Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.05.19. 16:42:10

Tofi írta:Joao Moutinho azért nem tetszik itt többeknek mert nincs annyira szem elött mint pl: Nasri!
Mert azért a Franciaország mégis kicsit hiresebb mint Portugália és a bajnokság is jobban szem elött van mint a Portugál!

De azért ne mkell leirni Moutinhot mert nincs annyira szem elött!

Ő is lehet akkora sőt nagyobb sztár is mint pl: Nasri, csak kell neki 1 nagyobb klubb hogy jobban szem elött legyen és akkor máris nagyobb sztár lesz 8) 8) :)
Ebben ne legyél olyan biztos...
Én sem vagyok jövendőmondó, de butaság lenne azt állítanod, hogy nem ismerjük Moutinho-t. Nekem a Marseille mindig is szimpatikusabb volt, s ezért többet látom Nasri-t, de ettől még nincs "agyonreklámozva".
Így csak azt tudom mondani, hogy várni kellene három-négy évet, s megnézni, melyikük lett klasszis, s melyikük maradt munkás...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Mosquito

2008.05.19. 16:40:33

norbert55 írta:Ebben igazad van de mindenképpen kell Guardiolának Assulin szal akk Gio megy.(Ezek szerint)Moutinho-val mi a bajod?
Nem tudom honnan jött a következtetés, de Gai és Gio posztja köszönőviszonyban sincs egymással.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.19. 16:39:16

Majd arra leszek kiváncsi, hogy hány fős lessz a keretünk. Most azt hiszem 23 fős, de igény közben hallottam (nem tegnap volt) hogy szükiteni akarnak a kereten. Gondolom a kölcsönben játszó játékosokra is értették mert azért 22 fő alá nem nagyon kéne menni.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Tofi
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.04.11. 20:16:01

2008.05.19. 16:39:07

Joao Moutinho azért nem tetszik itt többeknek mert nincs annyira szem elött mint pl: Nasri!
Mert azért a Franciaország mégis kicsit hiresebb mint Portugália és a bajnokság is jobban szem elött van mint a Portugál!

De azért ne mkell leirni Moutinhot mert nincs annyira szem elött!

Ő is lehet akkora sőt nagyobb sztár is mint pl: Nasri, csak kell neki 1 nagyobb klubb hogy jobban szem elött legyen és akkor máris nagyobb sztár lesz 8) 8) :)
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.05.19. 16:38:40

djtrack írta:hány védőről lehetne összevágni szabálytalanságokat? ott van R. Carvalho na ő se a szép megnozdulásairól híres! éppen az a lényeg h ők nem klasszikus védők hanem favágók. pont ilyen kellene. nézdd meg a Chelseat Terry - CArvalho mind a kettő betonkemény védő nem sokan mennek át rajtuk.
Tök hülyeséget írsz. Terry-Carvalho jól írod, betonkemények, nem sokan mennek át rajtuk. Csakhogy itt nem ez a vita tárgya. Terry-ről mutassál már nekem egy olyat, hogy nyilvánvalóan szándékosan belelép az éles stoplijával az ellenfél arcába, szándékosan rálép az ellenfél vádlijára, szándékosan az ellenfél két lába közé rúg... Nem tudsz ilyet. Nem favágól egyik sem, nem úgy mint ez a nagy tahó patkány Materazzi.
Előre a TITOlusokért!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.05.19. 16:38:12

djtrack írta:hány védőről lehetne összevágni szabálytalanságokat? ott van R. Carvalho na ő se a szép megnozdulásairól híres! éppen az a lényeg h ők nem klasszikus védők hanem favágók. pont ilyen kellene. nézdd meg a Chelseat Terry - CArvalho mind a kettő betonkemény védő nem sokan mennek át rajtuk.
Nem, nem, ezt nem jól tudod... Ilyen szinten sunyi hátvéd nincs mégegy, s ő bármikor megteszi, sőt utánna ártatlan arccal még el is sétál... Azért aki így lp pályára egy Sheva ellen, vagy Ibra ellen (egykoron), s úgy nézi az ellenfelét, hogy közben a labda nem is érdekli csak a rombolás, az nem igazán Barca-ba való játékos...
Gondolj bele, ha pl. Messi-t rúgta volna le így valaha...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.19. 16:38:09

