Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Aprieto

2008.05.22. 13:50:56

Azon elmélkedem, a hőn áhított Daniel Alvest, miért nem hímringyózza, színészezi le senki... holott mindenki tudja mire képes ha valaki berak elé egy plusz fűszálat :)
Persze aki szemellenzővel figyeli Ronaldot illetve Alvest, annak nem is tettem fel ezt a költői kérdést :wink: :D

Arról nem szólva, hogy egyiknek elviekben keményebbnek illene lennie védő létére... :idea:
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.22. 13:34:34

djtrack írta: mellesleg szélsőt kifelejtetted!
Hát igen, de ha 4-4-2 taktikát játszol, akkor nem biztos, hogy kell egy szélső is..

-------Eto'o-------Henry------

---Iniesta----VdV------Messi

------------Touré-------------

Abidal---Piqué/milito--Puyi-Alves

---------VV---------------------
depth írta:A végső összeszámolásnál kihagytad Güiza nevét. Aki szerintem biztos több lenne, mint 10milla. Egy friss gólkirályról van szó, azért ezt ne felejtsük el.
Igazad van.. :oops: Ezek mind transfermarktos árak, szvsz, őket kell ezért emgszólni... Onnan írtam ki az árakat, illetve, akikről már cikkeztek, azokat meg innen..
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.05.22. 13:27:52

A végső összeszámolásnál kihagytad Güiza nevét. Aki szerintem biztos több lenne, mint 10milla. Egy friss gólkirályról van szó, azért ezt ne felejtsük el.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.22. 13:27:01

Primitive írta:Na, hát akkor nézzük!

Akiket úgy vél (ünk) a sajtó, hogy távozni fognak : Edmilson, Deco, Ronaldinho, Zambrotta, Gudjonsen, Ezquerro, Oleguer (bár szerintem nem fog elmenni...), Thuram.

Ez összesen 8 játékos + Eto'o, akit ha elad a vezetőség, akkor nagyon nagy baklövést csináltak.. Viszont, ez nem csak a vezetőségen múlik, hiszen, ha Eto'o annyira menni akar, akkor szerintem ne tartsuk őt vissza, ha már itt nem motivált, nincs meg az az érzelmi kötődése a klubbhoz, ami mondjuk 2 éve megvolt, akkor mehet.. De, amíg elkötelezett, jól dolgozik, nem hátráltatja a csapat 'menetelését', akkor kötelező Őt itt tartani :!:

Namármost, ha Eto'o marad, akkor ugye a csatár posztra is marad 3
játékosunk ( Messi, Gio nálam nem csatár...) : Bojan, Henry, illetve az előbb említett Eto'o. 4-4-2 esetében kell még egy center, mert ugye, sérülések, rotáció, stb...stb.. Egy olyan centerre gondoltam, mint anno Henke Larsson, alázatos, jól dolgozik, tűri a padot, ha kell meccseket fordít meg, BL döntőt 'nyer' meg nekünk, és mondjuk ne is legyen olyan drága. :arrow: Daniel Güiza, 10 millió €, 27 éves, spanyol, és 27 :!: gólt lőtt a Ligában, meg kettőt a Kupában. Szerintem egy csalogató hívásra már jönne is. Ezzel a támadó szekció nálam készen is áll.

Nézzünk szét akkor egy jó irányítóért, aki bizonyított, rutinja is van már, nem ijed meg, ha gólt kell lőni, lát a pályán, szeme van a labdáinak, és árban is megfelelő.. Felreppentek itt a hírek, Moutinho, Van der Vaart, Lucho Gonzales, Diegeo...

Moutinho :arrow: 21 éves, Ő is 10 millió € lenne, játszani még nem láttam, úgyhogy véleményezni nem tudom, de szerintem nem Ő kell nekünk. Egyébiránt 6 góllal zárta az idényt. Viszont, ami javára billentheti a mérleget, a portugál, és a spanyol foci hasonlít egymáshoz, nem kéne annyira megváltoznia, és gondolom, hogy nyelvi szinten sem lennének nagy gondok...

Van der Vaart :arrow: 25 éves, erejének teljében lévő holland focista, szerintem sokunknak nek kell őt bemutatnom. 22 rúgott gólnál tart, az Oranjék oszlopos tagja, rutinos, és nagyon jól lát a pályán. 23 millió €.

