról erre azt lehet olvasni hogy a reális vitte el...(ugyanez Garayal is)Azér ennyire láma társaságot ritkán látni...Vagy én látom rosszul a dolgokat...
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2008.05.22. 21:23:13

SEmmi baj ezért még nem haragszom.:)
Tehát itt egy Alves Keita Silva trio leigazolásán kell gondolkozni,majd következhetnek egy egy meglepik-akár huntelaar vagy VdV
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.22. 21:22:48

dekor írta:Ez nem football manager,hogy oleguereket is beszámítanak,csak hogy meg tudd venni a játékost. Azért ők sem hülyék, ők pénzt kérnek. Nem pedig Ezquerrot, hagyjad máááár.
ott sem könnyű elpasszolni, sőt általában még ingyé sem kell senkinek :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.22. 21:18:01

Chrisbarca írta:Az AS szerint (de a goal.com is lehozta) a Margit beszállt Huntelaarért, és talán már meg is egyeztek. Lehet, hogy kacsa.

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=706865
Ennek örülnék, akkor legalább Benzemát békén hagynák.
Avatar
dekor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2006.12.02. 17:21:14

2008.05.22. 21:15:26

Ez nem football manager,hogy oleguereket is beszámítanak,csak hogy meg tudd venni a játékost. Azért ők sem hülyék, ők pénzt kérnek. Nem pedig Ezquerrot, hagyjad máááár.
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.22. 21:13:51

Az AS szerint (de a goal.com is lehozta) a Margit beszállt Huntelaarért, és talán már meg is egyeztek. Lehet, hogy kacsa.

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=706865
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.05.22. 21:10:12

Mental_Theo írta:miért nem cserélik el Ronaldinhot és Decot Lampardra meg Maloudára.
Quaresma is jöhetne mondjuk Gudjohnsenért,Oleguerért,meg pár milláért.
Dani ALvest meg megvenni pénzért, legfeljebb odaadni érte Ezquerrot, Edmilsont, Thuramot, meg Laportát:)
Ja meg Rijkaardot meg Txikit :D
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2008.05.22. 21:09:32

Hogy mert nem lehet ? Azert mert nem igy mukodnek a dolgok :)
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2008.05.22. 21:06:07

miért nem cserélik el Ronaldinhot és Decot Lampardra meg Maloudára.
Quaresma is jöhetne mondjuk Gudjohnsenért,Oleguerért,meg pár milláért.
Dani ALvest meg megvenni pénzért, legfeljebb odaadni érte Ezquerrot, Edmilsont, Thuramot, meg Laportát:)
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.22. 21:05:18

Nem akartam Etoo topicját tovább offolni, ez a megfelelő hely:
[quote="Lesy"]Nem vagyok ellenére Benzemának, sem más csatárnak, de úgy gondolom Eto't nem sokan tudnák pótolni. A lehetséges aspiránsok, akik talán betöltenék a helyét: Villa, Drogba, Fabiano vagy esetleg a kis Agüero.[/quote
Én Benzemát töbre tartom az általad fölsorolt játékosok mind1ikénél. Sztem megéri megvenni még nagyobb összegért is, vagy ha ezért Etoot el kell adni akkor is. Meg gondoljunk bele. Benzema, Bojan, Messi, Dos Santos, majd később Assulin is...ugy 10 évre ellenénk látva támadó ügyben. Lehet azonnal nem nyernénk meg mindent, de hosszutávon nagyon nagy csapat lehetne. A középályán is ott van Iniesta, jó fiatal, pár év múlva jönne Thiago, ha még vissza jönne Fabregas, a kp. is meg lenne oldva jó darabig.
Mondom, rövid távon nem biztos ez a legjobb megoldás, de pár év mulva igen durva csapat lenne.
A Milan elmult években történt sikerei bizonyitják, egy csapat akkor lehet hosszútávon sikeres, ha meg van egy stabil mag, amely hosszú évekig együtt játszik. Itt is lehetne egy olyan legendás csapat. Tudom, ez csak egy szép álom, nincs rá nagyon reális eséj, h megvalósuljon, de azért jó néha álmodozni :D
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.05.22. 20:48:20

cris119 írta: Épp ezaz hogy a mu meg a Real megpróbál mindenkit túllicitálni Pl: C Ronaldóért 130 misit (Laporta adna érte annyit) Alvesért (30+ pappista) Naniért Meg andersonért 50 misi (Bár ez nagy fogás volt a munak) De nézd meg Pepéért (aki addig nem is létezett) is adtak 30 misit ezt a mi urunk Sajnos nem teszi meg. majd igazolunk pikéket 10 milláért és ez lesz a csúcsigazolás sajnos :x :( :evil: De akkor irány barcelona és lerugom Laporta fejét
De nézd meg pepéért 30 millát kiadtak és mit csinált idén? öngólokat lődözte szép számmal.. De amugy ha jol tom 3.ak vagyunk a klubok gazdasági listáján. Minő meglepi a margit vezet, de a NSO-n olvastam hogy 500 millió eurós tartozása van a MUnak... Habár nem ez a legmegbízhatóbb forrás...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.22. 20:34:18