Fabregas még régebben (de idén) mondta h jól érzi magát Londonban, de ha a Barca hívja akkor szívesen eljön...
Lampard meg azt mondta, h szívesen jönne(am meg felesége katalán) :twisted:
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.05.19. 16:34:31

norbert55 írta:...
Nem Moutinho-val van gondom..., szerintem Nasri nagyobb jövő előtt áll, igazán beillene a csapatba, fiatal, s roppant technikás... Joao nem áll annyira közel a szívemhez, nem is láttam annyit játszani mint Samir-t, de úgy gondolom nincs is ugyanazon a szinten...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.19. 16:34:29

mrmonster írta:
djtrack írta:de sérülést még nem okozott tudtommal. nem úgy mint szegény Eduardot az a láma ahogy lerugta!! mki ezt a Mátrixot piszkálja akkor ő micsoda?
A videóból minden kiderül (az más kérdés, hogy meg sem nézted, mert 5 perces a vidi, te meg már másfél perc múlva válaszoltál). De akkor minek válaszolsz? :cry:
hány védőről lehetne összevágni szabálytalanságokat? ott van R. Carvalho na ő se a szép megnozdulásairól híres! éppen az a lényeg h ők nem klasszikus védők hanem favágók. pont ilyen kellene. nézdd meg a Chelseat Terry - CArvalho mind a kettő betonkemény védő nem sokan mennek át rajtuk.
rainer
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2008.05.19. 16:08:54

2008.05.19. 16:33:58

boruc-alves,toure,puyol/coloccini,abidal-silva/iniesta,xavi/toure,keita-messi,benzema/eto,bojan/santos
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.19. 16:33:20

Nóbi írta:hát azért ochoa nem egy frey szintű kapus... :?
Hát pedig én Ochoat többre tartom, kicsit alul van értékelve mert kisebb bajnokságba játszik.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.05.19. 16:32:16

socio66 írta:hu ez a videó durva,de az a hokis....... :shock: :shock: :shock:
te jó ég! nemrég olvastam a Nemzeti Sportban valami ilyesmiről,hogy talán a játékos meg is halt? nem tudom pontosan de ez volt az??????
borzasztó,még nézni is rossz...
Kérlek szépen, valamelyest jól emlékszel... Az a bizonyos eset valóban nagy port kavart Todd Bertuzzi életében. Egyébként ő sztárjátékos volt az NHL-ben, de az ilyen megmozdulásai miatt még a válogatottba sem kapott meghívót (pont ezért az esetéert)
Hogy pontosítsak, az áldozat Steve Moore, akit Bertuzzi hátulról támadott meg, majd ököllel arcon ütötte a védekezésre képtelen Moore-t, majd pedig előredőlés közben a fejét a jégbe döngölte. A megtámadott hokisnak három nyakcsigolyája eltört, valamint súlyos agyrázkódást szenvedett, és azóta sem játszhatott.
15 millió USD-t követelt a sértett, melyet Bertuzzi elutasított, s talán még azóta is pereskednek, egyébként az öreg Todd 350ezer dollárt hajlandó lett volna kártérítés gyanánt fizetni Moore-nak... Másrészt érdekes, hogy sztár éveiben 4 millió körül vágott zsebre Bertuzzi (mégsem ismerte el, hogy a 15 millió nagyon kevés a valóban okozott kárhoz képest)..., s a büntetése is csupán felfüggesztett volt, s egy kevés közmunka...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.05.19. 16:32:09

djtrack írta:de sérülést még nem okozott tudtommal. nem úgy mint szegény Eduardot az a láma ahogy lerugta!! mki ezt a Mátrixot piszkálja akkor ő micsoda?
A videóból minden kiderül (az más kérdés, hogy meg sem nézted, mert 5 perces a vidi, te meg már másfél perc múlva válaszoltál). De akkor minek válaszolsz? :cry:
Előre a TITOlusokért!
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.19. 16:26:37

torrestoni írta:
norbert55
Moutinho helyén mimimum Nasri, a védelem rendben, a támadók sora pedig olyan hosszú, és kusza, hogy kár azzal bajlódni...