Lucho Gonzales :arrow: 27 éves, sok meccset lejátszott már, rutinnal itt se lehet gond, viszont ő sem olyan gólérzékeny, mint VdV, összességében, 'csak' 6 gólt szerzett a szezonban.. Bajnokok Ligájában is játszott már, tehát az európai kupasorozatban is van már tapasztalata, és még egy pozitívumként kiemelhető dolog, hogy a testfelépítése tökéletes, és nem könnyű megállítani, ha elindul. 19 millió € az ára. Pozitívum még Moutinhoval egyetemben, a spanyol-portugál párhuzam, a hasonlóság, és hogy a nyelvvel se lennének nagy problémák..

Diego : arrow: 23 éves spíler, 18 gólt jegyző, nagyon dinamikus, óriási labdái vannak, viszont elérhetetlen :!: 23 millió € az ára... Sajnos megszerezhetetlen, pedig jó választás lenne.

Ha a tényeknél maradunk, akkor láthatjuk, hogy mindenkinek avnnak pozitív, és negatív vonásai is.. Látatlanból nehéz megmondani, hogy ki hogyan illeszkedne be a csapatba, és, ki hogyan állná meg itt, Barcelonában a helyét. Az én választásom Van der Vaart lenne.

Védekező középpályás kiszemeltünk Keita. Nagyon jó ötletnek tartom, remélem, hogy meg tudjuk Őt fogni, Touréval esetleg ketten nagyon nagyot tudnának szűrni ott középen.. 8 millió € lenne az ára, elvileg a transfermarkt ezt írja, de ha még több is, szerintem megérné Őt megvenni.

Zambrotta helyére Daniel Alves. Kicsit unszimpatikus fickó, bár a teljesítménye kimagasló, és nagyon jó kis playa. Maximálisan támogatom a transzfert. Őt se kell bemutatni itt senkinek... 25-30 millió € ért szerintem elérhető, ha Del Nido is úgy gondloja :twisted:

Egy elvileg már hiteles transzfer a Piqué gyerek, nem simerem, de remélem, hogy jó lesz, végülis Barca iskola.. :roll:

Anyagiak : Decoért szerintem kérhetünk egy 10 millát, R10 ért egy 25-30 at, Zambiért 9 et, Edmilka, Ezq, asszem ingyen mennek... :roll: Oleguer, Gudjonsen, Thuram, hát, nekik nem tudom hova tenni az árát, szerintem hármukból remélhetünk egy 8-10 milliót.

Tehát, egy 50 millió körüli összeg fog befolyni az eladottakból...

Ami a bevásárlást illeti ( Alves 30, Keita 13, VdV 23, Piqué 5 milka) = 68 millió €. Nem is kéne olyan mélyen a zsebbe nyúlni..

Giovanit nem adnám kölcsönbe, Valamint felhoznám a két tinit még a padra, had szokják a kihívást.

Pep a padra, és harcra fel. Bocs a hosszú hsz-ért. :oops:
csak meg annyit h 8játékos meg el és 5 jön helyette ez kicsit kevés lesz mert idén is rövid volt a pad!! mellesleg szélsőt kifelejtetted!
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.22. 13:19:00

Na, hát akkor nézzük!

Akiket úgy vél (ünk) a sajtó, hogy távozni fognak : Edmilson, Deco, Ronaldinho, Zambrotta, Gudjonsen, Ezquerro, Oleguer (bár szerintem nem fog elmenni...), Thuram.

Ez összesen 8 játékos + Eto'o, akit ha elad a vezetőség, akkor nagyon nagy baklövést csináltak.. Viszont, ez nem csak a vezetőségen múlik, hiszen, ha Eto'o annyira menni akar, akkor szerintem ne tartsuk őt vissza, ha már itt nem motivált, nincs meg az az érzelmi kötődése a klubbhoz, ami mondjuk 2 éve megvolt, akkor mehet.. De, amíg elkötelezett, jól dolgozik, nem hátráltatja a csapat 'menetelését', akkor kötelező Őt itt tartani :!:

Namármost, ha Eto'o marad, akkor ugye a csatár posztra is marad 3
játékosunk ( Messi, Gio nálam nem csatár...) : Bojan, Henry, illetve az előbb említett Eto'o. 4-4-2 esetében kell még egy center, mert ugye, sérülések, rotáció, stb...stb.. Egy olyan centerre gondoltam, mint anno Henke Larsson, alázatos, jól dolgozik, tűri a padot, ha kell meccseket fordít meg, BL döntőt 'nyer' meg nekünk, és mondjuk ne is legyen olyan drága. :arrow: Daniel Güiza, 10 millió €, 27 éves, spanyol, és 27 :!: gólt lőtt a Ligában, meg kettőt a Kupában. Szerintem egy csalogató hívásra már jönne is. Ezzel a támadó szekció nálam készen is áll.