gekkodan írta:
barca0417 írta: hát nemhiszem, hogy ha idekerülne a barcába, akkor itt ne lenne kedve játszani, és alibizne csak. tudná jól, hogy le lehet cserélni és be tud állni egy hasonló tudású játékos a helyére. nemhiszem hogy guardiola hagyná alibizni. az meg szerintem rá is igaz, hogy Ambíciózus, technikás, jól cselez, és gyors. és azt se mondanám hogy öreg.
Igen, csak Roma nem fogja elengedni. Nincsenek abban az anyagi helyzetben, hogy csakúgy eladják a bevált játékosaikat, nem egy tipikus nagy-igazolós csapat. Mint ahogy az is tény, hogy Spaletti egy annyira felépített, stabil játékrendszert hozott ott létre, hogy nem hiszem, hogy megbontaná. Ezek a játékosok már tökéletesen tudják a dolgukat, Mancini pedig legalább olyan fontos abban a csapatban, mint itt mondjuk Xavi. Nem fogják elengedni szerintem és én továbbra is Silvát pártolom. Maloudában egyetértünk.
csak annyit h jövőre jár le a szerződése és nem fogja meghoszabbítani úgyhogy vagy most adja el a Roma vagy jövőre ingyé igazolaht bárhova!!!!
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2008.05.22. 20:27:33

krisz100 írta:

forrás:www.topfoci.hu
erről ennyit...

amúgy én örülnék neki, tényleg rengeteg gólt lő. Aszem kb 90 meccsen 70 gól, vagy valami hasonló.
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
krisz100
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:07:29
Kapcsolat:

2008.05.22. 20:21:45

Huntelaar ügynöke Barcelonában!
2008-05-22 16:05:05


A FC Barcelonánál gőzerővel keresik a jövő évi megújult keretük új alapembereit.



Szinte már biztosra vehető, hogy a két évvel ezelőtt BL-győzelemig jutott keretből az edző Frank Rijkaard mellett több meghatározó játékos is távozik idén nyáron. Minden bizonnyal Ronaldinho, Deco és Eto’o is elhagyja a gránátvörös-kékeket, így sok új érkezőre is lehet számítani. A roppant gólerős kameruni csatár pótlására a holland Klaas-Jan Huntelaar az egyik fő kiszemelt. A gólokat a holland bajnokságban szinte számolatlanul termelő csatár ügynöke ma Barcelonában tartózkodik és többek között Huntelaar Ajaxból Barca-mezbe öltözésének lehetőségeiről is tárgyal.


forrás:www.topfoci.hu
IGEN TRIPLÁZÁS!!!!!!!!!!ezzaz!barca a legjobb!!!!!!!!!!!!örökké barca(l)!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.22. 20:20:24

gekkodan írta:
cris119 írta:Szevasztok

Hát hát mit is mondjak Silváért 25 misit szerintem mi nem adunk ezt csak a Chelsea Mu és a Real engedheti meg. Sajnos mi ne várjunk nagy dolgot míg ilyen kolocsíniket :P próbálunk igazolni. Garayt is szépen elhalászták előlünk remélem Alves nek nem ajánlanak valami rekord összeget mert ha jól tom őt is le akarják igazolni. De majd lesz valami de ahoz nem laporta úrnak kéne irányítania.
Szépre sikeredett az első hozzászólásod kolléga :) Miért ne tudnánk megengedni azt amit a ManUtd meg a Real? Évek óta folyamatosan nőnek a bevételeink, simán benne vagyunk a top10 csapatban, akik bárkit el tudnak hozni ha akarnak. Más kérdés, hogy Laporta idejére jellemző, hogy nem dobálunk ki vakon misiket az ablakon, talán ezért is stabil a klub anyagilag. Nem kell agyatlanul költekezni, a Chelsea is rájött már egy ideje, hogy önmagában nem elegendő az, ha összevásárlod magad. Még Mourinhoval sem ment, de tegnap láthattuk, hogy nélküle sem.

Nem kell a Barcát félteni, most komoly igazolásaink lesznek. Coloccini pedig nem rossz, bármikor elfogadnám, cserének tuti, de kezdőnek is.
Most viszont egyetértek veled Gekkodan. Egy Barca számára nem szabad lennie olyan játékosnak akire úgy kell tekinteni, hogy eleve esélytelen.
Meg colocciniben is egyetértünk. Ne feletsük el, hogy itt van nekünk Milito meg Marquez is Puyol mellett, úgyhogy nem egy világklasszis védőre van most szükségünk középen, hanem egy könnyen megszerezhető, megbízható védőre. és ez coloccinra igaz.
Kép
Lezárt