Messi----------------Benzema--------------Silva----------------------------------


Lehetne ez a kezdő akk 2 csatár padozik ez 5+2 csatár kimarad.Ebben igazad van de mindenképpen kell Guardiolának Assulin szal akk Gio megy.(Ezek szerint)Moutinho-val mi a bajod?
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.19. 16:26:00

mrmonster írta:
djtrack írta:ha jönne Materazzi annyi hasznunk lenne h neki van tekintélye a pályán az biztos.a csatárok félnek tőle,másrészt meg nagyon durva.
Laporta, Txiki úton-útfélen hangoztatják a Barça-mentalitást, Barça-stílust. Többek között ezért is Guardiola lett az edző. Ebben benne van az is, hogy ne okozzunk az ellenfélnek szándékosan sérülést. Na most ha megnézed ezt a kisfilmet, biztos lehetsz benne, hogy ennek a görénynek a neve még csak szóba sem kerülhet soha a Barçánál:
http://www.youtube.com/watch?v=VMqSysgr ... re=related
de sérülést még nem okozott tudtommal. nem úgy mint szegény Eduardot az a láma ahogy lerugta!! mki ezt a Mátrixot piszkálja akkor ő micsoda?
rainer
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2008.05.19. 16:08:54

2008.05.19. 16:24:46

Valdes?Jó kapus,de van nála jobb is!pl Boruc a Celticből és Bruno Alves az Almeriaból.A csatársor remek és a középpálya is jó.Coloccini vagy K. Toure érkezésének örülnék a védelembe. :twisted:
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.19. 16:24:37

még annyit h sztem Tiagohoz ócsóm hozzájuthatnánk a juvéból!! sztem padra tökéletes lenne!!!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.05.19. 16:24:33

djtrack írta:ha jönne Materazzi annyi hasznunk lenne h neki van tekintélye a pályán az biztos.a csatárok félnek tőle,másrészt meg nagyon durva.
Laporta, Txiki úton-útfélen hangoztatják a Barça-mentalitást, Barça-stílust. Többek között ezért is Guardiola lett az edző. Ebben benne van az is, hogy ne okozzunk az ellenfélnek szándékosan sérülést. Na most ha megnézed ezt a kisfilmet, biztos lehetsz benne, hogy ennek a görénynek a neve még csak szóba sem kerülhet soha a Barçánál:
http://www.youtube.com/watch?v=VMqSysgr ... re=related
Előre a TITOlusokért!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.05.19. 16:20:39

norbert55
Moutinho helyén mimimum Nasri, a védelem rendben, a támadók sora pedig olyan hosszú, és kusza, hogy kár azzal bajlódni...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.19. 16:15:35

Nem kell itt sokat ragozni a dolgokat ha ijen keretünk lesz jövőre akk semmi gond:


KAPUSOK:

Valdés,Jorquera


VÉDŐK:

Alves,Puyol,Milito,Abidal,Piqué,Coloccini,Sylvinho


KÖZÉPPÁLYÁSOK:

Touré,Xavi,Iniesta,Moutinho,Keita,Crosas,Thiago

CSATÁROK:

Messi,Benzema,Henry,Bojan,Silva/Mancini,Giovani,Assulin


Moutinho fiatalabb mint Vaart és nagy jövő áll előtte.

Én Silvát jobban favorizálom mint Mancinit bár Mancini se lenne rossz.

Giovanni pedig szombaton meggyőző volt szal lehet rá számítani.