Nézzünk szét akkor egy jó irányítóért, aki bizonyított, rutinja is van már, nem ijed meg, ha gólt kell lőni, lát a pályán, szeme van a labdáinak, és árban is megfelelő.. Felreppentek itt a hírek, Moutinho, Van der Vaart, Lucho Gonzales, Diegeo...

Moutinho :arrow: 21 éves, Ő is 10 millió € lenne, játszani még nem láttam, úgyhogy véleményezni nem tudom, de szerintem nem Ő kell nekünk. Egyébiránt 6 góllal zárta az idényt. Viszont, ami javára billentheti a mérleget, a portugál, és a spanyol foci hasonlít egymáshoz, nem kéne annyira megváltoznia, és gondolom, hogy nyelvi szinten sem lennének nagy gondok...

Van der Vaart :arrow: 25 éves, erejének teljében lévő holland focista, szerintem sokunknak nek kell őt bemutatnom. 22 rúgott gólnál tart, az Oranjék oszlopos tagja, rutinos, és nagyon jól lát a pályán. 23 millió €.

Lucho Gonzales :arrow: 27 éves, sok meccset lejátszott már, rutinnal itt se lehet gond, viszont ő sem olyan gólérzékeny, mint VdV, összességében, 'csak' 6 gólt szerzett a szezonban.. Bajnokok Ligájában is játszott már, tehát az európai kupasorozatban is van már tapasztalata, és még egy pozitívumként kiemelhető dolog, hogy a testfelépítése tökéletes, és nem könnyű megállítani, ha elindul. 19 millió € az ára. Pozitívum még Moutinhoval egyetemben, a spanyol-portugál párhuzam, a hasonlóság, és hogy a nyelvvel se lennének nagy problémák..

Diego : arrow: 23 éves spíler, 18 gólt jegyző, nagyon dinamikus, óriási labdái vannak, viszont elérhetetlen :!: 23 millió € az ára... Sajnos megszerezhetetlen, pedig jó választás lenne.

Ha a tényeknél maradunk, akkor láthatjuk, hogy mindenkinek avnnak pozitív, és negatív vonásai is.. Látatlanból nehéz megmondani, hogy ki hogyan illeszkedne be a csapatba, és, ki hogyan állná meg itt, Barcelonában a helyét. Az én választásom Van der Vaart lenne.

Védekező középpályás kiszemeltünk Keita. Nagyon jó ötletnek tartom, remélem, hogy meg tudjuk Őt fogni, Touréval esetleg ketten nagyon nagyot tudnának szűrni ott középen.. 8 millió € lenne az ára, elvileg a transfermarkt ezt írja, de ha még több is, szerintem megérné Őt megvenni.

Zambrotta helyére Daniel Alves. Kicsit unszimpatikus fickó, bár a teljesítménye kimagasló, és nagyon jó kis playa. Maximálisan támogatom a transzfert. Őt se kell bemutatni itt senkinek... 25-30 millió € ért szerintem elérhető, ha Del Nido is úgy gondloja :twisted:

Egy elvileg már hiteles transzfer a Piqué gyerek, nem simerem, de remélem, hogy jó lesz, végülis Barca iskola.. :roll:

Anyagiak : Decoért szerintem kérhetünk egy 10 millát, R10 ért egy 25-30 at, Zambiért 9 et, Edmilka, Ezq, asszem ingyen mennek... :roll: Oleguer, Gudjonsen, Thuram, hát, nekik nem tudom hova tenni az árát, szerintem hármukból remélhetünk egy 8-10 milliót.

Tehát, egy 50 millió körüli összeg fog befolyni az eladottakból...

Ami a bevásárlást illeti ( Alves 30, Keita 13, VdV 23, Piqué 5 milka) = 68 millió €. Nem is kéne olyan mélyen a zsebbe nyúlni..

Giovanit nem adnám kölcsönbe, Valamint felhoznám a két tinit még a padra, had szokják a kihívást.

Pep a padra, és harcra fel. Bocs a hosszú hsz-ért. :oops:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
socio66

2008.05.22. 13:16:40

szajko írta: Én megadnék Silvaért 25 millát
oké már mehetsz is Barcelonába tárgyalni az üzletről... :lol:
egyébként tényleg nagyon kéne,nem hiszem hogy ne fizetnénk ki a Valencia által kért pénzt. :wink:
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.05.22. 13:12:26

Karashu írta:tanuljunk már meg neveket helyesen és nagy betűvel írni! Tisztelet a kivétetnek!

Dani Alves kötelező, Laportáék addig fogják b*sztatni a Sevilla-t, míg el nem adják nekünk!

Lampardról meg annyit, hogy a legjob döntése az lenne, ha nem ide jönne! :wink:
lampard nem kell, így igaz. ha a sevilla nem adja el nekünk alvest az nem laporta hibája lesz hidd el, főleg hogy nem ő a felelős ezért.

meg amúgy is úgy ír mindenki ahogy akar.
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.05.22. 12:58:06

[quote="Csiszi"6""]Keita jó vétel lenne!de nem a Toure helyére, mert Toure egyértelműen jobb nála, SZERINTEM!!
Dani Alves nagyon nagyon fontos lenne(én úgy gondolom)
Deco helyére meg én a Lucho Gonzalez-t favorizálnám!
Silvával is jól járnánk, de 25M-t nem adnak meg érte,
és ami még fontosabb: ETO'O-t SEMMIKÉPP SEM SZABAD ELADNI!!! :?[/quote]

Én megadnék Silvaért 25 millát az Eb-n ha kezdő lesz nagyot fog játszani szerintem...mert a Valenciába 1 rakás szerencsétlennel nem is tudott játszani....kivéve 1-2 játékos pl:Villa....
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.22. 12:55:09

lenart cryuf írta:De minek ide Lampard totál felesleges, mire megszokni neki a spanyol környezetet.kész szenvedés ..inkább 100x Van Der Vaart!!!!
mert ő aztán sokkal többet játszott már spanyolban... :roll:
Csiszi"6"
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2006.06.09. 08:27:12
Tartózkodási hely: Camp Nou gyepszőnyegén, sátorban!!

2008.05.22. 12:48:04

Keita jó vétel lenne!de nem a Toure helyére, mert Toure egyértelműen jobb nála, SZERINTEM!!
Dani Alves nagyon nagyon fontos lenne(én úgy gondolom)
Deco helyére meg én a Lucho Gonzalez-t favorizálnám!
Silvával is jól járnánk, de 25M-t nem adnak meg érte,
és ami még fontosabb: ETO'O-t SEMMIKÉPP SEM SZABAD ELADNI!!! :?
..........!!!!V i s c a el B a r c a!!!!..........
Kép
..........!!!!M é s que un c l u b!!!!..........
lenart cryuf
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.01.26. 12:41:47

2008.05.22. 12:41:14

De minek ide Lampard totál felesleges, mire megszokni neki a spanyol környezetet.kész szenvedés ..inkább 100x Van Der Vaart!!!!
A Csapat lehet hűtlen a szurkolóhoz,de a szurkoló sohasem lesz hűtlen csapatához!!!
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.05.22. 11:56:03

Rivaldo11 írta:Azért remélem figyelnek azok, akik Lampardot akarják Deco helyére.
A finom passzokhoz az érzéke =0
Mármint azon a szinten mindenképpen, amennyit egy Barcelona játéka megkövetel(ne)
Tegnap egy rossz passza nem volt!!Mindent tett le laposan lábra!!Nagyon érzi ezeket a passzokat!!!Nagyon nagy fogás lenne és nagyon örülnék neki!!
Avatar
Kaka10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2008.05.15. 21:34:51

2008.05.22. 11:48:40

Karashu írta:
Lampardról meg annyit, hogy a legjob döntése az lenne, ha nem ide jönne! :wink:
Gondolom te nem láttad a tegnapi meccset!!
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.05.22. 10:52:26

Azért ide, mert a Barca-t is érdekli:

Nasri még nem az Arsenal játékosa. Ügynöke szerint valóban kaptak egy ajánlatot az angoloktól, de vannak más érdeklődők is.
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.05.22. 10:47:51

OvaMind írta:Chivu egy kalap sz.r. Ügyes a labdával, de sokat bakizik, pont nem ilyen védőre van szükségünk.

Ráadásul Eto'o-ért cserébe + 10 millió euró? A legnagyobb melléfogás lenne.

így van nem szabad eladni Eto'o-t kell nekünk :!:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.22. 10:44:59

Tegnap megfigyelhető volt, hogy Malouda mennyire gyenge. Végig érett a cseréje, Grant le is hozta. Nem szeretném ebben a csapatban, remélem nem mozdultunk rá.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2008.05.22. 10:12:58

Chivu egy kalap sz.r. Ügyes a labdával, de sokat bakizik, pont nem ilyen védőre van szükségünk.