Mivel Jorquera-val hosszabítottunk ezért Pinto tuti megy.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.05.19. 16:15:28

Fabricio Coloccini 1982-ben született (26 éves), nagy tehetségként tartották számon. Első nagy klubja a Boca Juniors volt, ahonnan Milánóba került, itt nem volt állandó helye, s négy éven keresztül többek közt a Villareal-ban, és az ATM-ben szerepelt (kölcsönben), valamint a válogatottban, ahol az U-21-es csapattal vb aranyat, majd később olimpiai aranyat nyert, s legutóbb a konföderációs kupán volt tagja győztes csapatnak... A Milan-tól a Deportivo-hoz került 2004-ben, melynek azóta is tagja. Középhátvéd elsősorban, de a jobb/bal oldalon is játszott már, fekszik neki a spanyol futball, 183 cm magasságával még fejjel is veszélyes. Röviden ennyi...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrestoni 2008.05.19. 16:18:22-kor.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
socio66

2008.05.19. 16:13:22

torrestoni írta:Materazzi? Nah, ne vicceljetek..., számomra vitathatatlan, hogy milyen rutinos és hasznos játékos, de a Barcában??? Egy undorító alak, aki bár klasszis..., olasz (ami már nem jó jel), alattomos, s öreg...

Azért itt egy kis válogatás, mielőtt még megkérdőjeleznétek az álláspontom:

http://www.youtube.com/watch?v=QN5OnhqIIzg
Legalább az öreg Bob Marley szépen szól alatta :twisted:
hu ez a videó durva,de az a hokis....... :shock: :shock: :shock:
te jó ég! nemrég olvastam a Nemzeti Sportban valami ilyesmiről,hogy talán a játékos meg is halt? nem tudom pontosan de ez volt az??????
borzasztó,még nézni is rossz...
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.19. 16:12:44

bogen írta:
Nóbi írta:hát azért ochoa nem egy frey szintű kapus... :?
az igaz, de nekem szimpi és a kapusoknál számít a kor is nagyon, ami Ochoa-nak nem az erőssége :)
valóban számít. minél tapasztaltabb, annál megbízhatóbb és kiegyensúlyozottabb :wink:
szóval én freyre szavaznék, 5 év múlva meg jöhet ochoa :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.19. 16:11:10

DaveN írta:
Blaugrano írta:Az Interből egyszerűen nem kell senki,talán mondhatjuk ezt. Féreg csapat.
én is vmi ilyesmire gondoltam csak nem akartam senkit megsérteni mer elég sok Inters van.. (((sajnos)))
Egy biztos engem nem sértettetek meg. :wink:
Materazzi... hát hát... Jó védő, ha egy csapatnak romboló ember kell hátúl akkor ö tökéletes erre. Sokkal ellenszenves annál mintsem hogy a Barcába szivesen látnám.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2008.05.19. 16:13:03-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.05.19. 16:07:40

ha jönne Materazzi annyi hasznunk lenne h neki van tekintélye a pályán az biztos.a csatárok félnek tőle,másrészt meg nagyon durva.ez nem is ártana néha mert a puyol milito párosunk igencsak gyengécskén muzsikált.mellesleg én még mindig jobbnak tartom mint Marquezt. mostanában ő is elég romboló volt.belegondolva a fejjátkékunk erősödne vele. meg a hátsó alakzatunk magassága is mivel puyol 178 cm milito meg 180 Materazzi meg 192 sztem tökéletes pótlás lenne Thuram helyett!!! elég sok meccset néztem az Internek a mátrix papa azért mindidg odapakolt rendesen az tény h voltak sárgalapjai de nálunk kinek nem?:D meg nem sűrűn mentek el mellette az biztos!
lehet h kicsit elfogult vagyok vele kapcsolatban de kellene egy beton védő aki odapakol néha nem csak pekkhüt pöcsök már bocsi a kifejezésért de rajtunk minidg akkor ment át az ellenfél amikor akart!! akár thuraam akár marquez akár milito volt a középső védő!! na most lehet kövezni rendesen!!!
Lezárt