Ráadásul Eto'o-ért cserébe + 10 millió euró? A legnagyobb melléfogás lenne.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.05.22. 10:03:29

Pedro10 írta:Pár észrevétel:

Keita közel van,jobb mint touré,ez eddig rendben.14 millio,
Zambi megy,Alves jön,32 millio Eu.
Silva jön,15 millio eu,
VdV ha jönne lenne egy korrekt irányitó,ára kb 20 millio.

Ez igy elég.

Ennyi részemről,aki nem ért egyet,az nem ért hozzá. :D
Keita :arrow: max egyszint Toureval, de még ez is erős túlzás, de sztem 14ért is megéri!
Silva max álmodban 15, min 20-ba fog kerülni, sztem simán meg is adják érte!
Aki nem ért egyet, az lehet h jobban ért hozzá mint Te! :roll: :o
A Fifa egy szégyen
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.22. 09:27:26

Cooltiszo írta:Bal oldalra sztem hatalmas baklövés lenne Malouda.
Egyetértek :D
Cooltiszo írta:Silva nem lesz egyszerű, állítólag 25t kérnek érte, mi 15t adnánk.
Adjunk 21-et és hozzuk már ma, nehogy a Madrid vagy a Pool lenyúlja...
Cooltiszo írta:Keita elég biztosnak tűnik, jó vétel.
Egyetértek :D
Cooltiszo írta:Pique állítólag elég lassú, kíváncsi leszek rá.
Hát nem lassú, emellett 190 felett van - ez nagyon fontos!
Cooltiszo írta:Alves kötelező.
Egyetértek :D
Cooltiszo írta:Moutinho, az álmom.
Nekem is :D
akahard
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.05.08. 13:22:02
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

2008.05.22. 09:10:56

Én megértem hogy el akarják adni Eto'o-t. Hogy jobban megértse pár ember, ez olyan mintha lenne 1 FULL PUCCBULA csajotok aki hibátlan de folyton hisztizik stb. 1 ideig lehet bírni meg minden. de tartósan elég gáz(tapasztalatból mondom 8) ). Kicsit furcsa hasonlat de szvsz-t tükrözi a kialakult helyzetet.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.22. 09:06:20

Bal oldalra sztem hatalmas baklövés lenne Malouda. Én sose láttam abban az emberben semmit, annyi hogy gyors, de remélem ez Txikiéknek is kevés lesz hogy idehozzák. Megütne a guta ha jövőre blaugranaban virítana...

Silva nem lesz egyszerű, állítólag 25t kérnek érte, mi 15t adnánk. Sztem őt mindenképp meg kellene szerezni. Nagyon technikás, ugyanakkor nagy munkabírású, és nagyon jól lő távolról is.

Keita elég biztosnak tűnik, jó vétel.
Pique állítólag elég lassú, kíváncsi leszek rá.
Alves kötelező.
Moutinho, az álmom.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.05.22. 09:02:45

Keita tényleg közel (állitólag elutasitotta a Madrid hivását), Alvés már 2éve rólunk álmodik, Silva 25 millió lenne, Coloccini nem tudna nemet mondani a hivásunkra, Huntelaar csak az EB után dönt a jövőjéről.
Szóba került egy új név (brazil sajtó által): Douglas Costa de Souza, 17éves Gremio támadó.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.22. 07:57:03

Pedro10 írta:Keita közel van,jobb mint touré,ez eddig rendben.14 millio
Áruld el légy oly szíves, hogy mi a frász karikától lenne jobb, mint Touré, aki egyértelműen a legjobb igazolásunk volt? :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.05.22. 07:20:58

emberek.... chivu???? nah ne vicceljunk mar.... ha az interben sem lett nelkulozhetetlen... miert pont nekunk kelljen? atyaeg... tavaly verte itt a nyalat h neki keves az a fizetes amit kapott volna? es 5-6 milla kell neki? tudjatok kinek kell ez nagykepu nyomorek... dos santos ugy forgatta a gamperen ahogy akarta...
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.22. 07:08:11

tanuljunk már meg neveket helyesen és nagy betűvel írni! Tisztelet a kivétetnek!

Dani Alves kötelező, Laportáék addig fogják b*sztatni a Sevilla-t, míg el nem adják nekünk!

Lampardról meg annyit, hogy a legjob döntése az lenne, ha nem ide jönne! :wink:
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Lezárt